Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-10, 19:05   #901
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej

Ja wczoraj od razu przetestowałam ten rażący róż na stopach. Przy 2. warstwach daje całkiem ładny, lekko rażący kolor o żelowym wykończeniu.
Zinfandel (ciemne czerwone wino/barszcz czerwony) od ID już kliknięty

Ja mam jakąś niemoc paznokciową- dalej mi się nie udało pomalować ani stópek ani łapek
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zapasy mam ogromne, obiecałam sobie nie kupować żadnych kosmetyków pielęgnacyjnych, dopóki nie będę miała tylko po 1 sztuce zapasowej z danej kategorii. A do tego daleka droga... Na szczęście zużycia idą mi całkiem przyzwoicie.

rzyrafko, pamiętam, że z tańszych kremów pod oczy chyba Estella polecała Nutri Gold, ja miałam od niej odlewkę i sprawił na mnie przyjemne pierwsze wrażenie, jest bardzo gęsty i bogaty, ja takie lubię. Niestety nic innego nie polecę pod oczy od dłuższego czasu stosuję tylko wyższą półkę cenową...

A co do herbatek i hibiskusa, spróbuj tych Biofixu - dodają hibiskusa bardzo mało albo wcale i dlatego bardzo je lubię, zwłaszcza z tej linii http://www.zdroweherbaty.com.pl/grup...ocowe--Premium - naprawdę są bardzo smaczne i nie są takie kwaśne!
U mnie nie jest najgorzej- tylko żele pod prysznic i miniaturki do twarzy zalały szafkę

Jeśli nie ma parafiny to pomyślę nad nim, dzięki

Kiedyś je pijałam, może pora wrócić zatem

Zbieram się do babci, miłego weekendowania życzę wszystkim nk

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Aha i zamarzyła mi się Kuchnia Polska XXI wieku W.M. Amaro- cena z all 130-160 zł
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 19:42   #902
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja mam jakąś niemoc paznokciową- dalej mi się nie udało pomalować ani stópek ani łapek

U mnie nie jest najgorzej- tylko żele pod prysznic i miniaturki do twarzy zalały szafkę

Jeśli nie ma parafiny to pomyślę nad nim, dzięki

Zbieram się do babci, miłego weekendowania życzę wszystkim nk
Aha i zamarzyła mi się Kuchnia Polska XXI wieku W.M. Amaro- cena z all 130-160 zł
Ja mam ostatnio nieustannie pomalowane, dziś Esiak cute as a button wylądował na paznokciach dłoni.

Mnie zalewa wszystko i aż się wylewa.

W KWC jest wyszczególniona parafina, niestety

Tobie również miłego weekendu!

Z tego, co kiedyś czytałam, w tej książce większość przepisów jest nie do odtworzenia w warunkach domowych.. Więc wychodzi na drogi album, ale skoro Cię ciekawi, to może warto?


Przypomniało mi się, w temacie oczyszczania twarzy, że ostatnio przerzuciłam się z żeli na pianki - zużyłam małą z tej linii fizjologicznej LRP - dostałam taki sam zestaw jak Organzza do zakupów - i bardzo mi się spodobała! Delikatna i bardzo wydajna. Teraz mam różową z Vichy, ale potem na pewno wrócę do LRP.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 06:30   #903
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, w temacie oczyszczania twarzy, że ostatnio przerzuciłam się z żeli na pianki - zużyłam małą z tej linii fizjologicznej LRP - dostałam taki sam zestaw jak Organzza do zakupów - i bardzo mi się spodobała! Delikatna i bardzo wydajna. Teraz mam różową z Vichy, ale potem na pewno wrócę do LRP.
A ja wciąż myję buźkę szarym mydłem i od pewnego czasu myślę, że już nie wrócę do żeli ani pianek


Kupiłam sobie w Lidlu jakieś "płatki" z błonnikiem i zieloną herbatą, zajadam je właśnie z jogurtem naturalnym, garścią orzechów, żurawiną i borówkami Ale dobre! Musiałam zrobić jakieś urozmaicenie, bo od paru miesięcy moje śniadanie to był zwykle sam jogurt z płatkami owsianymi/żytnimi/jęczmiennymi + siemię lniane. Ale po tym szybko głodna zaraz byłam.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 07:58   #904
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Te zakupy które powinnysmy sobie podarować zwykle należą do najfajniejszych.
Oj taaak. Postanowiłam jednak wstrzymać się do września, może akurat uda mi się coś do tego czasu zużyć.


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hmmm grzebię właśnie w odmętach pamięci i chyba nie odkryłam jeszcze nic łoł i łał. Albo odkryłam i już nie pamiętam co to było. Kiedyś bardzo lubiłam łagodzący Avene, jak potrzebujesz tylko nawilżania i kojenia i nie masz specjalnych potrzeb w zakresie okolic oczu to warto po niego sięgnąć. Niezły był też LRP Redermic+ Yeux, fajnie mi się go używało, ale on też głównie nawilżający.
Potrzebuję czegoś odżywczego, kojącego i rozjaśniającego cienie pod oczami. Nigdy nie miałam z tym większego problemu, ale odkąd sporo pracuję niestety się to zmieniło.

Myślałam o kremie Clinique, ale po przeczytaniu recenzji chyba jednak zdecyduję się na coś z apteki.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj maźnęłam jedną rękę mleczkiem Essential Nourishment a drugą hibiskusowo-migdałowym Oba zapachy są super, ale hibiskus jakoś szybciej wyparował Na noc pozmarowałam nogi po goleniu EN i muszę przyznać, że ogromny plus za to, że chociaż balsam jest taki treściwo-tłustawy to jednak nie spowodował przy tym upale odczucia zatkania porów na skórze. A nóżki po nim mam gładkie i nawilżone
Jakoś nigdy nie przepadałam za kosmetykami Dove, ale przyznaję, że kusicie tymi balsamami. Będę musiała się im przyjrzeć, bo akurat zużyłam ostatni balsam typowo nawilżający (zostały mi jakieś antycellulitowe i olejki), a teraz znowu mam bardziej suchą skórę.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Widzę, że zamówienia apteczne się szykują. Ja jestem już zaopatrzona, jesienią chcę zrobić kwasy u dermatologa - postanowiłam się nie bawić z kremami, wolę szybszy i raczej bardziej zauważalny efekt... Z tego względu w zapasach czeka już Cicaplast oraz delikatny Toleriane Ultra jako nawilżacz po kwasach (miałam wcześniej kilka próbek i odpowiadał mi). Zrobiłam też zapas ulubionych filtrów z Vichy, chyba w ostatniej chwili, bo wymiotło je chyba we wszystkich aptekach... Na zimę mam też Nutritica Intense Riche.
Jakie kwasy chcesz stosować?
No i świetne zapasy, mój ulubiony Cicaplast
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie w Lidlu jakieś "płatki" z błonnikiem i zieloną herbatą, zajadam je właśnie z jogurtem naturalnym, garścią orzechów, żurawiną i borówkami Ale dobre! Musiałam zrobić jakieś urozmaicenie, bo od paru miesięcy moje śniadanie to był zwykle sam jogurt z płatkami owsianymi/żytnimi/jęczmiennymi + siemię lniane. Ale po tym szybko głodna zaraz byłam.
A ja powinnam zacząć jeść śniadanie. Wiem, że to totalna głupota, ale trudno mi się przemóc i wstać trochę wcześniej żeby zjeść. Niemniej jednak, postanowiłam wprowadzić trochę zmian, biorę się za siebie i dzisiaj wstałam wcześniej, zjadłam spokojnie i od razu lepiej mi się funkcjonuje.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 08:32   #905
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Witam się i ja po wakacjach! Szkoda tylko , że tak szybko zleciało wróciłam naładowana energią, opalona w drodze powrotnej wstąpiliśmy na 2 godziny do Torunia
kosmetycznie kupiłam tylko nowy spray "niewidzialna skarpetka" od Kiwi - ma zapobiegać otarciom gołej stopy i strasznie jestem go ciekawa, Karolina polecała starszą wersję, może i ta będzie dobra
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
dziękuję Haha, strasznie mnie zaciekawiłaś, jak Karolina mogła to napisać, że miałaś wątpliwości
napisała coś w stylu że idziemy na kawę, piwo (dla niektórych sok),więc domyśliłam się, że pewnie z powodu ciąży - Ty byłaś pierwszą kandydatką, ale nie wykluczałam reszty
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ojej dużo, ja jak w zeszłym roku zmieniałam to płaciłam niecałe 90 zł.
A z prawem jazdy to nie jest teraz tak, że jest na 10 czy 15 lat? Tak mi się wydawało, że była jakas zmiana w zimie w tej kwestii.
czyli teraz jak człowiek się wyprowadzi/zmieni nazwisko czy cokolwiek, to z bezterminowego dostanie dokument na 15 lat? czy ten przepis dotyczy nowych praw jazdy?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dostałam dziś paczkę balsamów do testu Dove
Przy tych upałach prawie w ogóle się nie smaruję niczym, ale może przetestuję już dziś któryś.
uwierzycie, że na plaży dziewczyny smarują się właśnie balsamami albo oliwką Bambino?
raz dziewczyna smarowała się koło mnie jakimś Dove, strasznie fajnie pachniał, ale jak odtwarzam wygląd butelki z pamięci, to na stronie go nie widzę, a głowę bym dała, że był z niebieskim paskiem muszę się wybrać do drogerii powąchać wszystkie
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja mam ostatnio nieustannie pomalowane, dziś Esiak cute as a button wylądował na paznokciach dłoni.
ja na wyjazd pomalowałam paznokcie Fracas i manicure (z Seche Vite) wytrzymał w idealnym stanie tydzień! powiedz mi, czy jak używasz Fracas z Good to Go, to też się tak dobrze trzyma?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, w temacie oczyszczania twarzy, że ostatnio przerzuciłam się z żeli na pianki - zużyłam małą z tej linii fizjologicznej LRP - dostałam taki sam zestaw jak Organzza do zakupów - i bardzo mi się spodobała! Delikatna i bardzo wydajna. Teraz mam różową z Vichy, ale potem na pewno wrócę do LRP.
na wyjeździe zużywałam Clarinsa Daily Energizer, teraz parę razy użyłam LRP i faktycznie jest świetna! dobrze oczyszcza, nie ściąga.. do tego pojemności 50ml są bardzo tanie na allegro

Mieszkaliśmy w miejscowości pod Mielnem, więc na plażę trzeba było dojeżdżać autem, a potem dojść, ale robiliśmy też długie spacery i oprócz opalenizny przywiozłam bolący przy chodzeniu palec (od chodzenia w klapkach, a one jednak są szkodliwe dla stóp, gdy przez długi czas zaciska się palce, żeby but nie spadł i chyba nabawiłam się zapalenia ścięgna w tym miejscu, palec lekko spuchł - na szczęście z dnia na dzień się poprawia)
jedyny plus tych kilku kilometrowych spacerów, to że mocno mi się ujędrniły nogi, szczególnie na udach nigdy nie myślałam, że od zwykłego chodzenia można osiągnąć takie rezultaty

Anthelios sprawdził się rewelacyjnie, na twarzy nie opaliłam się wcale ale o to chodziło. Szybko robi się matowy i skóra jest przyjemna w dotyku, jedwabista, ale ta biała twarz już zapomniałam o tym niefajnym efekcie wysokich filtrów, zwłaszcza przy przepisowej ilości
Snow, właśnie nie mogłam dostać Vichy w żadnej aptece, potem odkryłam w jednej koło siebie emulsję, ale już miałam LRP i nie kupiłam, może jednak teraz się skuszę
i widziałam w aptece Słonik, że emulsja ma teraz nowy wygląd klik i 50+, a ta chwalona przez wszystkich ma samo 50 (i ta była jeszcze do dostania u mnie)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-08-12 o 08:34
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 09:02   #906
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj maźnęłam jedną rękę mleczkiem Essential Nourishment a drugą hibiskusowo-migdałowym Oba zapachy są super, ale hibiskus jakoś szybciej wyparował Na noc pozmarowałam nogi po goleniu EN i muszę przyznać, że ogromny plus za to, że chociaż balsam jest taki treściwo-tłustawy to jednak nie spowodował przy tym upale odczucia zatkania porów na skórze. A nóżki po nim mam gładkie i nawilżone
Ja testowałam już wszystkie trzy balsamy i jestem zadowolona ze wszystkich. Teraz będę brązujący mordować w tym tygodniu, akurat się przyciemnię przed weselem.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Skorzystałam dziś z wolnego dnia i wpadłam do G.Krakowskiej. W sumie nie miałam planów zakupowych, ale w Re całkiem przypadkowo upolowałam czarną spódniczkę z baskinką za 30 zł ze 100 Jeszcze nowy biustonosz tam kupiłam i chustkę taką w czerwono-biało-niebieskie paski, za 19.90
I jeszcze lakierowo poszalałam w tej drogerii Mediq - efekty poniżej
Fajne zakupy

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mojego dorwałam za jakieś 10 zł z groszami.
A w tej gazetce? Bo naturalnie nie dotarłam do SP w weekend, jedna galeria mi wystarczyła.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie mogłam zmęczyć żelu hibiskusowego, w herbatach też mnie ten kwasek denerwuje, a jest dodatkiem praktycznie w każdej owocowej mieszance
Mi się żel bardzo podobał, więc i balsam mi się podoba. A dodatkowo zapach jest na tyle subtelny, że mnie nie męczy.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wypoczęłam super, chociaż nie wyjeżdżaliśmy nigdzie na dłużej ostatecznie. Za to udało nam się dokupić trochę brakujących mebli, dodatków, itp. Tylko dziś się wkurzyliśmy, bo odbieraliśmy zamówioną ławę i w domu po otwarciu kartonu okazało się, że jest uszkodzona Złożyliśmy od razu reklamację, ale kto wie, ile teraz będziemy czekać na jej rozpatrzenie... A pieniądze oczywiście wydane.
To dobrze że urlop spożytkowany jak trzeba i wypoczynek, i urządzanie mieszkania. Wyobrażam sobie, że wkurzyła was ta ława, nie ma nic gorszego niż rzecz, którą się kupuje a przyjdzie uszkodzona.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Aktualnie z aptecznych stosuję Aqualię Thermal Spa na noc i jestem zadowolona, bardzo dobrze sprawdzała mi się w te upały. Przy przesuszeniach używam od jakiegoś czasu Hudosil Ansiktskram https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...siktskram.html - naprawdę świetny, delikatny produkt, bardzo polecam sucharkom.
Oprócz tego aktualnie używam Idealii. Za to BB z tej linii to bubel, użyłam dwa razy z próbki i zapchało mnie okrutnie, a ja nie mam do tego tendencji
Dobrze że ostrzegasz przed BB z Idealii bo kusił mnie od dawna, tylko nie mogłam się zmobilizować żeby się wybrać po próbki.

A ten Hudosil gdzie można nabyc? Ciekawie brzmi.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
isa, ice - dajcie znać, jak sprawdzi Wam się Dove z hibiskusem. Kiedyś się nad nim zastanawiałam, ale właśnie zniechęciły mnie opinie wspominające o tym klejeniu się...
Hmm jak dla mnie to nie jest takie klejenie, które mi przeszkadza. Przy waniliowym tylko TŻ narzekał, ale mi było ok. Jeszcze będę testować tego hibiskusa i zwrócę szczególną uwagę na to klejenie się.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja mam jakąś niemoc paznokciową- dalej mi się nie udało pomalować ani stópek ani łapek
Ja mam niepomalowane stopy i mi dziwnie. Ale niepomalowane tylko dlatego, że mnie leń opanował jak sobie pomyślałam że w czwartek trzeba będzie przemalować.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
U mnie nie jest najgorzej- tylko żele pod prysznic i miniaturki do twarzy zalały szafkę
U mnie też nie jest najgorzej, nawet sporo zapasów mi się kończy. Ale z balsamami do ciała jest źle, nie wiem kiedy kupię którys z planowanych ze sklepowej półki.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Potrzebuję czegoś odżywczego, kojącego i rozjaśniającego cienie pod oczami. Nigdy nie miałam z tym większego problemu, ale odkąd sporo pracuję niestety się to zmieniło.
Moje oczy też wykańcza komputer. I będę musiała pomyśleć nad czymś bardziej odżywczym, bo niedobrze jest, dzisiaj już mam dyskomfort, a dopiero zaczynam.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Jakoś nigdy nie przepadałam za kosmetykami Dove, ale przyznaję, że kusicie tymi balsamami. Będę musiała się im przyjrzeć, bo akurat zużyłam ostatni balsam typowo nawilżający (zostały mi jakieś antycellulitowe i olejki), a teraz znowu mam bardziej suchą skórę.
Ja akurat balsamy Dove zawsze lubiłam, chyba najlepsze co ta firma robi. No może jeszcze żele pod prysznic, ale nie ze wszystkich serii. My teraz testowałyśmy wlaśnie żele pod prysznic, dezodoranty, produkty do włosów i teraz balsamy i chyba balsamy będą najfajniejsze. Kaplica była z produktami do włosów, moje dopiero odżywają po zakończeniu testu.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A ja powinnam zacząć jeść śniadanie. Wiem, że to totalna głupota, ale trudno mi się przemóc i wstać trochę wcześniej żeby zjeść. Niemniej jednak, postanowiłam wprowadzić trochę zmian, biorę się za siebie i dzisiaj wstałam wcześniej, zjadłam spokojnie i od razu lepiej mi się funkcjonuje.
Mój sposób na śniadanie jest prosty - robię na szybko w domu, pakuję i wcinam w pracy przy porannym czytaniu maili i nadrabianiu wizażu.


U mnie weekend owocny, bo udało mi się kupić sukienkę na piątkowe wesele w Mohito. Co prawda jest czarna i mało weselna, ale leży na mnie idealnie jako jedyna mierzona sukienka i podobam się sobie w niej więc trudno. O taką mam: (i mam nadzieję, że ta Wizażanka się nie obrazi, że odsyłam do jej fotki ) https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4022

Mam do niej koralowe szpilki, które mają na bokach wycięcia dokładnie takie same jak ta ekoskórka. Zastanawiam się tylko jaki kolor paznokci pasuje do koralowych butów jaki byście doradziły? Myślałam o mięcie, bo nie chcę chyba malować ich jakimś nude lakierem, muszę tu dodać odrobinę koloru jeszcze a nie mam czym innym.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Witam się i ja po wakacjach! Szkoda tylko , że tak szybko zleciało wróciłam naładowana energią, opalona w drodze powrotnej wstąpiliśmy na 2 godziny do Torunia
kosmetycznie kupiłam tylko nowy spray "niewidzialna skarpetka" od Kiwi - ma zapobiegać otarciom gołej stopy i strasznie jestem go ciekawa, Karolina polecała starszą wersję, może i ta będzie dobra
Wakacje mają to do siebie, że za szybko się kończą ale fajnie że udane.

Daj znać jak się sprawdza ten wynalazek, ciekawie brzmi.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
czyli teraz jak człowiek się wyprowadzi/zmieni nazwisko czy cokolwiek, to z bezterminowego dostanie dokument na 15 lat? czy ten przepis dotyczy nowych praw jazdy?
Wydaje mi się, że tak, że teraz jest nowy wzór prawa jazdy i nie ma już bezterminowego dokumentu.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
uwierzycie, że na plaży dziewczyny smarują się właśnie balsamami albo oliwką Bambino?
Uwierzymy, bo niestety znamy takie przypadki z własnego otoczenia. No ale cóż - jak się dba o swoje zdrowie i wygląd jest każdego indywidualną sprawą.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Mieszkaliśmy w miejscowości pod Mielnem, więc na plażę trzeba było dojeżdżać autem, a potem dojść, ale robiliśmy też długie spacery i oprócz opalenizny przywiozłam bolący przy chodzeniu palec (od chodzenia w klapkach, a one jednak są szkodliwe dla stóp, gdy przez długi czas zaciska się palce, żeby but nie spadł i chyba nabawiłam się zapalenia ścięgna w tym miejscu, palec lekko spuchł - na szczęście z dnia na dzień się poprawia)
jedyny plus tych kilku kilometrowych spacerów, to że mocno mi się ujędrniły nogi, szczególnie na udach nigdy nie myślałam, że od zwykłego chodzenia można osiągnąć takie rezultaty
Ojej no to faktycznie nie za dobrze. Mam nadzieję, że szybko się zagoi. A chodzenie pięknie ujędrnia.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 10:45   #907
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Za gówniarza opalałam się na oliwce Bambino Kiedyś jadąc na kolonię mama kupiła mi olejek spf8 i co się działo .... płacz, foch, że za wysoki, że się nie opalę

Znam przypadki opalania się na zwykłym oleju.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 13:51   #908
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Potrzebuję czegoś odżywczego, kojącego i rozjaśniającego cienie pod oczami. Nigdy nie miałam z tym większego problemu, ale odkąd sporo pracuję niestety się to zmieniło.
Ja też tak miałam i od tamtej pory krem pod oczy jest dla mnie najważniejszy, na szczęście nieskromnie przyznam, że zwalczyłam już wszystkie zmarszczki mimiczne, jakie mi się pojawiły i skórę pod oczami mam w świetnej kondycji.
A na moje cienie nic nie pomoże, mam takie od małego...

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Jakie kwasy chcesz stosować?
No i świetne zapasy, mój ulubiony Cicaplast
Zdecyduję po konsultacji z moją dermatolog, polegam na jej zdaniu.
Dzięki.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A ja powinnam zacząć jeść śniadanie. Wiem, że to totalna głupota, ale trudno mi się przemóc i wstać trochę wcześniej żeby zjeść. Niemniej jednak, postanowiłam wprowadzić trochę zmian, biorę się za siebie i dzisiaj wstałam wcześniej, zjadłam spokojnie i od razu lepiej mi się funkcjonuje.
Ja jem śniadanie dopiero w pracy, chodze na 7, więc nie ma opcji, żebym zjadła coś w domu, ale ok. 8 zawsze jem w pracy ogromną owsiankę.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja na wyjazd pomalowałam paznokcie Fracas i manicure (z Seche Vite) wytrzymał w idealnym stanie tydzień! powiedz mi, czy jak używasz Fracas z Good to Go, to też się tak dobrze trzyma?
Nie mam Fracas, tylko go testowałam, ale ogólnie nie jestem fanką lakierów Chanel...
Natomiast mnie się wszystko dobrze trzyma z Good To Go. Dodatkowo, odkąd zaczęłam stosować Eliksir z jedwabiem z Wibo, to nie dość, że mam piękne, mocne paznokcie, to też lakiery świetnie się trzymają, nie ustępuję w tym względzie Rock Solid

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Anthelios sprawdził się rewelacyjnie, na twarzy nie opaliłam się wcale ale o to chodziło. Szybko robi się matowy i skóra jest przyjemna w dotyku, jedwabista, ale ta biała twarz już zapomniałam o tym niefajnym efekcie wysokich filtrów, zwłaszcza przy przepisowej ilości
Mam miniatury tego Antheliosa, ale bardzo przeszkadza mi to bielenie, w przypadku Vichy tego nie obserwuję... Zwłaszcza, że LRP potrafi zbieleć po jakimś czasie, któregoś dnia rano w pracy koleżanka mnie zapytała, czy mam pastę do zębów na brodzie Natomiast faktycznie daje super efekt jedwabistej gładkości i świetnie się wchłania.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Snow, właśnie nie mogłam dostać Vichy w żadnej aptece, potem odkryłam w jednej koło siebie emulsję, ale już miałam LRP i nie kupiłam, może jednak teraz się skuszę
i widziałam w aptece Słonik, że emulsja ma teraz nowy wygląd klik i 50+, a ta chwalona przez wszystkich ma samo 50 (i ta była jeszcze do dostania u mnie)
To nie jest nowy wygląd, tylko stary... Takie opakowania kiedyś miała linia CS.
Ja mam tą: http://www.vichy.pl/produkty-przeciw...eil/p2817.aspx i to jest na 100% najnowsza wersja.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dobrze że ostrzegasz przed BB z Idealii bo kusił mnie od dawna, tylko nie mogłam się zmobilizować żeby się wybrać po próbki.
Efekt jest ładny, ale czułam, że skóra się pod nim dusi, a potem te niespodzianki... Radze nie ryzykować.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A ten Hudosil gdzie można nabyc? Ciekawie brzmi.
Nie wiem, chyba w aptekach Ja swój wzięłam za punkty w jakimś programie DOZ.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 16:17   #909
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kosmetycznie kupiłam tylko nowy spray "niewidzialna skarpetka" od Kiwi - ma zapobiegać otarciom gołej stopy i strasznie jestem go ciekawa, Karolina polecała starszą wersję, może i ta będzie dobra

uwierzycie, że na plaży dziewczyny smarują się właśnie balsamami albo oliwką Bambino?
raz dziewczyna smarowała się koło mnie jakimś Dove, strasznie fajnie pachniał, ale jak odtwarzam wygląd butelki z pamięci, to na stronie go nie widzę, a głowę bym dała, że był z niebieskim paskiem muszę się wybrać do drogerii powąchać wszystkie
Ciekawie brzmi ta "niewidzialna skarpetka", jak poużywasz to opisz wrażenia
Przy okazji - współczuję bólu palca

O madre, ja bym w życiu nie dała rady się taką oliwką nasmarować i wyjść na słońce

W temacie balsamów Dove jeszcze to ja już też wypróbowałam wszystkie i tak:
- hibiskus - pięknie pachnie, choć na lato taki aromat ciut jest za mocny jak dla mnie, w dodatku dość długo się wchłania (ale nie klei się), dobrze nawilża
- mleczko - również mi się zapach podoba, wchłania się o wiele szybciej i mam wrażenie, że lepiej nawilża od hibiskusa
- brązujący - dziś może użyję go drugi raz, ale po pierwszym tak jak pisałam prawie w ogóle nie widzę różnicy w kolorze skóry, za to moja mama posmarowala nim raz nogi i dość wyraźnie jej przyciemnił skórę

Idę pomalować pazurki, dziś przetestuję tego nowego "piaskowego" Golden Rose.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 18:27   #910
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Nie zdążyłam się wcześniej wypowiedzieć do końca.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie też nie jest najgorzej, nawet sporo zapasów mi się kończy. Ale z balsamami do ciała jest źle, nie wiem kiedy kupię którys z planowanych ze sklepowej półki.
Ja mam całe pudło balsamów

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moje oczy też wykańcza komputer. I będę musiała pomyśleć nad czymś bardziej odżywczym, bo niedobrze jest, dzisiaj już mam dyskomfort, a dopiero zaczynam.
Moim zdaniem w kremy pod oczy warto inwestować, komputery i wszechobecna klimatyzacja zdecydowanie nie odmładzają naszego spojrzenia..

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kaplica była z produktami do włosów, moje dopiero odżywają po zakończeniu testu.
Ja właśnie wyjęłam z zapasów odżywkę Split Ends, mam nadzieję, że nie będzie taka zła, na KWC ma raczej dobre opinie.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie weekend owocny, bo udało mi się kupić sukienkę na piątkowe wesele w Mohito. Co prawda jest czarna i mało weselna, ale leży na mnie idealnie jako jedyna mierzona sukienka i podobam się sobie w niej więc trudno. O taką mam: (i mam nadzieję, że ta Wizażanka się nie obrazi, że odsyłam do jej fotki ) https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4022
Dokładnie tą samą oglądałam w weekend, jest piękna i idealnie uszyta, mam prawie identyczny fason z Zary i to jeden z moich ulubionych. Póki co się powstrzymałam, mam sporo czarnych sukienek, ale jak będzie jakiś kupon rabatowy, to zamierzam ją upolować.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mam do niej koralowe szpilki, które mają na bokach wycięcia dokładnie takie same jak ta ekoskórka. Zastanawiam się tylko jaki kolor paznokci pasuje do koralowych butów jaki byście doradziły? Myślałam o mięcie, bo nie chcę chyba malować ich jakimś nude lakierem, muszę tu dodać odrobinę koloru jeszcze a nie mam czym innym.
Myślę, że mięta będzie ładnie pasowała.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Znam przypadki opalania się na zwykłym oleju.
Nie wyobrażam sobie tego

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

W temacie balsamów Dove jeszcze to ja już też wypróbowałam wszystkie i tak:
- hibiskus - pięknie pachnie, choć na lato taki aromat ciut jest za mocny jak dla mnie, w dodatku dość długo się wchłania (ale nie klei się), dobrze nawilża
Niby brzmi dobrze, ale to długie wchłanianie mnie niepokoi I tak do wiosny mam zapasy, więc w sumie nad czym ja myślę.


A do mnie dzisiaj zawitała Madame Rougit w prezencie urodzinowym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0359.jpg (141,8 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2013-08-12 o 18:30
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 18:55   #911
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

A propos opalania - przeczytałam na lokalnym portalu, że kobieta wypadła z okna, bo ... opalała się na parapecie Dodam, że chodzi o opalanie w domu na wsi, Lepszy parapet niż obok domu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 19:30   #912
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam niepomalowane stopy i mi dziwnie. Ale niepomalowane tylko dlatego, że mnie leń opanował jak sobie pomyślałam że w czwartek trzeba będzie przemalować.
ja na wyjazd nabrałam lakierów, a potem szkoda mi było czasu na malowanie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie weekend owocny, bo udało mi się kupić sukienkę na piątkowe wesele w Mohito. Co prawda jest czarna i mało weselna, ale leży na mnie idealnie jako jedyna mierzona sukienka i podobam się sobie w niej więc trudno. O taką mam:https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4022

Mam do niej koralowe szpilki, które mają na bokach wycięcia dokładnie takie same jak ta ekoskórka. Zastanawiam się tylko jaki kolor paznokci pasuje do koralowych butów jaki byście doradziły? Myślałam o mięcie, bo nie chcę chyba malować ich jakimś nude lakierem, muszę tu dodać odrobinę koloru jeszcze a nie mam czym innym.
ładna, bardzo fajny fason myślę, że mięta na paznokciach będzie do niej w sam raz

mi się bardzo spodobała ta z NewLooka, muszę się wybrać obejrzeć
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Daj znać jak się sprawdza ten wynalazek, ciekawie brzmi.
dam na pewno od dawna szukałam go w Rossmannach, bo cała ta nowa seria (z wkładkami itp.) była mocno reklamowana w Skarbie, ale nigdzie nie znalazłam, spotkałam za to w Lidlu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że tak, że teraz jest nowy wzór prawa jazdy i nie ma już bezterminowego dokumentu.
to niefajnie, kolejne naciąganie obywateli
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Uwierzymy, bo niestety znamy takie przypadki z własnego otoczenia. No ale cóż - jak się dba o swoje zdrowie i wygląd jest każdego indywidualną sprawą.
w głowie mi się nie mieściło, że w dobie takiego doinformowania o szkodliwości słońca można tak bagatelizować.. choć pewnie chodzi o szybkość, bo te osoby w ciągu paru godzin miały opaleniznę, którą ja uzyskiwałam przez tydzień ale nie chciałabym być w ich skórze, jak odczuwali skutki poparzenia
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ojej no to faktycznie nie za dobrze. Mam nadzieję, że szybko się zagoi. A chodzenie pięknie ujędrnia.
dziękuję, z dnia na dzień jest lepiej nigdy te klapki w mieście krzywdy mi nie zrobiły, ale fakt faktem, że tak daleko pieszo, to ja się nigdy nie wypuszczałam

chyba zacznę takie regularne spacery, skoro efekty są zauważalne po tak krótkim czasie
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Za gówniarza opalałam się na oliwce Bambino Kiedyś jadąc na kolonię mama kupiła mi olejek spf8 i co się działo .... płacz, foch, że za wysoki, że się nie opalę

Znam przypadki opalania się na zwykłym oleju.
ja słyszałam, że ludzie potrafią opalać się też smarując ciało ropą
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też tak miałam i od tamtej pory krem pod oczy jest dla mnie najważniejszy, na szczęście nieskromnie przyznam, że zwalczyłam już wszystkie zmarszczki mimiczne, jakie mi się pojawiły i skórę pod oczami mam w świetnej kondycji.
A na moje cienie nic nie pomoże, mam takie od małego...
to super! jakimi kosmetykami? ja od jesieni planuję ANR
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie mam Fracas, tylko go testowałam, ale ogólnie nie jestem fanką lakierów Chanel...
Natomiast mnie się wszystko dobrze trzyma z Good To Go. Dodatkowo, odkąd zaczęłam stosować Eliksir z jedwabiem z Wibo, to nie dość, że mam piękne, mocne paznokcie, to też lakiery świetnie się trzymają, nie ustępuję w tym względzie Rock Solid
aa, myślałam, że masz trwałością to one nie grzeszą, ale niektóre kolory jak np. Elixir z tegorocznej jesieni w ogóle ta kolekcja jest dla mnie śliczna
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mam miniatury tego Antheliosa, ale bardzo przeszkadza mi to bielenie, w przypadku Vichy tego nie obserwuję... Zwłaszcza, że LRP potrafi zbieleć po jakimś czasie, któregoś dnia rano w pracy koleżanka mnie zapytała, czy mam pastę do zębów na brodzie Natomiast faktycznie daje super efekt jedwabistej gładkości i świetnie się wchłania.
o, to dużą przewagę ma Vichy ja stosowałam LRP tylko solo i za każdym razem był biały, więc mogłam nawet nie zauważyć, że jeszcze rozjaśnia się w ciągu dnia
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To nie jest nowy wygląd, tylko stary... Takie opakowania kiedyś miała linia CS.
Ja mam tą: http://www.vichy.pl/produkty-przeciw...eil/p2817.aspx i to jest na 100% najnowsza wersja.
właśnie ten z tubki widziałam dotychczas, ale, nie wiedzieć czemu, założyłam, że w aptece mają najnowsze, a skoro nie ma tuby, to musi być butelka
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ciekawie brzmi ta "niewidzialna skarpetka", jak poużywasz to opisz wrażenia
Przy okazji - współczuję bólu palca
jasne, spróbuję na dniach tylko żebym przełamała się założyć buty, które wiem, że na bank obcierają
tu http://siouxieandthecity.blogspot.co...widzialna.html jest o nim pozytywna opinia
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O madre, ja bym w życiu nie dała rady się taką oliwką nasmarować i wyjść na słońce
to są "przykładni" plażowicze, regularnie dosmarowują się tym tłuszczem nie muszę wspominać jak potem wygląda morze

wąchałam balsamy Dove i to musiał być hibiskus, zniechęca mnie tylko to ewentualne klejenie
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A do mnie dzisiaj zawitała Madame Rougit w prezencie urodzinowym
przez wyjazd nie miałam okazji spóźnione, ale szczere najlepsze życzenia!
prezent wprost wymarzony
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A propos opalania - przeczytałam na lokalnym portalu, że kobieta wypadła z okna, bo ... opalała się na parapecie Dodam, że chodzi o opalanie w domu na wsi, Lepszy parapet niż obok domu
ludzie nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-08-12 o 19:33
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 22:03   #913
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cześć Dziewczyny!

Sto lat nie pisałam, ale dzielnie wszystko nadrobiłam Wakacje mi się udało, byłam 3 tygodnie w Chorwacji, było cudownie! Na twarzy opalałam się rozsądnie, ale resztę mam przyjemnie brązową U mnie bardzo dobrze spisywały się filtry Sun Ozon, szczególnie SPF 30 w spraju. Mocniejszy kaliber oczywiście też wzięłam
No i nieśmiało się pochwalę, że się zaczęczyłam

Odkryłam świetny balsam z Mixa Cudownie nawilża, migusiem się wchłania, pięknie pachnie, muszę coś zrobić z moimi zapasami, żeby używać tylko Mixy

Polecam Wam też odżywkę Aussie Volume, używam w duecie z szamponem i spisują się bardzo fajnie
Aha, i ostatnio w Hebe byłam promocja na profesjonalnego L'oreala do włosów, udało mi się kupić maskę Intense Repair za 27zł i piankę za ok. 25zł

Widzę, że szykujecie się na zamówienia apteczne Ja w zeszły weekend odebrałam swoje z Gemini, zamówiłam m.in. Effaclar K wraz z żelem oraz Bio Oil, który bardzo mi podszedł

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Snow, piękny puder Jaki daje efekt na twarzy ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 22:40   #914
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W KWC jest wyszczególniona parafina, niestety

Z tego, co kiedyś czytałam, w tej książce większość przepisów jest nie do odtworzenia w warunkach domowych.. Więc wychodzi na drogi album, ale skoro Cię ciekawi, to może warto?

Przypomniało mi się, w temacie oczyszczania twarzy, że ostatnio przerzuciłam się z żeli na pianki - zużyłam małą z tej linii fizjologicznej LRP - dostałam taki sam zestaw jak Organzza do zakupów - i bardzo mi się spodobała! Delikatna i bardzo wydajna. Teraz mam różową z Vichy, ale potem na pewno wrócę do LRP.
Uu, to niech spada

Uuu, to niedobrze, można mi sprezentować, ale sama na razie nie kupię

Ja najbardziej lubiłam Happyderm- po co oni je wycofali miałam potem Lirene i od tej pory żadnej.

Śliczny prezencik Ale ja bym się bała nawet zaczynać coś tak wielkiego
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A w tej gazetce? Bo naturalnie nie dotarłam do SP w weekend, jedna galeria mi wystarczyła.

Moje oczy też wykańcza komputer. I będę musiała pomyśleć nad czymś bardziej odżywczym, bo niedobrze jest, dzisiaj już mam dyskomfort, a dopiero zaczynam.

Mój sposób na śniadanie jest prosty - robię na szybko w domu, pakuję i wcinam w pracy przy porannym czytaniu maili i nadrabianiu wizażu.

U mnie weekend owocny, bo udało mi się kupić sukienkę na piątkowe wesele w Mohito. Co prawda jest czarna i mało weselna, ale leży na mnie idealnie jako jedyna mierzona sukienka i podobam się sobie w niej więc trudno. O taką mam: (i mam nadzieję, że ta Wizażanka się nie obrazi, że odsyłam do jej fotki ) https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4022

Mam do niej koralowe szpilki, które mają na bokach wycięcia dokładnie takie same jak ta ekoskórka. Zastanawiam się tylko jaki kolor paznokci pasuje do koralowych butów jaki byście doradziły? Myślałam o mięcie, bo nie chcę chyba malować ich jakimś nude lakierem, muszę tu dodać odrobinę koloru jeszcze a nie mam czym innym.

Ojej no to faktycznie nie za dobrze. Mam nadzieję, że szybko się zagoi. A chodzenie pięknie ujędrnia.
Jeszcze w poprzednią mi się udało wstrzelić.

Póki nie znajdę nic fajnego używam serum Dermedica, a na to i tak filtr.

U mnie wariacje na temat kanapki z żółtym serem, a ostatnio omlet z dżemem agrestowym A jak nie ma czasu to kaszka z biedronki "mleczny start"- sama się zdziwiłam jakie toto syte.
Świetna sukienka! Ja znów nie kupiłam żadnej w te wakacje. Sporo mierzyłąm i nic. Trzeba dalej popracować nad ciałem, wagowo powoli zjeżdżam do 70-tki Poważnie rozważam powrót do ćwiczeń porannych z Ewą. A nogi mi się fajne zrobiły od roweru, tylko łapy misiowe nie mają jak się tu uformować.
A paznokcie- hmm, nie wiem jaki kolor doradzić do koralu- jakiś "żołnierski" mi się nasuwa, szary, ciemny granat
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Za gówniarza opalałam się na oliwce Bambino Kiedyś jadąc na kolonię mama kupiła mi olejek spf8 i co się działo .... płacz, foch, że za wysoki, że się nie opalę
Ja najlepiej w życiu opaliłam się bez żadnego smarowidła, topless, na wagarach w 2-giej klasie liceum zalegając na Kryspinowie wczesnym rankiem

Pracowity dzień miałam dziś- rano byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, przemaglowali mnie okrutnie a do tego byłam niewyspana (późno ze wsi wróciliśmy, jeszcze po północy cebulę smażyłam a po 4 godzinach snu rano wątróbeczkę ) i poległam na banalnym zadanku obliczeniowym, no ale to w sumie taka pierwsza poważna rozmowa w moim życiu więc pierwsze koty za płoty. W pracy wreszcie po raz pierwszy pobrałam krew z palca małemu dziecku, prawie się udało I zrobiłam przed chwilą lody jeżynowe na samym mleku kokosowym i cukrze (brązowy wymieszany z domowym z wanilią) Następnym razem dam o wiele mniej cukru, aż strach pomyśleć co by było gdybym dała czysty biały jak było w przepisie

W ogóle Ice widziałam Cię jak pędziłaś do pracy dziś- stałam za policyjnym dużym samochodem na światłach na Wrocławskiej, a wyjeżdżając spod wiaduktu tak sobie pomyślałam, że to mogłaby być Twoja pora do pracy

Dentysta i gin umówiony, co prawda będę musiała do obu iść później drugi raz przez swoją opieszałość, no ale przynajmniej część planu zdążę zrobić.

Wzięłam dziś z biedronki kolejną gazetkę urodową, ale kompletnie nic mnie z niej nie interesuje.

Co ciekawego robicie w tym roku z cukinii? Ja spróbowałam makaron z cukinią w sosie śmietankowo-szafranowym z kwestii smaku. Oczywiście udziwniłam go po swojemu z braku tych samych składników, przypuszczam że taki nawet był lepszy, tylko następnym razem dodam podsmażoną cebulkę i słodką śmietanę zamienię na kwaśną

I hitem tego roku jest u mnie masło szałwiowe- ostatnio zjadłam z nim makaron posypany tartym pleśniakiem niebieskim- niebo! A świeże liście dodaję do miksów owocowych na zmianę z pietruszką. W sumie ot jest wytłumaczenie dlaczego nie wyrabiam z pełnym makijażem do pracy- coraz więcej czasu zabiera mi robienie jedzenia

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cześć madziarra, kopę lat

Gatulacje!!
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 06:27   #915
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chyba zacznę takie regularne spacery, skoro efekty są zauważalne po tak krótkim czasie
Ja jestem wielką fanką spacerów i kiedy tylko czas mi na to pozwala i pogoda sprzyja, chodzę na piechotę

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to super! jakimi kosmetykami? ja od jesieni planuję ANR
Raczej wysokopółkowymi, najlepsze działanie zaobserwowałam po ANR, Time Zone (poprzednia wersja, nowej, Advanced, jeszcze nie próbowałam), Renutriv, Orchidee Imperiale i Smile 'N Repair.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
aa, myślałam, że masz trwałością to one nie grzeszą, ale niektóre kolory jak np. Elixir z tegorocznej jesieni w ogóle ta kolekcja jest dla mnie śliczna
Kolory bywają przecudne, ale mnie się te lakiery ekspresowo ścierają, więc wolę np. Essie.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
o, to dużą przewagę ma Vichy ja stosowałam LRP tylko solo i za każdym razem był biały, więc mogłam nawet nie zauważyć, że jeszcze rozjaśnia się w ciągu dnia
Ja przez dwa ostatnie tygodnie używałam Vichy solo i nie miałam białej twarzy.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
przez wyjazd nie miałam okazji spóźnione, ale szczere najlepsze życzenia!
prezent wprost wymarzony
Dziękuję Dzisiaj się nim pomalowałam, jest idealny! I poza tym wygląda po prostu prześlicznie, takie cacuszko, ja mam straszną słabość do takich rzeczy

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
No i nieśmiało się pochwalę, że się zaczęczyłam
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Odkryłam świetny balsam z Mixa Cudownie nawilża, migusiem się wchłania, pięknie pachnie, muszę coś zrobić z moimi zapasami, żeby używać tylko Mixy
Dobrze wiedzieć mnie Mixa trochę kusi, ale na razie muszę rozprawić się z licznymi zapasami balsamowymi...

Cytat:
Napisane przez madziarra;42235272[B
Snow,[/B] piękny puder Jaki daje efekt na twarzy ?
Po wymieszaniu wszystkich paszeczków wychodzi koralowy, efekt jest super naturalny, pięknie ożywia cerę, wygląda baaardzo promiennie! No i podoba mi się to,że jestmatowo-satynowy, nie ma żadnych drobinek.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Śliczny prezencik Ale ja bym się bała nawet zaczynać coś tak wielkiego
Wcale nie jest taki wielki, ma 8g, tylko opakowanie ma spore.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Poważnie rozważam powrót do ćwiczeń porannych z Ewą. A nogi mi się fajne zrobiły od roweru, tylko łapy misiowe nie mają jak się tu uformować.
Ja też muszę wrócić do ćwiczeń, czuję się zapuszczona Wczoraj chciałam iść pobiegać, ale strasznie mne bolał brzuch wieczorem i musiałam odpuścić

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja najlepiej w życiu opaliłam się bez żadnego smarowidła, topless, na wagarach w 2-giej klasie liceum zalegając na Kryspinowie wczesnym rankiem
Nieźle

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pracowity dzień miałam dziś- rano byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, przemaglowali mnie okrutnie a do tego byłam niewyspana (późno ze wsi wróciliśmy, jeszcze po północy cebulę smażyłam a po 4 godzinach snu rano wątróbeczkę ) i poległam na banalnym zadanku obliczeniowym, no ale to w sumie taka pierwsza poważna rozmowa w moim życiu więc pierwsze koty za płoty.
Podziwiam, że miałaś ochotę na smażenie wątróbki mając w perspektywie rozmowę kwalifikacyjną. Ja chyba wolałabym się wyspać.
Życzę powodzenia na kolejnych

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wzięłam dziś z biedronki kolejną gazetkę urodową, ale kompletnie nic mnie z niej nie interesuje.
Mnie też nie
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 08:49   #916
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

snow wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo szczęścia i miłości. Spóźnione, ale ja nigdy nie mam pamięci do urodzin i zawsze się gubię.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie wiem, chyba w aptekach Ja swój wzięłam za punkty w jakimś programie DOZ.
Juz prawie zużyłam moje kremowe zapasy, więc będę mogła się rozglądać za kolejnymi.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
- brązujący - dziś może użyję go drugi raz, ale po pierwszym tak jak pisałam prawie w ogóle nie widzę różnicy w kolorze skóry, za to moja mama posmarowala nim raz nogi i dość wyraźnie jej przyciemnił skórę
Ja wczoraj drugi raz użyłam tego balsamu i widzę już przybrązowienie we wcześniej nieopalonych miejscach i pogłębienie koloru na nogach. Ładny ma odcień.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja właśnie wyjęłam z zapasów odżywkę Split Ends, mam nadzieję, że nie będzie taka zła, na KWC ma raczej dobre opinie.
Ja miałam szampon i mam serum na końcówki - sampon to dla mnie był koszmar, jeden z gorszych w mojej historii, a serum jest trochę za lekkie jak na serum na końcówki, ale zobaczymy w zimie, czy się sprawdzi, teraz odstawiłam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dokładnie tą samą oglądałam w weekend, jest piękna i idealnie uszyta, mam prawie identyczny fason z Zary i to jeden z moich ulubionych. Póki co się powstrzymałam, mam sporo czarnych sukienek, ale jak będzie jakiś kupon rabatowy, to zamierzam ją upolować.
Kupon rabatowy by się do niej przydał, bo oczywiście jak coś w Mohito jest ładne uszyte i dobrze leży, to musi być droższe od reszty. No ale ja nie miałam czasu czekać.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A do mnie dzisiaj zawitała Madame Rougit w prezencie urodzinowym
Śliczności

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A propos opalania - przeczytałam na lokalnym portalu, że kobieta wypadła z okna, bo ... opalała się na parapecie Dodam, że chodzi o opalanie w domu na wsi, Lepszy parapet niż obok domu
Nie wiem czemu, ale strasznie mnie to rozbawiło. Ale sama mam taką koleżanką, z tych niefitrowych co to nie używają filtrów "bo się nie opalą" co w domu opalała się zawsze na balkonie zamiast w ogrodzie, żeby być bliżej słońca.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chyba zacznę takie regularne spacery, skoro efekty są zauważalne po tak krótkim czasie
Ja dreptam wszędzie gdzie moge jak akurat nie jadę na rowerze.


Niestety mimo to, nie mogę się pozbyć cellulitu, na udach mam prawie same mięśnie i jego warstewkę i chyba do czasu odstawienia tabletek nie mam co marzyć, że sobie pójdzie.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Sto lat nie pisałam, ale dzielnie wszystko nadrobiłam Wakacje mi się udało, byłam 3 tygodnie w Chorwacji, było cudownie! Na twarzy opalałam się rozsądnie, ale resztę mam przyjemnie brązową U mnie bardzo dobrze spisywały się filtry Sun Ozon, szczególnie SPF 30 w spraju. Mocniejszy kaliber oczywiście też wzięłam
No i nieśmiało się pochwalę, że się zaczęczyłam
Tobie to dobrze z tą Chorwacją, umarłam właśnie z zazdrości.

No i serdeczne gratulacje.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A jak nie ma czasu to kaszka z biedronki "mleczny start"- sama się zdziwiłam jakie toto syte.
Mimo niechęci do konserwantów i zagęszczaczy w jedzeniu to mam też tę kaszkę w szufladzie w pracy na czarną godzinę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Poważnie rozważam powrót do ćwiczeń porannych z Ewą. A nogi mi się fajne zrobiły od roweru, tylko łapy misiowe nie mają jak się tu uformować.
Mi też, poza tym nieszczęsnym cellulitem. I też muszę zacząć się mobilizować do ćwiczeń w domu, bo czy nam się to podoba czy nie to lato będzie się kończyć i trzeba będzie formę utrzymać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pracowity dzień miałam dziś- rano byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, przemaglowali mnie okrutnie a do tego byłam niewyspana (późno ze wsi wróciliśmy, jeszcze po północy cebulę smażyłam a po 4 godzinach snu rano wątróbeczkę ) i poległam na banalnym zadanku obliczeniowym, no ale to w sumie taka pierwsza poważna rozmowa w moim życiu więc pierwsze koty za płoty.
O, nie wiedziałam że znowu szukasz. To w takim razie trzymam kciuki za kolejne rozmowy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A paznokcie- hmm, nie wiem jaki kolor doradzić do koralu- jakiś "żołnierski" mi się nasuwa, szary, ciemny granat
Nie nie, to musi być coś żywszego. Nie mam weny na takie ciemne kolory. Chyba stanie na tej mięcie, ale jeszcze rozważam Beyond Cozy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W ogóle Ice widziałam Cię jak pędziłaś do pracy dziś- stałam za policyjnym dużym samochodem na światłach na Wrocławskiej, a wyjeżdżając spod wiaduktu tak sobie pomyślałam, że to mogłaby być Twoja pora do pracy
Nie widziałam policyjnego samochodu chyba. Trzeba było pomachać, chociaż ja rano dość senna mogłam jechać, ostatnio średnio sypiam, już chyba od stresu i będę musiała chyba zacząć pić melisę na noc.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Co ciekawego robicie w tym roku z cukinii?
Ja na razie leczo i leczo na zimę do słoików.

Ale lada chwila zaleje mnie cukinia z upaw działkowych i już się boję czy z tym leczo się wyrobię i też by mi się pomysł przydał.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 16:07   #917
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Co ciekawego robicie w tym roku z cukinii?
Ja kroję w plastry, i w naczyniu żaroodpornym układam na spodzie, potem łosoś/dorsz, plastry pomidora, mozzarella i do piekarnika.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
w domu opalała się zawsze na balkonie zamiast w ogrodzie, żeby być bliżej słońca.
Rozwaliło mnie to.

madziarra, gratuluję Ci serdecznie!

Ja jutro jadę na kilka dni do Gdańska z różnymi blogerami i to jak na razie moje jedyna wakacyjne plany - TŻ niestety na pewno nie będzie miał wolnego aż do października.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 16:09   #918
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja słyszałam, że ludzie potrafią opalać się też smarując ciało ropą
OMG!

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
No i nieśmiało się pochwalę, że się zaczęczyłam
Cześć Madziarra!
Gratulacje!


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pracowity dzień miałam dziś- rano byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, przemaglowali mnie okrutnie a do tego byłam niewyspana (późno ze wsi wróciliśmy, jeszcze po północy cebulę smażyłam a po 4 godzinach snu rano wątróbeczkę ) i poległam na banalnym zadanku obliczeniowym, no ale to w sumie taka pierwsza poważna rozmowa w moim życiu więc pierwsze koty za płoty.


Co ciekawego robicie w tym roku z cukinii? Ja spróbowałam makaron z cukinią w sosie śmietankowo-szafranowym z kwestii smaku. Oczywiście udziwniłam go po swojemu z braku tych samych składników, przypuszczam że taki nawet był lepszy, tylko następnym razem dodam podsmażoną cebulkę i słodką śmietanę zamienię na kwaśną
O, czyli szukasz czegoś innego? Trzymam w takim razie kciuki
Ja na razie odkładam szukanie pracy, i tak mam teraz na głowie w firmie nie dość, że normalne obowiązki, to jeszcze po części nadzorowanie wykończenia nowego biura, a najbliższe 2 tygodnie jeszcze będę sama, bo koleżanka ma urlop, więc nawet nie mam siły na przeglądanie ogłoszeń

U mnie w tym roku cukinia głównie występuje w roli zapieczonych w piekarniku "łódeczek" wypełnionych ryżem z mięsem I tak mi też najbardziej smakuje. Jakoś na leczo smaka nie mam a raz mama zrobiła też pasztet z cukinii i choć wyszedł nawet smaczny, to jednak nie urzekł mnie na tyle, by znów chcieć go zjeść

ice ja wczoraj wieczorem się znów posmarowałam brązującym Dove i dziś rano już widziałam lekki kolor. Ale podjerzewam, że bardziej bym widziała różnicę stosując go np. zimą a nie w środku lata Nie mniej jednak duży plus za to, że ten balsam delikatnie brązuje i nie ma takiego samoopalaczowego smrodku.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 18:06   #919
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Madziarra:

Gratuluję!
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 22:07   #920
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wcale nie jest taki wielki, ma 8g, tylko opakowanie ma spore.

Podziwiam, że miałaś ochotę na smażenie wątróbki mając w perspektywie rozmowę kwalifikacyjną. Ja chyba wolałabym się wyspać.
Życzę powodzenia na kolejnych

Mnie też nie
standardowy ma 3,5, to jednak spory
Ja nieprzerwanie ostatnio używam Sephory Orange Pop- lekko neonowy róż-koral; genialnie ożywiający kolorek!

Musiałam, bo by się zepsuła. "Dary wsi" tak mają niestety. A też wyszło lekkie zamieszanie z tą rozmową, bo pani najpierw mi wysłała maila z odmową i w tym samym dniu jeszcze zadzwoniła, że zwolniło się im miejsce i żebym przyszła na rozmowę. Więc ja zrozumiałam, że chodzi o inne stanowisko. Dla pewności dzwoniłam kilka razy, ale się nie dodzwoniłam. Więc zupełnie nie wiedziałam z czego się przygotować ewentualnie, a już zadania to mi w ogóle do głowy nie przyszły no i logika spała gdy mówiłam.
Dzięki, mam nadzieję, że jakieś będą jeszcze w tym roku.

Za to w Avonie pogrzeszyłam- i tak bym kiedyś wzięła te kosmetyki to niech już stoją w szafce spokojnie Wzięłam 2 żeliki pod prysznic senses (letni męski i damski, ten pierwszy bardziej mi się podoba) oraz olejek i maseczkę z nowej linii Planet SPA o zapachu frangipani i trawy cytrynowej Tylko właśnie się wczytałam w skład olejku i ma denata na drugim miejscu Ale może nie wysuszy za bardzo
[QUOTE=iceflower;42238328]snow wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo szczęścia i miłości. Spóźnione, ale ja nigdy nie mam pamięci do urodzin i zawsze się gubię.

Mi też, poza tym nieszczęsnym cellulitem. I też muszę zacząć się mobilizować do ćwiczeń w domu, bo czy nam się to podoba czy nie to lato będzie się kończyć i trzeba będzie formę utrzymać.

O, nie wiedziałam że znowu szukasz. To w takim razie trzymam kciuki za kolejne rozmowy.

Nie widziałam policyjnego samochodu chyba. Trzeba było pomachać, chociaż ja rano dość senna mogłam jechać, ostatnio średnio sypiam, już chyba od stresu i będę musiała chyba zacząć pić melisę na noc.

Ja na razie leczo i leczo na zimę do słoików.
Ale lada chwila zaleje mnie cukinia z upaw działkowych i już się boję czy z tym%
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2013-08-13 o 22:09
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 08:26   #921
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice ja wczoraj wieczorem się znów posmarowałam brązującym Dove i dziś rano już widziałam lekki kolor. Ale podjerzewam, że bardziej bym widziała różnicę stosując go np. zimą a nie w środku lata Nie mniej jednak duży plus za to, że ten balsam delikatnie brązuje i nie ma takiego samoopalaczowego smrodku.
U mnie już wyraźnie widać, ale neistety ma tendencję do robienia plam tam gdzie nie trzeba, mimo dokładnego rozsmarowania, więc dzisiaj sobie chyba podaruję i będę drapać się syrenką z sokiem cytrynowym. Na karku mam delikatne plamy. Dobrze że mam długie włosy.


I mam paletę Naked 1.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 08:44   #922
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

U nas najczęściej króluje cukinia w panierce - krążki w panierce jak kotlet, smażone na patelni, do tego ziemniaki. Pycha. No i leczo.
Łódeczek nie jadłam jeszcze w tym roku, bo TŻ nie chce się z tym bawić.

Jadłam kiedyś spagetti z cukinią i pomidorami - bardzo mi smakowało, ale nie pamiętam jak to się dokładnie robi.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 08:47   #923
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Sos z cukinii do makaronu można zrobić prosto, ja robie taki a'la sos do sałatki z makaronem - trzeba podsmażyć czosnek na oliwie, na to drobno pokrojoną cukinię z solą, poddusić, ma puścić sok, a jak nie puści to trzeba podlac woda i w tej wodze poddsuić. I pewnie na tej bazie można różne sosy kombinować.
Ja akurat wrzucam makaron, studzę i potem różne dodatki do tego (pomidory, papryka, oliwki, feta).
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 08:59   #924
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

To, które jadłam nie było z sosem, te kawałki były wyczuwalne i makaron nie był bardzo mokry. Jakąś przyprawę się jeszcze dawało (oprocz soli). Chyba muszę zadzwonić do siostry, bo u niej pierwszy raz to jadłam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 08:43   #925
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie już wyraźnie widać, ale neistety ma tendencję do robienia plam tam gdzie nie trzeba, mimo dokładnego rozsmarowania, więc dzisiaj sobie chyba podaruję i będę drapać się syrenką z sokiem cytrynowym. Na karku mam delikatne plamy. Dobrze że mam długie włosy.
Oj, to ja jeszcze póki co plam nie zaobserowałam, ale będę uważać

Nie lubię wolnego w srodku tygodnia, zwłaszcza że jutro muszę być w pracy. No, ale może wcześniej wyjdziemy do domu.

Mam dziś na paznokciach u stóp i dłoni ten sam lakier, aż mi dziwnie, bo raczej wolę różnorodność
Zauważyłam, że mi siwe włosy powoli wychodzą, bo Olia sie zmywa. Ale kolejne farbowanie i tak planuję nie wcześniej niż na początku września. Tak czy inaczej, ten ciemny blond na szczęście nie spiera się na rudawo i rozjaśnił mi sporo włosy w stosunku do moich naturalnych odrostów.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 09:36   #926
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
snow wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo szczęścia i miłości. Spóźnione, ale ja nigdy nie mam pamięci do urodzin i zawsze się gubię.
Dziękuję Kochana

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kupon rabatowy by się do niej przydał, bo oczywiście jak coś w Mohito jest ładne uszyte i dobrze leży, to musi być droższe od reszty. No ale ja nie miałam czasu czekać.
To fakt, tam zazwyczaj tak jest, ale zakup piękny

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu, ale strasznie mnie to rozbawiło. Ale sama mam taką koleżanką, z tych niefitrowych co to nie używają filtrów "bo się nie opalą" co w domu opalała się zawsze na balkonie zamiast w ogrodzie, żeby być bliżej słońca.
OMG

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Niestety mimo to, nie mogę się pozbyć cellulitu, na udach mam prawie same mięśnie i jego warstewkę i chyba do czasu odstawienia tabletek nie mam co marzyć, że sobie pójdzie.
A może zmiana tabletek by pomogła? U mnie cellulit widać gdy się "zapuszczę", ale jak się biorę za siebie to udaje się go zwalczyć.


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja jutro jadę na kilka dni do Gdańska z różnymi blogerami i to jak na razie moje jedyna wakacyjne plany - TŻ niestety na pewno nie będzie miał wolnego aż do października.
Nie przejmuj się, ja też nigdzie nie wyjeżdżałam w tym roku, a super spędziłam czas. Najpierw trochę żałowałam, że nie wygrzeję się na jakiejś plaży, ale ostatecznie jestem naprawdę bardzo zadowolona z urlopu, bo fajnie zorganizowaliśmy sobie czas.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
standardowy ma 3,5, to jednak spory
Dla mnie nie Moje najmniejsze obecnie róże mają 6 g, a Guerlain z linii Blush 4 Eclats, którego zresztą wykończyłam już w 99%, miał 9 g.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wzięłam 2 żeliki pod prysznic senses (letni męski i damski, ten pierwszy bardziej mi się podoba) oraz olejek i maseczkę z nowej linii Planet SPA o zapachu frangipani i trawy cytrynowej Tylko właśnie się wczytałam w skład olejku i ma denata na drugim miejscu Ale może nie wysuszy za bardzo
O, daj znać, jak się spisze ten olejek, bo mnie ciekawił trochę, ale denat brzmi słabo
Tak ładnie pachnie ta linia?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I mam paletę Naked 1.
I jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Nie lubię wolnego w srodku tygodnia, zwłaszcza że jutro muszę być w pracy. No, ale może wcześniej wyjdziemy do domu.
Oj isa, ciesz się z wolnego dnia U mnie piękna pogoda i jestem zachwycona, że będę mogła go spędzić na zewnątrz zamiast w biurze (a biedny TŻ jak zwykle w pracy )
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 10:55   #927
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A może zmiana tabletek by pomogła? U mnie cellulit widać gdy się "zapuszczę", ale jak się biorę za siebie to udaje się go zwalczyć.
Ja zapuszczona nie jestem a cellulit jest zmiana by pewnie pomogła, ale po ostatniej próbie przy której wpadłam prawie że w depresję, nie mam ochoty na eksperymenty. W sumie wolałabym je odstawić całkiem i na to się bardziej nastawiam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
I jak wrażenia?
Na razie tylko pomaziałam, ale słodko wyglądają razem z Naked 2. W przyszłym tygodniu będę testować na całego bo na dzisiejszy wesele inne cienie idą w ruch.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00524.jpg (115,2 KB, 21 załadowań)
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 16:10   #928
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cześć, coś cicho tutaj. Pewnie wszystkie wypoczywacie
Ja byłam w pracy i jeszcze zostałam chwilę dłużej, bo od poniedziałku jestem sama przez 2 tygodnie Jak to przetrwam to obiecuję sobie kupić jakiś kosmetyczny prezent, może perfumy...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 16:11   #929
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Cześć madziarra, kopę lat

Gatulacje!!
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

Gratulacje!
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tobie to dobrze z tą Chorwacją, umarłam właśnie z zazdrości.

No i serdeczne gratulacje.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

madziarra, gratuluję Ci serdecznie!
[QUOTE=isa666;42247167]

Cześć Madziarra!
Gratulacje!



Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Madziarra:

Gratuluję!
Kochane, dziękuję Wam bardzo za gratulacje i miłe słowa

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć mnie Mixa trochę kusi, ale na razie muszę rozprawić się z licznymi zapasami balsamowymi...
Polecam Ci ją bardzo, wykończyłam swoją jakkiś tydzień temu i już za nim tęsknię

Snow,mocno spóźnione, ale najszczersze życzenia urodzinowe

Widzę, że temat cukinii na tapecie U mnie to sezonowy niezbędnik, zawsze mam ją w lodówce bo można wyczarować z niej dziesiątki potraw

A ja jutro mam wesele koleżanki i mam nadzieję, że pogoda się utrzyma, bo jest idealnie

Iceciekawa jestem, czy u Ciebie te brokatowe cienie nie będą się osypywać? Bo u mnie niestety tak się dzieje ;/


Idę robić porządki w kolorówce, mam ochotę wyrzucić parę staroci
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.

Edytowane przez madziarra
Czas edycji: 2013-08-16 o 16:15
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 08:30   #930
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Iceciekawa jestem, czy u Ciebie te brokatowe cienie nie będą się osypywać? Bo u mnie niestety tak się dzieje ;/
Z Naked 2 się nie osypywał ten, w którym jest brokat, ale nie używałam go też w sumie za dużo. Z tymi zobaczymy, mam nadzieję, że będzie ok.

Widzę weekendowa cisza. Ja byłam w weekend na weselu i poprawinach i dzisiaj mam ciężki dzień w pracy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.