Ciągle wchodzę w toksyczne związki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-11, 13:36   #61
Basiabasiako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Każda moja relaca była przemocowa więc może to ja też prowokuje bo się czepiam np.o to,że ktoś wrócił po 3 dniach,robię awantury o syf itd .

Później mi się o to obrywa.

Pierwszy podniósł na mnie rękę nie urzędył,drugi uderzył,wyzywał,później się okazało,że zdradzał.

W między czasie ślub chciał brać,kolejny był alkoholikiem który też mnie wyzywał,a kolejny ojciec dziecka nie lepszy.

Co ciekawe dwóch z nich ma ślub,i owszem pierwszy zdradza swoją bo sam mi się przyznał,kolejny traktuje żonę też okropnie.

Tylko one są uległe się nie odzywają nie robią awantur.

Może to jest przyczyną być uległa nie odzywać się usługiwać? Bo już pomysłu nie mam co jest nie tak

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Każda moja relacją była przemocowa więc może to ja też prowokuje bo się czepiam np.o to,że ktoś wrócił po 3 dniach,robię awantury o syf itd .

Później mi się o to obrywa.

Pierwszy podniósł na mnie rękę nie urzędył,drugi uderzył,wyzywał,później się okazało,że zdradzał.

W między czasie ślub chciał brać,kolejny był alkoholikiem który też mnie wyzywał,a kolejny ojciec dziecka nie lepszy.

Co ciekawe dwóch z nich ma ślub,i owszem pierwszy zdradza swoją bo sam mi się przyznał,kolejny traktuje żonę też okropnie.

Tylko one są uległe się nie odzywają nie robią awantur.

Może to jest przyczyną być uległa nie odzywać się usługiwać? Bo już pomysłu nie mam co jest nie tak .

I to nie ma żadnego związku czy pracowałam czy też nie,bo w tamtych byłam niezależna

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Rzucałam dla facetów stała pracę,żeby się przeprowadzić do innego miasta,nawet państwa.

Robiłam dla nich wszystko tak jak chcieli i wyszłam z tym najgorzej.

Żaden mnie nie docenił i nie kochał prawdziwie to przykre
Basiabasiako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 13:39   #62
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Acha. Czyli praktycznie nie zrobiłaś nic żeby było lepiej. Byłaś w przemocowym, patologicznym związku i nie zrobiłaś nic. Potrzebujesz kasy na podstawowe wydatki i nikogo nie poprosiłas o pomoc.

Siedzisz i biadolisz jak to jest ci trudno, ale nie zrobiłaś nic by to zmienić.

Rozsądna kobieta na twoim miejscu poruszyła by niebo i ziemię żeby wyjść na prostą. Ty na każdą propozycję masz tylko wymówki. Tak się nie da bo..., tego nie zrobię bo..., tak nie mogę bo..., tego nie zrobiłam bo....

No sorry ale nie ty pierwsza jesteś samotna matka. Inne jakoś sobie dają radę, tylko ty jedna biedulka nic nie możesz.

Troll nie troll, ale są kobiety które postępują tak jak tu jest opisane i nie widzą w tym nic złego. Smutne to.

Edytowane przez Flashdance
Czas edycji: 2024-02-11 o 13:45
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 13:46   #63
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Autorko. Wybacz, ale brzmisz jak typowa Karyna, o ile zwyczajnie nie trolujesz. Pchasz się ciągle w przemocowe związki, nie potrafisz się uchronić przed ciążą, pomocy znikąd, do pracy iść nie możesz i pozostaje Ci tylko żerowanie za środki publiczne. Wybacz, ale jakoś mi Cię nie żal, bo sama doprowadziłaś się do takiej sytuacji, to ty jesteś za to odpowiedzialna. W Twojej sytuacji najlepszym wyjściem wydaje mi się, że dobrze by było jakbyś przemyślała oddanie dziecka do adopcji. Bo ona z taką rodziną albo raczej jej brakiem będzie miała ciężkie dzieciństwo i do tego bardzo złe wzorce. Dziwi mnie, że w ogóle zdecydowałaś się urodzić skoro to była wpadka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 13:46   #64
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 599
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Cytat:
Napisane przez Basiabasiako Pokaż wiadomość


Może to jest przyczyną być uległa nie odzywać się usługiwać? Bo już pomysłu nie mam co jest nie tak
Ja mam. Wybierać lepszych facetów, a nie patrzeć tylko na ich kasę. Nie każdy facet to przemocowiec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 13:49   #65
Basiabasiako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Ale nie było w związkach od razu takich akcji jak pisałam,nie było przemocy od razu tylko po latach.

Dlaczego mam oddać do adopcji skoro może dostanę te alimenty i meszkanie mam dość tanie.

Dlatego wniosłam o alimenty i czekam

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Nie mieli kasy

Później się dorabiali lepsza praca albo coś dostali.

Jednemu wzięli kredyt na mieszkanie,drugiemu 100 tys.pozyczki ktora spłaca jego mama do teraz ...
Basiabasiako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 13:49   #66
AshaShadow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 25
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Dlaczego nie spróbujesz w McDonaldzie? Tam idą na rękę z grafikiem i możesz powiedzieć, że masz możliwość pracować tylko w określonych godzinach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaShadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 13:52   #67
Basiabasiako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Zawsze byłam na nie jeżeli chodzi o ślub i to był błąd.

Dlatego praca teraz jak najszybciej nawet część etatu wtedy sobie kogoś znaleźć bo w dwójkę łatwiej i nie bronić się przed ślubem
Basiabasiako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-02-11, 13:53   #68
AshaShadow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 25
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Cytat:
Napisane przez Basiabasiako Pokaż wiadomość
Zawsze byłam na nie jeżeli chodzi o ślub i to był błąd.

Dlatego praca teraz jak najszybciej nawet część etatu wtedy sobie kogoś znaleźć bo w dwójkę łatwiej i nie bronić się przed ślubem
Że co? A co by Ci dał ślub w tej sytuacji? I dlaczego znów chcesz się uwieść na jakims chłopie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaShadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 13:54   #69
Basiabasiako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Tak właśnie chce iść tam do Mc donald bo już dzwoniłam i kazali mi iść zapytać do konkretnych restauracji bo nie maja wglądu na jaką zmianę potrzebują akurat .

Tylko poczekam do myślę środy jak się nic nie wydarzy żeby puścić do przedszkola dziecko
Basiabasiako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 13:56   #70
AshaShadow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 25
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Cytat:
Napisane przez Basiabasiako Pokaż wiadomość
Tak właśnie chce iść tam do Mc donald bo już dzwoniłam i kazali mi iść zapytać do konkretnych restauracji bo nie maja wglądu na jaką zmianę potrzebują akurat .

Tylko poczekam do myślę środy jak się nic nie wydarzy żeby puścić do przedszkola dziecko
W mcdonaldzie nie ma zmian tylko płynne godziny pracy, niektórzy przychodzą na 6, inni na 7:30, 9, 11 itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaShadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 13:58   #71
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Sama wybierasz takich facetów. Ja nigdy nie miałam faceta, który choćby by pomyślał podnieść na mnie rękę. Na studiach miałam taką koleżankę, która lgnęła do takich dziwnych typów. Jeden lepszy od drugiego. Każdy ją bił, każdy miał coś wspólnego z dragami, więzienie, raz nawet spotykała się z gościem co śpi pod mostem. W efekcie też wpadła, a tatuś to jakiś kryminalista co siedzi. Nie wiem skąd ona brała tych wszystkich księciów. Nie rozumiem takich kobiet jak ty, totalnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-11, 14:05   #72
Basiabasiako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Tu nie chodzi,że nie rozumiesz tylko takie moje zachowanie wynika z czegoś,że zwykły szary chłopak mnie nudzi.

A imponuje takie którego można zmienić który ma coś za uszami.

Nie wiem skąd to wynika musiałabym z psychologiem na ten temat porozmawiać
Basiabasiako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 14:17   #73
AshaShadow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 25
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Cytat:
Napisane przez Basiabasiako Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi,że nie rozumiesz tylko takie moje zachowanie wynika z czegoś,że zwykły szary chłopak mnie nudzi.

A imponuje takie którego można zmienić który ma coś za uszami.

Nie wiem skąd to wynika musiałabym z psychologiem na ten temat porozmawiać
Więc nie wchodzi w zadna relacje dopóki nie będziesz pod opieką psychologa. Bo Twoje wybory sa patologiczne i tylko będziesz krzywdziła swoje dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaShadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 14:40   #74
Basiabasiako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Tak wiem nawet nie zmierzam
Basiabasiako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 15:03   #75
havarti
Raczkowanie
 
Avatar havarti
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Cytat:
Napisane przez Basiabasiako Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi,że nie rozumiesz tylko takie moje zachowanie wynika z czegoś,że zwykły szary chłopak mnie nudzi.

A imponuje takie którego można zmienić który ma coś za uszami.

Nie wiem skąd to wynika musiałabym z psychologiem na ten temat porozmawiać
Łobuz kocha najbardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
havarti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 15:25   #76
Basiabasiako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Tylko te łobuzy to tak nie od razu wychodzi z nich prawdziwa natura na początku próbują się maskować,są czerwone lampki ale się je ignoruje.

Poprzedni narzeczony jak go chciałam zostawiać kazał mi wejść do wc z nim wziął słuchawkę do prysznica kilka razy przewiesił sobie ja koło szyji i głowa mu tak zwisała,powiedział że się powiesi jak z nim zerwę tylko następnym razem jak mnie przy tym nie będzie.

To było pół roku znajomości,bo pamiętam mocno pił po kilu miesiącach i coś mi w nim nie pasowało .

I mówię lepiej wcześniej to zerwać.

I tak brnęłam przerażona i później było coraz gorzej .

Jednak ma już żonę i dwójkę dzieci zamknął ją w domu rodzi te dzieci nigdzie nie wychodzi,nie ma znajomych ona.

Tak jak on zawsze chciał,poszłuszna żona która wypierze,ugotuje i się nie będzie odzywać wcale .

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Bo łatwiej jest w dwójkę? I nie chce być ciągle sama siedzieć w czterech ścianach i gapić się w sufit czy oglądać serial samotnie ...

Sensu to nie ma nie lubię być sama

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Chociaż po każdym długim związku byłam bardzo długo sama,i czułam się z tym okropnie

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Kobieta bez męża to masakra na każdej imprezie rodzinnej patrzeli na mnie jak na wariatkę że znowu nie wyszło.
Basiabasiako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 15:25   #77
AshaShadow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 25
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Przecież nie jesteś sama, masz coreczkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaShadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 15:34   #78
Basiabasiako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

W sumie tylko na brata ślubie każdy jego znajomy itd.po ślubie brat też wstyd mi porpostu

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

No to fakt facet tylko dodatek ale samotna matka to porażka tak jak mi kiedyś powiedzieli,że mi nie wyszlo że zostałam sama

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

A byłam odważna żeby nie tkwić w relacjach toksycznych bo większość w takich tkwi i jakoś funkcjonują a ja teraz samotna matka czyli coś ze mną nie tak.

Skoro dwóch ex ma żony...
Basiabasiako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 15:36   #79
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

To przerażające, że dziecko wychowujesz. Nic się przez te lata nie zmieniłaś. Biedna mała.

Wysłane z mojego M2006C3LG przy użyciu Tapatalka
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-11, 15:43   #80
AshaShadow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 25
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Cytat:
Napisane przez Basiabasiako Pokaż wiadomość
W sumie tylko na brata ślubie każdy jego znajomy itd.po ślubie brat też wstyd mi porpostu

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

No to fakt facet tylko dodatek ale samotna matka to porażka tak jak mi kiedyś powiedzieli,że mi nie wyszlo że zostałam sama

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

A byłam odważna żeby nie tkwić w relacjach toksycznych bo większość w takich tkwi i jakoś funkcjonują a ja teraz samotna matka czyli coś ze mną nie tak.

Skoro dwóch ex ma żony...
Ale Ty też jesteś toksyczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaShadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 15:50   #81
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

A to nie Ty z nożem do swojego konkubenta wyskoczyłas, żeby go nastarszyc?
Włos się jeży na głowie od tej patologii. Wy dorośli jesteście i kij z wami, ale to bicie, plucie i resztę sufu dziecko ogląda. No ale lepiej zamknąć jape i to znosić, byle portki były. Masakra.

Wysłane z mojego M2006C3LG przy użyciu Tapatalka
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 16:29   #82
Basiabasiako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Jakim nożem?myślę że wtedy to on by na policję zadzwonił gdyby się coś takiego działo .

Najgorzej,że wśród jego znajomych których znalazłam pojawił się filmik je** konfidentów,☠☠☠**kur**

Do tego słuchać go w tle,że może jakiegos gwałciela,i że oni się pod tym podpiszą.

Do mieszkania musi wrócić po swoje rzeczy lodówkę chce mu wywalić na śmietnik mimo,że ma na wynajętym mieszkaniu
Basiabasiako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 16:32   #83
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 434
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

moze ktos doradzi temu facetowi zeby dziecko ci odebrac,z taka rozmemlana ,nie umiejaca sie ogarnac matka ktora lubi chlopakow co maja cos za uszami a nie miedzy nimi to raczej tego dzieciaka dobra przyszlosc nie czeka

jestem przekonanana ze to wizazanka88 powrocila

facet jesli ma troche rozumu to zabierze dzieciaka do siebie pusci do przedszkola i ciebie poda o alimnety zamiast miec wrzoda na dupie przez nastepne 18 czy wiecej lat do utrzymania (nie mysle o dziecku w tym momencie)
__________________
z wizazem od 12.2004

Edytowane przez xfrida
Czas edycji: 2024-02-11 o 17:53
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 16:37   #84
Basiabasiako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Prosiłam jego kolegów żeby mu coś przepowiedzieli to i przelew na koncie się pojawił,i nagle po dziecko chce się też pojawić i być może lodówki mi nie zabierze.

I uda mi się,żeby mi łóżko też zostawił bo na materacu słabo mi się uśmiecha spać.

Tym bardziej,że najlepiej to wywalić na śmietnik a mi nie dać...

Wiem,że może zrobić z tym co chce bo to jego rzeczy ale po co te złośliwości po rozstaniu?Nie rozumiem tego kompletnie,mój poprzedni jak go zostawiłam zachowywał się nie lepiej jeździł za mną autem,wyczekiwał pod domem mimo,że spotykał się już z inną

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Nie bardzo rozumiem?

Przecież na dziecko każdy facet musi łożyć mniej czy więcej,jego żona nie byłam to alimentów mi płacić nie będzie musiał.

Wiec jak na siebie i na dziecko .

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

No nie wiem jak ma odebrać dziecko skoro tam nim średnio się interesował i znikał na kilka dni

Trochę słabo no chyba,że wychowywałaby go opiekunka,to już trochę słabo

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Droga Pani ale praca jest też ciężka przy dziecku

Nie każdy facet to ogarnie
Basiabasiako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 16:51   #85
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Też uważam, że to ona.

Baśka, a może to niegłupi pomysł, żeby ojciec wziął do siebie dzieciaka. Jego chociaż stać na nianię. A ty zakasujesz rękawy i do roboty. I alimenty będziesz mu płacić. Nie będzie wymówki, że nie ma jak pójść do roboty. A może z czasem się ogarniesz i weźmiesz mała do siebie.
Z jednym i drugim rodzicem będzie miała przerąbane, ale ojca chociaż stać na wychowanie dziecka.

Wysłane z mojego M2006C3LG przy użyciu Tapatalka
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 16:59   #86
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
może to niegłupi pomysł, żeby ojciec wziął do siebie dzieciaka. Jego chociaż stać na nianię.
Dokładnie. Mam nadzieję, że facet w końcu się ocknie i odbierze jej prawa rodzicielskie. Lepiej żeby dziecko wychowywało się w spokojnym domu niż patologii, gdzie matka zamiast pójść do pracy jak normalny człowiek łazi po mopsach, jeździ na wakacje ze sponsorami i wchodzi w kolejne "związki" z facetami, którzy ją piorą.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 17:16   #87
Basiabasiako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Przecież ja nie mam sponsora ani żadnego faceta

Aaa no tak facet który imprezuje no może mieć dziecko przy sobie no nie bardzo,nadal nie rozumiecie,że jak dziecko jest przy matce to ojciec musi większe koszta alimentów ponosić.

Odebranie matce praw,że nie ma pracy to brak szans .

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Mops jest po to żeby pomóc osobie która została bez pracy i środków nic w tym złego nie jest

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Niania żeby dzieckiem opiekowała się dobre sobie

No właśnie dlatego lepiej żeby dał wysokie alimenty,żeby dziecko mogło zostać z matkom ktora ma więź.Wy wszystko do pieniędzy sprowadzacie owszem są ważne,ale póki co jest 800 plus będą alimenty inne dodatki i sobie poradzimy.

Chce spróbować z rodzinnym jak będą alimenty,z dodatkiem osłonowym,może dodatkiem do mieszkania i jakoś to będzie

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Kobieto pracować bez dziecka a z dzieckiem to różnica.

Szkoda,że nie macie dzieci i pojęcia w ogóle o czym piszecie to nie dam rady już tłumaczyć nawet

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

A znajomy którego znam wiele lat zaproponował mi wyjazd jaki sponsor

Ja rozumiem,że musisz za siebie płacić bo nikt nie chce tego zrobić ale to nie od razu jakiś sponsor

Sponsor to ktoś kto płaci nagminnie za wszystkie zachcianki

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Dziecko potrzebuje czasu z rodzicem,wyjść itd .

Nie tylko pieniędzy,nianiek je trzeba wychować
Basiabasiako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 17:20   #88
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

No cóż, toksyczna osoba, wchodzi w toksyczne związki, tworzy patologiczny dom i w dodatku ma dziecko. Nie ma się co dziwić że dziecko z problemami psychologicznymi.

Jakoś tak w twoich postach widać mało troski o dziecko. Bardziej martwisz się że jesteś bez faceta niż o to że skrzywdziłas dziecko. Tak, dziecko powinno zostać ci odebrane, bo nie rozumiesz jak bardzo je skrzywdziłas i krzywdzisz nadal. Przy tobie nie ma szans na normalne dzieciństwo.

Kompletnie nic nie rozumiesz z tego co tu wszyscy piszą. Ani jedno słowo do ciebie nie dotarło. Robisz z siebie ofiarę, podczas gdy to ty jesteś odpowiedzialna za swoje nieudane życie.

A te bzdury które tu wypisujesz (typu że normalny chłopak cię nudzi) ciężko nawet jakoś sensownie skomentować.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 17:26   #89
Basiabasiako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Właśnie chyba dobrze,że udało mi się wyjść z takiego związku i szukać rozwiązania?

Miałam siedzieć ciągle w tej relacji ?

Dziecko miało problem z adaptacją w przedszkolu nic więcej nikt nie wyłapał,więc nie mówione,że to problemy w związku w jakim byłam.

Mamy co jeść itd.

Narazie nam nic nie brakuje.

Więc jakie ma mieć problemy,pisałam że wysłał nam jakieś pieniądze mało bo mało ale jednak w tym miesiącu to już prawie 3 tys. na miesiąc bo pozbyłam się trochę jej rzeczy,800 plus i 1,5 tys.ktore on wysłał.

Więc jakie ma mieć problemy?

Zabezpieczyłam powództwo alimentów,może coś MOPS przyzna później jakieś dodatki i w czym ma mieć problem?

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Nic już nie poradzę nie wylapałam kolejnego toksyka od samego początku bo był szacunek może miłość

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

W jaki sposób skrzywdziłam?

W dużych miastach rozpada się mnóstwo małżeństw związków nie ja pierwsza
Basiabasiako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-11, 17:28   #90
AshaShadow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 25
Dot.: Ciągle wchodzę w toksyczne związki

Dziewczyny to troll czy ona ma tak mało rozumu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaShadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-19 14:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.