Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 09:08   #1441
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja mam z podstawowych fiolet, zieleń i brąz i z jakiejś limitowanej pozimowej kolekcji dorwałam w rossie zielonkawo-brązowe stare złoto za 17 zł z groszami Kuszą mnie inne kolory, ale te amerykańskie, bo te europejskie takie nieszczególne, mam już podobne innych marek A te letnie kropkowane nie pasują mi
Rewelacyjne są te kolory, przygarnęłabym wszystkie ciemne, co jest bezsensem, bo takimi kolorami maluję się tylko od święta.
W ogóle mam tyle paletek cieni, a ostatnio ciągle maluję się 1-2 cieniami i do tego kreska

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wychluptałam sobie właśnie Perłę Summer (jakby jej po prostu Lato nie mogli nazwać ) po kolacji, i jest świetna- jabłkowo-miętowa
Ja ostatni raz piwo, a właściwie w ogóle jakikolwiek alkohol piłam ze dwa lata temu

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mierzyłam dziś te Twoje popielate ze Stadivariusa. Jak dla mnie strasznie wysokie, nie ma mowy nawet o chodzeniu po biurze Ale prezentują się świetnie
Spodobały mi się takie granatowe koturny peep-toe u nich, ale w moim rozmiarze był tylko jeden but Swoją drogą normalnie noszę 36, w porywach 37 a te koturny musiałabym mieć 38. Dziwna rozmiarówka
Są rzeczywiście wysokie, ale ja jakiś czas temu pokochałam takie szpilki i przyzwyczaiłam się.
Ja noszę 35-36, u nich zawsze kupuję 36, ale mają zazwyczaj bardzo wąskie buty i wtedy rozmiar tez inaczej pasuje, dla mnie to akurat idealnie.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No i złamałam odwyk Tak jak myślałam znalazłam szeroki wybór kosmetyków Marion w drogerii Jasmin. Przytargałam spray i płukankę malinową oraz odżywkę w sprayu z olejkiem arganowym. Wzięłam też po saszetce masek: malinowej i arganowej.
Koniecznie daj znać, jak Ci się malinkowa seria spodoba. Jestem ciekawa też tej maseczki w saszetce - ostatnio nie wzięłam, ale właściwie nie wiem, czemu
Ta linia arganowa to chyba do bardzo suchych/zniszczonych włosów, prawda?

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja byłam w Mohito i kupiłam spódniczkę z baskinką i śliwkową bluzkę, która jest do niej w lookbooku, bo była ostatnia XS
Cudne zakupy Ja też pragnę tej spódniczki, muszę ją zmierzyć, chociaż i tak głos rozsądku powinien zwyciężyć, bo moja szafa pęka w szwach.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
super jest też granatowa sukienka, ma z tyłu złoty długi suwak, świetnie pasuje do granatu TŻowi nie podobało się, że z tyłu też baskinka się nie łączy, jego zdaniem "wygląda dziwnie", mi się podoba, ale cena wg fb to 129zł - za ta taką mogłabym wziąć, bo dobrze na mnie leżała, ale w sklepie na metce jest 179 albo 189, trochę dużo kupiłabym ją może na to wrześniowe wesele, ale nie wiem czy taki kolor i fason pasują na tę okazję, poszukam jeszcze czegoś
Oglądałam tą sukienkę, jak byliśmy w Gdańsku i mój TŻ powiedział to samo Męzczyźni nie rozumieją pewnych fasonów.

Trochę słabe, że oszukują z cenami, kiedyś zauważyłam tą praktykę w Reserved i widzę, że LPP rozpowszechnił ją na wszystkie swoje marki. Potrafią też nakleić pomarańczową naklejkę, że niby przecena, a pod spodem cena niższa niż obecna.

Ja bym taką na wesele ubrała, ale inna sprawa, że dawno na żadnym nie byłam i nie znam trendów w tym zakresie.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ale fajne zakupy! ja wczoraj jak kupowałam te ciuchy, to myślałam jaki lakier z jesiennej kolekcji by do nich pasował aż mi przed samą sobą było głupio
Ja też miałam takie myśli i też się zawstydziłam Postanowiłam, że w sierpniu nie kupię już żadnego lakieru!

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzyrafko:
tak, wszystko jest w porządku Dzidziuś machał rączkami i nóżkami
To super

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajne zakupy, chętnie bym wszystkie od Ciebie odgapiła. Tak myślę, że może na jakiego Esiaka się warto jednak skusić mimo odwyku.
Myślę, że warto, bo jak nie kupisz zupełnie nic, to wrzesień może stać się miesiącem eskalacji nałogu. Masz jakiś konkretny kolor na oku?

Miałam nie brać tego Vichy, ale w samą porę przypomniałam sobie, że zostało mi pół 250 ml opakowania Sensibio. Zamówienia aptecznego jeszcze nie składam, więc był to właścwie zakup niezbędny.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No ładnie tu wyglądają, coś czuję, że sprawię sobie paletkę jakąś... Ciekawe też jak te kredki.
Ładnie Szkoda, że w SP wczoraj nie było.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Porozwarstwiały mi sie wczoraj 2 paznokcie i jeden się ułamał, chyba czas na kolejne podratowanie ich odżywką i będę musiała na jakiś czas odstawić lakiery do paznokci.
Współczuję Ja cały czas maluję, pomimo rozdwajania, ale staram się mieć w miarę krótkie, wtedy jest trochę lepiej.

Czy ta różowa odżywka Eveline też zawiera formaldehyd, tak jak diamentowa? Bo po tej drugiej straszliwie bolały mnie paznokcie i chyba boję się ryzykować z kolejną...


Dziewczyny polecicie jakiś mocno nawilżający, ew. lekko natłuszczający balsam lub masło? Mam niesamowicie przesuszone łydki, otworzyłam teraz nawilżające mleczko AA z wygranego na fb zestawu, ale ono właściwie nic nie robi W zapasach mam same lekkie balsamy, a potrzebuję czegoś silniejszego, najchętniej z półki rossmannowskiej, ew. aptecznej.
Musi się szybko wchłaniać i ładnie pachnieć. Nie chcę maseł TBS, mam dwa mini, ale mnie denerwują...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:18   #1442
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie jakiś mocno nawilżający, ew. lekko natłuszczający balsam lub masło? Mam niesamowicie przesuszone łydki, otworzyłam teraz nawilżające mleczko AA z wygranego na fb zestawu, ale ono właściwie nic nie robi W zapasach mam same lekkie balsamy, a potrzebuję czegoś silniejszego, najchętniej z półki rossmannowskiej, ew. aptecznej.
Musi się szybko wchłaniać i ładnie pachnieć. Nie chcę maseł TBS, mam dwa mini, ale mnie denerwują...
z tańszych: Fenjal, Dove albo Neutrogena
możesz też rzucić okiem na masła i balsamy Rossmanna, ale nigdy ich nie miałam, więc nie mogę się wypowiedzieć
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:22   #1443
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
z tańszych: Fenjal, Dove albo Neutrogena
możesz też rzucić okiem na masła i balsamy Rossmanna, ale nigdy ich nie miałam, więc nie mogę się wypowiedzieć
Dzięki Estello, ale one właśnie wszystkie mają taki zapach, jakiego nie lubię Przyjrzę się ew. Neutrogenie, chyba jest najbardziej neutralna, a przypomniało mi się, że miałam próbkę jakiegoś balsamu w słoiczku i był fajny.

Raz miałam z Isany i było okropne, nigdy więcej. Chociaż kremy do rąk z tej linii bardzo lubię.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:26   #1444
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Rewelacyjne są te kolory, przygarnęłabym wszystkie ciemne, co jest bezsensem, bo takimi kolorami maluję się tylko od święta.
W ogóle mam tyle paletek cieni, a ostatnio ciągle maluję się 1-2 cieniami i do tego kreska
No ja się moim granatowym Infaillible maluję średnio raz na 2-3 miesiące. Ale nie oddałabym go za nic, bo jest cudny.

Liczę na to, że jak sobie kliknę ten w kolorze khaki to się będzie nadawał i do pracy, ale nie wiem.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja bym taką na wesele ubrała, ale inna sprawa, że dawno na żadnym nie byłam i nie znam trendów w tym zakresie.
Ja też bym ubrała, chociaż nie jest bardzo weselna, w zeszłym roku byłam na weselu u znajomych w garnatowej eleganckiej tubie i trochę się odróżniałam od koleżanek.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Myślę, że warto, bo jak nie kupisz zupełnie nic, to wrzesień może stać się miesiącem eskalacji nałogu. Masz jakiś konkretny kolor na oku?
No właśnie wiem i tego się obawiam. Konkretnych kolorów na oku mam dużo ale najbardziej chyba teraz chodzą za mną Bahama Mama, Smokin Hot, Merino Cool, Mamba, Chubby Chicks. Ale pewnie wybierałabym z trzech pierwszych, bo jesienny już mam nastrój.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Miałam nie brać tego Vichy, ale w samą porę przypomniałam sobie, że zostało mi pół 250 ml opakowania Sensibio. Zamówienia aptecznego jeszcze nie składam, więc był to właścwie zakup niezbędny.
No właśnie Vichy też mnie kusi i też mam dokładnie tyle samo Sensibio. A ja dość lubię ten micel Vichy i chętnie czasem robię sobie przerwy od Sensibio.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Współczuję Ja cały czas maluję, pomimo rozdwajania, ale staram się mieć w miarę krótkie, wtedy jest trochę lepiej.

Czy ta różowa odżywka Eveline też zawiera formaldehyd, tak jak diamentowa? Bo po tej drugiej straszliwie bolały mnie paznokcie i chyba boję się ryzykować z kolejną...
No ja wolę teraz zrobić 2-3 tygodnie kuracji niż potem musieć przez 2 miesiące smarować wyłącznie odżywką.
Kiedyś zawsze nosiłam króciutkie paznokcie i wtedy problem był mniejszy nawet jak były w gorszej kondycji, ale teraz staram się mieć ciut dłuższe, bo mnie poniosło z szerokością obrączki do moich małych dłoni i lepiej mi się komponuje z długimi paznokciami.

Nie mam pojęcia czy ma formaldehyd, a kartonik ze składem wywaliłam. W KWC nie ma składu wklepanego?
Mnie po niej paznokcie nie bolały nigdy.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie jakiś mocno nawilżający, ew. lekko natłuszczający balsam lub masło? Mam niesamowicie przesuszone łydki, otworzyłam teraz nawilżające mleczko AA z wygranego na fb zestawu, ale ono właściwie nic nie robi W zapasach mam same lekkie balsamy, a potrzebuję czegoś silniejszego, najchętniej z półki rossmannowskiej, ew. aptecznej.
Musi się szybko wchłaniać i ładnie pachnieć. Nie chcę maseł TBS, mam dwa mini, ale mnie denerwują...
Może L'oreal Nutri Lift? Albo któraś Neutrogena?
Ja mam teraz masło z olejkiej arganowym Bielendy i tego nie polecam, wchłania się w moment i o nawilżeniu można po chwili zapomnieć.



W ogóle to miałam pisać - przestaję być zadwolona ze sztyftu Rexony tego co go wszystkie prawie mamy. Skóra mi się chyba przyzwyczaja i nie chroni już tak idealnie, a dzisiaj w drodze do pracy wręcz bolała mnie skóra tam gdzie był nałożony.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:31   #1445
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
to czekajmy na promocję, na pewno jakaś będzie
przejrzałam PW i w zeszłym roku były w połowie września po 4$
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Organza:
tak, wszystko jest w porządku Dzidziuś machał rączkami i nóżkami
cieszę się to musi być niesamowity widok
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I ile kosztuje ta spódniczka?
tym razem nie oszukali na fb - 139,99
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Oglądałam tą sukienkę, jak byliśmy w Gdańsku i mój TŻ powiedział to samo Męzczyźni nie rozumieją pewnych fasonów.

Trochę słabe, że oszukują z cenami, kiedyś zauważyłam tą praktykę w Reserved i widzę, że LPP rozpowszechnił ją na wszystkie swoje marki. Potrafią też nakleić pomarańczową naklejkę, że niby przecena, a pod spodem cena niższa niż obecna.

Ja bym taką na wesele ubrała, ale inna sprawa, że dawno na żadnym nie byłam i nie znam trendów w tym zakresie.
zrobię do niej jeszcze jedno podejście a w międzyczasie będę szukać innej
mam w domu dwie sukienki, które biorę pod uwagę, ale są śmietankowe, kiedyś się naczytałam, że nie wypada w jasnych kreacjach nie wiem czy to nadal "wielkie" faux pas założyć jasny kolor panny młodej i tak chyba nikt nie próbuje przyćmić

mnie się też taka praktyka nie podoba a kilkadziesiąt złotych to już spora różnica
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też miałam takie myśli i też się zawstydziłam Postanowiłam, że w sierpniu nie kupię już żadnego lakieru!
to jeszcze tylko 21 dni
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie jakiś mocno nawilżający, ew. lekko natłuszczający balsam lub masło? Mam niesamowicie przesuszone łydki, otworzyłam teraz nawilżające mleczko AA z wygranego na fb zestawu, ale ono właściwie nic nie robi W zapasach mam same lekkie balsamy, a potrzebuję czegoś silniejszego, najchętniej z półki rossmannowskiej, ew. aptecznej.
Musi się szybko wchłaniać i ładnie pachnieć. Nie chcę maseł TBS, mam dwa mini, ale mnie denerwują...
ja polecam czerwoną Neutrogenę w tubie, rewelacyjnie nawilża (w odróżnieniu od tej w opakowaniu z pompką), często jest w SP w dwupaku za cenę jednego, widuję je też w Carrefourze, w Rossmannie chyba nie ma tej wersji
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:36   #1446
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
tym razem nie oszukali na fb - 139,99
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mam w domu dwie sukienki, które biorę pod uwagę, ale są śmietankowe, kiedyś się naczytałam, że nie wypada w jasnych kreacjach nie wiem czy to nadal "wielkie" faux pas założyć jasny kolor panny młodej i tak chyba nikt nie próbuje przyćmić
No wciąż nie wypada wkładać takiej jasnej suknieki. Ja miałam ten dylemat w zeszłym roku, planowałam iść na wesele znajomych w sukience ecru, a potem przy oglądaniu zdjęć z innego wesela znajomych, koleżanki strasznie skrytykowały kuzynkę panny młodej która włożyła białą kieckę. No to poszłam w czerwonej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:50   #1447
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też bym ubrała, chociaż nie jest bardzo weselna, w zeszłym roku byłam na weselu u znajomych w garnatowej eleganckiej tubie i trochę się odróżniałam od koleżanek.
kurczę, ciężka ta moda weselna nie dogodzisz
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie wiem i tego się obawiam. Konkretnych kolorów na oku mam dużo ale najbardziej chyba teraz chodzą za mną Bahama Mama, Smokin Hot, Merino Cool, Mamba, Chubby Chicks. Ale pewnie wybierałabym z trzech pierwszych, bo jesienny już mam nastrój.[QUOTE
ja też coraz bardziej rozglądam się w kierunku bordowych, fioletowych chyba sięgnę dziś po essiakową malinę
z jesiennych chodzi za mną też Island Hopping i Angora Cardi
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to miałam pisać - przestaję być zadwolona ze sztyftu Rexony tego co go wszystkie prawie mamy. Skóra mi się chyba przyzwyczaja i nie chroni już tak idealnie, a dzisiaj w drodze do pracy wręcz bolała mnie skóra tam gdzie był nałożony.
to strasznie agresywny dla Ciebie ja w dalszym ciągu nie mam zastrzeżeń
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No wciąż nie wypada wkładać takiej jasnej suknieki. Ja miałam ten dylemat w zeszłym roku, planowałam iść na wesele znajomych w sukience ecru, a potem przy oglądaniu zdjęć z innego wesela znajomych, koleżanki strasznie skrytykowały kuzynkę panny młodej która włożyła białą kieckę. No to poszłam w czerwonej.
bieli bym nie założyła, ale myślałam że kremowe odcienie przejdą to już mam dwa pomysły na siebie mniej
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 10:01   #1448
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kurczę, ciężka ta moda weselna nie dogodzisz
W tym roku królują zielenie, czerwienie, koral, róż. Mam takie fajne zdjęcie z mojego wesela z koleżankami i one takie strasznie kolorowe są, fajnie to wygląda.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
z jesiennych chodzi za mną też Island Hopping i Angora Cardi
O Island Hopping też mi sie podoba, ale muszę przyznać że trochę mniej niż na początku Angora Cardi jakoś mnie nie pociagał nigdy szczególnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 10:11   #1449
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No ja się moim granatowym Infaillible maluję średnio raz na 2-3 miesiące. Ale nie oddałabym go za nic, bo jest cudny.

Liczę na to, że jak sobie kliknę ten w kolorze khaki to się będzie nadawał i do pracy, ale nie wiem.
Ale jak się cudownie patrzy na takie śliczności w zbiorach.

Myślę, że ten khaki i brąz spokojnie nadadzą się na codzień, granat jako akcent pewnie też byłby ok. Ja po prostu rano nie mam czasu na takie kombinacje.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też bym ubrała, chociaż nie jest bardzo weselna, w zeszłym roku byłam na weselu u znajomych w garnatowej eleganckiej tubie i trochę się odróżniałam od koleżanek.
Ja na każdym weselu, na którym byłam, odróżniałam się, ale dla mnie nie do przyjęcia są typowo weselne fasony, mocno błyszczące satyny itp. Pewnie wyglądałaś lepiej od większości koleżanek w takiej sukience.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie wiem i tego się obawiam. Konkretnych kolorów na oku mam dużo ale najbardziej chyba teraz chodzą za mną Bahama Mama, Smokin Hot, Merino Cool, Mamba, Chubby Chicks. Ale pewnie wybierałabym z trzech pierwszych, bo jesienny już mam nastrój.
U mnie też już bardziej jesiennie, chwilę dumałam nad Tart Deco, ale Bahama Mama zwyciężyła.


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No ja wolę teraz zrobić 2-3 tygodnie kuracji niż potem musieć przez 2 miesiące smarować wyłącznie odżywką.
Pewnie to rozsądniejsze wyjście, niż moje działanie, ale dam moim paznokciom jeszcze trochę czasu, może się zmobilizują same do wzmocnienia.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia czy ma formaldehyd, a kartonik ze składem wywaliłam. W KWC nie ma składu wklepanego?
Mnie po niej paznokcie nie bolały nigdy.
Ja dziś jestem nieprzytomna, oczywiście jest skład na KWC... Formaldehydu nie widze, a opinie faktycznie są mocno przekonujące. Szkoda, że nie można na nią nakładać kolorowego lakieru

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Może L'oreal Nutri Lift? Albo któraś Neutrogena?
Ja mam teraz masło z olejkiej arganowym Bielendy i tego nie polecam, wchłania się w moment i o nawilżeniu można po chwili zapomnieć.
Dzięki za typy i antytypy Przyjrzę się

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to miałam pisać - przestaję być zadwolona ze sztyftu Rexony tego co go wszystkie prawie mamy. Skóra mi się chyba przyzwyczaja i nie chroni już tak idealnie, a dzisiaj w drodze do pracy wręcz bolała mnie skóra tam gdzie był nałożony.
U mnie na szczęście wciąż spisuje się niezawodnie i jestem bardzo zadowolona.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
przejrzałam PW i w zeszłym roku były w połowie września po 4$
To by w tym roku tez tak było.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mam w domu dwie sukienki, które biorę pod uwagę, ale są śmietankowe, kiedyś się naczytałam, że nie wypada w jasnych kreacjach nie wiem czy to nadal "wielkie" faux pas założyć jasny kolor panny młodej i tak chyba nikt nie próbuje przyćmić
Ja raz poszłam na wesele przyjaciółki w waniliowej sukience, nawet skonsultowałam ten wybór z nią i nie miała nic przeciwko, więc ją ubrałam z czerwonymi dodatkami i czułam się ok. Szczerze mówiąc, nie interesowało mnie, co myślą inni goście, zwłaszcza, że znałam jej opinię na ten temat.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja polecam czerwoną Neutrogenę w tubie, rewelacyjnie nawilża (w odróżnieniu od tej w opakowaniu z pompką), często jest w SP w dwupaku za cenę jednego, widuję je też w Carrefourze, w Rossmannie chyba nie ma tej wersji
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kurczę, ciężka ta moda weselna nie dogodzisz
Jak czasami oglądam jakieś zdjęcia z wesel, to moda weselna w Polsce jest tragiczna w wielu przypadkach

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też coraz bardziej rozglądam się w kierunku bordowych, fioletowych chyba sięgnę dziś po essiakową malinę
z jesiennych chodzi za mną też Island Hopping i Angora Cardi
Czyli wszystkie nas powoli dopada jesienny nastrój.. a tu jeszcze miesiąc lata

Nie mogę się na siebie napatrzeć, jak jestem pomalowana Rose Gold, coś niesamowitego, jak on pięknie wygląda i rozpromienia cerę! Już dawno żaden róż mnie aż tak nie zachwycił.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 10:26   #1450
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Myślę, że ten khaki i brąz spokojnie nadadzą się na codzień, granat jako akcent pewnie też byłby ok. Ja po prostu rano nie mam czasu na takie kombinacje.
Ja też nie bardzo mam czas, poza tym w sumie dziwnie się czuję z mocniej pomalowanymi oczami w pracy.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja na każdym weselu, na którym byłam, odróżniałam się, ale dla mnie nie do przyjęcia są typowo weselne fasony, mocno błyszczące satyny itp. Pewnie wyglądałaś lepiej od większości koleżanek w takiej sukience.
Od części pewnie tak, ale i tak jakoś tak jak potem oglądałam zdjęcia to byłam taka inna, lepsze są jaśniejsze kolory na wesela jednak. Mi się wydaje że na 'miejskich' weselach się poprawia, u nas chyba nikt nie miał typowo weselnej obciachowej satyny ani nic w tym typie, może dwie osoby zmierzały w tym kierunku, ale tylko zmierzały.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja dziś jestem nieprzytomna, oczywiście jest skład na KWC... Formaldehydu nie widze, a opinie faktycznie są mocno przekonujące. Szkoda, że nie można na nią nakładać kolorowego lakieru
No szkoda, też żałuję, ale z kolei NT nie działa na mnie tak, żeby całkiem wyeliminować potrzebe odżywki, bo paznokcie mimo stosowania go trochę się niszczą po pewnym czasie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Czyli wszystkie nas powoli dopada jesienny nastrój.. a tu jeszcze miesiąc lata
No ale to już taki jesienny miesiąc chyba będzie, pogoda jest taka wrześniowa, poranki już chłodniejsze...

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie mogę się na siebie napatrzeć, jak jestem pomalowana Rose Gold, coś niesamowitego, jak on pięknie wygląda i rozpromienia cerę! Już dawno żaden róż mnie aż tak nie zachwycił.
Nie ma kuszenia!
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 10:33   #1451
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Snow, a może Emolient Linum Dermedic? Dosyć szybko się wchłania (a liczyłam, że będzie coś na wzór np. Emolium czy Lipidia Iwostinu), ale czuć, że skóra jest posmarowana i faktycznie działa Miałam suchą skórę na łydkach i piszczelach na wiór (aż sie sypała) i 3-4 użycia pomogły i teraz się nie smaruję od 2 dni.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 10:39   #1452
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej dziewczyny! Znów mi pokasowało wszystkie cytaty Ale postaram się sumiennie nawiązać do cytowanych postów

Jeżeli chodzi o Mohito, to ja mam od nich żakiet, 2 bluzki i 2 sweterki, póki co jestem bardzo zadowolona, bluzki już prałam, normalnie w pralce w programie dla delikatnych tkanin, i nic złego się nie działo! Uważam, że jakością znacznie przewyższają H&M. Ceny faktycznie idą w górę, ale jeżeli dalej tkaniny będą się spisywać to jakoś przeboleję

Z różowej odżywki Eveline wciąż jestem bardzo zadowolona i wszystkim gorąco polecam Robiłam nią sobie kurację przez jakieś 2-3 tygodnie i paznokcie są zdecydowanie mocniejsze i mniej kruche, nie łamią się i nie rozdwajają.

Przeraziłyście mnie trochę tymi postami o kosmetykach z allegro, w pewnym momencie sama zaczęłam się zastanawiać, czy mogłam się tak pomylić i nie zauważyć, że to podróbka, ale wczoraj odebrałam od rodziców paczkę z bazami i wygląda na to, że wszystko z nimi ok

Isa, ja brałam z Gemini ten filtr, który jest z torbą plażową

Tak w ogóle to jadę na weekend do Gdańska i będę zaopatrywać moją ciocię i znajome w micele Sensibio, czy któraś Warszawianka/wizażanka ma jakieś zamówienia ? Zawsze to taniej o koszt przesyłki
Jeżeli chodzi o ceny w Gemini - robiłam ostatnio symulację zamówienia i za samo serum SVR i Flavo C wychodzi mi 35zł mniej w stosunku do E.

Snow, ja byłam bardzo zadowolona z balsamu do ciała Venus - kupisz w Rossmannie, za ok 7zł Miałam wersję do skóry suchej (był chyba z olejkiem arganowym), ale nie kleił się i szybko wchłaniał

Co do Infallible to mam ich cień w kolorze szarym - jeśli chcesz to mogę Ci go podarować, bo i tak nie używam

A i strasznie kusisz tym Rose Gold !! Myślisz, że blondynce by pasował ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.

Edytowane przez madziarra
Czas edycji: 2012-08-10 o 10:41
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 11:30   #1453
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też nie bardzo mam czas, poza tym w sumie dziwnie się czuję z mocniej pomalowanymi oczami w pracy.
Ja też nie lubię u siebie mocnego makijażu oczu do pracy.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Od części pewnie tak, ale i tak jakoś tak jak potem oglądałam zdjęcia to byłam taka inna, lepsze są jaśniejsze kolory na wesela jednak. Mi się wydaje że na 'miejskich' weselach się poprawia, u nas chyba nikt nie miał typowo weselnej obciachowej satyny ani nic w tym typie, może dwie osoby zmierzały w tym kierunku, ale tylko zmierzały.
Ja na weselu nie byłam już dość długo, ale cieszy mnie, że jest poprawa w kwestii ubiorów.
Mnie ten temat i tak dotyczył nigdy nie będzie, bo nawet gdybym miała brać ślub, to wesela nie chcę ani ja, ani TŻ.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No ale to już taki jesienny miesiąc chyba będzie, pogoda jest taka wrześniowa, poranki już chłodniejsze...
Rano jest strasznie zimno, autobus mi się dziś spóźnił 3 minuty to po prostu zmarzłam stojąc na przystanku!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie ma kuszenia!
Ale jakie to kuszenie, skoro już się zdecydowałaś?
Co do Life's a Peach, to dostałam info, że jeszcze jakiś czas go na pewno nie będzie, gdyż nie jest dostępny u producenta.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Snow, a może Emolient Linum Dermedic? Dosyć szybko się wchłania (a liczyłam, że będzie coś na wzór np. Emolium czy Lipidia Iwostinu), ale czuć, że skóra jest posmarowana i faktycznie działa Miałam suchą skórę na łydkach i piszczelach na wiór (aż sie sypała) i 3-4 użycia pomogły i teraz się nie smaruję od 2 dni.
Jakoś nie mam zaufania do tej marki i chyba wolę nie ryzykować Ale dziękuję

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Przeraziłyście mnie trochę tymi postami o kosmetykach z allegro, w pewnym momencie sama zaczęłam się zastanawiać, czy mogłam się tak pomylić i nie zauważyć, że to podróbka, ale wczoraj odebrałam od rodziców paczkę z bazami i wygląda na to, że wszystko z nimi ok
A tak z ciekawości, jaki mają kod produkcji? Świeżynki?

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o ceny w Gemini - robiłam ostatnio symulację zamówienia i za samo serum SVR i Flavo C wychodzi mi 35zł mniej w stosunku do E.
Jakie serum SVR? Proszę o linka

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Snow, ja byłam bardzo zadowolona z balsamu do ciała Venus - kupisz w Rossmannie, za ok 7zł Miałam wersję do skóry suchej (był chyba z olejkiem arganowym), ale nie kleił się i szybko wchłaniał
7 zł to mogę zaryzykować. Przyjrzę mu się, muszę przede wszystkim sprawdzić zapach.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Co do Infallible to mam ich cień w kolorze szarym - jeśli chcesz to mogę Ci go podarować, bo i tak nie używam
Dziękuję, jesteś kochana Mam sporo szarości, a też rzadko używam., ale gdybym po przejrzeniu zbiorów nabrała jednak na niego ochoty, odezwę się, może się jakoś wymienimy.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
A i strasznie kusisz tym Rose Gold !! Myślisz, że blondynce by pasował ?
Myślę, że na pewno - z tego, co pamiętam, też miałaś Aglow Clinique, to jest podobny typ, tylko ładniejszy, bardziej nasycony, lepiej napigmentowany i o mocniejszym, ale moim zdaniem eleganckim, złocistym połysku.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 11:50   #1454
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ale jakie to kuszenie, skoro już się zdecydowałaś?
Co do Life's a Peach, to dostałam info, że jeszcze jakiś czas go na pewno nie będzie, gdyż nie jest dostępny u producenta.
Ale do września chcę doczekać i do pojawienia się Life's a Peach bo nie będę przecież zamawiać na raty.


Święto lasu dzisiaj mamy, u mnie w pracy na stołówce zrobili całkiem smaczną panna cotte.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 12:10   #1455
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości, jaki mają kod produkcji? Świeżynki?
Muszę sprawdzić w domu, bo teraz nie mam ich przy sobie Przypomnij się, gdybym zapomniała A Twoje juz doszły?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

Jakie serum SVR? Proszę o linka
Chodzi mi oczywiście o Hydracid SVR W gemini jest za 109zł, a w E. za 129zł
http://aptekagemini.pl/svr-hydracid-...czki-30ml.html
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
7 zł to mogę zaryzykować. Przyjrzę mu się, muszę przede wszystkim sprawdzić zapach.
Zapach akurat mi się bardzo podobał
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziękuję, jesteś kochana Mam sporo szarości, a też rzadko używam., ale gdybym po przejrzeniu zbiorów nabrała jednak na niego ochoty, odezwę się, może się jakoś wymienimy.
Nie ma problemu, mogę Ci go wysłać w prezencie

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Myślę, że na pewno - z tego, co pamiętam, też miałaś Aglow Clinique, to jest podobny typ, tylko ładniejszy, bardziej nasycony, lepiej napigmentowany i o mocniejszym, ale moim zdaniem eleganckim, złocistym połysku.
Ojoj, kusisz Poczekam do wypłaty Ale chyba w końcu się skuszę

Dziewczyny, chciałabym kupić baze pod cienie ArtDeco na allegro. Czy któraś może kupowała i ma jakiegoś zaufanego sprzedawcę?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 12:14   #1456
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej, wróciłam z Ikei i padam. Taka mnie migrena złapała, że myślałam, że nie dojadę do domu Ale obmacałam to, co chcę i następnym razem jadę już kupić. Dziś wyszłam tylko z firanką, taką lekką mgiełką.
I kupiłam w RE ten miętowy sweterek Mama mnie namówiła jak jej wczoraj pokazałam zdjęcie. Do tego wzięłam taką zwykłą luźną bluzeczkę w biało-czarne pasy. Od teraz koniec z ciuchami! Zwłaszcza, że dopóki nie będę mieć pracy nie wiem jak będę musiała się wtedy ubierać, czy elegancko czy byle jak. Wtedy będę się martwić o garderobę.


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiadomo Na następnej wizycie za 4 tygodnie powinnam się dowiedzieć, o ile dziecko odpowiednio się ułoży.
Cieszę się, że wszystko ok i czekam na kolejne wieści z frontu

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to miałam pisać - przestaję być zadwolona ze sztyftu Rexony tego co go wszystkie prawie mamy. Skóra mi się chyba przyzwyczaja i nie chroni już tak idealnie, a dzisiaj w drodze do pracy wręcz bolała mnie skóra tam gdzie był nałożony.
Ja mam od pewnego czasu to samo po Antidralu. Mam wrażenie, że powinnam go używać teraz ze 2 razy w tygodniu a wcześniej wystarczyło mi tylko raz. Przy tych upałach, które mieliśmy po 2-3 dniach od użycia miałam lekko wilgotne pachy i pojawiał się niemiły zapach.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jak czasami oglądam jakieś zdjęcia z wesel, to moda weselna w Polsce jest tragiczna w wielu przypadkach
Ja też na weselach staram się wyglądać elegancko i ładnie, ale zachowuję umiar i wybieram coś prostego. Chociaż jak oglądam nieraz jakieś zdjęcia to mam wrażenie, że powoli zaczyna jednak królować klasyka, nie ma już sukien jak na bal z tafty itd. Więc może nie wszystko stracone

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Święto lasu dzisiaj mamy, u mnie w pracy na stołówce zrobili całkiem smaczną panna cotte.

Zjadłabym
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 12:33   #1457
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale do września chcę doczekać i do pojawienia się Life's a Peach bo nie będę przecież zamawiać na raty.

Święto lasu dzisiaj mamy, u mnie w pracy na stołówce zrobili całkiem smaczną panna cotte.
No to super A coś bardziej obiadowego też było zjadliwe? Czy zadowoliłaś się deserem?

Doczekasz na pewno bez problemów, tylko kup Esiaka.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Muszę sprawdzić w domu, bo teraz nie mam ich przy sobie Przypomnij się, gdybym zapomniała A Twoje juz doszły?
Przed chwilą przyszły. Na pewno są oryginalne, ale mogłby być świeższe Mają kod A70, także 2010, ale nie będe odsyłać, bo o ile nie były wcześniej otwierane powinno być z nimi wszystko dobrze.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Chodzi mi oczywiście o Hydracid SVR W gemini jest za 109zł, a w E. za 129zł
http://aptekagemini.pl/svr-hydracid-...czki-30ml.html
Używałaś go w komplecie z Flavo 15%? Dobrze współdziałają? Czy jeden na noc, drugi na dzień?

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Nie ma problemu, mogę Ci go wysłać w prezencie
W razie czego odezwę się jak obfotografuję zbiory i wtedy zobaczysz, czy mogłabym się odwdzięczyć.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ojoj, kusisz Poczekam do wypłaty Ale chyba w końcu się skuszę
Moim zdaniem za taką cenę naprawdę warto, jest prześliczny.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym kupić baze pod cienie ArtDeco na allegro. Czy któraś może kupowała i ma jakiegoś zaufanego sprzedawcę?
Ja moją kupowałam w Sephorze, więc nie wiem. Swoją drogą nie bardzo ją lubię

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
I kupiłam w RE ten miętowy sweterek Mama mnie namówiła jak jej wczoraj pokazałam zdjęcie. Do tego wzięłam taką zwykłą luźną bluzeczkę w biało-czarne pasy. Od teraz koniec z ciuchami! Zwłaszcza, że dopóki nie będę mieć pracy nie wiem jak będę musiała się wtedy ubierać, czy elegancko czy byle jak. Wtedy będę się martwić o garderobę.
Fajnie, że udały Ci się zakupy. I dobre podejście z tym zaopatrzeniem w nowe ciuchy jak będzie wiadomo, jakich potrzebujesz.

A jak idzie szukanie pracy?

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Wzięłam urlop na 16 i 17, będę miała 5 dni wolnego i może trochę odpocznę - ten tydzień, po powrocie z urlopu, tak mnie wymęczył, że potrzebuję już kolejnego wolnego
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 12:49   #1458
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przed chwilą przyszły. Na pewno są oryginalne, ale mogłby być świeższe Mają kod A70, także 2010, ale nie będe odsyłać, bo o ile nie były wcześniej otwierane powinno być z nimi wszystko dobrze.
Wg mojego date kalkulatora są jeszcze ważne przez 11 miesięcy, więc nie jest źle
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość


Używałaś go w komplecie z Flavo 15%? Dobrze współdziałają? Czy jeden na noc, drugi na dzień?
Nie, nigdy jeszcze nie miałam Flavo C Tak sobie tylko pomyślałam, że robiąc zamówienie zrobię od razu zapasy na cały sezon
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W razie czego odezwę się jak obfotografuję zbiory i wtedy zobaczysz, czy mogłabym się odwdzięczyć.
Ok, ale nie musisz mi niczego w zamian szukać, naprawdę
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Moim zdaniem za taką cenę naprawdę warto, jest prześliczny.
Czuję się skuszona, zaraz sprawdzę, czy wypłata doszła
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja moją kupowałam w Sephorze, więc nie wiem. Swoją drogą nie bardzo ją lubię
A pamiętasz ile kosztuje normalnie?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wzięłam urlop na 16 i 17, będę miała 5 dni wolnego i może trochę odpocznę - ten tydzień, po powrocie z urlopu, tak mnie wymęczył, że potrzebuję już kolejnego wolnego
Fajnie, ja niestety w te dni pracuje Ostatnio nawet w weekendy się nie wysypiam, bo ciągle mam coś na nie zaplanowane, i tak do końca sierpnia
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 12:50   #1459
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

snow, na razie kiepsko. Ofert wciąż jak na lekarstwo, ale ja też na razie trochę wybrzydzam, bo jednak chciałabym coś biurowego i robię ostry przesiew. Często jednak oferty w Krakowie są na drugim jego końcu, więc np. dojazd też by mi nie pasował a marnować ponad godzinę jazdy w jedną stronę dziennie mi sie niezbyt uśmiecha Szukam też coś bliżej, ale tutaj w mniejszym mieście raczej tylko produkcja albo sklepy, do biur nie ma ogłoszeń, no jedynie do banków, ale ja do banku nie chcę
Liczę, że z wrześniem coś ruszy a jak nie to mam pewne informacje, że halę produkcyjną stawiają i będą szukać ludzi. Zawsze to chociaż blisko i darmowy dojazd
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 12:52   #1460
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Chodzi mi oczywiście o Hydracid SVR W gemini jest za 109zł, a w E. za 129zł
http://aptekagemini.pl/svr-hydracid-...czki-30ml.html
Ciekawe jak ten krem by mi się sprawdził ale ze względu na cenę chyba najpierw przetestuję ten z serii Flavo C.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym kupić baze pod cienie ArtDeco na allegro. Czy któraś może kupowała i ma jakiegoś zaufanego sprzedawcę?
Ja kupowałam stacjonarnie kiedyś ale nie lubiłam jej okropnie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No to super A coś bardziej obiadowego też było zjadliwe? Czy zadowoliłaś się deserem?
Była "tarta" z pieczarkami, pomidorem, jajkiem, nawet jadalna, ale nie wiem czy to nie było jednak ciut za ciężkie dla mnie, więc idę po mocną herbatę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Doczekasz na pewno bez problemów, tylko kup Esiaka.
Ja to jakieś wyjście chyba będzie trzeba zrealizować ten zakup jako substytucyjny.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wzięłam urlop na 16 i 17, będę miała 5 dni wolnego i może trochę odpocznę - ten tydzień, po powrocie z urlopu, tak mnie wymęczył, że potrzebuję już kolejnego wolnego
Fajnie, też bym chciała urlop wtedy, ale niespecjalnie to przemyślałam i nie zgłosiłam szefowi na czas a teraz jako że jestem sama w dziale to nie mogę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 12:54   #1461
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Wg mojego date kalkulatora są jeszcze ważne przez 11 miesięcy, więc nie jest źle
Dokładnie tak, kalkulatora nie potrzebowałam, bo wszystkie kody w koncernie EL mają tak samo kodowane daty. Druga cyfra to miesiąc, trzecia rok. Ale wolałabym nowsze.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Nie, nigdy jeszcze nie miałam Flavo C Tak sobie tylko pomyślałam, że robiąc zamówienie zrobię od razu zapasy na cały sezon
Dobra myśl... Muszę przemyśleć takie działanie...

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
A pamiętasz ile kosztuje normalnie?
Nie, ale dzisiaj będę w Sephorze to mogę sprawdzić, jeśli wstrzymasz się do wieczora, to dam Ci znać.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Fajnie, ja niestety w te dni pracuje Ostatnio nawet w weekendy się nie wysypiam, bo ciągle mam coś na nie zaplanowane, i tak do końca sierpnia
My ten weekend po powrocie mieliśmy koszmarnie męczący, w tygodniu w ogóle nie udało mi się wyspać i chodzę nieprzytomna, a jutro też zapowiada mi się ciężki dzień. Trochę się łamałam, czy warto go brać, ale okazało się, że i tak zostanie mi jeszcze 10 dni urlopu, a i tak miałam to wpisane w planie rocznym, więc przestałam się zastanawiać.

Mam nadzieję, że uda Ci się wypocząć w najbliższym czasie.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 12:54   #1462
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Czuję się skuszona, zaraz sprawdzę, czy wypłata doszła
Też mam dzisiaj. Dlatego mi tak dobrze odwyk idzie przez pierwsze 10 dni miesiąca.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow, na razie kiepsko. Ofert wciąż jak na lekarstwo, ale ja też na razie trochę wybrzydzam, bo jednak chciałabym coś biurowego i robię ostry przesiew. Często jednak oferty w Krakowie są na drugim jego końcu, więc np. dojazd też by mi nie pasował a marnować ponad godzinę jazdy w jedną stronę dziennie mi sie niezbyt uśmiecha Szukam też coś bliżej, ale tutaj w mniejszym mieście raczej tylko produkcja albo sklepy, do biur nie ma ogłoszeń, no jedynie do banków, ale ja do banku nie chcę
Liczę, że z wrześniem coś ruszy a jak nie to mam pewne informacje, że halę produkcyjną stawiają i będą szukać ludzi. Zawsze to chociaż blisko i darmowy dojazd
Nie chcę się czepiać ani oceniać, ale praca w banku jest chyba jednak lepsza pod większością względów i bardziej rozwojowa niż praca przy produkcji. Moim zdaniem przynajmniej...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 12:58   #1463
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

ice z pewnością tak, ale w bankowości przy obsłudze klienta się nie widzę Po poczcie mam chyba taki "uraz". Chyba za dużo póki co się naczytałam o tych planach sprzedażowych, wciskaniu kredytów itd.


EDIT: No i produkcja to i tak byłaby ostateczność, liczę że jednak znajdę coś lepszego Mam 3 lata doświadczenia w pracy biurowej, myślałam że mi to coś da, ale póki co chyba niebardzo
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-08-10 o 13:00
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:00   #1464
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow, na razie kiepsko. Ofert wciąż jak na lekarstwo, ale ja też na razie trochę wybrzydzam, bo jednak chciałabym coś biurowego i robię ostry przesiew. Często jednak oferty w Krakowie są na drugim jego końcu, więc np. dojazd też by mi nie pasował a marnować ponad godzinę jazdy w jedną stronę dziennie mi sie niezbyt uśmiecha Szukam też coś bliżej, ale tutaj w mniejszym mieście raczej tylko produkcja albo sklepy, do biur nie ma ogłoszeń, no jedynie do banków, ale ja do banku nie chcę
Liczę, że z wrześniem coś ruszy a jak nie to mam pewne informacje, że halę produkcyjną stawiają i będą szukać ludzi. Zawsze to chociaż blisko i darmowy dojazd
Godzina dojazdu to sporo, ale dużo ludzi dojeżdża jeszcze dłużej - zależy też, jakie proponowaliby Ci zarobki.. Moim zdaniem, póki nie masz rodziny, to można sobie pozwolić na dalsze dojazdy, o ile praca jest ciekawa, a wynagrodzenie adekwatne.

Trzymam kciuki, żeby udało znaleźć coś wcześniej albo tam, gdzie będziesz miała blisko.

Ja czasami mam już dosyć siedzenia w biurze, po 7,5 roku pracy w korporacji nadszedł kryzys

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ciekawe jak ten krem by mi się sprawdził ale ze względu na cenę chyba najpierw przetestuję ten z serii Flavo C.
Ja też chcę krem Flavo C, stosowałabym go w komplecie z serum. Ale może potem warto kontynuować kurację Hydracidem, hmm, hmmm.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja kupowałam stacjonarnie kiedyś ale nie lubiłam jej okropnie.
Też jej nie lubię... madziarra tak myślę, że ja Ci ją moge wysłać.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Była "tarta" z pieczarkami, pomidorem, jajkiem, nawet jadalna, ale nie wiem czy to nie było jednak ciut za ciężkie dla mnie, więc idę po mocną herbatę.
Mam nadzieję, że poczujesz się lepiej po herbatce!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja to jakieś wyjście chyba będzie trzeba zrealizować ten zakup jako substytucyjny.
Koniecznie, bo całkowita abstynencja zawsze się potem odbija negatywnie na kolejnych miesiącach.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajnie, też bym chciała urlop wtedy, ale niespecjalnie to przemyślałam i nie zgłosiłam szefowi na czas a teraz jako że jestem sama w dziale to nie mogę.
Szkoda, ale może jak będziesz sama, to nie będzie tyle pracy i "odpoczniesz" w biurze? Chyba, że charakter pracy powoduje, że nie ma na to szans.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:12   #1465
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, żeby udało znaleźć coś wcześniej albo tam, gdzie będziesz miała blisko.

Ja czasami mam już dosyć siedzenia w biurze, po 7,5 roku pracy w korporacji nadszedł kryzys
Nie-dziękuję

7,5 roku to sporo, ja nie wiem czy bym w jednym miejscu tyle wytrzymała Chyba, że faktycznie praca by była super i ludzie też.
Choć według jakichś tam "mądrych ludzi" powinno się co parę lat pracę zmieniać żeby nie popaść w rutynę i zmęczenie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:21   #1466
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Chyba za dużo póki co się naczytałam o tych planach sprzedażowych, wciskaniu kredytów itd.
W produkcji też są plany, a to moze być wykańczające fizycznie. Nie mówię, że poniekąd nie rozumiem, bo sama nie chciałabym nic sprzedawać, ale jednak wydaje mi się to lepsze.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też chcę krem Flavo C, stosowałabym go w komplecie z serum. Ale może potem warto kontynuować kurację Hydracidem, hmm, hmmm.
No w sumie to jest jakaś myśl i usprawiedliwienie żeby go kupić
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Szkoda, ale może jak będziesz sama, to nie będzie tyle pracy i odpoczniesz w biurze? Chyba, że charakter pracy powoduje, że nie ma na to szans.
No właśnie ja mam taką pracę, że aż za dużo czasu, wolałabym mieć go mniej bo się tylko męczę tu.No ale dość. Nie narzekam na pracę z biurowego komputera.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:36   #1467
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W produkcji też są plany, a to moze być wykańczające fizycznie. Nie mówię, że poniekąd nie rozumiem, bo sama nie chciałabym nic sprzedawać, ale jednak wydaje mi się to lepsze.
Rozumiem
Mam 2 koleżanki, z których jedna pracuje w banku (nie widziałam się z nią odkąd urodziła córkę, ale podobno dalej tam pracje) a druga właśnie w tej firmie produkcyjnej (już awansowała, teraz nadzoruje tych, co składają urządzenia).
Chyba się spróbuję z nimi obiema spotkać i powypytuję trochę Wiem tylko, że do banku koleżanka musiała mieć wyższe z finansów lub bankowości, więc poszła na studia w tym kierunku Ale nie wiem czy wciąż jest na okienku czy może też awansowała, w sumie pracuje tam z 5 lat już.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:43   #1468
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice z pewnością tak, ale w bankowości przy obsłudze klienta się nie widzę Po poczcie mam chyba taki "uraz". Chyba za dużo póki co się naczytałam o tych planach sprzedażowych, wciskaniu kredytów itd.

EDIT: No i produkcja to i tak byłaby ostateczność, liczę że jednak znajdę coś lepszego Mam 3 lata doświadczenia w pracy biurowej, myślałam że mi to coś da, ale póki co chyba niebardzo

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W produkcji też są plany, a to moze być wykańczające fizycznie. Nie mówię, że poniekąd nie rozumiem, bo sama nie chciałabym nic sprzedawać, ale jednak wydaje mi się to lepsze.

No właśnie ja mam taką pracę, że aż za dużo czasu, wolałabym mieć go mniej bo się tylko męczę tu.No ale dość. Nie narzekam na pracę z biurowego komputera.
isa, czasami lepiej za dużo nie czytać, bo ludzie wypisują głupoty. Właściwie wszędzie trzeba zrealizować jakiś "plan", tylko w jednej pracy musisz wypełnić budżet, a w innej oddać projekt w terminie... Wszystko może być stresujące.
Nudzić jest się chyba jeszcze gorzej, tu się zgodzę z ice. To męczy.

Akurat moja druga praca jest związana w dużym stopniu ze sprzedażą/doradztwem i czasami potrafi dać naprawdę dużą satysfakcję. Też się kiedyś nie widziałam w takiej roli, ale przyjęłam propozycję, która się trafiła dwa lata temu i nie żałowałam ani razu. Nie dość, że stanowi miłą odskocznię od biura, to w dodatku daje bezpośredni kontakt z ludźmi, a nie tylko monitorem. Wiadomo, że ludzie są różni, czasami ktoś mnie zdenerwuje, albo załamie, ale w ogólnym rozrachunku naprawdę wychodzi na plus.
No i jak już kiedyś pisałam, jest mocno związana z moim/naszym nałogiem, co czyni ją naprawdę przyjemną.

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2012-08-10 o 13:44
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:01   #1469
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Spoko, ja sobie nie biorę do siebie tego co piszą w necie, bo to są właściwie zawsze złe opinie
To Twoje zajęcie musi być ciekawe faktycznie jeśli związane z kosmetykami
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:07   #1470
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Bo w internecie pisza tylko niezadowoleni albo ci których mama/tata/brat/przyjaciel/maż/wujek gdzieś pracowali.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.