Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-17, 10:36   #2341
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie, ale nie chciałabym też nadużywać Twojej dobroci. A czy jest coś jeszcze, co chciałabyś przetestować ode mnie?
W razie czego to nie jest nic pilnego, planuję zakupy apteczne pod koniec października / na początku listopada. Do tego czasu może kupię coś, co chciałabyś wypróbować.
Ja od Ciebie bym chętnie przetestowała Nutri Gold i maseczkę TBS z wit. E, ale ją masz jeszcze zamkniętą.

Muszę zużyć jakąś odlewkę do Ciebie żeby mieć pojemniczek. A coś jeszcze byś chciała ode mnie?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 10:46   #2342
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja od Ciebie bym chętnie przetestowała Nutri Gold i maseczkę TBS z wit. E, ale ją masz jeszcze zamkniętą.

Muszę zużyć jakąś odlewkę do Ciebie żeby mieć pojemniczek. A coś jeszcze byś chciała ode mnie?
Planuję niedługo jej otwarcie Także nie ma problemu Nutri Gold mogę Ci wysłać kilka saszetek, mam ich jeszcze sporo
Mam bardzo dużą odlewkę (chyba z 5 czy 7 ml) Vitaceric pod oczy, mogę się podzielić, jeśli masz ochotę wypróbować. Ja i tak mam nadmiar kremów pod oczy!

Ja od Ciebie przetestowałam już chyba wszystko, co tylko chciałam, jestem Ci bardzo wdzięczna. Nie mam pomysłu na więcej. Najgorsze, że póki co wszystko mi się spodobało. Tylko ten krem pod oczy Dermiki jest dla mnie za słaby, niestety.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 10:53   #2343
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Planuję niedługo jej otwarcie Także nie ma problemu Nutri Gold mogę Ci wysłać kilka saszetek, mam ich jeszcze sporo
Mam bardzo dużą odlewkę (chyba z 5 czy 7 ml) Vitaceric pod oczy, mogę się podzielić, jeśli masz ochotę wypróbować. Ja i tak mam nadmiar kremów pod oczy!
No to super

Ten krem to od pani Eris jest? Jak tak to chyba podziękuję, nie jestem fanką jej kosmetyków. A mam 2 kremy pod oczy, od Ciebie odlewkę AAE a od madziarry do mnie przyleci Redermic, więc też ciut nadmiar.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja od Ciebie przetestowałam już chyba wszystko, co tylko chciałam, jestem Ci bardzo wdzięczna. Nie mam pomysłu na więcej. Najgorsze, że póki co wszystko mi się spodobało. Tylko ten krem pod oczy Dermiki jest dla mnie za słaby, niestety.
Mówisz że słaba? Ja nie odczuwam tego, ale może dlatego że na noc używam tłustego kremu Oeparol. Ale podoba mi się w nim bardzo to, że rozwiązuje u mnie problem opuchniętych oczu, a strasznie mi dokuczał.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 10:57   #2344
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No to super

Ten krem to od pani Eris jest? Jak tak to chyba podziękuję, nie jestem fanką jej kosmetyków. A mam 2 kremy pod oczy, od Ciebie odlewkę AAE a od madziarry do mnie przyleci Redermic, więc też ciut nadmiar.

Mówisz że słaba? Ja nie odczuwam tego, ale może dlatego że na noc używam tłustego kremu Oeparol. Ale podoba mi się w nim bardzo to, że rozwiązuje u mnie problem opuchniętych oczu, a strasznie mi dokuczał.
Eris
Ja używałam jej na noc i była za lekka, miałam uczucie niedostatecznego nawilżenia - w takim razie wypróbuję jeszcze na dzień
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 11:19   #2345
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej dziewczyny, nadrobiłam wszystko!

Ice, miałam wysyłać do Ciebie paczuszkę, ale zorientowałam się , że nie mam pustego słoiczka na maseczkę Vichy Może podjadę jutro do rodziców, poczekasz jeszcze chwilkę?

Od czwartku używam SVR Hydracid, jestem bardzo zadowolona , tylko chyba pod niego muszę nakładać jeszcze jakieś serum albo DDML. Redermic pod oczy ten na razie się spisuje, oby tak dalej

Byłam w czwartek w SP i jak stanęłam przed mebelkiem Essie to oszalałam Ale po głębszej analizie nie kupiłam nic, podtrzymując grzecznie postanowienie o odwyku.

Z kosmetycznych zużyć - konczy mi się tonik i chyba jeszcze we wrześniu będę musiała dokupić nowy; poza tym krem Y&U na noc też powoli dobiega końca, Karolina, czy Ty nadal chcialabyś go wypróbować? Jeśli tak to daj znać, bo akurat zostało go tak na 2-3 użycia

No i obudziłam się dziś z bolącym gardłem, a tak się pilnowałam, żeby niczego nie złapać Oby szybko przeszło!
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.

Edytowane przez madziarra
Czas edycji: 2012-09-17 o 11:20
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 11:45   #2346
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja używałam jej na noc i była za lekka, miałam uczucie niedostatecznego nawilżenia - w takim razie wypróbuję jeszcze na dzień
Może tak Ci bardziej podejdzie

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ice, miałam wysyłać do Ciebie paczuszkę, ale zorientowałam się , że nie mam pustego słoiczka na maseczkę Vichy Może podjadę jutro do rodziców, poczekasz jeszcze chwilkę?
Jasne, nie ma pośpiechu. A jakbyś nie miała słoiczka to też nie ma sprawy. Ja też jeszcze nie wysłałam, ale obiecuję poprawę. Na swoje usprawiedliwienie mam, że jest to chyba najcięższy czasowo i stresowo miesiąc w moim dotychczasowym życiu.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Byłam w czwartek w SP i jak stanęłam przed mebelkiem Essie to oszalałam Ale po głębszej analizie nie kupiłam nic, podtrzymując grzecznie postanowienie o odwyku.
Gratuluje wytrwałości.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 12:13   #2347
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Od czwartku używam SVR Hydracid, jestem bardzo zadowolona , tylko chyba pod niego muszę nakładać jeszcze jakieś serum albo DDML. Redermic pod oczy ten na razie się spisuje, oby tak dalej
Hm, własnie się obawiam, że on będzie dla mnie za lekki, ale zastanawiałam się, czy jego nie stosować jako serum, a na to jakiś bogatszy krem. Może zdałoby rezultat Mimo wszystko na nadchodzące niskie temperatury serum plus tak lekki krem to byłoby pewnie o wiele za mało dla mnie... Albo po prostu zostanę przy Flavo C, jak będzie mi pasowało.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Byłam w czwartek w SP i jak stanęłam przed mebelkiem Essie to oszalałam Ale po głębszej analizie nie kupiłam nic, podtrzymując grzecznie postanowienie o odwyku.
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Z kosmetycznych zużyć - konczy mi się tonik i chyba jeszcze we wrześniu będę musiała dokupić nowy; poza tym krem Y&U na noc też powoli dobiega końca, Karolina, czy Ty nadal chcialabyś go wypróbować? Jeśli tak to daj znać, bo akurat zostało go tak na 2-3 użycia
Mnie się kończy Nutriganics, mam już resztkę. Zużyję miniaturę Clarinsa i też będę musiała coś kupić. Moja siostra bardzo polecała mi Flos Lek.
Lubię mieć inny tonik na wieczór i na rano.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
No i obudziłam się dziś z bolącym gardłem, a tak się pilnowałam, żeby niczego nie złapać Oby szybko przeszło!
Buuu Oby szybko Ci przeszło.
Ja też bardzo uważam, okres wrzesień-listopad to dla mnie horror, bo mam bardzo wrażliwe zatoki. W zeszłym roku trzy razy byłam na chorobowym w tym czasie :/ A co najgorsze, ja bardzo źle znoszę większość antybiotyków i prawie żadnego nie mogę stosować, co wydłuża czas choroby.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na swoje usprawiedliwienie mam, że jest to chyba najcięższy czasowo i stresowo miesiąc w moim dotychczasowym życiu.
A kiedy ten ważny egzamin?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 12:16   #2348
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A kiedy ten ważny egzamin?
29.09

A miała któraś z Was ten tonik Dermiki z kwasami AHA?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 12:29   #2349
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Aż wstyd przyznać, ale w sierpniu kiedy byłam u rodziców i prowadziłam inny tryb życia niż normalnie (nie pracowałam, nie żyłam tak intensywnie), przytyłam 4kg. Niby aż tak tego nie było widać, ale ja czułam się źle. U mnie kilogramy osadzają się głównie w piersiach (sic!), talii i boczkach, więc niefajnie. Na szczęście wzięłam się za siebie i już część z tych nadprogramowych 4kg spadło.
Wróciłam do zdrowych nawyków żywieniowych, biegam, chodzę do pracy po 3km w jedną stronę i jest lepiej.

Dawno mnie nie było. W zasadzie to tylko i wyłącznie przez brak czasu... Przeprowadziłam się do nowego mieszkania, zamknęłam definitywnie rozdział poprzedniego związku i zeszłego roku. Poukładałam sobie wszystko na nowo i dobrze mi z tym. Mój tryb życia też uległ znacznej zmianie - pracuję w dwóch miejscach i jestem z tego niesamowicie zadowolona, bo czuję, że się rozwijam i coś robię. Strasznie to motywujące. Niestety walczę jeszcze z sesją letnią - mam poprawkę z anatomii i czarno to widzę..

Mam już nowy plan zajęć. Rzyrafko jak wspominasz patofizjologię i immunologię? O ile oczywiście miałaś te przedmioty.

No nic, dopijam kawę i biegnę do pracy.
Miłego dnia.
U mnie samodyscyplina leży i kwiczy skakanka to nawet nie wiem gdzie leży...

Fajnie, że wszystko gra ja sobie poukładałam sporo czasu temu, ale nic nowego się nie wydarzyło i tak sobie wiszę
Poprawki ludzka rzecz, siostra też coś tam ma do pozaliczania. A druga ma jutro obronę mgr na drugim kierunku, ciekawe kiedy dołączy do mnie na bazrobociu
Anatomia to był chyba jedyny przedmiot z tych typowo pamięciowych, z którym jako tako sobie poradziłam. Patofizjologia + ja= patologia społeczna To był z kolei najgorszy przedmiot dla mnie, robiłam go 3 razy Ale to wynikało z nieciekawych relacji między mną a głównodecyzyjnym profesorem Immunologia była jednym z najciekawszych przedmiotów, niesamowicie fascynująca nauka, aczkolwiek wymaga już sporej wiedzy z innych przedmiotów żeby ją dobrze zrozumieć. Gdybym miała ambicje naukowe to właśnie w tym kierunku chciałabym się rozwijać

Wzajemnie
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Właśnie przeglądam sobie nową Urodę pod biurkiem
Co tam ciekawego piszą? Ja jeszcze nie miałam okazji dobrze przejrzeć TS.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie DW daje efekt lepszy niż HL ale doskonały. Tez podchodziłam do niego sceptycznie a teraz mnie boli to że moja miniaturka już się skończyła. W sumie jeden z najleszych tuszy jakie miałam.
Skoro tak polecasz DW to sobie kiedyś sprezentuję miniaturę z all. Póki co nadal rzadko używam tego co mam, a już kusi żeby coś kupić nowego
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Byłam w czwartek w SP i jak stanęłam przed mebelkiem Essie to oszalałam Ale po głębszej analizie nie kupiłam nic, podtrzymując grzecznie postanowienie o odwyku.

Z kosmetycznych zużyć - konczy mi się tonik i chyba jeszcze we wrześniu będę musiała dokupić nowy; poza tym krem Y&U na noc też powoli dobiega końca, Karolina, czy Ty nadal chcialabyś go wypróbować? Jeśli tak to daj znać, bo akurat zostało go tak na 2-3 użycia

No i obudziłam się dziś z bolącym gardłem, a tak się pilnowałam, żeby niczego nie złapać Oby szybko przeszło!
Tak trzymaj

U mnie poszło do kosza kilka pustych opakowań jeszcze 3 rzeczy stoją na wannie i mnie denerwują, tak bym już chciała wyjąć zapasiki z szafki I chyba czeka mnie kolejny przegląd kolorówki- tyle rzeczy sobie zaplanowałam do pozużywania w lecie, nie tknęłam nawet żadnej z nich

Nie daj się choróbsku! Ja się budzę z resztkami kataru cały czas, nie wiem czemu jeszcze mi nie przeszło...

Wyciągam ciastucho z piekarnika i spadam nadzorować remont
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 12:51   #2350
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
29.09

A miała któraś z Was ten tonik Dermiki z kwasami AHA?
Faktycznie blisko. Trzymam mocno kciuki, będzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Co tam ciekawego piszą? Ja jeszcze nie miałam okazji dobrze przejrzeć TS.
Z ciekawszych artykułów to sposoby na piękne włosy - w sumie nic nowego, ale po raz kolejny trafiam na informację, że peelingi do skóry głowy to fenomenalna sprawa. Może kiedyś wypróbuję. Zaciekawiła mnie maska odbudowująca strukturę włosa Node S z Biodermy.

Interesujący jest też artykuł o wpływie cukru na stan skóry i zjawisku glikacji, który przyczynia się do szybszego powstawania zmarszczek, utraty jędrności skóry i cellulitu. Ciekawie opisane.
Jest test maseczek nawilżających - zawsze traktuję je z dystansem.. Wpała mi w oko Iwostin Sensitia.
Oprócz tego artykuły o tym, jak odzwyczaić się od słodyczy i jak zaczac ćwiczyć i nie przestać (coś dla mnie - znowu spadła mi motywacja).

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
U mnie poszło do kosza kilka pustych opakowań jeszcze 3 rzeczy stoją na wannie i mnie denerwują, tak bym już chciała wyjąć zapasiki z szafki I chyba czeka mnie kolejny przegląd kolorówki- tyle rzeczy sobie zaplanowałam do pozużywania w lecie, nie tknęłam nawet żadnej z nich
Mi też dobrze idzie zużywanie i jestem z siebie bardzo dumna! Wczoraj do kosza trafiło puste opakowanie po żelu pod prysznic Dove z granatem, kończę tonik, peeling do ciała cappuccino i tiramisu Farmony i puder Redness Solutions

Też planuję przegląd, a tym samym kolejne aukcje na All, chociaż tak mi się nie chce robić zdjęć i wystawiać..
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 12:55   #2351
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Snow: ja tez się wzięłam za przegląd, zwłaszcza lakierów. Aukcje niektóre zakończone, więcej w toku - zbieram na toaletkę Mam jeszcze zestaw z pielęgnacją do wystawienia. Na razie uzbierało się 165 zł (z zakończonych aukcji i aktualnymi cenami w licytacjach)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 13:10   #2352
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Skoro tak polecasz DW to sobie kiedyś sprezentuję miniaturę z all. Póki co nadal rzadko używam tego co mam, a już kusi żeby coś kupić nowego
Polecam ale właśnie przeczytałam jakie logiczne moje zdanie zacytowałaś i się załamałam musze zacząć pisać wolniej.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jest test maseczek nawilżających - zawsze traktuję je z dystansem.. Wpała mi w oko Iwostin Sensitia.
Za mną ta maseczka chodzi od dawna, już ją 2 razy niosłam do kasy w SP i dwa razy miałam w koszyku w Eskulapie. Ale za każdym razem dochodziłam do wniosku, że chyba wychodzi na jedno z treściwym kremem.

Mi zużywanie idzie tak sobie - poszła miniaturka tuszu EL, żel z żywokostem Flos Lek, dzisiaj w pracy krem do rąk, na wykończeniu żel pod prysznic (i wyciągam ostatni zapas w tej kategorii, będą zakupy), jutro poleci tonik i lada dzień krem do rąk w domu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 13:24   #2353
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Snow: ja tez się wzięłam za przegląd, zwłaszcza lakierów. Aukcje niektóre zakończone, więcej w toku - zbieram na toaletkę Mam jeszcze zestaw z pielęgnacją do wystawienia. Na razie uzbierało się 165 zł (z zakończonych aukcji i aktualnymi cenami w licytacjach)
Ja z ostatnich trzech tygodni uzbierałam ponad 300 zł, ale to były też perfumy i głównie górna półka. Dobrze byłoby uzbierać drugie tyle, chociaż większość z tego, co chciałam wystawiłam.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Za mną ta maseczka chodzi od dawna, już ją 2 razy niosłam do kasy w SP i dwa razy miałam w koszyku w Eskulapie. Ale za każdym razem dochodziłam do wniosku, że chyba wychodzi na jedno z treściwym kremem.

Mi zużywanie idzie tak sobie - poszła miniaturka tuszu EL, żel z żywokostem Flos Lek, dzisiaj w pracy krem do rąk, na wykończeniu żel pod prysznic (i wyciągam ostatni zapas w tej kategorii, będą zakupy), jutro poleci tonik i lada dzień krem do rąk w domu.
Może i na jedno, ale i tak chciałabym wypróbować.
Kiedyś bardzo zraziłam się do Iwostinu przez ich wodę termalna i jakiś beznadziejny krem, ale teraz powoli zaczynam mieć coraz większą ochotę na poznanie ich kosmetyków

Zazdroszczę zakupów żelowych, u mnie w zapasie 5 do wspólnego zużycia i dwa typowo dla mnie, bo perfumowane
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 14:37   #2354
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Może i na jedno, ale i tak chciałabym wypróbować.
Kiedyś bardzo zraziłam się do Iwostinu przez ich wodę termalna i jakiś beznadziejny krem, ale teraz powoli zaczynam mieć coraz większą ochotę na poznanie ich kosmetyków
Woda termalna była beznadziejna ale krem ja już miałam jeden fajny, tłusty, teraz mam Lipidię i jest fajna. Mam ochotę na więcej, ale po kolei.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zazdroszczę zakupów żelowych, u mnie w zapasie 5 do wspólnego zużycia i dwa typowo dla mnie, bo perfumowane
Jeszcze przede mną 500 ml Luksji o jakimś mdłym zapachu zaćmiło mnie chyba jak ją wzięłam w SP. Ale potem wyruszę chyba na łowy tych olejków Bielendy.

W ogóle to w Biedronce ponoć były dzisiaj żele Palmolive, z mleczkiem pomarańczowym (jest jakaś taka seria chyba ) po 2,99
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:03   #2355
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
29.09
Będzie dobrze

Wróciłam od koleżanki cała podrapana przez kota. Odebrałam Avon (tonik do twarzy i olejek marokański do włosów - olejek wydaje się fajny, od razu jeszcze u koleżanki nałożyłam kropelkę na końcówki, zakręciłam je na palcu i jak zrobiłam "loczki" tak zostały ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 20:28   #2356
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Mi niestety wszystkie buty odstają. Ale te botki da się nosić też w ten sposób, że spodnie naciągam na nie, wczoraj tak zrobiłam z rurkami. Jakoś nie lubię spodni wkładać do botków do środka, jedynie z kozakami tak robię
Ja nie trawię spodni w butach Jedynie dla kozaków robię wyjątek, ale to też tylko kiedy mam takie przylegające, albo jest plucha i szkoda mi nogawek.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A ten zmywacz z Lidla rzeczywiście głupią ma tę pompkę, bo kupiłam w końcu.
Mówiłam

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Z kosmetycznych zużyć - konczy mi się tonik i chyba jeszcze we wrześniu będę musiała dokupić nowy; poza tym krem Y&U na noc też powoli dobiega końca, Karolina, czy Ty nadal chcialabyś go wypróbować? Jeśli tak to daj znać, bo akurat zostało go tak na 2-3 użycia
Chętnie, ale jeśli Ty znajdziesz coś w zamian u mnie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A miała któraś z Was ten tonik Dermiki z kwasami AHA?
Ja go dziś kupiłam

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
U mnie poszło do kosza kilka pustych opakowań jeszcze 3 rzeczy stoją na wannie i mnie denerwują, tak bym już chciała wyjąć zapasiki z szafki
A u mnie pełno końcówek i żadna się nie chce zdenkować
Z każdym wejściem pod prysznic mam nadzieję, że to już, ale one chyba mają ukryte dna

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale potem wyruszę chyba na łowy tych olejków Bielendy.
W gazetce Hebe te olejki są znacznie tańsze niż mówiła Rzyrafka, w Jasmin też. Dziś je macałam, ale chyba się nie skuszę...No nie wiem, jakoś mnie nie przekonały...

Dziś na osłodę pierwszego dnia po urlopie (swoją drogą spałam dziś w nocy może godzinę wszystkiego Najpierw nie mogłam zasnąć, bo po tej przerwie to było dla mnie za wcześnie a potem budziłam się co 15-20 min, tak jakbym bała się zaspać) zawędrowałam do SP, Jasmin i Sephory
Z Jasmin wyszłam grzecznie tylko z tonikiem Celii z nagietkiem a z Sephory z 3 kredkami Jumbo Od dziś na wszystkie produkty Sephora obowiązuje promocja 2 +1, czyli 3 (najtańszy) produkt za darmo
Z SP za to wyniosłam 2 dwupaki lakierów Wella dla mamy, tonik Dermiki , Essie Merino Cool (znowu nie było Mademoiselle ) i żel do h.int. AA z serii Pro.
Nie mam specjalnych wyrzutów

Dziewczyny miałyście Revlona Photo Ready?Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś płynnego podkładu i ten wpadł mi w oko

W ogóle to pod koniec zeszłego tygodnia miałam załamanie stanem mojej twarzy Prześwietliłam wszystkich dermatologów z Medicoveru na znanym lekarzu i jedna babeczka wydaje się całkiem do rzeczy, ale oczywiście nie ma terminów (przynajmniej przy zapisach online, jutro zadzwonię to może będę miała więcej szczęścia ).Oczywiście jak się zdecydowałam na dermatologa to moja twarz od razu spokorniała i wygląda całkiem nieźle Przy okazji znalazłam też ginekologa z b.dobrymi opiniami, dziewczyny w pracy też go chwaliły, więc nie pozostaje mi chyba nic innego jak sprawdzić osobiście
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-09-17 o 21:09
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 21:00   #2357
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Interesujący jest też artykuł o wpływie cukru na stan skóry i zjawisku glikacji, który przyczynia się do szybszego powstawania zmarszczek, utraty jędrności skóry i cellulitu. Ciekawie opisane.

Też planuję przegląd, a tym samym kolejne aukcje na All, chociaż tak mi się nie chce robić zdjęć i wystawiać..
O, to już gdzieś czytałam, nie wiem czy przypadkiem AA na tej podstawie nie stworzyło linii kosmetyków dla cukrzyków- coś mi się obiło o uszy kiedyś.

Ja nie wiem czy wystawię, bo nowości raczej nie mam
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Polecam ale właśnie przeczytałam jakie logiczne moje zdanie zacytowałaś i się załamałam musze zacząć pisać wolniej.
Ja tez tak często mam, zwłaszcza jak zmieniam jakieś zdanie i nie wytnę jednego słowa, albo o jedno za dużo
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A u mnie pełno końcówek i żadna się nie chce zdenkować
Z każdym wejściem pod prysznic mam nadzieję, że to już, ale one chyba mają ukryte dna

Dziś na osłodę pierwszego dnia po urlopie (swoją drogą spałam dziś w nocy może godzinę wszystkiego Najpierw nie mogłam zasnąć, bo po tej przerwie to było dla mnie za wcześnie a potem budziłam się co 15-20 min, tak jakbym bała się zaspać) zawędrowałam do SP, Jasmin i Sephory
Z Jasmin wyszłam grzecznie tylko z tonikiem Celii z nagietkiem a z Sephory z 3 kredkami Jumbo Od dziś na wszystkie produkty Sephora obowiązuje promocja 2 +1, czyli 3 (najtańszy) produkt za darmo
Z SP za to wyniosłam 2 dwupaki lakierów Wella dla mamy, tonik Dermiki , Essie Merino Cool (znowu nie było Mademoiselle ) i żel do h.int. AA z serii Pro.
Nie mam specjalnych wyrzutów

Dziewczyny miałyście Revlona Photo Ready?Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś płynnego podkładu i ten wpadł mi w oko

W ogóle to pod koniec zeszłego tygodnia miałam załamanie stanem mojej twarzy
One to robią złośliwie, niedługo "amerykańscy naukowcy" to udowodnią

Sporo potrzebowałaś dosładzać w takim razie Kredki Sephory to do oczu czy do ust? Muszę sobie przypomnieć ich kolorówkę, dawno nie przeglądałam co mają.

Podobno on ma drobinki. Widziałam, że dotarł do nas ich produkt w piance, ale nie pamiętam z jakiej to linii, chyba Colorstay

Moja nawet się trzyma- temperatura spadła to nie świeci się jak nie powiem co nie powiem komu tylko dalej przydałoby mi się cos pod filtr- może jednak nie będę czekać i otworzę kolejne kremidło? Użyłyście już może tej Dermiki Aquaoptima z SP?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 21:17   #2358
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
One to robią złośliwie, niedługo "amerykańscy naukowcy" to udowodnią

Sporo potrzebowałaś dosładzać w takim razie Kredki Sephory to do oczu czy do ust? Muszę sobie przypomnieć ich kolorówkę, dawno nie przeglądałam co mają.

Podobno on ma drobinki. Widziałam, że dotarł do nas ich produkt w piance, ale nie pamiętam z jakiej to linii, chyba Colorstay


e tam, tylko Celia i Essie było typowo zachciankowe
Reszta wchodzi do natychmiastowego użyciaNawet kredki

Do oczu Do ust nie używam wcale. Dawno mi się podobały, wzięłam dość "bezpieczne"kolory, takie na co dzień. Nie chce mi się rano kombinować nic poza cieniem bazowym i kredką

Widziałam te w musie :tak: No właśnie te drobinki mnie trochę zniechęcają, ale czytałam też sporo opinii, że wcale ich nie widać, albo b.delikatnie, żaden brokat. Może się skuszę i kliknę na Allegro 0002, bo 003, czyli pierwszy dostępny u nas jest dla mnie za ciemny
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 21:38   #2359
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja go dziś kupiłam
A ja nie, bo u mnie w Rossmannie oczywiście nie było. Kiedyś myślałam że on duży i fajny, a ciągle czegoś nie ma. Za to wypatrzyłam płyn micelarny i peeling enzymatyczny z glinką z serii Pure Dermiki i będą moje, niech no mi się tylko coś w kategorii oczyszczania zbliży do końca.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
W gazetce Hebe te olejki są znacznie tańsze niż mówiła Rzyrafka, w Jasmin też. Dziś je macałam, ale chyba się nie skuszę...No nie wiem, jakoś mnie nie przekonały...
Ale co z nimi nie tak? Zapachy czy konsystencja czy relacja value-price?

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Z Jasmin wyszłam grzecznie tylko z tonikiem Celii z nagietkiem a z Sephory z 3 kredkami Jumbo Od dziś na wszystkie produkty Sephora obowiązuje promocja 2 +1, czyli 3 (najtańszy) produkt za darmo
Z SP za to wyniosłam 2 dwupaki lakierów Wella dla mamy, tonik Dermiki , Essie Merino Cool (znowu nie było Mademoiselle ) i żel do h.int. AA z serii Pro.
Nie mam specjalnych wyrzutów
No to poszalałaś. Zazdroszczę chyba Merino Cool, ostatnio znowu oglądałam swatche.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście Revlona Photo Ready?Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś płynnego podkładu i ten wpadł mi w oko
Testowałam go jak wahałam się czy kupić jego (skłaniałam się do niego) czy Colorstay i ten drugi okazał się o niebo lepszy. U mnie ten podkład strasznie wchodził w pory i był widoczny na twarzy. A zapowiadał się super.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Moja nawet się trzyma- temperatura spadła to nie świeci się jak nie powiem co nie powiem komu tylko dalej przydałoby mi się cos pod filtr- może jednak nie będę czekać i otworzę kolejne kremidło? Użyłyście już może tej Dermiki Aquaoptima z SP?
Ja nie. I chyba nieprędko go wyjmę z zapasów, bo mam dużo Idealii a potem będą już kremy zimowe na tapecie.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Widziałam te w musie :tak: No właśnie te drobinki mnie trochę zniechęcają, ale czytałam też sporo opinii, że wcale ich nie widać, albo b.delikatnie, żaden brokat. Może się skuszę i kliknę na Allegro 0002, bo 003, czyli pierwszy dostępny u nas jest dla mnie za ciemny
Te drobinki są malutkie, nie było ich chyba widać na skórze, ale resztę podkładu już tak. Za to kolor Vanilla (nie pamiętam numeru) był bajecznie żółty i ładny, w gamie Colorstay nie ma takich kolorów a szkoda.


Ja dzisiaj byłam w Rossmannie, kupiłam krem do rąk Neutrogena z maliną norweską, bo w pracy mi się skończył, jutro testy.
Chciałam też tonik Dermiki - nie było, no to chciałam tonik Garnier niebieski - nie było , wzięłam tonik Bourjois bo tu go chwaliłyście, zobaczymy. Potem poszłam prosto do kasy żeby nie kupić czegoś zbędnego.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 06:24   #2360
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Z Jasmin wyszłam grzecznie tylko z tonikiem Celii z nagietkiem a z Sephory z 3 kredkami Jumbo Od dziś na wszystkie produkty Sephora obowiązuje promocja 2 +1, czyli 3 (najtańszy) produkt za darmo
Z SP za to wyniosłam 2 dwupaki lakierów Wella dla mamy, tonik Dermiki , Essie Merino Cool (znowu nie było Mademoiselle ) i żel do h.int. AA z serii Pro.
Nie mam specjalnych wyrzutów
Ale fajne zakupy Ta promocja w Sephorze to jest już co najmniej od zeszłego czwartku, jak wtedy przechodziłam koło niej, to wisiały plakaty.
Czekam na opinię o toniku Dermiki.
I bardzo zazdroszczę Merino Cool
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Użyłyście już może tej Dermiki Aquaoptima z SP?
Ja też nie i prędko nie użyję.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Za to wypatrzyłam płyn micelarny i peeling enzymatyczny z glinką z serii Pure Dermiki i będą moje, niech no mi się tylko coś w kategorii oczyszczania zbliży do końca.
Same ciekawostki z tej Dermiki wypatrujesz

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam w Rossmannie, kupiłam krem do rąk Neutrogena z maliną norweską, bo w pracy mi się skończył, jutro testy.
Chciałam też tonik Dermiki - nie było, no to chciałam tonik Garnier niebieski - nie było , wzięłam tonik Bourjois bo tu go chwaliłyście, zobaczymy. Potem poszłam prosto do kasy żeby nie kupić czegoś zbędnego.
Ja chyba też kupię ten krem, bo te zimne poranki sprawiają, że mam już bardzo wysuszone dłonie jak przychodzę do pracy i szkoda mi tak co chwila smarować dłonie L'Occitane - trochę za drogi interes Poza tym one przy takiej tendencji do pękającej skóry, jaka mi zaczyna powracać (), nie sprawdzają się tak dobrze - są fenomenalne na okres wiosenno-letni, ale teraz potrzebuję czegoś zdecydowanie silniejszego. A Isana do pracy się absolutnie nie nadaje, zbyt tłusta.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 06:41   #2361
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII


Karolina mi też cera coś się buntuje, więc łączę się w bólu Robią mi się takie małe gule, ktore zwykle mi wyłażą albo przy okresie (jestem już po) albo gdy twarz jest przesuszona. Zaczęłam więc znów używać czegoś treściwszego na noc. W sumie Idealii zostało mi jeszcze na kilka użyć więc będę mogła znów używać mocniejszych nawilżaczy.

Muszę wydumać zamówienie z Avonu, podobają mi się jedne perfumy. Ale chyba jednak wezmę coś innego
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 08:32   #2362
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja chyba też kupię ten krem, bo te zimne poranki sprawiają, że mam już bardzo wysuszone dłonie jak przychodzę do pracy i szkoda mi tak co chwila smarować dłonie L'Occitane - trochę za drogi interes Poza tym one przy takiej tendencji do pękającej skóry, jaka mi zaczyna powracać (), nie sprawdzają się tak dobrze - są fenomenalne na okres wiosenno-letni, ale teraz potrzebuję czegoś zdecydowanie silniejszego. A Isana do pracy się absolutnie nie nadaje, zbyt tłusta.
Właśnie przed chwilą przetestowałam - na razie jest przyjemny i dość dobrze się wchłonął. Mocno pachnie, ale przyjemnie, ładniej niż mój balsam. W domu jak mi się lada dzień skończy krem to mam w zapasie Palmers oliwkowy i mam nadzieję, że też będzie fajny.

W ogóle to zapomniałam wczoraj napisać co myślę o zmywaniu HI Curling. No i jest do - rozmięka na rzęsach od wody ale na nich zostaje. Przy DW jak się machnęło 2 razy opuszkami palców po rzęsach to tuszu nie było a tu nic. Musiałam ściagać z rzęs ciągnące się flaki tuszu, całość nie chciała zejść, resztki nie chciały się zmyć micelem tylko się roznosiły po twarzy, oczywiście przy tej całej operacji poleciało mi kilka rzęs i nie mam narazie ochoty na kolejne testy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 08:38   #2363
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą przetestowałam - na razie jest przyjemny i dość dobrze się wchłonął. Mocno pachnie, ale przyjemnie, ładniej niż mój balsam. W domu jak mi się lada dzień skończy krem to mam w zapasie Palmers oliwkowy i mam nadzieję, że też będzie fajny.
Może i mocno pachnieć, mnie to nie przeszkadza. Chyba w przerwie wyskoczę go kupić, bo aż mnie swędzą dłonie od wysuszenia

Strasznie chciałabym emuslję do kompletu, ale o ile krem faktycznie jest mi potrzebny, to balsam byłby naruszeniem odwyku, więc się powstrzymam.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to zapomniałam wczoraj napisać co myślę o zmywaniu HI Curling. No i jest do - rozmięka na rzęsach od wody ale na nich zostaje. Przy DW jak się machnęło 2 razy opuszkami palców po rzęsach to tuszu nie było a tu nic. Musiałam ściagać z rzęs ciągnące się flaki tuszu, całość nie chciała zejść, resztki nie chciały się zmyć micelem tylko się roznosiły po twarzy, oczywiście przy tej całej operacji poleciało mi kilka rzęs i nie mam narazie ochoty na kolejne testy.
No niestety, ostrzegałam, że to absolutna beznadzieja.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 08:45   #2364
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Może i mocno pachnieć, mnie to nie przeszkadza. Chyba w przerwie wyskoczę go kupić, bo aż mnie swędzą dłonie od wysuszenia

Strasznie chciałabym emuslję do kompletu, ale o ile krem faktycznie jest mi potrzebny, to balsam byłby naruszeniem odwyku, więc się powstrzymam.
Szybko się wchłania też.

Z emulsją to się nie spiesz - jeszcze tylko 12 dni.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No niestety, ostrzegałam, że to absolutna beznadzieja.
Miałaś rację. Koszmar.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 08:54   #2365
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Z emulsją to się nie spiesz - jeszcze tylko 12 dni.
Ostatnie 10 dni zamierzam odliczać właśnie z tą emotikonką w podpisie.

I już zaczynam przemyślenia, co potrzebuję kupić w październiku, nie będzie wśród zakupów na pewno aż trzech lakierów Essie, trochę otrzeźwiałam.
Poza tym pozwolę sobie na maksymalnie 3 nieplanowane zakupy.
I odwyk w takiej lekko zmodyfikowanej formie będzie trwał nadal.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 08:57   #2366
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ostatnie 10 dni zamierzam odliczać właśnie z tą emotikonką w podpisie.

I już zaczynam przemyślenia, co potrzebuję kupić w październiku, nie będzie wśród zakupów na pewno aż trzech lakierów Essie, trochę otrzeźwiałam.
Poza tym pozwolę sobie na maksymalnie 3 nieplanowane zakupy.
I odwyk w takiej lekko zmodyfikowanej formie będzie trwał nadal.
Ja chyba też przedłużę odwyk, ale tak w granicach rozsądku. Żeby nie kupować za bardzo zbytecznych kosmetyków i dalej zużywać to co mam, nie robić zapasów. Ale już nie taki kompletny szlaban, żebym miała wyrzuty sumienia z powodu kupna jednego lakieru za dużo.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 09:03   #2367
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja chyba też przedłużę odwyk, ale tak w granicach rozsądku. Żeby nie kupować za bardzo zbytecznych kosmetyków i dalej zużywać to co mam, nie robić zapasów. Ale już nie taki kompletny szlaban, żebym miała wyrzuty sumienia z powodu kupna jednego lakieru za dużo.
Ja jeszcze przemyślę, jak to dokładnie ma wyglądać, ale muszę dać sobie przejrzyste granice, bo inaczej będę szukała wymówek.
Póki co, doliczając już Neutrogenę, wydałam na kosmetyki we wrześniu 51,22 zł Okazuje się, że można nie wydawać kilku stów i być (w miarę ) zadowolonym
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 09:13   #2368
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja jeszcze przemyślę, jak to dokładnie ma wyglądać, ale muszę dać sobie przejrzyste granice, bo inaczej będę szukała wymówek.
Póki co, doliczając już Neutrogenę, wydałam na kosmetyki we wrześniu 51,22 zł Okazuje się, że można nie wydawać kilku stów i być (w miarę ) zadowolonym
To ja wydałam ciut więcej bo kupiłam 2 Esiaki. Ale niewiele, a też jestem zadowolona. Chociaż w sumie nie wiem czy byłabym tak samo bardzo gdybym nie kupiła tych lakierów.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 09:26   #2369
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ale fajnie! Ja też bym chciała, żeby mnie ktoś uczesał, sama nie potrafię za bardzo upinać włosów ani nic.
mi się zawsze marzyło mieć znajomą fryzjerkę a ona jest rewelacyjna, ma 25 lat, a 10-letnie doświadczenie
wczoraj byłam na kolejnej fryzurze, i kurczę też ładna ale wydawała mi się trochę za grzeczna i nie wiem mam nadzieję, że do soboty się namyślę
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Wczoraj odnalazłam żel dyniowy TBS, użyłam go i przepadłam - jaki cudowny zapach na jesień Od razu zaczęłam żałować, że nie mam zapasu No ale pewnie go jeszcze będą sprzedawać.
mówiłam ja swojego na razie nie używam, czekam do jesieni w zeszłym roku sprawdził się rewelacyjnie
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zalęgły nam się muszki owocówki W zeszłym tygodni przywieźliśmy mnóstwo owoców od mojej Babci, od razu się to paskudztwo pojawiło. I mimo że już dawno tych owoców nie ma, to one nadal są Już nawet banany i mango trzymam w lodówce...
o rany, u mnie zawsze ze zniknięciem winowajcy - owoców znikały
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście Revlona Photo Ready?Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś płynnego podkładu i ten wpadł mi w oko
nie miałam, ale może spróbuj Lumi Magique? Estelli się podobał po odlewce ode mnie


Snow, dziękuję za info o wymianie tuszy ja także skorzystałam, mam HIC i HL (HI nie lubię )
wczoraj testowałam HL i strasznie mi się podoba to rozczesywanie, ale trochę mi nie poszło z zewnętrznym kącikiem o ile rzęsy bliżej wewnętrznego rozczesane idealnie, tak jak przeszłam do zewnętrznych, to trochę się posklejały.. jak się nim malujesz? ogarniasz wszystkie rzęsy (że tak powiem) za jednym zamachem?

wczoraj kupiłam sukienkę Mohito chyba z kolekcji Sablewskiej, a przynajmniej wisiała przy niej całkiem ładne niektóre rzeczy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 10:52   #2370
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie miałam, ale może spróbuj Lumi Magique? Estelli się podobał po odlewce ode mnie
Oj tak, karolina ja z całego serca polecam Lumi, możesz przeczytać moją entuzjastyczną recenzję w KWC.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Snow, dziękuję za info o wymianie tuszy ja także skorzystałam, mam HIC i HL (HI nie lubię )
wczoraj testowałam HL i strasznie mi się podoba to rozczesywanie, ale trochę mi nie poszło z zewnętrznym kącikiem o ile rzęsy bliżej wewnętrznego rozczesane idealnie, tak jak przeszłam do zewnętrznych, to trochę się posklejały.. jak się nim malujesz? ogarniasz wszystkie rzęsy (że tak powiem) za jednym zamachem?
Ciesze się, że i Ty skorzystałaś Jakoś cicho o tej promocji, natknęłam się na info o niej tylko na fb i potem na blogu Estelli
Mnie niestety nie udało się dopaść drugiego HL, ale mam tyle miniaturek, że nie będę narzekać.
Co do malowania nim, to nie do końca pamiętam, dawno go nie używałam Ale nie przypominam sobie jakiś większych problemów, mam taki kształt oka, że chyba łapie mi w miarę wszystkie rzęsy na raz, a i z zewnętrznym kącikiem nie kojarzę większych problemów.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wczoraj kupiłam sukienkę Mohito chyba z kolekcji Sablewskiej, a przynajmniej wisiała przy niej całkiem ładne niektóre rzeczy
Którą, tą beżową z długim rękawem czy czarną? Mnie się podoba taka pudrowo różowa asymetryczna bluzka, ale uznałam, że się powstrzymam i nie będę znowu wydawała kasy na ciuchy. Zwłaszcza, że kupiłam jeszcze w Top Secret czarną, ołówkową sukienkę z rękawkami za łokcie, od dawna takiej szukałam.

ice, wyskoczyłam po krem, z wrażenia dopiero po powrocie do biura zobaczyłam, że jego bazą jest parafina, na którą moje dłonie zazwyczaj źle reagują. Mam jednak nadzieję, że się sprawdzi. Pachnie przepięknie, dobrze się wchłania i momentalnie wygładza, od razu czuję ulgę
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.