W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-29, 17:42   #4261
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Ja jestem z tego dumna, że porządek chwalą i dzieciaci i niedzieciaci. ( Dzieki Marie Kondo!) Czepiają się czepliwi, tacy co zobaczą pyłek na podłodze i jedną krzywo postawioną książkę w rządku.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 17:59   #4262
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Tak myslalam, ale to ze udzielasz sie w innym watku spowodowalo, ze chyba mi sie wydaje i chodzi o cos innego
tylko domyslam sie o jaki watku mozesz myslec i powiem ze bycie w ciazy nie zmienia nagle moich pogladow na wiele spraw

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a co to to NIFTY?
NIFTY - nieinwazyjny test genetyczny
http://www.nifty.pl/
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 18:03   #4263
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

No niedzieciatych znajomych to ja mam takich w stylu, ze puzzle w trakcie układania to bałagan ))

Właśnie skończyłam minimalizm garderobiany, 4 wielkie hipermarketowe siaty out, nawet moja słabość czyli torebki przetrzebilam, wyleciała jakaś 1/4. Jeszcze sie pozbędę jak kupię coś na wymianę, tymczasem muszę mieć w czym chodzić....
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 18:03   #4264
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Wielo są wygodniejsze ( tańsze i to dużo oraz ekologiczniejsze) od sztucznych pieluch. Stosowałam przy obu dzieciach i polecam.
jak bedzie to mialo wiecej sensu jesli chodzi o czas, to napisze do ciebie z pytaniem co konkretnie uzywalas

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
No to Fav jedziemy na tym samym wrześniowym wózku. Chociaż ja na wiek nie narzekam ciekawe czy minimalistyczne macierzyństwo jest w dzisiejszych czasach możliwe, chciałabym, zwłaszcza jak wpadam do znajomych młodych matek... Dziecka nie widać z pod stosów prezentów :/
no i oby szczesliwie do samego wrzesnia
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 18:21   #4265
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
jak bedzie to mialo wiecej sensu jesli chodzi o czas, to napisze do ciebie z pytaniem co konkretnie uzywalas



no i oby szczesliwie do samego wrzesnia


Oby szczęśliwie i spokojnie

O wielorazowych też chętnie się coś dowiem, chociaż pewnie są watki o tym
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 18:31   #4266
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Żeby to było takie proste - my na przykład mamy taką koleżankę, kiedyś bliską przyjaciółkę mojego męża, która związała się z takim bęcwałem, że prawie nam się kontakt urwał
Jak tak się dzieje, to już nic nie poradzisz. Natomiast miałam podobna sytuacja i z koleżanką utrzymuje kontakt, widzimy się jak są jakieś babskie spotkania, ale na imprezy sparowane nie dostaje zaproszenia i tyle.

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ok dziewczyny, zdecydowałam że powiem wam teraz i będę bardzo prosić o mocne kciuki w niedzielę

Jak wszystko pójdzie dobrze to się całkiem nie minimalistycznie rozmnozymy w tym roku w niedzielę idę na pierwsze usg i mam nadzieję że już będzie widać pompke
W związku z tym ten rok będzie (mam nadzieję) nie minimalistyczny bo już widzę że będę potrzebowała nowych ciuchów, spodni pewnie niedługo a potem masę innych rzeczy.
Trzymajcie kciuki i jeszcze nie gratulujcie.
Wiedziałam! :-D
Byłam pewna, że to właśnie takie wieści będą . Gratuluję .
Sama jestem antydzieciowa, ale jak moi znajomi się powiększają rodzinnie, to cieszę się razem z nimi . A jeszcze bardziej radość od mła bije, jak koleżanki nie dostają OZM :-D.
Mało takich przypadków, więc tym bardziej cieszą te normalne .

Od siebie podpowiem, że minimalizm przy dziecku jest jak najbardziej możliwy. W domu rodzinnym został między innymi niemal roczny berbec, więc przechodzilam razem z matką dziecka wsio - od lekarzy, przez składy we wszystkim po kompletowanie wyprawki etc.
Przy poszukiwaniu składów polecam blog: sroka o.

I jeszcze raz gratuluję .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 18:39   #4267
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Fav a jak u Was jest z badaniami? Jest jakiś sensowny pakiet za friko, czy trzeba za wszystkie cmv, toxo, różyczki itd samemu bulić? a niedyskretnie zapytam za takie usg zagramanicą ile sobie kasują? byłam w szoku jak psiapsióła mojej mamy w Chicago za usg jamy brzusznej miała 600dol wybulić, a za kolonoskopię (ma wskazania onko żeby robić co 2 lata) 3500 dol taniej jej przylecieć do PL raz na 2 lata, zrobić "przegląd generalny" niz bulić tam
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 18:51   #4268
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Fav a jak u Was jest z badaniami? Jest jakiś sensowny pakiet za friko, czy trzeba za wszystkie cmv, toxo, różyczki itd samemu bulić? a niedyskretnie zapytam za takie usg zagramanicą ile sobie kasują? byłam w szoku jak psiapsióła mojej mamy w Chicago za usg jamy brzusznej miała 600dol wybulić, a za kolonoskopię (ma wskazania onko żeby robić co 2 lata) 3500 dol taniej jej przylecieć do PL raz na 2 lata, zrobić "przegląd generalny" niz bulić tam
Wszystkie badania w planie i opieka nad kobieta w ciazy jest za darmo, natomiast harmonogram wyglada inaczej niz w Polsce
mowiac szczerze to do konca sie nie orientuje, na razie bylam u GP, ktora poslala ponaglenie w prioretytowaniu mnie do szpitala, ktory wybralam, a ja ze swojej strony przeslalam formularz do szpitala i czekam az sie odezwa.
Oni tu pierwsza rutynowa wizyte robia okolo 12 tyg, wtedy jest pierwszy z 3 skanow, badania krwi, testy, ewentualne testy prenatalne i rozmowa z poloznymi i lekarzem. Ogolnie wiecej sie tu zostawia poloznym i to one glownie prowadza ciaze. Szpitale nie maja porodowek (oddzialow) za to sa generalne szpitale poloznicze, zajmojace sie tylko porodami i wszystkim dookola tego.

Ja jestem dolaczona do prywatnego ubezpieczenia mego Tzta i dlatego nawet teraz jak ide prywatnie do polskiej kliniki to dostane zwrot za wizyte i badania z polisy. A bez polisy prywatna opieka jest koszmarnie droga (zeby itp).
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 03:07   #4269
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Ale pozytywne wieści dziewczyny Wasze wrześniowe dzieci będą miały super mamusie, gratulacje

To, czego nigdy nie wyrzucałam to te "dzieła" córki, wszelkie laurki, rysunki, pierwsze literki itp. Teraz po latach wracam do nich z łezką w oku. Ale ze mnie to jednak bardziej typ chomika jest, sentymentalnego w dodatku Szczerze, to nawet niektóre pierwsze ubranka chomikowałam, a bo to miała na pierwszym spacerze, a tamto na urodzinach. Bardzo to mało minimalistyczne.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2016-01-30 o 03:11
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 05:29   #4270
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ale pozytywne wieści dziewczyny Wasze wrześniowe dzieci będą miały super mamusie, gratulacje

To, czego nigdy nie wyrzucałam to te "dzieła" córki, wszelkie laurki, rysunki, pierwsze literki itp. Teraz po latach wracam do nich z łezką w oku. Ale ze mnie to jednak bardziej typ chomika jest, sentymentalnego w dodatku Szczerze, to nawet niektóre pierwsze ubranka chomikowałam, a bo to miała na pierwszym spacerze, a tamto na urodzinach. Bardzo to mało minimalistyczne.
Też tak miałam. Później do mnie dotarło że ważne są moje dzieci tu i teraz a noe sentymentalne przedmioty.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 05:55   #4271
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Też tak miałam. Później do mnie dotarło że ważne są moje dzieci tu i teraz a noe sentymentalne przedmioty.
U mnie to już raczej nie do wyplenienia. Choć może jeszcze jakiś czas popodczytuję ten wątek i coś tam stopniowo się poprzestawia
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-30, 06:53   #4272
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
U mnie to już raczej nie do wyplenienia. Choć może jeszcze jakiś czas popodczytuję ten wątek i coś tam stopniowo się poprzestawia
Nie mów nie.
Sama byłam typem zbieracza i strasznego, strasznego chomika. W ciągu roku pozbyłam się zalegających w moim życiu śmieci i rzeczy ciągnących mnie w dół, zmiana okazałą się łatwa i bezbolesna.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 12:50   #4273
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Szał wyprowadzkowy wyrzucam i sprzedaję wszystko co się da
Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
ja tak miałam 3 miesiące temu, a wydaje sie, jakby już z rok minął...
Poszło wtedy 10 reklamówek ciuchów do oddania i ze 20 sporych worów rzeczy wszelakich na śmeitnik. bądź bezlitosna! kiedy przeprowadzka?
Zapytam, może doradzicie. Łatwo sprzedaje się rzeczy typu książki, buty, ubrania? Olx czy gumtree sprawdza się czy może lepiej sobie podarować i od razu oddać rzeczy komuś lub do kontenerów.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 13:26   #4274
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
tylko domyslam sie o jaki watku mozesz myslec i powiem ze bycie w ciazy nie zmienia nagle moich pogladow na wiele spraw



NIFTY - nieinwazyjny test genetyczny
http://www.nifty.pl/

Nie o to chodzi. ja myslalam, ze ty dzieci miec nie chcesz i dlatego nie bylam pewna czy aby dobrze sie domyslam
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 14:43   #4275
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Fav

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Zapytam, może doradzicie. Łatwo sprzedaje się rzeczy typu książki, buty, ubrania? Olx czy gumtree sprawdza się czy może lepiej sobie podarować i od razu oddać rzeczy komuś lub do kontenerów.
Ja bym proponowała oddać albo nakarmić kontener. Szkoda zachodu ze sprzedawaniem, chyba, że masz anielską cierpliwość i dużo czasu.
Choć z oddawaniem (przez net) też może być cyrk
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 15:00   #4276
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Fav


Ja bym proponowała oddać albo nakarmić kontener. Szkoda zachodu ze sprzedawaniem, chyba, że masz anielską cierpliwość i dużo czasu.
Choć z oddawaniem (przez net) też może być cyrk

Oddawanie znajomym też jest hmmm trudne. Albo nie chcą, albo są podejrzliwi ( no bo jak to za darmo?) albo wybrzydzają.
W ten sposób pozbywam sie tylko drogich rzeczy reszta idzie do potrzebujących.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 16:58   #4277
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Zapytam, może doradzicie. Łatwo sprzedaje się rzeczy typu książki, buty, ubrania? Olx czy gumtree sprawdza się czy może lepiej sobie podarować i od razu oddać rzeczy komuś lub do kontenerów.
U mnie najlepiej szło zawsze allegro [ na olx sprzedałam jedną rzecz].
Teraz przed wyjazdem kiedy robiłam gruntowne porządki podeszłam do lumpeksu i wprost spytałam czy chcą kupić ciuchy/buty/biżu [wszystko było już przebrane pod kątem zmechaceń, dziur, plam etc.].
Gdybym miała więcej czasu, to zrobiłabym z tego pakę na alle, całkiem dobrze się to sprawdza - między innymi licytują właśnie osoby posiadające ciuchlandy.
Wcześniej dużo rzeczy oddałam koleżankom, ale moje są na szczęście normalne - nie krygują się, cieszą się zazwyczaj, a jak coś się nie podoba, to otwarcie mówią i nikt się nie obraża.

Mój minimalizm trwa. Nic nie kupuję - kosmetyki i ciuchy w wersji obecnej są zadowalające .
Mam małą listę, ale nie są to rzeczy na wczoraj - jak znajdę pracę, to wtedy będę o tym myśleć. Póki co mój stan posiadania jest jak najbardziej wystarczający .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...

Edytowane przez Cindy28
Czas edycji: 2016-01-31 o 13:15
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 17:02   #4278
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Zapytam, może doradzicie. Łatwo sprzedaje się rzeczy typu książki, buty, ubrania? Olx czy gumtree sprawdza się czy może lepiej sobie podarować i od razu oddać rzeczy komuś lub do kontenerów.
U mnie buty poszły bardzo szybko, podobnie płaszcze (na grupach na FB). Ksiązki i inne ciuchy nie poszły wcale. Biżuteria też poszła tylko w części, większość rzeczy rozdałam koleżankom.

Dziś 2 koszulki poszły na szmaty... drugi przegląd podczas rozpakowywania jest bez sentymentów
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:26   #4279
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Rozpakowałam ciuchy, kosmetyki i książki.. można powiedzieć... że się wprowadziłam
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-30, 21:28   #4280
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Rozpakowałam ciuchy, kosmetyki i książki.. można powiedzieć... że się wprowadziłam
Brawo, ja dziś byłam tak zrąbana po całym dniu, że aż nie chciało mi się zakupów rozpakować.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:35   #4281
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Jeszcze taka wciąż niestety aktualna rzecz:

https://www.youtube.com/watch?v=6oUI7yaoZnE
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 16:46   #4282
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Ok, wiem że nie na temat ale jestem już po usg, lokator ma 14 mm i 8tyg
Juz wiem kiedy i gdzie badania prenatalne, więc jeszcze 1,5 mies do całkowitego spokoju i potem mam nadzieję już z górki
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 17:24   #4283
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ok, wiem że nie na temat ale jestem już po usg, lokator ma 14 mm i 8tyg
Juz wiem kiedy i gdzie badania prenatalne, więc jeszcze 1,5 mies do całkowitego spokoju i potem mam nadzieję już z górki
fajnie! a wy się staraliście? czy to przypadek ?
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 19:22   #4284
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
fajnie! a wy się staraliście? czy to przypadek ?
staralismy i poszlo ekspresowo, nawet zbytnio sie nie skupialismy

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

fajny srtykul o zakupach i markach
http://www.polityka.pl/jamyoni/16074...o-drozsze.read
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 20:26   #4285
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ok, wiem że nie na temat ale jestem już po usg, lokator ma 14 mm i 8tyg
Juz wiem kiedy i gdzie badania prenatalne, więc jeszcze 1,5 mies do całkowitego spokoju i potem mam nadzieję już z górki
Gratuluję!

Wysłane z mojego ARIES_785 przy użyciu Tapatalka
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 01:23   #4286
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Favianna oo gratuluje!



U mnie ostatnie miesiące typowo minimalistycznie bo wyjazdowo.
Przemieszczam się tylko z 2 walizkami w tym jedna to sprzęty, kable itp. plus mniejsza torba podręczna. Nie wiem ile to jeszcze potrwa ale w sumie mogłabym tak na dłużej bo jest całkiem wygodnie
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 01:34   #4287
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Skoro można już pogratulować to gratuluję i trzymam kciuki za malucha i Twój spokój ducha
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:07   #4288
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
staralismy i poszlo ekspresowo, nawet zbytnio sie nie skupialismy

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

fajny srtykul o zakupach i markach
http://www.polityka.pl/jamyoni/16074...o-drozsze.read
Fajnie że tak szybko poszło . Mam nadzieję, że jak my będziemy się starać to też będzie ekspresowo.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 13:15   #4289
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Bylo już tyle razy ale kolejny artykuł o szwalniach w Azji http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...i-szytymi.html
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:08   #4290
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Favianna gratuluję moge spytać ile masz lat? ja sama jestem juz po 30tce i wlasnie mamy zamiar zaczac sie starac (bylam u gina, zrobilam profilaktyczne badania, wszystko ok) ale najpierw musze sie wykurowac i odwiedzic alergologa bo mam okropne zapalenie zatok o podlozu alergicznym najprawdopodobniej (obstawiam kurz, bo jak tylko zaczelismy akcje przeprowadzka nastapila ta piekna katastrofa)
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-26 14:48:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.