Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-02, 16:15   #1831
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez esa12121 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mogę prosić o pomoc w prawidłowym dobraniu rozmiaru?
Moj obwód pod biustem to 77cm a w biuscie 98.
Według kalkulatora wychodzi mi 70H co jest dla mnie ogromnym szokiem, bo byłam przekonana, ze moj rozmiar to 75B
Nikt Ci wirtualnie nie dobierze rozmiaru. Najlepsze co możesz zrobić to iść do sklepu z większą ofertą staników i poprosić o ten rozmiar, który Ci wychodzi z kalkulatorów. A może wychodzić różny, bo np myBra pokazuje dla Twoich wymiarów 75E KLIK. Poza tym staniki są różne, małomiskowe, dużomiskowe, o ciasnych lub wąskich obwodach i w zależności od tych czynników na jeden biust będą pasowały różne rozmiary. Np w staniku o ścisłym obwodzie będziesz potrzebować raczej 75 a nie 70, ale wtedy trzeba przeliczyć o miskę w dół (czyli nie 70H tylko 75G).
Poza tym skoro rzeczywiście oceniasz swój biust jako 75B to może jesteś typem podtabelkowym i w rzeczywistości potrzebujesz mniejszego rozmiaru niż wynika z kalkulatorów. Mnie np kalkulator pokazuje 65D - rozmiar w którym biust mi tonie a obwód masakruje skórę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 18:05   #1832
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez esa12121 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mogę prosić o pomoc w prawidłowym dobraniu rozmiaru?
Moj obwód pod biustem to 77cm a w biuscie 98.
Według kalkulatora wychodzi mi 70H co jest dla mnie ogromnym szokiem, bo byłam przekonana, ze moj rozmiar to 75B
tak tak każda twierdzi że nosi 75B a po pomiarze prawda jest inna i nie bójmy się tych cyferek i literek przy rozmiarze, ja sama długie lata twierdziłam że noszę 75B a po doborze biustonosza okazało się że mój idealny wymiar to 65D i dopiero teraz czuję że to jest to
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 18:22   #1833
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnaW77 Pokaż wiadomość
tak tak każda twierdzi że nosi 75B a po pomiarze prawda jest inna i nie bójmy się tych cyferek i literek przy rozmiarze, ja sama długie lata twierdziłam że noszę 75B a po doborze biustonosza okazało się że mój idealny wymiar to 65D i dopiero teraz czuję że to jest to
Ja nosiłam 70C
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 18:48   #1834
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

To u mnie było odwrotnie. Po rezygnacji z 75B uparcie wciskałam się w 65E i F, które były dla mnie za duże i za ciasne. Jako że to były miękusy, to miski naciągnięte ciasnym obwodem nie odstawały tak bardzo, a ja wierzyłam, że ich zadużość wypełni się niebawem dzięki migracji, która była wtedy aksjomatem na lobby stanikowym.
Dopiero po czasie zaczęto przebąkiwać, że to wszystko to dotyczy dużych biustów, które do tej pory nie miały w czym wybierać, a jak ktoś ma mały, to ani migracji nie będzie, ani z dawnego B nie zrobi mu się raczej nagle H. Co najwyżej jakieś 65D/70C. Obecnie noszę najczęściej 70B.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 19:50   #1835
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To u mnie było odwrotnie. Po rezygnacji z 75B uparcie wciskałam się w 65E i F, które były dla mnie za duże i za ciasne. Jako że to były miękusy, to miski naciągnięte ciasnym obwodem nie odstawały tak bardzo, a ja wierzyłam, że ich zadużość wypełni się niebawem dzięki migracji, która była wtedy aksjomatem na lobby stanikowym.
Dopiero po czasie zaczęto przebąkiwać, że to wszystko to dotyczy dużych biustów, które do tej pory nie miały w czym wybierać, a jak ktoś ma mały, to ani migracji nie będzie, ani z dawnego B nie zrobi mu się raczej nagle H. Co najwyżej jakieś 65D/70C. Obecnie noszę najczęściej 70B.
Migracji nie doświadczyłam, ale zmiana z 70C/D na 60FF.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 20:08   #1836
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Bardzo małe biustonosze

Cytat:
Napisane przez esa12121 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mogę prosić o pomoc w prawidłowym dobraniu rozmiaru?
Moj obwód pod biustem to 77cm a w biuscie 98.
Według kalkulatora wychodzi mi 70H co jest dla mnie ogromnym szokiem, bo byłam przekonana, ze moj rozmiar to 75B
Najlepiej wybrać się do jakiegoś dobrego sklepu z bielizną, ja całe życie myślałam, że mam 70C a okazało się, że powinnam nosić 70D i teraz faktycznie czuje, że mam idealnie dobrany biustonosz. Niektóre kobiety boją się pokazać sprzedawcy w samej bieliźnie, ale moim zdaniem warto o czym przekonałam się na własnej skórze, bo jednak one znają się na tym lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 05:56   #1837
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

No to ja jestem hitem. Mój rozmiar to 65H, a kiedyś nosiłam 75E.
Triumph miał wtedy takie staniki w ofercie, czasem Etam. Poza tymi sklepami przy obwodzie 75 miseczki najczęściej kończyły się na D. Obwód 75 oczywiście podjeżdżał mi przy każdym ruchu pod kark, ale z obwodów 70 miseczki były A, B, czasem C
Więc ramiączka miałam zupełnie luźno, żeby mi nie ciągnęły obwodu. Wynikiem tego biustonosz służył mi nie do podtrzymywania biustu, a do zakrywania sutków
Teraz nie wiem, jak mogłam tak chodzić. W tym momencie wolałabym być chyba bez stanika niż w tak niedopasowanym.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 10:04   #1838
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dlatego w przypadku esa12121 sądzę, że kalkulator znacznie zawyża jej rozmiar albo jej biust jest podtabelkowy. Bo 75B to są przecież małe miski i jak owszem, można z niego przeskoczyć na 65D, tak na 70H już raczej nie bardzo, to już jest duży rozmiar i nie wiem, jakim cudem taki biust można by w ogóle upchnąć w 75B.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 11:28   #1839
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dlatego w przypadku esa12121 sądzę, że kalkulator znacznie zawyża jej rozmiar albo jej biust jest podtabelkowy. Bo 75B to są przecież małe miski i jak owszem, można z niego przeskoczyć na 65D, tak na 70H już raczej nie bardzo, to już jest duży rozmiar i nie wiem, jakim cudem taki biust można by w ogóle upchnąć w 75B.
Moim zdaniem to niewykonalne, bo 70H to miseczka więcej niż mój biust (przeliczając z obwodu 65 na 70), a w miseczkach z 75B to ja moglabym zmieścić może 1/3 mojego biustu, może połowę przy rozciągliwym materiale.


Ja bym rozważyła po prostu złe zmierzenie.
Ta różnica jest zbyt duża. Podtabelkowy biust, który daje zawyżenie na kalkulatorze o 4 miseczki? Mało prawdopodobne moim zdaniem.




esa12121, zmierz się jeszcze raz. Zrób to przed lustrem i sprawdź, czy centymetr przebiega Ci na plecach równolegle do podłogi. Może przy ostatnim pomiarze wisial Ci łukiem na plecach, bo zasugerowałaś się luźnym pomiarem i centymetr osunął się z tyłu, czego nie zauważyłaś.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-07-03 o 11:35
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 11:55   #1840
esa12121
Zadomowienie
 
Avatar esa12121
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska ;>
Wiadomości: 1 136
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziękuje dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. Dziś pochodze po sklepach i zobacze co mi pasuje najlepiej. Z tym moim 75B jest taka historia, ze kupowalam staniki na oko, w zyciu sie nie mierzyłam i myslalam, ze to 75B jezt okej. Po drugie wiekszosc moich znajomych ma rozmiar wlasnie w okolicach 75B i tez tym sie sugerowałam. Teraz widze, ze to 75B jest na mnie za male. Tylko nie spodziewalam sie rozmiaru w okolicach E,F.

Pomiar raczej wykonalam dobrze, bo chlopak trzymal mi miarke na plecach prosto, pochylilam się i zmierzylam luźno. I robilam to chyba z 10 razy
Tylko, ze jestem teraz przed okresem, moze lepiej zrobic pomiar jeszcze raz juz po?
__________________
Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o twoje ciepło...

http://www.pustamiska.pl/
esa12121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 12:26   #1841
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez esa12121 Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. Dziś pochodze po sklepach i zobacze co mi pasuje najlepiej. Z tym moim 75B jest taka historia, ze kupowalam staniki na oko, w zyciu sie nie mierzyłam i myslalam, ze to 75B jezt okej. Po drugie wiekszosc moich znajomych ma rozmiar wlasnie w okolicach 75B i tez tym sie sugerowałam. Teraz widze, ze to 75B jest na mnie za male. Tylko nie spodziewalam sie rozmiaru w okolicach E,F.

Pomiar raczej wykonalam dobrze, bo chlopak trzymal mi miarke na plecach prosto, pochylilam się i zmierzylam luźno. I robilam to chyba z 10 razy
Tylko, ze jestem teraz przed okresem, moze lepiej zrobic pomiar jeszcze raz juz po?
Jeśli piersi rosną Ci przed okresem, to faktycznie nie jest dobry moment (chociaż wtedy warto kupić stanik, który się dopasuje w razie czego na dni przed okresem; lub mieć jeden ciut większy)
No i zmierz się na stojąco.
Pomiar w pochyleniu jest pomiarem dodatkowym. Jest wymagany tylko w kalkulatorach, które mają na ten pomiar trzecie pole.
Jeśli są dwa - obwód biustu podaje się mierzony na stojąco.
Pod biustem zresztą tez.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 14:51   #1842
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No i zmierz się na stojąco.
Pomiar w pochyleniu jest pomiarem dodatkowym. Jest wymagany tylko w kalkulatorach, które mają na ten pomiar trzecie pole.
Jeśli są dwa - obwód biustu podaje się mierzony na stojąco.
Pod biustem zresztą tez.
No i właśnie z tego mierzenia w skłonie wyszło 70H, które zmieściło się w 75B.
esa12121, daj znać w co przerodziło się Twoje 75B jak już coś pomierzysz

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-07-03 o 14:55
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 14:46   #1843
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Poza tym skoro rzeczywiście oceniasz swój biust jako 75B to może jesteś typem podtabelkowym i w rzeczywistości potrzebujesz mniejszego rozmiaru niż wynika z kalkulatorów. Mnie np kalkulator pokazuje 65D - rozmiar w którym biust mi tonie a obwód masakruje skórę.
Dlaczego niektórzy są typem podtabelkowym? Dlaczego w ich przypadku kalkulator "kłamie"?

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Melduję pomyślny zakup kostiumu kąpielowego
Zostawiam też dla celów szukajkowych adres - Trzy Gracje, Łódź, Narutowicza przy pl. Dąbrowskiego
Lubię ten sklep, jak jestem w Łodzi to go odwiedzam. Ceny sensowne
Nadal są tylko polskie firmy?

Ja wczoraj odwiedziłam sklep z brafittingiem ale w innym, malutkim mieście.
Kupiłam stanik firmy Samanta model Hemaris a225:
https://samanta.pl/hemaris-a225-czarny-biustonosz.html

Jakie macie zdanie na temat tej firmy?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 15:18   #1844
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Dlaczego niektórzy są typem podtabelkowym? Dlaczego w ich przypadku kalkulator "kłamie"?[COLOR="Silver"]
To wypadkowa budowy tułowia + budowy i kształtu biustu. Tego kalkulator nie przewiduje. Popatrz sobie na Balkonetce (o ile masz konto, bo bez tego nie widać zdjęć), jak różnie mogą wyglądać staniki i biusty w tych samych wymiarach.

Poza tym kalkulatory są różne. Te "ogólne" podają rozbieżne wyniki, np na moje 70/83 ten KLIK kalkulator przewiduje 65C, alternatywnie 70A, ten KLIK 65D, alternatywnie 70A/65C,E/60F, zaś kalkulatory poszczególnych marek (np Gorsenia) 70B. I w rzeczywistości noszę najczęściej 70B, bo lansowane na moje wymiary 65 jest w 90% za ciasne, a w jednej misce D przy tym obwodzie mogłabym zmieścić obie piersi. Ale są dziewczyny o tych samych/bardzo podobnych do moich wymiarach, którym to 65D pasuje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 18:28   #1845
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Lubię ten sklep, jak jestem w Łodzi to go odwiedzam. Ceny sensowne
Nadal są tylko polskie firmy?
Tak I ta pani chyba nie zamówi nic innego niż polskie, bo zawsze się krzywi, jak się wspomni o brytyjskich markach - że nasze są szyte z porządnych materiałów u nas, a brytyjczyki mają gorsze chińskie materiały




Ale też od niej właśnie dzisiaj się dowiedziałam cudownej rzeczy!!


Kinga albo Ava (nie mogę sobie przypomnieć) będzie miała w jesiennej kolekcji braletki do rozmiaru 65H, czyli mojego
Wiedziałam, że nie należy tracić nadziei
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 15:27   #1846
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To wypadkowa budowy tułowia + budowy i kształtu biustu. Tego kalkulator nie przewiduje. Popatrz sobie na Balkonetce (o ile masz konto, bo bez tego nie widać zdjęć), jak różnie mogą wyglądać staniki i biusty w tych samych wymiarach.

Poza tym kalkulatory są różne. Te "ogólne" podają rozbieżne wyniki, np na moje 70/83 ten KLIK kalkulator przewiduje 65C, alternatywnie 70A, ten KLIK 65D, alternatywnie 70A/65C,E/60F, zaś kalkulatory poszczególnych marek (np Gorsenia) 70B. I w rzeczywistości noszę najczęściej 70B, bo lansowane na moje wymiary 65 jest w 90% za ciasne, a w jednej misce D przy tym obwodzie mogłabym zmieścić obie piersi. Ale są dziewczyny o tych samych/bardzo podobnych do moich wymiarach, którym to 65D pasuje.
To chyba ja też jestem takim typem Wiem, ze rozmiar w róznych firmach moge mieć inny ale z reguły i tak nie biorę takiego rozmiaru jak kalkulator pokazuje.
Wg brafitterki to 70 E (taki mam z Avy i Gai).
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 16:37   #1847
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Ja biorę zwykle miskę ciut większą niż z tabelki wychodzi. Nie wiem od czego to zależy, pewnie taki kształt biustu.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 17:19   #1848
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Ja biorę zwykle miskę ciut większą niż z tabelki wychodzi. Nie wiem od czego to zależy, pewnie taki kształt biustu.
Tak, ja też zawsze muszę wziąć większą miskę. Mam pełny, okrągły biust, który można by nazwać chyba nadtabelkowym Jak mnie panie w sklepach mierzą, zawsze mi dają na początek za małą miskę (czasem nawet o 2 rozmiary...), często nawet nie wierzą, że się w nią nie zmieszczę
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 19:13   #1849
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Tak, ja też zawsze muszę wziąć większą miskę. Mam pełny, okrągły biust, który można by nazwać chyba nadtabelkowym Jak mnie panie w sklepach mierzą, zawsze mi dają na początek za małą miskę (czasem nawet o 2 rozmiary...), często nawet nie wierzą, że się w nią nie zmieszczę
A ja mam właśnie niepełny górą i to też się składa na tę podtabelkowość. I na to, że rzadko na mnie dobrze leżą balkonetki, plunge często odstają przy ramiączku, za to najlepiej wyglądają half-cupy, bo odpada problem "dziury" w górnej części miski, której niepełny górą biust nie potrafi zapełnić.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-07, 20:50   #1850
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A ja mam właśnie niepełny górą i to też się składa na tę podtabelkowość. I na to, że rzadko na mnie dobrze leżą balkonetki, plunge często odstają przy ramiączku, za to najlepiej wyglądają half-cupy, bo odpada problem "dziury" w górnej części miski, której niepełny górą biust nie potrafi zapełnić.
A to na mnie właśnie najlepiej leżą balkonetki.
Przy plunge tworzy mi się efekt ściśniętych do środka piłek, wręcz groteskowy jak na mój gust (bo według sprzedawczyń jest niesamowicie pięknie i seksownie).
A z half cupów wylewa mi się górą, jakiej dużej miseczki bym nie wzięła (w sensie że to nie wina za małej).
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 00:18   #1851
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Tak, ja też zawsze muszę wziąć większą miskę. Mam pełny, okrągły biust, który można by nazwać chyba nadtabelkowym Jak mnie panie w sklepach mierzą, zawsze mi dają na początek za małą miskę (czasem nawet o 2 rozmiary...), często nawet nie wierzą, że się w nią nie zmieszczę
Mojego biustu nie określę pełnym i okrągłym
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 11:42   #1852
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Ja z kolei muszę kupować z dość wysokim mostkiem bo z niskiego np plunge biust mi się wylewa
Najlepiej leżą na mnie semi Soft bo mam asymetrie piersi A przy tym fasonie biust się całkiem fajnie dopasowuje.

A tak w ogole to myślałam ze stanik bez ramiaczek jest nie na mój biust-pewna pani powiedziała, ze nie da rady stanik taki idealnie utrzymać moich piersi bo niby sa bardzo ciezkie i mostek stanika zawsze będzie odstawał...
A ostatnio bardzo miło się zaskoczylam bo jednak okazało się ze jest model który dobrze leży i nic nie odstaje

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 11:49   #1853
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ja z kolei muszę kupować z dość wysokim mostkiem bo z niskiego np plunge biust mi się wylewa
Najlepiej leżą na mnie semi Soft bo mam asymetrie piersi A przy tym fasonie biust się całkiem fajnie dopasowuje.

A tak w ogole to myślałam ze stanik bez ramiaczek jest nie na mój biust-pewna pani powiedziała, ze nie da rady stanik taki idealnie utrzymać moich piersi bo niby sa bardzo ciezkie i mostek stanika zawsze będzie odstawał...
A ostatnio bardzo miło się zaskoczylam bo jednak okazało się ze jest model który dobrze leży i nic nie odstaje

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
Bo jak jakaś sprzedawczyni mówi, że się nie da, to znaczy tylko tyle, że albo ona nie potrafi dobrać takiego stanika, albo nie ma u siebie odpowiedniego i wie, że nie będzie miala
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 12:07   #1854
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
A tak w ogole to myślałam ze stanik bez ramiaczek jest nie na mój biust-pewna pani powiedziała, ze nie da rady stanik taki idealnie utrzymać moich piersi bo niby sa bardzo ciezkie i mostek stanika zawsze będzie odstawał...
A ostatnio bardzo miło się zaskoczylam bo jednak okazało się ze jest model który dobrze leży i nic nie odstaje

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
Jaki to model?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 10:07   #1855
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Bo jak jakaś sprzedawczyni mówi, że się nie da, to znaczy tylko tyle, że albo ona nie potrafi dobrać takiego stanika, albo nie ma u siebie odpowiedniego i wie, że nie będzie miala
Czyli dobrze, że się nie zraziłam i próbowałam.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Jaki to model?
Ten który dobrze leży bez ramiaczek?
Samanta Hemaris a225
https://samanta.pl/hemaris-a225-czarny-biustonosz.html
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 10:33   #1856
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Czyli dobrze, że się nie zraziłam i próbowałam.


Ten który dobrze leży bez ramiaczek?
Samanta Hemaris a225
https://samanta.pl/hemaris-a225-czarny-biustonosz.html
On jest jakoś przystosowany do noszenia bez ramiączek?
Czy masz stosunkowo mały biust i zwykły stanik daje u Ciebie radę?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 15:50   #1857
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ja z kolei muszę kupować z dość wysokim mostkiem bo z niskiego np plunge biust mi się wylewa
Najlepiej leżą na mnie semi Soft bo mam asymetrie piersi A przy tym fasonie biust się całkiem fajnie dopasowuje.
Możesz polecić modele semi soft? Ja też praktycznie tylko takie noszę, a teraz szukam czegoś nowego.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 17:28   #1858
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Możesz polecić modele semi soft? Ja też praktycznie tylko takie noszę, a teraz szukam czegoś nowego.
Pytanie wprawdzie nie do mnie, ale ze swej strony mogę polecić semi softy Dalii
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 18:12   #1859
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Inessia Pokaż wiadomość
Pytanie wprawdzie nie do mnie, ale ze swej strony mogę polecić semi softy Dalii
Właśnie oglądam stronę internetową, piękne te staniki!

https://www.dalia.pl/bielizna/biusto...-soft_k24.html

__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:10   #1860
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Hej,
Chciałabym w końcu kupić sobie dobrze dobrany biustonosz. Pod biustem mam 70 cm, w biuście ok.83-84 cm. Z kalkulatora wynika, że powinnam nosić rozmiar 65D. Moje piersi są w kształcie stożka.
Jakie polecicie modele biustonoszy na początek ?

Mój biust jest dość mały, ale jak go ładnie wygarnę do biustonosza to wygląda całkiem nieźle Więc mam nadzieję, że coś mi tam do niego wyemigruje przy dobrze dobranym biustonoszu.
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.