Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-14, 13:53   #391
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez noemi30 Pokaż wiadomość
Na początku rozważałam sesję w tygodniu, ale akurat wydaje mi się, że właśnie w tym dniu szczególnym powinno się uwiecznić na zdjęciach te niezapomniane chwile.Suknia po weselu już nie jest w tak super stanie jak przed, fryzurę i makijaż wówczas trzeba robić na nowo, no i to pozowanie pół dnia do zdjęć jest męczące. Fotograf dobry potrzebuje 30 minut na zrobienie dobrej sesji w plenerze, najładniejsze są zdjęcia naturalne.My mamy przed przyjęciem sesję zdjęciową a goście w tym czasie pojadą do hotelu , a później jeszcze chcemy o zachodzie słońca urwać się na chwilkę i zrobić jeszcze kilka ujęć. Tak powiem z doświadczenia na przykładzie mojej bratówki,która w trakcie zabawy weselnej niestety poprzez nieuwagę w tańcu potargałą dół sukni śłubnej. Na szczęście zdjęcia robili przed ślubem w kościele (sesja plenerowa), no i w trakcie wesela. Bawiąc się nie jesteśw stanie uważąć na suknię, a jeśłi się wydaje, że się nic nie uszkodzi to jest mylne myślenie. Oczywiście każdy robi według własnego uznania....
no tak, ale dobry fotograf zrobi tak zeby ewentualnego uszkodzenia sukni widac nie bylo a jak ja sie poloze na sesji na trawie to roznie to moze byc i potem cale wesele sie chodzi w brudnej sukni z reszta ja wlasnie chce jezdzic pol dnia - marzy mi sie czesc zdjec na miescie, a czesc na lonie natury (na razie nie wykluczam nawet sesji jeziorowej ) chce miec sesje na spokojnie i nie majac poczucia, ze mi wlasnie przelatuje przed nosem czesc pewno mojej najdrozszej imprezy w zyciu chce byc obecna na calym weselu z reszta z doswiadczenia wiem, ze w momencie kiedy para mloda wychodzi na sesje to zabawa troche podupada...
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 14:59   #392
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

1) My nie stety nie możemy wybrac sie na targi slubne ponieważ nie ma nas w kraju . Tak wiec załatwienia ze slubem mamy troszke ograniczone. Jesteśmy troszke w gorszej sytuacji od tych osob które w kazdej chwili i wszedzie moga podejsc osobiscie. My jako tako fotografa mamy ale jesli uda sie znalesc cos z lepsza oferta to poprostu zmienimy Dzis napisałam @ do jednej firmy której zdjecia mnie ujeły za serce pomysły maja fajne a zdjecia robia własnie cos tego typu co mi sie marza - zobaczymy czy maja termin wolny.

2) Sesje zdjeciowa tez planujemy w czasie wesela o ile nie bedzie Padało bo w sumie 4 dni po slubie wyjezdzamy do UK . A tak jak pisze kolezanka w dniu slubu suknia jest nowa , fruzyura , makijarz profesjonalny itp tak wiec wole w tym samym dniu. Po slubie chce sie zrelaksowac i pobyc z rodzina

3) A co do Apartu nie wiem jak wygladaja obraczki na zywo ale w katalogu sa piekne . Ja chce zółte albo mieszane . Z samego białego złota mnie sie osobiscie nie zbyt podobaja , gdyż nie widać czy to obraczka slubna czy zwykła.
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 15:11   #393
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
A tak jak pisze kolezanka w dniu slubu suknia jest nowa , fruzyura , makijarz profesjonalny itp tak wiec wole w tym samym dniu. Po slubie chce sie zrelaksowac i pobyc z rodzina
ja na plener mam zamiar sobie zrobic po raz drugi ta sama fryzure i ten sam profesjonalny makijaz. a potem podroz poslubna wtedy bedzie relaksik z reszta ja mysle, ze taki plener po slubie to tez forma relaksu, a jeszcze raz mozna sobie pochodzic w sukni, juz na spokojnie

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Z samego białego złota mnie sie osobiscie nie zbyt podobaja , gdyż nie widać czy to obraczka slubna czy zwykła.
wazne ze my bedziemy wiedziec jaka, bo to dla nas bedzie symbol, a nie dla innych z reszta pseudoobraczek nigdy nie nosilismy, wiec nie mamy takiego problemu zoltego zlota niestety nie znosze. niepodoba mi sie cala moja bizuteria to biale zloto, wiec obraczka tez taka bedzie.
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 15:50   #394
noemi30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Drogie koleżanki, mam jeszcze kilka pytań:
1.czy możecie mi wskazać, gdzie można w Krakowie zamówić fajne zaproszenia na ślub? Hmmm, czy Wy kupujecie w sklepie, czy może przez internet?
2. Gdzie można się zaopatrzyć w dobrą wódeczkę, w jakiej hurtowni kupujecie mocniejsze trunki?Możecie polecić sprawdzone przez Was?
3. Tort weselny i ciasta-gdzie zamawiałyście w Krakowie lub okolicach?
Chyba na razie tyle pytań...jak coś mi się przypomni to skrobnę jeszcze
noemi30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 16:31   #395
MyTigersAngel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 220
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
A co do Apartu fakt drogo tam jest jak cholera ceny widac na stronie ale bede miała dziewczyny namiary na Pana który robi wyroby do Apartu i bierze duzo mniej niz w Sklepie sobie krzycza - oczywiscie certyfikaty daje. Moj sasiad kupowal u niego pierscionek zareczynowy . Wybral sobie model w Aparcie a Pan mu go zrobil duzooo taniej. Prawdopodobnie odwiedze go teraz jak bede w Pl to napisze co i jak
Sysunia_d - jak będziesz mieć na niego namiary i znać jakieś szczegóły to dasz mi znać na PW?
My planujemy kupować obrączki w lutym, mamy na nie skromny budżet bo tylko 1000-1500zł ale liczę, że coś znajdziemy u jakiegoś jubilera
Ale jakby się nie udało to taki namiar może się przydać A podobają nam się takie obrączki jak w załączniku (przy czym w Aparcie kosztują ponad 900zł za sztukę)...

A tak w ogóle to może wiecie gdzie w Krakowie są jacyś dobrzy jubilerzy?

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
No to kolezanka chyba ma slub najwcześniej z nas wszystkich o ile sie nie myle
Nie, ja mam wcześniej - 18.kwietnia 2009 Przy czym ja cywilny bez wesela tylko z obiadem z najbliższymi.

Edytowane przez MyTigersAngel
Czas edycji: 2010-07-20 o 20:03
MyTigersAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 16:51   #396
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez noemi30 Pokaż wiadomość
Drogie koleżanki, mam jeszcze kilka pytań:
1.czy możecie mi wskazać, gdzie można w Krakowie zamówić fajne zaproszenia na ślub? Hmmm, czy Wy kupujecie w sklepie, czy może przez internet?
poki co wymarzone wypatrzylam w sklepie netowym i na allegro. wiec jak nie zjade w Krk akich fajnych to bede przez neta zamawiac


Cytat:
Napisane przez noemi30 Pokaż wiadomość
3. Tort weselny i ciasta-gdzie zamawiałyście w Krakowie lub okolicach?
ja mam zamiar zamowic i tort i ciasta w cukierni Kaczmarczyk w Piekarach. same dobre opinie slyszalam http://www.cukierniakaczmarczyk.pl/

Cytat:
Napisane przez MyTigersAngel Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to może wiecie gdzie w Krakowie są jacyś dobrzy jubilerzy?
mam pierscionek zareczynowy od tego www.wec.com.pl
super sie trzyma (a to juz 3 lata), z tego co mowil TZ obsluga bardzo fajna, wszystkie certyfikaty, szmatki do czyszczenia zlota itp. dolaczone do pierscionka

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-01-14 o 16:52
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 17:19   #397
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny szalejecie z postami
1. Obrączki żółte złoto z odrobiną białego złota, moja może będzie z brylancikiem wec ma sklepik niedaleko mojego domu i wiem, że ma fajne ceny i wyroby też są dobre tzn. trwałe, ma je moja siostra i przyjaciółka.Pamiętajcie aby obrączki miały próbe 3, 14 karatów i nr 585 to jest najtrwalsze złoto tak wyczytałam jeżeli chodzi o ich rodzaj, to myślę, że to powinien być symbol dla Nas!!! Nieważne z jakiego rodzaju złota każdemu podoba się co innego, prawda
2. Zaproszenia kupimy w drukarni na siennej bodajże, mają duży, fajny wybór i nie drogo
3. Wódke kupimy u znajomego który ma hurtownie alkoholi, pewnie policzy nam troszke taniej po znajomości-mam taką nadzieje
Co do tortu ja mam w cenie za osobe w Folwarku, ciasta chyba 2 rodzaje, więc coś dopieczemy i będzie super
Sysunia a możesz zobaczyć na buty ślubne ryłki? w jakich są cenach??? lubie tą firme, mam butki od nich i wiem, że są wygodne Dzięki
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości






Edytowane przez ewurka
Czas edycji: 2009-01-14 o 17:23
ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 17:27   #398
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
wec ma sklepik niedaleko mojego domu
ooo niedaleko mojego rowniez
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 17:43   #399
noemi30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

A co z wieczorem panieńskim? Gdzie urządzacie wieczór panieński?Zaproszenie do lokalu i np. winko, czy impreza w domu z jedzeniem i piciem.
noemi30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 17:45   #400
MyTigersAngel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 220
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
mam pierscionek zareczynowy od tego www.wec.com.pl
super sie trzyma (a to juz 3 lata), z tego co mowil TZ obsluga bardzo fajna, wszystkie certyfikaty, szmatki do czyszczenia zlota itp. dolaczone do pierscionka
Właśnie byliśmy w WĘCu, ale nic nam nie wpadło w oko - ale pewnie w lutym zobaczymy jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez noemi30 Pokaż wiadomość
Drogie koleżanki, mam jeszcze kilka pytań:
1.czy możecie mi wskazać, gdzie można w Krakowie zamówić fajne zaproszenia na ślub? Hmmm, czy Wy kupujecie w sklepie, czy może przez internet?
Ja mam wypatrzone na allegro.
MyTigersAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 17:45   #401
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez noemi30 Pokaż wiadomość
A co z wieczorem panieńskim? Gdzie urządzacie wieczór panieński?Zaproszenie do lokalu i np. winko, czy impreza w domu z jedzeniem i piciem.
a tu to jeszcze mam duzo czasu, wiec poki co nic nie planuje moze za rok sie zastanowie
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 18:35   #402
noemi30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Kobietki pytanko za 100 punktów!
Która z Was ma w Tą sobotę i niedzielę tj.17.01 i 18.01 nauki przedmałżeńskie w Parafii Sw. Jana Kantego w Bronowicach Małych ul.Jabłonkowska 18?
noemi30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 20:10   #403
monkar
Raczkowanie
 
Avatar monkar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Panny Młode z Krakowa!!!

Ja chce impreze w stylu lat 70!!!!!Bedziemy sie przebierac i bedziemy sie bawic przy AbbieNie no tak mi sie marzy tylko.Mam jeszcze czas.Ale siostra zalatwi mi strazaka!!!!!!!!!!!!!Bedz ie fajnieAż się booojęHihi.Jeszcze nie wiem gdzie ale chyba wynajmiemy jakis lokal,albo sale w lokalu.Nie mam pojecia.Wieczór kawalerski chce zrobic w czwartek.A w sobote slub

Oczywiscie mowa o wieczorze panienskim

A co do fotografa to ja mam juz wplacona zaliczke 300zl.Sesje mam w poniedziałekOgólnie płace 1100. http://www.pracowniawspomnien.com/ a to link.Dziewczyny robia suuper zdjecia.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-01-15 o 19:27 Powód: PROSZĘ UŻYWAĆ OPCJI EDYTUJ ALBO MULTICYTOWANIA! NIE PISAĆ POSTÓW POD SOBĄ!
monkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 00:57   #404
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez MyTigersAngel Pokaż wiadomość
Sysunia_d - jak będziesz mieć na niego namiary i znać jakieś szczegóły to dasz mi znać na PW?



.
Pewnie ze dam , nie ma problemu. Jak bede w Pl to pojde zobaczyc kto to co to itp


noemi30 cytuje

Cytat:
Kobietki pytanko za 100 punktów!
Która z Was ma w Tą sobotę i niedzielę tj.17.01 i 18.01 nauki przedmałżeńskie w Parafii Sw. Jana Kantego w Bronowicach Małych ul.Jabłonkowska 18?

Tak ja mam i az sie boje ze nie wytrzymam tylu godzin



ewurka cytuje
Cytat:
Sysunia a możesz zobaczyć na buty ślubne ryłki? w jakich są cenach??? lubie tą firme, mam butki od nich i wiem, że są wygodne Dzięki

Oczywiście zerkne

ewurka dziekuje za informacje na temat trwalosci obraczek . To co wyczytalas to sa informacje ogólnie ?? czy apartu ??


Na siennej jest drukarnia ?? w ktorym miejscu bo nie kojarze Ja chce podejsc do ksiegarni św Stanisława na wislnej bo tam zawsze cos ładnego mozna znalesc. Moze uda mi sie tam kupic czesc zaproszen dla tych gosci ktorym wyslemy poczta .
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek

Edytowane przez Sysunia_d
Czas edycji: 2009-01-15 o 01:01
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 17:32   #405
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Sysunia na temat obrączek to co napisałam jest odnośnie każdych, o aparcie są dobre opinie, więc ja się rozglądne tam również jak i w Kobe i Węc Dziękuje za to ze popatrzysz na butki ryłki
a ta drukarnia to nie na siennej przepraszam...tak myślałam ale podaje Ci link
http://www.zaproszenia.krakow.pl/kontakt.html to jest mikołajska to jest na kazimierzu

lain gdzie dokładnie mieszkasz? ponieważ ja mieszkam nie daleko Lwowskiej i tam właśnie mają ten malutki sklepik jubilerski

noemi30 wieczór panieński mam nadzieje, że będzie po prostu nie zapomniany i nie mam jakiś konkretnych planów, myśle, że dobry alkohol sam nas naprowadzi co robić i gdzie wiem, że striptizer daje czadu, byłam u mojej koleżanki i był właśnie taki jeden, ciało miał boskie, ale twarz!!!!! straszną, wyglądał jak Hobbit był policjantem (miał pałke ) kelnerwm (miał muszke;D) i chyba strazakiem także jak macie szanse na panieński ze striptizem, polecam

monkar piękne te zdjęcia ślubne, ile płacicie??? jeżli to nie tajemnica buziaki Dziewczyny
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 17:54   #406
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
lain gdzie dokładnie mieszkasz? ponieważ ja mieszkam nie daleko Lwowskiej i tam właśnie mają ten malutki sklepik jubilerski
a to w takim razie nie mieszkamy obok siebie, bo ja mieszkam niedaleko ich glownej siedziny na Prokocimu (tej co maja mapke na stronie)

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
także jak macie szanse na panieński ze striptizem, polecam
oj ja na pewno nie chce striptizera. dla mnie to zenada jakos nie bawi mnie gosciu, ktory oblesnie sie porusza i bawi sie w przebieranki
jesli mam byc szczera to juz chyba wolalabym ogladac ladnie wykonany damski striptiz. nie wiem, moze cos ze mna nie tak, ale robienie striptizu przez faceta jest jakies takie zalosne
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:00   #407
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

ale byłaś kiedyś na takim pokazie? jeżeli robi to profesjonalista uwierz mi jest super, jeszcze jak troszke procenty szumią w głowie zabawa na 102!!! Prokocim też jest mi znany mam tam paru znajomych

Aha Dziewczyny, a chcecie kwiaty przy życzeniach???? my wymyśliliśmy, że poprosimy o przybory dla dzieci i damy biedniejszym przed rozpoczęciem roku szkolnego kwiaty zwiędną a maluchy się ucieszą Co Wy na to?
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości






Edytowane przez ewurka
Czas edycji: 2009-01-15 o 18:05
ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:09   #408
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
ale byłaś kiedyś na takim pokazie? jeżeli robi to profesjonalista uwierz mi jest super, jeszcze jak troszke procenty szumią w głowie zabawa na 102!!! Prokocim też jest mi znany mam tam paru znajomych
nie bylam, aczkolwiek zeby zobaczyc jak to wyglada wystarczy miec necik
jak pisalam - dla mnie zalosc. nie wiem, ale we mnie jakos nie wzbudza to zachwytu
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:12   #409
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
nie bylam, aczkolwiek zeby zobaczyc jak to wyglada wystarczy miec necik
jak pisalam - dla mnie zalosc. nie wiem, ale we mnie jakos nie wzbudza to zachwytu
zachwytu może to nie wzbudza, ale powoduje dobrą zabawe nieważne każdy ma swoje zdanie
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 20:58   #410
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja bylam na tych listopadowych targach i zebralam dobre pare kg ulotek
TZ sobie upatrzyl autko ktorym chce zebysmy jechali, a razem znalezlismy dosc interesujaca oferte wideofilmowania ogolnie fajna sprawa. szkoda, ze bilety takie drogie

ja tam wole sesje plenerwowa w tygodniu po slubie. mniej stresu, pospiechu i moge sie calkowicie poswiecic pozowaniu nie dbajac o suknie
lain a czy mogłabyś mi podać stronkę tej oferty wideofilmowania? jeśli posiadasz..
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 23:46   #411
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość

Aha Dziewczyny, a chcecie kwiaty przy życzeniach???? my wymyśliliśmy, że poprosimy o przybory dla dzieci i damy biedniejszym przed rozpoczęciem roku szkolnego kwiaty zwiędną a maluchy się ucieszą Co Wy na to?

Za 4 godziny musze wstac a ja na necie siedze

Ja chyba wole kwiaty , fakt faktem zwiedna pewnie czesc zawieziemy na groby bliskich . Myslałam o czyms takim ale nasi znajomy rok temu brali slub i stwierdzili ze wlasnie zamiast kwiatow zycza sobie maskotki bo chcieli je wreczyc jakiemus domu dziecka. Pomysł swietny w koncu dzieciaki sie uciesza. Goscie nie wszyscy ale wieksza czesc poprzynosila w prezentach maskotki roznego kalibru - uwierzcie mi były piekne - widac ze nowe nie jakies tam z piwnicy wyciagniete. I co sie okazało oczywiscie kilka egzemplarzy Pantwo mlodzi sobie zostawili miedzy innymi na pamiatke i dla swoich pociech przyszlych. A reszte chyba ze 3 worki byly przygotowane dla jednego z domu dziecka - pjechali i co uslyszeli ze dom dziecka nie potrzebuje maskotek oni oczy w slup i zdziwko no bo w domach dzicka sie nie przelewa . Wkurzyli sie stwierdzajac ze nie beda sie prosic wzieli maskotki i postanowili ze moze w szpitalu sie uciesza . I powiem wam ze szpital im dziekował ze taki dar a dzieciaki jak sie cieszyly !!! Tym bardziej ze to taki piekny dar .




A co do wieczoru panienskiego nawet nie mysle , bo az sie boje co moje kochane dziewczyny wymysla


Zmykam odezwe sie napewno jak nie z PL to z UK
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 07:45   #412
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Cytat:
Napisane przez akurat Pokaż wiadomość
lain a czy mogłabyś mi podać stronkę tej oferty wideofilmowania? jeśli posiadasz..
wysylam PW

a ja wlasnie jestem w kropce z tymi prezentami przy zyczeniach. bo w sumie chcialabym dostac troche kwiatow (chociaz w sumie po slubie jade w podroz poslubna, wiec jak wroce to juz padna), troche butelek dobrego wina, troche kuponow totka.... ale to chyba niemozliwe. musze sie na cos zdecydowac

ups sorry za posta pod postem

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-01-21 o 07:08 Powód: proszę nie pisać post pod postem i regularnie korzystać z funkcji "edytuj" oraz "multicytowania" (patrz mój podpis!)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:11   #413
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Na pewno nie każdy przyniesie taki drobiazg o który poprosimy, będą i kwiaty ale maskotki właśnie nie zawsze są potrzebne, a takie przybory szkolne przydadzą się na pewno a odciąrzą troszke rodziców słyszałam o ślubie na którym młodzi zażyczyli sobie karme dla zwierząt, bo byli po weterynarii
Sysunia miłej podróży!!! Baw się dobrze i daj znać jak Ci poszło wszystko. Buziaki
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 21:00   #414
MyTigersAngel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 220
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
Aha Dziewczyny, a chcecie kwiaty przy życzeniach???? my wymyśliliśmy, że poprosimy o przybory dla dzieci i damy biedniejszym przed rozpoczęciem roku szkolnego kwiaty zwiędną a maluchy się ucieszą Co Wy na to?
Brat mojego TŻ też zamiast kwiatów prosił o maskotki, ale wcześniej trzeba uzgodnić z jakimś domem dziecka że je wezmą, bo podobno są problemy z rozliczaniem takich datków.

W zaproszeniach są często takie wkładki - do wyboru - pluszaki, karma dla zwierząt (dla schroniska) lub przybory szkolne.

A moja kuzynka zamiast kwiatów prosiła o przyniesienie ze sobą pieniążków na tacę i po mszy stał ktoś (chyba z Kuchni św. Brata Alberta z ul. Dietla) i zbierał pieniążki na posiłki dla biednych.

Tylko jak już pisałam trzeba przed ślubem się przejechać do miejsca któremu chcemy ofiarować taki datek (szkoła, schronisko, jadłodajnia dla biednych, dom dziecka itd) i uzgodnić szczegóły.

A ja mam już fotografa - www.naszdzien.pl W poniedziałek lecimy podpisać umowę

Edytowane przez MyTigersAngel
Czas edycji: 2009-01-17 o 21:03
MyTigersAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 10:27   #415
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez noemi30 Pokaż wiadomość
A co z wieczorem panieńskim? Gdzie urządzacie wieczór panieński?Zaproszenie do lokalu i np. winko, czy impreza w domu z jedzeniem i piciem.
ja własnie mam problem, bo powinna organizowac go swiadkowa a moja na drugim końcu Polski mieszka...a samej tak głupio...najwyżej zorganizuję z przyjaciółkami w klubieOrganizowałam w maju wieczór panieński mojej przyjaciółce i zarezerwowałam loże w klubie, złożyłyśmy sie z dziewczybnami po 50 zł - pm dostała prezent i jeszcze dla każdej po drinku i chyba jeszcze później na sok do wódki starczyło

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Za 4 godziny musze wstac a ja na necie siedze

Ja chyba wole kwiaty , fakt faktem zwiedna pewnie czesc zawieziemy na groby bliskich . Myslałam o czyms takim ale nasi znajomy rok temu brali slub i stwierdzili ze wlasnie zamiast kwiatow zycza sobie maskotki bo chcieli je wreczyc jakiemus domu dziecka. Pomysł swietny w koncu dzieciaki sie uciesza. Goscie nie wszyscy ale wieksza czesc poprzynosila w prezentach maskotki roznego kalibru - uwierzcie mi były piekne - widac ze nowe nie jakies tam z piwnicy wyciagniete. I co sie okazało oczywiscie kilka egzemplarzy Pantwo mlodzi sobie zostawili miedzy innymi na pamiatke i dla swoich pociech przyszlych. A reszte chyba ze 3 worki byly przygotowane dla jednego z domu dziecka - pjechali i co uslyszeli ze dom dziecka nie potrzebuje maskotek oni oczy w slup i zdziwko no bo w domach dzicka sie nie przelewa . Wkurzyli sie stwierdzajac ze nie beda sie prosic wzieli maskotki i postanowili ze moze w szpitalu sie uciesza . I powiem wam ze szpital im dziekował ze taki dar a dzieciaki jak sie cieszyly !!! Tym bardziej ze to taki piekny dar .
ponoć maskotek nie potrzebują. Przybory szkolne owszem, ale maskotki własciwie żadnej specjalnej funkcji poza zajmowaniem miejsca nie spełniają i jest ich pod dostatkiemLepije jest sie rozjrzeć i popytać czego potrzebują. Ja biore pod uwagę taką opcję, że nie będziemy prosic gości, żeby przynosili cos dla dzieci tylko sami z
tej kasy, która dostaniemy kupimy cos do domu dziecka co jest potrzene.
Od gości wole winko dostać a dzieciom sama kupić.

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
a ja wlasnie jestem w kropce z tymi prezentami przy zyczeniach. bo w sumie chcialabym dostac troche kwiatow (chociaz w sumie po slubie jade w podroz poslubna, wiec jak wroce to juz padna), troche butelek dobrego wina, troche kuponow totka.... ale to chyba niemozliwe. musze sie na cos zdecydowac

ups sorry za posta pod postem
moi znajomi prosili o wino a ludzie i tak poprzynosili kwiatki, więc się nie martw
Z tymi kuponami totka może byc problem, ale moze zrób tak - rodzinkę poproś o winko a znajomych o kupony totka i załatwione
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 10:53   #416
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

hej.. jakos ostatnio pochlonela mnie nowa praca wiec nie mialam czasu na slubne sprawy..
dzis za to idziemy na 2 nauki a po niedzieli spotykamy sie z fotografem..

co do wieczou panienskiego to chyba poprostu przyjdzie kilka kolezanek i zrobimy party pizamowe z ogladaniem komedii romantycznych i czewonym winem
co do striptizera mam podobne odczucia jak Lain i nie bede miala tej atrakcji na swoim

moja siostra na slubie miala totolotka i za tyle kuponow tafili tylko dwie trojki
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:16   #417
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
wysylam PW

dzienks
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:59   #418
isla01
Raczkowanie
 
Avatar isla01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak buszowałam po necie i znalazłam piekne obraczki .Narazie wklejam mojego faworyta !!!!!!! Te mi sie najbardziej podobaja
Witam!
I ja dolaczam do tego skromnego grona Krakowianek
Jakiej firmy sa te obraczki? sliczne!!!
Mi sie najbardziej podobaja te:

Cytat:
Napisane przez noemi30 Pokaż wiadomość
Kobietki pytanko za 100 punktów!
Która z Was ma w Tą sobotę i niedzielę tj.17.01 i 18.01 nauki przedmałżeńskie w Parafii Sw. Jana Kantego w Bronowicach Małych ul.Jabłonkowska 18?

Mozliwe ze my bedziemy chodzic tam na nauki i to wlasnie 2-dniowe ale slyszalam ze placi sie 150zl od osoby..? Nawet nie wiem jeszcze czy za zwykle sie placi czy co laska ...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 521052217.jpg (10,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ZO_T_000_OBR_807.jpg (12,5 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-01-21 o 07:09 Powód: proszę nie pisać post pod postem i regularnie korzystać z funkcji "edytuj" oraz "multicytowania" (patrz mój podpis!)
isla01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:32   #419
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Witamy Islao01 obrączki piękne, wyglądają na firme apart napisz coś o sobie o przygotowaniach do ślubu gdzie, kiedy
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 09:13   #420
isla01
Raczkowanie
 
Avatar isla01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
Witamy Islao01 obrączki piękne, wyglądają na firme apart napisz coś o sobie o przygotowaniach do ślubu gdzie, kiedy
Pierwsze sa z allegro a drugie firma Yes, wiec bylas blisko. U mnie przygotowania do slubu nerwowe i raczej nie mam z nich przyjemnosci. Slub i wesele bedziemy miec na Slowacji, w Bardejovie, jednakze zadne z nas tam aktualnie nie jest wiec wisimy na telefonach... na dzien dzisiejszy date mamy na 29.08.09 ale bardzo mozliwe, ze zostanie po raz kolejny zmieniona. Nie wierzylam jak trudno jest wszystko ze soba zgrac ;-)

Jesli chodzi o obraczki to nie wiem ile ogolnie kosztuja ale zawsze wydawalo mi sie zze ok 800zl, a tymczasem te ze zdjec to koszt 1200 i 3800.... A ile Wy placilyscie za obraczki? Kto w ogole za nie ma placic? nas wybor i kupno dopiero czeka.

Edytowane przez isla01
Czas edycji: 2009-01-21 o 09:16
isla01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.