Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-23, 11:33   #4081
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro kobieto rusz sie do wiekszej miejscowosci i zaopatrz michelke w Soltana to całkim nieduzo kaski wiec warto wyprobowac...Szatan uś poranny ptaszku..Moze córce ten skinoren kupie?jejku ona ma całe plecy wysypane co dobrze skutkuje na te partie ciała u małolatów?????jak ja nacierałam Lysanelem to darła papę ze jej śmierdzi
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 12:01   #4082
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja też bym chciała soltanka do wypróbania. U mnie shiseido mała tubka 130 zł.
Miszka nie wiem czy skinoren dobry na plecy. Na pewno za szybko sie skonczy bo to tubka 30 g
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 12:42   #4083
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

cześć Laseczki
ta pogoda mnie zabije...
zdycham już 3 dzień - przeziębienie mnie dopadło
leczę się tabcinem - to cholerstwo pomaga ale strasznie daje po głowie

Szatanko nie rób peelingów! możesz sobie krzywdę zrobić, a skórki to chyba trzeba przeczekać. ja się paćkam avenką i pomaga

wytoczyłam wojnę wypadającym włosom - maseczka z żółtek śmierdoli a herbatka z pokrzywy jest bleeeeeeeeeeee

Vivaxyz jak tam na diecie?
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 13:39   #4084
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej pieknosci
ja na Soltana tez sie pisze jak ktos zamowienia przyjmuje

nenus , witam w klubie , ja non stopes linieje i tez wciaz cos wcieram we wloski ale gotowce bo domowej roboty miksturki to mi smierdza ....wlasnie kupilam nowe serum Vichy w sprayu do wypadajacych wlosow , szampon tej firmy i ampulki sa dobre o ile sie ich uzywa non stop , jak odstawie ,znow mam to samo ...no i nie cierpie zapachu tych ampulek - sama apteka , fuj ....licze ,ze moze to serum silniejsze okaze sie i mniej smierdzace ...

wszystkie tego typu preparaty dzialaja jak sie je uzywa caly czas , tzn wlosy wypadaja ale troche mniej ...

na temat plamek tyle , ze ich w koncu na twarzy wlasciwie nie widze ,cos tam na czole jeszcze ale to 2 malutkie plamki juz pikus, cosmelanem2 smaruje caly czas 1- 2x w tyg i dziala !, w koncu rozjasnil te zarazy , takze mam temat poki co z glowy i patrze w lusto z usmiechem ....

pozdrawiam , milego weekendu

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-10-23 o 14:12
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 14:38   #4085
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Imiro kobieto rusz sie do wiekszej miejscowosci i zaopatrz michelke w Soltana to całkim nieduzo kaski wiec warto wyprobowac...Szatan uś poranny ptaszku..Moze córce ten skinoren kupie?jejku ona ma całe plecy wysypane co dobrze skutkuje na te partie ciała u małolatów?????jak ja nacierałam Lysanelem to darła papę ze jej śmierdzi


Michelko, ja na razie ruszam do Polski na caly jeden tydzien(moje wakacje), po powrocie zobacze jeszcze raz w bootsie czy cos takiego jest, ale watpie. do wiekszych miejscowosci to ja sie w ogole nie wybieram- siedzie na tyłku i ciułam,wolne mam jedynie w sobote-siedze wtedy z dzieckiem, bomaz ma wolne w niedziele, wtedy on siedzi z dzieckiem.i takie to zycie do du..praca i smaotnosc, bez rodziny i przyjaciol. i tak co roku sobie mowie,ze jeszcze tylko rok..
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 14:38   #4086
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanuś nie kombinuj lepiej z peelingami ( które zawierają jakieś drobinki) , ja kupiłam sobie ostatnio gąbeczkę celulozową z Inglota i delikatnie zmywam nią buziaka, nie jest super aksamitna w dotyku ,ale bardzo ostra też nie jest i całkiem niezle niektóre skóreczki sciera. W kazdym bądz razie polecam

Nenya dietka jest rewelacyjna, chyba jedyna przy której nie czuję głodu, moja "silna wola" jest baardzo słaba ,ale daję radę i mam nadzieję ze zgubie te nieszczęsne 4 kg,które mnie okropnie wnerwiają
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 15:08   #4087
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny, miala ktoras z was krem advanced cream 30% AHA? toz to dopiero moc! ogien! na drugi dzien cala twarz mi wyliniala
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 19:48   #4088
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

linialam od rana,ale teraz-pod wieczor-to jest masakra twarzy. w miejscach luszczenia sie skory pozostaly bordowe plamy,a raczej cale place plus tego drobne czerwone plamy na calej twarzy.oczywiscie twarz mnie pali,wiec to ejst niezle kuku,jakie sobie zrobilam. dodam,ze cala broda jest bordowa.

i to jest dla mnie zaskoczenie,bo retinu moglabym ladowac tonami i nic zlego sie nie dzialo.po dermamelanie kremie bylam jedynie rozowa, ale jakos rownomiernie i krotko,na polikach,bez takiego ognia jak teraz! troszke czerwieni dostawalam po glyco,ale to tez nie to. taka maskre, jak obecnie, to jedynie robil mi yellow albo blue peel czy jakis inny konkretny piling, ale bylam na to nastawiona. glikol to jamialam nawet 70% i tez nie bylo az tak zle,nie takie straszne plamy.
jedyne,co mi przychodzi do glowy,tozawarta w kremie witamina c- moze to ona mi tak skore masakruje.

i teraz pytanie-kiedy mi to zniknie(czy mi to zniknie)
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 19:52   #4089
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Na wypadające i słabe włosy polecam coś tańszego niż vichy i cała reszta magików.
Szampon i żel polskiej firmy dermena
naprawdę działa cuda - moja mama prawie odzyskała włosy
co prawda wcinała jeszcze cos ze skrzypem
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 20:08   #4090
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nenuś ale mnie Avenka nie pomaga.Mąż się mnie pyta czy olejem się wysmarowałam,troche tego daję ale i tak nic z tego.Łuszczę się baaardzo.Gdyby mi całe płaty odchodziły to byłoby super ale ja mam skórę jakby mi przemarzłai nic z tym nie mogę zrobić

Mnie też włosy lecą jak tralala

Vivaxyz czy ja Cię kobietko widziałam na fotce?Chyba niewięc poproszę jakiego linka
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 10:43   #4091
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanuś juz Ci wysłałam namiar na NK

Dzień doberek wszystkim
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 11:05   #4092
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzien dobry,wszystkie piękne
obudziłam sie, Bogu dzieki z normalna twarza,plamy przerodzily mi sie w jednolita delikatna czerwien(do zniesienia).
jutro lęcę do Polski

czytałam wczoraj na roznych forach o kremie advanced 30% AHA i same zachwyty, zadnych podraznien,czerwieni itp. a u mnie na odwrot- na drugie dzien na wieczor wygladalam jak poparzona. przyznaje jednak,ze mam troche wygladzona buzke dzisiaj. dziewczyny pisza,ze im splyca ten krem dziury po tradziku-moze wiec warto sie pomeczyc.moze sprobuje raz na tydzien sie tym na noc smarowac, czesciej nie zaryzykuje.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 16:35   #4093
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczynki. Zadko cos nagryzmole ale zawsze czytam Wasze wypowiedzi i opinie na temat kosmetykow Musze sie pochwalic, ze powoli wygrywam walke z plamami ))))))))) dzieki cudowi jakim dla mnie okazala sie Neostrata HQ Uzywam jej od 2 miesiecy i rezultaty sa wspaniale... wiem, ze to jeszcze nie koniec ale i tak osiagnelam bardzo wiele.
Do wlosow moge Wam polecic :
http://www.apteo.pl/product/id/1865,...ciemnych-240-g
...wiem,ze jest tez specjalna do wlosow blond. Jest nawet watek na temat tej odzywki na wizazu. Jak dla mnie super.
IMIRO gdzie dokladnie mieszkasz??? Ja tez mieszkam na wyspach, moze calkiem niedaleko siebie mieszkamy Pozdrawiam Was mocno i sciskam
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 17:26   #4094
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej kobietySkinoren kupilam i pape oraz plecy osobiście mlodej wysmarowałam..no plecki cieniutko ,bo..nie dosc ze moja latorosc ma 1.80 cm wzrostu co patrz i czyt znaczy duze plecyto dwa ta masc kosztuje 50zl i nie jest wielka..Imiro spoko..Tak to jest z ta robota ,zal porzucic a ciągnie pewnie do Polski prawdaJakby ktoras kobieta z anglii była tak miła i ten filterek nam kupiła:roz a:Rzodkiew,zwykła z marketu,zetrzec i ten sok wcierac we włoski i skóre głowy..chodz oto jedna z opinii na potralu Czy domowe kuracje są skuteczne?

Chodzi o wcieranie jajek? To raczej nic nie da. Papka jajeczna ma co prawda dużo witamin, ale nie przenikają one przez skórę głowy. Nie wierzę też w dobroczynne działanie nafty. Lepsze rezultaty dadzą gotowe ampułki odżywcze. Mam też dobre doświadczenia z płynem Loxon. Preparat w stężeniu 2% dostępny jest w aptekach bez recepty, silniejszy wydaje się z przepisu lekarza. Jest to roztwór leku stosowanego niegdyś w leczeniu nadciśnienia. Podczas terapii zauważono, że pacjentom gęstnieją włosy i zaczęto go używać, by pohamować ich wypadanie. Stosując preparaty wzmacniające, trzeba pamiętać, by nie wcierać tych substancji na siłę w skórę. Należy je wklepywać. Tarcie nie wzmacnia włosów, tylko je wyciera i kruszy. Takze moze witaminki od srodka Dobre rezultaty daje łykanie witaminy H - biotyny oraz specjalnie dobranych mieszanek, np. Inneov Gęstość Włosów albo Ha pantoten-polecam bo sama łykam+ Alphol..do tego..



ampulki od zewnatrz...oraz dieta bogata w składniki odzywcze.Pomogłam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 18:24   #4095
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ulalala, ja w Cumbrii mieszkam.

Michell, na pewno sie spytam na zadupiu swoim, czy soltana maja. niestety poza swoim miesjcem zamieszkania nigdzie nie bywam, bo nie mamy z mezem wspolnego wolnego. w kosmetyki zaopatruje sie w Polsce
tu jest fajnie, mam tanie mieszkanie,mozna zaoszczedzic,ale brak zyczliwych bratnich(kobiecych i rodzinnych ogolnie) dusz mnie dobija. z łezka w oku wspominam kolezanki ze studiow, a potem ze szkoly,w ktorej pracowalam...ech

no dobra, co z ztym kremem advanced 30% AHA. miala go ktoras?

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Ulalala,
jeszcze pytanie do Ciebie mam odnosnie tej henna treatment wax. nie wiesz, czy mozna to kupic w Polsce? w aptece czy gdzie?
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 10:01   #4096
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[/COLOR]Ulalala,
jeszcze pytanie do Ciebie mam odnosnie tej henna treatment wax. nie wiesz, czy mozna to kupic w Polsce? w aptece czy gdzie?[/QUOTE]

A i tu mam dla Ciebie niespodzianke... W Polsce ta odzywka kosztuje od 20 do 30 zlotych w aptekach a ja odktylam tu w UK w sieci sklepow Body Shop ta sama odzywke za 0.99p Jak nie znajdziesz u siebie moge Ci podeslac Pozdrawiam
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 12:36   #4097
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Mala poprawka ten sklep to Body Care
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:05   #4098
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A i tu mam dla Ciebie niespodzianke... W Polsce ta odzywka kosztuje od 20 do 30 zlotych w aptekach a ja odktylam tu w UK w sieci sklepow Body Shop ta sama odzywke za 0.99p Jak nie znajdziesz u siebie moge Ci podeslac Pozdrawiam[/QUOTE]

Ulalala, kupię te odzywke w Polsce, bo wlasnie tu jestem u siebie mam tylko boots i to malutki.
gdzie mieszkasz?
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 07:43   #4099
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam po weekendowo i z kawusia
jak to w poniedzialek pogoda sie poprawila , sloneczko i 10st mam

wracajac do tematu wlosow - ja tam wierze w pielegnacje a nie łykanie tablet ...kiedys lykalam i tylko mnie zoladek bolal ....w domowe kuracje nie wierze i nie stosuje !
kazdy musi znalezc sposob najlepszy dla siebie

Cati - jak sie masz ??? ostatnie dni ....trzymaj sie dzielnie kobietko

pozdrawiam i milej pracy zycze a Tobie Cati wypoczynku i spokoju

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-10-26 o 07:45
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 10:36   #4100
ostr7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
cosmelan w domu

mam krótkie pytanie czy bezpieczne jest wykonanie zabiegu Cosmelan w domu? zaznaczam ze nie chodzi o twarz.
ostr7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 11:25   #4101
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Helios laseczki
Lapi dzisiaj ide do gina. Dzisiaj się już dowiem kiedy ostatecznie poród. Albo ten tydzień albo następny. Załapuje małe doły przedcesarkowe. Strasznie się boje tego wkłucia w kręgosłup.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 12:08   #4102
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine1980
Helios laseczki
Lapi dzisiaj ide do gina. Dzisiaj się już dowiem kiedy ostatecznie poród. Albo ten tydzień albo następny. Załapuje małe doły przedcesarkowe. Strasznie się boje tego wkłucia w kręgoslup.
......................... ...................

Cati to nie boli , uwierz mi , mnie wszystko boli a tego bolu nie pamietam , takze nie bolalo ....
nie stresuj sie ....tez mialam cesarke, da sie przezyc i to calkiem ,calkiem , ja po 3 dniach bylam juz w domu i latalam jak "perszing "...nie mam niemilych wspomnien

i na mnie zawnatrzoponowe nawet nie zadzialalo ,
musieli mnie uspic ale ja ponoc wyjatek

daj znac co tam Ci lekarz ciekawego powiedzial a tymczasem sie nie martw na zapas
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 16:10   #4103
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Laseczki

vivaxyz - cieszę się że dieta ci "podeszła" - 4 kg zgubisz z palcem w...

ulalala - ja właśnie ten wax stosuję, fajne mięciutkie są po nim włosy

imiro - ten wax można kupić w każdym zielarskim sklepie

cati - ciesz się kobieto że będziesz miała cesarkę, ja gdybym mogła wrócić czas też bym sobie dała spokój z rodzeniem siłami natury, przynajmniej nie będziesz miała różnych niefajnych akcji z mięśniami
zamierzasz karmić cycochem?
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 18:20   #4104
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: cosmelan w domu

Cytat:
Napisane przez ostr7 Pokaż wiadomość
mam krótkie pytanie czy bezpieczne jest wykonanie zabiegu Cosmelan w domu? zaznaczam ze nie chodzi o twarz.
bezpieczne jest , ale calkowicie nieskuteczne
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 19:22   #4105
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

no i odwiedzilam apteke w Polsce kupilam henna teatment wax- oczywiscie juz uzylam, chyba jest ok, mam nadzieje,ze mi to pmoze na moje cienkie bylejakie wlosy. kupilam krem z filtrem iwostin 30(do skory naczynkowej)- chodzi o to,ze moze przy okzaji bedzie lagodzic ewentualny rumien. skinoren zaczelam uzywac i dokupilam sobie druga tubke, bo chyba bedzie dla mnie dobry, rozjasnia i wygladza buzke. nie mam odwagi stosowac advanced 30%AHA, choc wiem,ze jest dobry na moje blizny ubytkowe, jednak musialabym 2 dni po posmarowaniu zostawac w domu. moze sie odwaze jeszcze kiedys.
mam tez diacneal, ale nie wiem czy powinnam stosowac go wraz ze skinorenem. na razie moze ten skinoren. jak uwazacie?
aha mam jeszcze suplement diety MSM.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 22:03   #4106
ostr7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: cosmelan w domu

ciekawi mnie dlaczego zaoszczedził bym dobre 600pln ale w sumie jak ma działać to chyba dopłace...czy komuś cosmelan nie pomógł na piegi? mam małe obawy 1750 piechotą nie chodzi :/
ostr7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 22:58   #4107
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: cosmelan w domu

Cytat:
Napisane przez ostr7 Pokaż wiadomość
mam krótkie pytanie czy bezpieczne jest wykonanie zabiegu Cosmelan w domu? zaznaczam ze nie chodzi o twarz.
Jeszcze raz , może teraz załapiesz . Cosmelan stosuje się na przebarwienia hormonalne : ostuda , melazma . Bardzo kiepsko działa na piegi na twarzy . Poza twarzą , na ciele zero efektów , nie działa i nieważne czy robi lekarz , czy samemu . Nawet jak jakimś cudem coś usunie , to jak przestaniesz stosować krem cosmelan2 - piegi wrócą z prędkością światła , niestety
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 09:36   #4108
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Rodze w przyszłym tygodniu. Mały ma na razie tylko ok 2,7 2,8 i lekarz chce dobić chociaż do 3 kg.
Mówi ze w moim przypadku jak jest mało wód płodowych to trudno okreslić wielkość małego.

Nie wiem jak będę karmić. Boje się karmienia piersią.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 09:55   #4109
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hejka dziewuszki

Cati - napisz kochana czego się boisz w karmieniu piersią?
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 11:00   #4110
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Boje się tych bolących piersi, pogryzionych sutków itd.
Takich sie opowieści nasłuchałam od kumpelek że juz trzęsę portkami

I tego że podobno dziecko zabiera wszystkie witaminy i lecą włosy , psują się zęby

Edytowane przez Catherine1980
Czas edycji: 2009-10-27 o 11:02
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.