Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-07, 20:43   #2101
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mi się w ogóle podobają głównie niedostępne u nas kolory
ciężki nasz żywot
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dobrze, że mam Coralistę to mnie zupełnie nie kusi
ja nie mam, ale chyba jeszcze się wstrzymam
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mówisz, że miniaturki niewygodne?I pastele?Mogłabyś w wolnej chwili napisać które oprócz kolekcji ślubnej?Nie chciałabym się naciąć
mi się duże pastele dobrze sprawdzają pierwsza warstwa wygląda jak taki korektor w pędzelku, ale druga już normalnie
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Tak, masz absolutną rację... Ale odwyk jednak złamałam, świat się sprzysiągł, żebym kupiła ten zestaw: kiedy miałam wychodzić z pracy zaczęło lać. Lało tak, że musiałam zostawić rower w pracy A jak jadę autobusem to po drodze mam 2 Sephory Sprawdziłam najpierw te kosmetyki, zarówno Coralista jak i Sugar Bomb bardzo mi się spodobały (a pomyśleć, że wmawiałam sobie kiedyś, że mi się nie podobają) no i zdecydowałam się na ten z Coralistą... Wiem, że złamałam odwyk, ale z drugiej strony wydałam pieniądze raz a dobrze, więc już nic nie kupię na pewno I zastanawiam, czy nie wydłużyć kolorówkowego odwyku na październik, ale to jeszcze zobaczę
Okazało się, że nawet smsa nie musiałam pokazywać, pani mi nabiła zniżkę sama
prawidłowe podejście
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
tak jak pisała Karolina - trochę głupio to wygląda, ale podziwiam swoje paznokcie w autobusie, a czasem jak jadę na rowerze
chyba większość z nas tak ma ostatnio miałam z TŻ scenkę o jakiej wspominała Snow w stylu "tak, masz bardzo ładny lakier" kiedy wgapiałam się w paznokcie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 06:41   #2102
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Wróciłam wczoraj z kilkudniowego wyjazdu z TŻ w Tatry i nawet nie wiem co napisać. Z pewnością należę do grona najszczęśliwszych osób na świecie i chyba mogę napisać, że jakoś mi się w życiu wszystko wreszcie poukładało. Chodzę cały czas o tak:
Super

Ale mnie coś wysypało strasznie na brodzie i linii szyi Myślałam, że to może na okres, ale już mi się kończy a te syfki nie znikają.

Ja też się lubię wgapiać w moje pazurki jak pomaluję, zwłaszcza nowym lakierem. Badam jak wygląda w świetle słonecznym/ w pomieszczeniu/ w sztucznym świetle itd.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 08:45   #2103
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Em, gratuluję szczęścia Oby to nie przeszło
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No cóż, jak siła wyższa to wyższa Coralista jest piękny, nie wiem jak mogłam nie zwrócić na niego uwagi wcześniej. I tak cudnie pachnie. Ja Cię rozumiem, bo te zestawy są urocze. Ale teraz to już wiesz, nie ma kupowania.

Ja miałam 2 OPI i oba były beznadziejne, ale ten ze zdjęcia jest cudny nie widziałam wcześniej tego odcienia, a ja sroka jestem i zawsze lubię drobinkowe lakiery. Jakbyśmy robiły to zamówienie lakierowe to...

Ja na rowerze też podziwiałam często lakier jak stałam na światłach, ale teraz mam już sezon rękawiczkowy. Dobrze bo mi się obrączka nie będzie bardziej rysować.
No tak wyszło, ale teraz już naprawdę koniec. Chyba w poniedziałek pojedziemy do banku, zrobimy lokatę z tego, co ostatnio odłożyliśmy i wtedy po prostu zostawię tylko kasę na jedzenie, to mnie nic nie skusi

Moje pierwsze dwa OPI też mnie nie zachwyciły - miałam Malaysian Mist (strasznie smużył) i Lincoln Park After Dark - teraz bym go lubiła, ale wtedy był dla mnie za ciemny. Ale teraz te, które mam, uwielbiam, oprócz jednego - Step Right Up (który też okropnie smuży).
Extravagance jest z serii Designer, więc może dlatego Ci umknął Jest cudowny, co prawda szybciej mi się ściera na końcówkach niż normalne OPI, ale i tak go uwielbiam - no i teraz trzyma mi się 4 dni w super stanie, to nie jest tak źle Nakłądam 2 warstwy, ale właściwie jedna mogłaby czasem wystarczyć. No i te drobinki są takie malutkie, że lakier jest gładki, a nie chropowaty jak te brokatowe.

A używasz specjalnych rowerowych rękawiczek czy np. skórzanych? Ja mam tylko normalne, a mi ostatnio marzną palce...

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mi się duże pastele dobrze sprawdzają pierwsza warstwa wygląda jak taki korektor w pędzelku, ale druga już normalnie

chyba większość z nas tak ma ostatnio miałam z TŻ scenkę o jakiej wspominała Snow w stylu "tak, masz bardzo ładny lakier" kiedy wgapiałam się w paznokcie
Mi też Oprócz Van D'go, ale on jest stary, to wtedy robili słabsze pastele

Niby każda z nas tak robi, ale mało jest chyba takich osób, bo w autobusie ludzie trochę dziwnie patrzą
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ale mnie coś wysypało strasznie na brodzie i linii szyi Myślałam, że to może na okres, ale już mi się kończy a te syfki nie znikają.
Też mi się skóra ostatnio popsuła, ale walczę z tym papką Joanny. No i zaraz nakładam maseczkę TBS z zieloną herbatą


Ach, uwielbiam soboty! Zwłaszcza takie leniwe, najpierw posprzątam, potem TŻ idzie na siłownię, to zrobię spokojnie remanent w lakierach A potem jedziemy do babci na obiad No i będę testować tę paletkę, jest taka śliczna Róż jest malutki, wszystko jest małe, ale mi i tak będzie ciężko je zużyć, to po co mi większe
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 10:43   #2104
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Szukam inspiracji na toaletkę
Teraz mam pożyczoną od teściową a chciałabym mieć już swoją. I się waham na ułożeniem szuflad/y: niektóre mają szufladę pod blatem (np: http://www.promarkmeble.pl/toaletka-c16-cezar.html#nclid=11ee60d7 e24e5034fb5994da114475be , http://www.esklep.meblolux.com/pokaz...fa64f0e83c145b) a niektóre z boku (np. http://gitmeble.pl/pl_PL/p/Toaletka-...5fa58fc179f3f4 czy taka).
W każdym ułożeniu widzę minus: siedząc przy toaletce trudno wyciągnąć szufladę do końca i grzebać w niej - ja musze mieć lusterko blisko (zatem takie na ścianie czy z tyłu toaletki definitywnie odpada) i obawiam się, czy mi będzie wygodnie w ten sposób korzystać, natomiast szufladki z boku powodują, ze toaletka nabiera biurkowatego wyglądu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-09-08 o 10:45
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 10:55   #2105
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też mi się skóra ostatnio popsuła, ale walczę z tym papką Joanny. No i zaraz nakładam maseczkę TBS z zieloną herbatą
Chyba też spróbuję z jakąś maseczką. Ale nie mam na stanie nic poza błotną z Avonu i saszetką żółtej glinki Ziai. Może jednak któraś pomoże


Hosenko chyba nie ma idealnego rozwiązania jeśli chodzi o toaletki, ale wydaje mi się, że częściej są takie z szufladą wysuwaną Gdybym ja się decydowała na toaletkę to własnie taką.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 11:18   #2106
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Isa: szuflada wiadomo wysuwana Tylko czy pod blatem czy z boku? Ale mam dylematy

Już mi zamykane półeczki przeszły bo stwierdziłam, że źle będzie mi się dostać na całą głębokość.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 11:24   #2107
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Niby każda z nas tak robi, ale mało jest chyba takich osób, bo w autobusie ludzie trochę dziwnie patrzą
nie trzeba zwracać na nich uwagi
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Isa: szuflada wiadomo wysuwana Tylko czy pod blatem czy z boku? Ale mam dylematy

Już mi zamykane półeczki przeszły bo stwierdziłam, że źle będzie mi się dostać na całą głębokość.
ja bym wybrała chyba pod blatem, żeby się nie schylać

muszę ściąć paznokcie, bo dziś wieczór panieński i pierwszy punkt programu to kręgle, a tam zawsze mi się łamią potem będzie dylemat jaki lakier wybrać
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 11:46   #2108
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hosenko chodziło mi o szufladę pod blatem
Słabo dziś myślę, znów poszlam późno spać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 14:09   #2109
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Moje pierwsze dwa OPI też mnie nie zachwyciły - miałam Malaysian Mist (strasznie smużył) i Lincoln Park After Dark - teraz bym go lubiła, ale wtedy był dla mnie za ciemny. Ale teraz te, które mam, uwielbiam, oprócz jednego - Step Right Up (który też okropnie smuży).
Extravagance jest z serii Designer, więc może dlatego Ci umknął Jest cudowny, co prawda szybciej mi się ściera na końcówkach niż normalne OPI, ale i tak go uwielbiam - no i teraz trzyma mi się 4 dni w super stanie, to nie jest tak źle Nakłądam 2 warstwy, ale właściwie jedna mogłaby czasem wystarczyć. No i te drobinki są takie malutkie, że lakier jest gładki, a nie chropowaty jak te brokatowe.
Mi się moje OPI nie trzymały nawet 4 dni a miałam kolory Berry Berry Broadway i Midnight in Moscow. Najbardziej mnie rozczarował ten drugi bo był prawie czarny a po 2 warstwach nie krył paznokcia. Nie toleruję takich lakierów. Ale nie wykluczam że skuszę się na Extravagance, może się przeproszę z OPI jakimś zrządzeniem losu.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A używasz specjalnych rowerowych rękawiczek czy np. skórzanych? Ja mam tylko normalne, a mi ostatnio marzną palce...
Mam rękawiczki na crossa ale są w sumie jak rowerowe bo wybrałam takie najprostsze, są pełne a nie takie bez palców, z grubego materiału i wzmacniane skórą od wewnętrznej strony. Bardzo jestem z nich zadowolona, dla mnie rano jest już za chłodno żeby jechać z gołymi rękami, a w tych mi ciepło.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Szukam inspiracji na toaletkę
Teraz mam pożyczoną od teściową a chciałabym mieć już swoją. I się waham na ułożeniem szuflad/y: niektóre mają szufladę pod blatem (np: http://www.promarkmeble.pl/toaletka-c16-cezar.html#nclid=11ee60d7 e24e5034fb5994da114475be , http://www.esklep.meblolux.com/pokaz...fa64f0e83c145b) a niektóre z boku (np. http://gitmeble.pl/pl_PL/p/Toaletka-...5fa58fc179f3f4 czy taka).
W każdym ułożeniu widzę minus: siedząc przy toaletce trudno wyciągnąć szufladę do końca i grzebać w niej - ja musze mieć lusterko blisko (zatem takie na ścianie czy z tyłu toaletki definitywnie odpada) i obawiam się, czy mi będzie wygodnie w ten sposób korzystać, natomiast szufladki z boku powodują, ze toaletka nabiera biurkowatego wyglądu
Moim zdaniem praktyczniejsze są szuflady z boku, taka pod blatem może ładniej wygląda ale jest mniej funkcjonalna, testowałam to rozwiązanie jak byliśmy w podróży poślubnej, mieliśmy w apartamencie taką toaletkę. Nie malowałam się tam za dużo, ale najpierw próbowałam wyjmować potrzebne mi kosmetyki z szufladki pojedynczo i jak zapomniałam czego i musiałam się cała odsuwać żeby to znaleźć to byłam cała chora, więc potem wyjmowałam już wszystkie kosmetyki żeby się nie denerwować.

U mnie leniwa sobota, ale wzięłam się za siebie i zaraz zabieram się za pomidory do słoików żeby mieć na zimę. Chyba się starzeję, bo kiedyś by mi do głowy nie wpadło robienie przetworów.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 21:36   #2110
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nie pamiętam czegoś takiego u siebie, ale może trzeba. rzyrafka może wie jak to tak naprawdę jest.
Nie wie niestety, jak ja miałam cytologię u mojej gin, to stwierdziła, że jakaś tam infekcja była (faktycznie chyba coś miałam wtedy) i zaleciła tylko jakiś preparat z wit. C dogłębny ale powtarzać cyto nie kazała. Ech, jestem po okresie, może po weekendzie uda mi się wreszcie umówić na wizytę do niej
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
U mnie po 10 latach regularnej depilacji (może zdarzyło mi się w tym czasie w sumie ze 3 razy ogolić nogi) efekt jest nieprawdopodobny, to jest niebo a ziemia! Są słabsze, cieńsze, jaśniejsze, rzadsze... Trwało to oczywiście trochę czasu, zanim się osłabiły. Myślę, że systematyczność jest tu najważniejsza, a także nie wracanie do golenia, wydaje mi się, że to tylko niweczy efekty
Ja nie widzę osłabienia włosków po depilacji wieloletniej, czasem mi się zdarzało golić maszynką zwłaszcza w sezonach zimowych. Najlepsze efekty mam od butów snowboardowych- w pary miejscach mam dosłownie wytarte włoski
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Najważniejsze jest to, że dzięki niemu mogę depilować łydki co 2, a nawet 3 tygodnie. Dla mnie to bezcenne.
Ja niestety nie mogę, bo mam takie grupki dość silnych włosków odrastających po tygodniu... Do tego są też takie słabe co odrastają ponad miesiąc, więc np. wyrastają też parę dni po następnej depilacji. Ale i tak wolę cotygodniowe używanie depilatora niż jeżyka po maszynce następnego dnia
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Strasznie żałuję.
To zapraszam za rok
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja wczoraj też myślałam, że wezmę coś jeszcze z tego R., bardzo dużo u nas nowości, m. in. te żele Radox (strasznie mocno pachną, ale waniliowy mogłabym w zimie mieć), kremy Tołpy, przybyło Dermiki. Tak sobie chodziłam i oglądałam, ale kusiło najbardziej żeby wziąć jeszcze masło do ciała Alterra to winogronowo-kakaowe. Ale odłożyłam je spowrotem na półkę, kupie sobie kiedyś tam.

Chyba nie ma co liczyć, co prawda nie jeżdżę tam zbyt często, ale miasto nie ma środków, koło mojej pracy jest remont drogi, który został wstrzymany na Euro i od tego czasu nie został wznowiony.
Mnie też masełko kusi, tak bym już chciasła mieć je na półce, ale będę twarda!

Mnie się zdaje, że oni zbankrutowali, ale głowy nie dam. Na szczęście korzystam z innej drogi wyjazdowej z osiedla.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja jestem sucharek bardzo suchy i od wielu lat go polecam.
Mogę Ci polecić fajną fryzjerkę, ale nie wiem czy Ci się będzie chciało jechać na daleki Ruczaj.

Kupiłam ten balsam Neutrogeny w granatowym słoiczku, oby to było to.
Ja chyba poproszę ten adres i nazwisko, moje podcięcie grzyweczki nie należało jednak do najlepszych- już chyba z 10 dni po i ciągle nie może się ułożyć... A jestem w stanie tam się wybrać dla dobrego efektu.

Teraz jakaś nowa seria Neutrogeny chyba wchodzi- nordycka malina czy jakoś tak.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Karolina wszystkiego najlepszego, 100 lat!

W ogóle to na sam początek odwyku przyszła mi do rodziców kusicielska kartka od YR - 40% i 50% zniżki, 5 pieczątek na kracie której nie mam i coś tam jeszcze - pod hasłem "dawno cię u nas nie było" muszę przyznać że z żalem ją wyrzuciłam, bo faktycznie dawno tam nic nie kupiłam.
I ja dołączam do spóźnionych życzeń- spełnienia marzeń, dużo miłości i spokoju

Też ją mam, ale poza maską z granatem i maską z linii Pure to nie mam tak co kupić. Rabatów książeczkowych nie zdążyłam wykorzystać, w ogóle stwierdzam, że były mniej opłacalne niż to co normalnie było w sklepach...
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Wróciłam wczoraj z kilkudniowego wyjazdu z TŻ w Tatry i nawet nie wiem co napisać. Z pewnością należę do grona najszczęśliwszych osób na świecie i chyba mogę napisać, że jakoś mi się w życiu wszystko wreszcie poukładało. Chodzę cały czas o tak:

Ja bardzo lubię zmywacz z Biedronki, od wielu miesięcy/lat nie używam niczego innego: http://lusterko-em.blogspot.com/2011...-paznokci.html

Hosenko, Milena to bardzo ładne imię. Już Ci chyba kiedyś pisałam, że kojarzy mi się z Milą Borejko. I ja też nie wiem jakie imię wybiorę, jeśli będę mieć syna. Jakoś męskie mnie tak nie urzekają jak żeńskie (Róża, Weronika, Emilia [mała em ]).

Jeśli chodzi o odwyk to trzymam się świetnie, nawet nic mnie nie kusi i nie mam zamiaru skorzystać z promocji na lakiery Essie. Choć udało mi się sprzedać trochę książek (nawet tych z gimnazjum ), więc w sumie miałabym usprawiedliwienie, ale jednak się powstrzymam.
W Bieszczadach moich było rewelacyjnie, w ciągu jednej wycieczki opaliłam się bardziej niż w ciągu całego tego lata. Fajnie, że i Tobie wycieczka się spodobała

Ja kupiłam ostatnio w makro z PharmaCF do lakierów hybrydowych- ma aceton, lanolinę i olejek z trawy cytrynowej, ciekawe jaki będzie. Mogłam go sobie darować, bo dopiero co otworzyłam Essence kokosowy, no ale nie mogłam się oprzeć nowości i zepsuł mi statystykę wrześniową, a już prawie chciałam dołączyć do odwykujących

Z żenskich ja nie mam jakichś wymarzonych dla ewentualnej pociechy, ale Hieronim będzie jak mi się przytrafi potomek męski

Poza zmywaczem to wpadł mi jeszcze kremik Dermiki (zapas cenowo usprawiedliwiony jak żaden ostatnio ), komplet Pantene do cienkich włosów z SP (zaraz skończę Fructisy) i 2 żele pod prysznic chłodzące z Avonu- możecie lać, nadstawiam co trzeba
Ale Esiakom się chyba oprę, jakoś nie mam ciśnienia na żaden kolor dalej.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

I jeszcze krótkie zakupowo-zużyciowe podsumowanie sierpnia:
Kolorówka: przybyły mi 2 lakiery (1 w prezencie od kochanie ), kredka i cień, zużyłam 1 błyszczyk, wyrzuciłam liner i oddałam tusz i 2 podkłady.
Pielęgnacja: zużyć 10 + perfumy; niezbędników przybyło 11, zapasów 14 z czego 5 jeszcze da się wytłumaczyć jako rzadkie megabardzoopłacalne okazje. Ale te 9 to będzie wielki wyrzut sumienia.

Spróbuję się trzymać z dala od drogerii- obecne promocje średnio mnie kuszą (z Rossmanna zupełnie nic, z Natury 2 rzeczy, ale nie tak bardzo, z SP trochę kusi nowy tusz Burżuja i chyba promo łapie szafirowy peeling Yoskine- ale dam radę, mam jeszcze mechaniczny z Avonu w szafce od paru miesięcy ) Można powiedzieć, że jedną nogą jestem więc z Odwykującymi

Przyjaciółka urodziła dziś rano córeczkę, także oszczędności wydam jutro na wyprawkę Babydream Jedną taką już jej kupiłam 2 lata temu i była bardzo zadowolona więc mam nadzieję, że i tym razem się spisze.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

I jeszcze się chciałam pożalić na ten głupi wysuszacz INM OTD Po ponad 2 tygodniach niemalowania pazurków wreszcie mi się udało zrobić mani i pedi nowymi Rimmelkami (dół-niebieski, góra-koral) i odłażą mi płatkami po 1 dniu, to na pewno jego wina :pała:
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 06:54   #2111
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Wróciłam wczoraj z kilkudniowego wyjazdu z TŻ w Tatry i nawet nie wiem co napisać. Z pewnością należę do grona najszczęśliwszych osób na świecie i chyba mogę napisać, że jakoś mi się w życiu wszystko wreszcie poukładało. Chodzę cały czas o tak:
To wspaniale, że jesteś taka szczęśliwa, oby ten stan trwał i trwał

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Tak, masz absolutną rację... Ale odwyk jednak złamałam, świat się sprzysiągł, żebym kupiła ten zestaw:
(...)
Wiem, że złamałam odwyk, ale z drugiej strony wydałam pieniądze raz a dobrze, więc już nic nie kupię na pewno I zastanawiam, czy nie wydłużyć kolorówkowego odwyku na październik, ale to jeszcze zobaczę
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
o tak wyszło, ale teraz już naprawdę koniec. Chyba w poniedziałek pojedziemy do banku, zrobimy lokatę z tego, co ostatnio odłożyliśmy i wtedy po prostu zostawię tylko kasę na jedzenie, to mnie nic nie skusi
Ja myślę, że teraz to już koniec! Paletki są faktycznie słodkie, ja chyba wybrałabym Sugarbomb, ale na szczęście takie mikropojemności mnie nie przekonują.

Chyba tylko ja już się grzecznie trzymam na odwyku, a przez Was mam ochotę coś kupić, bo będę miała usprawiedliwienie, że jak wszystkie łamią, to i ja mogę..

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W Bieszczadach moich było rewelacyjnie, w ciągu jednej wycieczki opaliłam się bardziej niż w ciągu całego tego lata. Fajnie, że i Tobie wycieczka się spodobała
Ale fajnie Też bym chciała jeszcze gdzieś pojechać, ale niestety, nie da rady.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ostatnio w makro z PharmaCF do lakierów hybrydowych- ma aceton, lanolinę i olejek z trawy cytrynowej
A ja zawsze kupuję zmywacze bez acetonu, wydawało mi się, że są lepsze / bezpieczniejsze dla paznokci

Moja skóra po szoku spowodowanym pierwszym użyciem żelu Cleanance doszła do siebie, używałam go ostatnie trzy dni i jest super Nie wysusza już ani trochę, a oczyszcza idealnie.

Za to wkurz amnie trocę odżywka Eveline, bo zdarza się jej odchodzić płatami z paznokci, wygląda to bardzo nieestetycznie. Efektów póki co nie widzę żadnych, razem z płatami odżywki odchodzi od razu fragment rozdwajającej się płytki, ale dam jej więcej czasu.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 07:56   #2112
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ciężko mi powiedzieć, bo ja go stosuję tylko na połowę - 1/3 długości włosów od końcówek.
Ale mi się przez Ciebie i Karolinę chce tego spray'u arganowego, a tu jeszcze tyle dni odwyku
Pomyśl za to, że będziesz go mogła kupić za 20 dni Tak w ogóle to wszystkie odwykujące mogłyby skreślać dni w kalendarzu wyczekując konca odwyku

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jak już wcześniej pisała ice, on jest nieco zaskakujący Zdecydowanie bliżej mu do chłodnej brzoskwini, niż do zimnego różu. Zimniejszy odcień różu jest w Africa
A coś więcej będę mogła napisać, jak użyję
Brzmi ciekawie, ale póki co mnie nie kusi

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kusisz może w sumie jak będzie fajny to bym zapamiętała efekt?
Zawsze możesz zrobić mały "skok w bok" na kilka dni, żeby wypróbować

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hmm ja miałam starszą wersję Effaclaru K, 2 albo 3 lata temu, Effaclar na pewno był mocniejszy od Pharmaceris i bardzo wysuszał skórę. Od Effaclaru Duo chyba też jest słabszy, ale nie jestem tego tak w 100% pewna.
Hmm, miałam nadzieję, że będzie mocą podobny do Effaclaru K Z Effaclaru Duo nie byłam zadowolona wcale, no ale zobaczymy jak będzie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O widzisz, nazwa jest zupełnie nie trafiona
On jest delikatną brzoskwinią, nawet gdzieś tam z niego przebija delikatny złoty poblask. Jest bardzo ładny. Też się spodziewałam bladego różu, takiego cukierkowego, a tu zaskoczenie.
Z Twojego opisu wynika, że faktycznie nazwa nijak się ma do efektu

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi też i chyba należą mi się baty bo nie tylko on skusiłam się jeszcze na kolor Mamba. Tak więc lekko naruszyłam odwyk, ale w sumie nie jakoś strasznie.

A poza tym snow miałaś rację, dostałam zaległy prezent urodzinowy - Coralista jest piękny. Moja siostra zawsze umie zrobić fajny prezent.
Zazdroszczę Coralisty Chyba to będzie mój kolejny kolorówkowy must-have, oczywiście po odwyku

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
świetny prezent! ja ciągle nienawidzę papierowych opakowań w Beneficie, ale kusi zestaw go Tropi-Coral http://beautyicon.pl/benefit-tropi-c...sienne-nowosci
chociaż wywaliłabym z niego Cha Cha Tint
w ogóle świetne te zestawy, a w cenie samego różu
Wypatrzyłam te zestawy na nowościach wizażowych już kilka dni temu, od razu miałam ochotę na zestaw z Coralistą i Sugarbomb

Kochanie, Mam nadzieję, że u Ciebie w pracy już lepiej Wiem coś o tym, bo sama zawsze się przejmuję, często bezpodstawnie, miałam zresztą ostatnio niezbyt przyjemne doświadczenia

Ja spędziłam weekend w puszczy Było super, pogoda nam się trafiła.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Snow, mi też na początku ta odżywka schodziła płatami, ale po 2-3 warstwie było już lepiej. Tak jak już wcześniej wspomniałam, z efektów jestem mega zadowolona, naprawdę dawno nie miałam tak długich, twardych naturalnych paznokci!
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 08:49   #2113
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie wie niestety, jak ja miałam cytologię u mojej gin, to stwierdziła, że jakaś tam infekcja była (faktycznie chyba coś miałam wtedy) i zaleciła tylko jakiś preparat z wit. C dogłębny ale powtarzać cyto nie kazała. Ech, jestem po okresie, może po weekendzie uda mi się wreszcie umówić na wizytę do niej
Myślałam że może wykładali wam to na studiach

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mnie się zdaje, że oni zbankrutowali, ale głowy nie dam. Na szczęście korzystam z innej drogi wyjazdowej z osiedla.
Może to być, ja ostatnio cierpię z powodu wzmożonego ruchu po wakacjach, beznadziejnie mi się jeździ, więc mąż kazał wracać do domu na około, ścieżką rowerową.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja chyba poproszę ten adres i nazwisko, moje podcięcie grzyweczki nie należało jednak do najlepszych- już chyba z 10 dni po i ciągle nie może się ułożyć... A jestem w stanie tam się wybrać dla dobrego efektu.
Zaraz Ci podeślę adres

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Teraz jakaś nowa seria Neutrogeny chyba wchodzi- nordycka malina czy jakoś tak.
Widziałam, kusi ale na razie mam szlaban na smarowidła do ciała, mam 3 prawie pełne i 2 w zapasie, ale masło z olejkiem arganowym Bielendy chyba wezmę do pracy jak mi się kończy krem do rąk bo na nic mi ono.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W Bieszczadach moich było rewelacyjnie, w ciągu jednej wycieczki opaliłam się bardziej niż w ciągu całego tego lata. Fajnie, że i Tobie wycieczka się spodobała
No i fajnie, zazdroszczę, pojechałabym w Bieszczady, byłam raz dawno temu i chętnie bym sobie przypomniała jak tam jest.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Spróbuję się trzymać z dala od drogerii- obecne promocje średnio mnie kuszą (z Rossmanna zupełnie nic, z Natury 2 rzeczy, ale nie tak bardzo, z SP trochę kusi nowy tusz Burżuja i chyba promo łapie szafirowy peeling Yoskine- ale dam radę, mam jeszcze mechaniczny z Avonu w szafce od paru miesięcy ) Można powiedzieć, że jedną nogą jestem więc z Odwykującymi
A testowałaś go już? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Chyba tylko ja już się grzecznie trzymam na odwyku, a przez Was mam ochotę coś kupić, bo będę miała usprawiedliwienie, że jak wszystkie łamią, to i ja mogę..
Jeszcze tylko 20 dni. Ktoś musi wytrwać przecież.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja zawsze kupuję zmywacze bez acetonu, wydawało mi się, że są lepsze / bezpieczniejsze dla paznokci
Niby lepsze, ale np. ten z Rossmanna różowy strasznie wysusza paznokcie. Ja używam acetonowej zielonej Isany i jestem zadowolona.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Moja skóra po szoku spowodowanym pierwszym użyciem żelu Cleanance doszła do siebie, używałam go ostatnie trzy dni i jest super Nie wysusza już ani trochę, a oczyszcza idealnie.
Tak coś czułam że to wysuszenie to była podejrzana sprawa

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Za to wkurz amnie trocę odżywka Eveline, bo zdarza się jej odchodzić płatami z paznokci, wygląda to bardzo nieestetycznie. Efektów póki co nie widzę żadnych, razem z płatami odżywki odchodzi od razu fragment rozdwajającej się płytki, ale dam jej więcej czasu.
Mi nie odchodzi w ogóle ta odżywka, ewentualnie się ściera gdzieniegdzie, ale z efektów teraz też nie jestem już tak zadowolona jak wiosną - smarowałam się cały sierpień, a w sobotę jak zmyłam lakiero to porozwarstwiały mi się końcówki paznokci.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Pomyśl za to, że będziesz go mogła kupić za 20 dni Tak w ogóle to wszystkie odwykujące mogłyby skreślać dni w kalendarzu wyczekując konca odwyku
Mi tam się humor poprawia zawsze jak wchodzę na Wizaż i widzę że u snow w podpisie ubywa dni. A chwilowo nawet po szleństwie z Esiakami nic mnie nie kusi.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Zawsze możesz zrobić mały "skok w bok" na kilka dni, żeby wypróbować
Napiszę Ci PW.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Hmm, miałam nadzieję, że będzie mocą podobny do Effaclaru K Z Effaclaru Duo nie byłam zadowolona wcale, no ale zobaczymy jak będzie
To nie wiem czy Ci się spodoba
On się wydaje dość delikatny, no ale chyba działa.

snow dostałaś paczkę ode mnie? Bo się cały czas trzęsę czy wszystko przetrwało podróż?

Ja testowałam w weekend kremy Flos-Lek i oba Happy Per Aqua są dla mnie za słabe. Tym na dzień musiałam smarować się co godzinę, po tym na noc rano miałam skórę suchą na wiór. Za to masło arbuz liczi nawilża super, tylko zapach mi nie podchodzi, ale mam przeczucie że wanilia czekolada podbije moje serce. Dzisiaj mam na twarzy serum Nutriganics, ale nie wiem czy ono ma być takie płynne całkiem?

No i miałam testować mój śliczny In Stiches w weekend, ale nie miałam kiedy pomalować paznokci, bo w sobotę wróciliśmy od moich rodziców późno w nocy, a wczoraj w ramach oswajania się z terenem podmiejskim pojechałam z TŻem na naszą działkę i jak wróciliśmy to nadawałam się tylko do spania. Może dzisiaj się uda.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:32   #2114
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Teraz jakaś nowa seria Neutrogeny chyba wchodzi- nordycka malina czy jakoś tak.
Bardzo fajna jest pachnie delikatnie, trochę cukierkowo, a trochę jak niedojrzała jeżyna
zwłaszcza spodobał mi się krem do rąk, chciałabym też balsam, ale ciągle mi nie po drodze do Hebe (a mają całą serię w promocji)
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Wypatrzyłam te zestawy na nowościach wizażowych już kilka dni temu, od razu miałam ochotę na zestaw z Coralistą i Sugarbomb
też widziałam, Estella na spotkaniu też o nim mówiła, ale dopiero zdjęcia do mnie mocno przemówiły
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No i miałam testować mój śliczny In Stiches w weekend, ale nie miałam kiedy pomalować paznokci, bo w sobotę wróciliśmy od moich rodziców późno w nocy, a wczoraj w ramach oswajania się z terenem podmiejskim pojechałam z TŻem na naszą działkę i jak wróciliśmy to nadawałam się tylko do spania. Może dzisiaj się uda.
ja w sobotę końcu wybrałam esiakowy Raspberry - obłędny, zachwycam się za każdym razem kiedy mam nim pomalowane paznokcie

sobota minęła mi strasznie szybko, wieczór panieński był w stylu japońskim, udał się świetnie (z przepysznym sushi ), aż zazdroszczę PMce tych wszystkich przygotowań, zawirowań, zakupów

dziś wkurzyłam się w aptece, wariują z cenami ginekolog przepisał mi jedną globulkę na zwalczenie maleńkiej nadżerki i ta jedna sztuka kosztuje więcej niż kilka opakowań np. tabletek mam nadzieję, że chociaż zadziała dobrze

aa i najważniejsze wczoraj udało mi się kliknąć tester Prelude dawno mnie tak żaden zakup nie ucieszył
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:36   #2115
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Może dziś dostanę Flavo C Jestem strasznie ciekawa działania


Kupiłam własnie wózek: http://allegro.pl/bexa-3w1-wozek-wie...619174980.html W końcu doczekałam się na fajną cenę i fajny kolor
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 10:22   #2116
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Bardzo fajna jest pachnie delikatnie, trochę cukierkowo, a trochę jak niedojrzała jeżyna
Brzmi ciekawie Ja właśnie na kupnie czegoś do smarowania jestem. Co prawda zużywanie obecnych balsamów trochę przystopowało na kilka dni, ale biorę się od dzisiaj za nie i na pewno nowa butla się przyda.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłam własnie wózek: http://allegro.pl/bexa-3w1-wozek-wie...619174980.html W końcu doczekałam się na fajną cenę i fajny kolor
Fajny
Mi się strasznie nie podobają te futurystyczne wózki z 3 kółkami
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 10:23   #2117
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Bardzo fajna jest pachnie delikatnie, trochę cukierkowo, a trochę jak niedojrzała jeżyna
zwłaszcza spodobał mi się krem do rąk, chciałabym też balsam, ale ciągle mi nie po drodze do Hebe (a mają całą serię w promocji)
A masz ten krem albo cos z tej serii? Bo na zdjęciach u Ciebie chyba nie widziałam a jestem ciekawa wrażeń.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja w sobotę końcu wybrałam esiakowy Raspberry - obłędny, zachwycam się za każdym razem kiedy mam nim pomalowane paznokcie
Popatrzyłam sobie na swatche, przyjemnie wygląda. Ale jego chyba nie ma w SP?

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziś wkurzyłam się w aptece, wariują z cenami ginekolog przepisał mi jedną globulkę na zwalczenie maleńkiej nadżerki i ta jedna sztuka kosztuje więcej niż kilka opakowań np. tabletek mam nadzieję, że chociaż zadziała dobrze
Ja się ostatnio zdenerwowałam bo obdzwoniłam 5 aptek i w każdej moje tabletki kosztują 40 zł, zmowa cenowa jakaś, kiedyś dało się je kupić taniej.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Może dziś dostanę Flavo C Jestem strasznie ciekawa działania
Daj znać jak Ci się spisze


Planuję dzisiaj po pracy zrobić te pierogi ze śliwkami na które kiedyś isa wrzucała przepis.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 10:33   #2118
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Planuję dzisiaj po pracy zrobić te pierogi ze śliwkami na które kiedyś isa wrzucała przepis.
O widzisz, ja ich w końcu nie zrobiłam. Mama miała śliwki, ale zrobiła pierogi po prostu z połówkami śliwek jako nadzienie

Właśnie przyszła paczka z Gemini, wszystko z zamówieniem w porządku
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 10:40   #2119
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O widzisz, ja ich w końcu nie zrobiłam. Mama miała śliwki, ale zrobiła pierogi po prostu z połówkami śliwek jako nadzienie
Ja kupiłam śliwki w sobotę, więc w końcu zrobię. Kupiłam nawet imbir więc planuję zrobić tak jak było oryginalnie w przepisie.

Mam też materiał na leczo, ale nie chce mi się kroić warzyw jak wrócę z pracy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 10:42   #2120
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłam własnie wózek: http://allegro.pl/bexa-3w1-wozek-wie...619174980.html W końcu doczekałam się na fajną cenę i fajny kolor
ładny i takie neutralne barwy
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Brzmi ciekawie Ja właśnie na kupnie czegoś do smarowania jestem. Co prawda zużywanie obecnych balsamów trochę przystopowało na kilka dni, ale biorę się od dzisiaj za nie i na pewno nowa butla się przyda.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A masz ten krem albo cos z tej serii? Bo na zdjęciach u Ciebie chyba nie widziałam a jestem ciekawa wrażeń.
u mnie w R. był wystawiony tester, jeszcze nieśmigany, więc przetestowałam - wchłania się super, pozostawia delikatną nie-lepką warstwę, delikatnie pachnie ze 2 godziny, po myciu rąk dłonie nadal były miękkie naprawdę bardzo mi się spodobał

Estella umieściła balsam w sierpniowych hitach https://wizaz.pl/Pielegnacja/Trendy-...-hity-sierpnia
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Popatrzyłam sobie na swatche, przyjemnie wygląda. Ale jego chyba nie ma w SP?
niestety do nas nie dotarł
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Planuję dzisiaj po pracy zrobić te pierogi ze śliwkami na które kiedyś isa wrzucała przepis.
daj znać jak wyszły
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-09-10 o 10:44
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 10:42   #2121
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Pomyśl za to, że będziesz go mogła kupić za 20 dni Tak w ogóle to wszystkie odwykujące mogłyby skreślać dni w kalendarzu wyczekując konca odwyku
Jakoś mnie to mobilizuje, jak widzę, że coraz mniej dni...

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Snow, mi też na początku ta odżywka schodziła płatami, ale po 2-3 warstwie było już lepiej. Tak jak już wcześniej wspomniałam, z efektów jestem mega zadowolona, naprawdę dawno nie miałam tak długich, twardych naturalnych paznokci!
Zobaczymy, mnie schodzi właśnie na drugi i trzeci dzień. Dobrze, że nie boli, chociaż raz chyba ściekła mi odrobina na skórę i myślałam, że mi ją po prostu wypali.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Niby lepsze, ale np. ten z Rossmanna różowy strasznie wysusza paznokcie. Ja używam acetonowej zielonej Isany i jestem zadowolona.
Ja od lat nie używałam z acetonem, kiedyś kupowałam tylko Sally Hansen, potem Sephorę, teraz mam YR.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi nie odchodzi w ogóle ta odżywka, ewentualnie się ściera gdzieniegdzie, ale z efektów teraz też nie jestem już tak zadowolona jak wiosną - smarowałam się cały sierpień, a w sobotę jak zmyłam lakiero to porozwarstwiały mi się końcówki paznokci.
Pewnie to zależy od płytki, czytałam w recenzjach, że nie tylko ja mam ten problem...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi tam się humor poprawia zawsze jak wchodzę na Wizaż i widzę że u snow w podpisie ubywa dni. A chwilowo nawet po szleństwie z Esiakami nic mnie nie kusi.

Ubywa, ubywa, już 1/3 za nami

Ja miałam w sobotę pojechać obejrzeć Esiaki, ale utknęłam na udanych zakupach ciuchowych i już nie dojechałam do SP.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
snow dostałaś paczkę ode mnie? Bo się cały czas trzęsę czy wszystko przetrwało podróż?
Kochana miałam Ci pisać, że w sobote dotarła do moich rodziców, ale nie mam jej na razie kiedy odebrać

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja testowałam w weekend kremy Flos-Lek i oba Happy Per Aqua są dla mnie za słabe. Tym na dzień musiałam smarować się co godzinę, po tym na noc rano miałam skórę suchą na wiór. Za to masło arbuz liczi nawilża super, tylko zapach mi nie podchodzi, ale mam przeczucie że wanilia czekolada podbije moje serce. Dzisiaj mam na twarzy serum Nutriganics, ale nie wiem czy ono ma być takie płynne całkiem?
Oj, to u mnie spisały się wyśmienicie, zwłaszcza ten nocny. Dobrze, że przetestowałaś
Ja będę polowała też na pozostałe wersje maseł, np. to z opuncją

Serum jest bardzo płynne, normalnie jest w opakowaniu z pompką, więc to nic nie przeszkadza.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio zdenerwowałam bo obdzwoniłam 5 aptek i w każdej moje tabletki kosztują 40 zł, zmowa cenowa jakaś, kiedyś dało się je kupić taniej.
Ja najczęściej zamawiam moje przez DOZ - prawie zawsze mają taniej, a przez internet można też zamówić z importu równoległego i cena jest jeszcze korzystniejsza. W niektórych stacjonarnych aptekach spotykałam się w moimi nawet po 42 zł, u nich ostatnio kupiłam po 27.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 10:58   #2122
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
u mnie w R. był wystawiony tester, jeszcze nieśmigany, więc przetestowałam - wchłania się super, pozostawia delikatną nie-lepką warstwę, delikatnie pachnie ze 2 godziny, po myciu rąk dłonie nadal były miękkie naprawdę bardzo mi się spodobał

Estella umieściła balsam w sierpniowych hitach https://wizaz.pl/Pielegnacja/Trendy-...-hity-sierpnia
Ten artykuł widziałam ciekawe czy w moim Rossmannie jest tester ale chyba nie pójdę jednak sprawdzać bo mogłoby to zagrozić mojemu odwykowi.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ubywa, ubywa, już 1/3 za nami
Z jednej strony ulga że tak szybko leci ten miesiąc, a z drugiej mam takie dziwnie uczucie w brzuchu jakbym miała nie jeść nic do końca września.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Kochana miałam Ci pisać, że w sobote dotarła do moich rodziców, ale nie mam jej na razie kiedy odebrać
To daj znać jak odbierzesz

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Serum jest bardzo płynne, normalnie jest w opakowaniu z pompką, więc to nic nie przeszkadza.
Ok, to znaczy że wszystko z nim w porządku bo się martwiłam trochę tą konsystencją.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja najczęściej zamawiam moje przez DOZ - prawie zawsze mają taniej, a przez internet można też zamówić z importu równoległego i cena jest jeszcze korzystniejsza. W niektórych stacjonarnych aptekach spotykałam się w moimi nawet po 42 zł, u nich ostatnio kupiłam po 27.
Jeżeli po tej partii będę je jeszcze brać, to chyba sprawdzę taką opcję. Zbankrutować można. Ja rekordowo za swoje usłyszałam 47,5o ostatnio w małej aptece.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:16   #2123
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja będę polowała też na pozostałe wersje maseł, np. to z opuncją

Ja najczęściej zamawiam moje przez DOZ - prawie zawsze mają taniej, a przez internet można też zamówić z importu równoległego i cena jest jeszcze korzystniejsza. W niektórych stacjonarnych aptekach spotykałam się w moimi nawet po 42 zł, u nich ostatnio kupiłam po 27.
A ja już się nie mogę doczekać aż wykończę balsam Garniera i kupię Flos Lek Z tego szczęścia chyba wezmę od razu obie wersje

Też zamawiałam w taki sposób a jak brałam Yasmin to często kupowałam takie potrójne opakowania, wtedy wychodziło znacznie korzystniej.
Na początku nieufnie podchodziłam do tych z równoległego importu, ale różnica w cenie szybko mnie przekonała

Strasznie dawno nie byłam w Hebe, w sumie dla mojego portfela to lepiej, bo zawsze przywlokę coś ciekawego
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:27   #2124
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Z jednej strony ulga że tak szybko leci ten miesiąc, a z drugiej mam takie dziwnie uczucie w brzuchu jakbym miała nie jeść nic do końca września.
A ja czuję ulgę - że nic mi nie przybywa, że nic mnie chwilo nie kusi i że skoro 10 dni wytrzymałam bez trudu, to i kolejne 20 dam radę.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To daj znać jak odbierzesz
Jasne

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ok, to znaczy że wszystko z nim w porządku bo się martwiłam trochę tą konsystencją.
Ja miałam już wiele takich lejących, płynnym serum, więc mnie to w ogóle nie dziwi.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jeżeli po tej partii będę je jeszcze brać, to chyba sprawdzę taką opcję. Zbankrutować można. Ja rekordowo za swoje usłyszałam 47,5o ostatnio w małej aptece.
Ja w małych aptekach nawet nie pytam, bo tam zawsze sobie liczą bardzo dużo.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Na początku nieufnie podchodziłam do tych z równoległego importu, ale różnica w cenie szybko mnie przekonała
Też podchodziłam do tego z dużą nieufnością. Gdyby nie moja mama, która pracuje w służbie zdrowia i mnie przekonała, że to jest dokładnie to samo (a nie np. zamiennik), to pewnie dalej bym się bała kupić.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:32   #2125
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja miałam już wiele takich lejących, płynnym serum, więc mnie to w ogóle nie dziwi.
Ja właśnie nie, poza Flavo C zawsze miałam takie którym bliżej do żelu niż płynu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:57   #2126
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie, poza Flavo C zawsze miałam takie którym bliżej do żelu niż płynu.
To ja zupełnie odwrotnie Tylko Avene pamiętam było bardziej żelowe, a Hydrabio takie kremowe, a pozostałe, które miałam / mam (m.in. Super Aqua, Abeille Royale, Hydra Sparkling, Advanced Night Repair, Nutriganics, Mesolift chyba też) były płynne
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 12:13   #2127
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Właśnie przyszła paczka z Gemini, wszystko z zamówieniem w porządku
To super, że wszystko ok, dorzucili Ci jakieś ciekawe próbki ?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mam też materiał na leczo, ale nie chce mi się kroić warzyw jak wrócę z pracy.
O, właśnie mi podsunęłaś pomysł na dzisiejszy obiad, mam mnóstwo pomidorów od babci, które wymagają szybkiej konsumpcji

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Z jednej strony ulga że tak szybko leci ten miesiąc, a z drugiej mam takie dziwnie uczucie w brzuchu jakbym miała nie jeść nic do końca września.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też zamawiałam w taki sposób a jak brałam Yasmin to często kupowałam takie potrójne opakowania, wtedy wychodziło znacznie korzystniej.
Na początku nieufnie podchodziłam do tych z równoległego importu, ale różnica w cenie szybko mnie przekonała
Chyba nie jestem w temacie, co to takiego?
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Strasznie dawno nie byłam w Hebe, w sumie dla mojego portfela to lepiej, bo zawsze przywlokę coś ciekawego
Ja nie byłam całe lato tam, bo mi zupelnie nie po drodze. Tak jak Ty prawie nigdy nie wyszłam z pustymi rękami od nich

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja czuję ulgę - że nic mi nie przybywa, że nic mnie chwilo nie kusi i że skoro 10 dni wytrzymałam bez trudu, to i kolejne 20 dam radę.
Właśnie mnie przeszła jedna niepokojąca myśl, ile wydamy, żeby sobie w październiku ten odwyk wynagrodzić
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 12:19   #2128
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

madziarra, jedną: serum Vichy Liftactiv CxP Total Ale moje zamówienie było małe, także nie spodziewałam się w ogóle próbek.

Przez to gadanie o pierogach aż zglodniałam i zajrzałam do zamrażarki a tam co? Kilka zamrożonych pierogów ze śliwkami się ostało. Właśnie je pożarłam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 12:44   #2129
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
O, właśnie mi podsunęłaś pomysł na dzisiejszy obiad, mam mnóstwo pomidorów od babci, które wymagają szybkiej konsumpcji
Zazdroszczę, my ostatnio pożarliśmy dostawę domowych wiejskich pomidorów, jedyną w tym roku.
A do leczo trzeba mieć cierpliwość, bo krojenia jest masa. TŻ miał kroić to wszystkie warzywa ale nie było nas w domu cały weekend, ciekawe czy w tygodniu będzie miał czas czy sama będę musiała to zrobic.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Właśnie mnie przeszła jedna niepokojąca myśl, ile wydamy, żeby sobie w październiku ten odwyk wynagrodzić
Może nam się udzieli ten klimat ograniczania kosmetyków na dłużej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 12:44   #2130
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Chyba nie jestem w temacie, co to takiego?
Tzn. że jakaś hurtownia / firma farmaceutyczna kupuje leki w kraju, w którym są tańsze, a potem przepakowuje je do opakowania po polsku i dołącza polską ulotkę - taki jest wymóg.
Moje tabletki są na rynek portugalski i teraz np. wiem, że piątek skrótowo u nich to sex.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Właśnie mnie przeszła jedna niepokojąca myśl, ile wydamy, żeby sobie w październiku ten odwyk wynagrodzić
Ja niewiele, bo jak już pisałam, zamierzam go przedłużyć i dać sobie ewentualną dyspensę na max. kilka kosmetyków, już wcześniej przemyślanych

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2012-09-10 o 12:46
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.