Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 20:07   #4231
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja powoli dopracowuję poranną przedpracową rutynę makijażową, ale na kreski jeszcze nie przyszedł czas
Dojdziesz do tego też ja bym może kreski eyelinerem rano nie wykonała płynnie, ale kredka to nie problem.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kupiłam wszystkie 3- kakao, fuksję i perłę, specjalnie się poświęciłam i wyszłam 3 min wcześniej z domu rano bez tuszu na rzęsach Kusił jeszcze ten brudny róż, ale mam taki jeden i ostatnio źle się w nim czułam więc odpuściłam. Kakaowy jest moim czwartym w kolekcji z takich odcieni, nie pamiętam kiedy nosiłam którykolwiek
Ja dalej dumam nad tym kakaowym, te lakiery teraz w mojej B. nie cieszą się takim powodzeniem jak w lecie, więc się zastanawiam dalej i profilaktycznie tam nie chodzę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No, może nie doprecyzowałam na 100%. Jak się nie polubicie to zajmuję kolejkę, chyba zrobię zapas
Będę pamiętać są duże szanse, że będę chciała znaleźć mu nowy dom.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Maźnęłam się sephorowymi cieniami- bardzo fajna ta konsystencja, ttylko czemu tak ograniczyli kolory
Ja kupiłam odcień taupe, moim zdaniem są śliczne, ja lubię takie kolory. Gdybym nie miała paletki smoky od L'Oreala to pewnie kusiły mnie też czarny i szary. Ale zgadzam się, że 4 kolory to trochę mało jak na 'paletę kolorów'.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No i gdyby nie mega zapasy to skusiłabym się na żel TBS, bo chyba są po 9,90 A tak to zobaczę tylko czy nie ma obniżki na mgiełki, bo moja mango jest świetna
Do kiedy jest obniżka na żele? Pewnie już się nie załapię jak znam życie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W mailu od SP informują o 30% zniżce na całą kolorówkę dla posiadaczy karty LS- dobrze, że jestem już spłukana
A ja pomstowałam jak dostałam tego maila, bo do SP mi bardzo nie po drodze i nie miałam kiedy jechać, a moje 4 wzaplanowane Essie czekały tam na mnie. No nic, czekam na gazetkę, może też coś rzucą.

Tym bardziej mnie to zmartwiło, bo w S. w której byłam nie znalazłam OPI z kolekcji bondowskiej. Tak więc z promocji w Sephorze wyniosłam tylko jeden cień, niezły wynik całkiem.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Chociaż po dłuższej analizie kusi mnie też ten filtr barwiący, jak dobrze odczytałam skład to jest bez parsolu: http://www.aptekagemini.pl/svr-spf-5...wa-wersja.html
Stara wersja ma dobre opinie na KWC.
On jest mineralny, więc raczej bez parsolu, też nad nim kiedyś myślałam ale boję się że kolor jest ciemny.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:24   #4232
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Też mam propozycję alkoholową na wieczór, ale nie wiem czy skorzystam, waham się, na razie lenistwo bierze górę
I kto wygrał, Ty czy leń?

Mój wieczór był b.udany, aż za

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Do kiedy jest obniżka na żele? Pewnie już się nie załapię jak znam życie.

A ja pomstowałam jak dostałam tego maila, bo do SP mi bardzo nie po drodze i nie miałam kiedy jechać, a moje 4 wzaplanowane Essie czekały tam na mnie. No nic, czekam na gazetkę, może też coś rzucą.

Tym bardziej mnie to zmartwiło, bo w S. w której byłam nie znalazłam OPI z kolekcji bondowskiej. Tak więc z promocji w Sephorze wyniosłam tylko jeden cień, niezły wynik całkiem.
Niestety nie wiem, dziś nie byłam w stanie ruszyć się z domu a wczoraj już nie miałam czasu zajrzeć wieczorem.
Wpadłam tylko na chwilę do S. i wyszłam z zaplanowanym pudrem i cętkowaną Heleną (ale w tej nowszej, mocniej pogrubiającej wersji) i kolejną kredką jumbo
No nic nie poradzę, że one takie fajne
Chciałam tusz Benefita, ale nadal nie jestem przekonana do silikonowych szczoteczek, więc padło na Helenę.
Nawet się nie rozglądałam po innych standach, bo raz, że miałam mało czasu, dwa, że przyczepiła się do mnie straszna konsultantka (nic, kompletnie nic nie wiedziała, efekt tuszu stwierdziła, że widać na zdjęciu reklamowym i łaziła za mną krok w krok ) no i trzy, że nie mam żadnych kolorówkowych potrzeb, więc wolałam nie kusić losu

U mnie też nie było tych OPI, generalnie b. mały wybór kolorów.

Hmm nie pomyślałam, że Essie też się łapią na -30%, ale może to i lepiej
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:00   #4233
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

W końcu ruszyłam na miasto, po raz pierwszy byłam na imprezie karaoke Pomimo super towarzystwa nie odważyłam się jednak chwycić za mikrofon
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dojdziesz do tego też ja bym może kreski eyelinerem rano nie wykonała płynnie, ale kredka to nie problem.

Ja dalej dumam nad tym kakaowym, te lakiery teraz w mojej B. nie cieszą się takim powodzeniem jak w lecie, więc się zastanawiam dalej i profilaktycznie tam nie chodzę.

Ja kupiłam odcień taupe, moim zdaniem są śliczne, ja lubię takie kolory. Gdybym nie miała paletki smoky od L'Oreala to pewnie kusiły mnie też czarny i szary. Ale zgadzam się, że 4 kolory to trochę mało jak na 'paletę kolorów'.
Już mi idzie coraz lepiej- po ponad miesiącu wstawania przed świtem nauczyłam się słyszeć budzik i nie trzeba mnie wołami z łóżka wyciągać

Jak zdążę to go wypróbuję jako bazę pod piaseczek jutro- wybieram się do koleżanki na imprezę w wersji kanapowej

Też lubię, niestety posiadam takich 5

To życzę wszystkim NK udanego końca roku i samych najlepszych rzeczy w 2013

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
I kto wygrał, Ty czy leń?
Przegapiłam posta- no ja
Za to poległam na aktywnosci fizycznej w tym tygodniu. w drugi dzień Świąt pilates + bieganie, ale do dziś NIC... W dodatku lewa stopa mnie boli i nie dałam rady pobiec, potem zapomniałam o ćwiczeniach i zjadłam kolację, bez sensu :/
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 08:24   #4234
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dziewczyny, jeśli któraś z was będzie jeszcze dziś w Sephorze, ogromnie prosiłabym o zapytanie, czy mają już paletę Urban Decay Naked 2 i o ewentualny zakup. Będę wdzięczna.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 08:50   #4235
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
I kto wygrał, Ty czy leń?

Niestety nie wiem, dziś nie byłam w stanie ruszyć się z domu a wczoraj już nie miałam czasu zajrzeć wieczorem.
Wpadłam tylko na chwilę do S. i wyszłam z zaplanowanym pudrem i cętkowaną Heleną (ale w tej nowszej, mocniej pogrubiającej wersji) i kolejną kredką jumbo
No nic nie poradzę, że one takie fajne
Chciałam tusz Benefita, ale nadal nie jestem przekonana do silikonowych szczoteczek, więc padło na Helenę.
Nawet się nie rozglądałam po innych standach, bo raz, że miałam mało czasu, dwa, że przyczepiła się do mnie straszna konsultantka (nic, kompletnie nic nie wiedziała, efekt tuszu stwierdziła, że widać na zdjęciu reklamowym i łaziła za mną krok w krok ) no i trzy, że nie mam żadnych kolorówkowych potrzeb, więc wolałam nie kusić losu

U mnie też nie było tych OPI, generalnie b. mały wybór kolorów.

Hmm nie pomyślałam, że Essie też się łapią na -30%, ale może to i lepiej
Przypomniałaś mi, że chciałam They Real, idę dzisiaj kupić, dzięęęki
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:06   #4236
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli któraś z was będzie jeszcze dziś w Sephorze, ogromnie prosiłabym o zapytanie, czy mają już paletę Urban Decay Naked 2 i o ewentualny zakup. Będę wdzięczna.
Ponawiam prośbę, niestety w Krakowie palety nie można kupić przed 2 stycznia. Szkoda, że akurat w moim mieście są tak dobrze poinformowani.

Na pocieszenie kupiłam dwie bluzki w Diverse.
http://www.diversesystem.com/kolekcj...#thundery_blue mam już drugą wersję kolorystyczną i nosi się świetnie
http://www.diversesystem.com/kolekcj...fina.html#ecru w chmurki nie wygląda aż tak bezkształtnie jak na zdjęciu
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:03   #4237
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej Strasznie mi głupio, że nie udało mi się tu zajrzeć przed Świętami, ale życzyłam Wam wszystkiego najlepszego Za to zdążyłam w tym roku: udanego Sylwestra - niezależnie czy spędzanego w łóżku z książką, filmem, czy na balu My chcieliśmy spędzić go w domu, sami, obejrzeć jakieś filmy i tyle... ale idziemy na sylwestra do znajomych
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko na chwilę do S. i wyszłam z zaplanowanym pudrem i cętkowaną Heleną (ale w tej nowszej, mocniej pogrubiającej wersji) i kolejną kredką jumbo
No nic nie poradzę, że one takie fajne
Chciałam tusz Benefita, ale nadal nie jestem przekonana do silikonowych szczoteczek, więc padło na Helenę.
Nawet się nie rozglądałam po innych standach, bo raz, że miałam mało czasu, dwa, że przyczepiła się do mnie straszna konsultantka (nic, kompletnie nic nie wiedziała, efekt tuszu stwierdziła, że widać na zdjęciu reklamowym i łaziła za mną krok w krok ) no i trzy, że nie mam żadnych kolorówkowych potrzeb, więc wolałam nie kusić losu
strasznie Cię przepraszam, że nie odpisałam na czas Co prawda wczoraj byłam cały dzień u teściów, więc i tak bym nie mogła, a szkoda Ja w Sephorze byłam w sobotę (kupiłam w końcu Pryzmy 02) i jeszcze dzisiaj Musieliśmy jechać po kilka rzeczy do jedzenia... TŻ poszedł z zakupami do samochodu, a ja na chwilę weszłam do Sephory - wyszłam z tuszem Benefitu They're real z miniaturą i kredką Jumbo (przez Twoje kuszenie) w kolorze dark taupe shimmer - kusiły mnie ze 4, wyglądają super, w dodatku wydają się niesamowicie trwałe, ale pohamowałam się Ale jeśli u mnie sprawdzi się tak jak Tobie, to będę czekać na jakąś promocję
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak zdążę to go wypróbuję jako bazę pod piaseczek jutro- wybieram się do koleżanki na imprezę w wersji kanapowej
[...]
To życzę wszystkim NK udanego końca roku i samych najlepszych rzeczy w 2013 [COLOR="Silver"]
A mogłabyś powtórzyć jaki to numer tego piaseczku? Bo to bell, prawda? Widziałam Twoje zdjęcia - wygląda prześlicznie

Tobie też wszystkiego najlepszego!
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli któraś z was będzie jeszcze dziś w Sephorze, ogromnie prosiłabym o zapytanie, czy mają już paletę Urban Decay Naked 2 i o ewentualny zakup. Będę wdzięczna.
Ja byłam, ale nie widziałam Twojego pytania Tylko ja byłam w S. na przedmieściach, obejrzałam wszystko co mieli () i nie widziałam nic z UD... A wiesz ile będzie kosztować?
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Na pocieszenie kupiłam dwie bluzki w Diverse.
http://www.diversesystem.com/kolekcj...#thundery_blue mam już drugą wersję kolorystyczną i nosi się świetnie
http://www.diversesystem.com/kolekcj...fina.html#ecru w chmurki nie wygląda aż tak bezkształtnie jak na zdjęciu
Fajne Ja ostatnio w końcu byłam w sklepach, ostatecznie kupiłam 2 pary spodni i legginsy, żadne bluzki nie wpadły mi w oko, ale nie jest źle, bo zawsze ze spodniami mam problem, a teraz na jakiś czas mi to odpadło



Dobra, zmykam się szykować
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 13:09   #4238
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja byłam, ale nie widziałam Twojego pytania Tylko ja byłam w S. na przedmieściach, obejrzałam wszystko co mieli () i nie widziałam nic z UD... A wiesz ile będzie kosztować?


Fajne Ja ostatnio w końcu byłam w sklepach, ostatecznie kupiłam 2 pary spodni i legginsy, żadne bluzki nie wpadły mi w oko, ale nie jest źle, bo zawsze ze spodniami mam problem, a teraz na jakiś czas mi to odpadło
Ma się pojawić tylko ta paleta i to tylko na jakiś czas. Cena to 189 zł, więc naprawdę niezła.

Też powinnam najbardziej rozglądać się za spodniami, ale nie chciałam sobie już dziś bardziej psuć humoru.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:23   #4239
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli któraś z was będzie jeszcze dziś w Sephorze, ogromnie prosiłabym o zapytanie, czy mają już paletę Urban Decay Naked 2 i o ewentualny zakup. Będę wdzięczna.
z tego co piszą dziewczyny w wątku sephorowym są w Lublinie (albo były, bo jednak kupiła 5 paletek ) i Wrocławiu ja u nas nie widziałam
teraz masowo je wykupują dopóki jest zniżka -30%

ja kupiłam brązer Chanel Sable Beige
z wyprzedaży nie-kosmetycznych nie jestem zadowolona, masa ludzi, kolejki na pół sklepu do samej przymierzalni, o kasie nie wspomnę
kupiłam tylko w Mango beżowo-szary kuferek (ten sam, który jesienią kupiłam czarny ), na nic innego nie miałam cierpliwości

Wszystkiego najlepszego w nowym roku! oby nie był gorszy od tego
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-12-31 o 13:25
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:30   #4240
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Czytałam też, że są w Wawie. Właśnie jedna z blogerek jedzie na polowanie. Jeśli jej się uda, napiszę wam, która to Sephora.

Marzyłam o tej paletce od roku. Niestety nie byłam przez ten czas w żadnym kraju mającym UD. Ostatnim razem w Paryżu macałam Naked jedynkę i nie urzekła mnie na tyle, żeby ją kupić. W dwójce bardziej podobają mi się odcienie i opakowanie. No i ze zniżką wychodzi ok. 130 zł, żal nie brać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:37   #4241
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Hmm nie pomyślałam, że Essie też się łapią na -30%, ale może to i lepiej
No tak myślę że się łapią, skoro i w Rossmannie i w Sephorze się łapią. No ale trudno, niestety na tę promocję nie załapałam się.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Już mi idzie coraz lepiej- po ponad miesiącu wstawania przed świtem nauczyłam się słyszeć budzik i nie trzeba mnie wołami z łóżka wyciągać
No to etap kresek coraz bliżej.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Też lubię, niestety posiadam takich 5
No ja nie mam takiej kolekcji cieni jak Ty, więc łatwiej mi kupować kolejne kolory.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ma się pojawić tylko ta paleta i to tylko na jakiś czas. Cena to 189 zł, więc naprawdę niezła.
To ciekawe, ta paleta jest bardzo ładna. Chociaż sama nie wiem czy bardziej mi się na swatchach podoba Naked czy Naked 2.

Ja właśnie się obijam i odpoczywam przed wieczorem, zaraz się biorę za paznokcie, tylko muszę na jutro regeneracyjny barszczyk nastawić.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

A no i oczywiście - życzę Wam wszystkiego najlepszego w 2013, oby to był naprawdę dobry rok.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 13:52   #4242
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
strasznie Cię przepraszam, że nie odpisałam na czas Co prawda wczoraj byłam cały dzień u teściów, więc i tak bym nie mogła, a szkoda Ja w Sephorze byłam w sobotę (kupiłam w końcu Pryzmy 02) i jeszcze dzisiaj Musieliśmy jechać po kilka rzeczy do jedzenia... TŻ poszedł z zakupami do samochodu, a ja na chwilę weszłam do Sephory - wyszłam z tuszem Benefitu They're real z miniaturą i kredką Jumbo (przez Twoje kuszenie) w kolorze dark taupe shimmer - kusiły mnie ze 4, wyglądają super, w dodatku wydają się niesamowicie trwałe, ale pohamowałam się Ale jeśli u mnie sprawdzi się tak jak Tobie, to będę czekać na jakąś promocję
Nie ma za co i tak w końcu po sobotnim wieczorze nie dotarłam do S. w ndz
Ja mam już chyba wszystkie,które mnie interesowały i których mogę używać na co dzień. Reszta byłaby od święta, ale nie wykluczam
U mnie spokojnie wytrzymują cały dzień bez uszczerbku
Teraz żałuję tego tuszu, oby moja Helenka też była fajna

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
z wyprzedaży nie-kosmetycznych nie jestem zadowolona, masa ludzi, kolejki na pół sklepu do samej przymierzalni, o kasie nie wspomnę
kupiłam tylko w Mango beżowo-szary kuferek (ten sam, który jesienią kupiłam czarny ), na nic innego nie miałam cierpliwości
Ja nawet nie wchodzę do sklepów, poczekam aż się to wszystko jakoś unormuje. Ludzie się rzucają jakby co najmniej za darmo dawali

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No tak myślę że się łapią, skoro i w Rossmannie i w Sephorze się łapią. No ale trudno, niestety na tę promocję nie załapałam się.
Ja na razie stopuję z nowymi kolorami, chcę zachować wyznaczoną granicę liczbową a w tym celu muszę i tak kilka wypchnąć w świat

Życzę Wam wszystkim (no i sobie też ) udanej zabawy i oby 2013 był co najmniej tak dobry jak obecny
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:59   #4243
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Czytałam też, że są w Wawie. Właśnie jedna z blogerek jedzie na polowanie. Jeśli jej się uda, napiszę wam, która to Sephora.

Marzyłam o tej paletce od roku. Niestety nie byłam przez ten czas w żadnym kraju mającym UD. Ostatnim razem w Paryżu macałam Naked jedynkę i nie urzekła mnie na tyle, żeby ją kupić. W dwójce bardziej podobają mi się odcienie i opakowanie. No i ze zniżką wychodzi ok. 130 zł, żal nie brać.
ja już dziś nigdzie nie zdążę podjechać, pewnie większość jest czynna do 16..
szkoda, że nie ma u nas tych słynnych baz UD
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja właśnie się obijam i odpoczywam przed wieczorem, zaraz się biorę za paznokcie, tylko muszę na jutro regeneracyjny barszczyk nastawić.
ja ostatnio w święta przesadziłam z alkoholem, dlatego teraz nie zamierzam
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nie ma za co i tak w końcu po sobotnim wieczorze nie dotarłam do S. w ndz
Ja mam już chyba wszystkie,które mnie interesowały i których mogę używać na co dzień. Reszta byłaby od święta, ale nie wykluczam
U mnie spokojnie wytrzymują cały dzień bez uszczerbku
Teraz żałuję tego tuszu, oby moja Helenka też była fajna
na pewno będzie ma dobre opinie, tak samo jak pyton
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja nawet nie wchodzę do sklepów, poczekam aż się to wszystko jakoś unormuje. Ludzie się rzucają jakby co najmniej za darmo dawali
dokładnie nawet jak obniżka to 20zł, wszyscy się rzucają, wyrywają rzeczy z rąk.. zaczekam aż ludzie wrócą do pracy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 14:16   #4244
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Mam!!!
Były w Arkadii i ZT, ale rzeczywiście pewnie już zamknięte.

A baza UD jest fantastyczna, polecam każdemu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 14:41   #4245
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej dziewczyny
Ja również wpadam z życzeniami na nowy rok. Oby ten 2013 był lepszy i niech się spełnią wszystkie marzenia i plany.
Tym z Was, które świętują gdzieś życzę szampańskiej zabawy


Ja niestety załapałam przeziębienie, kicham co chwilę jak szalona i nowy rok powitam w łóżku. Toast sobie chyba wzniosę syropem zamiast szampana


Przy okazji testuję sobie dziś ten krem: http://www.mariza-kosmetyki.com.pl/u...%2050%20ml.jpg
Mama myślała, że to krem do rąk i sobie go kupiła w drogerii. Jest gęsty i tępawo się nakłada, ale przyjemny efekt nawilżenia daje na twarzy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 15:16   #4246
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dziewczyny!

I ja wam spieszę z życzeniami, udanej zabawy (gdziekolwiek będziecie) i najlepszego w Nowym Roku

Em, W ZT tej palety przed 13 na pewno nie było, byłam i osobiście pytałam
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.

Edytowane przez madziarra
Czas edycji: 2012-12-31 o 15:58
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 15:53   #4247
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Pewnie już się skończyły.

Swoją drogą co za bezsens, że nie mogłam jej po prostu kupić będąc w sklepie, tylko musiałam ściągać z innego miasta.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 15:59   #4248
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Pewnie już się skończyły.

Swoją drogą co za bezsens, że nie mogłam jej po prostu kupić będąc w sklepie, tylko musiałam ściągać z innego miasta.
Pewnie tak, a o której kupowała Ci koleżanka ?

Ja za to nigdzie nie mogłam w Sephorze trafić swojego ukochanego Shiseido Sun, były tylko najjaśniejsze odcienie wszędzie
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 16:02   #4249
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Koło 15, ale w Arkadii, napisała tylko, że są (były?) też w ZT. Tak jak pisałam, po nowym roku powinny być wszędzie, może trafi się choć -20% w styczniu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 17:47   #4250
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Kochane NK, życzę Wam cudownie spędzonej nocy i dobrej zabawy, jakiekolwiek macie plany oraz aby Nowy Rok był lepszy od mijającego, pełen radości, uśmiechu, pozytywnych niespodzianek i spełniających się marzeń


PS. Która jeszcze migocze już Beyond Cozy?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 09:56   #4251
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
PS. Która jeszcze migocze już Beyond Cozy?
Ja!

Impreza się udała, możemy zaczynać oczekiwanie na wszystko w tym roku od nowa
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 10:17   #4252
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Kochane NK, życzę Wam cudownie spędzonej nocy i dobrej zabawy, jakiekolwiek macie plany oraz aby Nowy Rok był lepszy od mijającego, pełen radości, uśmiechu, pozytywnych niespodzianek i spełniających się marzeń


PS. Która jeszcze migocze już Beyond Cozy?
U mnie GR Jolly Jewels nr 103 Jak zawsze unikałam brokatów, tak te 2, które mam z GR mnie urzekły (mam jeszcze nr 106). Przepięknie błyszczą w świetle i bardzo dobrze kryją.

Za to Bell z Glam Night Sparkle są do Czerwony to na paznokciach bardziej malina, słabo się błyszczy, a fioletowy to malutkie drobinki w bezbarwnej bazie, przez co lepiej spisze się jako top coat, bo nawet 3 warstwy nie kryją
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 13:09   #4253
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Kochane NK, życzę Wam cudownie spędzonej nocy i dobrej zabawy, jakiekolwiek macie plany oraz aby Nowy Rok był lepszy od mijającego, pełen radości, uśmiechu, pozytywnych niespodzianek i spełniających się marzeń


PS. Która jeszcze migocze już Beyond Cozy?
u mnie też
w ogóle na święta pomalowałam paznokcie She's Pampered i po jednym paznokciu Beyond Cozy i wszystkie trzymały się równo tydzień! zmyłam wczoraj, żeby wszystkie zabłyszczały brokatem, ale tak naprawdę nie musiałam

ja też miałam udanego Sylwestra, właśnie wróciłam do domu tylko piliśmy tequilę i teraz mam nadwrażliwe dwa zęby, cokolwiek ugryzę pojawia się to nieprzyjemne uczucie oby szybko minęło

oczy pomalowałam nową paletką i jest boska! kolory na powiekach to głównie fiolet i odrobina szarości, rozświetlający tak pięknie migocze aż zachciało mi się więcej
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 13:57   #4254
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też miałam udanego Sylwestra, właśnie wróciłam do domu tylko piliśmy tequilę i teraz mam nadwrażliwe dwa zęby, cokolwiek ugryzę pojawia się to nieprzyjemne uczucie oby szybko minęło
Następnym razem pij złotą
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 14:20   #4255
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Witam i ja w Nowym Roku )
U nas impreza w miarę, ale piłam gin z tonikiem i czuję się dziś rewelacyjnie, mimo że o północy pomieszałam z szampanem

Dziewczyny, jakie macie kosmetyczne postanowienia noworoczne ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 14:25   #4256
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Kupować mniej i z większym rozsądkiem i w miarę poradzić sobie z zapasami pielęgnacji.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 14:35   #4257
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Witam i ja w nowym roku
Część wieczoru spędziłam na Wizażu a potem poszłam spać, choroba wciąż mnie trzyma i nie dałam rady wysiedzieć do północy, zwłaszcza przez ból zatok.

U mnie z postanowień kosmetycznych na 2013 chyba dużo się nie zmieni w stosunku do tych z zeszłego roku Dalej chcę dbać o włosy i je zapuszczać, więc będę nadal kupować głównie różne specyfiki do włosów. Nadal mam też zamiar się filtrować.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 15:55   #4258
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja chcę zmniejszyć zbiór pielęgnacji - obecnie mam 172 szt (liczyłam wczoraj ) i chciałabym zejść przynajmniej do 100
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 16:15   #4259
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

O, napiszę wam, ile ja mam, bo mam tabelkę w excelu w domu zrobioną. Ciekawe, czy pobiję Hosenkę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 16:43   #4260
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

A ja sie pomyliłam w liczeniu - właśnie przypomniałam sobie o mydłach ... Do 172 szt dochodzi 16 mydeł () i 2 balsamy w kostce (z Mydlarni u Franciszka), czyli mam 190 szt.

Muszę wziąć się za te mydła, bo 2 to końcówki, a 3 kostki nie są całe (wymieniłam się za paletkę zmieniającą kolory cieni ELF - czaiłam się na nią). Ciężko będzie, bo fascynacja już mi minęła
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.