Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-02, 11:39   #3361
sylwiapoznan1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: co mozna zniego zrobic

prosze o pomoc
sylwiapoznan1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 12:15   #3362
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

kupowanie markowej bluzy nie jest głupotą.

każdy kupuje to co mu się podoba i na co go stać, i nawet jeśli jedynym motywem zakupów jest rozpoznawalna metka - jego święte prawo.

a co do dawania prezentów - dać komuś coś brzydkiego i kiepskiej jakości tylko po to, żeby poczuł się pogilany prezentem!? serio?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 15:37   #3363
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Jak się ubierać jako sekretarka/asystentka

Poza tym, co napisano powyżej (jakkolwiek z tych fotek rzeczy typu super-miniówy i dekolty odpadają), w każdej firmie przyjęte są inne nieco zasady.

Na pierwsze dni ubierz się w stonowane kolory, niekoniecznie szpile jeśli pomykanie w nich nie jest Twoim hobby i wygodnie przede wszystkim- będziesz miała sporo na głowie i ubrania/ tłukące o blat bransolety etc nie powinny zaprzątać Ci uwagi. W kolejnych dniach, kiedy opatrzysz się ze standardami, będziesz wiedziała na jakie odzieżowe decyzje możesz sobie pozwolić

BTW w kwestii spodni w kant ALE jeszcze nie garniturowych istnieje nieograniczony chyba wybór kolorów i materiałów, zatem spokojnie można przemycić do takiej pracy coś co sprawi, że poranne ubieranie nie będzie przypominało otwierania kufra w Hogwarcie
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 15:39   #3364
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: co mozna zniego zrobic

hm, wygląda to na pikowany płaszcz.. może noś jako pikowany płaszcz
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 15:58   #3365
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: co mozna zniego zrobic

No spodni ani kapelusza z tego nie zrobisz.
Też obstaję przy noszeniu jako płaszcz.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 16:06   #3366
sylwiapoznan1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: co mozna zniego zrobic

myslalam o przerobieniu go
sylwiapoznan1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 16:51   #3367
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez anulka1234567 Pokaż wiadomość
Po pierwsze- przesyłka jest darmowa. Po drugie- wydaje mi się, że w dawaniu prezentów nie chodzi o ich cenę, ale o gest, ale to już jak kto woli Po trzecie- jakość tych rzeczy jest na poziomie wszystkich sieciówek, w których przepłacacie o jakieś 300% na każdym produkcie, także może warto się zastanowić czy zakupy w h&m czy innym tego typu sklepie nie są większą głupotą niż kupienie tego samego produktu bez "firmowej" metki za połowę ceny.
Kiepska reklama sklepu. Ale w jakiś sposób skuteczna - obejrzałam parę pierwszych produktów w kategorii "bluzy męskie". Moim zdaniem są po prostu brzydkie, w stylu "ciuchy dwunastolatka, którego zaopatruje w odzież ciocia i babcia", tudzież "Seba idzie do klubu".

Bluzy z mieszanki poliestru i bawełny kupisz w H&M za 40 zł - taki sam skład jak w tym sklepie, cena również. Promocje są często, można kupić nawet za 30. Gdzie tu przepłacanie???
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 11:39   #3368
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Nosiłybyście taką spódnicę?

Co sądzicie o spódnicach typu tutu (podobne do tych, które noszą baletnice)?

Zamówiłam niedawno tę przez internet i zastanawiam się czy nosić, czy nie będę wyglądała głupio (jestem szczupła i wysoka).

Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 12:10   #3369
sylwiapoznan1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: co mozna zniego zrobic

Mysle ze jeCzcze ktos cos pod powie
sylwiapoznan1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 12:29   #3370
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Co sądzicie o spódnicach typu tutu (podobne do tych, które noszą baletnice)?

Zamówiłam niedawno tę przez internet i zastanawiam się czy nosić, czy nie będę wyglądała głupio (jestem szczupła i wysoka).

to jest hit tego sezonu, podobnie jak plisowane i metaliczne spodnice
__________________
Hania
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 12:41   #3371
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Nawet nie wiedziałam, bo nie jestem w Polsce. Przylecę dopiero za miesiąc
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 13:34   #3372
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

o ile masz na nią jakiś ciekawy pomysł to tak ale jak ma być ot tak do zarzucenia i wyjścia z czymkolwiek to niespecjalnie, dla mnie to taki typ ubrania, że potrzebuje porządnego wkomponowania w stylizacje (i wtedy jest pięknie)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 13:35   #3373
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: co mozna zniego zrobic

no przerobić to go możesz na:
- kurtkę (krótką, do bioder - na pewno wyjdzie ładniej niż teraz)
- kamizelkę (ale mi się takie rzeczy nie podobają)
- oddać do schroniska dla psiaków
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 14:22   #3374
sylwiapoznan1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: co mozna zniego zrobic

moze ktoras z was ma pomysl
sylwiapoznan1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 15:22   #3375
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: co mozna zniego zrobic

Legowisko dla psa.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 15:24   #3376
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Podoba mi się i nawet chciałam kupić, ale nie mam pomysłu, gdzie w tym chodzić.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 17:37   #3377
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: co mozna zniego zrobic

A może powiedz, czego oczekujesz od tego płaszcza? Bo naprawdę niewiele da się z nim zrobić. Już chyba wszystkie propozycje padły i nie wiadomo, czego tak naprawdę chcesz.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 17:50   #3378
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Tak!

Latem do sandałków na szpilce, jesienią z botkami-sandałkami lub klasyczna cielista szpilka. Na gore - ramoneska.
Lub conversy i katanka w wydaniu bardziej casualowyn.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 18:55   #3379
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
o ile masz na nią jakiś ciekawy pomysł to tak ale jak ma być ot tak do zarzucenia i wyjścia z czymkolwiek to niespecjalnie, dla mnie to taki typ ubrania, że potrzebuje porządnego wkomponowania w stylizacje (i wtedy jest pięknie)
Jeśli chodzi o buty to chciałam łączyć ją z czarnymi skórzanymi botkami na obcasiea na górę ramoneska jak wspomniała pani_smith, problem tylko, że niedługo na ramoneskę będzie za zimno i może będę łączyć ją z czarnym płaszczem.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 22:23   #3380
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

fajne
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 06:38   #3381
sylwiapoznan1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: co mozna zniego zrobic

Moze co jeszcze napisze sama niewiem jako go przerobic
sylwiapoznan1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 08:19   #3382
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Markowe metki, no cóż nawet w podrzędnym sklepie można kupić coś tańszego a czasami jest lepszej jakości niż te "markowe", oczywiście rzecz gustu i zasobności portfela ale lepiej mieć coś lepszej jakości czy szmatę z markową metką?
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 15:39   #3383
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Jak się ubierać jako sekretarka/asystentka

Moim zdaniem to zależy od miejsca pracy, bo spotkałam się i ze skromnymi sekretarkami (spódnica do kolan, koszula, buty na małym obcasie, makijaż neutralny) jak i sekretarkami-choinkami (złota biżuteria, koszula z dużym dekoltem, obcisłe spodnie, szpilki na wysokim obcasie, mocny makijaż). To zależy od charakteru pracy, o tym, czym firma się zajmuje. Inaczej będzie to wyglądało w kancelarii prawniczej, inaczej w firmie zajmującej się marketingiem. Powyższe przykłady ubioru są jak najbardziej okej, ale to nie znaczy, że wszędzie będą jednakowo respektowane. Np. w mojej pracy sekretarka nie może wyglądać ładniej i bardziej elegancko od dyrektorki.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 18:55   #3384
sylwiapoznan1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: co mozna zniego zrobic

na kamizelke
sylwiapoznan1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 08:53   #3385
Weeeraa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 52
Dot.: Jak się ubierać jako sekretarka/asystentka

A skąd wiadomo w czym przyjdzie dyrektorka do pracy?;p

Nawet jeśli nie lubisz sukienek/spódnic (sukienki wygodniejsze) to zaopatrz się w 2-3 sukienki + żakiety do nich. Klasyczna czarna do kolan (nigdy za kolana - moda pań 60+) + żakiet w ulubionym kolorze, najlepiej przyćmionym pantone. Dwie sukienki w kolorze, do tego czarny i np szary żakiet. Te kolory będą pasowały do każdej sukienki i tonowały każdy, nawet mocniejszy kolor jeśli się na taki zdecydujesz.

Takie komplety przydadzą się w sytuacjach kryzysowych - np zaśpisz, będziesz miała ważne spotkanie.

Sukienka/spódnica to synonim kobiecości, czasem spodni zakładać po prostu nie wypada. Sukienka jest łatwiejsza do stylizacji - do spódnicy zawsze trzeba dobrać bluzkę i ew. żakiet.

Tak jak pisały poprzedniczki - dużo zależy od Twojego miejsca pracy. Co do makijażu - rozwiązanie "im mniej tym lepiej" zawsze jest dobre i korzystniejsze. Ja idę w minimalizm, czasami podkreślam mocniej usta, wtedy na oczy tylko tusz do rzęs i ew delikatne cienie na powieki. Jak mam mocniej zrobione oko to na usta tylko błyszczyk.

Najważniejsze, żeby wyglądać schludnie i żeby było wygodnie.
Weeeraa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 09:02   #3386
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Jak się ubierać jako sekretarka/asystentka

Wydaje mi się, żę dobrym rozwiązaniem są klasyczne sukienki w s
stonowanych barwach.
http://portakal.pl/blog/wp-content/u...sukienki_1.jpg
Styl marynarski wydaje mi się też super pomysłem, elegancko a nie nudno
http://minimalissmo.blogspot.com/201...lor-style.html
makijaż wiadomo, im mniej typ lepiej, podkład, korektor, tusz do rzęs i delikatna szminka będzie ok.
Dopełnieniem stroju powinny być perfumy, eleganckie ale nie przyprawiające o ból głowy reszty otoczenia

Edytowane przez Sybil_
Czas edycji: 2016-09-05 o 09:09
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 13:25   #3387
anulka1234567
Raczkowanie
 
Avatar anulka1234567
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 39
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez AnaW77 Pokaż wiadomość
Markowe metki, no cóż nawet w podrzędnym sklepie można kupić coś tańszego a czasami jest lepszej jakości niż te "markowe", oczywiście rzecz gustu i zasobności portfela ale lepiej mieć coś lepszej jakości czy szmatę z markową metką?
Akurat tutaj muszę się zgodzić. Co do poprzednich komentarzy- piszę w wątku, którego ideą jest doradzenie innym, także jeśli zapytam czy dana bluza jest spoko (i moim zdaniem jest) to nie oznacza to, że robię reklamę całego sklepu. Skoro jeszcze nie zdążyłam jej kupić, link był jedyną opcją do zaprezentowania.
Nie będę się spierać w kwestii gustu, natomiast irytuje mnie płytkie podejście odnośnie obdarowywania kogoś danymi rzeczami. Jeśli znam gust bliskich mi osób, a mój portfel nie pozwala mi przekroczyć pewnej granicy cenowej, to nie będę na siłę wykorzystywać ostatnich groszy tylko po to, żeby dać coś, co będzie miało drogą metkę.
Ubieram się w sieciówkach, ale nie ograniczam się tylko do nich. Znajdując dobrą ofertę mniej znanego sklepu korzystam, jeśli mam ochotę. Co do tego jakie ubrania są tam prezentowane- oczywiście nie wszystkie pasują również do mojego gustu, ale uważam, że jest szansa na znalezienie tam zacnych perełek za małe pieniądze. Znajomi polecali mi tą stronę i nie mieli większych zastrzeżeń, więc negatywne komentarze bez znajomości tego sklepu i ich asortymentu w praktyce są nie na miejscu, tak sądzę. Udało mi się wybrać jedną z bluz, spróbuję obiektywnie ocenić jej jakość i wykonanie i wtedy potwierdzę bądź zaprzeczę waszej opinii.
anulka1234567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 14:03   #3388
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez anulka1234567 Pokaż wiadomość
Akurat tutaj muszę się zgodzić. Co do poprzednich komentarzy- piszę w wątku, którego ideą jest doradzenie innym, także jeśli zapytam czy dana bluza jest spoko (i moim zdaniem jest) to nie oznacza to, że robię reklamę całego sklepu. Skoro jeszcze nie zdążyłam jej kupić, link był jedyną opcją do zaprezentowania.
Nie będę się spierać w kwestii gustu, natomiast irytuje mnie płytkie podejście odnośnie obdarowywania kogoś danymi rzeczami. Jeśli znam gust bliskich mi osób, a mój portfel nie pozwala mi przekroczyć pewnej granicy cenowej, to nie będę na siłę wykorzystywać ostatnich groszy tylko po to, żeby dać coś, co będzie miało drogą metkę.
Ubieram się w sieciówkach, ale nie ograniczam się tylko do nich. Znajdując dobrą ofertę mniej znanego sklepu korzystam, jeśli mam ochotę. Co do tego jakie ubrania są tam prezentowane- oczywiście nie wszystkie pasują również do mojego gustu, ale uważam, że jest szansa na znalezienie tam zacnych perełek za małe pieniądze. Znajomi polecali mi tą stronę i nie mieli większych zastrzeżeń, więc negatywne komentarze bez znajomości tego sklepu i ich asortymentu w praktyce są nie na miejscu, tak sądzę. Udało mi się wybrać jedną z bluz, spróbuję obiektywnie ocenić jej jakość i wykonanie i wtedy potwierdzę bądź zaprzeczę waszej opinii.
Ale to zupełnie nie o to chodziło, a o to, że czasem wystarczy drobiazg, ale porządny, zamiast kupowania wątpliwej jakości rzeczy, która w jakości dobrej byłaby nie na naszą kieszeń. Jak nie mam pieniędzy na prezent, to nie przekopuję internetu, żeby znaleźć coś konkretnego za 1/3 normalnej ceny, nie licząc się z jakością. Wolę wtedy zrobić chłopakowi dobre ciasto czy obiad, który wiem, że mu bardzo posmakuje. Ewentualnie kupić drobiazg. Absolutnie nie jest za wydawaniem ostatniego grosza i biedowaniem przez kolejne 2 tygodnie czy wręcz zapożyczania się na prezent
Jeśli jesteś pewna, że chłopakowi się spodoba, to w porządku. Ale zapytałaś nas, jak oceniamy wygląd tej bluzy i nam się nie podobała, co Cię oburzyło.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 14:19   #3389
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

gdzieś zapytałam czy oczekujesz przytaknięcia i pozwolenia na zakup, i odnoszę wrażenie, że jednak dokładnie o to ci chodziło.

nikt ci nie każde spinać tyłka, głodować przez miesiąc i kupować prezentu markowego byle tylko był markowy. zupełnie nie o tym była mowa

za bezsensowne uznałyśmy natomiast wydawanie kasy na coś, co obiecuje jakość porównywalną ze szmatką. i ciśnienie na zrobienie takiego prezentu, byle tylko zrobić prezent (a że jakość będzie lipna, no trudno, przecież facet ma docenić gest, a nie cieszyć się prezentem przez długi czas czy go używać. ot ciuch do cieszenia, a nie do noszenia...). to zaś uważam za głupie.

podoba ci się ona - świetnie. odpowiada ci jakość - jeszcze lepuej. nam w dalszym ciągu nie, skład bluzy nie odpowiada moim oczekiwaniom co do jakośći i musisz z tym żyć.
a jak nie chciałaś usłyszeć negatywnej opinii - było nie pytać.
więc by zaspokoić twoją potrzebę - TAK, MOŻESZ KUPIĆ FACETOWI BLUZĘ, która się nam nie podoba. choćbyśmy chciały i próbowały, nie jesteśmy ci tego w stanie zabronić.

(natomiast w tej samej cenie kupisz chłopakowi fajną płytę...)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2016-09-05 o 14:20
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 16:49   #3390
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: co mozna zniego zrobic

Krótka kurtka.
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.