Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-29, 09:59   #4621
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Rozświetlacz Mary Lou jest śliczny


Estella:

Jednak zrezygnowałam z jednej rzeczy: kremu Cold Cream z Avene (w sumie mi nie potrzebny, bo zima się kończy a ja mam Physiogel).

Bioderma Hydrabio H2O PŁYN MICELARNY 2x200ml PROMOCJA

Avene Clean-AC Krem-żel oczyszczający 200 ml

La Roche-Posay Iso-Urea mleczko do ciała 200ml

Emolium Olejek do Kąpieli 200ml

Emolium P Emulsja do kapieli 200ml

Oillan Delikatny olejek do mycia 125ml

Oillan Forte Emulsja do mycia ciała 250ml

Oillan Forte Kremowy żel do mycia ciała 200ml

Emolium Emulsja do kąpieli 200ml




Koniecznie spróbuj tych ziemniaczków
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2013-01-29 o 10:01
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:31   #4622
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice też nie widzę, ale miałam okazję przetestować na dłoni i to jest to co lubię za różowymi różami i rozświetlaczami nie przepadam.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:32   #4623
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ojeej, Gelee Rozświetlacz Sephory to coś nowego niż gwiazdki czy tylko wytłoczki zmienili? I jak się nazywa ta linia kredek i ile kosztują? Poproszę zdjęcia ze swatchami
Nie pamiętam dokładnie tych gwiazdek,ale wydaje mi się, że to trochę co innego - ten puder nie jest taki perłowy, ma delikatne drobinki, wygląda pięknie.

Kredki to Crayon contour yeux 12H Waterproof, kosztują29 zł, jest mnóstwo odcieni.
Nie wiem, kiedy znajdę czas na zdjęcia (zwłaszcza w świetle dziennym, to u mnie prawie niewykonalne), ale postaram się.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
piękności
fajny ten żelek?
Dla mnie fantastyczny, daje cudowny połysk, dokładnie taki, jak lubię

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale fajne zakupy zazdroszczę! I też jestem ciekawa czy to z Sephory to to samo co z gwiazdkami było? Bo szukam rozświetlacza w kolorze skóry i bez widocznych drobinek niezabijającego ceną.
Dziękuję Rozświetlacz to dla mnie jednak troszkę co innego, niż te gwiazdki, ale ma jednak delikatnie widoczne drobinki, zwłaszcza w sztucznym świetle.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A ja postanowiłam pozaciskać trochę pasa w najbliższych miesiącach... Kończy mi się powoli umowa w pracy i nie wiem co dalej, poza tym zanosi się że może zaczniemy budowę wiosną. Do odwyku i kompletnego szlabanu nie czuję się zdolna, więc muszę chyba wyznaczyć sobie jakieś racjonalne limity zakupowe.
To chyba fajnie, że Wasze plany budowy domu stają się już tak realne?
Jak się ma jasny cel oszczędzania, to chyba jest łatwiej, przynajmniej mnie się tak wydaje

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Po ile jest kredka i rozświetlacz z Sephory? Ja mam fajną grubą kredkę do ust z tej nowej kolekcji, zerknijcie też na kredki Revlon - boskie!
Kredki 29 zł, rozświetlacz 49 zł.
Kredki do ust też mnie kusiły, ale postanowiłam odpuścić (chociaż tyle ), dla mnie są fajniejsze od Chubby z Clinique'a.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Gelee jest śliczny, ale nie przepadam za różowymi odcieniami, w letniej kolekcji będzie beżowy rozświetlacz i na niego się czaję
A ja uwielbiam różowe odcienie Dla mnie są idealne

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Zapomniałam się pochwalić, że od niedzieli do niedzieli ćwiczyłam 5 razy z Chodakowską Wczoraj odpuściłam, czułam się koszmarnie (dawno nie miałam tak paskudnego samopoczucia podczas okresu!), ale dziś jest lepiej i o ile utrzyma się to do wieczora, to znów poćwiczę. Do rodziców doszła już najnowsza płyta, muszę podjechac odebrać.

A już od piątku wraca mi Multisport!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:42   #4624
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rozświetlacz Mary Lou jest śliczny
Tak właśnie mi się kojarzyło, że Ty go masz.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ice też nie widzę, ale miałam okazję przetestować na dłoni i to jest to co lubię za różowymi różami i rozświetlaczami nie przepadam.
Będę pamiętać, żeby zwrócić uwagę jak już przypadkiem pojawi się gdzieś ta kolekcja.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie pamiętam dokładnie tych gwiazdek,ale wydaje mi się, że to trochę co innego - ten puder nie jest taki perłowy, ma delikatne drobinki, wygląda pięknie.
To chyba nie jest to czego szukam, ale rzucę na niego okiem.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To chyba fajnie, że Wasze plany budowy domu stają się już tak realne?
Jak się ma jasny cel oszczędzania, to chyba jest łatwiej, przynajmniej mnie się tak wydaje
Fajnie, ale ciut mnie to przeraża, no i w ogóle... Zobaczymy. Już tyle razy mieliśmy budowac 'lada chwila' że teraz odtrąbię zwycięstwo jak koparka wykopie fundamenty.

Rzeczywiście łatwiej chyba oszczędzać na coś konkretnego. Pamiętam jak remontowaliśmy mieszkanie, to praktycznie nic z kosmetyków nie kupowałam. Ale teraz jeszcze takiej presji nie czuję aż, więc chyba tylko rozsądnie się ograniczę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zapomniałam się pochwalić, że od niedzieli do niedzieli ćwiczyłam 5 razy z Chodakowską Wczoraj odpuściłam, czułam się koszmarnie (dawno nie miałam tak paskudnego samopoczucia podczas okresu!), ale dziś jest lepiej i o ile utrzyma się to do wieczora, to znów poćwiczę. Do rodziców doszła już najnowsza płyta, muszę podjechac odebrać.
Ja dzisiaj planuję poćwiczyć skalpel, w zeszłym tygodniu zmotywowałam się tylko raz. Tobie gratuluję samozaparcia.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:44   #4625
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Estell gratuluje! I juz sie wpraszam na wino

A na obiad tez polecam makaron.Ja czesto robie z tym co mam akurat w lodowce.Nawet najdziwniejsze polaczenia okazuja sie zjadliwe

Te kredki do ust S. sa takie jak Chubby czy raczej "szminkowe"?Revlon jest juz dostepny?

Hosenko po co Ci tyle rzeczy do mycia?Przeciez wiekszosc wyladuje w zapasach...

Snow super zakupy,musze sie przyjrzec tym kredkom,bo to u mnie podstawa makijazu oczu.Mogliby w jumbo wprowadzic nowe kolory...
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:55   #4626
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
pokażę
ładniutki
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Heh no to się zastanów. Ja zwykle po odlewkach fajnych kosmetyków nabieram na nie tylko większej ochoty.

A ja popieram że bakłażan pycha, mam jeszcze zasłoikowany z jesieni.

Mój sprawdzony obiad na bardzo szybko to makaron z sosem pomidorowym, najprostasza rzecz pod słońcem.

Dawno nie miałam nic z YR muszę odświeżyć chyba niedługo znajomość z nimi.

A ja postanowiłam pozaciskać trochę pasa w najbliższych miesiącach... Kończy mi się powoli umowa w pracy i nie wiem co dalej, poza tym zanosi się że może zaczniemy budowę wiosną. Do odwyku i kompletnego szlabanu nie czuję się zdolna, więc muszę chyba wyznaczyć sobie jakieś racjonalne limity zakupowe.

Poza tym zaczęłam się martwić o moje stopy
Ok, przekonałaś mnie, chcę kropelkę

A próbowałyście może robić pastę z bakłażana "baba ganoush" czy jakoś tak? Widziałam w sklepie mały słoiczek po 12 zł, potem gdzies na jakimś blogu przepis i łazi za mną..

Sos pomidorowy to ja sobie muszę dziś zrobić, bo mam otwarty karton ppomidorów i pora już na nie najwyższa. A na obiadek sobie właśnie zrobię wspomniane pieczarki z makaronem

Ja bym chciała coś kupić, bo mi się podoba etui na karty z ulotki

Proponuję zasadę- najpierw potrzeba, potem zakup i np. wyznaczenie sobie limitów np. że promocja jest warta złamania odwyku jeśli kosmetyk jest tańszy powiedzmy o 30% lub więcej. Ja powoli dobijam do stanu idealnego (poza żelami oczywiście ) i zamierzam się trzymać kilku takich wskazówek w tym roku.

Ojej, to nie dobrze Mnie przestały boleć, chyba to nie bieganie im zaszkodziło, tylko moje marsze w kozakach No w każdym razie jestem dumna, bo przez ok 2 miesiące wychodziłam jakieś 240 km, doszłabym do mojej babci na podkarpaciu albo i kawałek dalej
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Rzyrafko jestem pod wrażeniem, że pamiętasz, że nie lubię pieczarek jedyne danie, w którym ich nie wyczuwam to te kotleciki, bardzo polecam, tylko trzeba się namęczyć z krojeniem piersi w drobną kostkę i smażeniem małych kotlecików

Ja mam fajną grubą kredkę do ust z tej nowej kolekcji, zerknijcie też na kredki Revlon - boskie!
Tak mi utkwiła w głowie ta sytuacja z zapiekankami jakie kotleciki? nie mogę linka znaleźć

mam szlaban, mam szlaban, mam szlaban, mam szlaban
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Gelee jest śliczny, ale nie przepadam za różowymi odcieniami, w letniej kolekcji będzie beżowy rozświetlacz i na niego się czaję
A to rozświetlacz? zakodowało mi się, że róż
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja myślę teraz o The Balm Mary-Lou Manizer https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...u-manizer.html ale nie oglądałam jeszcze na żywo.

W ogóle to nie mam żadnego rozświetlacza teraz.
Miałam o nim wspomnieć, też nie widziałam na żywo, ale kusi

Jak Ty żyjesz?! Ja tego Gosha teraz polubiłam, bo mi czekoladka zdycha. Jeszcze ją pomęczę do wiosny a potem godnie pochowam Mam jeszcze z limitki Catrice prasowany, ale on złotawy jest więc raczej na lato się nadaje. A i jeszcze ten wielki brązujący Gosh
Ja bym sobie odpuściła albo pakiet Emolium albo Oillan- policz ile czasu zajmie zużycie jak zrobisz takie wielkie zakupy i czy wtedy opłaca się zamrażać tyle kasy na tyle czasu
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ice też nie widzę, ale miałam okazję przetestować na dłoni i to jest to co lubię za różowymi różami i rozświetlaczami nie przepadam.
Ja lubię różowe róże, z brzoskwiniami musze bardzo uważać, już lepiej mi w czerwonych.

Muszę dziś zamówić wysuszacz Poshe, mają promocję do jutra na 30% więc akurat, dobrze, że sobie sprawdziłam. I wezmę jeden pilniczek 180/240. Wolałabym drobniejszy- prawie polerkę, ale nie mają. Miałam świetny z którychś targów, ale już potem go nie było, a ostatnio ta firma tam nawet nie bywa

Zrobiłam fotki pielegnacji, wstawię po obiedzie. Kolorówkę też dodam, bo mi się zaczyna dezaktualizować stan uwieczniony jakiś czas temu Ale nie zmusiłam się do nowych fotek cieni i lakierów, nadal mnie przeraża wyciąganie tego.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie pamiętam dokładnie tych gwiazdek,ale wydaje mi się, że to trochę co innego - ten puder nie jest taki perłowy, ma delikatne drobinki, wygląda pięknie.
Kredki to Crayon contour yeux 12H Waterproof, kosztują29 zł, jest mnóstwo odcieni.
Nie wiem, kiedy znajdę czas na zdjęcia (zwłaszcza w świetle dziennym, to u mnie prawie niewykonalne), ale postaram się.

Zapomniałam się pochwalić, że od niedzieli do niedzieli ćwiczyłam 5 razy z Chodakowską
dzięki, może być w sztucznym świetle

Wow, ja teraz znów mam mnóstwo czasu i jeszcze gorzej mi się zmobilizować
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj planuję poćwiczyć skalpel, w zeszłym tygodniu zmotywowałam się tylko raz. Tobie gratuluję samozaparcia.
Mi się też tylko raz udało, do tego zostało tylko pół paczki Michałków- do końca lutego na pewno nie przetrwają
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2013-01-29 o 12:57
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 13:05   #4627
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ok, przekonałaś mnie, chcę kropelkę
Tak myślałam że się to skończy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A próbowałyście może robić pastę z bakłażana "baba ganoush" czy jakoś tak? Widziałam w sklepie mały słoiczek po 12 zł, potem gdzies na jakimś blogu przepis i łazi za mną..
Nie, mam przepis w książce z kuchnią arabską, ale nie robiłam nigdy jeszcze.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Proponuję zasadę- najpierw potrzeba, potem zakup i np. wyznaczenie sobie limitów np. że promocja jest warta złamania odwyku jeśli kosmetyk jest tańszy powiedzmy o 30% lub więcej. Ja powoli dobijam do stanu idealnego (poza żelami oczywiście ) i zamierzam się trzymać kilku takich wskazówek w tym roku.
Taką zasadę staram się wdrażać juz od dawna z mniejszym lub większym skutkiem. Na razie postaram się nie robić zapasów za dużych, zużywać to czego mam w nadmiarze i nie kupować więcej fajnych rzeczy niż jestem w stanie na raz zużyć. Mam np. teraz 4 rzeczy które nakładam na noc na twarz (+ ewentualnie maść jak coś wyskoczy), sporawo dla mnie, a kolejne kosmetyki w tej kategorii kuszą. I jakiś limit finansowy sobie wyznaczyć chyba też powinnam.

W ogóle to jeszcze nie dokupiłam żeli do zapasów, za nic mi się nie chciało wybrac do Firlita.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak Ty żyjesz?! Ja tego Gosha teraz polubiłam, bo mi czekoladka zdycha. Jeszcze ją pomęczę do wiosny a potem godnie pochowam Mam jeszcze z limitki Catrice prasowany, ale on złotawy jest więc raczej na lato się nadaje. A i jeszcze ten wielki brązujący Gosh
Nie wiem sama. W ogóle to kiedyś przecież miałam tego mnóstwo, ale potem jakoś moja miłość do błyskotek osłabła i dopiero teraz powoli odżywa, chciałabym coś ładnego rozświetlającego.

Ostatni rozświetlacz, który miałam to był biały Inglot, ale nie byłam z niego zadowolona i bez żalu się go pozbyłam.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zrobiłam fotki pielegnacji, wstawię po obiedzie. Kolorówkę też dodam, bo mi się zaczyna dezaktualizować stan uwieczniony jakiś czas temu Ale nie zmusiłam się do nowych fotek cieni i lakierów, nadal mnie przeraża wyciąganie tego.
Mam nadzieję, że obiad będziesz jeść przed końcem mojej pracy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 15:49   #4628
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Zdążyłam?

Ten Inglot to był kamień czy w pompce? I co w nim było nie tak?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 17:22   #4629
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Hosenko po co Ci tyle rzeczy do mycia?Przeciez wiekszosc wyladuje w zapasach...
Wiem, że w zapasach reszta wyląduje, ale akurat te mnie ciekawią i i tak będę chciała je wypróbować. Zamówię od razu i będzie z głowy.

Porównywałam ceny w najbliższej aptece i np. kosmetyki Emolium są tam ok 10 zł droższe


Rzyrafko: tylko że te kosmetyki do kąpieli wlewa się do wanny, a do mycia są pod prysznic.
Po lekturze KWC i innych recenzji okazuje się, że te do kąpieli są lepsze z Emolium, a do mycia z Oillan
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2013-01-29 o 17:26
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:22   #4630
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

No nic, próbowałyśmy Cię odwieść od hurtowych zakupów, ale chyba się nie da, trudno
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 08:03   #4631
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ice też nie widzę, ale miałam okazję przetestować na dłoni i to jest to co lubię za różowymi różami i rozświetlaczami nie przepadam.
takiej to dobrze
fajnie, ostatnie letnie żelki były zbyt rdzawe, a beż brzmi dobrze
a póki co zachwycam się tym chanelkiem
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam różowe odcienie Dla mnie są idealne
ja też w ogóle bardzo lubię róże

Rzyrafko, fantastyczne masz zbiory, widać ogromną poprawę w -holiźmie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 08:26   #4632
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zdążyłam?
Nie ale mam już śniadanie przed nosem i idę zaraz oglądać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ten Inglot to był kamień czy w pompce? I co w nim było nie tak?
W kamieniu, dokładnie ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er.html&next=1
Rozczarował mnie efekt, albo białe placki z drobinkami, albo prawie niewidoczny połysk.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 09:02   #4633
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No nic, próbowałyśmy Cię odwieść od hurtowych zakupów, ale chyba się nie da, trudno
No chyba nie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 10:15   #4634
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

widziałyście nową gazetkę SP? są 3 lakiery Essie w cenie 2 niby opłacalnie, ale 3 lakiery na raz, to sporo (zresztą ja wciąż nie mam ich karty, więc bym się nie załapała)

a skoro przy lakierach, pomalowałam właśnie paznokcie Orly - Artificial Sweetener - jest prześliczny taki wiosenny akcent w obliczu paskudnej pogody brakowało mi różu na paznokciach, taaak dawno nie malowałam takim kolorem
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:15   #4635
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
widziałyście nową gazetkę SP? są 3 lakiery Essie w cenie 2 niby opłacalnie, ale 3 lakiery na raz, to sporo (zresztą ja wciąż nie mam ich karty, więc bym się nie załapała)
Ja może skorzystam, jak będę w okolicach SP, ale specjalnie to nie wiem czy będę jechać. Długo czekałam na promocję, to i ochota na lakiery spora. Słabo się to ma do mojego wczorajszego postanowienia rozsądnych zakupów, więc jeszcze przemyślę. Wolałabym żeby była normalna promocja, a nie żeby trzeba było od razu 3 sztuki kupować.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:31   #4636
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Rzyrafko, fantastyczne masz zbiory, widać ogromną poprawę w -holiźmie
dziękować
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W kamieniu, dokładnie ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er.html&next=1
Rozczarował mnie efekt, albo białe placki z drobinkami, albo prawie niewidoczny połysk.
Gosh też jest odrobinę białawy, w opakowaniu ma nutkę beżowo-różową.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
widziałyście nową gazetkę SP? są 3 lakiery Essie w cenie 2 niby opłacalnie, ale 3 lakiery na raz, to sporo (zresztą ja wciąż nie mam ich karty, więc bym się nie załapała)

a skoro przy lakierach, pomalowałam właśnie paznokcie Orly - Artificial Sweetener - jest prześliczny taki wiosenny akcent w obliczu paskudnej pogody brakowało mi różu na paznokciach, taaak dawno nie malowałam takim kolorem
Kartę możesz założyć w trakcie wizyty

Ja od piątku usiłuję pomalować pazurki i jakoś nie wychodzi, chciała brokacik limitkowy Bell na białej bazie i zmatowić am w nowej gazetce natury Bellki będą po 7,99 i Twoje błyszczyki też w promocji
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja może skorzystam, jak będę w okolicach SP, ale specjalnie to nie wiem czy będę jechać. Długo czekałam na promocję, to i ochota na lakiery spora. Słabo się to ma do mojego wczorajszego postanowienia rozsądnych zakupów, więc jeszcze przemyślę. Wolałabym żeby była normalna promocja, a nie żeby trzeba było od razu 3 sztuki kupować.
Może bym i wybrała 3 kolory, ale nie przewiduję nadprogramowych 70 zł, do tego muszę kupić 2 opakowania farby do włosów niedługo

Robię dziś na obiadek bakłażana zapiekanego z serem feta i ziołami, a na deser sernik z mlekiem kokosowym http://www.kwestiasmaku.com/desery/s...y/przepis.html tylko zamiast gruszek dodam świeże mango- właśnie podwójnie przepłaciłam za owoce, bo weszłam najpierw do warzywniaka, a w markecie obok potem zobaczyłam za 2,50 w promocji sztuka
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:55   #4637
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Gosh też jest odrobinę białawy, w opakowaniu ma nutkę beżowo-różową.
To ja nie wiem, czy to może być coś dla mnie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Może bym i wybrała 3 kolory, ale nie przewiduję nadprogramowych 70 zł, do tego muszę kupić 2 opakowania farby do włosów niedługo
Mnie też czeka fryzjer, ale postaram się do marca dociągnąć... Nawet mi sie teraz nie chce tam iść i myśleć co robić dalej ze swoja fryzurą. A tak to jak jeszcze miesiąc odczekam to akurat będzie odświeżenie na wiosnę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Robię dziś na obiadek bakłażana zapiekanego z serem feta i ziołami, a na deser sernik z mlekiem kokosowym http://www.kwestiasmaku.com/desery/s...y/przepis.html tylko zamiast gruszek dodam świeże mango- właśnie podwójnie przepłaciłam za owoce, bo weszłam najpierw do warzywniaka, a w markecie obok potem zobaczyłam za 2,50 w promocji sztuka
Zjadłabym taki sernik albo w ogóle mango. Cyżby w Lewiatanie ta promocja? Jakbym miała większą torebkę to może bym skoczyła po pracy, ale tak to bez sensu w tramwaju z mango w ręce jechać.

Jakieś parcie na słodkie mi się włącza. Od rana opierałam się migdałowemu croisantowi, zapakowałam go nawet, żeby TŻowi wziąć, ale uległam. W dodatku dzisiaj nie poćwiczę znowu, nawet mimo wyrzutów sumienia, bo wczoraj chyba musiałam gdzieś źle postawić stopę i mi się zrobiła gula w śródstopiu i siniak z boku i mam problemy z równowagą, chociaż nic mnie nie boli. Dzisiaj przez to w kozakach cały dzień siedzę, bo zapomniałam sobie baletki przynieść, a szpilek z tym nie włożę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 22:17   #4638
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To ja nie wiem, czy to może być coś dla mnie.

Mnie też czeka fryzjer, ale postaram się do marca dociągnąć... Nawet mi sie teraz nie chce tam iść i myśleć co robić dalej ze swoja fryzurą. A tak to jak jeszcze miesiąc odczekam to akurat będzie odświeżenie na wiosnę.

Zjadłabym taki sernik albo w ogóle mango. Cyżby w Lewiatanie ta promocja? Jakbym miała większą torebkę to może bym skoczyła po pracy, ale tak to bez sensu w tramwaju z mango w ręce jechać.

Jakieś parcie na słodkie mi się włącza. Od rana opierałam się migdałowemu croisantowi, zapakowałam go nawet, żeby TŻowi wziąć, ale uległam. W dodatku dzisiaj nie poćwiczę znowu, nawet mimo wyrzutów sumienia, bo wczoraj chyba musiałam gdzieś źle postawić stopę i mi się zrobiła gula w śródstopiu i siniak z boku i mam problemy z równowagą, chociaż nic mnie nie boli. Dzisiaj przez to w kozakach cały dzień siedzę, bo zapomniałam sobie baletki przynieść, a szpilek z tym nie włożę.
Hmm, a jak chcesz go używać? Użyty pod pokładem dodaje takiej promienności, nie widać że ma jakiś kolor.

O fryzjerze to ja nawet nie wspominam. Przeraża mnie dojazd , no i zarobek jutrzejszy z avonu nie wystarczy na pewno na usługę Zajrzę przy okazji do Firlita, może dowieźli już jasne kredki ID

Zrobiłam, tylko przez to co na wierzchu zupełnie nie widać stopnia upieczenia powtykałam patyk i nie piekłam dłużej niż w przepisie. I piekłam w kąpieli wodnej. Zaraz chowam do lodówki i pójdę wcześniej spać- tak się nie mogę doczekać Tylko obawiam się jednej rzeczy- jak redukowałam mleczko kokosowe, to ono wcale nie chciało się odparować do zalecanej połowy szklanki (może miałam za dobre? lidlowe ma 80% a autorka polecała 60...) i tak długo grzałam aż się usmażyło na kremowe krupki i cały olej się oddzielił (uwielbiam tak robić z kwaśną 30% śmietaną do polewania różnych dań obiadowych z ciasta na słodko ) no i nie wiem czy to nie wpłynie na walory smakowe ale olej odlałam, krupki zmiksowały się ładnie z serem więc chyba będzie ok. Tak więc zupełnym przypadkiem mam pół miseczki (bo drugie pół wylałam na podłogę, bo mi się zdawało, że zastygł, jednak sztywny był tylko wierzch ) Cocos nucifera Oil
Tak, Lewiatan taki numer wyciął

Ja też miałam parcie na słodkie wczoraj w nocy- pochłonęłyśmy z siostrami całą resztę moich michałków- jak ja mogłam w ogóle zakładać, że one DOCZEKAJĄ do końca stycznia

Ale pecha masz z tymi stopami
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2013-01-30 o 22:23
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 07:21   #4639
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cześć dziewczyny!
W końcu mam ferie i chwilę wolnego W ramach dogadzania sobie wczoraj kupiłam mój ukochany Shiseido Sun i skorzystałam z -40% w Hebe na Revlon - kupiłam podkład Colorstay, róż i nasełkową szminkę

Odnośnie gazetki SP to też mnie jakoś nie powala, ostatnio w ogóle tam nie bywam i jakoś straciłam sympatię do tego sklepu...
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 08:27   #4640
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hmm, a jak chcesz go używać? Użyty pod pokładem dodaje takiej promienności, nie widać że ma jakiś kolor.
Hmm, myślałam żeby może na podkład? Ale jak mówisz że lepiej pod, to pewnie tak będzie lepiej.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zrobiłam, tylko przez to co na wierzchu zupełnie nie widać stopnia upieczenia powtykałam patyk i nie piekłam dłużej niż w przepisie. I piekłam w kąpieli wodnej. Zaraz chowam do lodówki i pójdę wcześniej spać- tak się nie mogę doczekać Tylko obawiam się jednej rzeczy- jak redukowałam mleczko kokosowe, to ono wcale nie chciało się odparować do zalecanej połowy szklanki (może miałam za dobre? lidlowe ma 80% a autorka polecała 60...) i tak długo grzałam aż się usmażyło na kremowe krupki i cały olej się oddzielił (uwielbiam tak robić z kwaśną 30% śmietaną do polewania różnych dań obiadowych z ciasta na słodko ) no i nie wiem czy to nie wpłynie na walory smakowe ale olej odlałam, krupki zmiksowały się ładnie z serem więc chyba będzie ok. Tak więc zupełnym przypadkiem mam pół miseczki (bo drugie pół wylałam na podłogę, bo mi się zdawało, że zastygł, jednak sztywny był tylko wierzch ) Cocos nucifera Oil
Olej się przyda. I jak wyszedł ten sernik?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale pecha masz z tymi stopami
Chyba wywołałam wilka z lasu - poszłam do lekarza a na drugi dzień coś sobie zrobiłam. Ważne że nie boli, to pewnie poważne nie jest i szybko wróci do swojej normalnej objętości.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
W końcu mam ferie i chwilę wolnego W ramach dogadzania sobie wczoraj kupiłam mój ukochany Shiseido Sun i skorzystałam z -40% w Hebe na Revlon - kupiłam podkład Colorstay, róż i nasełkową szminkę

Odnośnie gazetki SP to też mnie jakoś nie powala, ostatnio w ogóle tam nie bywam i jakoś straciłam sympatię do tego sklepu...
Ładne zakupy sobie zrobiłaś. Denerwujecie mnie z tą Hebe, u nas nie ma a ciągle widzę jakieś fajne promocje tam są.

Ja do SP też powoli tracę sympatię, ostatnio gazetki słabe dość. Chociaż ta promocja na Essie ciut kusi, to nawet nie wiem czy 3 kolory teraz bym wybrała.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 08:49   #4641
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Madziarra i jak ta szminka?Jaki kolor wzielas i ile wychodzi po znizce?Wieki nie bylam w Hebe...Do kiedy ta promocja?

Ice mnie tez troche kusi,ale tez nie wiem czy wybralabym 3 kolory i szkoda mi wydac tyle na raz na lakiery:/Gdyby bylo 30% znizki to wieksza szansa,ze bym sie nie oparla
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 08:53   #4642
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ice mnie tez troche kusi,ale tez nie wiem czy wybralabym 3 kolory i szkoda mi wydac tyle na raz na lakiery:/Gdyby bylo 30% znizki to wieksza szansa,ze bym sie nie oparla
No właśnie bez sensu, jakby było -30% to ja na pewno bym skorzystała, bo strasznie chcę Sand Tropez. Ostatnio kilka razy się złapałam na tym że myślałam o tym, że chciałabym go mieć i właśnie malować nim paznokcie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 09:18   #4643
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ładne zakupy sobie zrobiłaś. Denerwujecie mnie z tą Hebe, u nas nie ma a ciągle widzę jakieś fajne promocje tam są.

Ja do SP też powoli tracę sympatię, ostatnio gazetki słabe dość. Chociaż ta promocja na Essie ciut kusi, to nawet nie wiem czy 3 kolory teraz bym wybrała.
Nie tylko słabe, ale też strasznie windują ceny, nie wiem, czy zawsze tak było czy kiedyś mi to nie przeszkadzało?
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Madziarra i jak ta szminka?Jaki kolor wzielas i ile wychodzi po znizce?Wieki nie bylam w Hebe...Do kiedy ta promocja?
Wczoraj wzięłam Berry Smoothie a jeszcze wcześniej kupiłam Lollipop. Po zniżce wyszło ok. 23zł. Efekt bardzo fajny, szminka jest faktycznie taka maślana, podobną miałam kiedyś z Clinique i bardzo dobrze wspominam.
Niestety promocja była tylko wczoraj
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ice mnie tez troche kusi,ale tez nie wiem czy wybralabym 3 kolory i szkoda mi wydac tyle na raz na lakiery:/Gdyby bylo 30% znizki to wieksza szansa,ze bym sie nie oparla
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie bez sensu, jakby było -30% to ja na pewno bym skorzystała, bo strasznie chcę Sand Tropez. Ostatnio kilka razy się złapałam na tym że myślałam o tym, że chciałabym go mieć i właśnie malować nim paznokcie.
Odnośnie lakierów Essie to wcZoraj w Hebe widziałam je po 25.99zł
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 09:20   #4644
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Nie tylko słabe, ale też strasznie windują ceny, nie wiem, czy zawsze tak było czy kiedyś mi to nie przeszkadzało?
Na moje oko ceny regularne zawsze były ciut wyższe niż w Rossmannie, ale promocje mieli dobre. A teraz nie ma zazwyczaj na czym oka zawiesić w gazetce.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Odnośnie lakierów Essie to wcZoraj w Hebe widziałam je po 25.99zł
Ej nie ma tak.
Ale jak kupić 3 w SP to wychodzą po 24, to jednak takiej (o ile dobrze liczę).
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 09:27   #4645
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja może skorzystam, jak będę w okolicach SP, ale specjalnie to nie wiem czy będę jechać. Długo czekałam na promocję, to i ochota na lakiery spora. Słabo się to ma do mojego wczorajszego postanowienia rozsądnych zakupów, więc jeszcze przemyślę. Wolałabym żeby była normalna promocja, a nie żeby trzeba było od razu 3 sztuki kupować.
trochę przesadzają, mogliby zrobić drugi gratis, a nie dopiero trzeci
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
W końcu mam ferie i chwilę wolnego W ramach dogadzania sobie wczoraj kupiłam mój ukochany Shiseido Sun i skorzystałam z -40% w Hebe na Revlon - kupiłam podkład Colorstay, róż i nasełkową szminkę

Odnośnie gazetki SP to też mnie jakoś nie powala, ostatnio w ogóle tam nie bywam i jakoś straciłam sympatię do tego sklepu...
fajnie, że masz ferie - ja też chcę
super zakupy!
wieki nie używałam tego Shiseido, a też go uwielbiam ostatnio doczepiłam się płynnych podkładów
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie bez sensu, jakby było -30% to ja na pewno bym skorzystała, bo strasznie chcę Sand Tropez. Ostatnio kilka razy się złapałam na tym że myślałam o tym, że chciałabym go mieć i właśnie malować nim paznokcie.
zabawnie pewnie gdybym nie miała Topless&Barefoot to też bym chciała ST (chociaż ma więcej szarości, co mniej mi się podoba)
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Odnośnie lakierów Essie to wcZoraj w Hebe widziałam je po 25.99zł
a jest świąteczna kolekcja?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 09:32   #4646
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zabawnie pewnie gdybym nie miała Topless&Barefoot to też bym chciała ST (chociaż ma więcej szarości, co mniej mi się podoba)
Ja bym go chciała łączyć z Beyond Cozy, bo mi się zdaje że będą razem ładnie wyglądać, a powoli się przekonuję do 1 lub 2 kontrastowych paznokci.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 09:33   #4647
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Szkoda,ze tylko wczoraj:/ Czemu nie pisalas nic?:p
Poczekam na kolejna,bo mam sie czym malowac a regularna cena nie jest kuszaca.

Za to Essie w tej cenie juz tak
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 09:40   #4648
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ej nie ma tak.
Ale jak kupić 3 w SP to wychodzą po 24, to jednak takiej (o ile dobrze liczę).
Ale wtedy jesteś zmuszona, żeby kupić 3 i zapłacić 70zł, a tak to możesz wybrać 1

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fajnie, że masz ferie - ja też chcę
super zakupy!
wieki nie używałam tego Shiseido, a też go uwielbiam ostatnio doczepiłam się płynnych podkładów

a jest świąteczna kolekcja?
A jeszcze dużo Ci zostało?

Ja też długo nie używałam, skończył mi się wczesną jesienią i, nie wiedzieć czemu, używałam cały czas płynnych. Niestety to nie to samo, strasznie sieę męczyłam z tymi plynnymi bo albo ciemniały mi w trakcie dnia, albo nie mogłam ich dobrze rozprowadzić ;/

Wydaje mi się, że świąteczna była, ale głowy nie dam.
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Szkoda,ze tylko wczoraj:/ Czemu nie pisalas nic?:p
Poczekam na kolejna,bo mam sie czym malowac a regularna cena nie jest kuszaca.

Za to Essie w tej cenie juz tak
Był w Hebe cały taki tydzień - każdego dnia -40% na inną markę, np. w weekend był L'Oreal i Bourjois, myślałam, że wiecie

Cena regularna faktycznie odpycha, ale jak kiedys trafisz na promocję to polecam
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 09:46   #4649
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ale wtedy jesteś zmuszona, żeby kupić 3 i zapłacić 70zł, a tak to możesz wybrać 1
Doszukuję się pozytywów w braku dostępu do drogerii Hebe.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 09:46   #4650
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Jednak udało mi się się zredukować zawartość koszyka
Usunęłam emulsję do kąpieli Emolium i emulsję do mycia Oillan.
Zamówię następnym razem.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.