Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-24, 12:24   #1111
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Trzeba mieć też mnóstwo czasu albo przynajmniej sporo wolnego.
Ja jeździłam jak byłam młodsza, przestałam na początku liceum, uwielbiałam to, ale jakoś tak wyszło.

A Twoje zdjęcia są the best.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:26   #1112
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Trzeba mieć też mnóstwo czasu albo przynajmniej sporo wolnego.
Czas nie jest takim problemem jak pieniądze, mnie kwoty o których słyszę zwalają z nóg. Zwłaszcza jeśli jeździ się sportowo.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:27   #1113
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

To też, to drogi sport.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:37   #1114
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Najdroższy podobno. Ja tam wolę swoje rolki.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:45   #1115
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

O jaki śliczny ten konik Kochałam konie jako dziecko, pamiętam jak mama mnie zabrala na Błonie i jechałam na jednym taka dumna jak paw (miałam kilka lat, ale pamiętam to dokładnie)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:50   #1116
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja ostatnio na koniu (a właściwie kucyku) jeździłam w przedszkolu, mam zdjęcie. To naprawdę fajne zwierzęta, ale ja się ich trochę boję i może to dobrze, bo zwyczajnie nie stać mnie na taki sport. Choć z przyjemnością słucham opowieści przyjaciółki, fajnie, że mamy tak odmienne zainteresowania. Ona w ogóle nie ogarnia mojej manii kosmetycznej, ale i tak wchodzi na mojego bloga. A na urodziny dałam jej Tangle Teezer.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:54   #1117
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja ostatnio na koniu (a właściwie kucyku) jeździłam w przedszkolu, mam zdjęcie. To naprawdę fajne zwierzęta, ale ja się ich trochę boję i może to dobrze, bo zwyczajnie nie stać mnie na taki sport. Choć z przyjemnością słucham opowieści przyjaciółki, fajnie, że mamy tak odmienne zainteresowania. Ona w ogóle nie ogarnia mojej manii kosmetycznej, ale i tak wchodzi na mojego bloga. A na urodziny dałam jej Tangle Teezer.
Fajnie Widać, że dziewczyna ma prawdziwą pasję w tym co robi.
I pomyśleć, że konie same w sobie są też sprzedawane za ogromne pieniądze. Chyba niedawno była właśnie w Polsce jakaś aukcja, bo z całego świata bogacze przyjeżdżają po nasze araby
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 13:03   #1118
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej
Spędziłam super weekend, wczoraj z pracy wracałam z TŻtem na rowerze nad Wisłą - cudownie Jak wróciłam byłam tak zmęczona, że poszłam spać o 20 Dzięki temu rano byłam naprawdę wyspana i przyjechałam do pracy na rowerze.
Jak będę wracać w końcu zahaczę o pocztę i odbiorę swój tusz, który tak źle się spisuje rzyrafce
Mnie ostatnio też przyjaciółka namawia na konie... I TŻ też... Ale ja się właśnie boję, konie są wspaniałe, ale jednak wydają mi się za duże, żeby nad nim zapanować
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:10   #1119
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Estell ja Ci moge kupic
jeśli go gdzieś zobaczysz przy okazji to chętnie, ale jak Ci nie po drodze to nie ma sprawy, mam się czym malować
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie, on sam z siebie tak się sprawuje u mnie
u mnie te typowe pastele nigdy nie sprawiały takich problemów, ten jeden jest potworny
no popatrz, a u mnie większość pasteli wygląda beznadziejnie :/ strasznie się odznaczają przy skórkach, jakoś się grubo nakładają i jest taki uskok.


Sleepy jest z Białego czy z Lublina?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 16:18   #1120
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Czyli mój monitor mocno oszukuje Dziś właśnie się zastanawiałam nad nim i nad Aye, Aye Sailor, ale teraz widzę po swatchach, że ten drugi strasznie ciemny.
Chyba wezmę Blue póki jest jeszcze promocja
Dla mnie Aye Aye jest prawie czarny.
A Blue mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
hm, u mnie L'Oreale długo się trzymają, jak pomaluję na początku tygodnia tak do soboty/niedzieli wytrzyma
U mnie tak samo, 5-6 dni standardowo I to bez żadnego topu.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
dzięki
moja koleżanka baaaaaaardzo sobie chwali SVR, używa od wielu lat, więc chyba w jej imieniu mogę Ci go polecić Flavo też jest bardzo dobre.
Dziękuję. najchętniej wzięłabym oba, jedno stosowała na dzień, a drugie na noc, ale nigdy nie miałam nic z wit. C i nie wiem, czy to aby nie byłaby przesada.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dam, mam nadzieję że nie będzie źle. Wczoraj miałam się przemalować bo mój Sun Downer już ciut podmęczony, ale kupiliśmy mi telefon i bawiłam się nim cały wieczór więc na rzeczy konsktruktywne nie starczyło juz czasu.
Fajnie, też zawsze lubię się pobawić jak mam nowy gadżet

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Co prawda nie jestem jakąś szaloną fanką Bałtyku, ale zazdroszczę bardzo i życzę udanego wypoczynku
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie ochrona idealna po tej Rexonie, ale znalazłam w niej jedną wadę - mam takie uczucie że ona nie chce się zmyć z mojej skóry, strasznie tego nie lubię.
U mnie też tak jest, muszę dwa razy się umyć, żeby zszedł, ale to jednak dla mnie niewielka cena za perfekcyjną ochronę.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja często w komunikacji wgapiam się w swoje pazury jak mam ładnie mieniący lakier. To świetnie umila podróż.

Ja dziś wgapiałam się na plaży, tak pięknie wyglądały na tle piasku, z odbijającym się słońcem... Trochę się wyłączyłam, a nagle TŻ do mnie "Tak kochanie, masz piękne paznokcie, naprawdę"


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Obejrzałam sobie swatche Tart Deco i albo dziewczyny do zdjęć nakładają dużo warstw albo wcale nie jest taki słabo kryjący.
Już nie mogę się doczekać malowania.
Ja nie mogę się doczekać Twojej recenzji.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja przez jakiś czasmiałam iPhone'a ale nie umiałam się przystosować, sama mam dotykowego Samsunga, ale on jest z tych starszych, gdzie mogę naciskać w rękawiczkach, zmarzniętą dłonią.. TŻ ma HTC i też go nie lubię do iPhone'a nie miałam cierpliwości, pewnie gdybym poużywała dłużej to bym się przyzwyczaiła, ale na razie ten mi wystarcza
A ja mam drugiego już iPhone'a (wcześniej 3, teraz 4) i to jest telefon mojego życia, dla mnie jest bardzo intuicyjny w obsłudze i wykorzystuję naprawdę wiele jego możliwości i funkcji. Chociaż faktycznie przed wykonaniem telefonu na mrozie zastanawiam się dwa razy, czy warto zdjąć rękawiczki
TŻ ma Samsunga Galaxy S II, fajny, ale do kobiecej dłoni zdecydowanie za duży, a poza tym Android mi nie leży.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Cieszę się, że korzystacie z moich zdjęć szafy Essie.
Ja wciąż nie mogę się wybrać do SP, mam nadzieję, że coś jeszcze dla mnie zostanie.
Zdjęcia są boskie, ja korzystam z nich chyba zbyt chętnie, ciągle coś kusi.
Wybierz się koniecznie, żal nie skorzystać z takiej oferty.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hej
Mnie ostatnio też przyjaciółka namawia na konie... I TŻ też... Ale ja się właśnie boję, konie są wspaniałe, ale jednak wydają mi się za duże, żeby nad nim zapanować
Jak byłam w podstawówce, to trochę jeździłam konno, ale to nie dla mnie. Poza tym zawsze podświadomie się bałam, bo widziałam, jak koń zrzucił nagle moje siostry (były małe) z grzbietu, bo się czegoś przestraszył, a potem o włos połamał udo mojej mamie - skończyło się na ogromnym sińcu...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 17:00   #1121
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zdjęcia są boskie, ja korzystam z nich chyba zbyt chętnie, ciągle coś kusi.
Wybierz się koniecznie, żal nie skorzystać z takiej oferty.

Jak byłam w podstawówce, to trochę jeździłam konno, ale to nie dla mnie. Poza tym zawsze podświadomie się bałam, bo widziałam, jak koń zrzucił nagle moje siostry (były małe) z grzbietu, bo się czegoś przestraszył, a potem o włos połamał udo mojej mamie - skończyło się na ogromnym sińcu...
Bardzo się cieszę!

Niestety takie sytuacje zdarzają się bardzo często, więc tak jak pisałam, trzeba mieć do koni serce... Dużo serca.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 17:14   #1122
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Niestety takie sytuacje zdarzają się bardzo często, więc tak jak pisałam, trzeba mieć do koni serce... Dużo serca.
Serca i zaufania - wydaje mi się, że konie czują, jeśli człowiek nie do końca im ufa i wtedy też ta relacja może wyglądać różnie.


Fajne to mleczko Ziaji z wapniem, przyjemnie, ale delikatnie chłodzi i koi skórę
Dobrze, że kupiłam ten Ratunek po przedawkowaniu słońca Lirene - ja wróciłam z plaży złocistobrązowa, ale TŻ na ramionach i plecach czerwony jak buraczek...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 20:00   #1123
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A to źle Cię zrozumiałam moja mama też kiedyś bardzo lubiła Dermikę.
A czego teraz używa?
Moja jak skończy aktualny słoiczek to znów stanę przed trudnym wyborem
Z nią w tej kwestii jest gorzej niż z dzieckiem Samej jej się nie chce wybierać, jak ma drugie opakowanie pod rząd tego samego to niby wszystko jej pasuje, ale marudzi, że chciałaby coś nowego, tylko sama nie wie co Jedno jedyne co jej się nie nudzi to ulubione perfumy. Z tym, że je wycofali podobno

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie, on sam z siebie tak się sprawuje u mnie
u mnie te typowe pastele nigdy nie sprawiały takich problemów, ten jeden jest potworny

Ice, gratuluję telefonu ja przez jakiś czas miałam iPhone'a ale nie umiałam się przystosować, sama mam dotykowego Samsunga, ale on jest z tych starszych, gdzie mogę naciskać w rękawiczkach, zmarzniętą dłonią.. TŻ ma HTC i też go nie lubię do iPhone'a nie miałam cierpliwości, pewnie gdybym poużywała dłużej to bym się przyzwyczaiła, ale na razie ten mi wystarcza
Hmm może spróbuj z jakimś podkładem a jeśli to nie to to może jaki felerny egz

Ja mam teraz ajfona i już sobie nie wyobrażam mieć innego tel
Bardzo długo się broniłam przed dotykowymi, byłam wręcz zagorzałą przeciwniczką a teraz


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hej
Spędziłam super weekend, wczoraj z pracy wracałam z TŻtem na rowerze nad Wisłą - cudownie Jak wróciłam byłam tak zmęczona, że poszłam spać o 20 Dzięki temu rano byłam naprawdę wyspana i przyjechałam do pracy na rowerze.
I jakie ciasto w końcu zrobiłaś na działkę?
Ja też byłam dziś na rowerze, super wieczór jest na taką przejażdżkę
Nawet się z jakimiś ludźmi ścigaliśmy

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
jeśli go gdzieś zobaczysz przy okazji to chętnie, ale jak Ci nie po drodze to nie ma sprawy, mam się czym malować

Sleepy jest z Białego czy z Lublina?
Będę w SP po Rimmela to Ci wezmę

Z Białego Z Lublina jest Nosek

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja mam drugiego już iPhone'a (wcześniej 3, teraz 4) i to jest telefon mojego życia, dla mnie jest bardzo intuicyjny w obsłudze i wykorzystuję naprawdę wiele jego możliwości i funkcji.
Też tak mamChociaż pewnie nie wykorzystuję nawet połowy jego możliwości. Ja mam 3GS, bo 4 jakoś mi wizualnie nie leży.

Tak czytam co pisałyście o Rexonie i specjalnie dziś pod prysznicem się zastanawiałam nad tym , ale nie, u mnie normalnie się zmywa bez problemu.

Dziś przeglądając ofertę Caudalie zobaczyłam, że mają jakieś wody zapachowe i trochę mnie to kusi...Tylko pewnie w żadnej aptece nie będą mieli testera
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 20:13   #1124
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Pogłoski o kiepskiej jakości Tart Deco są mocno przesadzone.

Przynajmniej jeżeli chodzi o nakładanie, wygląda dobrze ale jakoś mi się gorzej nakładało go niż inne Essie, wydawało mi się jakby pędzelek był miększy. Ciekawe czy to możliwe czy to złudzenie. Na jednym paznokciu dałam mniej lakieru i tu ciut prześwituje ale na innych jest super.

I testuję top OPI od snow, odebrałam go dzisiaj z poczty w końcu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 20:50   #1125
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Hmm może spróbuj z jakimś podkładem a jeśli to nie to to może jaki felerny egz

Ja mam teraz ajfona i już sobie nie wyobrażam mieć innego tel
Bardzo długo się broniłam przed dotykowymi, byłam wręcz zagorzałą przeciwniczką a teraz
spróbuję z odżywką Eveline

ja lubię dotykowe, ale te pierwsze.. iPhony (jak i inne, które się teraz produkuje) działają na ciepło dłoni, trzeba tak z wyczuciem naciskać a ja się przyzwyczaiłam, że ma działać zawsze, kiedy go nie "pacnę" często dotykałam ekran iPhona, a tu zero reakcji

nie wiem czy będziemy mieć dostęp do internetu, więc na wszelki wypadek się żegnam
i jako że może nie być kiedy, to korzystając z okazji Wszystkiego Najlepszego dla Ice

[nie wiem jakimi lakierami pomalować paznokcie, a niedługo powinnam się kłaść ]
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 21:03   #1126
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Madziarr wszystkiego dobrego
dzięki


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość


Co do spotkania, byłoby super, ale u nas wszystko zależy od pogody, kiedy tam pojedziemy, więc póki co nic nie obiecuję, ale będziemy w kontakcie, ok?
Ok, chociaż nie wiem, czy nasz plan z przyjazdem w ten weekend dojdzie do skutku

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nawet jednego malutkiego L'orealka?
Chciałabym, ale mi do SP ostatnio nie po drodze Chociaż tak kusicie , że może w końcu się przejadę zanim skończy się promocja - czyli jutro

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dzięki, a czy one są bardzo treściwe?
Treściwe, ale nie ciężkie. Mam jeszcze trochę tego na noc to mogę Ci zrobić odlewkę jak chcesz ?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Fajne to mleczko Ziaji z wapniem, przyjemnie, ale delikatnie chłodzi i koi skórę
Dobrze, że kupiłam ten Ratunek po przedawkowaniu słońca Lirene - ja wróciłam z plaży złocistobrązowa, ale TŻ na ramionach i plecach czerwony jak buraczek...
To fajnie, że mleczko Ziajowe Ci się podoba


Odnośnie tematu koni - też kiedyś jeździłam, miałam nawet zrobioną jakąś odznakę, ale niestety miałam dość poważny wypadek, kilka operacji i już nigdy więcej nie wsiadłam Trzeba bardzo długo obcować ze zwierzęciem, żeby go wyczuć, inaczej może skończyć się to tragicznie.

Karo , świetna piżamka Ta z Mickey też mi się podoba! Właśnie wróciłam z Lidla i ich nie widziałam

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Nina, baw się dobrze !
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 21:07   #1127
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie wiem czy będziemy mieć dostęp do internetu, więc na wszelki wypadek się żegnam
i jako że może nie być kiedy, to korzystając z okazji Wszystkiego Najlepszego dla Ice
Dziękuję bardzo i baw się dobrze

Z moich ambitnych planów - odwaliłam niewielki kawałek rzeczy do zrobienia i pomalowałam paznokcie. Chyba kiepskie mam statystyki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 21:22   #1128
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
spróbuję z odżywką Eveline

nie wiem czy będziemy mieć dostęp do internetu, więc na wszelki wypadek się żegnam
Spróbuj, jestem ciekawa czy to coś da

Udanego wypoczynku i bawcie się dobrze

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Chciałabym, ale mi do SP ostatnio nie po drodze Chociaż tak kusicie , że może w końcu się przejadę zanim skończy się promocja - czyli jutro


Treściwe, ale nie ciężkie. Mam jeszcze trochę tego na noc to mogę Ci zrobić odlewkę jak chcesz ?

Karo , świetna piżamka Ta z Mickey też mi się podoba! Właśnie wróciłam z Lidla i ich nie widziałam
A ta promocja to nie do końca m-ca?Bo niby w gazetce jej nie ma, więc może nie obowiązuje tak jak gazetka

Tylko jeśli "nie odejmę Ci od twarzy"

Też mi się bardzo podoba, dlatego jak zobaczyłam ją w gazetce to pogoniłam brata do Lidla już w poniedziałek, był ok. 11tej i została już tylko 1 sztuka w tym rozmiarze, w dodatku otwarta, ale lepsze to niż nic
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-07-24 o 21:23
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 06:28   #1129
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pogłoski o kiepskiej jakości Tart Deco są mocno przesadzone.

Przynajmniej jeżeli chodzi o nakładanie, wygląda dobrze ale jakoś mi się gorzej nakładało go niż inne Essie, wydawało mi się jakby pędzelek był miększy. Ciekawe czy to możliwe czy to złudzenie. Na jednym paznokciu dałam mniej lakieru i tu ciut prześwituje ale na innych jest super.
Kusisz
Ja wczoraj wygrzebałam jakiś fioletowawy metaliczny lakier Golden Rose mojej mamy. Przy 3 warstwach kolor wygląda nawet znośnie


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie wiem czy będziemy mieć dostęp do internetu, więc na wszelki wypadek się żegnam
Udanego wypoczynku


Tja, miały być dziś upały a tu właśnie wielkie chmurzyska nadeszły i ma lać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 08:36   #1130
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Jej, jaka ja jestem zakręcona!
Madziarra, Ice - przepraszam, że tak późno, ale wszystkiego najlepszego! Samych udanych zakupów

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziękuję. najchętniej wzięłabym oba, jedno stosowała na dzień, a drugie na noc, ale nigdy nie miałam nic z wit. C i nie wiem, czy to aby nie byłaby przesada.
Nie mialam nigdy tych kosmetyków, ale witamina C może podrażniać, więc lepiej tak nie mieszać. Ja tez kupię któryś na jesień
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
I jakie ciasto w końcu zrobiłaś na działkę?
Ja też byłam dziś na rowerze, super wieczór jest na taką przejażdżkę
Nawet się z jakimiś ludźmi ścigaliśmy
W końcu zrobiłam tylko bezę i to dopiero w sobotę rano No i 2 chleby, miałam taki tydzień, że piekłam te chleby po nocy i wstawałam do kolejnych etapów co pół godziny! Za to wczoraj upiekłam brownie Wiem, że kaloryczne, ale to tylko gorzka czekolada


Snow, zazdroszczę morza... Bałtyk mi się raczej źle kojarzy, nie wybrałabym się tam na 2 tygodnie, ale tak na tydzień... ech! I nawet mogłoby padać, marzę o tym, żeby zobaczyć burzę nad morzem

No i wczoraj nie odebrałam tuszu, na poczcie była ogromna kolejka (nie mają tam numerków), więc zrezygnowałam... Dziś też się nie uda i za karę dostanę drugie awizo


A u mnie pogoda przepiękna, słońce, ptaszki śpiewają, gdyby jeszcze można było pójść gdzieś do parku...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 08:41   #1131
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ta promocja to nie do końca m-ca?Bo niby w gazetce jej nie ma, więc może nie obowiązuje tak jak gazetka
Do 30-tego chyba z tego co pamiętam.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Jej, jaka ja jestem zakręcona!
Madziarra, Ice - przepraszam, że tak późno, ale wszystkiego najlepszego! Samych udanych zakupów
Nie tak późno bo ja dopiero jutro ale dziękuję

TŻ odmawiam pójścia do Ziko po mój filtr Biodermy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 08:45   #1132
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie tak późno bo ja dopiero jutro ale dziękuję

TŻ odmawiam pójścia do Ziko po mój filtr Biodermy.
O kurczaki No to przez zamotanie byłam za wcześnie

Ale drań! Może pójdzie, tylko tak udaje


Właśnie zobaczyłam, że dzisiaj w TBS jest -20% na wszystko - z kuponem z fb... Demyt, a miałam nic nie kupować w tym miesiącu! Niby dzisiaj nie mam jak tam pojechać, ale...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 08:52   #1133
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Mogliby takie kupony rzucać jak mam jeszcze środki na zakupy, kupiłabym sobie moją ukochaną maseczkę owsianą jeżeli jeszcze ją robią, nie miałam jej 100 lat. Ale też nie mam jak pojechać i mam dzisiaj rodziców z teściówką na kolacji wieczorem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 09:28   #1134
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ta promocja to nie do końca m-ca?Bo niby w gazetce jej nie ma, więc może nie obowiązuje tak jak gazetka

Tylko jeśli "nie odejmę Ci od twarzy"

Też mi się bardzo podoba, dlatego jak zobaczyłam ją w gazetce to pogoniłam brata do Lidla już w poniedziałek, był ok. 11tej i została już tylko 1 sztuka w tym rozmiarze, w dodatku otwarta, ale lepsze to niż nic
A wydawało mi się, że do końca trwania tej gazetki, ale może coś pomyliłam

Nie ma problemu, tylko muszę znaleźć pudełeczko

Chciałam w Lidlu kupić też ocet balsamiczny w sprayu, ale też juz wykupione
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:49   #1135
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Iza jakoś wcześniej nie pomyślałam, ale dobry deser na szybko to ciasto francuskie ja najczęściej robię z jabłkami, a dziś zrobiłam z bitą śmietaną i malinami.

Krakowianki nawiedzę Wasze miasto w weekend, wysyłam pw, może któraś znajdzie czas i ochotę na spotkanie ze mną

Ale się wczoraj spaliłam na słońcu, mam czerwony dekolt... ale smaruję się grubo kremem po opalaniu i nic nie boli
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:51   #1136
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Mi bardzo smakuje z brzoskwiniami z puszki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 15:03   #1137
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja ostatnio ciasto francuskie jadam ze szpinakiem. Chciałam nawet zrobić dzisiaj na kolację, ale nie ma mi kto przewieźć paki szpinaku z Makro do domu.

Na słodko nie pamiętam kiedy robiłam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 15:49   #1138
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja jeszcze nigdy nie robiłam nic z ciasta francuskiego, choć parę razy chciałam spróbować i nawet miałam je kupić Także jeszcze wszystko przede mną w tej kwestii.

Pożarłam właśnie na obiad kebaba i jest mi z tym źle. Niedługo się nie podniosę z krzesła, bo rośnie. Poruszałabym się kosząc trawę, ale musiał spaść deszcz i się nie da
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 22:30   #1139
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pogłoski o kiepskiej jakości Tart Deco są mocno przesadzone.

Przynajmniej jeżeli chodzi o nakładanie, wygląda dobrze ale jakoś mi się gorzej nakładało go niż inne Essie, wydawało mi się jakby pędzelek był miększy. Ciekawe czy to możliwe czy to złudzenie. Na jednym paznokciu dałam mniej lakieru i tu ciut prześwituje ale na innych jest super.

I testuję top OPI od snow, odebrałam go dzisiaj z poczty w końcu.
To świetnie Jeżeli do tego będzie się dobrze trzymał, to wyląduje na mojej liście must have, bo za każdym razem intensywnie mu się przyglądam.

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z topu

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie wiem czy będziemy mieć dostęp do internetu, więc na wszelki wypadek się żegnam
Miłego wypoczynku, baw się dobrze!

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nie mialam nigdy tych kosmetyków, ale witamina C może podrażniać, więc lepiej tak nie mieszać. Ja tez kupię któryś na jesień
To lepiej nie będę ryzykowała, a kupię pewnie ten, który akurat będzie tańszy.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Za to wczoraj upiekłam brownie Wiem, że kaloryczne, ale to tylko gorzka czekolada
Uwielbiam brownie , a moja mama po prostu kocha, kiedyś bardzo często robiłyśmy, teraz niestety mogę tylko zrobić i wdychać ten cudownie apetyczny zapach.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Snow, zazdroszczę morza... Bałtyk mi się raczej źle kojarzy, nie wybrałabym się tam na 2 tygodnie, ale tak na tydzień... ech! I nawet mogłoby padać, marzę o tym, żeby zobaczyć burzę nad morzem
W zeszłym roku pojechałam nad Bałtyk po raz pierwszy od chyba 12 lat i przeżyłam wielkie zauroczenie Z tym, że ja nie lubię naszych nadmorskich "kurortów", deptaków pełnych wszystkiego made in china oraz niezbyt zachęcających knajpek. Lubię iść na plażę tam, gdzie jest prawie pusto, cieszyć się słońcem i morską bryzą

A burzę nad morzem raz przeżyłam i nie mam ochoty na powtórkę


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mogliby takie kupony rzucać jak mam jeszcze środki na zakupy, kupiłabym sobie moją ukochaną maseczkę owsianą jeżeli jeszcze ją robią, nie miałam jej 100 lat. Ale też nie mam jak pojechać i mam dzisiaj rodziców z teściówką na kolacji wieczorem.
Też bardzo lubię tą maseczkę, kupiłam ją za bon wygrany w konkursie facebookowym wzięłam też tą z wit. E, ale jeszcze jej nie próbowałam.


Dzisiaj na plaży piasek wszedł mi pod rozdwojoną płytkę paznokcia i niestety odszedł mi kawałek razem z lakierem i muszę zmyć Esiaka, chociaż tak idealnie się trzyma na pozostałych paznokciach
Jutro chyba pomaluję Sun Downerem.

Byliśmy wieczorem na Helu, ale był piękny zachód słońca
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 06:28   #1140
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W zeszłym roku pojechałam nad Bałtyk po raz pierwszy od chyba 12 lat i przeżyłam wielkie zauroczenie Z tym, że ja nie lubię naszych nadmorskich "kurortów", deptaków pełnych wszystkiego made in china oraz niezbyt zachęcających knajpek. Lubię iść na plażę tam, gdzie jest prawie pusto, cieszyć się słońcem i morską bryzą

Dzisiaj na plaży piasek wszedł mi pod rozdwojoną płytkę paznokcia i niestety odszedł mi kawałek razem z lakierem i muszę zmyć Esiaka, chociaż tak idealnie się trzyma na pozostałych paznokciach
Jutro chyba pomaluję Sun Downerem.

Ja byłam w zeszłym roku po raz pierwszy nad morzem od 18 lat, więc miałam podobnie Co prawda ja byłam w Gdyni i tutaj plaża malutka i zatłoczona (ta najbliżej centrum), ale w ostatni dzień pobytu pojechałyśmy do Rewy i tam jest cudnie Wąski cypelek plaży (można dojść do jego końca i wchodzi się w morze) a po obu jego stronach Baltyk, z jednej strony zwykle bardziej wieje z kolei z drugiej jest spokojniej. Plaża co prawda dość mocno kamienista, ale jednocześnie mało uczęszczana i spokojna

Oj Ja sobie robię kilkudniową przerwę z malowaniem, też mi się zaczynają rozdwajać, ale u dłoni. Poza tym przy tej wilgotności (właśnie sprawdziłam, jest 75% ) lakiery nie chcą schnąć. Wczoraj po ponad godzinie miałam jeszcze mokry.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.