Moc pozytywnego myślenia - III część - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-16, 19:32   #3331
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Witajcie
Jestem entuzjastką pozytywnego myślenia jednak ostatnio moje życie nieco się zmieniło....nagle zmarła moja babcia, a mój eks zaręczył się z kobietą z którą mnie zdradził 2 lata temu.
Od kilku dni nie mogę dojść do siebie
faktycznie kompilacja

może daj sobie prawo do smutku, rozpaczy i złości? wykrzycz się, wal w poduszki, wyrycz? a potem odpuść...
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 19:37   #3332
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Po pierwsze przestać robić to co podkreśliłam.
Bo nic to nie da, oprócz pogorszenia Twojego stanu.
Po drugie weź głęboki oddech i pomyśl o czymś miłym, zacznij robić coś co lubisz (weź książkę, pooglądaj film, posłuchaj ulubionej muzyki i zjedz coś dobrego ).
Ja gdy mam kryzys (a ostatnio miewam go baaardzo rzadko) pytam siebie "po co się martwisz?" "co ci do daje?" i "czy na prawdę to taki wielki problem/y?". I tak zaczynam trzeźwo myśleć, że faktycznie robię sobie krzywdę, psuje własne zdrowie i nerwy i do tego wyolbrzymiam coś co nie jest tego warte. A przeszkody są po to by je zwyciężać, a nie się o nie potykać. Są próbą naszego charakteru i uczą nas czegoś. Ale nie tego by marudzić i gadać do samej siebie jaka to jestem beznadziejna Koleżance byś tak nie powiedziała prawda? To dlaczego ludzie mówią tak do samych siebie?
Do osoby, którą powinny kochać przede wszystkim?
Bardzo fajnie napisałaś. Tak naprawdę zamartwianie się, analizowanie nic nie daje. Traci się czas, nerwy, zdrowie itd. Natomiast wiem, że strasznie trudno jest się przestawić z takiego charakteru na ten pozytywny. Chyba warto sobie uświadomić, że nasze martwienie się nie przekłada się na żadne pozytywne konsekwencje, nie ma też co myśleć o błędach czy głupotach, bo na tu już i tak nie ma się wpływu. Lepiej się skupić na tym, co jest teraz.

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;57413151]Nie jestem typem analitycznym Jak mam doła to raczej nie z powodu, że myślę o czymś intensywnie i coraz bardziej się dołuję.
Jednak jak dołek mnie dopada, a dopada ostatnio znikąd i bez zapowiedzi to idę na spacer. Długi, bo nawet czasem ponad 3 godzinny. Chodzę, czasem słucham muzyki, ale częściej po prostu idę. Tup-tup, tup-tup- krok za krokiem moje problemy są coraz dalej. Wracam do domu zmęczona, spóźniona i nie mam czasu już na głupie myślenie, bo szybko jem, biorę prysznic i wpadam do wyrka spać. Następnego dnia rano się budzę i już nie pamiętam, że mi było źle wczoraj.
Czasem pomaga rozmowa z kimś, ale czasem tylko rozdrapuje to rany, bo gadamy jak to nam źle i coraz gorzej się przez to czuję. Czasem pozytywna muzyka pomaga, czasem lekki film, a spacer zawsze [/QUOTE]

Tak się czasami zastanawiam, czy jak pojawiają się jakieś niefajne sytuacje, to lepiej rozmawiać o nich, żeby się wygadać, czy lepiej hamować te rozmyślania. Kiedyś przeczytałam, że warto sobie ustalić że np. narzekamy na coś maksymalnie 3 osobom i koniec, potem temat nie istnieje! Szkoda że to takie trudne.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość

ja robię coś dobrego dla siebie. jeśli mam gorszy moment, jestem zestresowana, zdołowana - robię sobie wieczór pod tytułem 'tylko ja <3 '. relaksacyjna kąpiel, czysta wracam do sypialni, zapalam świeczki zapachowe, odpalam jakieś fajne wibracje (gongi tybetańskie, dźwięki natury, śpiewy wielorybów, lub po prostu miłą muzykę 'w tle', preferuję taką relaksacyjną i bez tekstu), gaszę światło i się kładę. jak zasnę, to zasnę, ale leżę tak nawet i godzinę, czasem dłużej. skupiam się na rozluźnieniu, ćwiczę mindfullness, odpycham każdą myśl 'analityczną', i ogólnie 'robię sobie dobrze' po takim wieczorze jestem naładowana energią i mogę działać
Podzielisz się, jak ćwiczysz mindfullness? Myślę, że tj klucz do spokojniejszego życia.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 19:43   #3333
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość

Podzielisz się, jak ćwiczysz mindfullness? Myślę, że tj klucz do spokojniejszego życia.
w mindfullness chodzi o świadomość tu i teraz.

gdy jestem w miejscu publicznym, jestem zestresowana, lubię kreślić kółka palcem na wnętrzu drugiej dłoni i skupiać się na tym odczuciu, tylko na nim.


gdy się relaksuję, tak, jak opisywałam wyżej, skupiam się na zapachu, na dźwiękach, na miękkości pościeli. świadomie rozluźniam kawałek ciała - głowę, szyję, barki, ramiona, klatkę piersiową, brzuch, biodra, uda, łydki, kostki, stopy. oczywiście powolutku, kroczek po kroczku. bardzo pomocna na początek jest bodajże medytacja wieczorna Louise Hay
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 20:02   #3334
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Hej. Nastapiło to na co oczekiwałam. Koniec z imprezami i dziwnymi sytuacjami... Doszłam do wniosku, że żaden facet nie traktuje mnie poważnie... Każdy tylko jak na pierwszy seks ok a potem to już niby spoko, ale nic więcej. Niby tez tego chcę... Ale no właśnie jednak nie chcę. Co mam zrobić, żeby moje życie w końcu wyglądało tak jakbym tego chciała... A nie tak jak wydaje mi się, że bym chciała a tak na prawdę nit nie chce ze mną spedzac czasu więcej niż mniej więcej wypada. Coraz bardziej się gubię w tym czego tak na prawdę chcę od zycia... Np. poznałam mega ciekawego czlowieka itd, ale okazało się, że zalicza tak o i tyle... Wiem, że jego charakter do mnie nie pasuje, ale tak myslę, że jednak istnieją faceci spełniający moje oczekiwania. Ale za to są niedostępni... Z jednej strony chce być sama ale z drugiej chcę, aby facet interesował się mną dłużej niż tylko do pierwszego zbliżenia... Kurczę głupoty wypisuję ale musialam to gdzieś napisac.
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 22:58   #3335
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Tak się czasami zastanawiam, czy jak pojawiają się jakieś niefajne sytuacje, to lepiej rozmawiać o nich, żeby się wygadać, czy lepiej hamować te rozmyślania. Kiedyś przeczytałam, że warto sobie ustalić że np. narzekamy na coś maksymalnie 3 osobom i koniec, potem temat nie istnieje! Szkoda że to takie trudne.
Myślę, że nie można przesadzić w tym umartwianiu się i sposób z trzema osobami jest ok.
Ja na przykład po rozstaniu z chłopakiem postanowiłam sobie w głowie, że mam 48 godziny na czarną rozpacz. Jak chciało mi się płakać to ryczałam do upadłego, przed snem, rano, w dzień i w pracy. Nie jadłam, nie spałam, depresja totalna. Po 48 godzinach natomiast powiedziałam sobie w głowie, że czas rozpaczy minął i muszę być silna.
Nie wiem jakim cudem, ale bardzo mi to pomogło. Oczywiście, że chciało mi się wyć, ale za każdym razem jak miałam smutne myśli czy chęć płaczu to zmieniałam "częstotliwość" w głowie na coś innego. Jak tylko mi się eks przypomniał to ja szybko zajmowałam głowę czymś innym, choćby myśleniem co muszę kupić i co zrobię na obiad albo wymyślałam imiona na A
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 10:48   #3336
201707171530
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 208
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Hej dziewczyny, powracam po długim odwyku od wizażu i piszę do was z zaświatów - byłam śledzona + stwierdziłam, że wizaż nie działa na mnie dobrze z powodu ogromu czasu jaki pochłania i dużej ilości negatywnej energii na tym forum. Zwłaszcza, że lubiłam czytywać Intymnie, a tutaj niestety poziom kultury w niektórych wypowiedziach pozostawał wiele do życzenia

Mam nadzieję że u was wszystko dobrze A piszę głównie dlatego, że chciałam zdać thalii aktualizację z tarota, którego postawiła mi na początku roku Szczegółów dokładnie nie zapamiętałam, ale pamiętam, że miałam jedną z najgorszych (o ile nie najgorszą) kart w talii , według której pierwsze pół roku to miało być totalne dno, od którego potem się odbiję. No i o ile nigdy w taroty i tym podobne nie wierzyłam, tak niestety muszę stwierdzić, że to sprawdziło się w 100%.
Do połowy maja miałam okropnie złą passę - ciągłe kłótnie z TŻ, kot chorował, samochód się psuł, przyjaciółka miała problemy, kłopoty z moją pracą magisterską, kilka rozmów kwalifikacyjnych które totalnie zniszczyły moją pewność siebie, no i nie zapomnijmy o problemach rodzinnych które szeroko opisywałam w klubie w okresie świąt wielkanocnych ;-)
W drugiej połowie maja wszystkie problemy zniknęły same z siebie, jak ręką odjął. Dostałam wymarzoną pracę w wymarzonej firmie i zaczynam od lipca. Moja praca mgr jest już na wykończeniu. Reszta jakoś się poukładała, chociaż pozostało jeszcze parę "drzazg", na które niestety nie mam wpływu. A moja kicia z problemami behawioralnymi, o których wam pisałam parę miesięcy temu wam pisałam, daje się nosić na rękach Tak więc tarot się sprawdził i mam nadzieję że moja dobra passa potrwa jeszcze trochę Odrobina szczęścia mi się przyda, bo czeka mnie obrona, rozpoczęcie pracy, przeprowadzka do innego miasta.

Trzymam kciuki za was dziewczyny, i mam nadzieję że wszystko będzie u was dobrze - oraz ze uwierzycie że to ja a nie jakiś podszywacz
201707171530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 12:35   #3337
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, powracam po długim odwyku od wizażu i piszę do was z zaświatów - byłam śledzona + stwierdziłam, że wizaż nie działa na mnie dobrze z powodu ogromu czasu jaki pochłania i dużej ilości negatywnej energii na tym forum. Zwłaszcza, że lubiłam czytywać Intymnie, a tutaj niestety poziom kultury w niektórych wypowiedziach pozostawał wiele do życzenia

Mam nadzieję że u was wszystko dobrze A piszę głównie dlatego, że chciałam zdać thalii aktualizację z tarota, którego postawiła mi na początku roku Szczegółów dokładnie nie zapamiętałam, ale pamiętam, że miałam jedną z najgorszych (o ile nie najgorszą) kart w talii , według której pierwsze pół roku to miało być totalne dno, od którego potem się odbiję. No i o ile nigdy w taroty i tym podobne nie wierzyłam, tak niestety muszę stwierdzić, że to sprawdziło się w 100%.
Do połowy maja miałam okropnie złą passę - ciągłe kłótnie z TŻ, kot chorował, samochód się psuł, przyjaciółka miała problemy, kłopoty z moją pracą magisterską, kilka rozmów kwalifikacyjnych które totalnie zniszczyły moją pewność siebie, no i nie zapomnijmy o problemach rodzinnych które szeroko opisywałam w klubie w okresie świąt wielkanocnych ;-)
W drugiej połowie maja wszystkie problemy zniknęły same z siebie, jak ręką odjął. Dostałam wymarzoną pracę w wymarzonej firmie i zaczynam od lipca. Moja praca mgr jest już na wykończeniu. Reszta jakoś się poukładała, chociaż pozostało jeszcze parę "drzazg", na które niestety nie mam wpływu. A moja kicia z problemami behawioralnymi, o których wam pisałam parę miesięcy temu wam pisałam, daje się nosić na rękach Tak więc tarot się sprawdził i mam nadzieję że moja dobra passa potrwa jeszcze trochę Odrobina szczęścia mi się przyda, bo czeka mnie obrona, rozpoczęcie pracy, przeprowadzka do innego miasta.

Trzymam kciuki za was dziewczyny, i mam nadzieję że wszystko będzie u was dobrze - oraz ze uwierzycie że to ja a nie jakiś podszywacz
to bardzo pokrzepiające, że tak Ci się wszystko pięknie poukładało

ja nie mam się czym pochwalić
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 15:29   #3338
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Pamiętajcie - tarot się nie sprawdza. On pokazuje w jakim punkcie jesteśmy i co będzie, gdy będziemy dalej szli taką samą drogą. Od nas jedynie zależy co z tym zrobimy
Bratki, yonce

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 21:40   #3339
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Rety dziewczyny, ja też bym chciała tarota, co by w końcu ślepia otworzył.
Od długiego czasu wątek podczytuję, coś tam raz na rok skrobnę...
U mnie nijak, dalej tkwię w pracy, która nie sprawia mi radości, siedzę w niej codzień od 9 do 18, i co drugą sobotę do 15 ... 3/4 wyjęte z życia.
Moja jedna koleżanka wyjechała w zeszłym roku do UK. A przyjaciółka wylatuje za miesiąc do Norwegii...
Zostaję sama.
No, nie sama, bo z Tż. Ale Tż jest 30 km ode mnie, tzn. to nie tak, że to milion kilometrów, bo wsiadam w busika i jestem, ale w sytuacjach codziennych, moja G. była ulicę obok.
Nawet nie chcę o tym myśleć, bo ostatnio się złamałam i zaczęłam beczeć, szykuję jej prezent pożegnalny. A na samym ''pożegnaniu'' chyba rozpadnę się w kawałki.
Z rzeczy pewnych/niepewnych, zapisałam się na studia. Kompletnie nieprzemyślana do końca decyzja, a jednak planowana od kilku długich miesięcy.
Mamy opcję z Tż wyjechać, ale sytuacja w domu mnie blokuje. Syndrom DDA i takie tam...
Ciekawa jestem czy za 2 - 3 lata uda się wyjechać..?
Póki co, marzę o pracy, w której będę się rozwijać i która nie pochłonie mi życia po całości, za normalną kasę... i żebym często mogła widywać przyjaciółkę i koleżankę.
Wakacje mogą się udać, bo planujemy wybrać się z Tż i koleżanką i jej tż. Jak rok temu.
Ech, jeszcze dwa dni i weekend, i całe dwa dni będę siedzieć w kuchni i pichcić pyszności.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 07:47   #3340
Natka19900
Raczkowanie
 
Avatar Natka19900
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 121
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Witam Was Dziewczyny.

Przegladnelam czesc watku i mam zamiar przeczytac caly. Widzialam, ze niejednokrotnie sluzylyscie dobra rada, wiec moze i mi pomozecie. Interesowalam sie PP, teraz skonczylam czytac potege podswiadomosci, mam mape marzen, a zycie mi sie wali. Moze patrzac na to z boku bedziecie potrafily mnie jakos nastawic.

Ostatnio przydarzaja mi sie same zle rzeczy. Na poczatku grudnia stracilam ciaze w 8TC. W styczniu zostalam zwolniona z pracy. Potem udalo mi sie zajsc w kolejna ciaze, jestem obecnie w 4 miesiacu. Ciaza planowana i wyczekiwana. I juz, juz mialam sie otrzasnac z tego co bylo i juz mialo zaczac sie wszystki ukladac. A tu.... 3 tygodnie temu zostawil mnie facet.... Facet, 15 lat starszy, ma dwojke dzieci. Ze mna w zwiazku jest od dwoch lat. W piatek dwa tygodnie temu po prostu nie wrocil. W niedziele napisal mi smsa, ze nie moze wrocic i za pare dni mi wszystko wyjasni. Spotkalismy sie raz we wtorek. Ja plakalam (a wlasciwie wylam na podlodze), za wiele to on mi nie wyjasnil i dowiedzialam sie, ze musi uporzadkowac swoje sprawy. I tyle. Poszedl. Teraz przestal odbierac ode mnie telefony....

Ja zaczelam juz chodzic do psychologa (we wtorek bylam pierwszy raz, dzisiaj ide znowu). Nie radze sobie. Nie spie, nie jem, mam bole brzucha ze stresu. Boje sie o ciaze (bardzo szybko zaszlam w druga po poprzednim poronieniu, wiec ciaza podwyzszonego ryzyka).

I stad moj post tutaj. Staram sie afirmowac, ze wraca. Probuje myslec pozytywnie, ale jakos bez skutku.... Obsesyjne mysli o Nim i calej sytuacji tez nie pomagaja.

Moze moglybyscie mi cos podsunac. W jaki sposob myslec. Co teraz przyciagac... Moze z boku bedzie Wam latwiej ocenic.
Z gory przepraszam za brak polskich znakow.
Natka19900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 08:52   #3341
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez Natka19900 Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczyny.

Przegladnelam czesc watku i mam zamiar przeczytac caly. Widzialam, ze niejednokrotnie sluzylyscie dobra rada, wiec moze i mi pomozecie. Interesowalam sie PP, teraz skonczylam czytac potege podswiadomosci, mam mape marzen, a zycie mi sie wali. Moze patrzac na to z boku bedziecie potrafily mnie jakos nastawic.

Ostatnio przydarzaja mi sie same zle rzeczy. Na poczatku grudnia stracilam ciaze w 8TC. W styczniu zostalam zwolniona z pracy. Potem udalo mi sie zajsc w kolejna ciaze, jestem obecnie w 4 miesiacu. Ciaza planowana i wyczekiwana. I juz, juz mialam sie otrzasnac z tego co bylo i juz mialo zaczac sie wszystki ukladac. A tu.... 3 tygodnie temu zostawil mnie facet.... Facet, 15 lat starszy, ma dwojke dzieci. Ze mna w zwiazku jest od dwoch lat. W piatek dwa tygodnie temu po prostu nie wrocil. W niedziele napisal mi smsa, ze nie moze wrocic i za pare dni mi wszystko wyjasni. Spotkalismy sie raz we wtorek. Ja plakalam (a wlasciwie wylam na podlodze), za wiele to on mi nie wyjasnil i dowiedzialam sie, ze musi uporzadkowac swoje sprawy. I tyle. Poszedl. Teraz przestal odbierac ode mnie telefony....

Ja zaczelam juz chodzic do psychologa (we wtorek bylam pierwszy raz, dzisiaj ide znowu). Nie radze sobie. Nie spie, nie jem, mam bole brzucha ze stresu. Boje sie o ciaze (bardzo szybko zaszlam w druga po poprzednim poronieniu, wiec ciaza podwyzszonego ryzyka).

I stad moj post tutaj. Staram sie afirmowac, ze wraca. Probuje myslec pozytywnie, ale jakos bez skutku.... Obsesyjne mysli o Nim i calej sytuacji tez nie pomagaja.

Moze moglybyscie mi cos podsunac. W jaki sposob myslec. Co teraz przyciagac... Moze z boku bedzie Wam latwiej ocenic.
Z gory przepraszam za brak polskich znakow.
Blaganie go o powrot nic nie da a pogorszy sprawe. Poczuje sie jeszcze bardziej osaczony i bardziej pewny swojej decyzji. Sugerowalabym zajac sie soba i swoim zdrowiem. Teraz ciaza jest najwazniejsza nie on. Wiec zrob cos dla siebie.zadbaj o swoj spokoj. Wtedy okaze sie ze na Wasza relacje spojrzysz inaczej. Czy on wroci? Jak okaze sie ze zlapiesz dystans i bedziesz miala wiecej pewnosci siebie to moze zobaczy co stracil.i kogo. Badz dobrej mysli
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 10:45   #3342
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Skupiłabym się na zdrowiu - ciąża i dziecko są w tym momenciue najważniejsze. Natomiast, co do faceta - zdystansuj się, wypłacz się, ale nie rób sobie zbytniej nadziei na powrót - jego powrót nie jest zależny od Ciebie (to jego decyzja), a niespełnione nadzieje, bolą bardzo mocno. Na Twoim miejscu, zainteresowałabym się bardziej stroną prawną - Pan powinien płacić alimenty po narodzinach dziecka.

Może moje porady są za pragmatyczne, ale serio, nie ma co budować sobie życia na "A może facet wróci".
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 11:10   #3343
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

hej Natka- jest ruina, rozsypka, koniec
-chyba będzie chłopczyk, ale musisz uważać na siebie, nieprzespane noce i nerwy niekorzystnie oddziałują na ciążę
-nie licz na tego faceta, to de.bil, skoro Cię zostawił i to w takim momencie, po takich przejściach itp.
- będziesz z kimś innym- bardzo ciepłym, szczerym i dobrym, może trochę z rozsądku, ale będzie zupełnie inaczej- poczujesz się pewnie i bezpiecznie może być przeciwieństwem Ciebie, ale to dobry człowiek
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 11:37   #3344
Natka19900
Raczkowanie
 
Avatar Natka19900
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 121
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Dziekuje Wam za rady. Wiem, ze powinnam sie skupic przede wszystkim na sobie, ale to wszysto tak strasznie boli... Nie wiem po prostu w jaki sposob ukladac to sobie w glowie... I caly czas jednak mam ta nadzieje i chcialabym go w jakis sposob przyciagnac.. Wiem, ze jest dupkiem, ale tak mi jest zle bez niego, jeszcze teraz...

Iwona 25 a skad taka przepowiednia?
Natka19900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 13:04   #3345
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Witajcie! Dziwię się, że nie wykopałam tego wątku wcześniej. Będę sie tu kręciła

Moje szczególne zainteresowania: joga, medytacja, praca z energią, psychologia pozytywna, Buddyzm

Buziaki!
__________________
Moje Ilustracje - Zapraszam serdecznie <3

Kobiece Zen - Strefa dla Ciała i Duszy (grupa FB)
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 15:45   #3346
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Hej! Jakimi technikami pracujesz z energią?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 16:35   #3347
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
hej Natka- jest ruina, rozsypka, koniec
-chyba będzie chłopczyk, ale musisz uważać na siebie, nieprzespane noce i nerwy niekorzystnie oddziałują na ciążę
-nie licz na tego faceta, to de.bil, skoro Cię zostawił i to w takim momencie, po takich przejściach itp.
- będziesz z kimś innym- bardzo ciepłym, szczerym i dobrym, może trochę z rozsądku, ale będzie zupełnie inaczej- poczujesz się pewnie i bezpiecznie może być przeciwieństwem Ciebie, ale to dobry człowiek
A nie widzisz u mnie jakiejś zmiany pracy na wspaniałą albo że ojciec pić przestaje i dom wraca do normy ?

jeszcze kilka dni i weekend
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 17:57   #3348
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Witajcie, bardzo mi się podoba ten wątek. Będę zaglądać
Mndfulness wydaje mi się nieosiągalne, jestem nerwicowcem, nie skupię się na medytacji, ale umiem już odpoczywać leżąc z zamkniętymi oczami i ograniczając myśli do minimum.
Na mojej ulicy jest centrum uważności, myślałam, żeby do nich zajrzeć.
Co do psychologii pozytywnej - polecacie jakieś konkretne tytuły?
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 22:08   #3349
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Witajcie, bardzo mi się podoba ten wątek. Będę zaglądać
Mndfulness wydaje mi się nieosiągalne, jestem nerwicowcem, nie skupię się na medytacji, ale umiem już odpoczywać leżąc z zamkniętymi oczami i ograniczając myśli do minimum.
Na mojej ulicy jest centrum uważności, myślałam, żeby do nich zajrzeć.
Co do psychologii pozytywnej - polecacie jakieś konkretne tytuły?
ściągnij sobie appkę do mindfulness

http://www.taketenteam.co.uk

pierwsze 10 sesji jest darmowe, bardzo fajne wprowadzenie
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 22:07   #3350
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cześć, dziewczyny!
Długo mnie tu nie było. Mam spore zaległości, może uda się nadrobić Będę czytać co u Was
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 09:07   #3351
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny!
Długo mnie tu nie było. Mam spore zaległości, może uda się nadrobić Będę czytać co u Was

Trochę przymiera nam ten wątek, bo nawet sama nie wiem co mam w nim pisać.
U mnie bez zmian, pozytywne myślenie mnie nie opuszcza. Nawet gdy przychodzą niepowodzenia to się nie załamuję i brnę do przodu.
Korzystam z każdej z chwil i cieszę się nimi. I jest dobrze
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 09:49   #3352
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Heyy
Dawno mnie nie było, ale podczytuje, chociaż ostatnio troszkę cicho tutaj


Pozytywnie myślenie u mnie działa, PP tez jest dobrze
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 08:36   #3353
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Ja bywam, ale czytam. Nie mam co napisać, bo dopadł mnie kryzys. Kiedyś było inaczej, z upływem czasu stałam się przewrażliwiona.Nie wiem jak siebie uszczęśliwić.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 21:22   #3354
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Witjaice ja zaczynam czytać książkę chce wypożczyć która może troszkę mnie podniesie ... upadłam w sumie zawsze byłam pesymistką całe życie! ... chce to zmienić sama sie meczę ze sobą ciągle chodze przygnębiona .
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 03:57   #3355
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Ja czytam, ale mam chroniczny brak czasu, plus jeszcze trudną sytuację TŻa i właściwie cały czas komuś pomagam. Teraz mam trudniej, bo jestem introwertykiem i do wyciszenia potrzebuję izolacji, ale mimo to jakoś się kręci.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 06:03   #3356
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Ja bardzo polecam "SlowLife" Gonzagi
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 10:40   #3357
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez thalia666 Pokaż wiadomość
Hej! Jakimi technikami pracujesz z energią?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Cześć, zagapiłam się! Ech starość

Po pierwsze, medytacja to czysta energia Nasze ciało to jedna wielka wibracja. Pielęgnuję poztywne wibracje przez codzienne praktykowanie wdzięczności.

Niedawno spróbowałam dwupunktu, mega.

Kusi mnie, aby iść na Reiki...


Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Mndfulness wydaje mi się nieosiągalne, jestem nerwicowcem, nie skupię się na medytacji, ale umiem już odpoczywać leżąc z zamkniętymi oczami i ograniczając myśli do minimum.
Mindfulness to sztuka porzucenia multi-tasking na rzecz robienia jednej rzeczy na raz Spróbuj:

- zrób sobie kawcię, herbatkę, wodę z cytryną, co lubisz, usiądź w jakimś przytulnym miejscu i skup się tylko na napoju, przez minimum 5 minut

- codziennie przez 5 minut, najlepiej rano, ćwicz skupienie na jednym przedmiocie, ja robię to na świeczce, ale jak nie mam niczego pod ręką to po prostu wybieram punkt, zawsze się coś znajdzie tylko 5 minut, ale codziennie

- spróbuj spacerów, medytacja chodzona, skup się na jednej rzeczy, np jednego dnia na swoich stopach, innego na tym jak czujesz, że ciało się przemieszcza itd itd

Jak robisz rzeczy uważnie i bez multitasking, to już praktykujesz mindfuness Buziaki!
__________________
Moje Ilustracje - Zapraszam serdecznie <3

Kobiece Zen - Strefa dla Ciała i Duszy (grupa FB)
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 08:43   #3358
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Witam wszystkich podczytuję wątek postanowiłam się odezwać

nimrodel, możesz napisać coś więcej na temat dwupunktu?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 10:54   #3359
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

U mnie sporo zmian.
2 tygodnie temu mój były chłopak wyprowadził się z mieszkania, które wspólnie wynajmowaliśmy przeszło dwa lata. Trzymałam mieszkanie (dwa pokoje) dla kumpeli, która przeprowadza się na magisterkę, a tydzień temu dowiedziałam się, że właścicielka wraca z zagranicy i pilnie potrzebuje mieszkania od 1 sierpnia. Zatem teraz i ja szukam nowego lokum

Marzę o wakacjach.

Ps. Czy ktoś może postawić mi tarota?
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 12:06   #3360
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
U mnie sporo zmian.
2 tygodnie temu mój były chłopak wyprowadził się z mieszkania, które wspólnie wynajmowaliśmy przeszło dwa lata. Trzymałam mieszkanie (dwa pokoje) dla kumpeli, która przeprowadza się na magisterkę, a tydzień temu dowiedziałam się, że właścicielka wraca z zagranicy i pilnie potrzebuje mieszkania od 1 sierpnia. Zatem teraz i ja szukam nowego lokum

Marzę o wakacjach.

Ps. Czy ktoś może postawić mi tarota?
zaglądnij na kartylosu tam zwykle proszę o radę, dziewczyny rozkładają karty
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-17 06:33:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.