Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-20, 12:36   #4051
aga_ke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam.

Jestem nowa na tym forum. Z tego co widzę to jest ono w głównej mierze poświęcone osobom, które walczą z przebarwieniami. Ja przebarwień jako tako nie mam, ale walczę z rozszerzonymi porami i paskudnymi zaskórnikami. Mam niestety cerę tłustą. W dniu wczorajszym wykonałam zabieg dermamelan. Teraz czekam na efekty. Cena zabiegu nie jest moim zdaniem wygórowana (1200 zł) sadząc po wypowiedziach jakie tutaj znalazłam (2500 tys. za cosmelan to lekka przesada). Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj na forum osoba, która walczyła, bądź walczy z takimi problemami jak ja i podzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Pozdrawiam gorąco
aga_ke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:31   #4052
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanuś tu często wcina posty więc sprzedaję patent żeby drugi raz nie musieć pisac tego samego

Jak juz naskrobiemy się i chcemy zrobić "wyslij odpowiedź" to przedtem trzeba zaznaczyć cały tekst i kliknąć "ctrl" i trzymając go kliknąć "c".
jak sie okaże że wysłał to ok a jak się okaże że wcięło to wtedy w nowym oknie zamiast pisac na nowo to samo wystarczy kliknąć "ctrl" a potem "v" i wkleja sie nasz wcięty tekst.

te co to znały to nie krzyczeć na mnie zawsze się znajdzie ktoś co nie wie
buziolki
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:43   #4053
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witaj aga_ke
Nie chcę Cię załamywać ale powiem tak; także mam problem z rozlazłymi porami (po za plamami i naczynkami), po cosmelanie - masce w pierwszych dniach buzia naciągnęła się, napięła i pory stały się niewidoczne, zmarszczki rozprasowane ( jak u dziecka), potem rumień i wyglądałam jak osoba spalona kwarcówą, łuszczenie i odpadające place suchego naskórka, buzia nadal całkiem gładka - z punktu widzenia problematyki porów cieszyłam się że 2 pieczenie na jednym ogniu się udadzą, niestety pod koniec 2 tygodnia zabiegu byłam na wizycie kontrolnej u lekarza ten bez ogródek powiedział, że te dodatkowe bonusy (zmarszczki i pory) nie są trwałym efektem, tak jak w przypadku kwasów. W momencie kiedy skóra jest podrażniona, pozbyła się kilku warstw naskórka napięcie wynikające ze stanu w jakim jest daje taki rezultat, ale jak minie podrażnienie, odbudują się warstwy naskórka, to zarówno pory jaki i zmarszczki wrócą . W ten sposób trzeba byłoby w permanentnym stanie podrażnienia i łuszczenia utrzymywać skórę żeby pory się nie ujawniły ze swoim jestestwem. Wierzę mu gdyż jest uczciwym doktorkiem z dobrą renomą, znam go nie od wczoraj, na pory mi polecił fraxel mówił że daje najlepsze rezultaty, w jego przypadku półtora zabiegu (nie wytrzymał dwóch do końca) na półtora roku problem porów załatwiło (czyli do chwili obecnej) jak długo stan taki się utrzyma??? Zależy od osobistych tendencji, sposobu dbania o skórę itd.
Tak mi to wyjaśniono, a miałam kwasy robione i wiem że to prawda w tym przypadku... Może u Ciebie będzie inaczej, może masz inny typ skóry nie wiem, ja już na zwężenie porów nie liczę, z resztą widzę że wcale nie są węższe już w chwili obecnej. Nie mniej łuszczenie czyli taki peeling głęboki na pewno wpłynie korzystnie na buźkę.
Mnie Doktorek zupełnie pozbawił złudzeń...
Pozdrawiam
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 14:55   #4054
aga_ke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No cześć ochydka.

Dzięki za info. Tak trochę się łudziłam, że będzie dobrze. Moje rozszerzone pory to jest koszmar. Tego właśnie się obawiałam, że po kuracji problem powróci. Rozszerzone pory pojawiły się po oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki. To był największy błąd jaki w życiu popełniłam. Cera oczyszczona, ale pory źle pozamykane i tak nabawiłam się zapalenia skóry.
Skóra na chwile obecną jest wyleczona, ale koszmarny łojotok i rozszerzone pory niestety pozostały.
aga_ke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 16:43   #4055
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez aga_ke Pokaż wiadomość
No cześć ochydka.

Dzięki za info. Tak trochę się łudziłam, że będzie dobrze. Moje rozszerzone pory to jest koszmar. Tego właśnie się obawiałam, że po kuracji problem powróci. Rozszerzone pory pojawiły się po oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki. To był największy błąd jaki w życiu popełniłam. Cera oczyszczona, ale pory źle pozamykane i tak nabawiłam się zapalenia skóry.
Skóra na chwile obecną jest wyleczona, ale koszmarny łojotok i rozszerzone pory niestety pozostały.
aga_ke dermamelan na pewno pomoże,ale prawdopodobnie nie na stałe , nie msz co sie teraz martwic . Mom zdaniem jeśli ktoś nie ma przebarwień to zdecydowanie lepiej aplikować sobie jakieś kwasy .Próbowałaś glikol? oczywiście mocne stężenie w gabinecie,a póziej dla podtrzymania efektu delikateniejsze do stosowania w domu . Swoją drogą to bardzo ciekawi mnie jak Ty miałaś wykonane czyszczenie twarzy,że pory nie zostały zamknięte
Wiem,że cera tłusta jest trudna w" utrzymaniu" , ale za to zdecydowanie pózniej się starzeje,a to zawsze jakiś plus . Będzie dobrze

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Dziewczyneczki, a teraz z innej beczki .... jak tam dietka? ja wczoraj wytrwałam bez problemu ,a dzisiaj to tak średnio,ale się nie poddam łatwo
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 16:59   #4056
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

aga ke,
ja mam te same problemy, co Ty- tłusta skora z porami plus stare malutkie blizny po tradziku. po dermamelanie bylam zachwycona, ale gdy skonczyl mi sie sloiczek, to skora zaczela znow wygladac beznadziejnie-swiecilam sie z powrotem,skora znowu zrobila sie szara. poczatkowo zresygnowalam z zakupu drugiego sloiczka z powodu ceny, ale po 2tygodniach zwatpilam i zamowilam go. na razie stosuje retinA.zaczal dzialac dopiero po tygodniu, nie tak,jak dermamelan,ale zawsze cos,rowniez troche rozjasnia skore.
a wlasnie czy wiecie , dziewczyny, czy dzialanie retinu jest bardziej trwale niz dermamelanu?
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:42   #4057
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczyn

Takie pytanie, jak długo należy stosować faktor ochronny po dermamelanie ?? Jestem 3 tydz. po masce...chyba nie do końca roku?
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 19:08   #4058
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[QUOTE=vivaxyz;14830638]aga_ke dermamelan na pewno pomoże,ale prawdopodobnie nie na stałe , nie msz co sie teraz martwic . Mom zdaniem jeśli ktoś nie ma przebarwień to zdecydowanie lepiej aplikować sobie jakieś kwasy .Próbowałaś glikol? oczywiście mocne stężenie w gabinecie,a póziej dla podtrzymania efektu delikateniejsze do stosowania w domu . Swoją drogą to bardzo ciekawi mnie jak Ty miałaś wykonane czyszczenie twarzy,że pory nie zostały zamknięte
Wiem,że cera tłusta jest trudna w" utrzymaniu" , ale za to zdecydowanie pózniej się starzeje,a to zawsze jakiś plus . Będzie dobrze


vivaxyz,
jesli chodzi o glikol to przy cerze tradzikowej,tłustej, z blizenkami i porami, to żeby cokolwiek sie zadzialo trzeba zrobic conajmniej z 10 pilingów kwasem glikowlowym o stezeniu 70%. wiem cos o tym, bo to przechodzilam. w sumie wydalam na to wiecej kasy niz na dermamelan, a efekt? chyba bardziej sie oplaca juz ten dermamelan zrobic. oczywiscie pisze o wlasnych doswiadczeniach.owszem kwas glikowy pomaga- uzywalam glycoA,ale powiem szczerze,ze ten to dopiero moja twarz rozpalal,a az tak duzo nie dzialal. dermamelan mi buzie rozpala, ale i efekt jest bardziej widoczny,wiec jakos bardziej wiem po co cierię
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:20   #4059
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Szatanuś tu często wcina posty więc sprzedaję patent żeby drugi raz nie musieć pisac tego samego

Jak juz naskrobiemy się i chcemy zrobić "wyslij odpowiedź" to przedtem trzeba zaznaczyć cały tekst i kliknąć "ctrl" i trzymając go kliknąć "c".
jak sie okaże że wysłał to ok a jak się okaże że wcięło to wtedy w nowym oknie zamiast pisac na nowo to samo wystarczy kliknąć "ctrl" a potem "v" i wkleja sie nasz wcięty tekst.

te co to znały to nie krzyczeć na mnie zawsze się znajdzie ktoś co nie wie
buziolki
Catuś ja to znamtylko ze w tym wypadku sama sobie źle zrobiłam bo jakis klawisz nacisnęłam(nawet nie wiem jaki)ale wiem że można sie napracowac a potem myk i nie ma tekstu alez to wk......jest

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
Michell, niezle Ci sie trafilo z tym drogim kremem

Szatanko, rzeczywiscie retin zaczal dzialac dopiero po ponad tygodniu, ale nadal nie wystepuje u mnie absolutnie zadne łuszczenie. licze jednak na pozbycie sie wagrow z nosa- one sa malenkie i w zaden sposob ich sie nie da wycisnac,mzoe retin je zlikwiduje,mzoe tez rozprawi sie troszke ze zmarszczkami. poza tym uwielbiambyc bialutka na buzi.

przy okazji chcialabym opisac przypadek mojego meza-nigdy nie mial tradziku,byl piegowaty i tona calym ciele.w tej chwili na twarzy juz piegow tak nie widac,rozmyły sie, ale robia mu sie straszne zmiany na czole-czerwone place lub bulwy lub jedno i drugie.do dermatologa szybko sie nie wybierze,bo siedzi za granica. gdybym wiedziala co to jest, to bym go czyms wysmarowala, ale nie wiem, czy to atopowe zapalenie skory czy cos innego. podobno na azs lekarze zalecaja solarium. ale moze to jest tradzik rozowaty(ale na to solarium absolutnie nie)...tylko czemu jedynie na czole? podobno w ogole azs i łuszczyca to jedyne przypadlosci,na ktore lekarze zalecaja solarium.sama sie zdziwilam,bo myslalam,ze solarium szkodzi na wszytsko,a tu niespodzianka.
w ogole to przepraszam,ze tak nie na temat, w koncu watek jest o cosmelanie, a tu jakis retin,solarium i inne

Imiro my tu prawie o wszystkim gadamyMnie też późno zaczął działać Retin ale dziewczyny pisały ze są różne przypadki,czasem wogóle nie ma łuszczenia ani zaczerwienienia ani wysypu syfków.Zalezy od skóry
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:48   #4060
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lasencje
a na co właściwie ten retin stosujecie - tzn. jakich efektów się po nim spodziewacie, na jakie przypadłości maja pomóc? No i na jakich zasadach działają... jeśli tak o wszystkim
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 21:01   #4061
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

agatab80
Hej dziewczyn

Takie pytanie, jak długo należy stosować faktor ochronny po dermamelanie ?? Jestem 3 tydz. po masce...chyba nie do końca roku?
......................... ......................... .........
dobry wieczor wszystkim ,

agus-odpowiadam na twoje pyt- JUZ ZAWSZE! i bynajmniej nie jest to zart

dobrej nocki
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 21:29   #4062
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agatab80 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyn

Takie pytanie, jak długo należy stosować faktor ochronny po dermamelanie ?? Jestem 3 tydz. po masce...chyba nie do końca roku?


Prawda już musisz sie smarować zawsze i wszędzie ( no w nocy można sobie darować)
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 22:29   #4063
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez 0chydka Pokaż wiadomość
Prawda już musisz sie smarować zawsze i wszędzie ( no w nocy można sobie darować)
Dzięki dziewczyny to było bardzo pocieszające To może napijmy się za to

Buziaczki słodziaczki i dobranoc
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 07:27   #4064
aga_ke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

cześć dziewczyny.

dzięki za wszystkie wypowiedzi. Czytałam jeszcze o tym laserze fraxel, o którym pisała ochydka. Ale jak dla mnie szkoda kasy na efekt, który utrzymuje się góra 1,5 roku. Chodzi mi dokładnie o pozbycie się otwartych porów.
Tak naprawdę dziewczyny to mój pierwszy peeling. Chciałam zrobić glikolowy, ale miała go robiony moja znajoma stężeniem 70%, a efekt żaden.
Jeśli chodzi o kosmetyczki, to one są dobre dla osób, które nie mają zbytnio problemów z cerą. Wciskają kity, że będzie super, ale jest jeszcze gorzej niż było (tak jak w moim przypadku). Mogę teraz podziękować im za kłopoty z cerą. Myślę, że jesli poszłabym do dermatologa, a nie do kosmetyczki to nie miałabym takich problemów jak teraz. Żadna mi nie powiedziała, żebym poszła do dermatologa. Wiadomo mam klientkę i ciągnę z niej kasę, ile się da.
No nic trzeba znowu kombinować, żeby skóra jako tako wyglądała. Lekarz, u którego wykonywałam zabieg mówił mi, że na polski rynek ma wejść nowy peeling, który będzie typowo przeznaczony dla cer tłustych z rozszerzonymi porami i przebarwieniami. Peeling ten ma mieć bardzo wysokie stężenie kwasu azelainowego oraz skinoren (nowość w składzie peelingu). Zabiegi takie są już wykonywane w europie. Doktor mówił, że był na konferencji we Francji i tam właśnie były pokazane efekty działania tego peelingu (podobno super). Chciał zakupić zestaw do tego peelingu, ale rozszedł się jak świeże bułeczki.
Mówił, że zrobiłby mi ten peeling zamiast dermamelanu, gdyby go miał. Szkoda, że go nie miał.Tylko jestem ciekawa czy efekt będzie się utrzymywał po zakończonej kuracji oraz co najważniejsze to ciekawi mnie cena tego peelingu.

Pozdrawiam Was wszystkie papappa
aga_ke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 07:51   #4065
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez aga_ke Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.
Cytat:
Napisane przez aga_ke Pokaż wiadomość

dzięki za wszystkie wypowiedzi. Czytałam jeszcze o tym laserze fraxel, o którym pisała ochydka. Ale jak dla mnie szkoda kasy na efekt, który utrzymuje się góra 1,5 roku. Chodzi mi dokładnie o pozbycie się otwartych porów.
Tak naprawdę dziewczyny to mój pierwszy peeling. Chciałam zrobić glikolowy, ale miała go robiony moja znajoma stężeniem 70%, a efekt żaden.
Jeśli chodzi o kosmetyczki, to one są dobre dla osób, które nie mają zbytnio problemów z cerą. Wciskają kity, że będzie super, ale jest jeszcze gorzej niż było (tak jak w moim przypadku). Mogę teraz podziękować im za kłopoty z cerą. Myślę, że jesli poszłabym do dermatologa, a nie do kosmetyczki to nie miałabym takich problemów jak teraz. Żadna mi nie powiedziała, żebym poszła do dermatologa. Wiadomo mam klientkę i ciągnę z niej kasę, ile się da.
No nic trzeba znowu kombinować, żeby skóra jako tako wyglądała. Lekarz, u którego wykonywałam zabieg mówił mi, że na polski rynek ma wejść nowy peeling, który będzie typowo przeznaczony dla cer tłustych z rozszerzonymi porami i przebarwieniami. Peeling ten ma mieć bardzo wysokie stężenie kwasu azelainowego oraz skinoren (nowość w składzie peelingu). Zabiegi takie są już wykonywane w europie. Doktor mówił, że był na konferencji we Francji i tam właśnie były pokazane efekty działania tego peelingu (podobno super). Chciał zakupić zestaw do tego peelingu, ale rozszedł się jak świeże bułeczki.
Mówił, że zrobiłby mi ten peeling zamiast dermamelanu, gdyby go miał. Szkoda, że go nie miał.Tylko jestem ciekawa czy efekt będzie się utrzymywał po zakończonej kuracji oraz co najważniejsze to ciekawi mnie cena tego peelingu.

Pozdrawiam Was wszystkie papappa



Aga ke,
jak cos bedziesz wiedziala wiecej o tym pilingu, tojajestem baaardzo zainteresowana. moze znasz nazwe? sprawdzilabym na angielskich stronach,bo znam język.
a codo pilingu glikolowego, tojednego nie ma sensu robic, nawet 70%,bo to Ci nic nie da,musialabys zrobic 10 i tez efekt niepewny,a ile meczarni .dermamelan lepszy, jeslichodzi o efekt.
pzdrawiam wszystkie dziewczyny!
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 08:45   #4066
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

aga ke mi fraxel narobił największych szkód
A co do dermatologów tez jest mało uczciwych bo najczęściej mają swoje prywatne gabinety kosmetyczne i tam naciagaja na różne zabiegi.
Na rozszerzone pory powinien Ci pomóc krem SKINOREN. Cudo nad cudami. Cena ok 45-50 zł i nawet delikatnie rozjasnia cere.
Do momentu sprzed laseru kiedy miałam mniejsze plamy i troche tradziku działał cudownie.
nakładasz na noc a rano jasniutka twarz i zwezone pory
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 09:12   #4067
aga_ke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro właśnie nie mogę sobie przypomnieć dokładnej nazwy tego peelingu (nie jestem pewna, ale chyba doktor coś mówił o mezopeel).Ale w połowie listopada idę na kontrolę i dokładnie jeszcze popytam o ten peeling.
A mam jeszcze do Ciebie pytanie. W poniedziałek miałam kładzioną maskę (trzymałam ją na twarzy całą noc) i dzisiaj nałożyłam pierwszą warstwę kremu dermamelan. Z tymże problem w tym, że skóra jest czerwona i napięta (w ogóle nie czuję pieczenia), ale się nie łuszczy. Nie wiem może jestem gruboskórna i na mnie to nie działa. Jak było u Ciebie?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za info

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Catherine 1980 wiem coś o nieuczciwości kosmetyczek, ale jak widać lekarze też nie są lepsi. Najgorzej jak się trafi na naciągaczy, a do tego jeszcze partaczy. Współczucia z tą skórą. Czasami to się już nie ma siły nic robić z nią. Pewnie wszystkie miały takie momenty załamki. Efekty mizerne, a kasa wyrzucona tak naprawdę w błoto.

pappa

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Imiro jednak coś pokręciłam z nazwą tego peelingu. Mesopeel jest w ofercie gabinetów i to na pewno nie jest to o czym mówił lekarz
aga_ke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 11:55   #4068
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam babeczki
aga_ke - mówiłaś że na dermamelan 1200 na całą twarz 1500 a 1,5 roku to lekarz mówił o sobie, bo też sobie zrobił półtora roku temu i nadal ma pory zwężone. Co do efektu po dermamelanie przestajesz stosować i stan skóry z przed zabiegu wraca tak jak po kwasach dlatego że te metody scieraja naskórek, nie dosięgaja do warstw w której powstaje problem - poszerzone pory (tak mi to wyjaśniono, poprawcie mnie jeżeli ktoś mnie w błąd wprowadził, ale sama miałam 2 serie kwasów w 2 letnim odstępie czasu i mikrodermabrazję, które miały zdziałać cuda a przysporzyły tylko plam ). A tym peelingiem także jestem żywo zainteresowana, także nazwę bardzo poproszę.
Z tym fraxel-em to ponoć jest tez tak, że zależy od tego kto robi, znaczy od umiejętności i doświadczenia lekarza. Na różne przypadłości stosuje sie różne długości lasera znaczy głebokość i intensywność penetracji skóry.
Catherine1980 a co Tobie popsuto fraxel-em, bo ja mam mieć robiony tzn rozważam....chcę sobie tylko na poliki trzasnąć - na te pory rozszerzone (to 700 zł), lekarz mi polecał. Jak już pisałam wcześniej chciałam na całą buzie sobie zafundować fraxel na te plamiska i pory przy okazji (jakieś 3 sesje byłyby potrzebne). Doktorek powiedział zdecydowane nie, bo fraxel może więcej przy mojej cerze zaszkodzić niż pomóc, tzn mogą być poparzenia i zostawić mogą blizny, zapronował cosmelan na plamy, ewentualnie po tym zabiegu fraxel ale tylko na pory (czyli poliki) 2 sesje powinny wystarczyć. Aaa jeszcze jedno na pory skóra penetrowana jest płycej niż na plamy i blizny potrądzikowe.
Michell71 filterek do-frunął właśnie zaraz będę smarować buziaka - dzieki, a bilety NBP już dotarły
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 14:03   #4069
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
aga ke mi fraxel narobił największych szkód
Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
A co do dermatologów tez jest mało uczciwych bo najczęściej mają swoje prywatne gabinety kosmetyczne i tam naciagaja na różne zabiegi.
Na rozszerzone pory powinien Ci pomóc krem SKINOREN. Cudo nad cudami. Cena ok 45-50 zł i nawet delikatnie rozjasnia cere.
Do momentu sprzed laseru kiedy miałam mniejsze plamy i troche tradziku działał cudownie.
nakładasz na noc a rano jasniutka twarz i zwezone pory
Cath,
skinoren czeka juz na mnie u mojej mamy jade na tydzien do Polski z dzieckiem w niedziele. juz mam reisen fiber

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------





Imiro my tu prawie o wszystkim gadamyMnie też późno zaczął działać Retin ale dziewczyny pisały ze są różne przypadki,czasem wogóle nie ma łuszczenia ani zaczerwienienia ani wysypu syfków.Zalezy od skóry[/QUOTE]

Szatanko, wlasnie dlatego uwielbiam dziewczyny z tego watku. mozna pogadac o wszystkim,zapytac o wsjo i nikt nie wywali do innego watku(najwyzej odesle w celu zdobycia wiekszej ilosci informacji)

codo łuszczenia po retinie- u mnie calkowity brak, tylkomam czerwone kaciki ust.

ktos pytal,na costosujemy retin- otozten z Polski w postaci kremu jest chyba bardziej na zmarszczki. ja mam zagraniczny(łoł!) wpostaci zelu i on jest glownie na tradzik,szczegolnie na zaskorniki.ponocjednakret in jest na wszytsko dobry

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Aga,
to poczekam do listopada z ta nazwa. jak bedziesz wiedziala,to pamietaj,ze jestem napalona na taki piling(no chyba,ze kosztuje 1500zl,to juz mniej) i daj znac,jak sie nazywa

co do dermamelanu, to skora zaczyna sie luszczyc na trzeci dzien,wczesniej twarz jest spuchnieta iczerwona jak po solarium.pamietaj,zeby nie zrywac skory,jak juz bedzie schodzic i natluszczaj ja. mzoesz sobie zrobic jeden dzien przerwy w smarowaniu,zalezy,czy dajesz rade.

co do pilingow u kosmetyczki, to przechodzilam rowniez i to(migdalowy)- wyrzucilam pieniadze w bloto, robilam tez laser w salonie.naprawde szkoda kasy, trzeba od razu do dermatolaga estetycznego isc. a jesli juz robic jakies kwasy, to cos konkretnego- yellow peel lub easy peel.w glikol juz bym sie nie bawila
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 16:57   #4070
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ochydko miałam ok 5 małych plamek przebarwień i lekarz mi obiecał że po dwóch fraxelach będzie miodzik. Byłam aż na 5ciu i teraz mam całą buzie w plamach, dokładnie w tych miejscach gdzie przejechała głowica lasera. Małe plamki rozlały sie na duże tak że teraz wygląda jakby mi ktoś przyłożył żelazko w kilku miejscach.

Imiro będziesz zadowolona z kremiku. Na początku może troche piec. Mimo że ten krem rozjasnia o dziwo nie jest fotouczulający więc kto nie ma plam tak jak my to nie musi sie specjalnie az tak ochraniać.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 18:43   #4071
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Skinoren jest na pory?łoł, moze po Retinie sobie go zafunduje.A on na recepte?I co robi poza ściąganiem porów?

Imiro ja tez dlatego lubie ten wątek bo na innych to szkoda gadać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 18:53   #4072
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[QUOTE=SzatAnka71;14851278]Skinoren jest na pory?łoł, moze po Retinie sobie go zafunduje.A on na recepte?I co robi poza ściąganiem porów?

Szatanko,
zamowilam skinorem wraz zdiacnealem w aptece internetowej cefarm24. platne przy odbiorze.recepta nie byla potrzebna
skinoren jest do cery tradzikowej,ale rowneiz rozjasnia skore.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 19:11   #4073
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczyneczki

Czy moze któraś z Was stosowała taki oto filterek ? SPIRIG - Daylong Extreme - Liposomalna emulsja przeciwsłoneczna SPF 50,
oczywicie emulsja jest fotostabilna posiada Tinosorb M i S,tak sobie pomyslałam,że skoro to emulsja to może aż tak bardzo nie zapych i nie tłuści , no i mozna nakładać tylko raz dziennie. Kusi mnie żeby kupić i przetestować, wiecie coś o tym mazidle
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 19:18   #4074
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Skład leku
1 g żelu Skinoren zawiera 0,15 g (15%) kwasu azelainowego. Substancje pomocnicze: lecytyna, trójglicerdy, kwas poliakrylowy, wodorotlenek sodu, wersenian disodowy, kwas benzoesowy, woda oczyszczona.
Działanie
Żel Skinoren wykazuje działanie przeciwbakteryjne. Kwas azelainowy, substancja czynna żelu Skinoren, hamuje rozwój bakterii Propionibacterium acnes, odgrywających istotną rolę w patogenezie trądziku.
Hamuje również wzrost komórek warstwy rogowej skóry, które czopując pory prowadza do tworzenia się zaskórników.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 06:53   #4075
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

CześćOchydka ja Ci dam 71 kobieto Nominałki mam Imiro spytaj u siebie ile ten Soltan (filtr)kosztuje oki?Magda M go chwaliła to pewnie dobry,ale jak zwykle u nas co dobre to niedostepne..w Anglii do nabycia...E tam retiny..lepiej estetyczną odwiedzic raz na jakis czas i efekty pewnena pocieszenie dla posiadaczek cer tłustych i mieszanych-my sie pozniej zestarzejemy niz suchotkiWychlapał am kawusie..Spioszki cosmelanki-pobudka
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 07:30   #4076
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Sobie wypraszam śpiocha bo już od 6.00 na nogach jestem

Cati to jak skończę Retin to pewnie się skuszę na Skinoren albo moze znów cos nowego wypatrzęMnie absulutnie nie wolno nawet przechodzić koło sklepów z kosmetykami bo zawsze coś kupie

Imiro dzieki,czyli jest bez recepty

Vivaxyz ja nie miałam tej emulsji wiec nie pomogę Ci.Mam spray Antka i narazie czeka w lodówce bo paćkam się Biodermą

Kupiłam nowe peelingi enzymatyczne AA w saszetkach.Wczoraj połozyłam na buźkę i myślałam że odlecę tak mnie piekło ale ciekawe ze tylko miejscamiNieste ty skórki mi zostały gdzieniegdzie
Miłego dnia Laseczki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 10:43   #4077
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
CześćOchydka ja Ci dam 71 kobieto Nominałki mam Imiro spytaj u siebie ile ten Soltan (filtr)kosztuje oki?Magda M go chwaliła to pewnie dobry,ale jak zwykle u nas co dobre to niedostepne..w Anglii do nabycia...E tam retiny..lepiej estetyczną odwiedzic raz na jakis czas i efekty pewnena pocieszenie dla posiadaczek cer tłustych i mieszanych-my sie pozniej zestarzejemy niz suchotkiWychlapał am kawusie..Spioszki cosmelanki-pobudka



Michell,jedyny krem z filtrem,jaki u siebie(wioska!)widzialam i kupilam na wyprobowanie to garnier(50+).kosztowal 12funtów,w drogerii boots(polaczona z apteka).przypuszczam,ze tonajtanszy krem z filtrem,podejrzewam,ze inne, jesli sa jakies, to beda kosztowaly oklo 20funtow. z tego,coczytalam na innymforum, todziewczyny zaopatruja sie w Polsce w kremy z filtem, bo w Anglii maly wybor. podobno jest cos z Avene, ale ja tegonie widzialam.podkreslam,ze mieszkam na zadupiu.

i tak a propo zadupia...paczka sie znalazla. wiecie,gdzie byla? znalazlam ja na poczcie w sasiedniej miejscowosci. listonosz zaniosl ja na inny adres, tam nikogo nie zastal i wyladowala na jakiejs poczcie. na szczescie tam wlasnie mnie odeslala jedna mila pani z mojej poczty. i z tej oto poczty wzialamsobie swoja paczke- nie poproszono mnie nawet o dowodsmiac sie czy plakac?
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 17:03   #4078
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
CześćOchydka ja Ci dam 71 kobieto Nominałki mam Imiro spytaj u siebie ile ten Soltan (filtr)kosztuje oki?Magda M go chwaliła to pewnie dobry,ale jak zwykle u nas co dobre to niedostepne..w Anglii do nabycia...E tam retiny..lepiej estetyczną odwiedzic raz na jakis czas i efekty pewnena pocieszenie dla posiadaczek cer tłustych i mieszanych-my sie pozniej zestarzejemy niz suchotkiWychlapał am kawusie..Spioszki cosmelanki-pobudka
Krem SOLTAN kupuje się w sieci sklepów Boot's , kosztuje niecałe 8 funtów za 50 ml, ale zawsze jest w promocji tzw. 2 za 1, czyli 8 funtów za 100 ml naprawdę świetnego kremu, nie tylko ma wysoki filtr, ale i działanie anti-ageing
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 18:10   #4079
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Krem SOLTAN kupuje się w sieci sklepów Boot's , kosztuje niecałe 8 funtów za 50 ml, ale zawsze jest w promocji tzw. 2 za 1, czyli 8 funtów za 100 ml naprawdę świetnego kremu, nie tylko ma wysoki filtr, ale i działanie anti-ageing


naprawde 8 funtów? a ja dostalam jedynie garniera za 12, i wlasnie w bootsie, tam pytalam o kremy z filtrem
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 10:10   #4080
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Czesc Laski
Zaczełam się łuszczyć i to zaczyna być moim problemem nr 1.
Zdesperowana użyłam peelingu drobnoziarnistego co raczej dobrym pomysłem nie było
Co mam zrobić żeby się pozbyć tych cholernych odstających skórek
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.