Ślub cywilny + obiad zamiast wesela - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-22, 07:05   #91
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Ślub cywilny + obiad zamiast wesela

Cytat:
Napisane przez WeddingLover Pokaż wiadomość
zauważyłam, że transport gości w dużej mierze uzależniony jest do regionu Polski - mam rodzinę na pomorzu, w ich stronach brak transportu dla gości to ogromny nietakt
A to ciekawe
Bo jestem z pomorza, w ciągu ostatnich 15 lat byłam chyba na 20 weselach (mam niestety dużą rodzinę) i w życiu nikt mnie nigdzie nie woził. A zdarzało się, że wesele odbywało się 30 km od kościoła.
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 12:33   #92
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Ślub cywilny + obiad zamiast wesela

A jakie sukienki miałyście/będziecie miały na swoich ślubach? Zastanawiam się, chciałabym coś wygodniejszego i w lepszej cenie niż w salonach sukien ślubnych.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 14:44   #93
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Ślub cywilny + obiad zamiast wesela

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A jakie sukienki miałyście/będziecie miały na swoich ślubach? Zastanawiam się, chciałabym coś wygodniejszego i w lepszej cenie niż w salonach sukien ślubnych.
Ja będę miała normalną suknię ślubną. Oczywiście nasłuchałam się już pytań ,,po co?"

Co rozumiesz przez ,,wygodniejszą" suknię? Krótka? Czy długa, ale po prostu lżejsza? Jeśli taniej niż w salonach ślubnych, to może w salonach z sukniami wieczorowymi? Nie szukałam to nie wiem, ale przy wielu różnych rzeczach i usługach słowo ,,ślubne" już podbija cenę, więc może takie wieczorowe będą tańsze.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 10:11   #94
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Ślub cywilny + obiad zamiast wesela

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A jakie sukienki miałyście/będziecie miały na swoich ślubach? Zastanawiam się, chciałabym coś wygodniejszego i w lepszej cenie niż w salonach sukien ślubnych.
Ja będę miała suknię ślubną, ale nie jakąś bogato zdobioną princeskę, bo to nie mój styl szukam czegoś delikatnego, spokojnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 11:23   #95
Olinka1213
Przyczajenie
 
Avatar Olinka1213
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Ślub cywilny + obiad zamiast wesela

Ja podobnie, brałam ślub cywilny i zdecydowaliśmy się na zorganizowanie kameralnego obiadu w restauracji. Mieliśmy ok. 40 gości, a że typowe wesela, tańce , orkiestra itp. to w ogóle nie nasze klimaty to zdecydowaliśmy że po prostu pójdziemy do eleganckiej restauracji, zjemy dobry obiad i spędzimy ten czas po naszemu. Wybraliśmy jedną z naszych ulubionych restauracji w Warszawie - Akademię, gdzie spędziliśmy bardzo fajne popołudnie, przy pysznym jedzeniu i wyśmienitym winie. A co ważniejsze, po naszemu Teraz na pewno podjęłabym taką samą decyzję.
Olinka1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 14:10   #96
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Ślub cywilny + obiad zamiast wesela

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Ja będę miała suknię ślubną, ale nie jakąś bogato zdobioną princeskę, bo to nie mój styl szukam czegoś delikatnego, spokojnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a szukałyście w sieciówkach typu mango, czy h&m? Tam często trafiają się prawdziwe perełki - idealne na ślub cywiny <3
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-11 15:10:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.