Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-23, 10:03   #1081
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja bym jeszcze maseczki AA kupiła i jakiś żel Nivea, ale tak to szaleć nie będę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 10:10   #1082
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

znalazłam swatche chyba całej kolekcji Air Flow i chyba zostanę przy tych dwóch, które wymieniłam, reszta ok, ale bez szału
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 10:13   #1083
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
znalazłam swatche chyba całej kolekcji Air Flow i chyba zostanę przy tych dwóch, które wymieniłam, reszta ok, ale bez szału
To nie są wszystkie Air Flow

A moze wszystkie?
Wydawało mi się, że doszły jakieś kolory
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 10:19   #1084
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
znalazłam swatche chyba całej kolekcji Air Flow i chyba zostanę przy tych dwóch, które wymieniłam, reszta ok, ale bez szału
Po zdjęciach mi się podobają 704, 707, 709 i 711.
Ale 707 i 709 bym pewnie nie używała, więc nastawiam się na 2 pozostałe.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 10:54   #1085
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Mi się podobają 708 i 709 (znów pomarańcz i koral ) oraz 711 - fajny fiolet Szaraczek 705 też wygląda nieźle, ale nie wiem jakbym się czuła z takimi paznokciami.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 11:00   #1086
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja mam 3 Air Flow,ale nie pamietam nrkow.Na pewno szary,malinowa czerwien i koral-pomarańcz.

Madziarra wszystkiego naj!
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-07-23 o 11:12
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 11:24   #1087
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a w którym R. są te żele?
to nie mam więcej pytań
Ja kupiłam w tym w hotelu Marriott
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też mam takie ślady od dawna i właśnie nie sądzę, żeby coś się dało z tym zrobić.
Może gdyby bardzo się uprzeć i często chodzić na jakieś zabiegi to pewnie jednak trochę zbledną.
Nie miałam, ale widziałam stan paznokci "po" u koleżanki i uważam, że gra nie jest warta świeczki. Nikt mi nie wmówi, że coś co jest nakładane na jakiś czas i co trzeba zmywać specjalnym preparatem nie osłabia płytki.
Mi pani poleciła jeszcze, żeby smarować połówką cytryny bo taki niepozorny zabieg może pomóc bardziej niz wybielanie u kosmetyczki.

Z tym hybrydowym to różnie bywa, wypytałam też znajome i one akurat są zachwycone - słyszałam opinie, że hydrydowe chronią paznokcie przed obiciami, odgnieceniami i wszelkimi czynnikami zewn.
Ja kiedyś miałam tipsy przez kilka miesięcy, i po nich moje kruche paznokcie bardzo się wzmocniły o dziwo.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Hmm nie wiem czy mnie to zachęca Chyba, że wrócą upały, to wtedy tak
Na upały rewelka, ale ja też bardzo lubię użyć go rano, bardzo mnie orzeźwia i pobudza
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja szaliczków i biżuterii mam aż za dużo, połowy nie noszę, więc na wszelki wypadek do Parfois nawet nie zaglądam - na pewno coś by mi się spodobało, a nie byłoby mi w ogóle potrzebne.
Ja w piątek obedrałam zamówienie ze sklepu online Parfois, wchodzę dziś i widzę, że te rzeczy jeszcze bardziej przecenili Nawet przeszła mi taka myśl, żeby jeszcze coś domówić

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Natomiast nie polecam pielęgnacji włosów.
Ja miałam kiedyś maskę, bardzo źle ją wspominam. Nie dość, że nie dawała żadnych efektów, to jeszcze strasznie śmierdziała!
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Hm, ja mam 27 lat i od około dwóch stosuję produkty przeciwstarzeniowe, a taka jest też linia Nutriganics. Zazwyczaj wybieram właśnie serum, takie silniejsze jako kurację. Wychodzę z założenia, że najlepsza jest profilaktyka, a przy mojej suchej skórze mam szansę szybko doczekać widocznych oznak starzenia.
Ja też już od jakiegoś czasu sukcesywnie wprowadzam preparaty przeciwstarzeniowe. W końcu większość takich kosmetyków mają charakter prewencyjny i chyba niewiele mi pomogą, jak już będę miała widoczne zmarchy

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
w drodze (jak dobrze mieć internet ciągle przy sobie ), w pełnym słońcu, które mam nadzieję utrzyma się aż do plaży i przez całe dwa tygodnie
Ja też Ci życzę udanego wyjazdu i pięknej pogody!
Dziś TŻ coś przebąkiwał, że może jednak byśmy się wybrali do Trójmiasta w najbliższy weekend, więc może jednak uda nam się gdzieś spotkać ?


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
madziarra wszystkiego najcudowniejszego Kochana! Spełnienia wszystkich marzeń, mnóstwo szczęścia, miłości i samych powodów do uśmiechu każdego dnia!
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Madziarra, ode mnie też wszystkiego najlepszego!
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
madziarra wszystkiego najlepszego
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Madziarra wszystkiego naj!
Dziękuję Wam pięknie dziewczyny za życzenia !!
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 13:55   #1088
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Magda, co sobie zamierzasz sprawić z okazji święta?

Z tą cytryną to w sumie dość logiczne, może spróbuję. Na pewno nie zaszkodzi jeśli nawet nie pomoże.

Widziałam na wątku zużyciowym, że miałaś kremy de Eris. Polecasz któryś?
Ostatnio się nad nimi zastanawiałam.
I co przeciwzmarszczkowego stosujesz lub stosowałaś i polecasz?
Ja dziś rano dojrzałam do porządnego kremu pod oczy...W ogóle przez ten wysyp mam pasztetowy nastrój i chyba poprawię go sobie jakimś "cudownym" kosmetykiem
Myślę nad tą polecaną przez Snow Ekoampułką i wodą winogronową Caudalie

Zastanawiam się też czy nie zrobić zapasu French Riviery, o ile go gdzieś jeszcze dorwę w promocji, bo ta buteleczka jest taka malutka i po 3 malowaniach już widzę spory ubytek Ma szansę być pierwszym kolorowym lakierem, który zużyję
Do tej pory nosiłam go na stopach i był fajny, ale dziś mam go na dłoniach i te drobinki są takie urocze Nie mogę się na nie napatrzeć
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 14:25   #1089
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Karolina ja Ci polecam ten krem Dermiki który kupiłam ostatniio - Hialiq 3d jestem coraz bardziej z niego zadowolona, jak super jest budzić się bez opuchniętych oczu. I koloryt skóry jakby lepszy, zobaczymy jak będzie dalej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 16:58   #1090
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Magda, co sobie zamierzasz sprawić z okazji święta?
Chyba nic specjalnego, jakoś nie mam na nic pomysłu Poza tym ostatnio poszalałam, więc wypadałoby teraz trochę się wstrzymać
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Widziałam na wątku zużyciowym, że miałaś kremy de Eris. Polecasz któryś?
Ostatnio się nad nimi zastanawiałam.
Bardzo polecam, na dzień miałam Hydrogenic, a na noc ten pobudzający Y&U. Ma super działanie, pięknie pachnie i cieszy oko pistacjowym kolorem
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
I co przeciwzmarszczkowego stosujesz lub stosowałaś i polecasz?
Ja dziś rano dojrzałam do porządnego kremu pod oczy...W ogóle przez ten wysyp mam pasztetowy nastrój i chyba poprawię go sobie jakimś "cudownym" kosmetykiem
Poza w/w Y&U lubię i polecam Active C LRP i Redermic - oba z wit. C, bardzo fajnie rozjaśniają i nawilżają.
Myślę, że ten na dzień z Y&U też może być fajny, czaję się na niego

A porządny krem pod oczy też by mi się przydał , teraz mam Oeparol, ale chyba potrzebuję mocniejszego odżywienia, bo wszystkie oznaki stresu i zmęczenia odbijają mi się pod oczami
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 18:58   #1091
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Madziarr wszystkiego dobrego

Nina mam bardzo ładny lakier beżowy Glam Wear z Bell, może chcesz? Przyniosę Ci na spotkanie, może Ci się spodoba
Karo słyszałam bardzo dobre opinie o tej eko ampułce, jak przetestujesz to daj znać muszę obejrzeć Rivierę jeszcze raz skoro tak zachwalasz; ja mam na stopach przykurzoną miętę OPI, a dłonie właśnie pomalowałam Opera Balerina; L'Oreal nie jest super wytrzymały, ale ma ładne odcienie, fajny pędzelek i małą pojemność, więc wybaczam, że Rebel Blue mi trochę poodpryskiwał
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 19:21   #1092
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Którą Rexonę zachwalałyście ostatnio?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 19:26   #1093
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też polecam testuję z próbki od rzyrafki () i jest genialny, normalnie jestem zachwycona. Nic nie wysusza, matuje naturalnie, trzyma się cały dzień, no cudo.
W takim razie jestem zdecydowana na zakup Może nawet zanim skończę pryzmy...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie to samo sobie myślałam jak w piątek pędziłam na rowerze po pracy do SP w konspiracji przed mężem, że mi chyba na mózg padło i zachowuję się jak dziecko.
Ja biegłam do tramwaju, a potem wracałam szybkim marszobiegiem :P

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To zależy, jak mam takie drobiazgi za kilka złotych to w zestawach, a jak mam jakiś bardziej poszukiwany to pojedynczo.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kupiłam oczywiście Esiaki - Tart Deco i Jamaica Me Crazy.
Dzisiaj mam nadzieję któryś przetestować, bo w weekend jednak się skusiłam na zestaw Rimmelków - Sky High i Sun Downer.
Koniecznie daj znać, jak sprawdzi się Tart Deco, bo kolor bardzo mi się podoba, ale zniechęciły mnie te negatywne opinie o słabym kryciu :/
Piękna ta Jamaica!

M.in. Sun Downer pojechał ze mną nad morze

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Poza tym kupiłam jeden lakier Miyo za całe 4,50 w ślicznym odcieniu fioletu (ja mam straszną słabość do fioletowych lakierów ) i oczywiście tak jak planowałam Idealię.
Też oglądałam te lakiery, kto wie, czy nie ten sam fiolet, ale jakimś cudem się oparłam

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Udanego wypoczynku
Zapowiadają na najbliższy tydzień upały, więc pogoda powinna dopisać.
Dziękuję Niebo cały czas bezchmurne, ale temperatura nie jest jeszcze bardzo wysoka.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
widziałam ale mnie 1.08 jeszcze nie będzie, ani nie będę w pobliżu Biedronki a do niedzieli pewnie mi wykupią
Ja już zapowiedziałam TŻ, że tego dnia chcę przejechać koło jakiejś Biedronki
Fajne te lakiery, cena bardzo przyjemna, na pewno na jakiś/jakieś się skuszę.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
spodobały mi się dwa kolejne Essie
Your Hut or Mine i Marathin z nowej kolekcji Yogaga (ale ten jest zbyt podobny do Orly, tylko bez shimmera )
Your Hut or Mine wygląda bosko!
Ja nie musiałam nawet wchodzić na żadne blogi, wystarczy, że wróciłam na forum i już jestem po praniu mózgu i nic tylko nowe Esiaki mi się marzą

Przypominam, że nawet nie wiedziałam najpierw, co to znaczy Esiak!

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Mi pani poleciła jeszcze, żeby smarować połówką cytryny bo taki niepozorny zabieg może pomóc bardziej niz wybielanie u kosmetyczki.
Dobry patent, muszę wypróbować.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja też już od jakiegoś czasu sukcesywnie wprowadzam preparaty przeciwstarzeniowe. W końcu większość takich kosmetyków mają charakter prewencyjny i chyba niewiele mi pomogą, jak już będę miała widoczne zmarchy
Wychodzę z tego samego założenia, w końcu one mają przeciwdziałać, a nie zwalczać...

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja też Ci życzę udanego wyjazdu i pięknej pogody!
Dziś TŻ coś przebąkiwał, że może jednak byśmy się wybrali do Trójmiasta w najbliższy weekend, więc może jednak uda nam się gdzieś spotkać ?
Dziękuję

Co do spotkania, byłoby super, ale u nas wszystko zależy od pogody, kiedy tam pojedziemy, więc póki co nic nie obiecuję, ale będziemy w kontakcie, ok?


Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Myślę nad tą polecaną przez Snow Ekoampułką i wodą winogronową Caudalie

Zastanawiam się też czy nie zrobić zapasu French Riviery, o ile go gdzieś jeszcze dorwę w promocji, bo ta buteleczka jest taka malutka i po 3 malowaniach już widzę spory ubytek Ma szansę być pierwszym kolorowym lakierem, który zużyję
Do tej pory nosiłam go na stopach i był fajny, ale dziś mam go na dłoniach i te drobinki są takie urocze Nie mogę się na nie napatrzeć
Przetestuj ją koniecznie, moim zdaniem naprawdę w kwestii nawilżenia jest bezkonkurencyjna!

Ja najpierw nie byłam przekonana do French Riviery, ale chyba coraz bardziej mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Karolina ja Ci polecam ten krem Dermiki który kupiłam ostatniio - Hialiq 3d jestem coraz bardziej z niego zadowolona, jak super jest budzić się bez opuchniętych oczu. I koloryt skóry jakby lepszy, zobaczymy jak będzie dalej.
Aż żałuję, że mam zapas kremów pod oczy, bo Twoja opinia brzmi niezwykle zachęcająco

--

Uwielbiam Bałtyk, słońce i piaseczek Poszliśmy na spacer na plażę i co prawda wiało straszliwie, ale i tak jest cudownie.

I oczywiście rybka na obiad
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 19:41   #1094
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Karolina ja Ci polecam ten krem Dermiki który kupiłam ostatniio - Hialiq 3d jestem coraz bardziej z niego zadowolona, jak super jest budzić się bez opuchniętych oczu. I koloryt skóry jakby lepszy, zobaczymy jak będzie dalej.
Właśnie chyba między Dermiką a Tołpą będę wybierać
Moja mama bardzo sobie chwali ich kremy, również te pod oczy. Wprawdzie to jeszcze nie ten przedział wiekowy dla mnie, ale i tak wystarczy, żebym się zainteresowała. A jak Tobie też pasuje to tym bardziej się przyjrzę
Myślałam w ogóle o czymś z Clarinsa też, albo Clinique lub EL, ale może najpierw spróbuję naszych rodzimych marek
Brałam jeszcze pod uwagę Caudalie wstępnie, ale krem pod oczy ma kiepskie opinie, kremy do twarzy, które od nich testowałam też mi nie podeszły, więc spróbuję wody winogronowej, żeby porównać z eliksirem

A i jeszcze mi się przypomniało, testowałyście coś z Synesis?

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Chyba nic specjalnego, jakoś nie mam na nic pomysłu Poza tym ostatnio poszalałam, więc wypadałoby teraz trochę się wstrzymać

Bardzo polecam, na dzień miałam Hydrogenic, a na noc ten pobudzający Y&U. Ma super działanie, pięknie pachnie i cieszy oko pistacjowym kolorem

Poza w/w Y&U lubię i polecam Active C LRP i Redermic - oba z wit. C, bardzo fajnie rozjaśniają i nawilżają.
Myślę, że ten na dzień z Y&U też może być fajny, czaję się na niego

A porządny krem pod oczy też by mi się przydał , teraz mam Oeparol, ale chyba potrzebuję mocniejszego odżywienia, bo wszystkie oznaki stresu i zmęczenia odbijają mi się pod oczami
Nawet jednego malutkiego L'orealka?

Dzięki, a czy one są bardzo treściwe?
Z wit. C coś wezmę na pewno, ale jesienią i pewnie będzie to Flavo C

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Karo słyszałam bardzo dobre opinie o tej eko ampułce, jak przetestujesz to daj znać muszę obejrzeć Rivierę jeszcze raz skoro tak zachwalasz; ja mam na stopach przykurzoną miętę OPI, a dłonie właśnie pomalowałam Opera Balerina; L'Oreal nie jest super wytrzymały, ale ma ładne odcienie, fajny pędzelek i małą pojemność, więc wybaczam, że Rebel Blue mi trochę poodpryskiwał
Jeśli się zdecyduję to zrobię Ci odlewkę, żeby było sprawiedliwie

Spójrz na Rivierę koniecznie Znacie moje upodobania, do tej pory nic poza różem i czerwienią a teraz mogłabym nosić tylko pastele
W ZT jeszcze pełne standy są

U mnie Dating Coral trzymał się od wtorku do wczoraj bez żadnych odprysków, ale zmyłam, bo już mi się znudził i widać było odrost.

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Którą Rexonę zachwalałyście ostatnio?
Linen Dry
Też mam, bo akurat skończył mi się spray Adidasa a sztyft Garniera mnie wkurza, bo strasznie brudzi, więc wzięłam dla odmiany kulkę.
I szczerze powiem, że ochrony większej raczej nie zauważam, ale zapach faktycznie trwa i trwa

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przetestuj ją koniecznie, moim zdaniem naprawdę w kwestii nawilżenia jest bezkonkurencyjna!

Ja najpierw nie byłam przekonana do French Riviery, ale chyba coraz bardziej mi się podoba.

Uwielbiam Bałtyk, słońce i piaseczek Poszliśmy na spacer na plażę i co prawda wiało straszliwie, ale i tak jest cudownie.
Poczekam dla przyzwoitości do wypłaty. Czyli do środy

Mnie ten shimmer rozczula, dzisiaj sobie podziwiałam go rano Ludzie w tramwaju byli chyba tym trochę zaniepokojeni

To prawda, jeśli chodzi o klimat spacerowy, szczególnie wieczorny to dla mnie Bałtyk jest bezkonkurencyjny

Snow wklejałaś tu kiedyś dwukolorowe paznokcie, fuksję z granatem. Co to był za granat?

Brat mi kupił na poprawę humoru piżamę z Garfieldem w Lidlu

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_28665.htm
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-07-23 o 19:53
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 20:18   #1095
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Z wit. C coś wezmę na pewno, ale jesienią i pewnie będzie to Flavo C
Ja też, albo Flavo C, albo zachwalany przez madziarrę SVR, albo oba.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mnie ten shimmer rozczula, dzisiaj sobie podziwiałam go rano Ludzie w tramwaju byli chyba tym trochę zaniepokojeni
Też mi się zdarza podziwiać kolor swoich paznokci, dziś w drodze nad morze z 5 minut oglądałam dokłanie Cute as a button, jak pięknie błyszczy, jaki głęboki kolor, och ach

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Snow wklejałaś tu kiedyś dwukolorowe paznokcie, fuksję z granatem. Co to był za granat?
To był Blue-Eyed Girl Rimmela, ale on nie jest tak do konca granatowy, to bardziej ciemniejszy niebieski.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Brat mi kupił na poprawę humoru piżamę z Garfieldem w Lidlu

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_28665.htm
Rewelacyjna
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 20:46   #1096
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To był Blue-Eyed Girl Rimmela, ale on nie jest tak do konca granatowy, to bardziej ciemniejszy niebieski.
Czyli mój monitor mocno oszukuje Dziś właśnie się zastanawiałam nad nim i nad Aye, Aye Sailor, ale teraz widzę po swatchach, że ten drugi strasznie ciemny.
Chyba wezmę Blue póki jest jeszcze promocja
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 06:24   #1097
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja nie musiałam nawet wchodzić na żadne blogi, wystarczy, że wróciłam na forum i już jestem po praniu mózgu i nic tylko nowe Esiaki mi się marzą


Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Brat mi kupił na poprawę humoru piżamę z Garfieldem w Lidlu

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_28665.htm
Fajna
Ja się wybieram do Biedronki po pościel, od poniedziałku ma być w promocji.
Wczoraj pojechałam szukać zasłon do pokoju i nie kupiłam nic. Moja mama stwierdziła, że jestem najbardziej wybrednym człowiekiem na świecie, nic mi się nigdy nie podoba Ale ja chcę prostą, gładką białą zasłonkę, taką zwiewną firankową a w sklepie każda miała jakiś wzór albo była kolorowa.

Mam za to ochotę jechać na zakupy kosmetyczne, ale powstrzymuje mnie myśl, że nic mi sie póki co nie kończy czego bym pilnie potrzebowała Dopiero pojadę jak będzie ta urodowa gazetka obowiązywała w Biedronce.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 07:08   #1098
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Linen Dry
Też mam, bo akurat skończył mi się spray Adidasa a sztyft Garniera mnie wkurza, bo strasznie brudzi, więc wzięłam dla odmiany kulkę.
I szczerze powiem, że ochrony większej raczej nie zauważam, ale zapach faktycznie trwa i trwa
Ooo to ten kupiłam Sztyft, bo sprayu nie było (ogólnie pustki na półce z Rexoną - promocja w Naturze robi swoje)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 07:46   #1099
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nina mam bardzo ładny lakier beżowy Glam Wear z Bell, może chcesz? Przyniosę Ci na spotkanie, może Ci się spodoba

dłonie właśnie pomalowałam Opera Balerina; L'Oreal nie jest super wytrzymały, ale ma ładne odcienie, fajny pędzelek i małą pojemność, więc wybaczam, że Rebel Blue mi trochę poodpryskiwał
jesteś niemożliwa

hm, u mnie L'Oreale długo się trzymają, jak pomaluję na początku tygodnia tak do soboty/niedzieli wytrzyma
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Your Hut or Mine wygląda bosko!
Ja nie musiałam nawet wchodzić na żadne blogi, wystarczy, że wróciłam na forum i już jestem po praniu mózgu i nic tylko nowe Esiaki mi się marzą

Przypominam, że nawet nie wiedziałam najpierw, co to znaczy Esiak!
dobrze, że nie jest u nas dostępny chyba że w Douglasie, ale nie wiem

co do French Riviery, ja tak średnio go lubię, bo za każdym razem pojawiają się te nieładne bąbelki, powierzchnia staje się chropowata za to mam chęć na Perle de Jade, widziałam że pierwsza warstwa już ładnie pokrywa, a przy FR dopiero trzecia
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mam za to ochotę jechać na zakupy kosmetyczne, ale powstrzymuje mnie myśl, że nic mi sie póki co nie kończy czego bym pilnie potrzebowała Dopiero pojadę jak będzie ta urodowa gazetka obowiązywała w Biedronce.
silna jesteś
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 08:27   #1100
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Nina a dajesz cos na spod?Bo u mnie FR jeszcze ani razu nie babelkowala...I 2 cienkie warstwy daja taki kolor jak lubie,bo jak raz nalozylam 3 to juz sie zrobil zbyt niebieski.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 08:35   #1101
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jeśli się zdecyduję to zrobię Ci odlewkę, żeby było sprawiedliwie

Spójrz na Rivierę koniecznie Znacie moje upodobania, do tej pory nic poza różem i czerwienią a teraz mogłabym nosić tylko pastele
W ZT jeszcze pełne standy są
dzięki
jakoś do ZT mi nie po drodze, a u mnie przebrane, może poczekam na kolejną promocję, bo mam błękit Revlona - kiepsko się nakłada na paznokcie u dłoni, ale na stopach wygląda bosko
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też, albo Flavo C, albo zachwalany przez madziarrę SVR, albo oba.
moja koleżanka baaaaaaardzo sobie chwali SVR, używa od wielu lat, więc chyba w jej imieniu mogę Ci go polecić Flavo też jest bardzo dobre.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jesteś niemożliwa

co do French Riviery, ja tak średnio go lubię, bo za każdym razem pojawiają się te nieładne bąbelki, powierzchnia staje się chropowata za to mam chęć na Perle de Jade, widziałam że pierwsza warstwa już ładnie pokrywa, a przy FR dopiero trzecia
z pastelami jest ten problem, że często albo robią prześwity i smużą albo brzydko wyglądają przy skórkach (zwłaszcza u mnie, jakoś tak nienaturalnie); u mnie większość robi bąble :/

oj tam niemożliwa po prostu muszę Ci coś dać w zamian, a ten Bell jest naprawdę ładny - ma go do oddania tylko dlatego, że mam bardzo podobny z Air Flow
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 08:36   #1102
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać, jak sprawdzi się Tart Deco, bo kolor bardzo mi się podoba, ale zniechęciły mnie te negatywne opinie o słabym kryciu :/
Piękna ta Jamaica!
Dam, mam nadzieję że nie będzie źle. Wczoraj miałam się przemalować bo mój Sun Downer już ciut podmęczony, ale kupiliśmy mi telefon i bawiłam się nim cały wieczór więc na rzeczy konsktruktywne nie starczyło juz czasu.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Też oglądałam te lakiery, kto wie, czy nie ten sam fiolet, ale jakimś cudem się oparłam
Za 4,50 zł mi się ciężko było oprzeć. Tym bardziej, że z lakierów L'oreal nic nie wybrałam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Your Hut or Mine wygląda bosko!
Ja nie musiałam nawet wchodzić na żadne blogi, wystarczy, że wróciłam na forum i już jestem po praniu mózgu i nic tylko nowe Esiaki mi się marzą

Przypominam, że nawet nie wiedziałam najpierw, co to znaczy Esiak!
no widzisz jaki ten wizaż niebezpieczny.

A ja w ogóle nie miałam ciągu na Esiaki jak je mogłam pooglądac tylko na zdjęciach albo jak kosztowały 50 zł w Douglasie, tzn. może nie w ogóle ale pokusa nie była silna.
A potem em poszła i zrobiła zdjęcia szafy w SP...

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Uwielbiam Bałtyk, słońce i piaseczek Poszliśmy na spacer na plażę i co prawda wiało straszliwie, ale i tak jest cudownie.

I oczywiście rybka na obiad
Co prawda nie jestem jakąś szaloną fanką Bałtyku, ale zazdroszczę bardzo i życzę udanego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Właśnie chyba między Dermiką a Tołpą będę wybierać
Moja mama bardzo sobie chwali ich kremy, również te pod oczy. Wprawdzie to jeszcze nie ten przedział wiekowy dla mnie, ale i tak wystarczy, żebym się zainteresowała. A jak Tobie też pasuje to tym bardziej się przyjrzę
Jak kupowałam to oglądałam jeszcze jeden, z serii dla młodszych cer, ale też przeciwzmarszczkowy i też miał dobry skład, ale ja miałam wtedy tydzień paszteta, więc kupiłam ten mocniejszy.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A i jeszcze mi się przypomniało, testowałyście coś z Synesis?
Ja nie

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dzięki, a czy one są bardzo treściwe?
Active C pod oczy nie jest treściwy, w ogóle on jest dość dziwny, bo niby skład podobny do tego do twarzy ale ciężko się go stosuje z tego co pamiętam, taki nieprzyjemny jest.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Linen Dry
Też mam, bo akurat skończył mi się spray Adidasa a sztyft Garniera mnie wkurza, bo strasznie brudzi, więc wzięłam dla odmiany kulkę.
I szczerze powiem, że ochrony większej raczej nie zauważam, ale zapach faktycznie trwa i trwa
U mnie ochrona idealna po tej Rexonie, ale znalazłam w niej jedną wadę - mam takie uczucie że ona nie chce się zmyć z mojej skóry, strasznie tego nie lubię.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mnie ten shimmer rozczula, dzisiaj sobie podziwiałam go rano Ludzie w tramwaju byli chyba tym trochę zaniepokojeni
Ja często w komunikacji wgapiam się w swoje pazury jak mam ładnie mieniący lakier. To świetnie umila podróż.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wczoraj pojechałam szukać zasłon do pokoju i nie kupiłam nic. Moja mama stwierdziła, że jestem najbardziej wybrednym człowiekiem na świecie, nic mi się nigdy nie podoba Ale ja chcę prostą, gładką białą zasłonkę, taką zwiewną firankową a w sklepie każda miała jakiś wzór albo była kolorowa.
Duży wybór tkanin zasłonowo-firankowych jest w Leroy Merlin w Modlniczce, ja tam kupowałam firanki.


Dzisiaj powinnam mieć do odbioru w Ziko moją Biodermę AR, więc dobrze. Mam straszny głód zakupowy, nie wiem czemu.
I jeszcze tusz muszę kupić, kończy mi się miniatura EL, 2000 kcal to porażka, nie wiem jak mogłam go kiedyś uwielbiać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 08:40   #1103
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

dobra... zachciało mi się French Riviery, kto mi kupi?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 08:55   #1104
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
silna jesteś
Chyba to bezrobocie tak na mnie działa. Odkąd nie zarabiam czuję się jakoś strasznie źle, gdy chcę wydać na coś pieniądze. A tu wciąż nic nie rusza w kwestii pracy
Jedynie na ten remont sie wykosztowałam, ale to były odłożone pieniądze


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A potem em poszła i zrobiła zdjęcia szafy w SP...

Duży wybór tkanin zasłonowo-firankowych jest w Leroy Merlin w Modlniczce, ja tam kupowałam firanki.
Hehe, te zdjęcia em mnie też zachęciły do Essiaków. Póki co jeszcze nie mam żadnej buteleczki, ale może zmieni się to za jakiś czas.

O dzięki za info, wypatrzyłam też coś na stronie Ikei


Czy u Was też tak strasznie wieje? Wyszłam w bluzce bez rękawków na balkon posiedzieć w słońcu i zmarzłam. Ubrałam sweter i teraz mi dopiero ciepło
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 09:16   #1105
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Przepraszam,ze nie cytuje,ale pisze z tel. I to za duzo zabawy:/

Ice z ta granica wieku to mi chodzilo o kremy,ktorych uzywa moja mamaTen Twoj to jak najbardziej moj pulap
A z tresciwoscia to znowu o erisoweChyba niezbyt skladnie wtedy pisalam

Jaki tel wybralas?Ja swoj zostawilam po kilku minutach zabawy.Niby ma mnostwo rzeczy,ale i tak glownie wykorzystuje go do pisania,dzwonienia,intern etu,jako budzik i notatnik do zuzyc i zakupow kosmetycznych i czasem do zdjec.

Estell ja Ci moge kupic
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 09:28   #1106
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

A to źle Cię zrozumiałam moja mama też kiedyś bardzo lubiła Dermikę.

Kupiłam najprostsze Blackberry - Curve 8520. TŻ ma już długo BB i mi się spodobały możliwości tego telefonu, ale po przesiadce ze zwykłej Nokii trochę zgłupiałam.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Obejrzałam sobie swatche Tart Deco i albo dziewczyny do zdjęć nakładają dużo warstw albo wcale nie jest taki słabo kryjący.
Już nie mogę się doczekać malowania.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 10:39   #1107
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nina a dajesz cos na spod?Bo u mnie FR jeszcze ani razu nie babelkowala...I 2 cienkie warstwy daja taki kolor jak lubie,bo jak raz nalozylam 3 to juz sie zrobil zbyt niebieski.
nie, on sam z siebie tak się sprawuje u mnie
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
z pastelami jest ten problem, że często albo robią prześwity i smużą albo brzydko wyglądają przy skórkach (zwłaszcza u mnie, jakoś tak nienaturalnie); u mnie większość robi bąble :/

oj tam niemożliwa po prostu muszę Ci coś dać w zamian, a ten Bell jest naprawdę ładny - ma go do oddania tylko dlatego, że mam bardzo podobny z Air Flow
u mnie te typowe pastele nigdy nie sprawiały takich problemów, ten jeden jest potworny

nie musisz
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
DA ja w ogóle nie miałam ciągu na Esiaki jak je mogłam pooglądac tylko na zdjęciach albo jak kosztowały 50 zł w Douglasie, tzn. może nie w ogóle ale pokusa nie była silna.
A potem em poszła i zrobiła zdjęcia szafy w SP...
mnie zainteresowały jak Iza przyniosła Karolinie i Estelli Watermelona
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Chyba to bezrobocie tak na mnie działa. Odkąd nie zarabiam czuję się jakoś strasznie źle, gdy chcę wydać na coś pieniądze. A tu wciąż nic nie rusza w kwestii pracy
Jedynie na ten remont sie wykosztowałam, ale to były odłożone pieniądze



Czy u Was też tak strasznie wieje? Wyszłam w bluzce bez rękawków na balkon posiedzieć w słońcu i zmarzłam. Ubrałam sweter i teraz mi dopiero ciepło
oby szybko ten stan się zmienił

u mnie chyba nie, wygląda, że jest bardzo ciepło ale jeszcze nie wychodziłam, męczę się z pakowaniem - strasznie nie lubię tego robić i nie wiem w co przelać Lactacyd, a nie uśmiecha mi się brać całej butli

Ice, gratuluję telefonu ja przez jakiś czas miałam iPhone'a ale nie umiałam się przystosować, sama mam dotykowego Samsunga, ale on jest z tych starszych, gdzie mogę naciskać w rękawiczkach, zmarzniętą dłonią.. TŻ ma HTC i też go nie lubię do iPhone'a nie miałam cierpliwości, pewnie gdybym poużywała dłużej to bym się przyzwyczaiła, ale na razie ten mi wystarcza
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 10:51   #1108
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Essiak Tart Deco mnie zaczyna kusić Im więcej oglądam swatchy tym bardziej coraz to nowe kolory do mnie przemawiają.

Co do telefonów to ja myślałam jakoś wiosną o zmianie na dotykową Nokię, tylko nie pamiętam ktora to była (ale nie ta z Windowsem, tylko nieco starszy model) Ale potem doszłam do wniosku, że ja nie lubię urządzeń z dotykowymi ekranami, jednak wolałabym coś co ma tradycyjną klawiaturę. Tylko mam wrażenie, że teraz coraz mniej tego typu telefonów

Jejku, weźcie ten wiatr. Okna nie można nawet otworzyć
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-07-24 o 10:56
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 11:25   #1109
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja też nie chciałam z dotykową, dlatego wzięłam z qwerty.
W sumie fajny ten telefon ale trochę za sprytny jak dla mnie, no nic, pewnie się przyzwyczaję.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:14   #1110
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cieszę się, że korzystacie z moich zdjęć szafy Essie.
Ja wciąż nie mogę się wybrać do SP, mam nadzieję, że coś jeszcze dla mnie zostanie.

Spędziłam wczoraj cały dzień w stadninie koni, ale było fajnie. Nigdy jakoś nie mogłam się do nich przekonać, ale wczoraj nawet przejechałam się kawałek (bez siodła, bo przyjaciółce nie chciało się już ponownie siodłać), a potem pomogłam w czyszczeniu. Nie miałabym jednak serca poświęcać koniom tyle czasu na co dzień, do tego trzeba mieć ogromną pasję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7847.jpg (234,2 KB, 9 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-07-24 o 12:24
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.