Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-01, 09:03   #1951
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Isa:
mogłabyś zmierzyć głębokość szuflady w biurku Micke?
Znaczy jej wysokość? A podam może wszystkie dla pewności Wys. 7 cm, długość 35 cm, szer. 62 cm.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 13:09   #1952
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Znaczy jej wysokość? A podam może wszystkie dla pewności Wys. 7 cm, długość 35 cm, szer. 62 cm.
Ok dzięki


Korzystając z przyznanej mi nagrody przez prezesa zamówiliśmy łóżko Zostanie jeszcze na zapłacenie za lakobel do kuchni (powinien być w następnym tygodniu)

Kupiłam tonik Corin de Farme (w Wispolu 9,50) i patrzyłam na pielęgnację Lumene. Rzuciły mi się w oczy te 2 sera, na które był kiedyś szał na Wizażu - jedna wersja (chyba Bright Skin) po 75 zł, a druga (Dry Skin ?) po 85 zł. Nie sądziłam, że takie drogie

Aaa i kupiliśmy płytki na balkon i potrzebne dodatki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-09-01 o 13:15
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 13:22   #1953
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hosenko, no proszę nic się nie chwaliłaś nagrodą Cieszę się, że u Was z urządzaniem idzie sprawnie

Tata piecze właśnie jakieś nowe ciasto z gruszkami i czekoladą, pachnie pięknie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 13:25   #1954
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko, no proszę nic się nie chwaliłaś nagrodą Cieszę się, że u Was z urządzaniem idzie sprawnie

Tata piecze właśnie jakieś nowe ciasto z gruszkami i czekoladą, pachnie pięknie
Prezes sypnął ładnym groszem Aż w szoku byłam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 13:47   #1955
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hosenko, super, dopiero co pisałaś w którymś wątku, że macie jeszcze tyle wydatków, a tu proszę, coraz bliżej końca. Co wam jeszcze zostało?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 14:28   #1956
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Bliżej końca dzięki tej nagrodzie która w przybliżeniu jest 1,5 pensji.

Zostaną nam lampy, szafa do sypialni i przedpokoju - to z tych koniecznych, najpilniejszych mebli.
W dalszej kolejności:
- toaletka - jednak z tego biurka Micke nic nie będzie, bo trochę na masywne; rozważam zrobienie czegoś podobnego na zamówienie w tej firmie, z której zamówiliśmy łóżko; toaletka, którą teściowa pożyczyła niezbyt mi pasuje do wizji sypialni,
- zmywarka,
- stół do kuchni + krzesła - teraz mamy pożyczony od teściowej,
- drugi stół do kuchni - barowy + 2 krzesła
- wypoczynek do salonu
no i chyba tyle.

Mebelków dla dziecka nie kupujemy, bo i tak będzie spało u nas w sypialni (łóżeczko pożyczy nam kuzynka TŻ), pokój urządzimy później, tak, żeby posłużył dłużej, bez dziecięcych elementów, bardziej młodzieżowo czy może nawet neutralnie. Teraz tylko wytapetujemy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-09-01 o 17:57
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 20:01   #1957
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice, ja też skusiłam się przed odwykowo na ten W7 Candy Floss, odkąd napisałaś, że go klikasz, chodził mi po głowie, bo już kiedyś zwróciłam na niego uwagę - przy zakupie róży Sleek. Do kompletu kliknęłam jeszcze W7 Africa, który też ma świetne opinie na KWC. Oczywiście nie są mi zupełnie potrzebne, ale uznałam, że to będzie taki zakup na zachętę, żeby wytrwać i pocieszenie jednocześnie.
O widzisz, Africa też mnie bardzo kusi, ale wzięłam jeden na początek jakby jednak nie był taki fajny jak wszędzie piszą Daj znać jak przyjdzie jaki on jest.

No to od dzisiaj twardo odwykujemy.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Bliżej końca dzięki tej nagrodzie która w przybliżeniu jest 1,5 pensji.

Zostaną nam lampy, szafa do sypialni i przedpokoju - to z tych koniecznych, najpilniejszych mebli.
W dalszej kolejności:
- toaletka - jednak z tego biurka Micke nic nie będzie, bo trochę na masywne; rozważam zrobienie czegoś podobnego na zamówienie w tej firmie, z której zamówiliśmy łóżko; toaletka, którą teściowa pożyczyła niezbyt mi pasuje do wizji sypialni,
- zmywarka,
- stół do kuchni + krzesła - teraz mamy pożyczony od teściowej,
- drugi stół do kuchni - barowy + 2 krzesła
- wypoczynek do salonu
no i chyba tyle.

Mebelków dla dziecka nie kupujemy, bo i tak będzie spało u nas w sypialni (łóżeczko pożyczy nam kuzynka TŻ), pokój urządzimy później, tak, żeby posłużył dłużej, bez dziecięcych elementów, bardziej młodzieżowo czy może nawet neutralnie. Teraz tylko wytapetujemy.
No to fajnie że idziecie do przodu z urządzaniem i że w sumie niewiele rzeczy wam zostało zastrzyk gotówki dobrze wykorzystany.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 06:59   #1958
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

hej dziewczyny!

Nie było mnie przez chwilę, ale wszystko ładnie nadrobiłam

Przepraszam, jeśli nieświadomie naraziłam Was na stresy związane z Gemini
Mi akurat długi czas oczekiwania nie przeszkadza, cena w tym przypadku rekompensuje mi to w zupełności Choć całkowicie Was rozumiem, takie podejście może być denerwujące i nie zachęca do dalszych zakupów.
I tak oto wczoraj złożyłam mega zamówienie w Gemini i w związku z tym chyba się przyłączę do odwyku Można?

Snow, jestem ciekawa, jak Ci się spisuje Physiogel? Stosowałaś już?

Karolina, piękny zbiór lakierów, lecę zaraz oglądać pielęgnację.

Warszawianki, żałuję, że się nie wyrobiłam na piątkowe spotkanie, ale zaraz po pracy jechaliśmy do Gdańska... Jestem luźniejsza teraz, do 12.09, więc gdybyście chciały powtórzyć spotkanie to jestem chętna

Oprócz zamówienia w Gemini nic ostatnio kosmetycznego mi nie wpadło.... A przepraszam , kupiłam krem na dzień Ziaji z tej nowej serii z wit. C, krem nawilżający Ziaja Med i szampon z odżywką masło kakaowe
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 08:26   #1959
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hosenko, super, że tak szybko Wam idzie A jak się czujesz, wszystko dobrze?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O widzisz, Africa też mnie bardzo kusi, ale wzięłam jeden na początek jakby jednak nie był taki fajny jak wszędzie piszą Daj znać jak przyjdzie jaki on jest.
Ja z kolei uznałam, że wolę raz zapłacić za przesyłkę, zwłaszcza, że sam produkt kosztuje niewiele. Czekam na przesyłkę z niecierpliwością

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Przepraszam, jeśli nieświadomie naraziłam Was na stresy związane z Gemini
Nie ma za co przepraszać, Ty akurat masz same pozytywne wspomnienia z tą apteką U mnie było trochę gorzej, ale nie wykluczam kategorycznie kolejnego zakupu u nich. Najbardziej mnie zdenerwowała ta niepełnie zaadresowana przesyłka.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
I tak oto wczoraj złożyłam mega zamówienie w Gemini i w związku z tym chyba się przyłączę do odwyku Można?
Ależ oczywiście! Pod warunkiem, że się przyznasz, co tam zamówiłaś

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Snow, jestem ciekawa, jak Ci się spisuje Physiogel? Stosowałaś już?
Jeszcze nie, póki co zużywam kremy Flos Lek. Spodobał mi się z próbki, póki co chyba zostawię go na gorsze warunki pogodowe, bo wtedy moja skóra najmocniej się wysusza. Jak tylko dłużej przetestuję, to dam znać.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Oprócz zamówienia w Gemini nic ostatnio kosmetycznego mi nie wpadło.... A przepraszam , kupiłam krem na dzień Ziaji z tej nowej serii z wit. C, krem nawilżający Ziaja Med i szampon z odżywką masło kakaowe
Czekam na opinię co do kremu z wit. C - nie przepadam za Ziają, ale kto wie, może to jakaś perełka.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 08:44   #1960
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja na moje zamówienie z Gemini czekam. Powinno być w tym tygodniu i oby było wszystko ok
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 11:15   #1961
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Najbardziej mnie zdenerwowała ta niepełnie zaadresowana przesyłka.
Wyobraźcie sobie, że TŻ czekał kiedyś na kuriera z opłaconym nowym laptopem. Sprzedawca zignorował jednak wpisanie nazwiska i numeru pokoju, więc paczka przyszła po prostu na adres akademika i została odebrana przez portierkę. Trzeba się było potem nagimnastykować, żeby ją odzyskać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 11:31   #1962
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wyobraźcie sobie, że TŻ czekał kiedyś na kuriera z opłaconym nowym laptopem. Sprzedawca zignorował jednak wpisanie nazwiska i numeru pokoju, więc paczka przyszła po prostu na adres akademika i została odebrana przez portierkę. Trzeba się było potem nagimnastykować, żeby ją odzyskać.
No nieźle U mnie było podobnie, nie wpisali nazwiska, tylko nazwę firmy. W dodatku nie informują o fakcie nadania przesyłki, więc ciężko się jej spodziewać w konkretnym terminie. U nas przychodzi bardzo dużo przesyłek kurierskich i naprawdę nazwisko jest koniecznością, jeżeli ma trafić bez problemu do konkretnej osoby.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 11:51   #1963
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście! Pod warunkiem, że się przyznasz, co tam zamówiłaś
Pewnie Kupiłam SVR Hydracid C20, żel oczyszczający Physiogel, żel do demakijażu Avene, peeling Pharmaceris (ten, o którym ice pisała ), LRP Redermic pod oczy i balsam na skórę głowy SVR Xerial .

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Czekam na opinię co do kremu z wit. C - nie przepadam za Ziają, ale kto wie, może to jakaś perełka.
Mi kremy, które testowałam/stosowałam z serii Ziaja Med bardzo pasują; uważam, że seria Lano jest mistrzowska jeśli chodzi o nawilżanie i natłuszczanie. Mam nadzieję, że i ta z wit. C mi podejdzie, dam oczywiście znać
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 14:56   #1964
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
I tak oto wczoraj złożyłam mega zamówienie w Gemini i w związku z tym chyba się przyłączę do odwyku Można?
[...]
Karolina, piękny zbiór lakierów, lecę zaraz oglądać pielęgnację.

Warszawianki, żałuję, że się nie wyrobiłam na piątkowe spotkanie, ale zaraz po pracy jechaliśmy do Gdańska... Jestem luźniejsza teraz, do 12.09, więc gdybyście chciały powtórzyć spotkanie to jestem chętna
Nie No pewnie, że możesz

Ale ze mnie sklerotyczka! Karolina, zapomniałam Ci powiedzieć, że masz super zbiór lakierów i resztę kosmetyków też

Ja chętnie! Tym razem będę bez roweru i obiecuję pić piwo W piątek bałam się wracać po ciemku i większość trasy przejechałam metrem i autobusem Dopiero kilka kilometrów przed domem wsiadłam na rower, bo nie chciało mi się czekać na autobus
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
U nas przychodzi bardzo dużo przesyłek kurierskich i naprawdę nazwisko jest koniecznością, jeżeli ma trafić bez problemu do konkretnej osoby.
U mnie sekretarka by po prostu otworzyła paczkę, bo jak coś nie ma nazwiska to uznaje, że to do firmy (całkiem logicznie), ale nie chciałabym, żeby nie wiadomo ile osób oglądało moje rzeczy!
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Pewnie Kupiłam SVR Hydracid C20, żel oczyszczający Physiogel, żel do demakijażu Avene, peeling Pharmaceris (ten, o którym ice pisała ), LRP Redermic pod oczy i balsam na skórę głowy SVR Xerial .
Super zakupy!


Przejechałam z TŻ 45 km na rowerze i ledwo zipię Było super, jeździliśmy nad Wisłą i dojechaliśmy daaaleko na Siekierki, super tam jest, wał nad Wisłą, pola, łąki, drzewa Pachniało różnymi zielskami z łąk, świeciło słońce... Cudownie! Tylko teraz bolą mnie plecy i chyba pójdę na chwilę spać

A kosmetycznie użyłam wczoraj pierwszy raz micel Biodermy do tłustej skóry i bardzo mi się podoba Oczyścił tak samo jak sensibio, nie lepi się. Jedyna różnica jaką póki co zauważyłam to zapach - w ogóle go ma i bardzo mi się podoba.
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 16:22   #1965
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Karolina, piękny zbiór lakierów, lecę zaraz oglądać pielęgnację.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ale ze mnie sklerotyczka! Karolina, zapomniałam Ci powiedzieć, że masz super zbiór lakierów i resztę kosmetyków też

A kosmetycznie użyłam wczoraj pierwszy raz micel Biodermy do tłustej skóry i bardzo mi się podoba Oczyścił tak samo jak sensibio, nie lepi się. Jedyna różnica jaką póki co zauważyłam to zapach - w ogóle go ma i bardzo mi się podoba.
Dzięki Dziewczyny
Właśnie debatuję nad wyborem kolorów na stopy i dłonie

Dobrze, że piszesz. Zostało mi już tylko ok. połowa z 500ml Sensibio i jeśli nadal jest u mnie ta promocja 3 butelek Sebium za 20kilka złotych to jutro zakupię
Niby micela używam tylko do demakijażu oczu i rzadko na całą twarz a jakoś szybko mi go ubywa
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 17:02   #1966
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny
Właśnie debatuję nad wyborem kolorów na stopy i dłonie

Dobrze, że piszesz. Zostało mi już tylko ok. połowa z 500ml Sensibio i jeśli nadal jest u mnie ta promocja 3 butelek Sebium za 20kilka złotych to jutro zakupię
Niby micela używam tylko do demakijażu oczu i rzadko na całą twarz a jakoś szybko mi go ubywa
Też mam ten problem Na stopy wybrałam Urban Purple Rimmela, ale na dłonie nadal nie wiem Chociaż może zrobię sobie jednodniową przerwę i wieczorem nałożę jakiś olejki na paznokcie...


Aż taka promocja? W ziko aptece było 39 za 3 butelki:/ Ale i tak taniej niż sensibio... Jak chcesz to mogę Ci spróbować zrobić odlewkę
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 17:29   #1967
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też mam ten problem Na stopy wybrałam Urban Purple Rimmela, ale na dłonie nadal nie wiem Chociaż może zrobię sobie jednodniową przerwę i wieczorem nałożę jakiś olejki na paznokcie...


Aż taka promocja? W ziko aptece było 39 za 3 butelki:/ Ale i tak taniej niż sensibio... Jak chcesz to mogę Ci spróbować zrobić odlewkę
Właśnie na to samo mi wyszło, żeby zrobić przerwę Ale tylko stopom, bo dłonie maluję rzadko, więc nie trzeba im odpoczynku
W ogóle muszę kupić jakiś taki delikatny kolor fenczowaty, taki jak ten Twój OPI, o którym pisałaś niedawno, bo w sumie nie mam takich a czasem mam ochotę na coś subtelnego.

No u mnie właśnie w Ziko była taka promocja, ale nie wiem czy nie tylko z okazji otwarcia. Jutro zobaczę
Jeśli nie kupię to chętnie spróbuję

Kliknęłam sobie kolejne 2 testerki Chanel Ombre Essentielle Uwielbiam te cienie.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 19:33   #1968
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Właśnie na to samo mi wyszło, żeby zrobić przerwę Ale tylko stopom, bo dłonie maluję rzadko, więc nie trzeba im odpoczynku
W ogóle muszę kupić jakiś taki delikatny kolor fenczowaty, taki jak ten Twój OPI, o którym pisałaś niedawno, bo w sumie nie mam takich a czasem mam ochotę na coś subtelnego.

No u mnie właśnie w Ziko była taka promocja, ale nie wiem czy nie tylko z okazji otwarcia. Jutro zobaczę
Jeśli nie kupię to chętnie spróbuję

Kliknęłam sobie kolejne 2 testerki Chanel Ombre Essentielle Uwielbiam te cienie.
Ja u stóp nie robię prawie w ogóle przerw przez cały rok, bo nie lubię patrzeć na swoje stopy, jak mam niepomalowane paznokcie
To polecam Bubble Bath Ja używam go bardzo rzadko, ale czasem fajnie odpocząć od kolorów.
Jeśli tak, to na pewno warto, zresztą nawet w tej cenie, po której ja kupiłam, było warto. No to jak nie kupisz, to jednak będziesz musiała się "odbrazić" i jednak z nami spotkać

A jakie kolory? Weszłam z ciekawości na allegro i zobaczyłam, że jest tigerlilly, który podobał mi się na wiosnę...
Ja weszłam wczoraj do Sephory i mam ochotę na 2 szminki Bardzo spodobało mi się kilka kolorów Rouge in Love Lancome i Dior Addict Extreme. Na szczęście nie pamiętam numerów, to i tak ich nie znajdę tanio na allegro Ale coś czuję, że w październiku którąś kupię... jeśli uda mi się nie kupować kosmetyków we wrześniu
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:48   #1969
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja u stóp nie robię prawie w ogóle przerw przez cały rok, bo nie lubię patrzeć na swoje stopy, jak mam niepomalowane paznokcie
To polecam Bubble Bath Ja używam go bardzo rzadko, ale czasem fajnie odpocząć od kolorów.
Jeśli tak, to na pewno warto, zresztą nawet w tej cenie, po której ja kupiłam, było warto. No to jak nie kupisz, to jednak będziesz musiała się "odbrazić" i jednak z nami spotkać

A jakie kolory? Weszłam z ciekawości na allegro i zobaczyłam, że jest tigerlilly, który podobał mi się na wiosnę...
Ja weszłam wczoraj do Sephory i mam ochotę na 2 szminki Bardzo spodobało mi się kilka kolorów Rouge in Love Lancome i Dior Addict Extreme. Na szczęście nie pamiętam numerów, to i tak ich nie znajdę tanio na allegro Ale coś czuję, że w październiku którąś kupię... jeśli uda mi się nie kupować kosmetyków we wrześniu
Właśnie, Bubble Bath, o ten mi chodziło
Może się skuszę, ale jeśli znajdę taniej niż w Sephorze
Ja u stóp też rzadko mam niepomalowane,ale jak już to pociągnięte odżywką,więc też nie takie "gołe"

Już zapomniałam,że się na Was obraziłam.Dobrze, że mi przypomniałaś!

Wzięłam Lotus i Gold. Tak jak mówiłam szukam (szukałam) takich bazowych cieni do codziennego makijażu porannego na szybko z kreską.
Z pozostałych 2, które mam jestem b.zadowolona a jeden puściłam w świat, bo był za ciemny.

Czasem kuszą mnie szminki, ale za chwilę przypominam sobie, że nawet błyszczyka używam tylko przed wyjściem z domu do pracy, czyli dosłownie raz dziennie, więc nie ma sensu kupowanie kolejnych.
Po ostatniej czystce została mi tylko Isadora i MAC, może kiedyś dołączy do nich coś matowego i tyle mi wystarczy
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 22:16   #1970
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Przepraszam, jeśli nieświadomie naraziłam Was na stresy związane z Gemini
Mi akurat długi czas oczekiwania nie przeszkadza, cena w tym przypadku rekompensuje mi to w zupełności Choć całkowicie Was rozumiem, takie podejście może być denerwujące i nie zachęca do dalszych zakupów.
I tak oto wczoraj złożyłam mega zamówienie w Gemini i w związku z tym chyba się przyłączę do odwyku Można?
No coś Ty, nie masz za co przepraszać, przecież Ty byłaś zadowolona logiczne że polecasz dalej ceny są naprawdę niskie, a czas oczekiwania... no cóż - delikatnie mówiąc, drażniący.

I witamy w gronie odwykujących. Damy radę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja z kolei uznałam, że wolę raz zapłacić za przesyłkę, zwłaszcza, że sam produkt kosztuje niewiele. Czekam na przesyłkę z niecierpliwością
Ja będę i tak (w październiku ) zamawiać róże Sleeka, a większość sprzedawców ma też W7, więc wtedy najwyżej wezmę. Jeden na początek wystarczy.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Pewnie Kupiłam SVR Hydracid C20, żel oczyszczający Physiogel, żel do demakijażu Avene, peeling Pharmaceris (ten, o którym ice pisała ), LRP Redermic pod oczy i balsam na skórę głowy SVR Xerial .
Fajne zakupy miałaś już Redermic? Kusi mnie ten krem. Ciekawa jestem czy będziesz zadowolona z Pharmaceris. Ja wciąż nie wiem czy jestem, ale fakt że moja skóra ostatnio wygląda lepiej.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też mam ten problem Na stopy wybrałam Urban Purple Rimmela, ale na dłonie nadal nie wiem Chociaż może zrobię sobie jednodniową przerwę i wieczorem nałożę jakiś olejki na paznokcie...
Urban Purple zupełnie zapomniałam o tym lakierze, a uwielbiam go. Skoro wróciłam do malowania paznokci, to chyba pomaluję nim niedługo, jak już przetestuję Bahama Mama.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja weszłam wczoraj do Sephory i mam ochotę na 2 szminki Bardzo spodobało mi się kilka kolorów Rouge in Love Lancome i Dior Addict Extreme. Na szczęście nie pamiętam numerów, to i tak ich nie znajdę tanio na allegro Ale coś czuję, że w październiku którąś kupię... jeśli uda mi się nie kupować kosmetyków we wrześniu
We wrześniu nie wolno.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Czasem kuszą mnie szminki, ale za chwilę przypominam sobie, że nawet błyszczyka używam tylko przed wyjściem z domu do pracy, czyli dosłownie raz dziennie, więc nie ma sensu kupowanie kolejnych.
Podobnie jak ja, ostatnio też tak używam. Aż się sama sobie dziwię że tak jest, wszystko leży w szufladzie, a ja tylko maznę przed pracą, a potem to już ewentualnie tylko Carmex.


Pomalowałam paznokcie Beige Boheme, jest prześliczny, chociaż wydaje się teraz trochę inny niż w rossmannowym świetle. Fajnie znowu mieć pomalowane paznokcie.

A poza tym to podliczyłam sobie wydatki na kosmetyki w zeszłym miesiącu, był rekordowy. I wstyd mi za siebie strasznie, czuję się naprawdę zmobilizowana do niekupowania. Nawet nie wiem jak to się stało.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:10   #1971
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

witam po weekendzie mi minął bardzo fajnie, w sobotę byliśmy na futbolu amerykańskim na Stadionie Narodowym - trzeba przyznać, że robi wrażenie

Hosenko, gratuluję nagrody
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
W ogóle muszę kupić jakiś taki delikatny kolor fenczowaty, taki jak ten Twój OPI, o którym pisałaś niedawno, bo w sumie nie mam takich a czasem mam ochotę na coś subtelnego.
ja lubię Better Together, ale on potrzebuje kilku warstw żeby dobrze kryć
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Kliknęłam sobie kolejne 2 testerki Chanel Ombre Essentielle Uwielbiam te cienie.
widziałam wczoraj u jednego sprzedawcy testery jedynek z jesiennej kolekcji - mnie się średnio widzą te kolory, więc ominęłam, a Ty jakie wzięłaś
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:56   #1972
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ale dzisiaj jest paskudnie jesiennie normalnie byłam w szoku jak wstałam, a wstałam wcześniej bo koniecznie chciałam podjechac do Lidla po rzeczy outdoorowe (masakra jak się ludzie rzucają ale mam polar dla siebie i spodnie dla TŻa). Prognoza mówi że będzie dzisiaj 27 stopni i słońce, ale coś nie wierzę.

A jutro mój dział jedzie na łódki i będę sama w biurze przez 4 dni.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 09:12   #1973
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj jest paskudnie jesiennie normalnie byłam w szoku jak wstałam, a wstałam wcześniej bo koniecznie chciałam podjechac do Lidla po rzeczy outdoorowe (masakra jak się ludzie rzucają ale mam polar dla siebie i spodnie dla TŻa). Prognoza mówi że będzie dzisiaj 27 stopni i słońce, ale coś nie wierzę.
u nas dziś ma być 24 st., teraz też jest przyjemnie, nawet słońce wygląda całkiem często
oglądałam wczoraj pogodę 16-dniową i prognozują nawet 30st., ma nie zejść poniżej 20 st., także nieźle oby było tak ciepło na to wesele
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 09:13   #1974
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
witam po weekendzie mi minął bardzo fajnie, w sobotę byliśmy na futbolu amerykańskim na Stadionie Narodowym - trzeba przyznać, że robi wrażenie
A ja wczoraj oglądałam ten mecz TVN kontra politycy. Bez kitu ale chyba niektórzy z nich grają lepiej niż nasza reprezentacja

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj jest paskudnie jesiennie
Fakt, taka mgła od rana i czuję się od razu depresyjnie. Jutro mam w dodatku dość stresującą sprawę do załatwienia i już mi słabo na samą myśl
Oby poszło po mojej myśli
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 09:15   #1975
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
u nas dziś ma być 24 st., teraz też jest przyjemnie, nawet słońce wygląda całkiem często
oglądałam wczoraj pogodę 16-dniową i prognozują nawet 30st., ma nie zejść poniżej 20 st., także nieźle oby było tak ciepło na to wesele
U nas jest mgła, nie cierpię mgły. Ja za to nie lubię jesieni, że nawet jak w dzień jest te 30 st. przypadkiem, to w nocy i rano i tak jest zawsze zimno.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 09:19   #1976
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U nas jest mgła, nie cierpię mgły. Ja za to nie lubię jesieni, że nawet jak w dzień jest te 30 st. przypadkiem, to w nocy i rano i tak jest zawsze zimno.
ja jesieni też nie znoszę, ale póki nie pada i nie wstaję rano do szkoły, to akceptuję ten stan
za to październik kojarzy mi się już tylko z deszczem, krótkim i ciemnym dniem tak jak mówi Isa, bardzo depresyjnie - a czym dalsze miesiące, tym gorzej
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 09:26   #1977
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja jesieni też nie znoszę, ale póki nie pada i nie wstaję rano do szkoły, to akceptuję ten stan
za to październik kojarzy mi się już tylko z deszczem, krótkim i ciemnym dniem tak jak mówi Isa, bardzo depresyjnie - a czym dalsze miesiące, tym gorzej
Chyba nie ma wyjścia, trzeba się pogodzić z porą roku
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 09:38   #1978
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja najbardziej nie lubię listopada. Październik też średnio mi leży, ale w sumie urodziłam się w tym miesiącu, więc nie powinnam narzekać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 10:36   #1979
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Wiecie co?

Napisałam dzisiaj 800-tną recenzję w KWC.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 11:11   #1980
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Pewnie Kupiłam SVR Hydracid C20, żel oczyszczający Physiogel, żel do demakijażu Avene, peeling Pharmaceris (ten, o którym ice pisała ), LRP Redermic pod oczy i balsam na skórę głowy SVR Xerial .
Ale fajne zakupy

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Kliknęłam sobie kolejne 2 testerki Chanel Ombre Essentielle Uwielbiam te cienie.
O, kolejne do kolekcji, fajnie. Mnie się te cienie podobają, ale jeszcze nigdy nie skusiłam się na żaden kolor. Masz jakiegoś zaufanego sprzedawcę?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja weszłam wczoraj do Sephory i mam ochotę na 2 szminki Bardzo spodobało mi się kilka kolorów Rouge in Love Lancome i Dior Addict Extreme. Na szczęście nie pamiętam numerów, to i tak ich nie znajdę tanio na allegro Ale coś czuję, że w październiku którąś kupię... jeśli uda mi się nie kupować kosmetyków we wrześniu
Rouge In Love koszmarnie wysuszały mi usta (próbowałam kilku odcieni). Za to Dior Addict Extreme uważam za tak samo rewelacyjne jak "zwykłe" Addicty, są świetne

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Podobnie jak ja, ostatnio też tak używam. Aż się sama sobie dziwię że tak jest, wszystko leży w szufladzie, a ja tylko maznę przed pracą, a potem to już ewentualnie tylko Carmex.
Też tak miałam, ale teraz mam zawsze jakąś szminkę w torebce, jedną-dwie w pracy, jedną w domu na szafce przy wyjściu... Uznałam, że inaczej w życiu tego nie zużyję i w sumie maluję się kilka razy w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pomalowałam paznokcie Beige Boheme, jest prześliczny, chociaż wydaje się teraz trochę inny niż w rossmannowym świetle. Fajnie znowu mieć pomalowane paznokcie.
A u mnie od wczoraj łyso, tylko Nail Tek

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A poza tym to podliczyłam sobie wydatki na kosmetyki w zeszłym miesiącu, był rekordowy. I wstyd mi za siebie strasznie, czuję się naprawdę zmobilizowana do niekupowania. Nawet nie wiem jak to się stało.
Ja wolę nie liczyć, chociaż może dobrze by mi zrobił taki mały wstrząs.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj jest paskudnie jesiennie normalnie byłam w szoku jak wstałam, a wstałam wcześniej bo koniecznie chciałam podjechac do Lidla po rzeczy outdoorowe (masakra jak się ludzie rzucają ale mam polar dla siebie i spodnie dla TŻa). Prognoza mówi że będzie dzisiaj 27 stopni i słońce, ale coś nie wierzę.
U mnie też, szaro, buro, głęboka jesień po prostu

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Fakt, taka mgła od rana i czuję się od razu depresyjnie. Jutro mam w dodatku dość stresującą sprawę do załatwienia i już mi słabo na samą myśl
Oby poszło po mojej myśli
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chyba nie ma wyjścia, trzeba się pogodzić z porą roku
Mój organizm zupełnie się z nią nie godzi, od dłuższego czasu, co roku coraz gorzej znoszę czas od przesilenia jesiennego do wiosennego, często czuję się na pograniczu depresji, nie mogę się wyspać, brakuje mi energii i słońca.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Napisałam dzisiaj 800-tną recenzję w KWC.
Lecę czytać, skoro to jubileuszowa
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.