Pogrzeb -zachowanie przyjaciółki a moje. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-13, 09:43   #31
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: Pogrzeb -zachowanie przyjaciółki a moje.

Cytat:
Napisane przez Natalia0303030 Pokaż wiadomość
Umiesz czytać w ogóle?

Nie ma z nią kontaktu ,bo widocznie poczuł się dotknięty brakiem jej obecność na pogrzebie. A ona skwitowała tylko że ma to w dupie. Mimo że nie poznałam osobiście Jego matki to nie było mi obojętne to co wydarzało się w jego życiu i dziwnie się czuje wysłuchując takich ordynarnych tekstów mając świadomość co on teraz przeżywa. ....
Napisałaś, cytuję: Powiedziała że Y się z nią nie kontaktuje i pewnie dlatego że nie poszła na pogrzeb - co implikuje, że nie miał z nią kontaktu juz wcześniej i było to powodem nieobecności a nie dlatego, że się obraził na nieobecność na pogrzebie. Więc jak ktoś tu ma problemy z językiem, to nie ja
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-13, 09:57   #32
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Pogrzeb -zachowanie przyjaciółki a moje.

Cytat:
Napisane przez Natalia0303030 Pokaż wiadomość
Jeśli w takim tonie chcesz ze mną rozmawiać jak Xfrida to niestety ale nie będę na to reagować. Beata sama nawiązała to tego tematu w rozmowie. . I wyobraź sobie że pracuje i w dniu pogrzebu byłam po nockach .Prawie nie spałam bo musiałam lecieć o 10 rano po zamówioną wiązankę a potem na pogrzeb. Jak się chce to się wszystko da.
Nie, nie zawsze się wszystko da. Zrozum, że to Twoja sprawa, że tam poszłaś. Jeżeli byłaś aż tak zmęczona, to było nie iść. Bo teraz chyba chciałabyś komuś wypomnieć to swoje "poświęcenie", którego ci inni nie chcieli jednak czynić. Robisz z faktu udziału w uroczystościach pogrzebowych coś więcej, czym to naprawdę było.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-13, 10:03   #33
Natalia0303030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 48
Dot.: Pogrzeb -zachowanie przyjaciółki a moje.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie, nie zawsze się wszystko da. Zrozum, że to Twoja sprawa, że tam poszłaś. Jeżeli byłaś aż tak zmęczona, to było nie iść. Bo teraz chyba chciałabyś komuś wypomnieć to swoje "poświęcenie", którego ci inni nie chcieli jednak czynić. Robisz z faktu udziału w uroczystościach pogrzebowych coś więcej, czym to naprawdę było.
Pytałaś się czy pracuje i jak to możliwe że z dnia na dzień mogłam iść na pogrzeb to Ci powiedziałam jak to zorganizowałam. Tyle.

Edytowane przez Natalia0303030
Czas edycji: 2024-03-13 o 10:04
Natalia0303030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-13, 10:17   #34
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Pogrzeb -zachowanie przyjaciółki a moje.

Cytat:
Napisane przez Natalia0303030 Pokaż wiadomość
Pytałaś się czy pracuje i jak to możliwe że z dnia na dzień mogłam iść na pogrzeb to Ci powiedziałam jak to zorganizowałam. Tyle.
Dalej uważam zachowanie koleżanki za wybitnie pozbawione taktu i wulgarne, gdy mówi o śmierci bliskiej osoby kumpla, ale dziewczyny słusznie zwróciły uwagę, że są też przeszkody organizacyjne. Nie dostaniesz urlopu na pogrzeb mamy znajomego (fizycznie obcej osoby), kodeks pracy reguluje szczegółowo z jakich okazji przysługuje urlop okolicznościowy, a nie każdy chce/może wziąć urlop na żądanie z dnia na dzień (czasami są też sztywne grafiki w pracy). Więc pomijając wulgarną wstawkę koleżanki nie jest to takie proste, Tobie udało się to pogodzić czasowo ale nie zawsze jest to możliwe.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-13, 10:27   #35
Natalia0303030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 48
Dot.: Pogrzeb -zachowanie przyjaciółki a moje.

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Dalej uważam zachowanie koleżanki za wybitnie pozbawione taktu i wulgarne, gdy mówi o śmierci bliskiej osoby kumpla, ale dziewczyny słusznie zwróciły uwagę, że są też przeszkody organizacyjne. Nie dostaniesz urlopu na pogrzeb mamy znajomego (fizycznie obcej osoby), kodeks pracy reguluje szczegółowo z jakich okazji przysługuje urlop okolicznościowy, a nie każdy chce/może wziąć urlop na żądanie z dnia na dzień (czasami są też sztywne grafiki w pracy). Więc pomijając wulgarną wstawkę koleżanki nie jest to takie proste, Tobie udało się to pogodzić czasowo ale nie zawsze jest to możliwe.
Wiem że mogą wystąpić przeszkody organizacyjne ale nie o tym tutaj mowa. Gdyby pracowała akurat w tych godzinach i nie miała fizycznej możliwość tam być to nie byłoby tego tematu. No a teksty że ma go w dupie są dla mnie wręcz skandaliczne.
Natalia0303030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-13, 10:34   #36
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Pogrzeb -zachowanie przyjaciółki a moje.

Cytat:
Napisane przez Natalia0303030 Pokaż wiadomość
Wiem że mogą wystąpić przeszkody organizacyjne ale nie o tym tutaj mowa. Gdyby pracowała akurat w tych godzinach i nie miała fizycznej możliwość tam być to nie byłoby tego tematu. No a teksty że ma go w dupie są dla mnie wręcz skandaliczne.
Olać ją i tyle, kolega niech sam zobaczy z kim się kumpluje i na ile może na nią liczyć. Ty wspieraj go na ile możesz, trudne sytuacje weryfikują przyjaźnie.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-13, 10:37   #37
Natalia0303030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 48
Dot.: Pogrzeb -zachowanie przyjaciółki a moje.

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Olać ją i tyle, kolega niech sam zobaczy z kim się kumpluje i na ile może na nią liczyć. Ty wspieraj go na ile możesz, trudne sytuacje weryfikują przyjaźnie.
Mądrze piszesz. Dzięki.
Natalia0303030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-03-17, 13:38   #38
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Pogrzeb -zachowanie przyjaciółki a moje.

Agnieszko-Beata ma kumpla i jego zmarłą matkę w rzyci, Ty możesz mieć ją w tym samym miejscu i uwaga - nawet nie musisz ją o tym informowac, wystarczy ograniczyć/zerwać kontakt z tą osobą


problem solved, nie musisz dziękować
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-17 14:38:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.