Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-14, 22:13   #3721
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Mi u Basi tylko ta grzywa nie pasi. Reszta bella
Bo jej jest naprawdę dobrze w czarnej kresce, nie wiem czemu sobie z uporem maniaka robi krzywdę złotym eyelinerem. I szkoda, że nie zostawiła włosów w spokoju po zdjęciu termoloków, tylko zaczęła je miętosić wcierając olejek - wyprostowały jej się, a w lokach super wygląda.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 22:13   #3722
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Sytuacja na pewno jest trudna, ale skoro się dzieje, to dlatego żeby było tylko lepiej. I dlatego zamiast "przykro" wolę pomyśleć "gratulację na nowej drodze życia".
Fajne, mądre podejście z innej strony Lubię to
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 22:14   #3723
pesstka90
Raczkowanie
 
Avatar pesstka90
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Hania wspominała w którymś filmie o łzach i ogólnie ostatnio nie wyglądała na osobę, która odżyła, raczej właśnie na mocno przybitą, rozkojarzoną. Myślę że na odetchnięcie pełną piersią jeszcze przyjdzie czas.
po komentarzach na insta mam wrażenie, że jest rozgoryczona mocno...
to zawsze duża zmiana w życiu co by się tam nie wydarzyło..
Mam nadzieje, że wyjdzie jej to na dobre, bardzo ją lubię i kibicuję jej


Karolina - butowniczka https://www.youtube.com/watch?v=pWwAcF726Gk
__________________
“Success is 1% inspiration, 98% perspiration and 2% attention to detail.” - Phil’s-osophy

pesstka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 22:15   #3724
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
I szkoda, że nie zostawiła włosów w spokoju po zdjęciu termoloków, tylko zaczęła je miętosić wcierając olejek - wyprostowały jej się, a w lokach super wygląda.
Też to zauważyłam, aż się zdziwiłam, bo przecież utrwaliła te termoloki. A tu bzium, nie ma. Moje włosy szybko tracą skręt, ale jednak nie aż tak szybko
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 22:18   #3725
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

a czy rozgoryczona czy nie, czy smutna czy nie - nie nam to oceniać. trzeba trzymać kciuki i tyle!
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 22:20   #3726
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość

pewnie tak, ale jak ktoś planował spędzić resztę życia z drugą osobą, a życie tak szybko zweryfikowało jego plany, to to jest przykre. rozwód sam w sobie nie musi być negatywny, ale kończąca się miłość to już smutna sprawa (to pojechałam walentynkowo)
Ogólnie planowanie spędzenia życia z drugą osobą jest mocno abstrakcyjne. Pięknie, kiedy relacje trwają całe życie. Ale ludzie często wiążą się ze sobą z powodów prozaicznych, egoistycznych, ze zwykłej samotności chwilowej. Nie każdy związek ma solidne podstawy żeby trwać przez życie całe. (No to pojechałam Paulo C. )
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 22:28   #3727
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Ogólnie planowanie spędzenia życia z drugą osobą jest mocno abstrakcyjne. Pięknie, kiedy relacje trwają całe życie. Ale ludzie często wiążą się ze sobą z powodów prozaicznych, egoistycznych, ze zwykłej samotności chwilowej. Nie każdy związek ma solidne podstawy żeby trwać przez życie całe. (No to pojechałam Paulo C. )
im bardziej się planuje i im więcej sie oczekuje tym większe są rozczarowania..
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-14, 22:50   #3728
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Ja w ogóle lubię RLM, fajna, konkretna, zabawna babka, która potrafi makijażem podkreślić to, co ma najlepsze. W dodatku jest nietuzinkowa i kreatywna, jej kanał jest skarbnicą wiedzy na różne tematy, nie jest nudno, nie jest tak samo, jest sporo fajnych patentów. No i fajnie się jej słucha Poza tym kupiła na WOŚP legendarną bluzę Karola Paciorka z LS-a i tym też skradła me serce. A jej nowa czołówka jest mega!
Oooo, fajnie
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja, żeby czuć się względnie, muszę jeść dużo i tłusto - niestety. Pizza mi leczy kaca najlepiej

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------



Ja też właśnie się wymiziałam uwielbiam!

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------



Ja akurat uważam, że LS to nieporozumienie Żenuje mnie Paciorek, nie lubię ich i jakoś te produkcje wydają mi się bardzo słabe

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------



Ooo, mam tak samooo jak Tyyy...
Munia, nie rób mi tego No trudno, ale przynajmniej u tyłkach sobie pogadamy

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Munka, ja akurat ich lubię, Karola znam jakiś czas i bardzo go cenię. Prywatnie jest skromnym, spokojnym facetem o świetnym poczuciu humoru. Ale każdy lubi to, co lubi ;P

potwierdzam Naprawdę oboje są świetnymi ludźmi


Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Masło Kakaowe z Isany zaskoczyło mnie maksymalnie. Wzięłam je niedawno w odruchu desperacji (jak może pamiętacie moje narzekania, mam mega problem z suchą skórą, którą wszystko podrażnia) w ceni 6,5 za 500 ml. Myślałam, że przetestuję raz i będę musiała oddać jakiejś chętnej koleżance (jak zwykle). Ale nie, ono jest zwyczajnie bombowe Wreszcie będę mogła oszczędzić dużo droższych produktach. Jestem zachwycona.
Kurcze, a mnie odrzuca jego zapach :/ Nie lubię takich kakaowo-budyniowych zapachów :/
Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy szminki Bourjois Rouge Velvet rzeczywiście są takie trwałe? Szukam czegoś, co przetrwa naprawdę długo, nie będzie osadzać się na szklankach itd. Mam tint z Maybelline, ale trzyma się 3 godziny i nieładnie schodzi.
Jak szukasz czegoś naprawdę trwałego, to polecam pomadkę w płynie z Sephory (zastyga na mat) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-w-plynie.html . Tylko uwaga przy malowaniu, ciężko o poprawkę! u mnie wytrzymała nie jedną imprezę, w tym Sylwestra bez poprawek
Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
☻ WPADKI cz. 3 + KOCI BONUS ☻: http://youtu.be/MHA6nMHJcwM
Maxi
\
Kooooty

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
http://instagram.com/p/zF3wwCR0m8/
Jak gwiazda na czerwonym dywanie

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
http://instagram.com/p/zGDHvRtPxE/?modal=true Hania rozstaje się z mężem. Tak z komentarzy wynika.
Uuu, kurcze, tak podejrzewałam - nie pytajcie skąd, miałam takie przeczucie po prostu To przykre, ale są dorośli, więc to raczej przemyślana i słuszna decyzja.

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
A może wcale nie? Dlaczego rozwód musi oznaczać coś negatywnego? Niektórzy po czymś takim dopiero zaczynają oddychać.

Hm, no jasne, ale sam rozpad miłości, związku jest przykry, po prostu (nie tylko w relacjach damsko-męskich, ale też np. przyjaźń czy w rodzinie). Rozwód sam w sobie negatywny nie jest, bo to świadomie podjęta decyzja przez dorosłych ludzi, ale jednak jest wynikiem najczęściej przykrych wydarzeń/przeżyć i to jest smutne.

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
No to trochę wyjaśnia, czemu w swoich filmach była przez długi czas nieobecna/robiła je na odwal się. Przykre.

Ja przez przypadek kliknęłam na ten filmik i mega zdziwko, bo występuje w nim Melvis https://www.youtube.com/watch?v=W_YWLgxcq48
Tyle, że to strasznie słabe jest niestety, to hm.. poczucie humoru autora.

mi się tylko spodobały napisy końcowe (subuj harem Martina ).


Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 23:08   #3729
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
tak, bo to jest taki proszek i te włosy od nasady są takie oblepione, jakbys tam nie wiem ile lakieru nawaliła, ale tego kompletnie nie widać. Jest też wersja srebrna nabłyszczająca
Dzięki za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez Selvan Pokaż wiadomość
Jak chcesz przetestować to taft, got2be i osis to są te same produkty w innych pudełeczkach i cenach.
On daje takie tępe, suche wykończenie. Powiedziałabym, że to taka skrobia ziemniaczana do włosów .
Działa, ale włosy po jakimś czasie opadają. Po poprawieniu palcami mają znowu objętość. W wilgotne dni efekt się kompletnie nie utrzymuje i trzeba ciągle poprawiać. Trudno zmyć go z włosów, trzeba użyć silnego szamponu. Rzeczywiście daje objętość bez większego wysiłku. U mnie się niestety nie sprawdza.
Jak posypię nim skalp (puder jest bardzo drobny, więc nie trudno przez przypadek posypać nim skórę) to mam uczucie brudu na głowie. Po kilku godzinach skalp swędzi mnie tak, że ludzie się odsuwają bo myślą, że mam wszawicę.
Czyli jednym słowem jestem skazana na delikatny tapir
Dzięki wielkie za odpowiedź
__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 23:15   #3730
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Jakby co to gwiazdki są w duzych Tesco do kupienia, na stale
Wiem, dziękuję. U mnie niestety nie ma dużego tesco
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 23:18   #3731
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
No to trochę wyjaśnia, czemu w swoich filmach była przez długi czas nieobecna/robiła je na odwal się. Przykre.

Ja przez przypadek kliknęłam na ten filmik i mega zdziwko, bo występuje w nim Melvis https://www.youtube.com/watch?v=W_YWLgxcq48
Tyle, że to strasznie słabe jest niestety, to hm.. poczucie humoru autora.
mnie to nie śmieszy. Nawet nie odbieram tego jako hmmm "krzywe zwierciadło". Kiepskie. Beznadzieja.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-14, 23:20   #3732
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Wspominalyscie kiedys ze mozna "przyspieszyc" filmik na yt. Napiszcie mi jak, bo patrze i nie moge znalezc
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 23:21   #3733
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Munia, nie rób mi tego No trudno, ale przynajmniej u tyłkach sobie pogadamy
[/URL]
Ze mną tylko o tym
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 23:26   #3734
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Od dzisiaj je mam i tak, też są w Biedrze
O jaaa to muszę szybciutko lecieć obczaić czy w mojej też są You made my Valentine's Day !
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 23:30   #3735
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Wspominalyscie kiedys ze mozna "przyspieszyc" filmik na yt. Napiszcie mi jak, bo patrze i nie moge znalezc

w prawym dolnym rogu filmiku, w ustawieniach. ale ja np. w operze nie mam, a w explorerze już tak. nie wiem jak w innych przeglądarkach
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 23:37   #3736
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość

w prawym dolnym rogu filmiku, w ustawieniach. ale ja np. w operze nie mam, a w explorerze już tak. nie wiem jak w innych przeglądarkach

Dzieki, ale u mnie jest tylko jakosc i adnotacje
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 23:45   #3737
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

Uuu, kurcze, tak podejrzewałam - nie pytajcie skąd, miałam takie przeczucie po prostu To przykre, ale są dorośli, więc to raczej przemyślana i słuszna decyzja.

Też tak myślałam od jakiegoś czasu, wróciła też do panieńskiego nazwiska.

Hania jest twardą babką, która wie, czego chce i potrafi dotrzeć do wyznaczonego celu. Pokazała to na przykład pracując nad swoim ciałem i chudnąc o połowę. Wierzę, że i teraz da sobie radę i szybko wszystko na nowo poukłada.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 01:43   #3738
PannaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar PannaMadzia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 449
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

https://www.youtube.com/watch?v=zsOzHG8e9oE msmelevis
...i po co psuć fryzure takimi "komunijnymi" loczkami?
__________________
Narzeczona 21.12.2013
Żona 12.09.2015
PannaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 04:54   #3739
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Tak jak myślałam, pozdro 89'
A ja 91 i mialam kolczyk pod warga, ale wyjelam 5 lat temu dziurka jeszcze nie zarosla
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-15, 07:16   #3740
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
No to trochę wyjaśnia, czemu w swoich filmach była przez długi czas nieobecna/robiła je na odwal się. Przykre.

Ja przez przypadek kliknęłam na ten filmik i mega zdziwko, bo występuje w nim Melvis https://www.youtube.com/watch?v=W_YWLgxcq48
Tyle, że to strasznie słabe jest niestety, to hm.. poczucie humoru autora.
Moim zdaniem i tak lepsze od ostatniej produkcji Abstrachuje o singlach, która jest tak słaba i żenująca,że myślę,że powinni sobie darować,albo zrobić długie wakacje.

Już od dawna nic mnie u nich nie bawi, szkoda. Kiedyś bardzo ich lubiłam.

Nawet się nie odzywałam w kwestii LS, bo mam wrażenie,że głupio ich nie lubić, kiedy wszyscy ich kochają i zachwycają się książką, ale ja mam tak jak Munka
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 07:46   #3741
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

czy ktorejs z was tez bolaly migdalki podczas rosniecia osemek? mnie boli lewy migdalek i zuchwa juz od piatku osemka mi tak do polowy sie wybila, co jakis czas pobolewa,a teraz jest jakis taki nawrot znow. w sumie to oba migdalki mam powiekszone, ale tylko lewy tak bardziej boli. umreeeee
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 08:05   #3742
maela
Raczkowanie
 
Avatar maela
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 278
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez PannaMadzia Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=zsOzHG8e9oE msmelevis
...i po co psuć fryzure takimi "komunijnymi" loczkami?
Nie wiem, czy takie loczki wyglądają dobrze na kimkolwiek, kto jest starszy, niż 10 lat Cała stylizacja też nieszczególnie podeszła mi do gustu. Jedynie montaż ok
maela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 08:16   #3743
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
czy ktorejs z was tez bolaly migdalki podczas rosniecia osemek? mnie boli lewy migdalek i zuchwa juz od piatku osemka mi tak do polowy sie wybila, co jakis czas pobolewa,a teraz jest jakis taki nawrot znow. w sumie to oba migdalki mam powiekszone, ale tylko lewy tak bardziej boli. umreeeee
Mnie bolala szczeka, cala, ale migdalki nigdy. Robilas zdjecie i bylas z tym zebem u dentysty? Ja przy pierwszej ósemce mialam stan zapalny i potem, po wyrwaniu, 2 tygodnie umierałam :/ Przy nastepnych juz bylo ok, odpowiednio wczesnie je wyrwalismy (musialam, bo rosły krzywo) i nie zdazyly narobic szkod.

__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 08:22   #3744
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość

Mnie bolala szczeka, cala, ale migdalki nigdy. Robilas zdjecie i bylas z tym zebem u dentysty? Ja przy pierwszej ósemce mialam stan zapalny i potem, po wyrwaniu, 2 tygodnie umierałam :/ Przy nastepnych juz bylo ok, odpowiednio wczesnie je wyrwalismy (musialam, bo rosły krzywo) i nie zdazyly narobic szkod.

bylam u dentysty niecaly rok temu, leczylam zeba i mowilam jej o tej osemce, ale ona wtedy jeszcze "kielkowala" i dentystka mi powiedziala, ze na razie nie widac zeby krzywo rosla i moge zrobic zdjecie w razie czego i mozna wyciac u chirurga i jak by sie pojawil jakis szczekoscisk czy cos to mam przyjsc. szczekoscicku chyba nie mam, chociaz czasami wydaje mi sie, ze w nocy mam mocno zacisniete szczeki bo czesto ost mi sie sni ze mnie bola zeby, a rano boli mnie wlasnie to miejsce no chyba bede musiala zrobic rtg tego zeba i isc z tym dzieki za odp
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 08:36   #3745
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
mnie to nie śmieszy. Nawet nie odbieram tego jako hmmm "krzywe zwierciadło". Kiepskie. Beznadzieja.
Nawet uśmiechu u mnie nie wywołało. Nuda. Zliczyć się nie da, ile już powstało tego typu parodii.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
czy ktorejs z was tez bolaly migdalki podczas rosniecia osemek? mnie boli lewy migdalek i zuchwa juz od piatku osemka mi tak do polowy sie wybila, co jakis czas pobolewa,a teraz jest jakis taki nawrot znow. w sumie to oba migdalki mam powiekszone, ale tylko lewy tak bardziej boli. umreeeee
Tylko żuchwa mnie boli. Ziewać nie umiem, bo ból okropny.
__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 08:42   #3746
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
bylam u dentysty niecaly rok temu, leczylam zeba i mowilam jej o tej osemce, ale ona wtedy jeszcze "kielkowala" i dentystka mi powiedziala, ze na razie nie widac zeby krzywo rosla i moge zrobic zdjecie w razie czego i mozna wyciac u chirurga i jak by sie pojawil jakis szczekoscisk czy cos to mam przyjsc. szczekoscicku chyba nie mam, chociaz czasami wydaje mi sie, ze w nocy mam mocno zacisniete szczeki bo czesto ost mi sie sni ze mnie bola zeby, a rano boli mnie wlasnie to miejsce no chyba bede musiala zrobic rtg tego zeba i isc z tym dzieki za odp
Wydaje mi się, że to właśnie szczękościsk przechodziłam przez to przy dolnej 7, którą straciłam po błędnie rozpoczętym kanałowym a teraz 8 druga u góry mi wyszła w połowie i liczyłam, że górne zęby mi się zejdą, a szpary jak były, tak są. Też przy wyrastaniu jednej bardzo bolała mnie cała 'okolica'
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 08:43   #3747
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez PannaMadzia Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=zsOzHG8e9oE msmelevis
...i po co psuć fryzure takimi "komunijnymi" loczkami?
MsMelevis najlepiej wygląda w prostych włosach, sukienka nie jest zła ale rajstopy i buty strasznie wygladają
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 08:46   #3748
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Moim zdaniem i tak lepsze od ostatniej produkcji Abstrachuje o singlach, która jest tak słaba i żenująca,że myślę,że powinni sobie darować,albo zrobić długie wakacje.

Już od dawna nic mnie u nich nie bawi, szkoda. Kiedyś bardzo ich lubiłam.

Nawet się nie odzywałam w kwestii LS, bo mam wrażenie,że głupio ich nie lubić, kiedy wszyscy ich kochają i zachwycają się książką, ale ja mam tak jak Munka
Abstra lubię, choć jest dokładnie tak, jak mówisz - coraz słabiej, coraz bardziej mają to w nosie, żeby brzydko nie powiedzieć. Bardziej niż te ich klasyczne produkcje lubię making off, na kanale AbstrachujePLUS. Ale tam też ostatnio pustki A fenomenu LS już raczej nie zrozumiem
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 08:58   #3749
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez anja415 Pokaż wiadomość
odnośnie tintów to te z Bell są fajne mam dwa i naprawdę trzymają mi się około 6 godzin bez poprawek
Właśnie mam tint z Maybelline, myślę, że on działa na tej samej zasadzie co Bell i 3 godzony maksymalnie bez jedzenia i picia się trzyma. Dodatkowo wżera nierówno się w usta i nieładnie schodzi. Boję się, że z Bell będzie to samo.

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Naprawdę się trzymają jak szalone. Siostra kiedyś podkradła mi z rana, po południu jej pytam co ma takiego ładnego na ustach. Przekonana, że już się starło chciała mnie ocyganić, że tylko balsam do ust. Ale niestety, makijaż nieruszony
[COLOR="rgb(105, 105, 105)"]Super! Tylko nie potrafię dobrać sobie z nich koloru. Lubię kolory malinowy czy lekko buraczkowy, a z Bourjoiusa zrobili same neony . Mają być ponoć nowe kolory, więc jest nadzieja.


Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość

Ja ze swojej strony polecam NYX soft matte lip cream. W ogóle do jutra w sklepie internetowym mają -20% na wszystko, gdyby ktoś czegoś potrzebował
A gdzie je kupujesz? W Douglasie stacjonarnie ich jeszcze nie widziałam, tylko na stronie i to w ograniczonej kolorystyce.

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Oooo, fajnie


Jak szukasz czegoś naprawdę trwałego, to polecam pomadkę w płynie z Sephory (zastyga na mat) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-w-plynie.html . Tylko uwaga przy malowaniu, ciężko o poprawkę! u mnie wytrzymała nie jedną imprezę, w tym Sylwestra bez poprawek



Te z Sephory już nawet oglądałam, ale kolorystycznie mam problem. Poczekam na jakąś promocję i może w końcu na coś się zdecyduję.

Myślałam też nad pomadkami Golden Rose Velvet matte, w opiniach dziewczyny piszą, że są bardzo trwałe.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 09:01   #3750
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość



A gdzie je kupujesz? W Douglasie stacjonarnie ich jeszcze nie widziałam, tylko na stronie i to w ograniczonej kolorystyce.


U mnie w D. stacjonarnie jest tylko kilka kolorów, pełny wybór masz na stronie NYXa


---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość



Myślałam też nad pomadkami Golden Rose Velvet matte, w opiniach dziewczyny piszą, że są bardzo trwałe.[/COLOR]
NYX soft matte jest trwalszy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 19:34:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.