Grudniowy termin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-15, 18:52   #1
paulinka4pt
Raczkowanie
 
Avatar paulinka4pt
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Piotrków Tryb/Łódź
Wiadomości: 264

Grudniowy termin


Cześć dziewczyny,

Chciałabym się Was poradzić ponieważ mam pewien dylemat

Chodzi jak widać w temacie o datę ślubu i wesela - marzy mi się wesele w klimacie Bożonarodzeniowym, grudniowym, jednak w przyszłym roku (2017) między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem nie wypada niestety żaden weekend.
Jako że chciałam dociec tematu, przewertowałam przyszłoroczny grudniowy kalendarz i wychodzi na to że Adwent jako taki zaczyna się w niedzielę 3 grudnia co znaczy że sobota 2 grudnia to wg kalendarza jeszcze "normalny dzień".
Wiem że Kościół zniósł niby zakaz adwentowy "zabaw hucznych nie urządzać" jednak chciałam się Was poradzić co Wy myślicie, czy wypada brać ślub i robić wesele w tę sobotę "przedadwentową" 2 grudnia?
Pozdrawiam,
Paulina

Edytowane przez paulinka4pt
Czas edycji: 2016-11-15 o 18:59
paulinka4pt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 19:44   #2
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Grudniowy termin

Może wyjdę na ignorantkę, ale nie widzę problemu w ślubie i weselu w przedadwentowe "ostatki" Ale, ale zerknęłam w kalendarz i 30.12.2017 to sobota przecież, więc jeśli chcesz w klimacie bożonarodzeniowym ale nie w Święta to idealnie

Bardzo podobają mi się zimowe śluby, życzę powodzenia w doborze terminu i organizacji
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 19:56   #3
paulinka4pt
Raczkowanie
 
Avatar paulinka4pt
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Piotrków Tryb/Łódź
Wiadomości: 264
Dot.: Grudniowy termin

Generalnie nie chciałabym obarczać i narzucać gościom tego terminu 30.12 ze względu na Sylwestra następnego dnia tym bardziej że chciałabym zorganizować również poprawiny oraz zważając na fakt że mamy bardzo dużo "przyjezdnej" rodziny z różnych zakątków Polski której niekoniecznie w smak byłoby spędzanie tak Sylwestra.
Poprawiny w pierwszą niedzielę Adwentu to zresztą odrębna sprawa ale myślę że już do przełknięcia jako już cichsza oraz krótsza impreza.
Nie jestem może jakąś zagorzałą Katoliczką natomiast chciałabym również popatrzeć na to wydarzenie z perspektywy zaproszonych gości.
Dzięki za Twoją opinię

Edytowane przez paulinka4pt
Czas edycji: 2016-11-15 o 20:01
paulinka4pt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 19:35   #4
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Grudniowy termin

Data 02.12.2017 r. jak najbardziej ok Czemu nie Zapytaj w kościele i jak powiedzą, że nie ma przeciwwskazań to ja bym brała
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-16 20:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.