Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-16, 17:45   #3871
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;86254228]Dziekuje Iwonko .

Chcialam cos na szybko ogarnac i po prostu kupic w sklepie a z Avonem to duzo zachodu, tym bardziej ze marka niezbyt memu sercu bliska, choc rozumiem, ze ma zwolennikow .
[/QUOTE]



Aj rozumiem no nic akurat mi się skojarzyło, bo koleżanka nosi piękne wino z drobinkami fajnymi, nie, że chamskie jakieś tylko eleganckie ale z Avonem to rzeczywiście zawracanie głowy
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 19:23   #3872
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Dziewczyny proszę o pomoc. Chce kupić młodej dziewczynie paletkę z cieniami. Dopiero się uczy malować. Marzy jej się jakaś z ABH ale nie wiem którą wybrać. Potrzebuje jakieś uniwersalnej, jest blondynka o bardzo jasnej karnacji i niebieskich oczach. A czy któraś ma ta paletkę? http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P3212006 Bo zastanawiam się tez czy ABH jest dobrym wyborem czy nie szukać jakiś tańszych a równie dobrych cieni.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez k@rolineczka
Czas edycji: 2018-12-16 o 19:26
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 19:48   #3873
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc. Chce kupić młodej dziewczynie paletkę z cieniami. Dopiero się uczy malować. Marzy jej się jakaś z ABH ale nie wiem którą wybrać. Potrzebuje jakieś uniwersalnej, jest blondynka o bardzo jasnej karnacji i niebieskich oczach. A czy któraś ma ta paletkę? http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P3212006 Bo zastanawiam się tez czy ABH jest dobrym wyborem czy nie szukać jakiś tańszych a równie dobrych cieni.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moim zdaniem jak już zaczynać przygodę z makijażem to od dobrych kosmetyków. Młoda dziewczyna więc ABH na pewno ją ucieszy i będzie miała super podstawę . Taka najbardziej uniwersalna to chyba Soft Glam, jeszcze Sultry jest fajna ale ona dosyć chłodna mimo to ma wiele neutralnych cieni.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 20:35   #3874
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;86254228]Dziekuje Iwonko .

Chcialam cos na szybko ogarnac i po prostu kupic w sklepie a z Avonem to duzo zachodu, tym bardziej ze marka niezbyt memu sercu bliska, choc rozumiem, ze ma zwolennikow .



Ja kupowalam.

Info ze strony kto dostarcza.
Canada - Shipped from our Toronto warehouse by Canada Post
Central & South America - Shipped from our Toronto warehouse by Canada Post
USA - Shipped from our Astoria warehouse by UPS
UK/Europe - Shipped from our Nottingham warehouse by DPD or Parcel Force
Australia - Shipped from our Melbourne warehouse by Startrack
International - Shipped from our Nottingham warehouse by Bpost or Parcel Force[/QUOTE]
Dziękuje .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 21:01   #3875
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mówie o tych dwóch brokatach w srodkowym rzędzie po prawej obok siebie, one sa tylko dwa. Generalnie to niezbyt mi sie podobaja, bo ja za takimi brokatami nie przepadam, no i raz na ruski rok taki na oko, bo na codzień tego nie widzę
To ja ekstrawagancko w dziennym przemyciłam ale dosłownie parę pacnięć na cień i ociupinę korektora z tej palety, tylko tak żeby coś tam na oku migotało. Nawet się nie osypało, ale już na kleju Nyxa to sztos jest
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


Aj rozumiem no nic akurat mi się skojarzyło, bo koleżanka nosi piękne wino z drobinkami fajnymi, nie, że chamskie jakieś tylko eleganckie ale z Avonem to rzeczywiście zawracanie głowy
Ja ostatnio Avonowe rzeczy kupowałam z jakiegoś konta na allegro i to duużo taniej niż bym z katalogu zamawiała.
Avon ma też perełki w asortymencie.

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc. Chce kupić młodej dziewczynie paletkę z cieniami. Dopiero się uczy malować. Marzy jej się jakaś z ABH ale nie wiem którą wybrać. Potrzebuje jakieś uniwersalnej, jest blondynka o bardzo jasnej karnacji i niebieskich oczach. A czy któraś ma ta paletkę? http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P3212006 Bo zastanawiam się tez czy ABH jest dobrym wyborem czy nie szukać jakiś tańszych a równie dobrych cieni.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak młoda? Zoeva ma fajne paletki np. Naturally Yours, z ABH to Soft Glam bym brała.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 21:17   #3876
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
To ja ekstrawagancko w dziennym przemyciłam ale dosłownie parę pacnięć na cień i ociupinę korektora z tej palety, tylko tak żeby coś tam na oku migotało. Nawet się nie osypało, ale już na kleju Nyxa to sztos jest


Ja ostatnio Avonowe rzeczy kupowałam z jakiegoś konta na allegro i to duużo taniej niż bym z katalogu zamawiała.
Avon ma też perełki w asortymencie.



Jak młoda? Zoeva ma fajne paletki np. Naturally Yours, z ABH to Soft Glam bym brała.
Nigdy nie zrozumiem fenomenu Naturally Yours... Kredowe maty, dwa właściwie takie same cienie błyszczące. Noo nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 21:29   #3877
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Miałyście zestawy świąteczne z pixi (Sephora)? Jak oceniacie?


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-16, 21:51   #3878
lawendowa1
Zadomowienie
 
Avatar lawendowa1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 976
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cześć dziewczyny Dostałam bon prezentowy do Douglasa i zastanawiam się, czy kupować teraz z promocją -15%, czy czekać na jakieś świąteczne/poświąteczne? Wiecie coś o takich promocjach albo kojarzycie jak było rok temu?
__________________
Moja wymiana kosmetyczna!!

Moje blogowanie

Proszę odpisuj w moim wątku, ja odpiszę w Twoim!
lawendowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 21:54   #3879
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez lawendowa1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Dostałam bon prezentowy do Douglasa i zastanawiam się, czy kupować teraz z promocją -15%, czy czekać na jakieś świąteczne/poświąteczne? Wiecie coś o takich promocjach albo kojarzycie jak było rok temu?
Douglas ma od kilka lat promocje -30% na produkty do makijażu ust, oczu i chyba lakiery do paznokci. Ale oczywiście nie wiadomo czy to się powtórzy w tym roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 21:57   #3880
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jak już zaczynać przygodę z makijażem to od dobrych kosmetyków. Młoda dziewczyna więc ABH na pewno ją ucieszy i będzie miała super podstawę . Taka najbardziej uniwersalna to chyba Soft Glam, jeszcze Sultry jest fajna ale ona dosyć chłodna mimo to ma wiele neutralnych cieni.
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jak młoda? Zoeva ma fajne paletki np. Naturally Yours, z ABH to Soft Glam bym brała.
Liceum Dzięki dziewczyny Po swatach w necie spodobała mi się właśnie Soft Glam i Modern, skoro polecacie Soft Glam to chyba tą wezmę. Za kosmetykami Zoevy jakoś nie przepadam, chodź pędzle do oczu bardzo lubie
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 02:04   #3881
trisse
Rozeznanie
 
Avatar trisse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Liceum Dzięki dziewczyny Po swatach w necie spodobała mi się właśnie Soft Glam i Modern, skoro polecacie Soft Glam to chyba tą wezmę. Za kosmetykami Zoevy jakoś nie przepadam, chodź pędzle do oczu bardzo lubie
trzeba pamiętać, że to jest mocny pigment... nie wiem czy dobry dla początkującej i nie wiem czy dobry dla takiej młodej dziewczyny bo makijaże wychodzą dość mocne...
no ale jak marzy jej się Anastasia to nie ma co kombinować bo będzie rozczarowana Soft Glam chyba najlepsza ze wszystkich AB

W razie co z innych marek to Too Faced czekoladki - np brzoskwiniowa ma ładne kolory dla blondynki albo Just Peachy (ale to same maty), Zoeva najbardziej neutralne i delikatne to Basic moment i En Taupe, ewentualnie Nude Spectrum, The balm Nude Dude, Nabla też ma bardzo dobre cienie, Affect - Pure Passion, nowe palety Paese też są niczego sobie, a ta All about you ma bardzo delikatną kolorystykę, myślę że fajną dla młodej dziewczyny.
trisse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-17, 07:24   #3882
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez trisse Pokaż wiadomość
trzeba pamiętać, że to jest mocny pigment... nie wiem czy dobry dla początkującej i nie wiem czy dobry dla takiej młodej dziewczyny bo makijaże wychodzą dość mocne...

no ale jak marzy jej się Anastasia to nie ma co kombinować bo będzie rozczarowana Soft Glam chyba najlepsza ze wszystkich AB



W razie co z innych marek to Too Faced czekoladki - np brzoskwiniowa ma ładne kolory dla blondynki albo Just Peachy (ale to same maty), Zoeva najbardziej neutralne i delikatne to Basic moment i En Taupe, ewentualnie Nude Spectrum, The balm Nude Dude, Nabla też ma bardzo dobre cienie, Affect - Pure Passion, nowe palety Paese też są niczego sobie, a ta All about you ma bardzo delikatną kolorystykę, myślę że fajną dla młodej dziewczyny.

Dzięki za propozycje. Trochę za późno się obudziłam, bo mogłam wcześniej na necie rozeznanie zrobić i coś jej kliknąć na necie. A teraz nie wiem czy dojdzie. Niestety ona jest mocno wpatrzona w youtuberki - a chyba u nich na czasie jest ABH i Huda.
Całe szczęście do szkoły się nie maluje jeszcze, ćwiczy jak wraca


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 08:57   #3883
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Widziałam dzisiaj na fb neo make up że mają promocję -20% na kosmetyki do makijażu oczu, ja mam tusz a teraz sobie domówiłam kilka cieni . Znacie tę markę?
floragia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 11:10   #3884
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Czy podkład Fenty brudzi ubrania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 11:57   #3885
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nigdy nie zrozumiem fenomenu Naturally Yours... Kredowe maty, dwa właściwie takie same cienie błyszczące. Noo nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedyś sporo jej używałam, wiadomo teraz mam nowsze w użyciu
Prosta w użyciu i kolorystyka odpowiednia dla opisanej urody

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycje. Trochę za późno się obudziłam, bo mogłam wcześniej na necie rozeznanie zrobić i coś jej kliknąć na necie. A teraz nie wiem czy dojdzie. Niestety ona jest mocno wpatrzona w youtuberki - a chyba u nich na czasie jest ABH i Huda.
Całe szczęście do szkoły się nie maluje jeszcze, ćwiczy jak wraca


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiadomo najbardziej chce się posiadać te o których najwięcej się mówi. Soft Glam będzie najlepsza, Sultry na pewno nie bo nie wiadomo jak ciężką ma rękę, a wg mnie paleta do makijaży glam rockowych
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 12:30   #3886
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez floragia Pokaż wiadomość
Widziałam dzisiaj na fb neo make up że mają promocję -20% na kosmetyki do makijażu oczu, ja mam tusz a teraz sobie domówiłam kilka cieni . Znacie tę markę?
Nie znam. Jakoś nie mogę się przekonać, żeby obadać kolorówkę Semilaca, a tu już Neo Nail wyszło ze swoją.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 13:03   #3887
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Te szminki Huda nowe sa tak dyskotekowo-sylwestrowe,przynajmniej rozowa, ze ja, która nie mam obaw noszenia mocnego makijazu na codzien tutaj mam obawy Ale poza tym piekna jest
EDIT: oesuuu, jaka ona trwała chyba pierwsza pomadka taka trwała, jaka kiedykolwiek nosiłam Picie i jedzenie przetrwała i w sumie bez strat, czary
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-12-17 o 14:39
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 15:36   #3888
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc. Chce kupić młodej dziewczynie paletkę z cieniami. Dopiero się uczy malować. Marzy jej się jakaś z ABH ale nie wiem którą wybrać. Potrzebuje jakieś uniwersalnej, jest blondynka o bardzo jasnej karnacji i niebieskich oczach. A czy któraś ma ta paletkę? http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P3212006 Bo zastanawiam się tez czy ABH jest dobrym wyborem czy nie szukać jakiś tańszych a równie dobrych cieni.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z ABH najbardziej uniwersalna i bezpieczna (i według mnie najpiękniejsza) będzie Soft Glam
Z innych marek promowanych na youtube - może klasyczna czekoladka z Too Faced? W Hudę raczej bym nie szła, bo jej palety są mniej lub bardziej różowe. Jeśli dopiero uczy się malować i ma delikatniejszy typ urody to jest to dość ryzykowny zakup, lepiej kupić coś bardziej uniwersalnego.



Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jak już zaczynać przygodę z makijażem to od dobrych kosmetyków. Młoda dziewczyna więc ABH na pewno ją ucieszy i będzie miała super podstawę . Taka najbardziej uniwersalna to chyba Soft Glam, jeszcze Sultry jest fajna ale ona dosyć chłodna mimo to ma wiele neutralnych cieni.
Moja ciocia zrobiła ten "błąd" i od gimnazjum obdarowywała mnie dobrymi, drogimi kosmetykami. Teraz jestem przez to strasznie wybredna
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 08:53   #3889
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Kiedyś pisałyśmy o pędzlach Maxineczki, to wrzucam kod do Minti, bo promka na nie to rzadko się zdarza.

Dziś pędzle M Brush od Maxineczka kupicie 10% taniej z kodem MBRUSH10
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-18, 09:18   #3890
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Jak długo czekacie na paczki z BeautyBay czy innych sklepów z UK? Moją wysłali 3.12. i jeszcze nie ma Nigdy tak długo nie szła. To samo z iHerb: 5 tygodni i nie ma paczki.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 09:40   #3891
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Kiedyś pisałyśmy o pędzlach Maxineczki, to wrzucam kod do Minti, bo promka na nie to rzadko się zdarza.

Dziś pędzle M Brush od Maxineczka kupicie 10% taniej z kodem MBRUSH10
Do kiedy wazny?
Ja własnie myslę nad pędzlem nr 02 ale nie wiem czy warto mam podobny 109 macowy. hmmmm...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 09:45   #3892
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Do kiedy wazny?
Ja własnie myslę nad pędzlem nr 02 ale nie wiem czy warto mam podobny 109 macowy. hmmmm...
Post dodany na fb niedawno i chyba tylko dziś ten kod. Ja dokupiłam dwa do oczu. Moim zdaniem warto chociaż jeden na próbę one są idealnie miękkie.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 09:59   #3893
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Post dodany na fb niedawno i chyba tylko dziś ten kod. Ja dokupiłam dwa do oczu. Moim zdaniem warto chociaż jeden na próbę one są idealnie miękkie.
Ja juz mam jej pedzle, mysle tylko nad tym co pisałam wyzej, bo nie wiem czy oplaca mi sie podobny brac do macowego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 10:59   #3894
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Do kiedy wazny?
Ja własnie myslę nad pędzlem nr 02 ale nie wiem czy warto mam podobny 109 macowy. hmmmm...
Niedawno kupiłam 02 i jestem z niego zadowolona, aczkolwiek wypadło mi z niego parę włosków (zresztą z paru innych mbrush podobnie).
Na pewno jest trochę większy niż MACowy 109, ale trzeba wziąć pod uwagę, że moje stodziewiątki już bardzo leciwe są i wyliniałe nieco . Wg mnie przez rozmiar 02 jest ciut mniej precyzyjny (do precyzyjnej roboty mam jednak 08 ).
Jedno jest pewne - 109-tka przy mbrush 02 to drapak. Mam już kilka pędzli Maxineczki i delikatnością na pewno przewyższają pędzle MACowe.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:15   #3895
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja juz mam jej pedzle, mysle tylko nad tym co pisałam wyzej, bo nie wiem czy oplaca mi sie podobny brac do macowego.
Dobrych pędzli nigdy dość Faktycznie podobny kształtem, ja nie mam żadnego macowego i nie wiedzieć czemu mnie do nich nie ciągnie.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:23   #3896
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Niedawno kupiłam 02 i jestem z niego zadowolona, aczkolwiek wypadło mi z niego parę włosków (zresztą z paru innych mbrush podobnie).
Na pewno jest trochę większy niż MACowy 109, ale trzeba wziąć pod uwagę, że moje stodziewiątki już bardzo leciwe są i wyliniałe nieco . Wg mnie przez rozmiar 02 jest ciut mniej precyzyjny (do precyzyjnej roboty mam jednak 08 ).
Jedno jest pewne - 109-tka przy mbrush 02 to drapak. Mam już kilka pędzli Maxineczki i delikatnością na pewno przewyższają pędzle MACowe.
Własnie pisała mi Wizazanka na innym watku, ze jej 02 gubi bardzo włosie.
Dziękuję Olu za opinie to chyba zrezygnuje, bo nie chodzi mi o miekkośc, ale kształt własnie, chciałam go głównie do bronzerów i konturowawnia plus rozcierania, ale skoro mało precyzyjny, to raczej nie to bym chciała
Moze w takim razie przyjrze sie temu 08. Duzy on w porównaniu z jakims macem?
I rozcierac tez sie nim da?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-12-18 o 11:26
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:33   #3897
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie pisała mi Wizazanka na innym watku, ze jej 02 gubi bardzo włosie.
Dziękuję Olu za opinie to chyba zrezygnuje, bo nie chodzi mi o miekkośc, ale kształt własnie, chciałam go głównie do bronzerów i konturowawnia plus rozcierania, ale skoro mało precyzyjny, to raczej nie to bym chciała
Moze w takim razie przyjrze sie temu 08. Duzy on w porównaniu z jakims macem?
I rozcierac tez sie nim da?
Gubienie włosia nie jest tragiczne, póki co nie zmniejsza użyteczności pędzla
02 może nie tyle, że nie jest precyzyjny, ale wg mnie jest mniej precyzyjny niż 109. No i przy małych twarzach może okazać się ciut za duży, ale wiadomo, że każdy co innego lubi .
08 jest mały, o wrzecionowatym kształcie, ale ze względu na swoją miękkość spokojnie można nim rozcierać, tylko trzeba się namachać
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:55   #3898
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Gubienie włosia nie jest tragiczne, póki co nie zmniejsza użyteczności pędzla
02 może nie tyle, że nie jest precyzyjny, ale wg mnie jest mniej precyzyjny niż 109. No i przy małych twarzach może okazać się ciut za duży, ale wiadomo, że każdy co innego lubi .
08 jest mały, o wrzecionowatym kształcie, ale ze względu na swoją miękkość spokojnie można nim rozcierać, tylko trzeba się namachać
To już wiem z grubsza
Tylko porównaj mi jeszcze proszę wielkość tego 08 do któregoś z maca żebym miała rozeznanie wizualne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 12:05   #3899
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Wam też tak długo idzie teraz przesyłka z S? Złożyłam zamówienie w zeszły czwartek, dziś dopiero informacja, że gotowe do wysłania i... Cisza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 12:11   #3900
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To już wiem z grubsza
Tylko porównaj mi jeszcze proszę wielkość tego 08 do któregoś z maca żebym miała rozeznanie wizualne
Tylko kurczę teraz nic mi nie przychodzi do głowy
08 ma taki kształt, że z niczym MACowym mi się nie kojarzy. No może jeśli już, to najbardziej ze 138, tylko 08 ze trzy razy mniejszy
Na YT są filmiki Maxineczki z tymi pędzlami, to popatrz sobie.

O, był taki limitowany pędzel 165. To 08 jest chyba najbardziej do niego zbliżony, tylko bardziej zbity, no i miękki

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Wam też tak długo idzie teraz przesyłka z S? Złożyłam zamówienie w zeszły czwartek, dziś dopiero informacja, że gotowe do wysłania i... Cisza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnimi czasy przesyłki z S. idą po 1,5 tygodnia (i nie jest to jednorazowy przypadek)
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 15:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.