Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 14:19   #4141
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Karolina zdrówka życzę

A ja mam masełko karmelowe Nivei i bardzo mi odpowiada. Smaruję się nim w domu, bardzo długo się trzyma na ustach i dobrze chroni nawet przy tych mrozach, które niedawno mieliśmy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:21   #4142
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dziewczyny, dziś na blogu pojawi się wpis na temat masełek. Mam wszystkie rodzaje, więc jakbyście miały jakieś pytania, to piszcie śmiało.

Według mnie są świetne, nawet opakowanie mi tak bardzo nie przeszkadza, choć używam raczej w domu/pracy jak mam w miarę czyste dłonie.

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice dla mnie to tylko opcja domowa, zdecydowanie, ale te wersje zapachowe są takie kuszące
Które najbardziej? U mnie ranking jest taki: karmel , malina, wanilia. A klasyczne jest całkowicie bezzapachowe i używam go do smarowania nosa poranionego przez chusteczki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nivea_nivea lip butters.jpg (48,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nivea_nivea lip butter (2).jpg (55,5 KB, 17 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-12-18 o 14:25
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:22   #4143
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
karolina zdrówka życzę i widzę że masz już lakier na Sylwestra.

Ano mam, o ile zdąży dotrzeć Niestety to na razie wszystko co pewne w tym temacie

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie ogólnie kuszą te masełka, pomimo, że z zasady wolę sztyfty, z tego samego względu co Ty - higiena i wygoda
A jeśli już nakładam coś ze słoiczka, to tylko po umyciu rąk, tak w autobusie nigdy w życiu... fuj
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie w ogóle nie kuszą te masełka, właśnie ze względu na formę aplikacji. Bardzo mnie odrzuca taka niehigieniczna opcja, a jeszcze w komunikacji miejskiej...
Mam tak samo, więc używałabym też tylko w domu, ale i tak taka forma aplikacji średnio do mnie przemawia
Na jednym z blogów wyczytałam o używaniu do tego celu patyczków kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice dla mnie to tylko opcja domowa, zdecydowanie, ale te wersje zapachowe są takie kuszące
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No wersje zapachowe są super, zwłaszcza wanilia ale dla mnie w ogóle wszystkie smarowidła do ust Nivea poza klasyczną pomadką są mało skuteczne, a te wersje pachnące to w ogóle bez sensu, więc może też dlatego tak mnie nie ciągnie. I ja wolę jak mi pod nosem nie pachnie za mocno.
Mnie kusi malina, albo kupiona przez Madziarrę makadamia
Z zapachem pod nosem nie mam problemów o ile nie jest on sztuczny.
A z pomadek bezbarwnych od lat jestem wierna klasycznej niebieskiej bebe
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:23   #4144
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hosenko, bardzo mi przykro, trzymaj się

Ja też jestem chora, z nosa mi cieknie, ale niestety na zwolnienie nie mogę sobie pozwolić

Karolina, jak podoba Ci się ta książka? Ja zaczęłam czytać ją wczoraj i już pochłonęłam 250str., gdyby nie to, że muszę pracować to pewnie tak jak Ty przeczytałabym już całość. Mnie bardzo wciągnęła, na pewno przeczytam II część i nie mogę się doczekać, jak wyjdzie u nas III

A masełka Nivei bardzo Ci polecam, ja mam ten z macadamią, używam w domu, ale na suchary jest jak znalazł !

Dziś mam zamiar dokupić część brakujących prezentów i będzie finito
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:25   #4145
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Karolina zdrówka życzę


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja mam masełko karmelowe Nivei i bardzo mi odpowiada. Smaruję się nim w domu, bardzo długo się trzyma na ustach i dobrze chroni nawet przy tych mrozach, które niedawno mieliśmy
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziś na blogu pojawi się wpis na temat masełek. Mam wszystkie rodzaje, więc jakbyście miały jakieś pytania, to piszcie śmiało.

Według mnie są świetne, nawet opakowanie mi tak bardzo nie przeszkadza, choć używam raczej w domu/pracy jak mam w miarę czyste dłonie.
Dziewczyny a one nawilżają czy raczej w kierunku wazeliny idą?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-12-18 o 14:28
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:28   #4146
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Dziewczyny a one nawilżają czy raczej w kierunku wazeliny idą?
Ciężko mi powiedzieć, nie pamiętam jak zachowuje się wazelina na ustach. W każdym razie usta pozostają miękkie dość długo, nawet jak produktu nie czuć już na ustach.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:36   #4147
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja też jestem chora, z nosa mi cieknie, ale niestety na zwolnienie nie mogę sobie pozwolić
No to piątka
U mnie w pracy też zapierdziel i nie bardzo chciałam iść na zwolnienie, ale męczę się z tym kaszlem i dusznościami od m-ca, więc lekarz nawet nie chciał słyszeć, że odmawiam.
Poza tym zaobserwowałam, że to tylko ja mam takie dziwne opory, reszta jakoś nie

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Karolina, jak podoba Ci się ta książka? Ja zaczęłam czytać ją wczoraj i już pochłonęłam 250str., gdyby nie to, że muszę pracować to pewnie tak jak Ty przeczytałabym już całość. Mnie bardzo wciągnęła, na pewno przeczytam II część i nie mogę się doczekać, jak wyjdzie u nas III

A masełka Nivei bardzo Ci polecam, ja mam ten z macadamią, używam w domu, ale na suchary jest jak znalazł !
Hmm jak dla mnie to połączenie Zmierzchu i Harlequina
Nie powiem, bardzo wciągająca, ale treści to tam nie ma żadnej. Ot fajna odskocznia od cięższej lektury i na pewno dobra do komunikacji miejskiej o ile jak pisała Nina ktoś się nie wstydzi zaglądaczy
No ale umówmy się, nic szokującego tam nie ma, przynajmniej dla mnie
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 14:41   #4148
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ano mam, o ile zdąży dotrzeć Niestety to na razie wszystko co pewne w tym temacie
Na pewno zdąży, jeszcze kilka dni roboczych zostało.
A najlepsze są zawsze imprezy sylwestrowe które pojawiaja się w ostatniej chwili.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mam tak samo, więc używałabym też tylko w domu, ale i tak taka forma aplikacji średnio do mnie przemawia
Na jednym z blogów wyczytałam o używaniu do tego celu patyczków kosmetycznych
Opcja z patyczkami jakoś do mnie nie przemawia. Już widze siebie jak chce posmarowac usta i musze iść specjalnie po patyczek do łazienki.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A z pomadek bezbarwnych od lat jestem wierna klasycznej niebieskiej bebe
Ja od lat kupuję Carmex w sztyfcie, miałam zawsze problemy z ustami bardzo mi pierzchły, pekały, zdarzyło się że miałam po prostu rany na ustach, a z nim problem zniknął raz na zawsze.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:47   #4149
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No to piątka
U mnie w pracy też zapierdziel i nie bardzo chciałam iść na zwolnienie, ale męczę się z tym kaszlem i dusznościami od m-ca, więc lekarz nawet nie chciał słyszeć, że odmawiam.
Poza tym zaobserwowałam, że to tylko ja mam takie dziwne opory, reszta jakoś nie
Ja też mam opory, bo niestety jeśli ja do pracy nie pójdę to narobię komuś problemu... To jest jedna z tych rzeczy, która w przyszłym roku zmusza mnie do zmiany pracy

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Hmm jak dla mnie to połączenie Zmierzchu i Harlequina
Nie powiem, bardzo wciągająca, ale treści to tam nie ma żadnej. Ot fajna odskocznia od cięższej lektury i na pewno dobra do komunikacji miejskiej o ile jak pisała Nina ktoś się nie wstydzi zaglądaczy
No ale umówmy się, nic szokującego tam nie ma, przynajmniej dla mnie
Ja też się nie rumienię czytając ją Co do treści to takie przemyślenia pewnie będą po przeczytaniu całości, bo na razie nie mam całego obrazu Jak czytałam Poczet... Szczycielskiego to momentami treści było tyle, że musiałam czasem wracać do wcześniejszego wątku, żeby wszystko załapać Ale umówmy się, w świecie książek jestem dopiero laikiem
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 15:05   #4150
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość






Dziewczyny a one nawilżają czy raczej w kierunku wazeliny idą?
Jak dla mnie masełko jest lepsze niż wazelina. Wazelina jest taka jakaś tłusta i u mnie się nie trzymała na ustach tak długo
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 15:11   #4151
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na pewno zdąży, jeszcze kilka dni roboczych zostało.
A najlepsze są zawsze imprezy sylwestrowe które pojawiaja się w ostatniej chwili.
O ile nie nastąpi świąteczny paraliż na poczcie to powinien.
Też mam takie obserwacje i na to liczę
Ostatnio pojawiła się propozycja przebieranej imprezy, ale kompletnie mi się nie chce inwestować w to Poza tym gdyby to jeszcze była domówka a to impreza w klubie a na takiej byłam rok temu (w sumie nawet wtedy nie w klubie a w hotelu na "balu") i w tym roku chciałabym mniej "tłocznie" i mniej oficjalnie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Opcja z patyczkami jakoś do mnie nie przemawia. Już widze siebie jak chce posmarowac usta i musze iść specjalnie po patyczek do łazienki.
Ja również

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja od lat kupuję Carmex w sztyfcie, miałam zawsze problemy z ustami bardzo mi pierzchły, pekały, zdarzyło się że miałam po prostu rany na ustach, a z nim problem zniknął raz na zawsze.
Mi wystarczy w miarę przyzwoite nawilżenie, nie mam specjalnych problemów, ale też kupować coś tylko dla samego zapachu mi się nie uśmiecha.
Nie miałam nigdy Carmexa, on nie pachnie jakoś intensywnie czasem?

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja też mam opory, bo niestety jeśli ja do pracy nie pójdę to narobię komuś problemu... To jest jedna z tych rzeczy, która w przyszłym roku zmusza mnie do zmiany pracy


Ja też się nie rumienię czytając ją Co do treści to takie przemyślenia pewnie będą po przeczytaniu całości, bo na razie nie mam całego obrazu Jak czytałam Poczet... Szczycielskiego to momentami treści było tyle, że musiałam czasem wracać do wcześniejszego wątku, żeby wszystko załapać Ale umówmy się, w świecie książek jestem dopiero laikiem
Rozumiem, w takim razie jesteś w zupełnie innej sytuacji.

A III część widzę już na stronie empiku, więc chyba jest
Ja mam ściągnięte II części z netu, bo szkoda mi na takie książki kasy no i jestem uziemiona

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ciężko mi powiedzieć, nie pamiętam jak zachowuje się wazelina na ustach. W każdym razie usta pozostają miękkie dość długo, nawet jak produktu nie czuć już na ustach.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie masełko jest lepsze niż wazelina. Wazelina jest taka jakaś tłusta i u mnie się nie trzymała na ustach tak długo
Właśnie ja wazelinę pamiętam jako coś co dawało "poślizg" i natłuszczało usta, ale nie dawało właściwie żadnego odczuwalnego nawilżenia
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 15:36   #4152
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziś na blogu pojawi się wpis na temat masełek. Mam wszystkie rodzaje, więc jakbyście miały jakieś pytania, to piszcie śmiało.

Według mnie są świetne, nawet opakowanie mi tak bardzo nie przeszkadza, choć używam raczej w domu/pracy jak mam w miarę czyste dłonie.
Cudna gromadka
Skusiłaś mnie jeszcze bardziej.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Na jednym z blogów wyczytałam o używaniu do tego celu patyczków kosmetycznych
To ja już wolę czystym palcem.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Z zapachem pod nosem nie mam problemów o ile nie jest on sztuczny.
A z pomadek bezbarwnych od lat jestem wierna klasycznej niebieskiej bebe
Ja też lubię zapachowe, jednym z moich ulubieńców jest Lip Smackers Cotton Candy
Lubię też różaną Bebe

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Poza tym zaobserwowałam, że to tylko ja mam takie dziwne opory, reszta jakoś nie
Mam tak samo... Ja nawet na zwolnieniu potrafiłam przyjść do pracy (bez komentarza ), ale generalnie ludzie mają to ekhm w nosie i nawet telefonów nie odbierają na chorobowym.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Hmm jak dla mnie to połączenie Zmierzchu i Harlequina
Nie powiem, bardzo wciągająca, ale treści to tam nie ma żadnej. Ot fajna odskocznia od cięższej lektury i na pewno dobra do komunikacji miejskiej o ile jak pisała Nina ktoś się nie wstydzi zaglądaczy
No ale umówmy się, nic szokującego tam nie ma, przynajmniej dla mnie
Wow, to nie brzmi dla mnie zachęcająco.
Ale może też kiedyś przeczytam, jak będę się bardzo nudzić.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 08:35   #4153
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też mam takie obserwacje i na to liczę
Ostatnio pojawiła się propozycja przebieranej imprezy, ale kompletnie mi się nie chce inwestować w to Poza tym gdyby to jeszcze była domówka a to impreza w klubie a na takiej byłam rok temu (w sumie nawet wtedy nie w klubie a w hotelu na "balu") i w tym roku chciałabym mniej "tłocznie" i mniej oficjalnie
My idziemy na domówkę do dalszych znajomych właśnie dlatego że nie chcieliśmy do klubu gdzie szła reszta naszych znajomych. Ale idzie para naszych przyjaciół też, więc zapowiada się dobrze, tylko kawałek poza miastem i zastanawiam się jak wrócimy bo w bycie kierowcą w Sylwestra się nie dam wmanewrować.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nie miałam nigdy Carmexa, on nie pachnie jakoś intensywnie czasem?
Nie bardzo intensywnie ale wyczuwalnie - czuć wanilię, kamforę i chemię, ja jestem wrażliwa na zapachy i mi pasuje, więc nie może być męczący.

Jeszcze dwie pobudki o świcie do świątecznego wolnego. Dam radę. Jestem przemęczona.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 08:46   #4154
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jeszcze dwie pobudki o świcie do świątecznego wolnego. Dam radę. Jestem przemęczona.
Ja tak samo, a potem do 2 stycznia wolne
Co prawda i tak nie będę całkiem urlopowała, ale na pewno odpocznę. Tez już nie daję rady.

Pomalowałam wczoraj paznokcie She's Pampered, jest piękny Nawet tym cienkim pędzelkiem malowało mi się bezproblemowo, wysechł szybciutko, po prostu super.

Wczoraj sobie uświadomiłam, że mam jeszcze Essiaki, których nie wypróbowałam i takie, którymi malowałam dopiero jeden raz, wstyd
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 08:56   #4155
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja tak samo, a potem do 2 stycznia wolne
Co prawda i tak nie będę całkiem urlopowała, ale na pewno odpocznę. Tez już nie daję rady.
Ja będę się cąłkiem urlopowała, do bólu i do stopnia w którym odpoczną wszystkie komórki mojego organizmu.
Przynajmniej taki jest plan.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wczoraj sobie uświadomiłam, że mam jeszcze Essiaki, których nie wypróbowałam i takie, którymi malowałam dopiero jeden raz, wstyd
To ja nie mam takich nieużywanych wcale i tylko Beyond Cozy miałam na paznokciach jeden raz.

Ale chcę koniecznie Sole Mate, A list, Midnight Cami i Sand Tropez a jak na złość SP nie robi żadnych promocji.

W ogóle mam dzisiaj gołe paznokcie. Sprzątałam wczoraj gruntownie łazienkę i mi pękła rękawiczka i Cif zeżarł mi kawałek paznokcia z jeszcze większym kawałkiem lakieru.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 09:18   #4156
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja będę się cąłkiem urlopowała, do bólu i do stopnia w którym odpoczną wszystkie komórki mojego organizmu.
Przynajmniej taki jest plan.
I bardzo dobrze, ja niestety aż na taki odpoczynek nie mogę sobie pozwolić, ale myślę, że też się zregeneruję porządnie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To ja nie mam takich nieużywanych wcale i tylko Beyond Cozy miałam na paznokciach jeden raz.

Ale chcę koniecznie Sole Mate, A list, Midnight Cami i Sand Tropez a jak na złość SP nie robi żadnych promocji.
Z tych, które wymieniłaś, kuszą mnie dwa ostatnie.

Ja miałam raz Lady Like, Demure Vix, Mademoiselle, Miss Fancy Pants, te dwa ze świątecznej kolekcji i chyba coś jeszcze a ani razu Eternal Optimist, Over The Edge i Where's My Chauffeur.

Wnioski: za długo się trzymają na paznokciach, za często kupuję.

Nie wypróbowałam też jeszcze nowych L'Orealków z rossmannowej promocji -40%.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle mam dzisiaj gołe paznokcie. Sprzątałam wczoraj gruntownie łazienkę i mi pękła rękawiczka i Cif zeżarł mi kawałek paznokcia z jeszcze większym kawałkiem lakieru.

Ja miałam gołe przez kilka dni, ranki przy paznokciach dalej mi się nie zagoiły i pewnie będę rozpaczać przy zmywaniu, ale trudno. Od razu mi lepiej, jak mam trochę koloru.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 10:30   #4157
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja miałam raz Lady Like, Demure Vix, Mademoiselle, Miss Fancy Pants, te dwa ze świątecznej kolekcji i chyba coś jeszcze a ani razu Eternal Optimist, Over The Edge i Where's My Chauffeur.

Wnioski: za długo się trzymają na paznokciach, za często kupuję.

Nie wypróbowałam też jeszcze nowych L'Orealków z rossmannowej promocji -40%.
Niezła bateria nieprzetestowanych lakierów. Ja na szczęście ostatnio ciut przystopowałam z kupowaniem i teraz nie mam nic nieuzywanego chyba. Dzisiaj muszę pomalować coś koniecznie i myślę właśnie czym.

Ja wczoraj lukałam na L'Orealki w SP i ciut żałuję że nie kupiłam więcej w tej promocji -40%.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

Ja miałam gołe przez kilka dni, ranki przy paznokciach dalej mi się nie zagoiły i pewnie będę rozpaczać przy zmywaniu, ale trudno. Od razu mi lepiej, jak mam trochę koloru.
Doskonale to rozumiem, ja też nie cierpię nosić niepomalowanych, staram się im nie przyglądać dzisiaj. Dobrze chociaż że miałam wczoraj ciut dłuższe paznokcie to po odcięciu ubytku wyglądają dobrze znowu i nadają się do malowania dzisiaj wieczorem. O ile nie pojadę do rodziców oglądać skarby które przywiozła mi siostra.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 10:49   #4158
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
fajne wydają się niektóre produkty ceny już mniej
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mam ochotę kupić sobie odżywkę do rzęs Revitacell (wrocławski produkt! ), ale trochę się boję, że wywalę ponad 100 zł i nie będzie efektów
zawsze to taniej niż Revitalash - bardzo chwalony na wizażu, ale cenę ma zawrotną
bywa, że takie produkty działają np. na rzęsy na jednym oku i rosną jak szalone, podczas gdy na drugim bez zmian i wygląda to karykaturalnie
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Allegro to zło Siedzę na zwolnieniu, nudzę się okropnie (aż tak, że przeczytałam 50 twarzy Greya w 1 dzień ) i kliknęłam właśnie Beyond Cozy
W dodatku kusi mnie jeszcze jeden holo (brokat?) z Color Club
tak myślałam, jak zobaczyłam że pisałaś o tej porze - zdrowiej szybko
ja po pierwszej części od razu ściągnęłam drugą, przeczytałam kilka rozdziałów, ale wolę normalną książkę i czekam aż koleżanka odda koleżance od której pożyczałam pierwszą część
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A z pomadek bezbarwnych od lat jestem wierna klasycznej niebieskiej bebe
ja też, nawet mnie nie kusi zmiana
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A III część widzę już na stronie empiku, więc chyba jest
Ja mam ściągnięte II części z netu, bo szkoda mi na takie książki kasy no i jestem uziemiona
miała być w połowie stycznia przynajmniej tak było napisane na okładce I tomu
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Pomalowałam wczoraj paznokcie She's Pampered, jest piękny Nawet tym cienkim pędzelkiem malowało mi się bezproblemowo, wysechł szybciutko, po prostu super.
ja dziś zamierzam nim pomalować

co do gołych paznokci, nie mam oporów przed noszeniem takich, nawet lepiej im robi taki mały odpoczynek, są w dobrym stanie

ostatnio na imieniny dostałam od TŻ śliczne pończochy samonośne z satynową kokardką z tyłu tylko nie wiem, czy nie są za krótkie na mój wzrost przymierzyłam i tak mi się wydaje, ale nie mam porównania, więc nie wiem jak powinno być naprawdę, a zdjęcia katalogowe to wiadomo
to rozmiar 1-2, rajstopy noszę 3, ale tak myślę, że może pończochy 3-4 by się nie trzymały albo marszczyły? te przylegają idealnie.. macie doświadczenie w tej materii?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-12-19 o 10:50
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 10:53   #4159
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ostatnio na imieniny dostałam od TŻ śliczne pończochy samonośne z satynową kokardką z tyłu tylko nie wiem, czy nie są za krótkie na mój wzrost przymierzyłam i tak mi się wydaje, ale nie mam porównania, więc nie wiem jak powinno być naprawdę, a zdjęcia katalogowe to wiadomo
to rozmiar 1-2, rajstopy noszę 3, ale tak myślę, że może pończochy 3-4 by się nie trzymały albo marszczyły? te przylegają idealnie.. macie doświadczenie w tej materii?
Ja rajstopy też noszę 3, ale pończochy samonośne zawsze 1-2, bo większe mi spadają z ud. W przypadku pończoch chyba długość nie jest tym parametrem na który powinno się patrzeć, przynajmniej na mnie zawsze 1-2 są dobrej długości.

Nauczyłam się tego jak kiedyś w drodze na maturę pończochy spadły mi do kostek. Niezapomniane przeżycie, nie polecam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 11:01   #4160
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zawsze to taniej niż Revitalash - bardzo chwalony na wizażu, ale cenę ma zawrotną
Opinie Revitalash ma dobre, ale dla mnie cenniejsza jest jedna opinia mojej koleżanki - jak przestała ją stosować, a stosowała długo, rzęsy bardzo zaczęły jej wypadać i generalnie są teraz w stanie gorszym, niż wyjściowo. Mnie to zniechęciło, a nie będę całe życia wydawała po 300 zł na odżywkę.


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ostatnio na imieniny dostałam od TŻ śliczne pończochy samonośne z satynową kokardką z tyłu tylko nie wiem, czy nie są za krótkie na mój wzrost przymierzyłam i tak mi się wydaje, ale nie mam porównania, więc nie wiem jak powinno być naprawdę, a zdjęcia katalogowe to wiadomo
to rozmiar 1-2, rajstopy noszę 3, ale tak myślę, że może pończochy 3-4 by się nie trzymały albo marszczyły? te przylegają idealnie.. macie doświadczenie w tej materii?
Ojej, a wiesz może, gdzie kupił takie cudo? Calzedonia? Ja uwielbiam pończochy
Ja rajstopy noszę 3, a pończochy samonośne zazwyczaj 1-2, chyba, że na opakowaniu jest wyraźnie zaznaczone, że są na o wiele niższy wzrost. Ja mam 172 cm i raz zdarzyło mi się, że 1-2 były zdecydowanie za krótkie, nie wyglądało to tak, jak powinno. Z drugiej strony raz 3-4 miałam aż za długie, sięgały mi prawie na pupę

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nauczyłam się tego jak kiedyś w drodze na maturę pończochy spadły mi do kostek. Niezapomniane przeżycie, nie polecam.
Nie zazdroszczę takiego dodatkowego czynnika stresującego!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:04   #4161
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie zazdroszczę takiego dodatkowego czynnika stresującego!
Teraz przynajmniej mogę się z tego pośmiać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:23   #4162
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja rajstopy też noszę 3, ale pończochy samonośne zawsze 1-2, bo większe mi spadają z ud. W przypadku pończoch chyba długość nie jest tym parametrem na który powinno się patrzeć, przynajmniej na mnie zawsze 1-2 są dobrej długości.

Nauczyłam się tego jak kiedyś w drodze na maturę pończochy spadły mi do kostek. Niezapomniane przeżycie, nie polecam.
właśnie nie wiem, czy to nie wygląda źle, ale może mi się wydaje, bo nie miałam wcześniej do czynienia z pończochami

o rany nie zazdroszczę takich wrażeń
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Opinie Revitalash ma dobre, ale dla mnie cenniejsza jest jedna opinia mojej koleżanki - jak przestała ją stosować, a stosowała długo, rzęsy bardzo zaczęły jej wypadać i generalnie są teraz w stanie gorszym, niż wyjściowo. Mnie to zniechęciło, a nie będę całe życia wydawała po 300 zł na odżywkę.

Ojej, a wiesz może, gdzie kupił takie cudo? Calzedonia? Ja uwielbiam pończochy
Ja rajstopy noszę 3, a pończochy samonośne zazwyczaj 1-2, chyba, że na opakowaniu jest wyraźnie zaznaczone, że są na o wiele niższy wzrost. Ja mam 172 cm i raz zdarzyło mi się, że 1-2 były zdecydowanie za krótkie, nie wyglądało to tak, jak powinno. Z drugiej strony raz 3-4 miałam aż za długie, sięgały mi prawie na pupę
uu, nie wiedziałam, że tak "uzależniają", że bez nich rzęsy nie funkcjonują, masakra

Gatta o takie http://gatta.js.com.pl/p/2852/ponczo...le-cancan.html

ja mam 169 (albo 170, zależy kto mierzy ), na opakowaniu głównym wyznacznikiem jest długość stopy nawet nie mam w domu lustra obejmującego całą sylwetkę, żeby się upewnić, że to dobra długość
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:45   #4163
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
właśnie nie wiem, czy to nie wygląda źle, ale może mi się wydaje, bo nie miałam wcześniej do czynienia z pończochami
Powinny sięgać tak, jak u modelki na opakowaniu

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Gatta o takie http://gatta.js.com.pl/p/2852/ponczo...le-cancan.html

ja mam 169 (albo 170, zależy kto mierzy ), na opakowaniu głównym wyznacznikiem jest długość stopy nawet nie mam w domu lustra obejmującego całą sylwetkę, żeby się upewnić, że to dobra długość
Śliczne są Szkoda, że nie ma cielistych, nie jestem fanką czarnych, niekryjących rajstop, ale te są świetne, muszę zajrzeć do Gatty

Długość stopy to trochę śmiesznie Ja z moim małym, wąskim 36, a czasami nawet 35 kwalifikuję się na 1-2, ale na drugi wymiar to już 3-4.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:48   #4164
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Powinny sięgać tak, jak u modelki na opakowaniu
I powinno być wygodnie, jak są za nisko to to czuć. A jak za wysoko to wiadomo że niewygodnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:59   #4165
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
bywa, że takie produkty działają np. na rzęsy na jednym oku i rosną jak szalone, podczas gdy na drugim bez zmian i wygląda to karykaturalnie
Haha

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nauczyłam się tego jak kiedyś w drodze na maturę pończochy spadły mi do kostek. Niezapomniane przeżycie, nie polecam.
Ojej, faktycznie


Mój organizm znowu mnie zadziwia. Od ponad tygodnia pochłaniam codziennie całą garść orzechów włoskich i migdałów (solone migdały z Biedronki ), do tego zajadam jeszcze suszone morele. Nie wiem skąd mam taką nagłą chcicę na bakalie Ale podobno orzechy są dobre na włosy, więc wcinam śmiało
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:36   #4166
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wow, to nie brzmi dla mnie zachęcająco.
Ale może też kiedyś przeczytam, jak będę się bardzo nudzić.
Nie to, żebym życzyła Ci choroby, ale w razie "w" to najlepszy czas na taką pozycję

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie bardzo intensywnie ale wyczuwalnie - czuć wanilię, kamforę i chemię, ja jestem wrażliwa na zapachy i mi pasuje, więc nie może być męczący.
Jeśli jest tam kamfora, albo cokolwiek pachnącego ziołowo to ja jednak zostanę przez bebe

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Pomalowałam wczoraj paznokcie She's Pampered, jest piękny Nawet tym cienkim pędzelkiem malowało mi się bezproblemowo, wysechł szybciutko, po prostu super.

Wczoraj sobie uświadomiłam, że mam jeszcze Essiaki, których nie wypróbowałam i takie, którymi malowałam dopiero jeden raz, wstyd
W niektórych lakierach ten cienki pędzelek naprawdę nie przeszkadza Jak próbowałam Beyond Cozy od Niny to też nie było problemu, żeby w miarę równo pomalować a było to na szybko i w dodatku w knajpie

Z takich nieużywanych lakierów został mi już tylko jeden z nowych OPI
Zresztą stoi już na półeczce pierwszy w kolejce

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
tak myślałam, jak zobaczyłam że pisałaś o tej porze - zdrowiej szybko
ja po pierwszej części od razu ściągnęłam drugą, przeczytałam kilka rozdziałów, ale wolę normalną książkę i czekam aż koleżanka odda koleżance od której pożyczałam pierwszą część

ostatnio na imieniny dostałam od TŻ śliczne pończochy samonośne z satynową kokardką z tyłu

Mnie nie przeszkadza skoro i tak siedzę w domu, ale generalnie chyba jednak wolę papierowe książki i to po raz kolejny oddala myśl o zakupie czytnika

Świetne

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Mój organizm znowu mnie zadziwia. Od ponad tygodnia pochłaniam codziennie całą garść orzechów włoskich i migdałów (solone migdały z Biedronki ), do tego zajadam jeszcze suszone morele. Nie wiem skąd mam taką nagłą chcicę na bakalie Ale podobno orzechy są dobre na włosy, więc wcinam śmiało
Mam w domu całą pakę migdałów i pistacji z Biedrony, ale ciągle o nich zapominam

A właśnie, podobno Be Beauty wypuściło micel i tak jak żel jest produkowany przez Tołpę Opinie w necie ma na razie b.dobre, ale jeszcze go nie widziałam u siebie.
Z żelu jestem b.zadowolona, więc może i micel się sprawdzi...Nie wiem tylko co na to moje zapasy
1 mały Eveline, 1 no name z Kauflandu i 1 Bielenda. W sumie nie aż tak dużo
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:25   #4167
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jeśli jest tam kamfora, albo cokolwiek pachnącego ziołowo to ja jednak zostanę przez bebe
Jest, ja jej juz tak nie wyczuwam, ale nie zaprzeczę że Bebe pachnie przyjemniej. Ale działanie Carmexa mi wszystko wynagradza.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A właśnie, podobno Be Beauty wypuściło micel i tak jak żel jest produkowany przez Tołpę Opinie w necie ma na razie b.dobre, ale jeszcze go nie widziałam u siebie.
Z żelu jestem b.zadowolona, więc może i micel się sprawdzi...Nie wiem tylko co na to moje zapasy
1 mały Eveline, 1 no name z Kauflandu i 1 Bielenda. W sumie nie aż tak dużo
Myślę że nawet nie aż tak duże zapasy nie usprawiedliwiają kupna czegoś co za miesiąc też kupisz spokojnie i w tej samej cenie a wcześniej i tak nie poużywasz. Tak sobie przynajmniej ja ostatnio tłumaczyłam kwestie micelowe jak się zastanawiałam nad skorzystaniem ostatnio z promocji na Biodermę w Eskulapie.

Ja mam też już zupełnie przyzwoite zapasy micelowe - 1 LRP i 1 Vichy - ale ciut gorzej to brzmi jak policze jeszcze świeżo zaczęty Avene 400 ml i fakt, że LRP też jest 400 ml.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:32   #4168
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Myślę że nawet nie aż tak duże zapasy nie usprawiedliwiają kupna czegoś co za miesiąc też kupisz spokojnie i w tej samej cenie a wcześniej i tak nie poużywasz. Tak sobie przynajmniej ja ostatnio tłumaczyłam kwestie micelowe jak się zastanawiałam nad skorzystaniem ostatnio z promocji na Biodermę w Eskulapie.

Ja mam też już zupełnie przyzwoite zapasy micelowe - 1 LRP i 1 Vichy - ale ciut gorzej to brzmi jak policze jeszcze świeżo zaczęty Avene 400 ml i fakt, że LRP też jest 400 ml.
A nie, spokojnie, mam zamiar kupić go jak wykończę Bielendę
Czyli w styczniu najwcześniej. Nie żebym tak od razu po niego chciała biec
Na szczęście moje to standardowe pojemności, więc liczę, że m-c czy 2 i będę na zero

Na razie pocieszam się myślą o zakupie tego co mi się kończy lub skończyło: lekkiego balsamu, pomadki bebe, pianki do depilacji,deo w sprayu i jakiegoś szamponu naładowanego silikonami
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:36   #4169
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

A to wtedy już prawie zapasów mieć nie będziesz.

Ja wczoraj kupiłam sobie szampon ale bez silikonów - Gliss Kur zwiększający objętość. Mała rzecz a cieszy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:57   #4170
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A to wtedy już prawie zapasów mieć nie będziesz.

Ja wczoraj kupiłam sobie szampon ale bez silikonów - Gliss Kur zwiększający objętość. Mała rzecz a cieszy.
Dokładnie

Nie pamiętam kiedy miałam cokolwiek z tej firmy Chyba dwufazową odżywkę Jak pachnie?
Teraz mam same bezsilikonowce i już mi brakuje czegoś bardziej myjącego.
Wezmę albo zielony Elseve, albo tego Garniera ziołowego, ewentualnie morelowego dla dzieci
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.