Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-28, 10:31   #2101
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Lee zdopingowalas mnie kobietko i zaczynam szukac gabinetu ale obawiam sie ze taniej niz te 230zl nie znajde:\
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 10:39   #2102
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Lee zdopingowalas mnie kobietko i zaczynam szukac gabinetu ale obawiam sie ze taniej niz te 230zl nie znajde:\
myślę,że warto iść do kosmetyczki najpierw na rozmowę.Myślę,że jeśli kosmetyczka ma swój prywatny zakład i wiemy,że będziemy chodzić na zabiegi to myślę,że co do ceny można się dogadać
Myślę dziewczynki,że mamy wiele lat życia przed sobą więc warto zrobić brzuch.Ja mam też bliznę na nodze i ją likwiduję mikrodermabrazją .Bardzo chcę w te wakacje pokazać światu brzuch i włożyć spodenki.
Może się uda????
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 11:02   #2103
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ja mam rozstępy na udach, pośladkach, trochę na biodrach i łydkach. Pewnie gdybym chciała wszystkie zlikwidować poprzez mikrodermabrazję wydałabym fortunę. Większość zawdzięczam dojrzewaniu, część szybkiemu przytyciu.
Lee, na zdjęciu, które wkleiłaś rozstępy są naprawdę niemal niewidoczne! Oby tak dalej.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 11:15   #2104
Kryszynka9008
Raczkowanie
 
Avatar Kryszynka9008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 420
GG do Kryszynka9008
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
DO KRYSZYNKA9008

Mój brzuch wyglądał podobnie jak Twój.Byłam załamana.Po fotce trudno mi stwierdzić jak głębokie są Twoje rozstępy bo moje były bardzo głębokie.Myślę ,że mikrodermabrazja Tobie pomoże.
Powinnaś kupić PEELING GRUBOZIARNISTY i trzeć brzuch ,aż się zrobi czerwony bo to też pomaga.
KRYSZYNKA nie zastanawiaj się i nie warto cierpieć tylko jeśli masz pieniądze to koniecznie idz do kosmetyczki na jakiś zabieg.
PAMIĘTAJ,ŻE jeśli chodzi o zabieg mikrodermabrazji to konieczne będzie jakieś 10 wizyt.
POZDRAWIAM
A gdzie ten peeling kupujesz i czy to jakas konkretna firma?
Dzieki za pocieszenie

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Właśnie dzwoniłam do studia u mnie w miescie i do konca maja mikrodermabrazja jest w promocji za 90 złmysle ,ze szybciej pojde a poza promocja 120zl to przyzwoita cena.
__________________
NIUNIEK
24.o1.2oo9 r
21.o8.2o1o r. Oficjalnie powiedziałam "Tak"
I Serca mam znów Dwa 18.o3.2oo14
Kryszynka9008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 11:25   #2105
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
ile płacisz za mezoterapię????i ile Tobie potrzeba takich zabiegów by usunąć rozstępy?
A co do możliwości usunięcia rozstępów jestem pewna w 100% ,że można e usunąc .Kiedyś byłam załamana wyglądem brzucha,a teraz już nie i jestem szczęśliwa ,że zdecydowałam się na zabiegi bo wiem,że warto
zapłąciłam 480 zł,poszły dwie ampułki po 240 zł ale wiesz na mój brzuch trzeba dużo ,bo to rozstępy po ciązy ,rozległe ,jak komus wykoczy kilka bo przytył to inna sprawa,nie wiem jeszcze ile potrzeba będzie,myślę ,że po następnym będę wiedziała

acha ,i ja poszłam do lekarza dermatologa estetyka.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )


Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2009-03-28 o 11:27 Powód: dopiska
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 14:13   #2106
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

witam dziewczyny. ja nie bylam w ciazy,a nagle patrze ze mam rozstepy na boczkach(brzuch) ale sa przezroczyste i nie widzialam zeby byly czerwone,czy to mozliwe ze od razu staly sie przezroczyste? a moze przez to ze chodzilam na solarium to nie widzialam ze byly czerwone.. jak mozna sie ich pozbyc??
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 15:15   #2107
fergie83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 55
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

wiadomo, ze po rzadnym kremie itp. rozstepy nie zejda w 100% ani cellulit tez. wie to kazdy kosmetolog i kosmetyczka. skuteczne sa: SERUM 2W1 NA ROZSTĘPY REDUCE50 zl w aptece 200 ml. SORBET DO CIAŁA CLARENA 65 zl 250 ml, MYDŁO NA ROZSTĘPY DR WARDI SHAN.
LINIA PIELĘGNACYJNA SKINCARE BODY CONCEPT FREI.
ZESTAW DLA MŁODYCH MAM CLARINS -50 funtow.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

ja mam rozstepy na udach, ale malo i nie sa bardzo widoczne, na szczescie, wspolczuje wam rozstepow. ja bym sie nie zdecydowala na tyle dzieci zeby sie doprowadzic do takiego stanu. to smutne. dobte sa tez kremy: Krem Celluli-Performance Payot -152 zl, Żel przeciw rozstępom Perfect Sculpt Decleor- 170 zl, Krem przeciw rozstępom Chicco- 69 zl, Krem do ciała Re-Nutriv Platinum Estee Lauder- 670 zl.
fergie83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 16:47   #2108
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez fergie83 Pokaż wiadomość
wiadomo, ze po rzadnym kremie itp. rozstepy nie zejda w 100% ani cellulit tez. wie to kazdy kosmetolog i kosmetyczka. skuteczne sa: SERUM 2W1 NA ROZSTĘPY REDUCE50 zl w aptece 200 ml. SORBET DO CIAŁA CLARENA 65 zl 250 ml, MYDŁO NA ROZSTĘPY DR WARDI SHAN.
LINIA PIELĘGNACYJNA SKINCARE BODY CONCEPT FREI.
ZESTAW DLA MŁODYCH MAM CLARINS -50 funtow.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

ja mam rozstepy na udach, ale malo i nie sa bardzo widoczne, na szczescie, wspolczuje wam rozstepow. ja bym sie nie zdecydowala na tyle dzieci zeby sie doprowadzic do takiego stanu. to smutne. dobte sa tez kremy: Krem Celluli-Performance Payot -152 zl, Żel przeciw rozstępom Perfect Sculpt Decleor- 170 zl, Krem przeciw rozstępom Chicco- 69 zl, Krem do ciała Re-Nutriv Platinum Estee Lauder- 670 zl.
myślę,że to nie chodzi o ilośc dzieci jeśli chodzi o rozstępy.Jedna skóra ma predyspozycje do rozstępów inna nie.Moja koleżanka ma troje dzieci i brzuch śliczny.

A CO DO KOSMETYKÓW,KTÓRE PODAŁAŚ TO TEŻ SAME NIE POMOGĄ.pOTRZEBNE SĄ ZŁUSZCZANIA SKÓRY I TO GŁĘBOKIE

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

KRYSZYNKA

jeśli chodzi o peeling to ja kupuje gruboziarnisty.Ostatnio kupiłam lirene.Peeling możesz sobie sama w domu zrobić do zwykłego kremu lub żelu do mycia ciała dodaj sól kuchenną.Dobry peeling to fusy z kawy i trzeba trzeć do upadłego.Wczoraj przeglądałam allegro i widziałam profesjonalne peelingi firmy ziaja 250 ml bardzo tanio
i głowa do góry
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 16:50   #2109
fergie83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 55
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

racja co do dzieci, ale jak ktos ma juz w mlodym wieku reostepy, to co to bedzie po ciazy a nawet kilku? az strach sie bac. jak sie mozna kochac z takimi rozstepami? w ubraniu? po ciemku? bo ja bym sie krepowala przed facetem. wiadomo, ze to nie nasza wina, ale to troche obciach i wstyd. fajnie jak facet jest tolerancyjny, ale wiekszosc by ucieklo na widok rozstepow. zgadzam sie z tym zluszczaniem.
fergie83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 16:55   #2110
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez fergie83 Pokaż wiadomość
wiadomo, ze po rzadnym kremie itp. rozstepy nie zejda w 100% ani cellulit tez. wie to kazdy kosmetolog i kosmetyczka. skuteczne sa: SERUM 2W1 NA ROZSTĘPY REDUCE50 zl w aptece 200 ml. SORBET DO CIAŁA CLARENA 65 zl 250 ml, MYDŁO NA ROZSTĘPY DR WARDI SHAN.
LINIA PIELĘGNACYJNA SKINCARE BODY CONCEPT FREI.
ZESTAW DLA MŁODYCH MAM CLARINS -50 funtow.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

ja mam rozstepy na udach, ale malo i nie sa bardzo widoczne, na szczescie, wspolczuje wam rozstepow. ja bym sie nie zdecydowala na tyle dzieci zeby sie doprowadzic do takiego stanu. to smutne. dobte sa tez kremy: Krem Celluli-Performance Payot -152 zl, Żel przeciw rozstępom Perfect Sculpt Decleor- 170 zl, Krem przeciw rozstępom Chicco- 69 zl, Krem do ciała Re-Nutriv Platinum Estee Lauder- 670 zl.
niekoniecznie trzeba mieć stado dzieci aby mieć rozstępy ,te wszystkie kremy nie pomogą,równie dobrze można użyć zwykłej oliwki i masować i szorstką rękawicę,wtedy skóra robi się delikatniejsza.szkoda wydawać grubą kase na te mazidła......
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 17:16   #2111
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

oczywiście zgadzam się w 100% ,że szkoda kasy w drogie kremy ja już je przetestowałam lepsza oliwka do nawilżenia i peeling

a co do wstydu to jak się ma kochającego męża to On tego nie widzi i Jemu te rozstępy nie przeszkadzają.Mój mąż mnie kocha i zawsze mi powtarza,że On nie widzi problemu.Mówi mi ,że inni moją gorsze problemy i ,abym się nie martwiła brzuchem.Naszczęście brzuch mój już jest prawie ok i za małe pieniądze.
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 18:55   #2112
fergie83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 55
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

to pogratulowac meza i ciesze sie,ze sie udalo ich pozbyc. dobre sa tez i tansze: Dax Cosmetics - Perfecta Mama - Intensywny preparat przeciw rozstępom, Mustela - 9 miesięcy - intensywnie działający krem na rozstępy i blizny, Mustela - Vergetures Double Action - Maternite 9 Mois - żel-krem przeciw rozstępom o podwójnym działaniu- te niestety droższe-100 zl, Barwa - Talia Fitness - Perfect Body - Masaż przeciw rozstępom-14 zl, Dax Cosmetics - Perfecta Body - Galaretka przeciw rozstępom-20 zl, Gerber - Krem przeciw rozstępom-26 zl, Dax Cosmetics - Perfecta Extra Slim - Serum koncentrat wyszczuplający do szybkiej redukcji rozstępów-13 zl, L'Oreal - Body Expertise PerfectSlim - Korektor rozstępów - krem ujędrniający na rozstępy-49 zl.
fergie83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 19:04   #2113
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

http://www.la-perla.pl/bi-one_-_nowo...rozstepow.html
zobaczcie tą stronę dziewczynki
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 20:26   #2114
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
oczywiście zgadzam się w 100% ,że szkoda kasy w drogie kremy ja już je przetestowałam lepsza oliwka do nawilżenia i peeling

a co do wstydu to jak się ma kochającego męża to On tego nie widzi i Jemu te rozstępy nie przeszkadzają.Mój mąż mnie kocha i zawsze mi powtarza,że On nie widzi problemu.Mówi mi ,że inni moją gorsze problemy i ,abym się nie martwiła brzuchem.Naszczęście brzuch mój już jest prawie ok i za małe pieniądze.
mój też ,kocha mnie i mój brzuch

czytałam przewczoraj o tej metodzie Bi-one Fajnie jest a te paskudztwa coraz więcej sposobów
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )


Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2009-03-28 o 20:28 Powód: dopiska
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 07:42   #2115
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez fergie83 Pokaż wiadomość
wiadomo, ze po rzadnym kremie itp. rozstepy nie zejda w 100% ani cellulit tez. wie to kazdy kosmetolog i kosmetyczka. skuteczne sa: SERUM 2W1 NA ROZSTĘPY REDUCE50 zl w aptece 200 ml. SORBET DO CIAŁA CLARENA 65 zl 250 ml, MYDŁO NA ROZSTĘPY DR WARDI SHAN.
LINIA PIELĘGNACYJNA SKINCARE BODY CONCEPT FREI.
ZESTAW DLA MŁODYCH MAM CLARINS -50 funtow.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

ja mam rozstepy na udach, ale malo i nie sa bardzo widoczne, na szczescie, wspolczuje wam rozstepow. ja bym sie nie zdecydowala na tyle dzieci zeby sie doprowadzic do takiego stanu. to smutne. dobte sa tez kremy: Krem Celluli-Performance Payot -152 zl, Żel przeciw rozstępom Perfect Sculpt Decleor- 170 zl, Krem przeciw rozstępom Chicco- 69 zl, Krem do ciała Re-Nutriv Platinum Estee Lauder- 670 zl.

Smutne jest to że stawiasz dzieci na równi z jakimiś głupimi rozstępamiRozstępy to tylko wygląd a dzieci to przyszłość.Po postach widać że jesteś młodziutka i oby Ci takie myślenie szybko przeszło

Lee niestety nie znalazłam jeszcze tańszej mikroAle szukać będę dalej.Ja już mazideł nie kupuję na rozstępy bo szkoda kasy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 09:38   #2116
Kryszynka9008
Raczkowanie
 
Avatar Kryszynka9008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 420
GG do Kryszynka9008
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez fergie83 Pokaż wiadomość
wiadomo, ze po rzadnym kremie itp. rozstepy nie zejda w 100% ani cellulit tez. wie to kazdy kosmetolog i kosmetyczka. skuteczne sa: SERUM 2W1 NA ROZSTĘPY REDUCE50 zl w aptece 200 ml. SORBET DO CIAŁA CLARENA 65 zl 250 ml, MYDŁO NA ROZSTĘPY DR WARDI SHAN.
LINIA PIELĘGNACYJNA SKINCARE BODY CONCEPT FREI.
ZESTAW DLA MŁODYCH MAM CLARINS -50 funtow.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

ja mam rozstepy na udach, ale malo i nie sa bardzo widoczne, na szczescie, wspolczuje wam rozstepow. ja bym sie nie zdecydowala na tyle dzieci zeby sie doprowadzic do takiego stanu. to smutne. dobte sa tez kremy: Krem Celluli-Performance Payot -152 zl, Żel przeciw rozstępom Perfect Sculpt Decleor- 170 zl, Krem przeciw rozstępom Chicco- 69 zl, Krem do ciała Re-Nutriv Platinum Estee Lauder- 670 zl.

Uwierz,że wystarczy jedno dzicko zeby miec rozstepy. Ja jestem drobna,a urodzilam sporego synka i to przez jego wage urusl mi bardzo brzuch,a skura pekla. Ale jak patrze na ta kruszynke to wie,ze naprawde warto miec 5 razy wiecej rozstepow niz mam.Bo tak jak pisza dziewczyny dziecko to przyszłość.Obyś bezproblemowo mogla kiedysc zajsc w ciaze jak pomyslisz o dzieciach,lecz gdyby wystapily komplikacje..Doceniłabyś rozstepy,ze to ślad po prawdziwym cudzie
__________________
NIUNIEK
24.o1.2oo9 r
21.o8.2o1o r. Oficjalnie powiedziałam "Tak"
I Serca mam znów Dwa 18.o3.2oo14
Kryszynka9008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 11:05   #2117
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

no a ja jeszcze nie mialam dzieci i juz mam rozstepy tzn po wewnetrznej stronie nog to mi sie juz porobily chyba w wieku 16 lat jak zaczelam szybko rosnac chyba to jest gl. powod.heh :/

poradcie mi prosze czy takie przezroczyste rozstepy tez mozna jakos usunac? bo to tych na nogach( biodra,uda) sie juz przyzwyczailam,ale te ba boczkach na brzuchu chce sie ich pozbyc!! pomocy!
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 11:12   #2118
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

no kruszynka nie będę ukrywać na brzuszku masz ich sporo, ale są jeszcze czerwone więc nie ma na co czekać, i brać się do roboty. Może nie do końca je zlikwidujesz / nie ma co ukrywać/, ale napewno zredukujesz.
Myślę że Reduktor rozstępów Ziaji , lub serum na rozstępy Eweline powinien coś pomóc, no i jakiś piling.
A ten BI-one to ciekawa sprawa tylko czy skuteczna, chętnie bym spróbowała.
Pierwsza wizyta powinna być gratisss!!!!!!
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 11:52   #2119
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez loksa Pokaż wiadomość
no a ja jeszcze nie mialam dzieci i juz mam rozstepy tzn po wewnetrznej stronie nog to mi sie juz porobily chyba w wieku 16 lat jak zaczelam szybko rosnac chyba to jest gl. powod.heh :/

poradcie mi prosze czy takie przezroczyste rozstepy tez mozna jakos usunac? bo to tych na nogach( biodra,uda) sie juz przyzwyczailam,ale te ba boczkach na brzuchu chce sie ich pozbyc!! pomocy!
na pewno można,próbuj,jesli nie znikną całkiem to przynajmniej staną się niewidoczne
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 13:18   #2120
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
na pewno można,próbuj,jesli nie znikną całkiem to przynajmniej staną się niewidoczne

ale czym mam je zwalczyc? bo kremy chyba nie pomoga u kosmetyczki ?
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 13:32   #2121
joanne.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 80
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Witam wszystkie pasiaste Wizażanki.
Ja także jestem właścicielką brzydkich rozstępów. Pojawiły się w okresie dojrzewania, nie mają jednak związku z wagą bo ta jest stała od wielu lat. Mam je na całych pośladkach, plecach, biodrach, udach, wewnętrznej stronie kolan i łydkach Tylko brzuch(nie byłam w ciąży) i biust(prawie) się od tego paskudztwa uchroniły.
Stosowałam:
1.Cepan
2.Eveline na rozstepy(rózowy)
3. Eveline przeciwko celluitowi i rozstępom.(zielony)
4. Fissan
5. Galenic Elancyl na rozstępy.
Niestety po żadnym z nich nie zauważyłam znaczącej czy chociaż drobnej poprawy. Nie stać mnie na żadne zabiegi typu złuszczanie skóry czy operacja laserowa
Dodam tylko że na plaży się od 3 lat nie pokazuję w ogóle, a i płci przeciwnej zaczęłam unikać, bo brzydzę się siebie...
Jednocześnie gratuluję wszystkim kobietkom i dziewczynom, które mają wolę i siłę do walczenia z tym paskudztwem.
Pewnie zostanę uznana za płytką i niedojrzałą(niewykluczone , że taka jestem), ale nie wyobrażam sobie zajścia w ciążę. Skoro bez tycia moja skóra porozrywała się jak papier, to co będzie gdy zacznę przybierać na wadze...Wtedy mogę pożegnać się z brzuchem i biustem, jedynymi częściami ciała które jeszcze akceptuję.
Przepraszam za tak długi wywód ale jakaś chandra mnie dopadła, a tu taki wątek się nawinął...
joanne.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 14:33   #2122
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

DO SKARBIATKA

Ile takich zabiegów u Ciebie trzeba wykonać by się pozbyć rozstępów?Mi kosmetyczka powiedziała ,że około 10 zabiegów mikrodermabrazji na mój brzuch bym ich się całkowicie pozbyła.Jestem po 5 i brzuch jest już naprawdę bardzo ładny,a jeszcze chcę iść na 5 do wakacji więc myślę,że nie będzie u mnie śladu po rozstępach.
Postanowiłam,że będę robiła 2 razy dziennie peeling brzucha (robię 2 razy dziennie od 5 dni)i myślę,że to też może pomóc
jeszcze trochę i zapomnę czym są rozstępy
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 18:08   #2123
biloxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
Czytałam na kafeterii o dziewczynie, która walczy z rozstępami, naprawdę długa i ciekawa historia...niestety bi-one jej nie pomógł a w la perli wyciągneli od niej kupę kasy. Zapisała się najpierw na 12 zabiegów, później chyba na jeszcze tyle samo...wydała parę tysięcy PLN i nic
biloxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 20:18   #2124
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

wklejam recepture na ten preparat w wersji ze strony pana doktora:
Rp. Mikstura wybielająca anticellulitis mocna

Olejek kminkowy – 2 ml

Olejek herbaciany – 1 ml

Olejek cytrynowy – 1 ml

Olejek cyprysowy lub jałowcowy – 1 ml

Olej rycynowy – 10 ml

Nafta kosmetyczna 50 ml lub oliwka lub olej winogronowy (lub makowy) – 50 ml

Glicerol (dostępny w aptekach) 20 ml + sok z jednej cytryny

Spirytus kamforowy – 20 ml

Spirytus salicylowy (nalewka wierzbowa) lub spir. mrówczany – 20 ml

Witamina C – 800 mg (4 draż. 0,2 g)

Witamina A+E w kroplach – 2 ml (lub tran –10 ml i olej z kiełków zbożowych 10 ml)

SP. Drażetki witaminy C obmyć z otoczki żółtej w przegotowanej wodzie. Następnie oczyszczoną drażetkę rozpuścić w soku cytrynowym, potem wlać glicerynę i spirytusy. Naftę wymieszać z olejkami i witaminą A+E. Następnie obie mieszaniny połączyć przez silne wstrząsanie w butelce.

Wskazania: plamy i przebarwienia na skórze, w tym również po trądziku i ukąszeniach owadów; cellulitis, rozstępy na skórze, zapalenie mieszków włosowych, drobne wypryski ropne, nadmierne i przedwczesne starzenie skóry, zaburzenia troficzne skóry. Lek silny w działaniu.

Skórę przemywać 2-3 razy dz. Wstrząsnąć przed użyciem.
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 20:41   #2125
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Z tego co wiem to takie olejki nie są drogie ale cała mikstura nie będzie chyba tania.Ale nie o kasę mi chodzi.Znam siebie i prawdopodobnie jeśli po kilku dniach nie zobaczę żadnej poprawy(a na 100% tak będzie bo na efekty potrzeba czasu)to się zniechęcę i dooopa230zł za jedną mikro to za drogo bo potrzeba ich kilkaMoże jednak któraś zna w Krakowie jakiś tani w miarę gabinet?

Lee jesteś niesamowita
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 20:53   #2126
Koliberka
Raczkowanie
 
Avatar Koliberka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 46
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Lee a czy ten preparat podany przez Ciebie jest bezpieczny dla wrażliwej skóry?
__________________




Do
lata,dolatapiechotą będęszła...






Koliberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 21:56   #2127
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez loksa Pokaż wiadomość
ale czym mam je zwalczyc? bo kremy chyba nie pomoga u kosmetyczki ?
tak u kosmetyczki,na kremidła z drogerii nie licz . Idź na mikrodermabrazję jak lee,albo na mezoterapię jak ja,albo na tą nowość Bi-one,powodzenia

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
DO SKARBIATKA

Ile takich zabiegów u Ciebie trzeba wykonać by się pozbyć rozstępów?Mi kosmetyczka powiedziała ,że około 10 zabiegów mikrodermabrazji na mój brzuch bym ich się całkowicie pozbyła.Jestem po 5 i brzuch jest już naprawdę bardzo ładny,a jeszcze chcę iść na 5 do wakacji więc myślę,że nie będzie u mnie śladu po rozstępach.
Postanowiłam,że będę robiła 2 razy dziennie peeling brzucha (robię 2 razy dziennie od 5 dni)i myślę,że to też może pomóc
jeszcze trochę i zapomnę czym są rozstępy
Powiedziała mi w ten sposób,ze na wszelki wypadek mówi mi ,ze 10 ale powiedziała też ,że po kilku dziewczyny przestawały przychodzić bo były usatysfakcjonowane efektem,i ,ze to zależy od skóry od tegp jak szybko będzie się regenerowała,liczę się z dziesięcioma ale mam nadzieje ,ze może nie będzie tyle trzeba.Dziś po dwóch dniach od zabiegu zaczerwienienie znikło zostały mi tylko siniaczki gdzieniegdzie
Wiesz lee ,ja posżłam na tą mezoterapię bo nie znalazłam u siebie gabinetu gdzie zrobili by fajnie mikrodermabrazję ,no ale to będą dwa przykłady dla innych dziewczyn
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 08:10   #2128
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

dziewczynki ja tą miksturkę przeczytałam gdzieś w necie i opinnie były nawet ciekawe więc postanowiłam ją tu wkleić .Wiem ,że niszczy celulit i pomaga przy rozstępach ( i podobno trochę śmierdzi) osobiście jej nie stosowałam.

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

SKARBIATKO

ale widzisz już jakąś poprawę skóry na brzuchu???Ja też mam ochotę na taki zabieg (ale tylko jeden) mezoterapi.Spłyciły się Tobie rozstępy choć troche????
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:14   #2129
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
dziewczynki ja tą miksturkę przeczytałam gdzieś w necie i opinnie były nawet ciekawe więc postanowiłam ją tu wkleić .Wiem ,że niszczy celulit i pomaga przy rozstępach ( i podobno trochę śmierdzi) osobiście jej nie stosowałam.

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

SKARBIATKO

ale widzisz już jakąś poprawę skóry na brzuchu???Ja też mam ochotę na taki zabieg (ale tylko jeden) mezoterapi.Spłyciły się Tobie rozstępy choć troche????
Wiesz co...są jakby wypchnięte ,znaczy płytsze...ja bym tego nie zauwazyła ,tylko mój J patrzy i mówi,że On widzi,że jest inaczej....
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:26   #2130
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

SKARBIATKO
u mnie też na początku roztępy były wypchnięte do góry i jak zawsze były białe to zrobiły się czerwone.Dziś idę do kosmetyczki zapisać się na czwartek na kolejną mikrodermabrazje
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.