W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-30, 23:39   #1531
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

TŻ wyjechał... nie mogę zasnąć więc robię wielkie pranie i porządki .
Wyleciało już (do kontenera lub do rozdania) kilka ciuchów i dodatków, a myślałam że nie mam już co wyrzucać a jednak...

I niech już będzie ciepło bo wyprałam zimowe kurtki i mam zamiar schować je głęboko do szafy
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-01, 16:56   #1532
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

U nas dzisiaj cieplo, w krotkim rekawie chodzilam. Wreszcie, czekalam na takie slonce od zeszlej jesieni Tak mogloby byc caly czas
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-01, 17:11   #1533
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;59765711]U nas dzisiaj cieplo, w krotkim rekawie chodzilam. Wreszcie, czekalam na takie slonce od zeszlej jesieni Tak mogloby byc caly czas [/QUOTE]


Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-01, 18:27   #1534
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Jak na święto pracy przystało dzisiaj pobiłam rekord ruchu stachanowskiego w kategorii 'perfekcyjna pani domu'. Z rzeczy na liście do zrobienia zostało mi tylko rozprawienie się z piekarnikiem ale na tą wątpliwą przyjemność przeznaczę inny dzień .

Nie wiem skąd ta faza na porządki wiosenne, ale sam widok letniej garderoby w szafie poprawia mi skutecznie humor
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-01, 18:45   #1535
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja dzisiaj wyrzuciłam z szafy jakieś 40% rzeczy przy okazji wiosennych porządków. Jeszcze musze się z butami rozprawić.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-01, 19:51   #1536
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wyrzuciłam z szafy jakieś 40% rzeczy przy okazji wiosennych porządków. Jeszcze musze się z butami rozprawić.
Wow nieźle!
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-01, 20:57   #1537
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

U mnie aż tak ciepło nie było. Ja dzisiaj zwiedzilam Nikiszowiec, bardzo mi się spodobało. Też mam zamiar zrobić porządek w szafie, ale nie mam weny na razie, a wiem, że znowu znalazłby się coś do wyrzucenia. Póki co nie ma takiej pięknej pogody, wiec tych całkowicie letnich rzeczy jeszcze nie wyglądam
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-01, 21:12   #1538
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
U mnie aż tak ciepło nie było. Ja dzisiaj zwiedzilam Nikiszowiec, bardzo mi się spodobało. Też mam zamiar zrobić porządek w szafie, ale nie mam weny na razie, a wiem, że znowu znalazłby się coś do wyrzucenia. Póki co nie ma takiej pięknej pogody, wiec tych całkowicie letnich rzeczy jeszcze nie wyglądam
Miałam kiedyś grubą fazę żeby na Nikiszowcu kupic mieszkanie jako inwestycję , lubię takie klimaty.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-01, 21:32   #1539
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

U nas dzis bylo pieknie. Caly dzien spedzilismy z rodzina na dzialce. Slonce, zielen i chill Gdyby nie jedzenie tesciowej, po ktorym boli mnie brzuch byloby idealnie
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-01, 22:14   #1540
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Śnieg i grad?! Współczuje... Zakupy najlepiej z dostawą do domu w takiej sytuacji ^^
Si- następnie była burza, deszcze, trochę słońca i znowu naprzemiennie śnieg i grad .
Niestety markety, które mam tutaj takiej opcji nie przewidują.
Ewentualnie wino i ciepłe żarcie.

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;59736141]Cindy, zdrowiej. Nas tez sie co chwila czepiaja jakies infekcje, juz dosyc mam tego.[/QUOTE]

Dzięki, przyda się .
Ratujemy się domowo z lekką nutką apapu , jest nadzieja .

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
TŻ wyjechał... nie mogę zasnąć więc robię wielkie pranie i porządki .
Wyleciało już (do kontenera lub do rozdania) kilka ciuchów i dodatków, a myślałam że nie mam już co wyrzucać a jednak...
Super .

Rozmawiałam z mamą i wczoraj nad morzem było 17' .
A tutaj jak w garncu, chociaż to kwiecień był .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-01, 22:19   #1541
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

u nas zaczela sie juz chyba na dobre irlandzka wiosna
cieplo mimo ze wieje i lekko pochmurno, odpukac oby tak dalej

dzis spedzilismy prawie 5h na shopinngu, a i tak nie kupilam wszystkiego co chcialam
finalnie kupilam 2 pary butow
takie http://www.clarks.co.uk/p/26115618 (wiem, nie wygladaja jakos super, ale sa mega wygodne i na nodze wygladaja bardzo ok)
i takie http://ak1.ostkcdn.com/images/produc...f39dae_600.jpg ale wlasnie zdecydowalam ze je oddam, bo sa zbyt opinajace, a wiadomo ze stopa moze mi spuchnac jeszcze

poza tym spodnie ciazowe, a wczoraj tunike i 2 bluzki w charity shopie (w tym jedna nowa z metka) i w dodatku te 3 rzeczy byly na przecenie 50%

trafilam tez na wielka ilosc dzieciecych ciuszkow w super jakosci i sie oblowilam, 14 euro za chyba 24 szt (nie jestem pewna a juz mi sie nie chce grzebac w koszu na pranie)

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2016-05-01 o 22:45
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-02, 08:49   #1542
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Praca 2giego maja od 9 rano do 21 to po prostu jak za karę. Padło na mnie, kolejny rok bez majówki jestem. dziwi mnie to, że od rana w centrum handlowym kręcą się ludzie, a na zewnątrz bardzo ciepło. Zamiast pojechać gdzieś z rodziną to uderzają na zakupy..
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 09:25   #1543
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja też dziś w pracy, ale w sumie tak chciałam (mniej ludzi, brak korków )
Wczoraj też wzięłam się za odgracanie Poodkurzałam, zrobiłam dwa prania, ogarnęłam balkon, wyszorowałam zimowe i jesienne buty (teraz tylko zapastować i do szafy). Wywaliłam siatkę ciuchów - większość stanowiły torby i stare skarpetki. Zastanawiam się nad jeszcze dwoma torbami, które chyba też wywalę. Jedna Mizensa z ćwiekami na dnie, którą bardzo lubiłam za rockowy charakter, ale niestety kot mi ją zrujnował. Nie wiem, czy da się jakoś te ćwieki użyć drugi raz? Sprobuję sie do nich dobrać. W drugiej z kolei poszarpany jest pasek (znów kot), i chyba nie będę w stanie dopasować go z innej torebki.
Zrobi mi się lżej i więcej miejsca, ale na jesień będę musiała pewnie coś znaleźć.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 18:25   #1544
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Praca 2giego maja od 9 rano do 21 to po prostu jak za karę. Padło na mnie, kolejny rok bez majówki jestem. dziwi mnie to, że od rana w centrum handlowym kręcą się ludzie, a na zewnątrz bardzo ciepło. Zamiast pojechać gdzieś z rodziną to uderzają na zakupy..
Ja dziś 8-18, no ale umowa zlecenie czyli jakby mnie nie było to z kasą jestem w plecy, odbije sobie na Boże Ciało .
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 21:20   #1545
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Dziewczyny, przeglądałam wątek (mam straszne zaległości) i zauważyłam, że sporo z was używa kremów BB. Z ciekawości jakich konkretnie używacie i czy one są fajniejsze niż podkłady? Chciałabym coś do nałożenia bez pudru w biegu i tak sobie myślę, czy taki krem nie będzie dobry.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 21:32   #1546
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeglądałam wątek (mam straszne zaległości) i zauważyłam, że sporo z was używa kremów BB. Z ciekawości jakich konkretnie używacie i czy one są fajniejsze niż podkłady? Chciałabym coś do nałożenia bez pudru w biegu i tak sobie myślę, czy taki krem nie będzie dobry.
Zależy co kto uważa za krem BB Według mnie prawdziwe kremy bb to tylko te azjatyckie, drogeryjne nawet koło nich nie leżały, zupełnie inne krycie, trwałość i wygląd na twarzy. Najlepiej zamówić dużo próbek i przetestować, choć teraz te kremy są cenowo mało opłacalne, bo kosztują często koło 100 zł często. Kilka lat temu ściągałam sobie kremy bb przez ebaya z Korei, płaciłam za jeden 25 zł, dzisiaj już takich cen nie widziałam.

Ja najbardziej lubię krem CC z Bourjois, kryje całkiem dobrze, raczej jak lekki podkład, ale można nim osiągnąć krycie w kierunku średniego, łatwo i przyjemnie się nakłada.

Większość kremów bez utrwalenia pudrem po kilku godzinach ścieknie/zetrze się/zważy itd., bo najczęściej są to rzadkie, płynne produkty, więc wymagają utrwalenia. Ale według mnie skóra wygląda z nimi młodziej, bardziej świeżo, nie ma efektu maski. Zależy też czym się nakłada - według mnie najlepiej gąbką lub palcami.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 17:51   #1547
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Zależy co kto uważa za krem BB Według mnie prawdziwe kremy bb to tylko te azjatyckie, drogeryjne nawet koło nich nie leżały, zupełnie inne krycie, trwałość i wygląd na twarzy. Najlepiej zamówić dużo próbek i przetestować, choć teraz te kremy są cenowo mało opłacalne, bo kosztują często koło 100 zł często. Kilka lat temu ściągałam sobie kremy bb przez ebaya z Korei, płaciłam za jeden 25 zł, dzisiaj już takich cen nie widziałam.

Ja najbardziej lubię krem CC z Bourjois, kryje całkiem dobrze, raczej jak lekki podkład, ale można nim osiągnąć krycie w kierunku średniego, łatwo i przyjemnie się nakłada.

Większość kremów bez utrwalenia pudrem po kilku godzinach ścieknie/zetrze się/zważy itd., bo najczęściej są to rzadkie, płynne produkty, więc wymagają utrwalenia. Ale według mnie skóra wygląda z nimi młodziej, bardziej świeżo, nie ma efektu maski. Zależy też czym się nakłada - według mnie najlepiej gąbką lub palcami.
Ja kupiłam ostatnio jakiś drogeryjny krem CC i uważam że lipa straszna, ciemnieje chętnie bym spróbowała azjatyckiego ale nie mam pojęcia, jak się zakręcić i sprawdzić, poza tym teraz kupiłam fluid więc wystarczy mi pewnie na długo

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Praca 2giego maja od 9 rano do 21 to po prostu jak za karę. Padło na mnie, kolejny rok bez majówki jestem. dziwi mnie to, że od rana w centrum handlowym kręcą się ludzie, a na zewnątrz bardzo ciepło. Zamiast pojechać gdzieś z rodziną to uderzają na zakupy..
Ja byłam jedną z takich osób i miałam zero wyrzutów sumienia, mało ludzi było i zrobiłam sprawnie zakupy.
Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
u nas zaczela sie juz chyba na dobre irlandzka wiosna
cieplo mimo ze wieje i lekko pochmurno, odpukac oby tak dalej

dzis spedzilismy prawie 5h na shopinngu, a i tak nie kupilam wszystkiego co chcialam
finalnie kupilam 2 pary butow
takie http://www.clarks.co.uk/p/26115618 (wiem, nie wygladaja jakos super, ale sa mega wygodne i na nodze wygladaja bardzo ok)
i takie http://ak1.ostkcdn.com/images/produc...f39dae_600.jpg ale wlasnie zdecydowalam ze je oddam, bo sa zbyt opinajace, a wiadomo ze stopa moze mi spuchnac jeszcze

poza tym spodnie ciazowe, a wczoraj tunike i 2 bluzki w charity shopie (w tym jedna nowa z metka) i w dodatku te 3 rzeczy byly na przecenie 50%

trafilam tez na wielka ilosc dzieciecych ciuszkow w super jakosci i sie oblowilam, 14 euro za chyba 24 szt (nie jestem pewna a juz mi sie nie chce grzebac w koszu na pranie)
Ale się obkupiłaś! Ja też kupiłam kilka drobnostek na wyprzedaży w croppie (kurtkę i sportowe buty) i na razie wystarczy.
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 19:58   #1548
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ostatnio jakiś drogeryjny krem CC i uważam że lipa straszna, ciemnieje chętnie bym spróbowała azjatyckiego ale nie mam pojęcia, jak się zakręcić i sprawdzić, poza tym teraz kupiłam fluid więc wystarczy mi pewnie na długo

Ale się obkupiłaś! Ja też kupiłam kilka drobnostek na wyprzedaży w croppie (kurtkę i sportowe buty) i na razie wystarczy.
ja mialam koreanskie bb kremy i tego nie da sie porownac z zadnym drogeryjnymi

coz obkupilam sie strasznie, nie pamietam kiedy ostatni raz tak
buty zamienialam dzis na takie https://www.lehner-versand.ch/p-3076...-schlupfschuh/
wiem ze tez nie powalaja uroda ale mega wygodne i nie opinaja mocno stopy

no i dzis zaszalalam jeszcze raz i kupilam w bootsie ta baze ktora mi sie konczy, ale 3 sztuki bo byly w promocji 3 w cenie 2. Mam zapas chyba na rok
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 08:39   #1549
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Jadę dzis po rower , mega sie cieszę. Co prawda jeszcze chwile na niego poczekam bo musi iść do serwisu, ale mam nadzieje ze szybko sie uwiną. Będę próbowała jeździć nim do pracy, o ile nie pokona mnie góra która mam po drodze ale miejmy nadzieje ze dam radę.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-04, 08:53   #1550
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Jadę dzis po rower , mega sie cieszę. Co prawda jeszcze chwile na niego poczekam bo musi iść do serwisu, ale mam nadzieje ze szybko sie uwiną. Będę próbowała jeździć nim do pracy, o ile nie pokona mnie góra która mam po drodze ale miejmy nadzieje ze dam radę.
Super zazdroszczę bardzo, jazda rowerem (np do pracy codziennie) mega poprawia samopoczucie.

Jak jeździłam pod górkę to na początku było ciężko, ale po miesiącu już tego wzniesienia nie zauważałam kondycji szybko nabierzesz
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 09:22   #1551
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś grubą fazę żeby na Nikiszowcu kupic mieszkanie jako inwestycję , lubię takie klimaty.

A skąd jesteś? Chyba każdy zachwyca się Nikiszem - magicznym miejscem. Ja ostatnio widziałam tam mieszkanie na sprzedaż.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 14:24   #1552
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
ja mialam koreanskie bb kremy i tego nie da sie porownac z zadnym drogeryjnymi

coz obkupilam sie strasznie, nie pamietam kiedy ostatni raz tak
buty zamienialam dzis na takie https://www.lehner-versand.ch/p-3076...-schlupfschuh/
wiem ze tez nie powalaja uroda ale mega wygodne i nie opinaja mocno stopy

no i dzis zaszalalam jeszcze raz i kupilam w bootsie ta baze ktora mi sie konczy, ale 3 sztuki bo byly w promocji 3 w cenie 2. Mam zapas chyba na rok
A wcale ze nie, urode maja wieksza od tych potrzednich bardzo przypominaja tzw. u mnie Sliper, ktora sa od zeszlego roku na czasie, wiec jestes moda i na nodze tez pewnie lepiej wygladaja niz te poprzednie Ja cie rozgrzeszam
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 16:58   #1553
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Pozdrowienia ze słonecznego Budapesztu, tu już wiosna i 20 stopni... Żyć nie umierać

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 17:26   #1554
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Pozdrowienia ze słonecznej Polski, 22 stopnie ☺
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 17:49   #1555
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Rise, i jak ta książka?

Ja zamówiłam Siłę nawyku, już do mnie idzie
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 17:50   #1556
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam Siłę nawyku, już do mnie idzie
Podobała mi się Siła Nawyku, jednak z innych książek dowiedziałam się więcej
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 18:04   #1557
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Podobała mi się Siła Nawyku, jednak z innych książek dowiedziałam się więcej
Jakie polecasz?

Szukam czegoś lekkiego, nic z behawioralno-poznawczych kobył, tego dużo miałam na studiach Bardziej coś motywacyjno-popularnonaukowego Chociaż ten paradygmat jest mi najbliższy, jak zmieniałam swoje przyzwyczajenia dotyczące ruchu, diety itd. to bardzo mi pomogło takie myślenie.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 18:30   #1558
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

No to po usg połówkowym, wszystko dobrze z mlodym
Tylko lekarz zapytał kiedy mam test na obciążenie glukoza i zasugerował żeby przyspieszyć bo wód jest trochę więcej. Mój tata jest cukrzykiem, ja jestem 35+ i teraz siedzę i mam stresa eh

Z dobrych rzeczy jeszcze to chcemy lecieć za 2 tyg na 5 dni do Barcelony, to będzie ostatni urlop pewnie na spory czas.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 21:32   #1559
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
No to po usg połówkowym, wszystko dobrze z mlodym
Tylko lekarz zapytał kiedy mam test na obciążenie glukoza i zasugerował żeby przyspieszyć bo wód jest trochę więcej. Mój tata jest cukrzykiem, ja jestem 35+ i teraz siedzę i mam stresa eh

Z dobrych rzeczy jeszcze to chcemy lecieć za 2 tyg na 5 dni do Barcelony, to będzie ostatni urlop pewnie na spory czas.
No to pieknie Ale ten czas leci... zanim sie obejrzymy mlody bedzie na studiach
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 21:36   #1560
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
A skąd jesteś? Chyba każdy zachwyca się Nikiszem - magicznym miejscem. Ja ostatnio widziałam tam mieszkanie na sprzedaż.
Jak mieszkałam w Krakowie to miałam takie parcie , a ogólnie to z Rzeszowa jestem...zupełnie inne klimaty. Ale wtedy miałam chłopaka slazaka wiec często bywałam w okolicy .

Rower już w domu TZ przywiózł tez swoj, ponaprawiamy co trzeba i bedą wycieczki rowerowe
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-28 18:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.