Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-09, 14:45   #181
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: ja byłam przed 9 i już kiepsko z wyborem.
Czytałam w wątku Lidlowym, szkoda.

Na pocieszenie z Biedronki przyniosłam jeszcze jednego Bell Air Flow, fioletowego tym razem.

I policzyłam lakiery - mam teraz 49, myślałam że dużo mniej, tak niepozornie wyglądają w pudełeczku...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 15:05   #182
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

W tym tygodniu powinnam dostać 4 lakiery Misa - w ramach współpracy. Fajnie, że mogłam wybrać.
Miałyscie z nimi do czynienia?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 15:32   #183
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I policzyłam lakiery - mam teraz 49, myślałam że dużo mniej, tak niepozornie wyglądają w pudełeczku...
To jeszcze brakuje 1 żeby była taka ładna okrągła liczba

Ja ostatnio przejrzałam mój zbiorek, ze 3 buteleczki niedługo zaliczą chyba kosz, bo już lakiery okropnie zgęstniały.


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W tym tygodniu powinnam dostać 4 lakiery Misa - w ramach współpracy. Fajnie, że mogłam wybrać.
Miałyscie z nimi do czynienia?
Pierwsze słyszę tę nazwę.
BTW. Ślicznie wyglądają te szminki Pierre Rene u Ciebie na blogu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 22:50   #184
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Iza mi tez nie udalo sie upolowac Revlona.Bylam na Dworcu Centralnym i przy rondzie ONZ.Zastanawialam sie nad ta pomaranczowa jeszcze,ale stwierdzilam tak jak Ty,ze nie jest to pierwsza potrzeba

Jestem chora:/I zamiast brac wczoraj zwolnienie jak dawali to ja sie uparlam,ze wysiedze a potem w drodze powrotnej myslalam,ze zemdleje:/Im starsza tym glupsza
Ja byłam przy Wileńskim, za to jedna kobieta przy szafie powiedziała mi, że niedaleko Wschodniej widziała dużo kolorów. Ale jak miałabym iść tam, to tylko w ciągu dnia, nie zależało mi aż tak bardzo, było już późno a ja wyjątkowo boję się tamtej okolicy...

Współczuję, ja się czułam w tym tygodniu jak przy początku choroby, ale chyba przez to, że tak dużo śpię (prawie co drugi dzień padam około 19-20), to jakoś przeszło bokiem...

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W tym tygodniu powinnam dostać 4 lakiery Misa - w ramach współpracy. Fajnie, że mogłam wybrać.
Miałyscie z nimi do czynienia?
Ja mam jeden ich lakier - piękny, ciemno czekoladowy brąz z maleńkimi drobinkami... użyłam go raz, jakieś 1.5 roku temu
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 07:06   #185
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cześć dziewczyny!
Ja też z okazji Dnia Kobiet zaszalalam w Hebe Kupiłam 2 pędzle Eco tools i spray do włosów Phyt o a z Revlonowej promocji 2 róże i 2 maselkowe szminki Byłam po południu przy Centralnym, wybór był jeszcze spory Swoją drogą uwielbiam te szminki, ostatnio używam tylko ich
Ice,pytałaś o naturalny kolor moich ust- jest raczej ciemniejszy, ale nie wiem, czy to jest przyczyną tego, że L'Oreal zmienia kolor...

Potwierdzam, odżywka Wella Repair jest rewelacyjna!

A w Leclerc dorwałam ostatnio nowe szampony Garnier, rozmaryn i lawenda
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 08:21   #186
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, jeszcze ich nie ma, oglądałam je "przedpremierowo".
Widziałam też nowe błyszczyki i lakiery do paznokci.
ale Ci dobrze!
ja wczoraj w Douglasie dostałam kalendarz marcowych wydarzeń i 19-31 marca ma dopisek: skóra muśnięta słońcem - wyjątkowa Terracotta tylko od Guerlain
także liczę, że 19 też je obejrzę
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja bardzo chciałam upolować coś w Tous na poświątecznej wyprzedaży, ale mieli dosłownie 10 przecenionych rzeczy i żadna mi się nie podobała. "Mojego" modelu torebki podobno nigdy nie przeceniają, bo to klasyk, a portfel jest z nowej kolekcji (chociaż akurat portfeli podoba mi się kilka). Raz rozmawiałam ze sprzedawczynią, to powiedziała, że -10% można uzyskać bez problemu, ale tylko tyle.
ładna
mi się podobają te dwie z załączników i portfel, który wypatrzyłam u beauty icon
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja w końcu nie wykorzystałam Byłam w hebe i nie było już żadnego z kolorów kredek Revlon oprócz najciemniejszego i fioletowego, buuu Niby mogłabym iść do innego Hebe, ale było już dość późno i wolałam wracać do domu. Liczę na to, że będzie jeszcze taka promocja kiedyś
ja też nie poszłam do Hebe, akurat wracałam od TŻ i byłam w okolicach ronda de Gaulle'a, ale sypał taki śnieg i było mi zimno, że jedyne o czym marzyłam, to wrócić do domu - jak widzę dobrze zrobiłam, o 18 na pewno nie było po nich śladu
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Potwierdzam, odżywka Wella Repair jest rewelacyjna!

A w Leclerc dorwałam ostatnio nowe szampony Garnier, rozmaryn i lawenda
na razie użyłam raz, zapowiada się nieźle

u mnie w Leclercu ostatnio nie było chociaż w gazetce urodowej są...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hamilton-michael-by-michael-kors-spring-13.jpg (9,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg selma-michael-by-michael-kors-spring-13.jpg (20,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg portfel.jpg (39,2 KB, 17 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-03-11 o 08:23
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 08:24   #187
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W tym tygodniu powinnam dostać 4 lakiery Misa - w ramach współpracy. Fajnie, że mogłam wybrać.
Miałyscie z nimi do czynienia?
Ja nie znam lakierów tej firmy.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
To jeszcze brakuje 1 żeby była taka ładna okrągła liczba

Ja ostatnio przejrzałam mój zbiorek, ze 3 buteleczki niedługo zaliczą chyba kosz, bo już lakiery okropnie zgęstniały.
A apetyt zakupowy wskazuje raczej na dobicie do 60-tki niż na poprzestaniu na 50.

Też myślałam że coś wyrzucę, ale jak przejrzałam zbiorek to na szczęście wszystko świeże, poleciał tylko top matujący China Glaze.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ice,pytałaś o naturalny kolor moich ust- jest raczej ciemniejszy, ale nie wiem, czy to jest przyczyną tego, że L'Oreal zmienia kolor...
Mi się właśnie wydaje, że skoro zmienia kolor, to pewnie ma na to wpływ kolor podłoża. No ale moge się mylić, przetestuję na sobie, bo wybieram się po tę szminkę dziś lub w środe, póki jest promocja w SP. Tylko jeszcze nie wiem jaki kolor brać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 08:28   #188
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mi się podobają te dwie z załączników i portfel, który wypatrzyłam u beauty icon
Podoba mi się ta druga i portfel.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 08:59   #189
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Kochanie:
a jaka nazwa tego lakieru?

Ja wybrałam Bubble Pop, Shake it the samba, Little hands i Frozen in time.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 09:03   #190
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Bardzo ładne kolory czy to znaczy że Misa będzie teraz dostępna w Polsce?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 09:10   #191
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bardzo ładne kolory czy to znaczy że Misa będzie teraz dostępna w Polsce?
Mozna kupić na stronie dystrybutora: www.misanails.pl


Był przed chwilą kurier z lakierami Są piękne!

Bubble Pop strasznie oczo****y
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2013-03-11 o 10:05
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 10:48   #192
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Był przed chwilą kurier z lakierami Są piękne!

Bubble Pop strasznie oczo****y
Fajny, ja takie lubię!

A ja właśnie walczę z jakimś okropnym przeziębieniem Chyba jednak mycie samochodu w zeszłym tygodniu to nie był dobry pomysł i mam za swoje.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 19:17   #193
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mi się podobają te dwie z załączników i portfel, który wypatrzyłam u beauty icon
ja też nie poszłam do Hebe, akurat wracałam od TŻ i byłam w okolicach ronda de Gaulle'a, ale sypał taki śnieg i było mi zimno, że jedyne o czym marzyłam, to wrócić do domu - jak widzę dobrze zrobiłam, o 18 na pewno nie było po nich śladu
Piękne! Dobrze, że nie kosztują np. 500 zł, bo by mnie nie kusiły, a tak nie mam zmartwienia

No ja byłam właśnie ok. 18 i nic ciekawego do ust nie zostało...

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kochanie:
a jaka nazwa tego lakieru?
To when u say my name Jest trochę ciemniejszy w rzeczywistości, dla mnie chyba za ciemny...



No i przejeżdżałam dziś po pracy przez centralny... poszłam do Hebe i wyszłam z tym "błyszczykiem" Carresse w kolorze 102. Patrzyłam też na lakiery, ale na szczęście większość kolorów byłą wykupiona


Isa, zdrowiej Ostatnio bardzo dużo osób choruje, sama się boję, że jednak polegnę...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 22:22   #194
cherrie_lady
Raczkowanie
 
Avatar cherrie_lady
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 64
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Mam do Was prośbę Wizażanki. Na FB jest konto Podaj Nam Pomocną Łapę. Dziewczyna w imieniu Świętokrzyskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzetami sprzedaje cegiełki za 1 zł. Za 1 zł można kupić przepis na domowej roboty kosmetyki, np: toniki czy maseczki. Jeśli możecie pomóżcie potrzebującym świetokrzyskim zwierzakom Mozna też licytować fanty, które dostarczyli miłośnicy tych małych biednych i pokrzywdzonych.....
cherrie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 23:24   #195
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała, chciałam w ogóle lustrzankę jakąś mniej zaawansowaną, ale TŻ się zaparł że to bez sensu i on tego nosił nie będzie jak gdzieś pojedziemy. Więc musze poczytac o jakimś innym przyzwoitym aparacie, który będzie chociaż namiastką.

To jest jeden z powodów, dla których nie farbuję włosów w domu. Ja bym obstawiała farbę, te sklepowe bardzo wysuszają włosy i łatwo o taki efekt.

Muszę w ogóle kupić znowu bazę pod lakier. Essence jest jednak beznadziejna, znowu mam całe poodbarwiane paznokcie, nie chroni nic a nic. Najgorzej jest po Too Too Hot, są dosłownie różowo-żółte.
Jak rok temu się interesowałam tematem to faworytem moim był Fuji X10 (ten za ok 2 tys a nie 4) i po doświadczeniach najwazniejszym patametrem jest dla mnie światłosiła obiektywu.

Ech, do tej pory nigdy mi się to nie zdarzyło. Następna farba jak będzie to w salonie już.

Ojej, mi się na razie sprawdza na sczęście.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Przyszłam opisać moje odczucia co do Flavo C, bo powoli kończę buteleczkę. Chyba jednak mi nie służy. Próbowałam je kilka razy na dzień pod krem (nie ma mowy, świecę się jakby bardziej i w dodatku miałam wrażenie zapchanej skóry). Stosowane na noc w sumie też nie dało wyraźnych efektów. Mam wrażenie, że cera zrobiła się jedynie ciut delikatniejsza w dotyku i jakby "przejrzysta"? Nie wiem jak to określić W dodatku wypryski mi się wciąż pojawiają jak wcześniej. Także chyba jednak więcej się nie skuszę jednak
Ja miałam dokładnie takie samo wrażenie zapchanej skóry, samo uczucie na twarzy. Dwa razy stosowałam i efekt był taki jak oczekiwałam, ale właśnei to dziwne uczucie... Zaczęłam teraz migdałka od snow i czekam na efekty. Niestety nie mogę stosować na niego oleju jezynowego, bo się roluje
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ładne te portfele... Bardzo mi się podobają, a ja nie używam portfela, mimo że mam

Też tak myślę i dlatego zawsze się z tego śmieję Ale w sumie fajnie by było gdyby i w mojej pracy były takie rzeczy jak trzynastki, bony do sklepów... Albo jak u taty Hosenki kupowanie ubrań, też bym nie pogardziła

Za to ciągle kusi mnie ekoampułka...
A czego używasz zamiast portfela? Ja będe potrzebowała coś nowego na pieniądze i kilka kart, bo tescowy się już wysłużył. Może czegoś innego spróbuję?

Ja nie lubię żadnych socjali, u mnie chyba nie ma czegoś takiego, za to mama kiedyś ze szkoły miała te najtańsze ręczniki i herbaty- też chyba oddawała to gdzieś. Ostatnio przynosi bony, ale co roku z jakimiś durnymi zastrzeżeniami typu, że nie wolno np. farby do włosów kupić, albo zabawek- dla mnie bez sensu jest przymusowe ściąganie z pensji na taki fundusz jeśli takie badziewie ma z tego wychodzić. Wolę sama dysponować całym zarobkiem.

W JOYu są zniżki na zakupyw ten weeken, jest i 20% na za kupy u Kingi
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi się po NTII praktycznie wcale nie odbarwiały, ale to jak mi zszarzał na paznokciach raz i jak robiły mi się suche po takim długim czasie używania go mnie zniechęciło, ale ze zmianą kompletnie nie trafiłam. I teraz to już całkiem nie wiem co kupić, bo jednak nie chcę na razie do niego wracać, bo mu jeszcze pamiętam jego winy.

Spałam dzisiaj 11h. Odespałam w końcu ten tydzień, chciałam iść do Lidla pooglądać rzeczy do biegania, ale zaspaliśmy z TŻem i musiał wyjść, zabrał samochód a na nogach mi się nie chce. A pewnie po południu nie zostanie nic w moim rozmiarze.

Przymierzam się do allegrowych zakupów miniaturek Essie (ale niestety część kolorów się pokończyła u tego sprzedającego a Smooth Sailing podrożało ciut ) i Good To Go, bo top OPI mi trochę gęstnieje i pewnie jego dni są policzone. I jeszcze SH do skórek mi się kończy, będę zamawiać teraz ten Instant Cuticle Remover bo go jeszcze nie miałam i chyba wezmę od razu róże Sleeka - Life's a Peach i Pomegranate. I jeszcze kusi mnie paleta do modelowania twarzy z bronzerem, rozświetlaczem i różem Rose Gold. Jeszcze apteka wzywa, chyba muszę się opanować chociaż troszkę.
Ja też przesadziłam z czasem stosowania NT i nie zamierzam do niego wracać.

Byłam z siostrą, kupiła sobie spodnie 3/4. Ja myślałam o adidasach, ale jednak te kolory... Za to zrobiłam zapas musztartdy amerykańskiej, tyle czasu jej nie było, a to wg mnie najlepsza

Aaale masz fajne plany zakupowe, ja zaszalałam w sobotę po pracy (to chyba ze zmęczenia) i kupiłam nowy róż Bourjois w kolorze Healthy Mix nr 41 (na stojaku razem z podkładem o tej nazwie w nowym opakowaniu)- piękny matowy brzoskwiniowy róż! Pustka po Deborah nie potrwała zbyt długo i w ramach szaleństwa przegnałam na rowerze pół Krakowa za tym magazynem Harper's B. Zrobiłam w tej paskudnej zimnicy ponad 20 km, bo już nigdzie nie było tej gazety. Na szczęście koleżanka mnie poratowała gorącą herbatą z miodem po drodze i chyba tylko dzięki temu się nie rozchorowałam
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na pocieszenie z Biedronki przyniosłam jeszcze jednego Bell Air Flow, fioletowego tym razem.

I policzyłam lakiery - mam teraz 49, myślałam że dużo mniej, tak niepozornie wyglądają w pudełeczku...
O, ciekawił mnie ten kolor w sumie najbardziej, pokaż swatcha

Ja mam chyba 100 w ostatniej aktualizacji zdjęciowej.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W tym tygodniu powinnam dostać 4 lakiery Misa - w ramach współpracy. Fajnie, że mogłam wybrać.
Miałyscie z nimi do czynienia?
Ja się na nią napaliłam dawno temu, jak już kupię nowe pędzle to chcę parę kolorków Daj znać jak z jakością.
Cytat:
Napisane przez cherrie_lady Pokaż wiadomość
Mam do Was prośbę Wizażanki. Na FB jest konto Podaj Nam Pomocną Łapę. Dziewczyna w imieniu Świętokrzyskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzetami sprzedaje cegiełki za 1 zł. Za 1 zł można kupić przepis na domowej roboty kosmetyki, np: toniki czy maseczki. Jeśli możecie pomóżcie potrzebującym świetokrzyskim zwierzakom Mozna też licytować fanty, które dostarczyli miłośnicy tych małych biednych i pokrzywdzonych.....
Dzięki za info.

Nie ćwiczyłam od czwartku

Przyszły mi zamówione staniki, o dziwo są za duże, jestem w trakcie wymiany. Nie chce mi się znowu czekać. Chociaż jakby miały pasować idealnie, to niech to trwa nawet miesiąc. Jestem zdesperowana bardzo, wszystko, co mierzyłam kiedyś w sklepach było na tyle niedopasowane, że nie dało rady kupić.

Kupiłam jeszcze w sobotę scrub do twarzy Bourjois, bo skończyłam AA i półkilowe masło Isany granatowe Tak więc spokojnie już sobie oczekuję na kolejną wypłatę

Pierwszy raz się dziś spóźniłam do pracy, myślałam, że będzie bardziej padało i nie wzięłam roweru. A w kaloszach szło mi się strasznie (są sporo za duże ). Jutro pierniczę, choćby lało to popedałuję. I jakieś dziwne przesilenie odczuwam, chodziłam dziś otępiała jakbym nie trzeźwiała 2 noce z rzędu

Jutro ostro się za siebie biorę- trening będzie porządny, Ewa+ pilates, ha
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 07:06   #196
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Isa, zdrowiej Ostatnio bardzo dużo osób choruje, sama się boję, że jednak polegnę...



Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja miałam dokładnie takie samo wrażenie zapchanej skóry, samo uczucie na twarzy. Dwa razy stosowałam i efekt był taki jak oczekiwałam, ale właśnei to dziwne uczucie...

Jutro ostro się za siebie biorę- trening będzie porządny, Ewa+ pilates, ha
No to chyba mamy podobnie reagujące buźki

Ja nie ćwiczyłam od soboty, ale póki nie wyzdrowieję to zrobię odpoczynek. Chciałabym już wiosnę i ciepło, chcę spróbować biegania.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 08:08   #197
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
półkilowe masło Isany granatowe
Daj znać, czy warto się nim zainteresować.

Ja niestety też czuję, że choroba nadciąga, ale będę walczyć.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 08:30   #198
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Rzyrafko:

miałam te lakiery kiedyś, lata temu na liście, przy okazji zbiorowego zamówienia lakierowego, które organizowała Hexxana.


Masz jakieś wieści od MagJi?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 08:38   #199
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak rok temu się interesowałam tematem to faworytem moim był Fuji X10 (ten za ok 2 tys a nie 4) i po doświadczeniach najwazniejszym patametrem jest dla mnie światłosiła obiektywu.
Ja jeszcze nie zgłębiałam tematu, bo chyba to nie będzie jednak zakup w perspektywie najbliższej połowy roku.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ech, do tej pory nigdy mi się to nie zdarzyło. Następna farba jak będzie to w salonie już.
Ja się dzisiaj dzwonię umówić na sobotę. Ale przynajmniej teraz chociaż w miarę wiem, co chcę, przede wszystkim chcę żeby były krótsze, zawsze chciałam mieć włosy bardzo bardzo długie, ale teraz podziwiam kobiety, które tak noszą na co dzień i nie wariują.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Byłam z siostrą, kupiła sobie spodnie 3/4. Ja myślałam o adidasach, ale jednak te kolory... Za to zrobiłam zapas musztartdy amerykańskiej, tyle czasu jej nie było, a to wg mnie najlepsza
Ja mam już buty do biegania z Lidla, jeszcze bardziej obciachowe niż teraz były, czarno-różowe.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aaale masz fajne plany zakupowe, ja zaszalałam w sobotę po pracy (to chyba ze zmęczenia) i kupiłam nowy róż Bourjois w kolorze Healthy Mix nr 41 (na stojaku razem z podkładem o tej nazwie w nowym opakowaniu)- piękny matowy brzoskwiniowy róż! Pustka po Deborah nie potrwała zbyt długo i w ramach szaleństwa przegnałam na rowerze pół Krakowa za tym magazynem Harper's B. Zrobiłam w tej paskudnej zimnicy ponad 20 km, bo już nigdzie nie było tej gazety. Na szczęście koleżanka mnie poratowała gorącą herbatą z miodem po drodze i chyba tylko dzięki temu się nie rozchorowałam
Nie widziałam tego różu, muszę rzucić okiem. Moje zakupy się chwilowo wstrzymały, bo się trochę przytłoczyłam ilością lakierów i dostałam wyrzutów sumienia, ale dzisiaj chyba już Essiaki kliknę.

Podziwiam Cie z tym rowerem, ja musze klocki kupić, zabrac go na kompresor i myjnię i przeczekać nadchodzący śnieg.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, ciekawił mnie ten kolor w sumie najbardziej, pokaż swatcha
Jak pomaluję nim w tym tygodniu, to pstryknę coś, tylko nie wiem czy mój aparat da radę z taką aurą.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie ćwiczyłam od czwartku
Ja od poprzedniego czwartku. Dzisiaj też nie będę chyba i jutro też to kiepsko widzę. Fatalny tydzień.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kupiłam jeszcze w sobotę scrub do twarzy Bourjois, bo skończyłam AA i półkilowe masło Isany granatowe Tak więc spokojnie już sobie oczekuję na kolejną wypłatę
Szalona daj znać jak się wchłania i jak pachnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 17:14   #200
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A czego używasz zamiast portfela? Ja będe potrzebowała coś nowego na pieniądze i kilka kart, bo tescowy się już wysłużył. Może czegoś innego spróbuję?

Ja nie lubię żadnych socjali, u mnie chyba nie ma czegoś takiego, za to mama kiedyś ze szkoły miała te najtańsze ręczniki i herbaty- też chyba oddawała to gdzieś. Ostatnio przynosi bony, ale co roku z jakimiś durnymi zastrzeżeniami typu, że nie wolno np. farby do włosów kupić, albo zabawek- dla mnie bez sensu jest przymusowe ściąganie z pensji na taki fundusz jeśli takie badziewie ma z tego wychodzić. Wolę sama dysponować całym zarobkiem.
[...]
Aaale masz fajne plany zakupowe, ja zaszalałam w sobotę po pracy (to chyba ze zmęczenia) i kupiłam nowy róż Bourjois w kolorze Healthy Mix nr 41 (na stojaku razem z podkładem o tej nazwie w nowym opakowaniu)- piękny matowy brzoskwiniowy róż!
Nic Mam małą saszetkę na wszystkie karty. Prawie nigdy nie mam przy sobie gotówki, więc portfel nie jest mi potrzebny Czasem jest mi trochę głupio, bo latem jak chce mi się pić kupuję np wodę tylko w rossmannie bo tam nie problemu, że płacę 1.50 zł kartą

U mojego TŻta akurat są fajne rzeczy - ma kartę multisport za 20zł miesięcznie, na Święta bony do sklepów - chyba carrefoura - bez żadnych ograniczeń (można kupować nawet alkohol)... i wydaje mi się, że nie ma nic potrącane z pensji (oprócz tej karty, no ale to jego wybór)...

Widziałam ten róż, bardzo ładny!


Użyłam dziś już tego "lakieru" Loreal i póki co jestem bardzo zadowolona. Co prawda u mnie też wyglądał całkiem inaczej niż w opakowaniu (a mam bardzo jasne usta), ale akurat kolor który na mnie wyszedł bardzo mi się podoba Jest bardzo trwały, połysk wytrzymał od 7 do 11, kiedy to zjadłam jabłko. Ale wcześniej dużo mówiłam, piłam, więc myślę, że jest ok. Co do koloru później, to trudno powiedzieć, bo jednak jest tak naturalny, że nie wiem, kiedy znikł całkiem... Jedyny minus to dość chemiczny cukierkowy zapach, ale do wytrzymania
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 20:13   #201
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No to chyba mamy podobnie reagujące buźki

Ja nie ćwiczyłam od soboty, ale póki nie wyzdrowieję to zrobię odpoczynek. Chciałabym już wiosnę i ciepło, chcę spróbować biegania.
tzn dwa opakowania zużyłam

Ale mi dziś świetnie poszło obciążniki na rękach i wszystko rano
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Masz jakieś wieści od MagJi?
Miewam od czasu do czasu, wszystko u niej w porządku
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie zgłębiałam tematu, bo chyba to nie będzie jednak zakup w perspektywie najbliższej połowy roku.

Ja się dzisiaj dzwonię umówić na sobotę. Ale przynajmniej teraz chociaż w miarę wiem, co chcę, przede wszystkim chcę żeby były krótsze, zawsze chciałam mieć włosy bardzo bardzo długie, ale teraz podziwiam kobiety, które tak noszą na co dzień i nie wariują.

Ja mam już buty do biegania z Lidla, jeszcze bardziej obciachowe niż teraz były, czarno-różowe.

Podziwiam Cie z tym rowerem, ja musze klocki kupić, zabrac go na kompresor i myjnię i przeczekać nadchodzący śnieg.

Jak pomaluję nim w tym tygodniu, to pstryknę coś, tylko nie wiem czy mój aparat da radę z taką aurą.

Szalona daj znać jak się wchłania i jak pachnie.
U mnie też raczej nie, nawet nie wiem kiedy się poluje na dobre okazje cenowe w tej dziedzinie.

Mi się podobają takie pokręcone jak rozpuszczam po całym dniu ze zwiniętego koczka. Nie wiem jak takie robić szybko na jakieś okazje więc po co mam je trzymać...

Nie mam pojęcia jakie powinny być buty do biegania

Ja też sporo rzeczy muszę, ale jednak bez nich też da się jeździć, do pierwszego mandatu za brak lampki- tak się rano cieszyłam, że sucho no i napadało i nie świeciła. Nie wiem czy mi się uda w tym tyg. jeszcze podejść przed pracą, a sobota znów odpada, bo mam studia

Chyba, że wezmę podobne o porównam w sklepie tak jak czerwień

Na razie to on sobie poleżakuje w zapasach
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nic Mam małą saszetkę na wszystkie karty. Prawie nigdy nie mam przy sobie gotówki, więc portfel nie jest mi potrzebny Czasem jest mi trochę głupio, bo latem jak chce mi się pić kupuję np wodę tylko w rossmannie bo tam nie problemu, że płacę 1.50 zł kartą

Widziałam ten róż, bardzo ładny!
Miałam kiedyś taki mały portfelik wielkości kart, ale nie mogę znaleźć. Ciekawe czy w wiosennych kolekcjach byłoby coś podobnego? Lubię portfele typu męskiego- one są właśnie małe

Użyłam dziś, ale nie miałam czasu się sobie poprzyglądać

Ale mi się zapowiada intensywna reszta tygodnia, ale to dobrze, może nie będzie czasu jeść niepotrzebnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 21:09   #202
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Piękne! Dobrze, że nie kosztują np. 500 zł, bo by mnie nie kusiły, a tak nie mam zmartwienia

No ja byłam właśnie ok. 18 i nic ciekawego do ust nie zostało...
mnie też długo nie trzeba by namawiać a tak

to dobrze, że jednak nie szłam na przystanek okrężną drogą
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W JOYu są zniżki na zakupyw ten weeken, jest i 20% na za kupy u Kingi

i w ramach szaleństwa przegnałam na rowerze pół Krakowa za tym magazynem Harper's B. Zrobiłam w tej paskudnej zimnicy ponad 20 km, bo już nigdzie nie było tej gazety. Na szczęście koleżanka mnie poratowała gorącą herbatą z miodem po drodze i chyba tylko dzięki temu się nie rozchorowałam
jeszcze w Twoim Stylu są teraz kupony na 6-7 kwietnia, jest -15% do Sephory na pielęgnację w Douglasie -15% na wszystko, ale tam nie mają P&R

o rany, dobrze, że się nie pochorowałaś
najpewniej w Empiku, sama dziś oglądałam zagraniczną wersję (nie pamiętam jakiego kraju ), ale 49zł za gazetę


na allegro są już wiosenne Essie, ja się dzielnie opieram
za to znalazłam jedną z kolekcji letnich (tak myślę, bo zawsze jedna była Resort, a druga już tak 100% letnia)
http://ommorphiabeautybar.com/2013/0...13-collection/
http://www.thesundaygirl.com/2013/03...ollection.html
i ślubną
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 08:41   #203
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nic Mam małą saszetkę na wszystkie karty. Prawie nigdy nie mam przy sobie gotówki, więc portfel nie jest mi potrzebny Czasem jest mi trochę głupio, bo latem jak chce mi się pić kupuję np wodę tylko w rossmannie bo tam nie problemu, że płacę 1.50 zł kartą
Ja bym tak nie dała rady, też staram się nie mieć za bardzo gotówki, ale kilka złotych zawsze się przydaje chociażby żeby kupić chleb czy coś w warzywniaku. A u nas jeszcze nie ma takiej cywilizacji, żeby warzywniaki miały terminale.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi się podobają takie pokręcone jak rozpuszczam po całym dniu ze zwiniętego koczka. Nie wiem jak takie robić szybko na jakieś okazje więc po co mam je trzymać...
Ja moich włosów nie umiem układać i czesać. Praktycznie zawsze noszę rozpuszczone, jest ze mnie fryzjerskie beztalencie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Chyba, że wezmę podobne o porównam w sklepie tak jak czerwień
Jest to chyba dobre wyjście. Ja się przymierzam do niego w drugiej połowie tygodnia, ale na razie mi się L'Oreal Mysterious Icon trzyma świetnie.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
na allegro są już wiosenne Essie, ja się dzielnie opieram
za to znalazłam jedną z kolekcji letnich (tak myślę, bo zawsze jedna była Resort, a druga już tak 100% letnia)
http://ommorphiabeautybar.com/2013/0...13-collection/
http://www.thesundaygirl.com/2013/03...ollection.html
i ślubną
Podoba mi się ślubna. Zwłaszcza ten ciemniejszy róż, ale one chyba u nas nie bywają?

Na fb jest już gazetka SP - znowu jest promocja 2+1 na Essie, przy zakupie Shine Caresse lakier L'Oreal za pół ceny, z ciekawszych promocji -50% na balsamy do ciała L'Oreal i serię Luxurious Volume Friedy.

Trzech Essie to ja chyba nie wybiorę, tym bardziej, że zamówiłam wczoraj na Allegro top Good To Go i 3 miniaturki: Smooth Sailing, Super Bossa Nova, Meet Me At Sunset. Chciałam jeszcze na obecną gazetkę SP się załapać, ale nie wiem czy dzisiaj będę mieć chęć tam jechać, chyba nie. Zima mnie zniechęca.

Poza tym jestem zła, bo mi wypadło kilka rzęs z jednego miejsca i mam paskudną przerwę i w dodatku jeden z paznokci u stóp wygląda jakby miał się stracić, a nie miałam żadnego urazu o którym pamiętam. Czeka mnie wtedy wiosna i lato bez malowania paznokci.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 06:41   #204
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zaczęłam teraz migdałka od snow i czekam na efekty. Niestety nie mogę stosować na niego oleju jezynowego, bo się roluje
Uuu, nawet jak odczekasz dłuższy czas to się roluje?

Ja zaczęłam serum YR od Ciebie, całkiem przyzwoite

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A czego używasz zamiast portfela? Ja będe potrzebowała coś nowego na pieniądze i kilka kart, bo tescowy się już wysłużył. Może czegoś innego spróbuję?
Ja też nie mam portfela, mam portfelik na wyłącznie karty i małą portmonetkę na zamek.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się dzisiaj dzwonię umówić na sobotę. Ale przynajmniej teraz chociaż w miarę wiem, co chcę, przede wszystkim chcę żeby były krótsze, zawsze chciałam mieć włosy bardzo bardzo długie, ale teraz podziwiam kobiety, które tak noszą na co dzień i nie wariują.
Ja tam lubię długie włosy. Tez w sobotę ide do fryzjera, na odświeżenie fyzury na wiosnę i ścięcie tych paskudnych końcowek.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam już buty do biegania z Lidla, jeszcze bardziej obciachowe niż teraz były, czarno-różowe.
Czy ja wiem, czy czarno-różowe to obciach? No chyba, że przeważa różowy, albo fason jest brzydki. Mnie się podoba połączenie czerni z intensywnie różowymi akcentami.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
U mojego TŻta akurat są fajne rzeczy - ma kartę multisport za 20zł miesięcznie, na Święta bony do sklepów - chyba carrefoura - bez żadnych ograniczeń (można kupować nawet alkohol)... i wydaje mi się, że nie ma nic potrącane z pensji (oprócz tej karty, no ale to jego wybór)...
Wydaje mi się, że moga być potrącenia, gdyż jest to dodatkowy przychód i powinien być od tego odprowadzony podatek, ale może to zależy od pracodawcy, jak to rozlicza - u mnie np. wszystkie bonusy (multisport, szerszy pakiet medyczny, bony świąteczne, itp., itd.) są tak traktowane i mam potrącany podatek.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
na allegro są już wiosenne Essie, ja się dzielnie opieram
za to znalazłam jedną z kolekcji letnich (tak myślę, bo zawsze jedna była Resort, a druga już tak 100% letnia)
http://ommorphiabeautybar.com/2013/0...13-collection/
http://www.thesundaygirl.com/2013/03...ollection.html
i ślubną
Ja wiosenne Essie widziałam na All już w sobotę, ale jakimś cudem do tej pory nie kliknęłam.

Ładna ta ślubna kolekcja

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja moich włosów nie umiem układać i czesać. Praktycznie zawsze noszę rozpuszczone, jest ze mnie fryzjerskie beztalencie.
Ja też właściwie nie umiem układac włosów, jedyne co to potrafię zrobić kucyka na kilka sposobów i dwa rodzaje koka.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Trzech Essie to ja chyba nie wybiorę, tym bardziej, że zamówiłam wczoraj na Allegro top Good To Go i 3 miniaturki: Smooth Sailing, Super Bossa Nova, Meet Me At Sunset.
Ładne kolorki Ja jeszcze tylko Meet Me At Sunset nie próbówałam, a z ostatnio zamówionych Jazz - Very Cranberry miałam już na paznokciach, bardzo ładny jest.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Poza tym jestem zła, bo mi wypadło kilka rzęs z jednego miejsca i mam paskudną przerwę
Ja już 1,5 miesiąca sumiennie używam Revitacell i jestem bardzo zadowolona, rzęsy są wyraźnie gęstsze, trochę dłuższe, a przede wszystkim równe na długości, mniej wypadają.

Ostatnio nie mam niestety czasu na wątek, w ogóle na nic właściwie.
Wczoraj zrobiłam małe zakupy kosmetyczne, na fali wykańczania szamponów kupiłam dwie wielkie butle - nowy morelowy Ultra Doux i Syoss Glossing, do którego wzięłam równie wielką odżywkę... Skusiłam się jeszcze na krem do rąk kakaowy Isana.

A poza tym jestem bardzo grzeczna kosmetycznie.

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2013-03-14 o 06:46
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 07:04   #205
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Mam na paznokciach Misowy Little Hands Uroczy jest I jaki ma ładny połysk, jak po nabłyszczaczu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 08:29   #206
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja tam lubię długie włosy. Tez w sobotę ide do fryzjera, na odświeżenie fyzury na wiosnę i ścięcie tych paskudnych końcowek.
Ja też myslałam, że lubię. Tym bardziej, że jak byłam młodsza to nosiłam włosy tej długości, ale teraz mi się wydają takie ciężkie i trudne, że mam już dość. Oczywiście dużo nie ścinam, dalej będą raczej długie, ale chyba z 5 cm poleci.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Czy ja wiem, czy czarno-różowe to obciach? No chyba, że przeważa różowy, albo fason jest brzydki. Mnie się podoba połączenie czerni z intensywnie różowymi akcentami.
Model jest brzydki sam w sobie one wyglądaja jak wyjęte z wczesnych lat 90. Ale na tyle ile biegałam w zeszłym roku to mi to w ogóle nie przeszkadza, a jeżeli w tym roku mnie to bardziej wciągnie to będę wtedy myśleć o inwestycji w buty lepsze i ładniejsze.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też właściwie nie umiem układac włosów, jedyne co to potrafię zrobić kucyka na kilka sposobów i dwa rodzaje koka.
No to umiesz więcej niż ja, bo ja umiem tylko zawiązac na nich gumkę. Musze potrenować z jakimiś koczkami.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ładne kolorki Ja jeszcze tylko Meet Me At Sunset nie próbówałam, a z ostatnio zamówionych Jazz - Very Cranberry miałam już na paznokciach, bardzo ładny jest.
Też chciałam Jazz i Very Cranberry ale się wyprzedały zanim się zdecydowałam na zakup. Dlatego kliknełam juz teraz żeby te pozostałe maluchy też nie zniknęły czasem.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja już 1,5 miesiąca sumiennie używam Revitacell i jestem bardzo zadowolona, rzęsy są wyraźnie gęstsze, trochę dłuższe, a przede wszystkim równe na długości, mniej wypadają.
Ja od chyba 7 miesięcy olejku rycynowego i też byłam bardzo zadowolona z efektu, rzęsy mam teraz super gęste i ładne, ale te kilka wypadło i to tak pechowo, że w jednym miejscu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 08:47   #207
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też właściwie nie umiem układac włosów, jedyne co to potrafię zrobić kucyka na kilka sposobów i dwa rodzaje koka.
to i tak sporo
ja kiedyś próbowałam słynnego koka "na skarpetę", całkiem fajnie wychodzi
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Model jest brzydki sam w sobie one wyglądaja jak wyjęte z wczesnych lat 90. Ale na tyle ile biegałam w zeszłym roku to mi to w ogóle nie przeszkadza, a jeżeli w tym roku mnie to bardziej wciągnie to będę wtedy myśleć o inwestycji w buty lepsze i ładniejsze.
mnie się podobają buty Kappy, które będą w Lidlu, ale model, który sobie upodobałam okazał się ... męski środkowe na zdjęciu
latem w Lidlu też były ładne buty Kappy, ale nie było mojego rozmiaru.. nawet ładniejsze od tych, bo białe z elementami granatowymi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kappa.jpg (55,7 KB, 28 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 08:53   #208
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej
Dalej walczę z tym przeziębieniem i coś nie chce przejść A jutro muszę jechać do PUP na 9.00. Oby tylko nie napadało znów śniegu, bo nie wyobrażam sobie, że miałabym tłuc się busem, zwłaszcza czując się tak jak dziś.


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też właściwie nie umiem układac włosów, jedyne co to potrafię zrobić kucyka na kilka sposobów i dwa rodzaje koka.
Ja umiem poza kucykiem zrobić tylko koczek na czubku głowy, warkocz i kłosa. Ale ja mam takie włosy, że fryzury się mi zaraz rozpadają, więc nawet nie kombinuję z nimi nic więcej

BTW. wczoraj na jednym blogu trafiłam na opinię płukanki do ciemnych włosów z Isany, zaciekawiła mnie Miała któraś z Was z nią styczność?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 08:59   #209
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mnie się podobają buty Kappy, które będą w Lidlu, ale model, który sobie upodobałam okazał się ... męski środkowe na zdjęciu
latem w Lidlu też były ładne buty Kappy, ale nie było mojego rozmiaru.. nawet ładniejsze od tych, bo białe z elementami granatowymi
No one są nawet fajne, ale to są takie buty "ogólnosportowe" dla mnie, do biegania raczej nie bardzo. Ja mam jedne buty tego typu, ale nie chciałam w nich biegać bo mnie ktoś nastraszył, że podobno łatwo stopę uszkodzić w takich butach niewyprofilowanych. Dlatego kupiłam te z Lidla i są w sumie w porządku, zwłaszcza że mi nie zależy na wyglądzie jak biegnę dysząc przez park.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 09:05   #210
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Też poluję na te buty Kappa

Mam Nike sportowe, ale są tak niewygodne ze szok

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No one są nawet fajne, ale to są takie buty "ogólnosportowe" dla mnie, do biegania raczej nie bardzo. Ja mam jedne buty tego typu, ale nie chciałam w nich biegać bo mnie ktoś nastraszył, że podobno łatwo stopę uszkodzić w takich butach niewyprofilowanych. Dlatego kupiłam te z Lidla i są w sumie w porządku, zwłaszcza że mi nie zależy na wyglądzie jak biegnę dysząc przez park.
To racja, poza tym do biegania maja inne podeszły - w zwykłych szybko by bolały stopy.

Ja kupiłam ostatnio do biegania biało-czerwone - to dopiero obciach Ale są wygodne



---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mnie się podobają buty Kappy, które będą w Lidlu, ale model, który sobie upodobałam okazał się ... męski środkowe na zdjęciu
latem w Lidlu też były ładne buty Kappy, ale nie było mojego rozmiaru.. nawet ładniejsze od tych, bo białe z elementami granatowymi
Ja chce czarne, ale z tych, które są pokazane na górze strony ulotki (tu masz tylko męskie)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2013-03-14 o 09:07
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.