Lufthansa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-10, 16:09   #1
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085

Lufthansa


Nie wiem czy dobrze umieściłam temat. Jezeli nie to przepraszam i prosze o przeniesienie . Mam pytanie do wszystkich, którzy w ostatnim czasie mieli okazje skorzystać z lotów Lufthansy konkretnie o co chodzi z odbiorem biletu etix w automacie check-in czy jest to obowiązkowe. Lece do Stanów z Jasionki (rzeszow) i tak sie zastanawiam czy tam w ogole są te automaty...Aha i czy dostane jeszcze wczesniej karte pokladowa na maila czy ta, ktora dostalam zaraz po rezerwacje to "to". Przepraszam za te wszystkie pyta i prosze o wyrozumialosc (napływ emocji pozbawił mnie umiejętności czytania ze zrozumieniem chyba :P)
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 18:46   #2
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: Lufthansa

Hej!

Ja lecialam Lufą do Chicago w sierpniu. Bilet mialam kupiony na expedii i dostalam tylko kod, ktory mialam wprowadzic sobie razem z nazwiskiem na strone www.checkmytrip.com Wtedy wyskakuje Tobie caly lot z detalami, ktory mozesz wydrukowac i miec przy sobie (ja swoj powrotny musialam na lonisku pokazac akurat )

W Polsce nie ma check-in, poczytaj na stronie Lufy, tam jest wszystko wyjasnione. W Polsce przy odprawie podalam tylko paszport i mieli mnie w systemie. Dostalam odrazu dwa bilety i karty pokladowe(drugi na przesiadke we Frankfurcie) . Z kolei z powrotem niestety w Chicago musialam odprawic sie sama bo lot mialam operowany przez Lufe co prawda ale lecialam American Airlines i przy ich stanowiskach byly tylko takie check-in wlasnie. Bylam zdenerwowana bo spozniona a tu takie rzeczy. Gdyby nie pani z obslugi to chyba bym nie poleciala i nie zdazyla

Powodzenia
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.