Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-24, 11:02   #1711
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Jeśli te staniki są praktycznie nowe to może spróbuj je odsprzedać za część wartości i kupić inne modele. Czasem trzeba popróbować. Mi też zdarzyło się wtopić kasę, ale z czasem nabierzesz praktyki.
Możesz spróbować ten gniotący mostek poluzować np przedłużkę kup i zobaczysz czy będzie lepiej.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 13:14   #1712
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość

w takim razie te poradniki co do doboru odpowiedniego stanika, filmiki są niezbyt edukacyjne, bo tam właśnie ciągle trąbią o tym zgarnianiu. spróbuję zastosować to o czym piszesz
Nie no, zagarnąć warto, ale po prostu bez przesady
Jak mi kiedyś jedna pani braffiterka zaczęła pomagać zagarniać, to się zastanawiałam, kiedy moje pośladki zechce też upchnąć do stanika.
A nie mam małego biustu, żeby był problem z tym, że miseczka jest mało wypełniona.


Ale i tak częściej się spotykam z upychaniem mnie w za małe lub spłaszczające biust staniki.
Np w Change - "ten model będzie idealny dla pani, bo pomniejsza biust" (czyli spłaszcza jakbym się bandażem obwiązała)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-03-24 o 13:17
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 15:39   #1713
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Infamia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Po przejściu z marnej jakości bazarowej bielizny przez biustonosze z Esotiq już w obwodzie 65, postanowiłam sie wybrać do brafitterki (juz troche temat śledzę). Poszłam do salonu w Katowicach, gdzie panie przynosiły mi dziesiątki staników, pokazały jak je prawidłowo zakładać itd. Zaglądały często do przymierzalni by poradzić, powiedzieć jak biustonosz leży, przynieść inny rozmiar. Ogólnie miła atmosfera, panie sympatyczne. Wyszlam zadowolona z 2 biustonoszami. Cieszyłam się, że w końcu coś z czego będę w pełni zadowolona, a tu po przechodzeniu w biustonoszach krótkiego czasu okazuje sie ze jeden wbija sie w mostek i jest mi w nim bardzo niewygodnie, a drugi (usztywniony) zaczyna 'odstawać' zamiast trzymać sie piersi. Jakby po godzinie biust przestał wypełniać miseczkę Wydalam sporo pieniędzy a nie jestem zadowolona. Moje pytanie czy to wina salonu czy ja cos nie tak zrobilam? Na co kolejnym razem zwrócić uwagę i co mi polecacie? Jak mam znaleźć dobry biustonosz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tutaj właśnie jest przewaga zakupów internetowych. Zamawiasz do domu i mierzysz na spokojnie, możesz nosić stanik godzinę, dwie, pod taką czy inną bluzką i widzisz, jak on się układa, czy właśnie biust po jakimś czasie nie ucieka, jak się miski układają, czy obwód dobrze pracuje, czy jest Ci wystarczająco wygodnie. Nikt nad Tobą nie stoi i nie masz presji czasu, w efekcie której często kupuje się coś, do czego nie jest się przekonanym.

Po kilku lat kupowania stacjonarnie mam co najmniej 5 staników, które w domu okazały się nie pasować lub/i być okropnie niewygodne. Łącznie to jakieś 700 zł na to wydałam. W porównaniu z zakupami w necie, to nawet jak policzę koszty wysyłki (ewentualne, bo przeważnie kupuję z darmową) i odsyłki, to musiałabym zamawiać tony staników, żeby ustukać tę sumę na wymianach i odsyłkach.

Co do odstawania, to tak jak dziewczyny piszą, możliwe, że kazano Ci zbyt gorliwie wygarniać. Jak jaj się uprę, to jestem w stanie wypełnić miski rozmiar większe, tylko co z tego, jak zgarnięty tłuszcz potem i tak z nich ucieknie na właściwe miejsce, bo nie jest biustem. Tak więc ten sztywny odstający stanik może być pół rozmiaru lub rozmiar za duży. Jeśli jesteś osobą, której piersi reagują zmianą rozmiaru na dołki i górki w cyklu, to może się taki stanik przydać na taką właśnie górkę.

Zależy też, gdzie te miski odstają. Jak na całej szerokości, to są za duże, ale jak odstają np tylko przy mostku albo tylko przy ramiączku, to wynika to często z budowy biustu. Jak ktoś ma np piersi blisko osadzone i pełne raczej od środka, to miska nawet w dobrym rozmiarze może odstawać po bokach. W jednych stanikach będzie to zjawisko bardziej widoczne, w innych mniej.

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
w takim razie te poradniki co do doboru odpowiedniego stanika, filmiki są niezbyt edukacyjne, bo tam właśnie ciągle trąbią o tym zgarnianiu. spróbuję zastosować to o czym piszesz
To jest pokłosie pierwszej fali "stanikowej rewolucji", kiedy to panowało przekonanie, że niemal każda kobieta ma jakiś zaginiony biust pod pachą i na plecach (bo adresatkami tej rewolucji były też głównie kobiety z dużymi biustami, którym rzeczywiście za małe staniki z za szerokimi obwodami takie coś robiły).

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-03-24 o 15:40
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 22:28   #1714
Infamia
Raczkowanie
 
Avatar Infamia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 30
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Dzięki za pomoc, będę nadal szukała dobrego stanika . Co do tego usztywnionego to faktycznie na górki sie przyda, teraz jestem przed okresem i leży nieźle. Co do drugiego to przedluzka nie wchodzi w gre, ponieważ ma obwód 70, wiec luzowanie go to kiepska mysl. Chyba przejdę na zakupy internetowe w takim razie, z jednej strony wizyta u brafitterki troche jednak nauczyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Infamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 16:38   #1715
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Ja myślę, że dobrze pójść do brafitterki jeśli nie mamy pewności co do rozmiaru, ale nie koniecznie ufać jej w 100%... Na początku swojego uświadomienia stanikowego byłam kilka razy u brafitterki i jedna naprawdę świetnie mi dobrała stanik, zwracała uwagę również na moją wygodę i ogólny wygląd biustu, czy się nie wylewa z misek, ale też czy nie odstaje (szkoda, że ten sklep już nie istnieje), ale z kolei 2 inne wciskały mnie w za duże staniki na siłę. Jeden taki stanik założyłam raptem 2 razy (o 2 za dużo... Michy wrzynały się w pachy, a z przodu pusto), a potem sprzedałam za pół ceny, więc sporo straciłam na tym interesie.

Co do kupowania przez internet mogę tylko dodać od siebie, że kiedy już trafisz na stanik, który świetnie na Tobie będzie leżał, to warto go dokładnie wymierzyć miarką (głębokość miseczki, fiszbiny, itp.) i przy kolejnych zakupach kierować się tymi wymiarami. To baaaardzo zmniejsza ryzyko nie trafienia z modelem czy rozmiarem, a co za tym idzie zabawę w zwroty czy wymiany czasem nawet u tego samego producenta ten sam rozmiar może bardzo różnie wypadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 18:08   #1716
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny, mam problem.
Upatrzyłam stanik w sieci, ale mam problem z rozmiarem. Większość sieciówkowych staników (lubię te z Cubusa) noszę w rozmiarze 75E. Nie są za ciasne, nic mi nie ucieka, myślę, że też nie za luźne. Mam też dwa z Esotiq, oba mają rozmiar 70F. Jeden jest w porządku, w drugi się zapinam, ale mógłby być nieco luźniejszy w obwodzie (wbija się trochę w plecy).

Mierzę się właśnie w domu i wychodzą mi dziwne rzeczy. Pod biustem 87 cm, w biuście 107 cm w biuście! Według strony na której chcę kupić stanik to daje 85E/F.

Zgłupiałam... pod biustem mierzę się na dość ciasno, w biuście w miarę luźno...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 18:18   #1717
Infamia
Raczkowanie
 
Avatar Infamia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 30
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

A czy równo ułożyłaś metr? Moze dałaś go np. za wysoko na plecach i przez to doszły dodatkowe centymetry?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Infamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-28, 18:27   #1718
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez Infamia Pokaż wiadomość
A czy równo ułożyłaś metr? Moze dałaś go np. za wysoko na plecach i przez to doszły dodatkowe centymetry?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zmierzyłam raz jeszcze na pochyleniu i wyszło to samo.

PS. Panache Sport mam 80D - dobierany przez brafitterkę.
__________________
Książki LC

Edytowane przez Miss Saeki
Czas edycji: 2017-03-28 o 18:28
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 10:09   #1719
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Hej

Dziewczyny gdzie w łodzi kupię Panache?
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 18:18   #1720
aledra7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Dziewczyny mam prośbę, powiedzcie czy dobrze rozumiem mój pomiar, pod biustem mam 80cm a w biuście 93cm. Spotkałam się z różnymi instrukcjami pomiaru, niektóre mówią że powinno się zaniżyć o jeden próg czyli w moim przypadku do 75cm, znowu inne że o 3-4 cm a jeszcze jest część która nic nie mówi o zaniżaniu. Jak to w końcu jest? Próbuję dojść jaką mam miseczkę i wychodzi mi duża rozbieżność bo od A do C/D. Może ktoś mi doradzić?
aledra7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 19:49   #1721
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Jak dla mnie to jest 75 C lub D - w zależności od rodzaju biustonosza bo miękki na pewno C a usztywniany to raczej D - nowy biustonosz zapinamy na ostatnią haftke bo z biegiem czasu się naciągają
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 06:24   #1722
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

O jeżu, po chyba 2 miesiącach polowań w końcu kupiłam gładki, miękki, cielisty biustonosz w moim rozmiarze I w dodatku nie wygląda babcino
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 07:36   #1723
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez aledra7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę, powiedzcie czy dobrze rozumiem mój pomiar, pod biustem mam 80cm a w biuście 93cm. Spotkałam się z różnymi instrukcjami pomiaru, niektóre mówią że powinno się zaniżyć o jeden próg czyli w moim przypadku do 75cm, znowu inne że o 3-4 cm a jeszcze jest część która nic nie mówi o zaniżaniu. Jak to w końcu jest? Próbuję dojść jaką mam miseczkę i wychodzi mi duża rozbieżność bo od A do C/D. Może ktoś mi doradzić?
Pod biustem ciasno i na wydechu mierzyłaś?
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
O jeżu, po chyba 2 miesiącach polowań w końcu kupiłam gładki, miękki, cielisty biustonosz w moim rozmiarze I w dodatku nie wygląda babcino
Jaki model? gładki i miękki w dodatku w beżu ciężko upolować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 08:27   #1724
sylwiakx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 6
Dobry biustonosz na duży biust

Mam duży biust w rozmiarze 75G/H. Do tej pory w staniki zaopatrywałam się w lokalnym sklepiku. Co prawda nie były to biustonosze markowe ale całkiem przyjemnie się je nosi, dodatkowo miła pani która pomagała w doborze.
Od kilku miesięcy pracuję więc postanowiłam zaszaleć i kupić coś lepszego .
Znalazłam sporo firm które produkują biustonosze na większe rozmiary piersi (np. BiuBiu, Ewa Michalak itd). Które z nich odradzacie a które polecacie, może znacie jakieś "sieciówki" gdzie można kupić duże rozmiary biustonoszy?
Z góry dzięki za odpowiedzi
sylwiakx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 08:35   #1725
aledra7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

ally5 tak ciasno i na wydechu Właśnie też wydaje mi się, że powinnam mieć 75 C/D ale przez te różne instrukcje już zgłupiałam Do dziś noszę 80A (bo przecież mam mały biust) który i tak źle leży, bo wiatr hula w miseczkach od góry więc byłam święcie przekonana, że jakim cudem miałabym mieć większą miseczkę niż A Jednak człowiek uczy się przez całe życie
aledra7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 09:10   #1726
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Pod biustem ciasno i na wydechu mierzyłaś?

Jaki model? gładki i miękki w dodatku w beżu ciężko upolować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kris Line Stella spacer beż
Tylko tak patrzę, że na stronie oficjalnej są tylko kolory biel, czerń, kawa. Ja kupowałam stacjonarnie w Łodzi.
Ale jak się wpisze w wyszukiwarkę google, to w różnych sklepach można kupić beżowy:







Miseczka jest formowana termicznie, ale bardzo miękka i miła w dotyku. Producent pisze, że jest wykonana z materiałów oddających ciepło ciała, dzięki czemu biust nam się nie ugrzeje
W sumie wygląda na taki materiał, że spokojnie można śmigać w upały.
I mówię to ja, posiadająca WYŁĄCZNIE miękke koronkowe, cieniutkie staniki
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 12:42   #1727
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez sylwiakx Pokaż wiadomość
Mam duży biust w rozmiarze 75G/H. Do tej pory w staniki zaopatrywałam się w lokalnym sklepiku. Co prawda nie były to biustonosze markowe ale całkiem przyjemnie się je nosi, dodatkowo miła pani która pomagała w doborze.
Od kilku miesięcy pracuję więc postanowiłam zaszaleć i kupić coś lepszego .
Znalazłam sporo firm które produkują biustonosze na większe rozmiary piersi (np. BiuBiu, Ewa Michalak itd). Które z nich odradzacie a które polecacie, może znacie jakieś "sieciówki" gdzie można kupić duże rozmiary biustonoszy?
Z góry dzięki za odpowiedzi
Kochana firm szyjących większe rozmiary jest teraz mnóstwo. W internecie jest zatrzęsienie to już nie te czasy, gdzie trzeba było ze świecą szukać. W jakim mieście mieszkasz? Może warto byłoby podejść do brafitterki zanim zainwestujesz w nowe staniki. Albo chociażby się porządnie wymierzyć wymiary lubią się zmieniać.

Cytat:
Napisane przez aledra7 Pokaż wiadomość
ally5 tak ciasno i na wydechu Właśnie też wydaje mi się, że powinnam mieć 75 C/D ale przez te różne instrukcje już zgłupiałam Do dziś noszę 80A (bo przecież mam mały biust) który i tak źle leży, bo wiatr hula w miseczkach od góry więc byłam święcie przekonana, że jakim cudem miałabym mieć większą miseczkę niż A Jednak człowiek uczy się przez całe życie
Czasem wiart hula, bo obwód jest za szeroki i piersi uciekają bokiem z misek koniecznie zmierz 75 C i D. Na szczęście to bardzo popularne rozmiary, bez problemu wszędzie dostaniesz, możesz do woli mierzyć różne wzory i kroje

Martaakow faktycznie bardzo ładny, niby zwyklak, ale ma coś w sobie przydałby mi się taki na lato

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 12:53   #1728
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość

Martaakow faktycznie bardzo ładny, niby zwyklak, ale ma coś w sobie przydałby mi się taki na lato

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciężko, żeby stanik formowany termicznie, który jest stworzony, żeby nie był widoczny pod cienkimi/jasnymi bluzkami, był jakiś mocno fantazyjny
Ale faktycznie - to chyba jeden z najładniejszych "zwyklaków", jakie spotkałam.


Cóż, zawsze możesz spróbować zamówić.
Miseczka wypada na troche większą.
Zwykle biorę (polska rozmiarówka bez podwójnych liter) 65H, chociaż wypadam tak pomiędzy 65G a 65H z mocnym wskazaniem na H (tylko niektóre modele są ciut ciut za duże)
Z tego modelu mam 65G i nie widzę, żeby powinien być choćby o 1/10 rozmiaru miseczki większy Leży idealnie.
Oczywiście, co widać, ten model nie zbiera piersi do środka, co dla mnie jest na plus, bo lubię mieć je na swoim miejscu, a nie ściśnięte do środka. Powiedziałabym, że też niespecjalnie formuje piersi, ale tym sposobem wyglądają one bardzo naturalnie i "normalnie" - nie są uniesione pod brodę, zaokrąglone w pomarańczki ani właśnie zebrane do środka.
Więc jak na razie polecam


Mam tylko nadzieję, że jest wygodny, bo jeszcze go nie nosiłam.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 06:12   #1729
aledra7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

ally5 ja mam właśnie ten problem, że piersi mi nie uciekają a stanik o obwodzie 80 wydaje mi się ok, w sumie to mam małe piersi nad czym ubolewam, ale przymierzę 75 C Dziś wybieram się na maraton stanikowy

Edytowane przez aledra7
Czas edycji: 2017-04-12 o 06:13
aledra7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-12, 08:11   #1730
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ciężko, żeby stanik formowany termicznie, który jest stworzony, żeby nie był widoczny pod cienkimi/jasnymi bluzkami, był jakiś mocno fantazyjny
Ale faktycznie - to chyba jeden z najładniejszych "zwyklaków", jakie spotkałam.


Cóż, zawsze możesz spróbować zamówić.
Miseczka wypada na troche większą.
Zwykle biorę (polska rozmiarówka bez podwójnych liter) 65H, chociaż wypadam tak pomiędzy 65G a 65H z mocnym wskazaniem na H (tylko niektóre modele są ciut ciut za duże)
Z tego modelu mam 65G i nie widzę, żeby powinien być choćby o 1/10 rozmiaru miseczki większy Leży idealnie.
Oczywiście, co widać, ten model nie zbiera piersi do środka, co dla mnie jest na plus, bo lubię mieć je na swoim miejscu, a nie ściśnięte do środka. Powiedziałabym, że też niespecjalnie formuje piersi, ale tym sposobem wyglądają one bardzo naturalnie i "normalnie" - nie są uniesione pod brodę, zaokrąglone w pomarańczki ani właśnie zebrane do środka.
Więc jak na razie polecam


Mam tylko nadzieję, że jest wygodny, bo jeszcze go nie nosiłam.
Kurde musiałabym go zmierzyć stacjonarnie skoro miska nie jest typowa. Niby też jestem pomiędzy rozmiarami (70E i 70F), ale bardziej w kierunku tego mniejszego i w dodatku ciągle chudnę...

Aledra7 udanych zakupów pochwal się łowami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ally5
Czas edycji: 2017-04-12 o 08:13
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 08:29   #1731
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

No tak, to jesteś w troche innej sytuacji.
Nie namawiam, bo sama też nie lubię się bawić w zamawianie i ewentualne wymiany/zwroty.
Ostatnio zamówiłam 5 staników, niby wszystkie w moim rozmiarze, a żaden nie pasował Odniosłam do sklepu i stacjonarnie kupiłam w nim 2 inne staniki -> takie strzały w dziesiątkę, bo tego Kris Line zmierzyłam jako pierwszego i wzięłam, później zmierzyłam jedną Dalię, ale była za mała. A później Nessę (Letizia soft - jest piękny), którą też wzięłam.
Więc też wolę jednak iść do sklepu

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-04-12 o 08:32
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 06:46   #1732
aledra7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Byłam wczoraj pomierzyć ale nic nie kupiłam Przynajmniej wiem, że rozmiar 75 C jest dla mnie ok
aledra7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 11:50   #1733
dama_kama
Raczkowanie
 
Avatar dama_kama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 225
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Polecacie jakieś sklepy w Warszawie (najlepiej wschodnia strona Wisły), w których panie dobiorą mi dobrze biustonosz? I żeby zamknąć się w 150zł?
dama_kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 15:28   #1734
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Ja byłam raz u brafitterki i raz w Esotiq i chyba też się przeniosę na zakupy internetowe, bo dla kobiet z małym biustem po prostu nie ma biustonoszy Chociaż jeszcze będę szukać swojego rozmiaru. W sumie z tych z Esotiq jestem całkiem zadowolona, ale mam wrażenie, że to jeszcze nie do końca to. Poza tym mam problem z obwodem :/

Edytowane przez elektro_lit
Czas edycji: 2017-04-15 o 15:33
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 17:06   #1735
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Ja byłam raz u brafitterki i raz w Esotiq i chyba też się przeniosę na zakupy internetowe, bo dla kobiet z małym biustem po prostu nie ma biustonoszy Chociaż jeszcze będę szukać swojego rozmiaru. W sumie z tych z Esotiq jestem całkiem zadowolona, ale mam wrażenie, że to jeszcze nie do końca to. Poza tym mam problem z obwodem :/
Dla kobiet z dużym biustem też nie .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 17:09   #1736
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dla kobiet z dużym biustem też nie .
No nie wiem, u braffiterek są chyba głównie dla pań z dużym biustem :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 17:59   #1737
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
No nie wiem, u braffiterek są chyba głównie dla pań z dużym biustem :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Błąd. Mały biust może być nawet łatwiej ubrać, bo nie potrzebuje on takiego podtrzymania (chociaż to uczucie w dużej mierze subiektywne). Mnie np z kalkulatorów wychodzi 65D, ale że jestem bardzo mało ściśliwa i nie toleruję większości obwodów 65, to rozmiarem alternatywnym dla mnie jest 70B/C, a nic trudnego taki znaleźć także wśród marek, które dla biustów D+ nie mają prawie nic interesującego.
Problem mają naprawdę szczupłe dziewczyny z obojętnie jakim biustem, bo obwody 60 nie są tak często produkowane jak 65, 70 i dalej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 18:13   #1738
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Błąd. Mały biust może być nawet łatwiej ubrać, bo nie potrzebuje on takiego podtrzymania (chociaż to uczucie w dużej mierze subiektywne). Mnie np z kalkulatorów wychodzi 65D, ale że jestem bardzo mało ściśliwa i nie toleruję większości obwodów 65, to rozmiarem alternatywnym dla mnie jest 70B/C, a nic trudnego taki znaleźć także wśród marek, które dla biustów D+ nie mają prawie nic interesującego.
Problem mają naprawdę szczupłe dziewczyny z obojętnie jakim biustem, bo obwody 60 nie są tak często produkowane jak 65, 70 i dalej.
Braffiterka oceniła mój obwód bodajże na 60 czy 65 :/ No ale ja też nie lubię aż takiego ścisku, ale znowuż z 70 wymykają mi się piersi, mimo że z początku jest ok. A 60 B widziałam tylko w necie, w sklepach stacjonarnych nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 18:34   #1739
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Braffiterka oceniła mój obwód bodajże na 60 czy 65 :/ No ale ja też nie lubię aż takiego ścisku, ale znowuż z 70 wymykają mi się piersi, mimo że z początku jest ok. A 60 B widziałam tylko w necie, w sklepach stacjonarnych nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro 70 jest za luźna, to celuj w 65 a nie od razu 60. Dużo zależy też od marki i modelu. Mierzyłaś coś konkretnego u tej brafiterki, czy tylko Cię wymierzyła?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 18:35   #1740
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Skoro 70 jest za luźna, to celuj w 65 a nie od razu 60. Dużo zależy też od marki i modelu. Mierzyłaś coś konkretnego u tej brafiterki, czy tylko Cię wymierzyła?
Problem w tym, że nigdzie jeszcze nie znalazłam 60 lub 65 B

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.