W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-04, 10:33   #2821
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka
Co za zuchwa³y prosiak!
Ale to ¶wietnie, widzisz, a tak siê ba³a¶, ¿e siê nie oswoi, a tymczasem tak szybko pierwsze postêpy widaæ.
mega zuchwalec! tak sie wydar³a ze szoookk

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
No to w takim razie reszta ju¿ zale¿y tylko od Ciebie ¯yczê Ci ¿eby siê zaczê³o w tej sferze zwi±zku uk³adaæ
oj wiem,ale musze przestaæ sie tym przejmowaæ tylko dzia³aæ na luzie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
A ja powiem tak: skoro jest czas na to ¿eby siedzieæ na fb, albo na wiza¿u, to jest i czas na æwiczenia Gorzej z chêciami
pfff ja siedze w pracy na wizazu a jak w domu jestem to na chwilê zajrzê

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
no w³asnie tak to jest ze ka¿demu inaczej ta waga pasuje

w sumie zrzuci³am 33kg bo jak sz³am do porodu to wazy³am 97kg i nawet pielegniarki sie smia³y ze mnie gdzie ja to mam ¿e chyba ko¶ci tyle waz±

najmniej wa¿y³am 57kg w 8klasie a w ¶redniej juz 62,64 i zawsze by³am szczup³a w pasie ,rêcê , ale mam uda takie rozbudowane od uprawiania lekkoatletyki i przez to tez wydaje siê gruba w dolnej parti cia³a teraz jak schud³am to normalnie az mi obojczyki stercz±
to ogromna ró¿nica w wadze no widzisz w takim razie masz taka budowê cia³a, a najwa¿niejsze czuæ sie dobrze w swoim cia³ku

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Czekolada? To¿ to batonik jest
a jak

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ale fajna ¶winia, oswaja siê


Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Nie podoba mi siê ogólnie, ale na tych fotkach jako¶ ³adniej ni¿ zwykle: http://www.pudelek.pl/artykul/52348/...model_zdjecia/ Anja
tutaj ³adnie wygl±da

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ja zaraz lecê na egzamin ostatni chyba,¿e jeszcze poprawki mnie czekaj±

Kotka fajnie,¿e ¶winka siê oswaja ale co do tej kupy, to u mnie po 30 min latania na pod³odze ¶winek T¯ zebra³ jakie¶ 20 kup one robi± ich sporo, a nie jedn± . A kwikaj± ca³y czas u mnie to siê nasila jak otwieram lodówkê

T¯ zadzwoni³,¿e jecha³ do pracy, a go¶ciowi na przeciw wybieg³a sarna, to zjecha³ tak,¿e uderzy³ w nasze auto i uciek³ a ten jecha³ i go goni³ zamiast spisaæ nr rejestracji no i dupa,bo go nie dogoni³, a my mamy ca³y wgnieciony bok
no du¿o kup bylo tylko sie okre¶li³am ze kupa jako jedno s³owo
u nas te¿ sarenki wyskakuj± biedactwa ehh szkoda zwierz±tka


Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
No widzisz, To¶ka ju¿ siê do ciebie przyzwyczaja. Jeszcze trochê i sama bêdzie siê do ciebie pcha³a

To jedyne co mo¿esz zrobiæ, i musisz, to porozmawiaæ z T¯. I to powa¿nie. Zakazaæ mu inicjacji, niech da Ci zatêskniæ. Musicie przecie¿ co¶ z tym zrobiæ, bo w koñcu ca³kiem siê od siebie odsuniecie.
zobaczymy co bêdzie
zakazuje, ale on nie umie sie pos³uchaæ tak go do mnie ci±gnie ,on ma obsejse na moim punkcie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 10:36   #2822
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny ;-) witam kawk± i croisantem z lidla hehe.
Dziêkujê za komplementy, ale marzê o ja¶niejszym.

Mówicie co¶ z garniera?? Juz patrze co oni maj± za ciekawe farby z blondów. A wellaton 12.0 my¶licie ¿e chwyci³by??
Dzieñ dobry
mmmm.... uwielbiam te rogaliki A ¿e Lidla mam pod nosem, to czêsto je wcinam
A co do farby, to wszystko zale¿y od twoich w³osów. A z Garniera to 111 chyba.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
zobaczymy co bêdzie
zakazuje, ale on nie umie sie pos³uchaæ tak go do mnie ci±gnie ,on ma obsejse na moim punkcie
Tak, faceci my¶l± nie g³ow±, tylko rozporkiem
A tak serio, to dobrze, ¿e tak na niego dzia³asz
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 11:00   #2823
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ Wam!

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ja zaraz lecê na egzamin ostatni chyba,¿e jeszcze poprawki mnie czekaj±

T¯ zadzwoni³,¿e jecha³ do pracy, a go¶ciowi na przeciw wybieg³a sarna, to zjecha³ tak,¿e uderzy³ w nasze auto i uciek³ a ten jecha³ i go goni³ zamiast spisaæ nr rejestracji no i dupa,bo go nie dogoni³, a my mamy ca³y wgnieciony bok
Pe³no jest chamów, szkoda, ¿e nie zapamiêta³ numerów, chocia¿ jakby zapamiêta³ pocz±tek, model, markê i kolor samochodu to policja powinna dotrzeæ do w³a¶ciciela, my tak mieli¶my kiedy¶ i siê uda³o. Dochodzili¶my na parking i widzimy, ¿e jaki¶ idiota chce zaparkowaæ obok nas i jak nie walnie w tylni b³otnik a¿ mu samochód odskoczy³. My¶leli¶my, ¿e poczeka, tym bardziej, ze do niego machali¶my a ten gaz do dechy i w nogi. Zapamiêtali¶my wtedy tylko litery i dwie cyfry a policja i tak go znalaz³a. No chyba, ¿e Twój t¿ nic nie zapamiêta³ to wtedy rzeczywi¶cie du.pa

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
fajnie, uwa¿am, ¿e na ciemnych w³osach ombre wygl±da znacznie efektowniej, bo widaæ fajne refleksy a na blondzie jak co¶ spierdzielê to bêdzie wygl±da³o po prostu tragicznie, jakbym by³a brudasem z naprawdê mega odrostem

Tata ju¿ mi rozwali³ to zabezpieczenie gorzej tylko jak bêdzie co¶ pipczeæ, je¶li tak to wtedy pojadê do nich

ja egzamin mam na 15:30 i mo¿e te¿ byæ moim ostatnim, zobaczy siê
To mo¿e jednak lepiej id¼ z tym ombre do fryza, mówi³a¶, ¿e masz fajn± fryzjerkê, zawsze to lepiej ni¿ kombinowaæ w domu, ja bym siê ba³a sama robiæ jakbym mia³a takie w³osy jak Twoje

Jak ju¿ zdj±³ to nie powinno ju¿ nic pikaæ
Z tym zabezpieczeniem to mi siê przypomnia³o jak kiedy¶ mia³am tak± star± Nokie i zawsze jak by³am w Carrefurze (tylko tam) i odchodzi³am od kasy to bramka piszcza³a. Oczywi¶cie zaraz pojawia³ siê ochroniarz, okaza³o siê ¿e to telefon, po którym¶ tam razie ju¿ ca³a ochrona mnie zna³a i ju¿ nawet nie podchodzili jak z daleka widzieli, ze to ja piszczê Swoj± drog± nawet jakbym pó³ sklepu wynios³a w torbie to i tak by pewnie nie zareagowali przekonani, ¿e to telefon

Princeska, Kitka powodzenia na Waszych egzaminach, trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny ;-) witam kawk± i croisantem z lidla hehe.
Dziêkujê za komplementy, ale marzê o ja¶niejszym.

Mówicie co¶ z garniera?? Juz patrze co oni maj± za ciekawe farby z blondów. A wellaton 12.0 my¶licie ¿e chwyci³by??
Strasznie mi siê podobasz w tym blondzie, co masz teraz i szczerze to nie widzê Ciê w ja¶niejszym, ten idealnie Ci pasuje no ale to Ty masz siê czuæ dobrze, wiêc powodzenia w farbowaniu
A lidlowskie rogaliki uwielbiam

Exclusive farbujesz tym Garnierem 111 tak? Tylko ¿eby pó¼niej nie by³o na mnie, bo nie wiem czy siê zasugerowa³a¶ moimi zdjêciami czy jakimi¶ innymi. Ja jak mówi³am przed tym garnierem by³am u fryza, która mi lekko och³odzi³a ten rudy, nie jako¶ bardzo ale jednak nie by³a to taka marchewa jak na tym pierwszym zdjêciu, które doda³am.
Jak Ci nie wyjdzie, to mam nadziejê, ze mnie nie zlinczujesz
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 11:05   #2824
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny ;-) witam kawk± i croisantem z lidla hehe.
Dziêkujê za komplementy, ale marzê o ja¶niejszym.

Mówicie co¶ z garniera?? Juz patrze co oni maj± za ciekawe farby z blondów. A wellaton 12.0 my¶licie ¿e chwyci³by??
ja wczoraj chodzi³am po ross, po caref, i nic... nie mogê siê zdecydowaæ
nie wiem jaki wybraæ, albo siê wkurzê i pójdê do fryzjera i bêdzie po k³opocie
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 11:16   #2825
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej!


Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Asiu ale laseczka z Ciebie Piêkny kolor w³osów masz na tym zdj Tylko czy fotograf przypadkiem sobie czym¶ nie zawini³ ¿e tak± masz gro¼n± minê? [COLOR="Silver"]

ta mina to mia³abyæ taka bardziej sexi uwodzicielska a wysz³o jakbym by³a nagrymaszona

dziêki za komentarze wszystkim
no jest jak jest ,ale wiadomo ka¿da z nas co¶ by zmieni³a w sobie i ja tez bym chcia³a jeszcze schudn±æ przynajmniej te 5-8 kg ale ogolnie akceptuje siê i nieprzejmuje
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 11:20   #2826
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ex u mnie w Kaufl, jest garnier 111 w starym opakowaniu po 26 z³
to tanio nie jest, ale je¶li jest dobra
zastanawiam siê nad ni± albo nad alfaparf 11.10
kto doradzi
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 11:37   #2827
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Nataszka, znaj±c fryzjerów to te¿ powiedz±, ¿e nie da siê blondu...


Wiecie co dzi¶ us³ysza³am??? Ze jak farbuje siê w³osy w 1 trumestrze to dziecko mo¿e siê urodziæ rude...


Odno¶nie uciecxki z miejsca kolizji to masakra. Jeszcze jak nic nie pójdzie ze zni¿ek, tylko ubezpieczalnia pokryje.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

A ta garnier 111 jest taka droga???!!!

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Nataszka a jakie Ty masz w³osy, bo nie pamietam Twojego poziomu

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-02-04 o 11:39
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 11:47   #2828
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej Dzisiaj trochê d³u¿ej pospa³am a to dlatego ¿e coraz gorzej siê czujê Gor±czka, bóle miê¶niowe, katar, kaszel, ogólne rozbicie- no prawie jak w reklamie Zaraz po wstaniu i ogarniêciu siê przegl±dnê³am now± gazetkê ze stonki i co widzê??? Garnier color sensation w promocji za 10,99z³ Nie muszê ju¿ zamawiaæ z allegro, bo tam z wysy³k± zap³aci³abym 23z³ za 2 farby, a tak zap³acê 22z³ wiêc nawet taniej, no i na miejscu Ta farba chyba jednak jest mi pisana

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ja zaraz lecê na egzamin ostatni chyba,¿e jeszcze poprawki mnie czekaj±

T¯ zadzwoni³,¿e jecha³ do pracy, a go¶ciowi na przeciw wybieg³a sarna, to zjecha³ tak,¿e uderzy³ w nasze auto i uciek³ a ten jecha³ i go goni³ zamiast spisaæ nr rejestracji no i dupa,bo go nie dogoni³, a my mamy ca³y wgnieciony bok
Powodzenia na egzaminie
Ale dupek!

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
Exclusivee jaka¶ ty ¶liczna i kurde jako¶ sobie Ciebie nie wyobra¿am w blondzie
Dziêkujê
Kolejna

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
fajnie, uwa¿am, ¿e na ciemnych w³osach ombre wygl±da znacznie efektowniej, bo widaæ fajne refleksy a na blondzie jak co¶ spierdzielê to bêdzie wygl±da³o po prostu tragicznie, jakbym by³a brudasem z naprawdê mega odrostem

nie¼le ale te¿ widaæ, ¿e ciapa³a pêdzlem jak popadnie, wiêc mo¿e nie mam siê co stresowaæ, tylko wzi±æ tego L'Oreala i po prostu po przeje¿d¿aæ po w³osach t± szczotk±

przeczekam ten krytyczny moment zawsze staram siê robiæ wszystko z g³ow± wiêc wolê poczekaæ. @ nied³ugo, wiêc jak hormony siê uspokoj± to wtedy spojrzê "na trze¼wo"

ja egzamin mam na 15:30 i mo¿e te¿ byæ moim ostatnim, zobaczy siê

ale ja nie mam @ tylko jestem przed ni± i mam burzê hormonów, wiêc ci±gle mi co¶ nowego do g³owy strzela
Kitka Jak co¶ nie wyjdzie mo¿esz spróbowaæ tak jak ja- zrobiæ to ombre trochê ni¿ej ¿eby w razie jakby co¶ nie wysz³o mo¿na by³o ¶ci±æ w³osy To nie jest taka wielka sztuka, my¶lê ¿e da³aby¶ radê Jednak¿e je¶li naprawdê siê boisz, to mo¿e pójdziesz do fryzjera, tak jak ju¿ dziewczyny pisa³y?

Powodzenia na egzaminie

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Wam!

Exclusive farbujesz tym Garnierem 111 tak? Tylko ¿eby pó¼niej nie by³o na mnie, bo nie wiem czy siê zasugerowa³a¶ moimi zdjêciami czy jakimi¶ innymi. Ja jak mówi³am przed tym garnierem by³am u fryza, która mi lekko och³odzi³a ten rudy, nie jako¶ bardzo ale jednak nie by³a to taka marchewa jak na tym pierwszym zdjêciu, które doda³am.
Jak Ci nie wyjdzie, to mam nadziejê, ze mnie nie zlinczujesz
Uzgadnia³am to farbowanie ju¿ z bunny I nie biorê garniera nutrisse, tylko garniera color sensation z jej polecenia

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
Ex u mnie w Kaufl, jest garnier 111 w starym opakowaniu po 26 z³
to tanio nie jest, ale je¶li jest dobra
zastanawiam siê nad ni± albo nad alfaparf 11.10
kto doradzi
J.w, biorê jednak color sensation Je¶li interesuje Ciê garnier 111, to ja bêdê wstawiaæ efekty po farbowaniu prawdopodobnie w pi±tek (bo farba w promocji ma byæ od czwartku) no i bêdziesz mog³a zobaczyæ przed i po

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co dzi¶ us³ysza³am??? Ze jak farbuje siê w³osy w 1 trumestrze to dziecko mo¿e siê urodziæ rude...
¯e co? Nie s³uchaj takich g³upich przes±dów, tak samo jak mówi± ¿e masz ochotê na s³odkie bêdzie to, a jak na s³one to, jak twarz wygl±da gorzej to dziewczynka etc. Wszystko zale¿y od genów, je¶li nie macie w rodzinie rudzielca i sami nie jeste¶cie rudzi no niby jakim cudem dziecko ma byæ rude?
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-04 o 11:49
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:10   #2829
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
HEJ!



wysz³o tak mniej wiêcej jak mia³ao wyj¶æ mo¿e bardziej rudawo ale ³adnie najpierw na odrosty, a pó¼niej na d³ugo¶ci odrost wziê³o w ka¿dym b±d¼ razie równo

dopiero przed godzink± wrócilismy od wczoraj
a za godzinê jedziemy dalej

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

wiecie ,¿e te krostki ze skroni mi zesz³y ,ale z ty³u g³owy mam 3 takie wiêksze gule i bol± mnie w dodatku jest nich co¶ bo przycis³am dzisiaj i jaka¶ wydzielina wylaz³a przeklêty nutrisse
Hej wszystkim
dziêki Asiu

Dziewczynki ja postanowi³am wykorzystaæ tego Garniera color naturals 111 którego mam w domu.A przed Wielkanoc± zrobiê palette c10 w koñcuAj co raz zmieniam zdanieale w koñcu kobieta zmienn± jest

BUNNY dziewczynki mi pisa³y ¿eby potrzymaæ go na odrostach nie 30 min jak pisze w ulotce a wyd³u¿yæ czas do 50.My¶lisz ¿e mogê go po³o¿yæ na te 50 min na odrosty plus ten ciemniejszy kolor na d³ugo¶ci?Dot±d jak zaznaczy³m na zdj czy nie mo¿na tak robiæ??
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia zdj2.jpg (151,2 KB, 22 za³adowañ)

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2013-02-04 o 12:46
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:16   #2830
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Tata ju¿ mi rozwali³ to zabezpieczenie gorzej tylko jak bêdzie co¶ pipczeæ, je¶li tak to wtedy pojadê do nich

ja egzamin mam na 15:30 i mo¿e te¿ byæ moim ostatnim, zobaczy siê

rany co za chamstwo totalne OMG no nie kumam takich rzeczy
a no to dobrze powodzenia na egzaminie
ja te¿ nie,ale zdziwiona by³am,bo sarna w mie¶cie
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Powodzenia na egzaminie
No to rzeczywi¶cie, macie teraz problem. A swoj± drog±, to nie rozumiem tego faceta, przecie¿ i tak posz³o by mu z ubezpieczenia. A przed sarn± musia³ uciec, wiêc nie mia³by k³opotów przecie¿. A teraz Wy siê martwcie, koszty naprawy itp.
dziêki no ja te¿ nie rozumiem faceta, mo¿e na serio mia³ co¶ na sumieniu i dlatego uciek³
Koszty du¿e nie bêd±, ale sam fakt, ogólnie nasze auto jest ju¿ tak wgniecione w trzech miejscach
Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Wam!


Pe³no jest chamów, szkoda, ¿e nie zapamiêta³ numerów, chocia¿ jakby zapamiêta³ pocz±tek, model, markê i kolor samochodu to policja powinna dotrzeæ do w³a¶ciciela, my tak mieli¶my kiedy¶ i siê uda³o. Dochodzili¶my na parking i widzimy, ¿e jaki¶ idiota chce zaparkowaæ obok nas i jak nie walnie w tylni b³otnik a¿ mu samochód odskoczy³. My¶leli¶my, ¿e poczeka, tym bardziej, ze do niego machali¶my a ten gaz do dechy i w nogi. Zapamiêtali¶my wtedy tylko litery i dwie cyfry a policja i tak go znalaz³a. No chyba, ¿e Twój t¿ nic nie zapamiêta³ to wtedy rzeczywi¶cie du.pa
Princeska, Kitka powodzenia na Waszych egzaminach, trzymam kciuki
dziêki no nie zapamiêta³, bo to by³o po 5 rano, ciemno i nie mia³ nawet rejestracji pod¶wietlonej . Teraz i tak ju¿ nic nie zdzia³a,bo nawet nie mia³by jak udowodniæ, musia³by od razu na policjê dzwoniæ . Pe³no takich dupków je¼dzi, w nas kiedy¶ uderzy³ jaki¶ dziadek na parkingu,ale zostawi³ karteczkê za wycieraczk± z numerem telefonu i sam to zg³osi³ do swojego ubezpieczyciela . Ale w³a¶nie mówi³,¿e nie raz kto¶ go uderzy³ i ucieka³,dlatego on chcia³ byæ w porz±dku
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dzisiaj trochê d³u¿ej pospa³am a to dlatego ¿e coraz gorzej siê czujê Gor±czka, bóle miê¶niowe, katar, kaszel, ogólne rozbicie- no prawie jak w reklamie Zaraz po wstaniu i ogarniêciu siê przegl±dnê³am now± gazetkê ze stonki i co widzê??? Garnier color sensation w promocji za 10,99z³ Nie muszê ju¿ zamawiaæ z allegro, bo tam z wysy³k± zap³aci³abym 23z³ za 2 farby, a tak zap³acê 22z³ wiêc nawet taniej, no i na miejscu Ta farba chyba jednak jest mi pisana



Powodzenia na egzaminie
Ale dupek!
Dziêki a jakim odcieniem farbujesz? I kiedy?

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Aaaaa Kitka teraz na fejsie na profilu Loreala mo¿na siê zg³aszaæ do testowania tych farb Ombre spróbuj mo¿e akurat siê uda
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:27   #2831
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ

Tak, faceci my¶l± nie g³ow±, tylko rozporkiem
A tak serio, to dobrze, ¿e tak na niego dzia³asz
mój tylko rozporkiem przy mnie... naprawde
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 12:30   #2832
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja Wam powiem, ¿e nawey jak Ty dobrze je¼dzisz to zawsze znajdzie siê debil przez ktorego ml¿ba mieæ problemy na drodze. I najczê¶ciej to szpanerzy w gruchotach co pierdzi a nie je¼dzi.


Ex sliczniutka jeste¶. Ta promocja na garniery od kiedy jest??? Serio ze kosztuj± oko³o dychy???

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Kitka, Princeska lekkiego pióra na egzaminach
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:31   #2833
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziêki Dziewczyny, mam nadziejê, ¿e zaliczê chocia¿ na 3 bo to trudne, wiêc chcê mieæ z g³owy


Princesska poczytam pó¼niej o tym L'Orealu a sarny w mie¶cie siê zdarzaj±. Dziki u mnie to normalka, a jaki¶ czas temu po osiedlu biega³ normalny £O¦

Exclusive tak te¿ pomy¶la³am, bêdê odwa¿na, jak ¿em powiedzia³a tak zrobiê i pojadê mo¿e pó¼niej po farbê to tylko w³osy, nie?
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:31   #2834
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
naprawdê chcesz platynkê? wg mnie bardzo dobrze Ci w takim cieplejszym blondzie
te¿ jestem tego zdania, bardzo ³adnie ci w obecnym kolorze
beautygosiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:47   #2835
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Naprawdê, ja¶niutko chcê ;-)

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Ex a garnier 111 on bêdzie od dzi¶ czy jak??? Te¿ bym po niego skoczy³a.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Ex a garnier 111 on bêdzie od dzi¶ czy jak??? Te¿ bym po niego skoczy³a.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Co¶ mi wizaz w telefonie szwankuje teraz. Te¿ tak macie????
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:50   #2836
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
a no to dobrze powodzenia na egzaminie
ja te¿ nie,ale zdziwiona by³am,bo sarna w mie¶cie

dziêki no ja te¿ nie rozumiem faceta, mo¿e na serio mia³ co¶ na sumieniu i dlatego uciek³
Koszty du¿e nie bêd±, ale sam fakt, ogólnie nasze auto jest ju¿ tak wgniecione w trzech miejscach

dziêki no nie zapamiêta³, bo to by³o po 5 rano, ciemno i nie mia³ nawet rejestracji pod¶wietlonej . Teraz i tak ju¿ nic nie zdzia³a,bo nawet nie mia³by jak udowodniæ, musia³by od razu na policjê dzwoniæ . Pe³no takich dupków je¼dzi, w nas kiedy¶ uderzy³ jaki¶ dziadek na parkingu,ale zostawi³ karteczkê za wycieraczk± z numerem telefonu i sam to zg³osi³ do swojego ubezpieczyciela . Ale w³a¶nie mówi³,¿e nie raz kto¶ go uderzy³ i ucieka³,dlatego on chcia³ byæ w porz±dku

Dziêki a jakim odcieniem farbujesz? I kiedy?

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Aaaaa Kitka teraz na fejsie na profilu Loreala mo¿na siê zg³aszaæ do testowania tych farb Ombre spróbuj mo¿e akurat siê uda
Garnier color sensation 111 Farbowaæ siê bêdê albo w czwartek, albo w pi±tek wieczorem

Oo, mo¿e siê uda z tym testowaniem Kitce

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ex sliczniutka jeste¶. Ta promocja na garniery od kiedy jest??? Serio ze kosztuj± oko³o dychy???
Dziêkujê Garniery bêd± w biedronce od 7 lutego, ale tylko te color sensation. I bêd± dok³adnie za 10,99z³ (gdzie ich normalna cena w sklepach to oko³o 18z³)

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Dziewczyny, mam nadziejê, ¿e zaliczê chocia¿ na 3 bo to trudne, wiêc chcê mieæ z g³owy

Exclusive tak te¿ pomy¶la³am, bêdê odwa¿na, jak ¿em powiedzia³a tak zrobiê i pojadê mo¿e pó¼niej po farbê to tylko w³osy, nie?
Dok³adnie, dlatego ja te¿ idê na ca³o¶æ i robiê tego boba, mimo ¿e a¿ tak w³osów nie muszê skracaæ W³osy odrosn±
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:53   #2837
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja Wam powiem, ¿e nawey jak Ty dobrze je¼dzisz to zawsze znajdzie siê debil przez ktorego ml¿ba mieæ problemy na drodze. I najczê¶ciej to szpanerzy w gruchotach co pierdzi a nie je¼dzi.


Ex sliczniutka jeste¶. Ta promocja na garniery od kiedy jest??? Serio ze kosztuj± oko³o dychy???

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Kitka, Princeska lekkiego pióra na egzaminach
dziêkujê ja ju¿ po
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Dziewczyny, mam nadziejê, ¿e zaliczê chocia¿ na 3 bo to trudne, wiêc chcê mieæ z g³owy


Princesska poczytam pó¼niej o tym L'Orealu a sarny w mie¶cie siê zdarzaj±. Dziki u mnie to normalka, a jaki¶ czas temu po osiedlu biega³ normalny £O¦

Exclusive tak te¿ pomy¶la³am, bêdê odwa¿na, jak ¿em powiedzia³a tak zrobiê i pojadê mo¿e pó¼niej po farbê to tylko w³osy, nie?
a z czego masz? Ja mia³am dzisiaj z ekonomii miêdzynarodowej i posz³o nawet dobrze poczytaj,bo jakby¶ wygra³a do testowania to by³oby wiadomo,¿e jest Ci pisany
Dziki te¿ ko³o mnie biega³y kiedy¶ na osiedlu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:56   #2838
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej powoli powracam do ¶wiata ¿ywych. Dziêki za s³owa otuchy postaram siê byæ ju¿ z Wami na bie¿±co
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:57   #2839
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê ja ju¿ po

a z czego masz? Ja mia³am dzisiaj z ekonomii miêdzynarodowej i posz³o nawet dobrze poczytaj,bo jakby¶ wygra³a do testowania to by³oby wiadomo,¿e jest Ci pisany
Dziki te¿ ko³o mnie biega³y kiedy¶ na osiedlu

I jak Ci posz³o?
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 12:58   #2840
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Princesska z controllingu
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:58   #2841
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ
Hej powoli powracam do ¶wiata ¿ywych. Dziêki za s³owa otuchy postaram siê byæ ju¿ z Wami na bie¿±co
Hejj
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:01   #2842
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Exclusivee to czekam na efekty ja nie wiem czym bêdê farbowaæ, chcia³abym taki poziom 8/9,ale co przegl±dam farby w sklepie to wszystkie dla mnie za ¿ó³te

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
I jak Ci posz³o?
zobaczymy,ale wydaje mi siê,¿e bêdzie dobrze
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Princesska z controllingu
w takim razie powodzenia
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:01   #2843
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej ;-)



No te color sensational to s± w³a¶nie te 111, prawda??
To i tak s± drogie, ale w kaufie za 20 pare to przesada
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:02   #2844
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

³eee Princesska ¿eby siê zg³osiæ do tego testowania to trzeba i polubiæ i co¶ tam dalej siê zalogowaæ do aplikacji. Kij im w oko, nie bêd± pó¼niej moich danych wykorzystywaæ kupiê sobie sama, przynajmniej od razu jak nie bêdzie w sklepie to te¿ uznam to za znak, ¿eby nie farbowaæ i odpuszczê
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:04   #2845
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ;-)



No te color sensational to s± w³a¶nie te 111, prawda??
To i tak s± drogie, ale w kaufie za 20 pare to przesada
w rossku jest promocja po 12,99 bo ja kupowa³am garnier colour sensation 111
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:06   #2846
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Jestem ciekawa efektów Ex. Lepiej zrób we czwartek, szybciej poka¿esz efekt hihihi
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:06   #2847
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 329
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny, czym pozbyæ siê buro-szaro-sraczkowato-zielonego blondu z rudaw± po¶wiat± na odro¶cie?

Co¶ mi strzeli³o do g³owy i zamiast wzi±æ jak zwykle londê 12/9, wziê³am garnier color sensation 7.0 i masakra Dopiero po farbowaniu wyczyta³am u Bunny, ¿e ten kolor wychodzi zielonkawy Po kolejnym myciu kolor wygl±da jeszcze gorzej, w sztucznym ¶wietle ludzie patrz± na mnie jak na kosmitkê Wiem, ¿e powinnam po³o¿yæ co¶ z neutrali, z tego samego poziomu czy mogê co¶ ja¶niejszego? jaka farbê mi polecacie? Porad¼cie mi co¶, bo nie mogê póki co patrzeæ w lustro Naturalne w³osy mam mysie-ciemny blond.
Fotki:
1-przed farbowaniem garnierem, odrost naturalny+londa 12/9, ¶wiat³o dzienne z lamp±
2,3-po 2 myciach, ¶w. dzienne bez lampy
4-po 4 myciach, jw.

Ostatnia fotka jest najbli¿sza temu co mam w realu na g³owie, choæ to i tak na zdjêciu nie wygl±da najgorzej....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF65901.jpg (56,9 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCF66151.jpg (103,5 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCF66181.jpg (31,9 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCF66511.jpg (134,5 KB, 27 za³adowañ)
eibhlin87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:08   #2848
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, czym pozbyæ siê buro-szaro-sraczkowato-zielonego blondu z rudaw± po¶wiat± na odro¶cie?

Co¶ mi strzeli³o do g³owy i zamiast wzi±æ jak zwykle londê 12/9, wziê³am garnier color sensation 7.0 i masakra Dopiero po farbowaniu wyczyta³am u Bunny, ¿e ten kolor wychodzi zielonkawy Po kolejnym myciu kolor wygl±da jeszcze gorzej, w sztucznym ¶wietle ludzie patrz± na mnie jak na kosmitkê Wiem, ¿e powinnam po³o¿yæ co¶ z neutrali, z tego samego poziomu czy mogê co¶ ja¶niejszego? jaka farbê mi polecacie? Porad¼cie mi co¶, bo nie mogê póki co patrzeæ w lustro Naturalne w³osy mam mysie-ciemny blond.
Fotki:
1-przed farbowaniem garnierem, odrost naturalny+londa 12/9, ¶wiat³o dzienne z lamp±
2,3-po 2 myciach, ¶w. dzienne bez lampy
4-po 4 myciach, jw.

Ostatnia fotka jest najbli¿sza temu co mam w realu na g³owie, choæ to i tak na zdjêciu nie wygl±da najgorzej....
mnie wszystkie garniery zielone wychodzi³y jak tak raz mi wysz³o to po³o¿y³am pó¼niej normalnie Londê ale ¿eby nie zepsuæ w³osów bardziej to be¿e chyba bezpieczniejsze
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:11   #2849
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ;-)



No te color sensational to s± w³a¶nie te 111, prawda??
To i tak s± drogie, ale w kaufie za 20 pare to przesada
Jest Garnier Color Naturals 111 i Garnier Color Sensation 111.
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:17   #2850
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
³eee Princesska ¿eby siê zg³osiæ do tego testowania to trzeba i polubiæ i co¶ tam dalej siê zalogowaæ do aplikacji. Kij im w oko, nie bêd± pó¼niej moich danych wykorzystywaæ kupiê sobie sama, przynajmniej od razu jak nie bêdzie w sklepie to te¿ uznam to za znak, ¿eby nie farbowaæ i odpuszczê
a ja tam polubi³am i siê zg³osi³am, mo¿e te¿ sobie zrobiê ombre (jak mi w³osy trochê urosn± hah)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.