Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-18, 12:54   #1771
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Rzucam hasło: KOSTIUMY KĄPIELOWE


Zbliża się lato, za niecałe 2 miesiące mam urlop i już teraz zastanawiam się nad kupnem kostiumu kąpielowego, bo mój ma już chyba 4 lata albo nawet i 5 Rok w rok chciałam sobie kupić, ale jakoś mi się nie udawało.

Jakie sklepy mają porządną rozmiarówkę? Nie ukrywam, że zależy mi na przymierzeniu. Nie ukrywam tez, że wzornictwo jest dla mnie istotne. Nie chcę, żeby to były jakies bazarkowe "mazy" (jeśli wiecie, co mam na myśli)
Rozmiar stanika mam 65H (czasem 65G), majciochy S, więc zalezy mi na tym, żeby sklep sprzedawał góry i doły osobno.
Stanik może być nawet wiązany, ale fiszbiny dla mojego spokoju ducha musi mieć. Najlepiej miękki, żadnych push-upów.


Czy macie jakieś sprawdzone sklepy, gdzie przy podobnych rozmiarach zaopatrujecie się w kostiumy?


Miasto: Łódź


Wszelkie sugestie mile widziane
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 13:01   #1772
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Rzucam hasło: KOSTIUMY KĄPIELOWE


Zbliża się lato, za niecałe 2 miesiące mam urlop i już teraz zastanawiam się nad kupnem kostiumu kąpielowego, bo mój ma już chyba 4 lata albo nawet i 5 Rok w rok chciałam sobie kupić, ale jakoś mi się nie udawało.

Jakie sklepy mają porządną rozmiarówkę? Nie ukrywam, że zależy mi na przymierzeniu. Nie ukrywam tez, że wzornictwo jest dla mnie istotne. Nie chcę, żeby to były jakies bazarkowe "mazy" (jeśli wiecie, co mam na myśli)
Rozmiar stanika mam 65H (czasem 65G), majciochy S, więc zalezy mi na tym, żeby sklep sprzedawał góry i doły osobno.
Stanik może być nawet wiązany, ale fiszbiny dla mojego spokoju ducha musi mieć. Najlepiej miękki, żadnych push-upów.


Czy macie jakieś sprawdzone sklepy, gdzie przy podobnych rozmiarach zaopatrujecie się w kostiumy?


Miasto: Łódź


Wszelkie sugestie mile widziane
Dalia na stronie internetowej sprzedaje komplety, ale masz możliwość doboru rozmiaru stanika oraz kroju i rozmiaru majtek. Nie wiem, czy stacjonarnie również działa to w taki sposób .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 13:05   #1773
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dalia na stronie internetowej sprzedaje komplety, ale masz możliwość doboru rozmiaru stanika oraz kroju i rozmiaru majtek. Nie wiem, czy stacjonarnie również działa to w taki sposób .
W sklepie, w którym sprzedają u mnie kostiumy Dalii, sprzedają je po prostu osobno. Ale wybór jest bardzo mały, część z poprzednich kolekcji i nic w moim rozmiarze nie wpadło mi w oko.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 13:20   #1774
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
W sklepie, w którym sprzedają u mnie kostiumy Dalii, sprzedają je po prostu osobno. Ale wybór jest bardzo mały, część z poprzednich kolekcji i nic w moim rozmiarze nie wpadło mi w oko.
Ach.. Miałam na myśli firnowy salon, ale nie macie takiego w Łodzi .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 13:27   #1775
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ach.. Miałam na myśli firnowy salon, ale nie macie takiego w Łodzi .
No niestety. Z firmowych sklepów w Łodzi mamy chyba tylko Gorsenię (zdaje się, że nie szyją kostiumów, bo nie widzę na stronie) i Ewę Michalak - na stronie szalony wybór - 1 wzór w kilku fasonach, za stanik 300 zł + 200 zł za majtki
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 15:04   #1776
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

A co wiecie na temat rozmiarówki kostiumów Freya? Jak wypada? Normalnie czy jakoś inaczej? Jak z obwodami?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 09:43   #1777
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
A co wiecie na temat rozmiarówki kostiumów Freya? Jak wypada? Normalnie czy jakoś inaczej? Jak z obwodami?
Te, z którymi miałam styczność wypadały normalnie, tzn. tak samo jak freyowe staniki 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-20, 15:36   #1778
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Te, z którymi miałam styczność wypadały normalnie, tzn. tak samo jak freyowe staniki 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie nigdy nie miałam staników Freya...
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 10:02   #1779
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Zamówiłam 2 kostiumy:
jeden Freya, jeden Panache


Oba z miękkimi stanikami, wiązane na szyi (bo lubię takie)


Mam nadzieję, że któryś mi spasuje. Freya ma niski mostek, Panache wyższy. Zobaczymy. Jak nie, to najwyżej stracę pare zł na odesłanie, ale a nuż widelec się uda
Tzn. nawet jak oba będą pasować, to raczej nie zostawię obu, bo potrzebuję kostiumu bardzo rzadko, raczej nie lubię się smażyć na słońcu ani pływac w morzu/jeziorze czy innym zbiorniku Więc nie wydam 450 zł, żeby założyć oba kostiumy po 2 razy w tym roku
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 21:01   #1780
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Daj znać jak leżą kiedy już dotrą jaki rozmiar zamawiałaś? Z polskich o ile dobrze pamiętam nosisz 65g/h?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 21:17   #1781
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Daj znać jak leżą kiedy już dotrą jaki rozmiar zamawiałaś? Z polskich o ile dobrze pamiętam nosisz 65g/h?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, dokładnie. Częściej 65H.
Jutro powinnam już mieć w paczkomacie kostiumy


Ale właśnie mi uświadomiłaś, że chyba się walnęłam z zamówieniem.
Zamawiałam na biutyna.pl i zasugerowałam się ich przelicznikiem na 65H i tak zamówiłam:
Freya oryginalnie rozm. 30FF
Panache 30H
A przecież Panache też ma podwójne literki, prawda? Nie wiem, czemu było to przeliczone na polskie 65H...
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 22:23   #1782
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Panache też ma podwójne literki, prawda? Nie wiem, czemu było to przeliczone na polskie 65H...
Też ma podwójne... więc biustonosz pewnie będzie sporo za duży (o jakieś 3 miski &#128521 . Może jakiś błąd im się wkradł na stronie. Tak swoją drogą szkoda, że brytyjska rozmiarówka jest inna, trochę to jednak utrudnia życie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Przypomniało mi się jeszcze, że polska Ava wzięła się ostatnio za szycie kostiumów kąpielowych. Na facebookowej grupie ktoś wspomniał i zerknęłam nawet z ciekawości na ich stronę. Wzornictwo całkiem ładne, ale nie wiem jak wypadają cenowo. Na pewno trochę łatwiej byłoby z rozmiarem 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 05:48   #1783
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Też ma podwójne... więc biustonosz pewnie będzie sporo za duży (o jakieś 3 miski &#128521 . Może jakiś błąd im się wkradł na stronie. Tak swoją drogą szkoda, że brytyjska rozmiarówka jest inna, trochę to jednak utrudnia życie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Przypomniało mi się jeszcze, że polska Ava wzięła się ostatnio za szycie kostiumów kąpielowych. Na facebookowej grupie ktoś wspomniał i zerknęłam nawet z ciekawości na ich stronę. Wzornictwo całkiem ładne, ale nie wiem jak wypadają cenowo. Na pewno trochę łatwiej byłoby z rozmiarem 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z polskich jeszcze Dalia i Kris Line szyją. Ale jakoś nic mnie nie urzekło, zwłaszcza że właściwie brak kostiumów wiązanych na szyi, a takiego szukam.
Swoją drogą Kris Line to w ogóle ciekawostka - mają system centymetrowy + podwójne literki. Jakby była jakaś niepisana zasada, że dla utrudnienia każda marka powinna mieć inny system rozmiarów...

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-05-24 o 05:55
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 07:20   #1784
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Z polskich jeszcze Dalia i Kris Line szyją. Ale jakoś nic mnie nie urzekło, zwłaszcza że właściwie brak kostiumów wiązanych na szyi, a takiego szukam.
Swoją drogą Kris Line to w ogóle ciekawostka - mają system centymetrowy + podwójne literki. Jakby była jakaś niepisana zasada, że dla utrudnienia każda marka powinna mieć inny system rozmiarów...
W ogóle nie rozumiem polityki podwójnych literek, mamy trochę liter w alfabecie, raczej wystarczyłyby do obdzielenia wszystkich biustów. Chyba, że w tym jest jakiś głębszy sens i logika, a ja nie mam on tym pojęcia.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 11:26   #1785
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

ja zapytam o troche inny rodzaj biustonosza, chodzi mi o sportowy z Reserved - czy ma ktos i moze pomóc z ich rozmiarówką?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 12:34   #1786
marysia_co
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 424
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

A musi byc z reserved? Bo new balance ma świetne biustonosze sportowe, ja je kupuję za ok. 60 zł w tk maxx.
marysia_co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 14:05   #1787
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez marysia_co Pokaż wiadomość
A musi byc z reserved? Bo new balance ma świetne biustonosze sportowe, ja je kupuję za ok. 60 zł w tk maxx.
moze byc new balance
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 16:08   #1788
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Daj znać jak leżą kiedy już dotrą jaki rozmiar zamawiałaś? Z polskich o ile dobrze pamiętam nosisz 65g/h?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przymierzyłam.
Freya jest maleńka. Ich 30FF nijak się ma do polskiego 65H, któremu powinien odpowiadać. Obwód luźnawy. Do tego majtki S są jak M/L prawie. Nie wiem, czy ryzykować z 30G, bo stanik jest mocno wycięty i może mi nie pasować, nawet jeśli teoretycznie będzie dobry. Chyba odpuszczę.
Panache 30H oczywiście za duże, ale krój idealny. Tutaj obwód jest fajny ciasny. Niestety na stronie nie ma już nic na obwodzie 65. Nie wiem, czy próbować z obwodem 70, czy nie... Z tym, że wg tabeli powinnam wziąć wtedy 32E, a jest tylko 32F, które będzie za dużej, jak sądzę.
Wygląda na to, że kolejne moje stanikowe zakupy przez internet były do niczego.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 07:56   #1789
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

No to faktycznie kiepsko... Z majtkami brytyjskich marek też mam zawsze problem (lubię ostatnio mieć pasujące do stanika, a staniki noszę głównie brytyjskie) - większość faktycznie wypada za duża, ale nie zawsze. W dodatku ich S zwykle jest na mnie za małe, a M już trochę przyduże :/

Martaakow nie masz możliwości pomierzyć stacjonarnie brytyjczyków? Choćby zwykłych biustonoszy, tak żeby wiedzieć w jaki rozmiar celować? Zawsze to jakiś punkt wyjścia Ja myślę, że 32E będzie raczej na Ciebie za małe, bo miseczka będzie jeszcze mniejsza niż 30FF.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-26, 08:01   #1790
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
No to faktycznie kiepsko... Z majtkami brytyjskich marek też mam zawsze problem (lubię ostatnio mieć pasujące do stanika, a staniki noszę głównie brytyjskie) - większość faktycznie wypada za duża, ale nie zawsze. W dodatku ich S zwykle jest na mnie za małe, a M już trochę przyduże :/

Martaakow nie masz możliwości pomierzyć stacjonarnie brytyjczyków? Choćby zwykłych biustonoszy, tak żeby wiedzieć w jaki rozmiar celować? Zawsze to jakiś punkt wyjścia Ja myślę, że 32E będzie raczej na Ciebie za małe, bo miseczka będzie jeszcze mniejsza niż 30FF.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie niestety nie znam żadnego sklepu w Łodzi, który by sprzedawał brytyjczyki. Tzn Szyfoniera ma w swojej ofercie z 2-3 modele, ale też nie stacjonarnie, tylko wyłącznie w ofercie online.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 16:03   #1791
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No właśnie niestety nie znam żadnego sklepu w Łodzi, który by sprzedawał brytyjczyki. Tzn Szyfoniera ma w swojej ofercie z 2-3 modele, ale też nie stacjonarnie, tylko wyłącznie w ofercie online.
W Siluet przy ul. Piłsudskiego 94 jest Panache stacjonarnie (a przynajmniej na stronie dystrybutora jest tak napisane &#128521. Więcej faktycznie nie udało mi się znaleźć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 17:23   #1792
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
W Siluet przy ul. Piłsudskiego 94 jest Panache stacjonarnie (a przynajmniej na stronie dystrybutora jest tak napisane &#128521. Więcej faktycznie nie udało mi się znaleźć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, dziękuję za ten adres! Na pewno się tam wybiorę, może nawet w ten weekend
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 18:55   #1793
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

góra i dół osobno -firma Gaia ma na lato duży wybór fajnych stroi z nowej kolekcji i nie drogo - do pooglądania na "świat kobiet ana"
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 07:43   #1794
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
W Siluet przy ul. Piłsudskiego 94 jest Panache stacjonarnie (a przynajmniej na stronie dystrybutora jest tak napisane &#128521. Więcej faktycznie nie udało mi się znaleźć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam szczęścia
Pojechałam tam i zastałam resztki. Ze wszystkiego totalnie przebrana rozmiarówka. Kostiumów kilka sztuk. W dodatku zdziwiło mnie, że niby się reklamują jako salon z certyfikatami brafittingu, a pani mi pokazywała rozmiary od sasa do lasa, mimo że jasno określiłam, jaki jest mój rozmiar.
A wybór mały, bo wyprzedają, co mogą, przed przeniesieniem sklepu w inne miejsce.

Cytat:
Napisane przez AnaW77 Pokaż wiadomość
góra i dół osobno -firma Gaia ma na lato duży wybór fajnych stroi z nowej kolekcji i nie drogo - do pooglądania na "świat kobiet ana"
Nie mam gdzie przymierzyć.
A jeśli już bym miala zamawiać przez internet, wolałabym brytyjczyki - są dużo ładniejsze niż polskie, chociaż i wśród polskich kostiumów zdarzają się perełki nie odbiegające mocno wzornictwem od brytyjskich marek
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 11:16   #1795
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

czy ma ktoś Shock Absorber model B5044 i moze mi pomóc w rozmiarze?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 12:07   #1796
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Czy możecie mi powiedzieć, czy gdzieś w sieciówkach znajdę staniki, jak teraz są "modne", tzn. 2 trójkąty z koronki i tasiemki na dekolcie czy plecach, bez fiszbin, ale trochę porządniej wykonane/skrojone, które utrzymają nie do końca jędrny biust 65-70/E? ;P Zaglądać do Oysho, Etam, Gossarda...? Wiem, że pewnie rozmiarówka będzie mocno ograniczona, ale potrzebuję jednego takiego stanika "na wyjścia" i przy szukaniu wolałabym od razu wiedzieć, gdzie iść zmierzyć, żeby nie było smutnych zwisów.
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 17:49   #1797
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Melduję pomyślny zakup kostiumu kąpielowego

Dla potomnych zostawiam informację na temat tego, jak wypada rozmiar

Kupiłam kostium kąpielowy Ava:

Stanik Ava SK-48 - normalnie noszę 65H, ale tutaj musiałam mieć miseczkę o 1 rozmiar większą. Kupiłam 70H. 65I również było sensowne, ale uznałam, że zbyt obcisłe jak na kostium i przy siadaniu, schylaniu mogłabym mieć na plaży nieestetyczne fałdki pod obwodem.

Figi Ava SF-48/2 - majtki wypadają normalnie. Noszę S i kupiłam S.

W załączniku góra i dół razem zestawione.



Do tego pani miała w promocji stanik Alles Water Flower PU za 90 zł I że był w moim rozmiarze, to jakże bym mogła nie wziąć! Też dorzucam w załącznikach. Rozmiar wzięłam swój 65H




Zostawiam też dla celów szukajkowych adres - Trzy Gracje, Łódź, Narutowicza przy pl. Dąbrowskiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kostium.jpg (91,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7fouccplskot3uhwjngebwmk2dko5w.jpg (88,8 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-05-29 o 17:51
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 11:04   #1798
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Rvda88 Pokaż wiadomość
Czy możecie mi powiedzieć, czy gdzieś w sieciówkach znajdę staniki, jak teraz są "modne", tzn. 2 trójkąty z koronki i tasiemki na dekolcie czy plecach, bez fiszbin, ale trochę porządniej wykonane/skrojone, które utrzymają nie do końca jędrny biust 65-70/E? ;P Zaglądać do Oysho, Etam, Gossarda...? Wiem, że pewnie rozmiarówka będzie mocno ograniczona, ale potrzebuję jednego takiego stanika "na wyjścia" i przy szukaniu wolałabym od razu wiedzieć, gdzie iść zmierzyć, żeby nie było smutnych zwisów.
Moim zdaniem braletki nie mają szansy na utrzymanie biustu w tym rozmiarze i o takiej kondycji. Po pierwsze nie mają fiszbin, po drugie mają cieniutkie obwody z jednej warstwy materiału, po trzecie nieuformowane miski, więc biustu innego niż mały, jędrny, samonośny nie dadzą rady ani podtrzymać ani ukształtować. Najlepiej chyba wyglądają na stożkowych biustach. Ja mam np mały rozmiar tzn 70 B/C, niepełny górą i raczej szpiczasty o wąskiej podstawie i w braletkach wyglądam jak obraz nędzy i rozpaczy.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-05-30 o 11:13
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 11:22   #1799
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Rvda88 Pokaż wiadomość
Czy możecie mi powiedzieć, czy gdzieś w sieciówkach znajdę staniki, jak teraz są "modne", tzn. 2 trójkąty z koronki i tasiemki na dekolcie czy plecach, bez fiszbin, ale trochę porządniej wykonane/skrojone, które utrzymają nie do końca jędrny biust 65-70/E? ;P Zaglądać do Oysho, Etam, Gossarda...? Wiem, że pewnie rozmiarówka będzie mocno ograniczona, ale potrzebuję jednego takiego stanika "na wyjścia" i przy szukaniu wolałabym od razu wiedzieć, gdzie iść zmierzyć, żeby nie było smutnych zwisów.
Czemu koniecznie taki? Może da się znaleźć jakieś zastępstwo wśród tradycyjnych staników?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 12:46   #1800
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Odpowiadając na ostatnie pytanie - właściwie dla kaprysu Nie martwcie się, inne staniki mam super dobrane, a ten ma być ot, takim eksperymentem. Na siłę na pewno nie kupię, chciałam zmierzyć oczywiście, stąd pytanie, czy natrafiłyście gdzieś stacjonarnie na takie, które mają może dwa szwy więcej i przez to jednak lepiej się układają. Jeśli nie, to po prostu przejdę się po sklepach i wtedy może się okaże, że to faktycznie nie dla mnie
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.