Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-31, 07:27   #3601
Vellia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Dzięki za podpowiedź Jako, że nie mam doświadczenia z cekinami to sama wolałabym stonować trochę taka kreację właśnie nude. Sukienka jest właściwie szara, a nie srebrna, więc z czarnymi butami może być bardzo smutno.

Z kolei kolory takie jak róż czy kobalt czy nawet czerwien doradzała mi Pani sprzedająca by rozjaśnić trochę ten szary - szczególnie, ze mamy lato.

Jedna sukienka, a ile problemów
__________________
"Be a first rate version of yourself,not a second rate version of someone else"
Vellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 12:44   #3602
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Vellia Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedź Jako, że nie mam doświadczenia z cekinami to sama wolałabym stonować trochę taka kreację właśnie nude. Sukienka jest właściwie szara, a nie srebrna, więc z czarnymi butami może być bardzo smutno.

Z kolei kolory takie jak róż czy kobalt czy nawet czerwien doradzała mi Pani sprzedająca by rozjaśnić trochę ten szary - szczególnie, ze mamy lato.

Jedna sukienka, a ile problemów
Dla mnie szarość i nude jest ok, ale takie jakieś blade połączenie. Zdecydowałabym się w takim razie na kobalt. Widziałam gdzieś na weselu dziewczynę w szarej sukience z granatowymi dodatkami i ładnie to wyglądało.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 10:39   #3603
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xkarenx Pokaż wiadomość
Dziewczynki, potrzebuję pomocy..
Ogólnie mam problem z butami, bo mam dużą i wąską stopę, dlatego w grę wchodzą tylko takie zapinane na pasek.
Potrzebuję jakichś uniwersalnych i wygodnych, które pasowałyby do większości sukienek. Co o nich myślicie i ewentualnie, które z tych dwóch byście wybrały?
Pozdrawiam
A masz długie nogi? Bo pamiętaj, że ten fason je dodatkowo skraca.
Z podanych ładniejsze są te drugie.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 12:06   #3604
anjakem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

W sierpniu idę na ślub i wesele - skromne, bo będzie na nim ok. 50 osób. I mam dylemat. Wybrać sukienkę-marynarkę czy kombinezon? Znalazłam obie te rzeczy już w stylizacjach, zestawione już z konkretnymi dodatkami i nie umiem się sama zdecydować. Obie mi się mega podobają, ale nie wiem, co będzie odpowiedniejsze na taką okazję... Będę wdzięczna za wszystkie sugestie. ;-)

Sukienka marynarka:

Kombinezon:
Help! ;-)

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-06-02 o 17:18
anjakem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 12:18   #3605
anjakem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: kombinezon na wesele?

Sama się zastanawiam czy by nie pójść w kombinezonie, ale krótkim i białym. Do tego myślałam żeby dobrać metaliczne dodatki - sandałki na szpilce, kopertówkę i kolczyki. Myślicie że będzie ok? (na marginesie dodam, że to skromne przyjęcie weselne - max 50 osób ma być)
anjakem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 12:49   #3606
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anjakem Pokaż wiadomość
W sierpniu idę na ślub i wesele - skromne, bo będzie na nim ok. 50 osób. I mam dylemat. Wybrać sukienkę-marynarkę czy kombinezon? Znalazłam obie te rzeczy już w stylizacjach, zestawione już z konkretnymi dodatkami i nie umiem się sama zdecydować. Obie mi się mega podobają, ale nie wiem, co będzie odpowiedniejsze na taką okazję... Będę wdzięczna za wszystkie sugestie. ;-)
xxxx
Help! ;-)
Jedno i drugie jest totalnie nieodpowiednie.

Ubieranie białego na wesele jest zwyczajnie nie na miejscu, więc już sam kolor powinien obie opcje dyskwalifikować. Uprzedzając - nie, nie ma znaczenie, że nikt Cię nie pomyli z panną młodą itp.

Sukienka-marynarka - może to kwestia gustu, ale IMHO wygląda jak skrzyżowanie szlafroka z kitlem lekarskim. No ale powiedzmy, że w innym kolorze by jeszcze uszła, gdybyś akurat tylko to miała w szafie. Ale jak masz coś specjalnie kupować, to nie

Kombinezon - na spacer deptakiem przy plaży OK, chociaż nie w moim guście. W gorącą noc może by uszedł na wyjście do klubu. Ale jeżeli wesele odbywa się więcej niż 200 metrów od brzegu morza, to zapomnij
Skrawek nadziei, że ślub jest cywilny i że nie myślałaś o pójściu w nim do kościoła Chociaż osobiście sądzę, że do urzędu też się nie nadaje

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-06-02 o 17:18
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 13:01   #3607
Mary685
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 37
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Sukienka przypominająca marynarkę jest ok,ale ja bym wybrała taką bardziej dopasowaną (ta na taką nie wygląda) i oczywiście w innym kolorze, biały strój na ślub to nie jest dobry pomysł
Mary685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 16:51   #3608
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xkarenx Pokaż wiadomość
Dziewczynki, potrzebuję pomocy..
Ogólnie mam problem z butami, bo mam dużą i wąską stopę, dlatego w grę wchodzą tylko takie zapinane na pasek.
Potrzebuję jakichś uniwersalnych i wygodnych, które pasowałyby do większości sukienek. Co o nich myślicie i ewentualnie, które z tych dwóch byście wybrały?
Pozdrawiam
1 mają ładniejszy obcas, 2 ładniejszy przód... Nie wiem, ale chyba bym wybrała 1.

Cytat:
Napisane przez Vellia Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedź Jako, że nie mam doświadczenia z cekinami to sama wolałabym stonować trochę taka kreację właśnie nude. Sukienka jest właściwie szara, a nie srebrna, więc z czarnymi butami może być bardzo smutno.

Z kolei kolory takie jak róż czy kobalt czy nawet czerwien doradzała mi Pani sprzedająca by rozjaśnić trochę ten szary - szczególnie, ze mamy lato.

Jedna sukienka, a ile problemów
Jak dla mnie nie należy brać pod uwagę koloru sukienki, tylko to, że jest z cekinów i dlatego uspokoić butami nude.Cekiny + kolor to za dużo (przecież sukienka się mieni).

Cytat:
Napisane przez anjakem Pokaż wiadomość
W sierpniu idę na ślub i wesele - skromne, bo będzie na nim ok. 50 osób. I mam dylemat. Wybrać sukienkę-marynarkę czy kombinezon? Znalazłam obie te rzeczy już w stylizacjach, zestawione już z konkretnymi dodatkami i nie umiem się sama zdecydować. Obie mi się mega podobają, ale nie wiem, co będzie odpowiedniejsze na taką okazję... Będę wdzięczna za wszystkie sugestie. ;-)

xxxx
Help! ;-)
Po pierwsze obie rzeczy dyskwalifikuje kolor (i nie, nie chodzi o pomylenie z PMką).
Po drugie obie rzeczy nie nadają się na taką okazję - kombinezon jest przede wszystkim za krótki i jak zostało powiedziane pasuje bardziej na molo a sukienka jest nijaka, zmasakruje sylwetkę i jest zwyczajnie brzydka.

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-06-02 o 17:18
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 17:28   #3609
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Ja również uważam, że ani sukienka ani kombinezon nie będą odpowiednie. Sukienka-marynarka kojarzy mi się z biurem, a kombinezon jest mało oficjalny i bardziej faktycznie na spacer po plaży. No i kolor... Masz jeszcze trochę czasu, poszukaj czegoś innego
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 17:37   #3610
sylwusiia1993
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 636
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

które byście okulary wybrały?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6PO54E006-Q12@4.jpg (129,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6117452607.jpg (41,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6223952535 (1).jpg (81,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LS154F000-F00@3.1.jpg (78,3 KB, 11 załadowań)
__________________
kobiety są po to, by je kochać, a nie po to, by je rozumieć.
ZAPRASZAM!

Pieniądze szczęścia nie dają... dopiero zakupy!
sylwusiia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 18:12   #3611
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anjakem Pokaż wiadomość
W sierpniu idę na ślub i wesele - skromne, bo będzie na nim ok. 50 osób. I mam dylemat. Wybrać sukienkę-marynarkę czy kombinezon? Znalazłam obie te rzeczy już w stylizacjach, zestawione już z konkretnymi dodatkami i nie umiem się sama zdecydować. Obie mi się mega podobają, ale nie wiem, co będzie odpowiedniejsze na taką okazję... Będę wdzięczna za wszystkie sugestie. ;-)

xxxxx

Help! ;-)
Uważam tak, jak dziewczyny powyżej, że obie rzeczy nie nadają się na ŻADNE wesele. Przede wszystkim chodzi o kolor, ale wg mnie nawet, gdyby obie rzeczy były niebieskie, różowe, czy żółte, to i tak byłyby brzydkie :|
A tyle ładnych sukienek w sklepach

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-06-02 o 17:18
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 20:24   #3612
Truskaaa
Raczkowanie
 
Avatar Truskaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 319
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xkarenx Pokaż wiadomość
Dziewczynki, potrzebuję pomocy..
Ogólnie mam problem z butami, bo mam dużą i wąską stopę, dlatego w grę wchodzą tylko takie zapinane na pasek.
Potrzebuję jakichś uniwersalnych i wygodnych, które pasowałyby do większości sukienek. Co o nich myślicie i ewentualnie, które z tych dwóch byście wybrały?
Pozdrawiam
2

Cytat:
Napisane przez Vellia Pokaż wiadomość
Hej Proszę doradźcie mi jakie buty wybrać do tej sukienki? Nude czy wręcz odwrotnie jakiś kolor - róż/czerwień/kobalt? Do takich cekinów lepiej matowe buty czy błyszczące?

Kompletnie już się zakręciłam i nie wiem co wybrać
Ja bym wybrala kolory - kobalt, róż, morski. Świetnie będą pasowały i ożywią stylizację. Raczej matowe, ewentualnie z jakimś drobnym kamyczkiem.

Cytat:
Napisane przez anjakem Pokaż wiadomość
W sierpniu idę na ślub i wesele - skromne, bo będzie na nim ok. 50 osób. I mam dylemat. Wybrać sukienkę-marynarkę czy kombinezon? Znalazłam obie te rzeczy już w stylizacjach, zestawione już z konkretnymi dodatkami i nie umiem się sama zdecydować. Obie mi się mega podobają, ale nie wiem, co będzie odpowiedniejsze na taką okazję... Będę wdzięczna za wszystkie sugestie. ;-)

xxxxx

Help! ;-)
Niestety obie słabe stylizacje. Nie nosi się białego na ślub żeby nie przyćmić panny młodej. Ogólnie mnie się w ogóle nie podobają, nie moja bajka.

Cytat:
Napisane przez sylwusiia1993 Pokaż wiadomość
które byście okulary wybrały?
Pierwsze. Kształt pasuje prawie do każdej twarzy.

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-06-02 o 17:18
Truskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 07:33   #3613
anjakem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Dzięki za odzew Ślub jest cywilny, a przyjęcie odbywa się w restauracji. To raczej nie będzie hulanie po parkiecie do rana, stąd mój pomysł na elegancką stylizację, niekoniecznie z typową sukienką w roli głównej. ;-)

W sumie to jestem zdziwiona, że tak jesteście negatywnie nastawione do koloru białego. W końcu na ostateczny wygląd stylizacji mają wpływ dodatki... Czy się mylę? ;-) Można przełamać tę biel ;-) Poza tym panna młoda ma długą suknię.. Byłam na kilku weselach i było kilka dziewczyn w białych sukienkach, ale miały właśnie dodatki w mocnym kolorze.
anjakem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 07:46   #3614
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anjakem Pokaż wiadomość
W sumie to jestem zdziwiona, że tak jesteście negatywnie nastawione do koloru białego. W końcu na ostateczny wygląd stylizacji mają wpływ dodatki... Czy się mylę? ;-) Można przełamać tę biel ;-) Poza tym panna młoda ma długą suknię.. Byłam na kilku weselach i było kilka dziewczyn w białych sukienkach, ale miały właśnie dodatki w mocnym kolorze.
Mylisz się Dodatki nie zmieniają koloru sukienki, a te "kilka dziewczyn" było po prostu nieodpowiednio ubranych.
Co do panny młodej... nie wiem, co w ogóle jej strój ma do rzeczy, ale zauważ, że od dobrych 10 lat białe dodatki są raczej niemodne i PM też przeważnie mają dodatki w kolorze.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 09:08   #3615
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: kombinezon na wesele?

Białego bym nie założyła, ale w innym kolorze czemu nie.
Nie ma znaczenia wielkość wesela, biały nie wypada po prostu.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 11:10   #3616
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwusiia1993 Pokaż wiadomość
które byście okulary wybrały?
Pierwsze lub trzecie. Niebieskie nie podobają mi się, wolę klasyczne.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 11:49   #3617
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

jak chcesz pokazać wszystkim, że masz w d tradycję, pannę młodą i całą uroczytość, to śmiało śmigaj w bieli. wszystkim dasz sygnał, że nie umiesz się ubrać adekwatnie do okazji.

są okazje, gdzie kolor ma znaczenie i tu akurat biały nie jest takim samym kolorem jak każdy inny. ja rozumiem, że dziś dresy nosi się nawet do szpilek, ale są okazje, którymi rządzi coś takiego jak savoir vivre i albo wychodzisz na ignoranta i człowieka źle wychowanego, albo go znasz i respektujesz.

co do okularów
gdyby nie kolor szkieł brałabym vbeckam, bo one pięknie leżą. niestety o ile nie jesteś osobą o nieskazitelnej karnacji (platynowa blondynka z brzoskwiniową cerą/ciemne włosy+ oliwkowa cera) ten niebieski ma duże szanse wyglądać źle.
diory mają fajny kolor szkieł, ale to okulary o mocno charakterystycznym kształcie, więc nie do każdej twarzy. bez przymierzenia bym nie brała.
1 i 4 to bezpieczna klasyka, choć to łączenie na 4 jest jakieś grube i mi się nie podoba (+ wspomniany kolor szkieł).
bez mierzenia bym nie wzięła
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 16:46   #3618
xkarenx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
A masz długie nogi? Bo pamiętaj, że ten fason je dodatkowo skraca.
Z podanych ładniejsze są te drugie.


Na szczęście mam długie i szczupłe nogi
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Trochę rozwiałyście moje wątpliwości, chyba poszukam jeszcze czegoś innego.. Teraz jak na nie patrzę, to trochę takie babcine mi się wydają Niestety nie ma zbyt dużego wyboru w butach z paskiem Przegrzebię jeszcze sklepy internetowe, może uda mi się coś ładniejszego znaleźć
xkarenx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 17:02   #3619
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anjakem Pokaż wiadomość
W sierpniu idę na ślub i wesele - skromne, bo będzie na nim ok. 50 osób. I mam dylemat. Wybrać sukienkę-marynarkę czy kombinezon? Znalazłam obie te rzeczy już w stylizacjach, zestawione już z konkretnymi dodatkami i nie umiem się sama zdecydować. Obie mi się mega podobają, ale nie wiem, co będzie odpowiedniejsze na taką okazję... Będę wdzięczna za wszystkie sugestie. ;-)

xxx

Help! ;-)
Jeśli jesteś wysoka to może kombinezon, ale z długimi nogawkami? wtedy nie wyglądałoby to jakoś zbyt wyzywająco (każdy inaczej to postrzega.) Bo kombinezony jako tako na ślubach widywałam, ale raczej długie, eleganckie, z klasą.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-06-02 o 17:17
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 17:06   #3620
xkarenx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anjakem Pokaż wiadomość
W sierpniu idę na ślub i wesele - skromne, bo będzie na nim ok. 50 osób. I mam dylemat. Wybrać sukienkę-marynarkę czy kombinezon? Znalazłam obie te rzeczy już w stylizacjach, zestawione już z konkretnymi dodatkami i nie umiem się sama zdecydować. Obie mi się mega podobają, ale nie wiem, co będzie odpowiedniejsze na taką okazję... Będę wdzięczna za wszystkie sugestie. ;-)

xxxx

Help! ;-)

Ja też odradzam biały kolor. Przede wszystkim z szacunku dla panny młodej. To że widziałaś kiedyś gości w białym ubiorze na czyimś ślubie nie zmienia faktu, że jest to nie na miejscu
Ja osobiście na ślub nie wybrałabym ani jednej, ani drugiej stylizacji.

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-06-02 o 17:18
xkarenx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 19:48   #3621
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwusiia1993 Pokaż wiadomość
które byście okulary wybrały?
Drugie mają najlepszy kształt i ogólnie wg mnie są najładniejsze tylko ten niebieski kolor...
Nie zgadzam się, że pierwsze pasują do każdej twarzy. Np. przy wysoko osadzonych brwiach takie całkowicie ścięte u góry oprawki nie wyglądają dobrze.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 20:36   #3622
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwusiia1993 Pokaż wiadomość
które byście okulary wybrały?
3, ze względu na kolor.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 08:11   #3623
anjakem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mary685 Pokaż wiadomość
Sukienka przypominająca marynarkę jest ok,ale ja bym wybrała taką bardziej dopasowaną (ta na taką nie wygląda) i oczywiście w innym kolorze, biały strój na ślub to nie jest dobry pomysł
Czarna?

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

Dziewczyny dzięki za wszystkie odpowiedzi! Nie spodziewałam się aż tak dużego odzewu. A co byście powiedziały na czarny kombinezon? Poza przyjęciem weselnym mogłabym go też ubrać na inne okazje. Dajcie proszę znać, bo czasu niewiele ;-)

XXX

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-06-03 o 08:52 Powód: usunięcie linku - proszę wstawić zdjęcie
anjakem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 11:03   #3624
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: kombinezon na wesele?

Jak najbardziej założyłabym kombinezon na wesele, ale elegancki, raczej ciemny i długi.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 11:05   #3625
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

@xkarenx
porzucenie pomysłu jest zdecydowanie najlepszym wyjściem.

szukaj czegoś w ten deseń


na twoim miejscu rozważyłabym też ażurowe cieliste sandałki, jak (kolory przypadkowe)




takie botki często znacznie lepiej trzymają stopę niż klasyczna szpilka, przez co są bardziej stabilne i wygodne. w sklepach znajdziesz ich ogromną ilość, również w uniwersalnych beżowo-cielistych barwach (na które namawiam, jeśli to ma być but na wiele okazji). stopę mam wprawdzie mała, ale wąską i z wysokim podbiciem, więc doskonale rozumiem problem za szerokich butów. modele tego typu odkryłam w ubiegłym sezonie i bardziej wygodnych nie posiadam, więc polecam
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2016-06-03 o 11:06
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 15:39   #3626
mira_belle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 106
Dot.: kombinezon na wesele?

Ja byłam w czarnym kombinezonie na weselu, jakiegoś oburzenia ze strony młodych czy gości nie zauważyłam Moim zdaniem, jedyne czego naprawdę nie wypada to iść w stroju odsłaniającym za dużo...
mira_belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 06:51   #3627
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

te sandałki trzecie od góry są obłędne
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 06:56   #3628
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: kombinezon na wesele?

Cytat:
Napisane przez sweetthings Pokaż wiadomość
Widzę,że ja również mam taki sam pomysł
W sierpniu wybieram się na wesele i myślałam nad kombinezonem. Jest to coś takiego http://amelia-em.blogspot.com/2013/0...promod-ii.html Niestety nie widać tutaj jaki jest na górze. Ten zamek złoty tworzy taki kopertowy dekolt. Kombinezon ma krótki czarny rekawek. Dziewczyna ma zapięty zamek,ja go rozpinam i właśnie tworzy się taki fajny dekolt. Myślałam żeby do tego dodać jakieś fajne złote dodatki i eleganckie szpilki i tyle Nie mam ochoty na kupowanie nowej kiecki, od września planuję przejść na dietę i znając życie to sukienka nowonabyta zaraz będzie za duża Co o tym myślicie?
moim zdaniem kombinezon zupełnie nie pasuje na wesele, no chyba że na poprawiny i tylko w przypadku gdyż młoda para to moim naprawdę dobrzy znajomi - to przecież ich dzień i nie chciałabym aby moim "strojem" byli lekko zniesmaczeni
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 06:59   #3629
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

niestety zdjęcie zostało wyrzucone przez googla. ale wyglądają znajomo z zarowymi
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 17:26   #3630
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: kombinezon na wesele?

Bez wahania założyłabym kombinezon na wesele. Mam jeden elegancki czarny z mango i świetnie by się do tego nadawał. Ostatnio nawet sobie myślałam, że jak bym brała ślub to bym się zastanowiła czy nie kupić sobie kombinezonu białego na poprawiny.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-08 09:56:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.