Co Ci dała miłość? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-22, 17:59   #1
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121

Co Ci dała miłość?


Witam serdecznie

otóż moje drogie i szanowne czytelniczki mam do was dość specyficzne pytanie, pewnie wielokrotnie już zadawane, aczkolwiek wiążące się z innymi rzeczami, które mnie interesują... wyjdę od tego, że chciałabym poznać wasze zdanie, odpowiedzi, na parę pytań odnośnie miłości...

Czym jest miłość dla was ?
Co wam dała?
Czy czujecie, że coś w was zmieniła, lub zmieniła wasze życie?
Czy myślicie, że miłość jest aż tak silnym uczuciem, że mogłaby w końcu zmienić osoby słabe psychicznie które uważa, że nie są jej godni, kogoś, kto za bardzo przejmuje się ludzmi, tym jak zareagowano by na to ta osoba mowi" poznałam kogoś, kocham", tym co myślą, kogoś niedowartościowanego...? Czy może sprawić, że ludzie po prostu przestaną istnieć aż tak, że będzie " ja i Ty, a reszta śpi?" Oczywiście, że zawsze sa jakieś przeszkody, ale tak generalnie? Piszcie od razu w jakim jesteście wieku

Zapraszam do wypowiedzi i pozdrawiam ciepło
__________________
'Szukaj aż ujrzysz blask
liter i słów drugiego człowieka.
Odnajdziesz w nim siebie...'

karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:14   #2
vanillaa sky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Dot.: Co Ci dała miłość?

miłość... kochałam dotychczas jednego człowieka, uczucie to dało mi siłę i wiarę, optymizm i radość, była to tylko moja miłość, on czuł tylko sympatię, ewentualnie pożądanie. Zrozumiałam dzięki temu uczuciu,że pięknie jest nieść pomoc drugiemu człowiekowi nawet jeśli on tego nie oczekuje. Zmieniłam się, zrobiłam się bardziej ludzka, zrozumiałam przyjaciółki. Mimo że to wszystko się skończyło, a on po trzech latach pozbawił mnie wszelkich złudzeń - wiem,że fajnie jest kochać,ale żyję w przekonaniu,że źle jest mieć świadomość,że odda się za drugiego człowieka całe swoje życie, każdą minutę... bo gdy się go traci (a to nieuniknione ) ciężko jest sobie poradzić, ciężko dojść do siebie i zacząć od nowa.

a teraz "nie kocham jeszcze a już jest mi drogi..."
vanillaa sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:20   #3
coffeinka85
Raczkowanie
 
Avatar coffeinka85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 235
Dot.: Co Ci dała miłość?

co mi dała ...??
ból i cierpienie...
__________________
Każdy dzień zbliża nas do śmierci...
coffeinka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:23   #4
No_Doubt1
Zadomowienie
 
Avatar No_Doubt1
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 764
GG do No_Doubt1
Dot.: Co Ci dała miłość?

Myśl że trzeba sie cieszyć chwilą
No_Doubt1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:23   #5
No_Doubt1
Zadomowienie
 
Avatar No_Doubt1
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 764
GG do No_Doubt1
Dot.: Co Ci dała miłość?

bo nigdy nie wiadomo kiedy sie może to wszystko skończyć...
No_Doubt1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:49   #6
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: Co Ci dała miłość?

szczescie
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:51   #7
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: Co Ci dała miłość?

ukochana osoba przy boku to największe szczęście
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 19:17   #8
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: Co Ci dała miłość?

Miłość( = znalezienie mojej drugiej połówki) całkowicie zmieniła moje życie dzięki niej, nawet przy wiekszych problemach które się pojawiaja na mojej drodze ostatnio dość gęsto, czuje, że i tak życie jest piękne, bo KOCHAM wreszcie kocham prawdziwie, ze wzajemnościa, tak długo na to czekałam.. (prawie 24 lata )
Kiedyś bardzo odczuwałam jej brak, a teraz czuję sie po prostu spełniona.
Nie jest to miłośc wokół ktorej kręci sie wszystko...ale to chyba dobrze
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 19:23   #9
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: Co Ci dała miłość?

Szczęscie
Wiare w siebie i swoje mozliwosci
Poprawe samooceny
Wydoroslenie
Wiele rzeczy . Własciwie to dzieki Tztowi to wszystko Mozna by wiele wymieniać.
verzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:10   #10
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Co Ci dała miłość?

Miłosc dała mi wewnetrzny spokoj...poczucie bezpieczenstwa.
Jestem z moim TŻtem prawie dwa latka...nigdy wczesniej nie czulam sie tak szczesliwa jak teraz.
poczułam ze moge wszystko...ze wszystko jest dla mnie proste a problemy ktore mnie napotykaja rozwiazuja sie same wspaniale jest miec kogos komu mozna zaufac...znajduje ukojenie i harmonie...
cieszy sie we mnie wszystko. zasypiam z usmiechem na twarzy i budze sie z nim
daje mi motywacje i checi do działania
aj duzo by jeszcze pisac
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:15   #11
kaskakaskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 295
Dot.: Co Ci dała miłość?

dla mnie miłość to nie bycie z kimś ,a dla kogoś..
tak więc.. poczucie bezpieczeństwa i stabilność życiowa to chyba te najważniejsze które przyszły wraz z miłością..
__________________
'Cokolwiek prawdziwe się zaczyna -nigdy się nie kończy'
kaskakaskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 20:19   #12
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Co Ci dała miłość?

milosc to dla mnie wielkie szczescie, euforia, mile spedzone wspolnie chwile...

ale tez niestety wiele problemow, zmartwien i klopotow. a sa to problemy z serii tych najbardziej dolujacych i smutnych.
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:34   #13
aksa24
Raczkowanie
 
Avatar aksa24
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 208
Dot.: Co Ci dała miłość?

Co mi dała miłość?
Nowe spojrzenie na życie. Z tą właściwą osoba łatwiej jest znosić trudności losu. Teraz nawet jak mam jakiś problem to odczuwam go jakoś inaczej. Bo wiem, że jest Tż. I jak ja wyolbrzymiam on pokazuje, że to wygląda inaczej.
Dała mi poczucie bezpieczeństwa. Jak myslę o przyszłości to czuje spokój. Wiem, że on jest tym z którym chcę iść przez życie, z którym chcę mieć dzieci, dom, psa, z którym chcę się zestarzeć.
Miłość do mojego Tżta dała mi to, że zapragnęłam tego wszytskiego, że poczułam, że to jest ten moment w życiu i ta właściwa osoba.
Miłość dała mi tez to, że usmiecham się w nocy, gdy sie obudze a mój Tz przytula mnie i całuje choćby w ramię bo tam akurat sa jego usta.
Miłość daje nam chyba zwyczajną radość z życia
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie To czuję, że JESTEM



Kocham...


http://www.suwaczek.pl/cache/f350441464.png?html
aksa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:45   #14
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Co Ci dała miłość?

Czym jest dla mnie miłość..?
Niesamowitym uczuciem, ciepłem... I wierzę, że prawdziwa jest tylko raz w życiu...
Co mi dała...?
Ogromne szczęście, bezpieczeństwo, wiarę w lepsze jutro, siłę, uśmiech na twarzy.
Czy coś zmieniła...?
Wszystko... Całe spojrzenie na świat i przyszłośc...;]
Czy jest aż tak silnym uczuciem aby zmieniać ludzi...?
Uważam, że tak. Przekonałam się o tym na własnej skórze... Kiedy dla człowieka, druga osoba zaczyna być ważniejsza od samego siebie - wszystko się zmienia.
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 21:00   #15
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Co Ci dała miłość?

Cytat:
Napisane przez karsila Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

otóż moje drogie i szanowne czytelniczki mam do was dość specyficzne pytanie, pewnie wielokrotnie już zadawane, aczkolwiek wiążące się z innymi rzeczami, które mnie interesują... wyjdę od tego, że chciałabym poznać wasze zdanie, odpowiedzi, na parę pytań odnośnie miłości...

Czym jest miłość dla was ?
Co wam dała?
Czy czujecie, że coś w was zmieniła, lub zmieniła wasze życie?
Czy myślicie, że miłość jest aż tak silnym uczuciem, że mogłaby w końcu zmienić osoby słabe psychicznie które uważa, że nie są jej godni, kogoś, kto za bardzo przejmuje się ludzmi, tym jak zareagowano by na to ta osoba mowi" poznałam kogoś, kocham", tym co myślą, kogoś niedowartościowanego...? Czy może sprawić, że ludzie po prostu przestaną istnieć aż tak, że będzie " ja i Ty, a reszta śpi?" Oczywiście, że zawsze sa jakieś przeszkody, ale tak generalnie? Piszcie od razu w jakim jesteście wieku

Zapraszam do wypowiedzi i pozdrawiam ciepło
milosc jest darem,spelnieniem marzen i snow,obietnica lepszego jutra.
dala mi poczucie bezpieczenstwa,podwyzszyl a moja samoocene,inaczej spojrzalam na swiat-bardziej pewnie i otwarcie.
zmienila wiele i jeszcze pewnie wiele zmieni. sprawila ze chce byc,bo wiem,ze ktos dla mnie jest,kto czeka,mysli etc. czekalam na nia ponad 20 latek i sie oplacalo,jestem z TZ ponad 14 miesiecy i z dnia na dzien odkrywam uroki milosci,zycze kazdej,kazdemu by odnalazla jej sens
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 22:16   #16
niepoprawnakociara
Raczkowanie
 
Avatar niepoprawnakociara
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 43
Dot.: Co Ci dała miłość?

poczawszy od szczescia, przez bol, po wspomnienia - te mile i te mniej.
niepoprawnakociara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 22:39   #17
bittersweet17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 448
GG do bittersweet17 Send a message via Skype™ to bittersweet17
Dot.: Co Ci dała miłość?

szczeście, wielkie szcześćie, życie było zupelnie inne, problemy przyziemne były niczym... ale przez chwile... później ból, cierpienie, niemalże wykończenie psychicznie... jednakże chciałabym się móc jeszcze raz zakochac... choć najpierw trezba się odkochać...
__________________
uwielbiam Marilyn Monroe <3


Idealna nie jestem ale idealnie sobie z tym radzę ;]



Moja wymianka
bittersweet17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 23:08   #18
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Co Ci dała miłość?

ja się zmieniłam. Jakas taka bardziej wrażliwa się zrobiłam Kiedys bylam twarda jak skala, a teraz na filmach nawet placze
Ogólnie to dała mi szczęście i sens w zyciu
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 23:33   #19
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co Ci dała miłość?

W moim dotychczasowym życiu kochałam dwóch mężczyzn. Bardzo mnie to doświadczyło. Sprawiło, że dziś nauczyłam się do miłości podejść z dystansem i z rozsądkiem.
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 10:45   #20
Kasienka24
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 202
Dot.: Co Ci dała miłość?

Rozcarowanie i nauczkę, że druga osoba nie może być calym światem. Bo kiedy jej sie odwidzi, ty zostajesz z niczym
__________________

Rozczarowania należy palić, a nie balsamować ;-)
Kasienka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 11:18   #21
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Co Ci dała miłość?

[quote=karsila;9437216]

Czym jest miłość dla was ?
Co wam dała?
Czy czujecie, że coś w was zmieniła, lub zmieniła wasze życie?
Czy myślicie, że miłość jest aż tak silnym uczuciem, że mogłaby w końcu zmienić osoby słabe psychicznie które uważa, że nie są jej godni, kogoś, kto za bardzo przejmuje się ludzmi, tym jak zareagowano by na to ta osoba mowi" poznałam kogoś, kocham", tym co myślą, kogoś niedowartościowanego...? Czy może sprawić, że ludzie po prostu przestaną istnieć aż tak, że będzie " ja i Ty, a reszta śpi?"

Po pierwsze. Człowiek kocha od swoich narodzin - matkę, babcie, ojca, brata itd.
fakt, ze chce pokochac kogos obcego wynika w duzej czesci z biologi i instynktów.
Nie sadze by milosc zmieniala czlowieka w jakis istotny sposob. To po prostu czlowiek nagle stwierdza ze chcialby cos w sobie zmienic i spowodowane to moze byc roznymi czynnikami.
A co mi dala? Nic. Jest naturalna czescia mojego zycia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 15:12   #22
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: Co Ci dała miłość?

Miłośc? Dała mi ból i udzucie wiecznej pustki. Jednocześnie zrozumiałam, jak ważna jest druga osoba, że czyjesc szczescie moze byc wazniejsze dla mnie od własnego.
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 15:22   #23
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Co Ci dała miłość?

Cytat:
Napisane przez karsila Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

Czym jest miłość dla was ?
Co wam dała?
Czy czujecie, że coś w was zmieniła, lub zmieniła wasze życie?
Czym jest dla mnie miłość ?? To "coś" co jest między mną a moim TŻ. Miłość to po prostu coś wspaniałego dzięki czemu jesteśmy szczęśliwi ale tego nie da się opisać ^^ To trzeba przeżyć ...
Tak zmieniła mnie ta miłość - czuję się lepsza.
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 15:28   #24
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Co Ci dała miłość?

Cytat:
Napisane przez karsila Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

otóż moje drogie i szanowne czytelniczki mam do was dość specyficzne pytanie, pewnie wielokrotnie już zadawane, aczkolwiek wiążące się z innymi rzeczami, które mnie interesują... wyjdę od tego, że chciałabym poznać wasze zdanie, odpowiedzi, na parę pytań odnośnie miłości...

Czym jest miłość dla was ?
Co wam dała?
Czy czujecie, że coś w was zmieniła, lub zmieniła wasze życie?
Czy myślicie, że miłość jest aż tak silnym uczuciem, że mogłaby w końcu zmienić osoby słabe psychicznie które uważa, że nie są jej godni, kogoś, kto za bardzo przejmuje się ludzmi, tym jak zareagowano by na to ta osoba mowi" poznałam kogoś, kocham", tym co myślą, kogoś niedowartościowanego...? Czy może sprawić, że ludzie po prostu przestaną istnieć aż tak, że będzie " ja i Ty, a reszta śpi?" Oczywiście, że zawsze sa jakieś przeszkody, ale tak generalnie? Piszcie od razu w jakim jesteście wieku

Zapraszam do wypowiedzi i pozdrawiam ciepło
witam karsila ja również się wypowiem, prosiłaś o wiek, mam 20lat
rozmawiamy o miłości męsko-damskiej, gdy jej nie znałam, była dla mnie czymś odległym, aczkolwiek zawsze o niej marzyłam i bardzo pragnęłam dowiedzieć się czy to rzeczywiście prawda, że można świata nie widzieć poza obcą osobą - mam nadzieję,że rozumiesz w jakim sensie użyte jest określenie obca
gdy już zapukała do moich drzwi,byłam bardzo ostrożna i nieufna, lecz dziś już wiem,że nie można przed nią uciec i nie można się schować,jest to motor napędzający, coś wspaniałego, coś co karze mi uśmiechać się szeroko przed snem i tuż po przebudzeniu, coś niezwykłego - uważam,że żadnego uczucia nie można rozebrać na czynniki pierwsze - lecz jakże piękna jest ta jego tajemnica

w moim życiu odmieniła bardzo wiele,teraz wiem,że nie jestem sama, wiem,że obawy,które miałam wcześniej nie są słuszne, wiem,że mogę żyć tak jak każdy inny,spotkanie tej właściwej osoby jest niezwykle ważne, to spore dowartościowanie człowieka, uśmiech na twarzy, czułość i coś bez czego nie warto żyć, myślę,że uczucie zmienia człowieka, jest to niewątpliwe, razem można zrobić więcej - bo mamy już cztery ręce
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 15:38   #25
Shannon94
Raczkowanie
 
Avatar Shannon94
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 60
Dot.: Co Ci dała miłość?

A mi miłosc dała sens do życia. Kazdego dna rano, po przebudzeniu sie jak pomysle o NIM to chce mi sie życ, wszystko nabiera sensu i mem siłę. ;]
Shannon94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 15:42   #26
Nenya_89
Zadomowienie
 
Avatar Nenya_89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 447
Dot.: Co Ci dała miłość?

Cytat:
Napisane przez karsila Pokaż wiadomość
Czym jest miłość dla was ?
Co wam dała?
Czy czujecie, że coś w was zmieniła, lub zmieniła wasze życie?
Czy myślicie, że miłość jest aż tak silnym uczuciem, że mogłaby w końcu zmienić osoby słabe psychicznie które uważa, że nie są jej godni, kogoś, kto za bardzo przejmuje się ludzmi, tym jak zareagowano by na to ta osoba mowi" poznałam kogoś, kocham", tym co myślą, kogoś niedowartościowanego...? Czy może sprawić, że ludzie po prostu przestaną istnieć aż tak, że będzie " ja i Ty, a reszta śpi?" Oczywiście, że zawsze sa jakieś przeszkody, ale tak generalnie? Piszcie od razu w jakim jesteście wieku
Miłość jest dla mnie najważniejsza. Jako, że nigdy nie miałam nikogo, czułam się nikim bo nawet rodzina się mną nie interesowała, TŻ stał się dla mnie całym życiem. Czasem się zastanawiam co by było gdybym z nim nie była. I czasem myślę, że chyba by mnie nie było. Zwaliło mi się wiele na głowę i gdyby nie to, że "mam" miłość pewnie bym się poddała.
Miłość dała mi poczucie że jednak nie jestem beznadziejna, że mam w sobie coś co się komuś spodobało. Miłość dała mi oparcie, bezpieczeństwo, mam z kim porozmawiać, pośmiać się, spędzić czas. Dała mi sens życia.
Czy zmieniła? Tak. Jestem bardziej otwarta, mniej się boję ludzi. Nadała życiu sens o czym już pisałam.
I myślę, że miłość może zmienić ludzi. Miałam taki przykład chłopaka z klasy. Przykład radykalny i dlatego o nim piszę. W pierwszej klasie liceum kolega był pośmiewiskiem prawie całej klasy. Dał z siebie robić idiotę, nie przeciwstawiał się temu. Ale już w drugiej klasie był osobą całkiem inną. Przed wakacjami poznał dziewczynę. Stał się pewny siebie, już nikt się z niego nie śmiał, stał się takim jakby organizatorem i osobą pewną siebie. Myślę, że to właśnie miłość go zmieniła. Nie wiem czy o taką zmianę Ci chodziło.
Piszecie, że miłość przynosi cierpienie - tak, ja też wiele cierpiałam. Ale zależało mi na tym uczuciu i o nie walczyłam. Nie zrezygnowałam i nie poddawałam się. Trzeba się starać a nie liczyć tylko na tą drugą osobę.

Edit: zapomniałam o wieku - mam 19 lat
__________________

Książki, strona po stronie - klik
Nenya_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 15:51   #27
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Co Ci dała miłość?

szczęście&więcej nerwów (ale tego pierwszego więcej)
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 15:58   #28
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Co Ci dała miłość?

Milosc sprawila, ze:

- jestem bardziej odpowiedzialna;
- nie mysle tylko o sobie;
- budze sie codziennie rano szczesliwa;
- mam o kogo dbac;
- jestem duzo dojrzalsza niz kiedys;
- jest ktos, kto kocha mnie taka jaka jestem i mimo wszystko;
- czuje sie wreszcie bezpieczna;
- umiem mowic o uczuciach;
- czuje sie atrakcyjna;
- moge sie rozwijac duchowo;

Milosc jest sensem mojego zycia!
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 16:48   #29
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Co Ci dała miłość?

sprawiła ze staje sie lepsza bo mam siłe, inspiracje i motywacje zeby pracowac nad soba. pomogła wydoroslec i dojrzalej spojrzec na zycie. oduczyła troche egoizmu, nauczyła kompromisów. nauczyła cieszyc sie chwilą
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 17:57   #30
lalinka23
Raczkowanie
 
Avatar lalinka23
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 484
Dot.: Co Ci dała miłość?

chec do zycia, szczescie, poczucie wartosci ale i wiecej nerwow
__________________
~you can't break a girl who is already broken
lalinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-07 23:16:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.