skóra wokół oczu- POMOCY!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-10, 15:07   #1
Monika8508
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 92

skóra wokół oczu- POMOCY!!!


Mam 27 lat i od 3 lat borykam się z problemem skóry wokół oczu. Stosowałam różne kremy i żele z niższej i wyższej półki, ale bez efektu- wciąż podczas uśmiechu wygląda tak jak w załączniku. Sama już nie wiem czy są to zmarszczki, wysuszona skóra czy może odwodniona. Proszę o pomoc co mogę zrobić? Być może jest tutaj ktoś kto mógłby mi pomoc, bo miał podobny problem... Byłabym wdzięczna gdybyście poleciły jakieś konkretne i sprawdzone produkty bądź sposoby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m_IMG_2826a.jpg (71,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m_IMG_2827.jpg (69,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m_IMG_2818.jpg (65,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m_IMG_2817.jpg (62,0 KB, 35 załadowań)
Monika8508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 20:22   #2
Monika8508
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 92
Dot.: skóra wokół oczu- POMOCY!!!

Nie ma żadnych pomysłów?
Monika8508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 12:02   #3
agigi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 22
Dot.: skóra wokół oczu- POMOCY!!!

wyglada na strasznie przesuszoną, czesto sie opalalas? (solarium i naturalnie?może bylas np na wakacjach w cieplych krajach? a filtry stosowalas minimalne badz wcale?)

możesz sprobować zasuplementować :
-krzem(" MaxiKrzem", " Megakrzem", kasza gryczana)
-kwasy GLA ( olej z ogorecznika "Biogal", olej z wiesiołka)
-kwas hialuronowy( "Hiallucell4900"- tutaj sa wszystkie skladniki o ktorych pisze wyżej, "Hialluskin4900" )
-i kolagen ( żelatyna, galaretki)

do tego zainwestuj w krem z dobrymi filtrami conajmniej 30 sPF i PA++
możesz też spróbować zluszczac się retinoidem ("Retin a") jest na wizazu caly watek na ten temat
albo dobre serum z witaminą C np "Serum antyoksydacyjne flavo c" z Biochemi Urody albo "It's skin z witaminą C i zieloną herbata" z allegro

Edytowane przez agigi
Czas edycji: 2013-02-11 o 12:06
agigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 22:06   #4
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: skóra wokół oczu- POMOCY!!!

Takich tematów było już wiele.
Tu link do jednego z nich:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672435

Po przeczytaniu opinii na Wizażu kupiłam tę odżywkę w jednym ze sklepów internetowych.
Jak napisałam w recenzji w KWC, to był strzał w dziesiątkę. Różnicę zauważysz już po dwóch dniach stosowania.

Aby uzyskać natychmiastowy efekt liftingu, polecam Ci jeszcze (można zakupić w Rossmannie) złote płatki pod oczy firmy Prestige - Hyaluronic Repair (cena ok. 7.50 PLN za opakowanie: 2 płatki)
- intensywnie regenerują
- głęboko odżywiają
- rozjaśniają cienie pod oczami
całkowicie usuwają worki pod oczami - hit wśród tego typu kosmetyków - przedtem kupowałam marki Shiseido za 250 zł, które ani w połowie nie dają takich rezultatów

Na opakowaniu jest napisane, by trzymać je pod oczami 30 minut, ale nie zdejmuj póki całkowicie nie zaschną, aż zaczną się kurczyć. Po aplikacji lubią się zsuwać więc musisz poprawiać, by wracały na swoje miejsce lub stosować w pozycji leżącej.
Skóra jest jak po wyprasowaniu żelazkiem. Po nich wklepuję jeszcze minimalną ilość odżywki, ale po makijażu, tylko gdy jest mi niezbędny - wówczas zmarszczki są widoczne minimalnie (gdy nie musisz nigdzie wychodzić - "nie żałuj sobie tej odżywki"). Efekt utrzymuje się przez długi okres czasu, a nie zanika po kilkunastu minutach.

A tu jeszcze jeden link (również stosuję ten krem na przemian z innymi kosmetykami - skóra jest napięta i wygładzona :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-pod-oczy.html

Zapewne coś z tego wybierzesz, ale na Twoim miejscu najpierw zrobiłabym botox lub kilka razy mezoterapię igłową u dobrego specjalisty, a później starałabym się utrzymywać ich rezultaty przez jak najdłuższy czas.

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-02-11 o 22:50 Powód: literówki
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 17:20   #5
Soulmates Never Die
Przyczajenie
 
Avatar Soulmates Never Die
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: skóra wokół oczu- POMOCY!!!

A ogólnie jesteś zdrowa? Miesiączkujesz regularnie? Masz zdrową tarczycę? Jak wygląda skóra w tych okolicach u Twojej mamy?
Soulmates Never Die jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 20:41   #6
Monika8508
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 92
Dot.: skóra wokół oczu- POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez Soulmates Never Die Pokaż wiadomość
A ogólnie jesteś zdrowa? Miesiączkujesz regularnie? Masz zdrową tarczycę? Jak wygląda skóra w tych okolicach u Twojej mamy?
Wątek przeniosłam do działu pytania do kosmetyczki
Monika8508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.