Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-24, 12:54   #4201
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Również Wam moje kochane życzę Wesołych Świąt, aby był to czas spokoju, relaksu, szczerego śmiechu, bez niezręcznych rodzinnych sytuacji I przede wszystkim w zdrowiu!
Ja niestety nabawiłam się przeziębienia, boli mnie gardło i trochę kaszlę. Obejdzie się bez całowania rodziny tżta
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 12:05   #4202
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hosenko, jest mi strasznie przykro, że tak wielka radość z oczekiwania na Potomka w jednej chwili zmieniła się w tak straszne nieszczęście. Życzę Ci jak najwięcej sił, nie załamuj się!
Nie udało mi się zajrzeć tu wcześniej i złożyć życzeń świątecznych taki jakiś zabiegany miałam ten czas.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W sobotę kupiłam dwa cienie z nowej kolekcji Sephory, o te http://www.sephora.fr/Maquillage/Yeu...ieres/P1160079 - w kolorze Metallic Beige i Metallic Taupe. Są fenomanalne, idealnie się nakładają, blask nie jest aż tak oszałamiający, spokojnie nadają się na dzień. A kolor Taupe jest po prostu boski, taki niejednoznaczny, brązowoszary, zimny - po prostu piękny Dawno nie byłam tak aż zadowolona z cieni!
Tylko dlaczego takie beznadziejne "bazowe" kolory wypuścili
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A widzisz, a próbowałaś już? Bo ja miałam właśnie pisać że jestem nim rozczarowana. Spodziewałam się że będzie miał ciemną bazę i będzue krył paznokieć, a on jest niekryjący, bardziej jak top z drobinkami i efekt nie ma nic wspólnego z zawartością buteleczki. Chciałam pomalować nim paznokcie w sobotę, ale po jednym odpuściłam.
Na jakimś ciemnym bazowym lakierze go wypróbuję, może zmienię zdanie, ale na razie jestem trochę zrażona.

Fajne, dawno nie byłam w Spehorze i nie oglądałam kolorówki.

Ja kupiłam w piątek fioletową kredkę z serii smoky L'Oreal, jest o wiele fajniejsza niż ta Bourjois, którą kupiłam w Rossmannie wcześniej. Bardzo ciemna ale widać że to fiolet, jestem zadowolona.
Napisałam wyraźnie, że to piasek zawieszony w bezbarwnej bazie mam go właśnie na 441, wygląda ślicznie, jeśli utrzyma się do jutro to wstawię zdjęcie

O, a są już te zniżki? Chcę jedną jaskrawą matową pomadkę z tych wąskich, normalnie kosztuje 45 zł

O, fajnie, że też Ci przypadła do gustu, wypróbowałam ją i brązową na linii wodnej i nie podrażnia mnie Może zakupię też czarną (obecnej Mh mam kilka cm już).
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Szkoda, z tego co ja chciałam nie było tylko jednej rzeczy. Zamówiłam większość po jednej sztuce, więc właściwie i tak będzie musiał się ze mną podzielić. Jestem bardzo ciekawa niektórych smaków.[COLOR="Silver"]

Najgorzej to mieć urodziny i imieniny w Wigilię, moja koleżanka tak ma.
Ojej, dostałam ślinotoku

W moje urodziny co kilka lat wypada Wielkanoc ale to one są stałą częścią każdego roku więc nie czuję się jakoś specjalnie pokrzywdzona za to imieniny mam dzień przed urodzinami, i tu czasami najbliżsi zawodzą
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Znacie może firmę Topicrem? Byłam dziś z TŻ w Rossmannie, który otworzyli po długim remoncie - powiększyli go, a tym samym asortyment, pojawił się regał z szeroką ofertą Tołpy, Siquens, Topicrem i jeszcze jakies inne firmy. Wsadzili też szafę Sally Hansen.
Widziałam w kilku rossach, starałam się pilnować, czy nie wycofuja mi RoC'a no i przegapiłam
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Też bym się bała, ja używam wytrwale olejku rycynowego i jestem bardzo zadowolona z efektów. Pewnie nie jest tak wygodny w sotosowaniu, ale inwestycja w niego wyniosła bodajże 2 zł.
Też stosuję regularnie, na pewno półtorej miesiąca jak nie dwa już, ale spektakularnych efektów brak. Brwi się ciutkę zagęściły, ale rzęsy mam uparte
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 13:08   #4203
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na DOZ znalazłam coś, co mnie też zainteresowało - Gal, odżywka keratynowa, kapsułki żelatynowe - też na olejku rycynowym. Skład chyba niezły, prawda?

Ricinus Communis Oil, Gelatin, Glycerin, oenothera Biennis Oil, Borago Officinalis Seed Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnam-aldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Citronellol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, CI 42051.
Namnie w ogóle nie podziałała, używałam w zeszłym roku, mam do oddania kawałek blistra jakby ktoś chciał
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie w ogóle nie kuszą te masełka, właśnie ze względu na formę aplikacji. Bardzo mnie odrzuca taka niehigieniczna opcja, a jeszcze w komunikacji miejskiej...
Mam takie samo zdanie, w dodatku widziałam gdzieś skład i tam nie ma nawet żadnego olejku
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wczoraj sobie uświadomiłam, że mam jeszcze Essiaki, których nie wypróbowałam i takie, którymi malowałam dopiero jeden raz, wstyd
U mnie niewypróbowane nigdy lakiery stanowią stale ok. 10% kolekcji
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jest, ja jej juz tak nie wyczuwam, ale nie zaprzeczę że Bebe pachnie przyjemniej. Ale działanie Carmexa mi wszystko wynagradza.

Ja mam też już zupełnie przyzwoite zapasy micelowe - 1 LRP i 1 Vichy - ale ciut gorzej to brzmi jak policze jeszcze świeżo zaczęty Avene 400 ml i fakt, że LRP też jest 400 ml.
Też od paru lat chcę go wypróbować, zwłaszcza wersję jaśminową, ale z moimi zapasami to może w 2014 coś kupię? Do tego męczą mnie wyrzuty sumienia za złamanie szlabanu wiśniowym ChapStickiem w SP

Zaczęłam Dermedica, ciężej zmywa tusz do rzęs niż Bourjois, ale nie wiem czemu jakoś mi to szczególnie nie przeszkadza Ale na odleweczkę do testów się piszę
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja chciałam brać czarny Elseve, ale spodobał mi się kolor tego Gliss Kura. Ogólnie za Gliss Kurami nie przepadam, ale jakoś tak mnie skusił, mam nadzieję że będzie fajny.
Mi podpasował arganowy z Avonu, włosy są błyszczące i nieplączące się bez odżywki

Ale GlissKurra brązowego kupię dla porównania, zachciało nam się z siostrami testowania szamponów i teraz kupujemy tylko małe butelki to szybciutko idzie
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Organzzo! wychodzi na to, że jestem największym grubasem w wątku, bo noszę rajstopy 4 Trójki zawsze są dla mnie za krótkie:/

Nie chcę zapeszać, ale w tym miesiącu jedynym zakupem kosmetycznym były dwa żele... Axe dla TŻta Został mi tylko jeden żel - TBS dyniowy, ale mam cel - zacząć zużywać mydła zamiast żeli, bo mam nieprzyzwoity zapas mydeł z YR, Lusha... Więc zanim kupię jakikolwiek żel, muszę wymydlić zapasy
Po Świętach na pewno pójdę do Sephory, ale pewnie poprzestanę tylko na planowanych od dawna Pryzmach, więc nieplanowany odwyk grudniowy wyjdzie (oby!) super

I też mam wolne od 24 do końca roku, jeszcze tylko 2 dni
Ja też noszę 4, nawet kupiłam już drugą parę w tym miesiącu co jest moim życiowym rekordem chyba W ogóle tak sobie pomyślałam, że jestem w idealnym momencie do schudnięcia do wiosny. Będę musiała kupić sporo ubrań i fajnie byłoby to zrobić w mniejszym rozmiarze już, zimę jakoś przetrwam. Chodziłam dzielnie do i z pracy codzień piechotą, do tego odważyłam się biegać!! Spróbowałam w poprzednią niedzielę, akurat się temperatura zrobiła plusowa, tylko potem tak mi łydki dały popalić, że drugi raz dałam radę w czwartek dopiero. Ale za drugim razem już nie było tak źle z nogami. Może jeszcze dziś się uda jeśli nie wrócę za późno od babci
Mi też ładnie idzie odwyk, poza ChapStickiem grzechów brak

A ja się zdeklarowałam na chętną do pracy 27-28, pomyślałam, że dobrze nie wypadać za długo z rytmu

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wiecie że w Biedronce znowu są lakiery Bell Air Flow po 6 zł, inne kolory niż w lecie? Kupiłam sobie bardzo ciemny róż fuksjowy i brudny róż z drobinkami.
O, to mam jeszcze większą motywację żeby jutro wpaść do pracy (Biedronka bardzo blisko ) Pod choinką z kosmetyków tylko balsam czerwony Garniera w słoiczku mi wpadł więc można poszaleć. A dużo tych kolorów nowych? Widziałam Colorama z Maybelline, ale żaden nie kusił.

Mam nadzieję, że Święta minęły Wam zdrowo i spokojnie

Co do imprezy sylwestrowej to ja jak zwykle nie mam żadnyhc planów, ale liczę, że nie zostanę samotna, bo tradycyjnie małego absynta na tę okazję już zakupiłam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 09:04   #4204
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ależ dziś jest piękna wiosna!!

U mnie święta minęły tak sobie, TŻ się rozchorował i nie przyjechał. Mam nadzieję, że choć do Sylwestra mu przejdzie.

Macałam w Sephorze cienie, które polecała snow, ale na szczęście nie oszalałam na ich punkcie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 09:09   #4205
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ależ dziś jest piękna wiosna!!
Prawda? Ja się czuję jakby była Wielkanoc

U mnie Święta spokojne i leniwe. W Wigilię dużo nie zjadłam, bo raczej te potrawy poza baszczem z uszkami i pierogami niezbyt mi podchodzą, jednak kolejne 2 dni to było już obżarstwo wielkie. Dlatego dziś już z rana zaliczyłam 15-minutowe skakanie na skakance

A wogóle to moja twarz wygląda jak pobojowisko, bo przez powrót do picia drożdży wszystko mi wychodzi na buzi. Planów na Sylwka nie mam, ale może to i lepiej, bo strach do ludzi wyjść z takimi gulami
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 09:12   #4206
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja tak samo! Nic tylko zapakować koszyczek i pójść do święcenia.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 09:28   #4207
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ależ dziś jest piękna wiosna!!

U mnie święta minęły tak sobie, TŻ się rozchorował i nie przyjechał. Mam nadzieję, że choć do Sylwestra mu przejdzie.
ojej, i byłaś sama?
ja się wczoraj trochę źle czułam, chyba od nadmiaru alkoholu

z kosmetyków pod choinką znalazłam śliczną paletkę Diora z linerem (pierwsze zdjęcie lepiej odzwierciedla kolory, więcej w nich szarości niż niebieskości ) aż się uśmiechnęłam na tę wizażową naklejkę

a od dziś -30% w Sephorze, planujecie coś kupić? ja dumam i ciągle nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paletka.jpg (64,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paletka2.jpg (49,7 KB, 16 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 09:38   #4208
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

W Wigilię byłam sama, ale było ok, ja w ogóle nie lubię tego dnia. Usmażyłam sobie karpia i zaczęłam nowy serial. W pierwszy dzień świąt pojechałam do przyjaciółki, a w drugi do dziadków. Obżarłam się jak głupia i teraz nie mogę już patrzeć na ciasta. No a dziś poszłam do pracy, choć miałam mieć wolne, ale może przez to dzień szybciej zleci, TŻ napisze, że już wszystko ok i przyjeżdża i znów będzie fajnie.

Po południu może skoczę do galerii na wyprzedaże.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Organza, świetna paletka, choć nie moje kolory. Ja się nie mogę doczekać swoich prezentów, mało delikatnie powiedziałam TŻ, że bardzo podoba mi się nowa kolekcja cieni Inglot, ciekawe czy załapał.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 12:22   #4209
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, fajnie, że też Ci przypadła do gustu, wypróbowałam ją i brązową na linii wodnej i nie podrażnia mnie Może zakupię też czarną (obecnej Mh mam kilka cm już).
Myślałam też o czarnej, jedyne co mi się nie podoba w tych kredkach (i w tej Smoky i w Eye Designer kupionej wcześniej), to że blakną pod koniec dnia. Dlatego odpuszczam i czarną następną kupię znowu IsaDorę, ona jest nie do pobicia (o ile jeszcze ją produkują ).

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Też stosuję regularnie, na pewno półtorej miesiąca jak nie dwa już, ale spektakularnych efektów brak. Brwi się ciutkę zagęściły, ale rzęsy mam uparte
Ja miałam wyliniałe rzęsy z dużymi dziurami, teraz są gęściutkie i nie ma śladu po przerwach, ale jak policzyłam to dobijam właśnie do 4 miesięcy wcierania i jestem zadziwiająco sumienna przez ten czas.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mam takie samo zdanie, w dodatku widziałam gdzieś skład i tam nie ma nawet żadnego olejku
No widzisz to kolejny argument żeby mnie nie kusiło.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zaczęłam Dermedica, ciężej zmywa tusz do rzęs niż Bourjois, ale nie wiem czemu jakoś mi to szczególnie nie przeszkadza Ale na odleweczkę do testów się piszę
Nie ma sprawy, odleweczką służę ja w ogóle wybredna dość jestem, bo z Bourjois też byłam bardzo niezadowolona.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, to mam jeszcze większą motywację żeby jutro wpaść do pracy (Biedronka bardzo blisko ) Pod choinką z kosmetyków tylko balsam czerwony Garniera w słoiczku mi wpadł więc można poszaleć. A dużo tych kolorów nowych? Widziałam Colorama z Maybelline, ale żaden nie kusił.
Colorama te widziałam i też żaden mnie nie kusił, za to Air Flow kupiłam dwa, tyle że ten ciemny amarantowy który kupiłam niepokojąco przypomina mi Rimmel Urban Purple. Brudnego różu jeszcze nie testowałam. Fajny był też beż, był też ładny kolor popularnie zwany grzybnią, ciemna czerwień podobna do GW nr 407. Tyle pamiętam.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A wogóle to moja twarz wygląda jak pobojowisko, bo przez powrót do picia drożdży wszystko mi wychodzi na buzi. Planów na Sylwka nie mam, ale może to i lepiej, bo strach do ludzi wyjść z takimi gulami
Ja przez Święta dorobiłam się 3 wielkich pryszczy. Od lat takich nie miałam i naprawdę zastanawiam się czy zejdą mi do Sylwestra, wyglądam dość karykaturalnie teraz.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
z kosmetyków pod choinką znalazłam śliczną paletkę Diora z linerem (pierwsze zdjęcie lepiej odzwierciedla kolory, więcej w nich szarości niż niebieskości ) aż się uśmiechnęłam na tę wizażową naklejkę
Fajna paletka, chociaż kolory zupełnie nie moje.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a od dziś -30% w Sephorze, planujecie coś kupić? ja dumam i ciągle nie wiem
A czy u nich lakiery do paznokci to też kolorówka? Bo zastanawiam się nad bondowskimi OPI. Poza tym nie wiem, musiałabym się rozejrzeć, bo nic specjalnie nie planowałam i nie wiem wcale czy chcę specjalnie planować.


U mnie pod choinką było raczej kosmetycznie, dostałam zestaw Hypnose z mini kredką i dwufazą (a więc odpadł potencjalny zakup tuszu z promocji sephorowej), krem pod oczy LRP Redermic i od TŻa dostałam moje wymarzone Opium EDP . Więc muszę przyznać że jestem zaspokojona kosmetycznie całkowicie.

I jest do mnie w drodze The Silver Spoon, nie doleciała na Wigilię.


Mnie Święta okropnie zmęczyły - Wigilia przy stole, pierwszy dzień świąt przy stole - dla mnie to ciut za dużo.
Drugi dzień świąt spędziliśmy z TŻem w pozycji dresowo-kanapowej i oglądaliśmy Grę o Tron, nie mogliśmy się oderwać, a ja potem nie mogłam spać. Dużo osób mi polecało ten serial i muszę powiedzieć że słusznie, ale spodziewałam się czegoś zupełnie innego i uważam że z wątkiem horrorowym scenarzystę poniosło, boję się drugiej serii.

Dzisiaj miałam iść na zakupy a potem do kina z siostrą i muszę się ruszyć, ale specjalnie jakoś mi się nie chce.
W ogóle nic mi się nie chce, wczoraj pomyślałam sobie, że fajnie by było jakbyśmy z TŻem zniknęli gdzieś we dwoje na Sylwestra, zamiast iść na imprezę, wcześniej miałam inne zdanie na ten temat i teraz ciut żałuję, że nie wymyśliłam czegoś takiego.

Dostałam też dzisiaj maila od Eskulapa z promocją -20% na Biodermę, pomyślałam że zamówię sobie Pore Refiner i pewna nie jestem, ale wydaje mi się, że jak ostatnio na niego patrzyłam jakieś 2 tygodnie temu to był tańszy niż w tej promocji...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 13:06   #4210
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja przez Święta dorobiłam się 3 wielkich pryszczy. Od lat takich nie miałam i naprawdę zastanawiam się czy zejdą mi do Sylwestra, wyglądam dość karykaturalnie teraz.
Ja jeszcze dokładam mojej twarzy Effaclar K na noc, więc wysyp mam podwójny. Ale za kilka dni powinno być lepiej, ważne że drożdże działają
Oby na włosy też podziałały

W ogóle też myślę o zakupach aptecznych, po nowym roku chcę zamówić jakiś krem do twarzy dobrze nawilżający na noc i krem pod oczy.


Nina boska paletka
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 15:26   #4211
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ależ dziś jest piękna wiosna!!
Szybko przeszła w paskudną jesień
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Myślałam też o czarnej, jedyne co mi się nie podoba w tych kredkach (i w tej Smoky i w Eye Designer kupionej wcześniej), to że blakną pod koniec dnia. Dlatego odpuszczam i czarną następną kupię znowu IsaDorę, ona jest nie do pobicia (o ile jeszcze ją produkują ).

Ja miałam wyliniałe rzęsy z dużymi dziurami, teraz są gęściutkie i nie ma śladu po przerwach, ale jak policzyłam to dobijam właśnie do 4 miesięcy wcierania i jestem zadziwiająco sumienna przez ten czas.

Nie ma sprawy, odleweczką służę ja w ogóle wybredna dość jestem, bo z Bourjois też byłam bardzo niezadowolona.

Colorama te widziałam i też żaden mnie nie kusił, za to Air Flow kupiłam dwa, tyle że ten ciemny amarantowy który kupiłam niepokojąco przypomina mi Rimmel Urban Purple. Brudnego różu jeszcze nie testowałam. Fajny był też beż, był też ładny kolor popularnie zwany grzybnią, ciemna czerwień podobna do GW nr 407. Tyle pamiętam.

Ja przez Święta dorobiłam się 3 wielkich pryszczy. Od lat takich nie miałam i naprawdę zastanawiam się czy zejdą mi do Sylwestra, wyglądam dość karykaturalnie teraz.

Mnie Święta okropnie zmęczyły - Wigilia przy stole, pierwszy dzień świąt przy stole - dla mnie to ciut za dużo.

Dzisiaj miałam iść na zakupy a potem do kina z siostrą i muszę się ruszyć, ale specjalnie jakoś mi się nie chce.
W ogóle nic mi się nie chce, wczoraj pomyślałam sobie, że fajnie by było jakbyśmy z TŻem zniknęli gdzieś we dwoje na Sylwestra, zamiast iść na imprezę, wcześniej miałam inne zdanie na ten temat i teraz ciut żałuję, że nie wymyśliłam czegoś takiego.
aaa, zapomniałam, że polecasz czarna od nich- własnie czekam na dostawę w Firlicie, bo ostatnio nie dowieźli tych kremowych, to może bym razem kupiła obie Pod względem trwałości jeszcze nie testowałam Color Riche.

Nie poddaję się. Wczoraj po demakijażu wypadło mi po kilka włosków z brwi

To się możemy umówić w styczniu na jakąś małą wymiankę, mam na zbyciu Bellka GW 521 jest podobny do tegorocznego granatowego tylko baza jest niebieska, kryjąca Obejrzałam dziś te biedronkowe, kusi ten ciemny róż, grzybnia (chociaż to dla mnie bardziej kakao) i jeszcze biała perła. Dziś się wstrzymałam żeby sprawdzić czy mi się nie powtórzą, ale jutro chyba zaszaleję

A ja się dorobiłam kilograma, chociaż ciężko powiedzieć czy to przez jedzenie- przed wyjazdem do babci jak się ważyłam to byłam odwodniona po imprezie Wczoraj poszłam pobiegać, wydłużyłam nieznacznie trasę. A łydki chyba się przyzwyczaiły do takiego wysiłku, bo wcale nie męczą mnie jakieś wielkie zakwasy

Ja praktycznie z domu nie wychodziłam, tylko z rodziną do kościoła a i to samochodem W dodatku zapomniałam całego stosu zaległych Światów Nauki, książki i innych gazet do czytania

A ja jutro śmigam do kina na film o Mikołaju mordercy
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a od dziś -30% w Sephorze, planujecie coś kupić? ja dumam i ciągle nie wiem
Ja może szminkę, hmm ale mało czasu, a muszę uzupełnić inwentarzyk w Inglocie też...

Aha, pytałam o to farbowanie- na razie jeszcze mechanizm zmiany koloru odrostów nie jest dokładnie poznany.

Też bym chciała zaopatrzyć się w aptece, ale nie ma sensu teraz, będzie stało do wiosny. Chociaż dobrze byłoby się wykwasić jeszcze w sezonie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 19:05   #4212
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
U mnie święta minęły tak sobie, TŻ się rozchorował i nie przyjechał. Mam nadzieję, że choć do Sylwestra mu przejdzie.

Macałam w Sephorze cienie, które polecała snow, ale na szczęście nie oszalałam na ich punkcie.
Szkoda, że byłaś sama.

Cóż, ja nadal szaleję na ich punkcie, dziś znów się nimi pomalowałam.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
z kosmetyków pod choinką znalazłam śliczną paletkę Diora z linerem (pierwsze zdjęcie lepiej odzwierciedla kolory, więcej w nich szarości niż niebieskości ) aż się uśmiechnęłam na tę wizażową naklejkę

a od dziś -30% w Sephorze, planujecie coś kupić? ja dumam i ciągle nie wiem
Śliczna paletka, ja mam z tej linii Designer tą z fioletami Te cienie mają niesamowite tekstury

Ja nie kupuję nic.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A czy u nich lakiery do paznokci to też kolorówka? Bo zastanawiam się nad bondowskimi OPI. Poza tym nie wiem, musiałabym się rozejrzeć, bo nic specjalnie nie planowałam i nie wiem wcale czy chcę specjalnie planować.
Jestem na 99% pewna, że tak

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie pod choinką było raczej kosmetycznie, dostałam zestaw Hypnose z mini kredką i dwufazą (a więc odpadł potencjalny zakup tuszu z promocji sephorowej), krem pod oczy LRP Redermic i od TŻa dostałam moje wymarzone Opium EDP . Więc muszę przyznać że jestem zaspokojona kosmetycznie całkowicie.
Super, wszystko, co mogłaś sobie wymarzyć. U mnie tym razem w ogóle nie było kosmetycznie, ale bardzo mnie to ucieszyło.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie Święta okropnie zmęczyły - Wigilia przy stole, pierwszy dzień świąt przy stole - dla mnie to ciut za dużo.
Mnie też zmęczyło to siedzenie przy stole, wczoraj czułam się już strasznie ociężała.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam iść na zakupy a potem do kina z siostrą i muszę się ruszyć, ale specjalnie jakoś mi się nie chce.
A ja byłam na zakupach, umówiłam się z koleżanką, punkt 9:00 stałyśmy pod Zarą Kupiłam wszystko, co miałam upatrzone, plus granatowe szpilki w Stradivariusie (o nie akurat byłam spokojna, odłożyłam je przed Świętami )
Także jestem super zadowolona z wyprzedaży
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 19:12   #4213
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Też byłam chwilę w galerii, ale jakoś nie miałam ochoty na zakupy. Przeszłam przez Zarę, Oysho i Stradivariusa. W Zarze spodobała mi się torebka, ale jednak 239 zł to wciąż dużo jak na nie-skórę. Już wolę uzbierać i kupić torebkę w TOUS.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 19:13   #4214
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

oobiecane pazurki, na żywo i tak jest ładniejszy, gdyby tak wypuścili na wiosnę całą linię taką piaseczkową to bym oszalała z radości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030075.jpg (31,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030076.jpg (38,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030078.jpg (25,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030079.jpg (33,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030081.jpg (28,0 KB, 5 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 19:53   #4215
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Rzeczywiście ładny.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 20:00   #4216
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też byłam chwilę w galerii, ale jakoś nie miałam ochoty na zakupy. Przeszłam przez Zarę, Oysho i Stradivariusa. W Zarze spodobała mi się torebka, ale jednak 239 zł to wciąż dużo jak na nie-skórę. Już wolę uzbierać i kupić torebkę w TOUS.
Też uważam, że to za dużo za poliuretan masz rację, że czasami lepiej uzbierać na droższą, lepszą jakościowo rzecz. TOUS nigdy na żywo nie widziałam, ale na zdjęciach wypatrzyłam kilka fajnych modeli. Sama mam jedną taką "super" torebkę, z Furli ma ze dwa lata, wygląda wciąż jak nowa.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
oobiecane pazurki, na żywo i tak jest ładniejszy, gdyby tak wypuścili na wiosnę całą linię taką piaseczkową to bym oszalała z radości
Ale ładne!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 20:05   #4217
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Witam i ja po Świętach
Przed Wigilią byłam tak zalatana i zakręcona , że nie miałam okazji wpaść na wątek złożyć Wam życzeń! A potem od niedzieli byłam odcięta od internetu. Cieszę się, że Święta Wam się udały
Jeżeli chodzi o prezenty to u mnie też było trochę kosmetycznie. Dostałam od Tża perfumy Versace Vanitas, które chodziły za mną już kilka miesięcy Jestem bardzo zadowolona, bo zamierzałam je kupić po nowym roku a tu taka niespodzianka

Co do promocji Sephorowych to na pewno chcę kompakt Shiseido Sun, bo już skończył mi się jakiś czas temu, ale dziś nie znalazłam swojego odcienia Waham się też nad korektorem pod oczy, bo skończył mi się mój Estee Lauder, a MAC średnio sobie daje radę, mimo zapewnień producenta Snow, pamiętam, że polecałaś Shiseido, dobrze kojarzę?

A jutro jadę do kosmetyczki - rany, cieszę się jak dziecko, wieki już nie byłam na żadnym zabiegu
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 20:29   #4218
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

madziarra, polecałam Shiseido, Natural Finish Concealer. Moim zdaniem najlepiej kryje (za to praktycznie nie rozświetla).
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 20:40   #4219
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
madziarra, polecałam Shiseido, Natural Finish Concealer. Moim zdaniem najlepiej kryje (za to praktycznie nie rozświetla).
To szkoda, że nie rozświetla, ale i tak mu się przyjrzę jak będę w Sephorze
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 22:43   #4220
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Też uważam, że to za dużo za poliuretan masz rację, że czasami lepiej uzbierać na droższą, lepszą jakościowo rzecz. TOUS nigdy na żywo nie widziałam, ale na zdjęciach wypatrzyłam kilka fajnych modeli. Sama mam jedną taką "super" torebkę, z Furli ma ze dwa lata, wygląda wciąż jak nowa.
W Krakowie jest jeden sklep TOUS, czasem chodzę sobie popatrzeć. Dziś też byłam, ale nie mieli żadnych przecen. Kiedyś, kiedyś...

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Jaki masz model tej swojej torebki?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:25   #4221
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
aaa, zapomniałam, że polecasz czarna od nich- własnie czekam na dostawę w Firlicie, bo ostatnio nie dowieźli tych kremowych, to może bym razem kupiła obie Pod względem trwałości jeszcze nie testowałam Color Riche.
No ja niedostatki trwałości widzę chociażby w pracy, jak wracam, to kredka jest dużo jaśniejsza niż przed wyjściem. Nie lubię tego zjawiska, ale ostatecznie nie ma tragedii, bo np. Bourjois znika prawie całkiem.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To się możemy umówić w styczniu na jakąś małą wymiankę, mam na zbyciu Bellka GW 521 jest podobny do tegorocznego granatowego tylko baza jest niebieska, kryjąca Obejrzałam dziś te biedronkowe, kusi ten ciemny róż, grzybnia (chociaż to dla mnie bardziej kakao) i jeszcze biała perła. Dziś się wstrzymałam żeby sprawdzić czy mi się nie powtórzą, ale jutro chyba zaszaleję
Dobry pomysł ja dzisiaj znowu oglądałam te lakiery, ten grzybnia/kakao wciąż mnie kusi, ale staram się powsrzymać, bo w gruncie rzeczy nie używam takich kolorów.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja byłam na zakupach, umówiłam się z koleżanką, punkt 9:00 stałyśmy pod Zarą Kupiłam wszystko, co miałam upatrzone, plus granatowe szpilki w Stradivariusie (o nie akurat byłam spokojna, odłożyłam je przed Świętami )
Także jestem super zadowolona z wyprzedaży
Na mnie szpilki muszą poczekać do wypłaty (mam nadzieję, że to zrobią ) a w poszukiwaniu innych perełek jakoś szczególnie nie chce mi się wędrować po sklepach. W sumie nawet do Sephory nie chce mi się iść.

A powiedz, o ile je przecenili jeszcze?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
oobiecane pazurki, na żywo i tak jest ładniejszy, gdyby tak wypuścili na wiosnę całą linię taką piaseczkową to bym oszalała z radości
Ładnie to wygląda może dam mu jakąś szansę jeszcze, a wcześniej byłam przekonana że Ty mówisz o tym drugim odcieniu z tej serii.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 21:01   #4222
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No ja niedostatki trwałości widzę chociażby w pracy, jak wracam, to kredka jest dużo jaśniejsza niż przed wyjściem. Nie lubię tego zjawiska, ale ostatecznie nie ma tragedii, bo np. Bourjois znika prawie całkiem.

Dobry pomysł ja dzisiaj znowu oglądałam te lakiery, ten grzybnia/kakao wciąż mnie kusi, ale staram się powsrzymać, bo w gruncie rzeczy nie używam takich kolorów.

Ładnie to wygląda może dam mu jakąś szansę jeszcze, a wcześniej byłam przekonana że Ty mówisz o tym drugim odcieniu z tej serii.
Ja powoli dopracowuję poranną przedpracową rutynę makijażową, ale na kreski jeszcze nie przyszedł czas

Kupiłam wszystkie 3- kakao, fuksję i perłę, specjalnie się poświęciłam i wyszłam 3 min wcześniej z domu rano bez tuszu na rzęsach Kusił jeszcze ten brudny róż, ale mam taki jeden i ostatnio źle się w nim czułam więc odpuściłam. Kakaowy jest moim czwartym w kolekcji z takich odcieni, nie pamiętam kiedy nosiłam którykolwiek

Fajnie, że Wam się podoba
No, może nie doprecyzowałam na 100%. Jak się nie polubicie to zajmuję kolejkę, chyba zrobię zapas

Poszłam po pracy do galerii zrobić napad na Sephorę i Inglota, marudziłam, wybierałam, aż w końcu wyszłam z burakiem na policzkach sprzed kasy, bo zapomniałam pieniędzy dzień był w ogóle jakiś zakręcony, na koniec jak jechałam po siostry na dworzec to się z nimi rozminęłam- nie mogłam się dostać do samochodu, zamarzły zamki na kość, a potem one wsiadły do autobusu zamiast czekać Jak już raczyły dać znać, że jadą to ja byłam pod dworcem. Więc co było robić- polazłam jeszcze raz do galerii i w 15 minut się uszczęśliwiłam kolorówkowo Z Inglota wyszłam z Duraline, złotym linerkiem w żelu, bibułkami i strugaczką, z Sephory ze szminką. Wszystko to miałam w planach, tylko nie na raz. Ale zew hurtowych zakupów okazał się silniejszy
Maźnęłam się sephorowymi cieniami- bardzo fajna ta konsystencja, ttylko czemu tak ograniczyli kolory

Pora się zbierać do kina, mam nadzieję, że nie będę się bała wsiąść z powrotem do samochodu po filmie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 12:45   #4223
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
oobiecane pazurki, na żywo i tak jest ładniejszy, gdyby tak wypuścili na wiosnę całą linię taką piaseczkową to bym oszalała z radości
Śliczne drobinki

Hurra, moja cera chyba zaczyna się powoli uspokajać. Gule się goją i nie wychodzą nowe. Chyba drożdże ruszyły też moje włosy, bo dziś zauważyłam ile mam sterczących małych antenek a wcześniej tego nie było


Orientujecie się może czy w SP mają testery tych pudrów? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...t-mineral.html
Nie wiem czy dobrze myślę, że można go nakładać na filtry? W sumie sam w sobie też ma filtr, ale chyba się nie pogryzie z Avenką?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 14:16   #4224
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Śliczne drobinki

Hurra, moja cera chyba zaczyna się powoli uspokajać. Gule się goją i nie wychodzą nowe. Chyba drożdże ruszyły też moje włosy, bo dziś zauważyłam ile mam sterczących małych antenek a wcześniej tego nie było

Orientujecie się może czy w SP mają testery tych pudrów? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...t-mineral.html
Nie wiem czy dobrze myślę, że można go nakładać na filtry? W sumie sam w sobie też ma filtr, ale chyba się nie pogryzie z Avenką?
Muszę się rozejrzeć za "piaseczkiem" wśród innych marek

A moja cera nie dość, że przedokresowa to jeszcze po zmianie wody u babci cała broda i żuchwa w paskudztwach Opuściłam się w maseczkowaniu, pora się zabrać za tę kategorię. Co do włosów, to drugie nałożenie rudej farby okazało się o wiele trwalsze w skutkach, a już bym chciała coś pomajstrować przy kolorze

Nie mam pojęcia jak z testerami, ale apteczna kolorówka zawsze była ciemna z tego co pamiętam.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 14:20   #4225
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII



Jednak się skusiłam na masełko Nivea. Wzięłam malinowe, faktycznie pachnie jak mamba
Przesuszyły mi się ostatnio usta i liczę, że stosowane na noc trochę je podratuje
Na razie podzielam zdanie posiadaczek, że jest naprawdę fajne Zaskoczyła mnie przyjemna, niezbyt zbita konsystencja

W S. na pewno wezmę puder mineralny Clinique i może jakiś tusz, nic więcej mnie nie kusi i zamierzam się dzielnie trzymać
Zastanawiam się też nad pędzlem do różu, ale nie wiem czy bardziej nie opłaca się w promocji 2+1

No i gdyby nie mega zapasy to skusiłabym się na żel TBS, bo chyba są po 9,90 A tak to zobaczę tylko czy nie ma obniżki na mgiełki, bo moja mango jest świetna

Przez Zarę tylko przeszłam w czwartek w Arkadii. To jest jakaś masakra to co się tam dzieje

Rzyrafko ja właśnie ostatnio jestem zaskakująco systematyczna jeśli chodzi o maseczki, zwłaszcza miodowo-owsianą TBS darzę ogromnym uczuciem
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-12-29 o 14:22
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 14:36   #4226
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
W S. na pewno wezmę puder mineralny Clinique i może jakiś tusz, nic więcej mnie nie kusi i zamierzam się dzielnie trzymać
Zastanawiam się też nad pędzlem do różu, ale nie wiem czy bardziej nie opłaca się w promocji 2+1

No i gdyby nie mega zapasy to skusiłabym się na żel TBS, bo chyba są po 9,90 A tak to zobaczę tylko czy nie ma obniżki na mgiełki, bo moja mango jest świetna

Rzyrafko ja właśnie ostatnio jestem zaskakująco systematyczna jeśli chodzi o maseczki, zwłaszcza miodowo-owsianą TBS darzę ogromnym uczuciem
No na pewno taniej wyjdzie kupić 1 niż od razu 3
W mailu od SP informują o 30% zniżce na całą kolorówkę dla posiadaczy karty LS- dobrze, że jestem już spłukana

O właśnie, a co tam w TBS-ku słychać?

Ja o dziwo wcale ich nie potrzebowałam często, do dziś
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2012-12-29 o 14:37
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 14:40   #4227
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No na pewno taniej wyjdzie kupić 1 niż od razu 3
W mailu od SP informują o 30% zniżce na całą kolorówkę dla posiadaczy karty LS- dobrze, że jestem już spłukana

O właśnie, a co tam w TBS-ku słychać?

Ja o dziwo wcale ich nie potrzebowałam często, do dziś
ale wtedy sobie wezmę jeszcze kolejne kredki jumbo

Dobrze, że nic nie potrzebuję z kolorówki z SP

No ja na razie wiem tylko o żelach. Dziś lub jutro zajrzę to dam znać

A teraz uciekam szykować się na wieczornego drinka
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 14:50   #4228
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Z kartą Rossnę do końca roku -20% na cały asortyment w Rossmannie. Obejmuje też rzeczy w promocji.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 15:02   #4229
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia jak z testerami, ale apteczna kolorówka zawsze była ciemna z tego co pamiętam.
Tego też się obawiam, ale chętnie pomacam

Chociaż po dłuższej analizie kusi mnie też ten filtr barwiący, jak dobrze odczytałam skład to jest bez parsolu: http://www.aptekagemini.pl/svr-spf-5...wa-wersja.html
Stara wersja ma dobre opinie na KWC.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 15:04   #4230
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
ale wtedy sobie wezmę jeszcze kolejne kredki jumbo

Dobrze, że nic nie potrzebuję z kolorówki z SP

No ja na razie wiem tylko o żelach. Dziś lub jutro zajrzę to dam znać

A teraz uciekam szykować się na wieczornego drinka
Ano, to chyba lepiej poczekać. Chociaż 30% to tak jakby 1/3 zakupów gratis też

Ja bym szminkę Burżujka chciała nową- czerwień z nutką koralu Skończyłam błyszczyk w podobnym odcieniu i przydałby mi się następca, tylko to by było trzecie złamanie szlabanu w tej kategorii i to jednego miesiąca

Też mam propozycję alkoholową na wieczór, ale nie wiem czy skorzystam, waham się, na razie lenistwo bierze górę
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Z kartą Rossnę do końca roku -20% na cały asortyment w Rossmannie. Obejmuje też rzeczy w promocji.
I znów kuszą z każdej strony
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.