Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-29, 15:11   #1
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478

Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?


Jestem zła . Nadeszła wiosna, mam denny nastrój i bardzo chciałabym kupić sobie perfumy. Przyjaciółka co rusz pachnie czymś ładnym i nowym. Wiem, że w perfumerii jest masa zapachów, ale mnie się mało co podoba. Nie, może inaczej- podoba mi się nawet sporo, ale niczego nie mogę nosić, bo od razu mnie coś mdli, albo jest mi słabo. Wiele wód odpowiada mi na innych- kiedy popsikam się nimi sama, czekam tylko, żeby zwietrzały. Toleruję tylko L'Eau par Kenzo i EDT Fragile, ale ile mozna pachnieć tym Kenzo? Znudził mi się. Ostatnio znów dokonałam testu 'różowego' Gucci'ego i niby czuję się w nim dobrze, ale mnie nie porywa.
Czy Wy też macie takie problemy? Szukam towarzyszki niedoli Niby drobnostka, a jednak.
pzdr
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 15:24   #2
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Re: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Ciężko, strasznie ciężko, ale przyczyna jest inna. Za dużo pięknych zapachów, za dużo pokus w postaci próbek no i za malo pieniędzy. W efekcie testuję, ciągle coś mi się podoba, na coś zbieram, potem znowu wpada mi w oko inna woń i tak w ciągle. Nie mogę się zdecydować, marzę, aby pachnieć 1 zapachem i żeby mnie z nim lączono. Nic z tego. Teraz mam chęć na L'or de Torrente, taki wibrujący, slodki, kawowy zapach. Niestety, na lato się nie nadaje, a tu coraz cieplej. Pewnie do zimy już mi się znudzi i będzie sobie samotnie stal. Poza tym mam na oku chyba z 6 nowych flakonow, ale na razie funduszy brak. I w sumie bardzo dobrze
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 17:57   #3
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Re: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Ja też mam zawsze z tym peoblem, ale dzisiaj taki fajny dzionek był, słonko prażyło niemiłosiernie i kupiłam sobie Neomagic Jestem bardzo zadowolona, choć poprzysięgłam sobie że nie kupię więcej żadnych perfum, tyle juz ich mam Wąhałam jeszcze Belong-celine dion, fajnusi czeka w kolejce na zakup pozdrawiam
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 18:24   #4
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Re: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

ojjj ciężko, ciężko...
Od kiedy mama na urodziny obiecała mi, że kupi porządne perfumy (a było to w lipcu) niemal każda moja wyprawa do drogierii była połaczona z testowaniem jakiegoś zapachu... Przetestowałam tak ok. 50 różnych i nic... nic nie chwyciło mnie za serce... Było kilka fajnych zapachów ale za każdym razem coś mi w nich nie pasowało... Jedynie wiem już, że uwielbiam piżmo w perfumach, a nienawidzę jaśminu...
Moja koleżanka pachnie ślicznie ale nie będę używać tego co i ona, a poza tym nie jestem na tyle z nią zaprzyjaźniona, żeby się wypytywać o takie rzeczy
Dziewczyny, może pomożecie mi w wybieraniu zapachu? wiem, że to raczej trudne ale może akurat?
jak już napisałam - nie lubię jaśminu i ogólnie kwiatowych nut
Z zapachów, które kompletnie mi nie odpowiadają to np. Cacharel, Amor Amor i Anais Anais, Davidoff Cool Water, Escada Magnetism, Fendi Theorema, Christian Dior Pure Poison, YSL Baby Doll, Angel i Angel Innocent, Lancome Miracle, Jesus del Pozo Halloween
Zafascynował mnie Kenzo Le Monde est beau, piękny ale chyba nie dla mnie i Mexx Woman był sympatyczny... A tak poza tym to lubię Elvie Oriflamu...
miałybyście jakieś propozycje? będę wdzięczna za każdą!
pozdrawiam
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 19:31   #5
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

rzastin napisał(a):
> Jestem zła . Nadeszła wiosna, mam denny nastrój i bardzo chciałabym kupić sobie perfumy.

Ja też się przymierzam do czegoś wiosenno- letniego( nie mam serca katować otoczenie Dolce Vita, zwłaszcza że nadciągają Wielkie Upały ).

>Przyjaciółka co rusz pachnie czymś ładnym i nowym.
To z jednej strony fajne, ale wolę być kojarzona z jednym, może dwoma zapachami, które są moje i tylko moje

>Wiem, że w perfumerii jest masa zapachów, ale mnie się mało co podoba. Nie, może inaczej- podoba mi się nawet sporo, ale niczego nie mogę nosić, bo od razu mnie coś mdli, albo jest mi słabo. Wiele wód odpowiada mi na innych- kiedy popsikam się nimi sama, czekam tylko, żeby zwietrzały.

Mam identycznie
>Toleruję tylko L'Eau par Kenzo i EDT Fragile, ale ile mozna pachnieć tym Kenzo? Znudził mi się. Ostatnio znów dokonałam testu 'różowego' Gucci'ego i niby czuję się w nim dobrze, ale mnie nie porywa.
Ja też toleruję tylko kilka zapachów i zanim coś kupię, baardzo długo wokół tego krążę Wącham i się upewniam. Zazwyczaj kończy się tak, że jakaś nuta mi nie pasuje i z zakupu nici Wiem, że w końcu znienawidziłabym dany zapach, właśnie z powodu jednej nuty Perfumy muszą mi odpowiadać w 100 %, muszę być pewna że to ZDECYDOWANIE mój zapach. I dlatego mam wielki kłopot z ich doborem(ale i satysfakcję, gdy je znajdę )

> Czy Wy też macie takie problemy? Szukam towarzyszki niedoli Niby drobnostka, a jednak.
> pzdr

__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 20:19   #6
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Re: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

a może właśnie Neomagic Naomi Cambell? lekko pudrowo-słodko-cytruskowe. Mnie ostatnio podobają się również nowe perfumki Avonu-szczególnie Tommorrow(ładna wanilia) i Always(kiwi i zielone cytruski).Polecam
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 20:47   #7
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

smerfeta01 napisał(a):
> a może właśnie Neomagic Naomi Cambell? lekko pudrowo-słodko-cytruskowe.

Po wszelkich perfumach Naomi mam 'odlot'. Robi mi się słabo, a testowałam wszystkie.

>Mnie ostatnio podobają się również nowe perfumki Avonu-szczególnie Tommorrow(ładna wanilia) i Always(kiwi i zielone cytruski).Polecam

Ten zapach Tomorrow w miarę mi się podoba, ale na lato będzie dla mnie za ciężki.
Jestem przypadkiem beznadziejnym. Od czego zależy to, że mi po wszystkim jest słabo, albo mdło, a inni mogą się 'oblewać' zapachem i nic im nie jest (nawet, jeśli otoczenie cierpi)?
Pzdr
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-30, 07:41   #8
Beatka
Raczkowanie
 
Avatar Beatka
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Gorny Slask
Wiadomości: 30
Re: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

z perfumami tak jak z nastrojem- rzecz ulotna . Jesli masz nadzieje, ze znajdziesz takie jedyne na cale zycie, to sie mylisz . Ja czasami jestem PEWNA, ze to juz te, jedyne, wymarzone, moje i w ogole, a potem okazuje sie, ze ....niestety.Kobieta zmienna jest i to co dzis Ci pasuje, jutro moze sie zupelnie nie podobac. Ale to chyba caly urok tych zapachow, ze jest ich tyle...Caly czar i przyjemnosc w poszukiwaniu.
__________________
" Ilu ludzi, tyle roznych punktow widzenia".
Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 08:38   #9
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Re: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Moim ukochany zapachem jest YSL NU..uwielbiam go , zawsze nim pachne, czuje sie w nim jak w jakim dodatkowym ubraniu ktore wysmienicie na mnie lezy. Tyle razy slyszalam, ze ten zapach jest ciezki....dla mnie cudowny
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 10:44   #10
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Jestem maniaczka perfumeryjna mam zawsze kilka butelek perfum..w tej chwili 7
Ja lubie slodkie perfumy moje ukochane to Baby Doll YSL ...Zdażylo mi sie kupić juz perfumy w ten sposób:
- poczytałam KWC (perfumy z nuta slodką bo takie kocham) , dziewczyny tak cudnie zapachy opisuja
- potem poniuchalam w perfumerii, wziełam próbkę itp
- po czym kupowałam na bezcłówce

Może poczytaj KWC o zapachach z nuta którą lubisz a dopiero potem potestuj w perfumerii
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 19:15   #11
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Nutka napisał(a):
> >
> Może poczytaj KWC o zapachach z nuta którą lubisz a dopiero potem potestuj w perfumerii

Byłam dzisiaj w Sephorze i w ręce wpadł mi In Love Again YSL. Nie spowodował napadu mdłości, a to już dużo Spodobał mi się, ale jeszcze poszukam.

Nie chcę pachnieć całe życie tym samym, ciągnie mnie bardzo do nowości. Tak jak pisałam, moim problemem nie jest to, że zapachy mi się po prostu nie podobają. Często zapach wydaje mi się ładny, ale po spryskaniu nim skóry robi się nieznośny, a mi jest niedobrze, duszno, itd.
Ponoć ludzie mają mniej lub bardziej wrażliwe nosy i na każdym perfumy pachną inaczej.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-30, 19:36   #12
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Tak na każdym dane perfumy pachna inaczej dlatego nie kupuj po pierwszym niuchu, tylko spryskaj łapke i oceń też po kilku godzinach..poza tym zapach na skórze sie rozwija, przechodzi z jedej nuty do nastepnej no i ta końcowa nuta np moze Cie draznić ... A In Love Again YSL. sa sliczne to fakt . Owocnych łowów
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 23:27   #13
syntax
Raczkowanie
 
Avatar syntax
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 30
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

ja nie moge sprawic sibie fajnych perfum do dobrych 4-5 lat!!! nic mi ie nie podoba a jedyne ktore mi sie podobaly zostaly wycofane z ryku bo surowiec sie skonczyl!!! to sie nazywa pech!!
syntax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 07:24   #14
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Cytat:
Napisane przez syntax Pokaż wiadomość
ja nie moge sprawic sibie fajnych perfum do dobrych 4-5 lat!!! nic mi ie nie podoba a jedyne ktore mi sie podobaly zostaly wycofane z ryku bo surowiec sie skonczyl!!! to sie nazywa pech!!

Poszukaj na Allegro - bardzo czesto mozna dostac perfumy , ktorych juz nie produkuja
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 13:01   #15
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Mi nie jest ciężko dobrać perfumy. Od razu wiem, czy dany zapach mi się podoba czy nie. Jeśli tak, to czy od do mnie pasuje, czy nie - bo jeśli nie, to po tygodniu będzie mnie nużył i irytował. Dlatego często kupuję jakiś zapach po długich "podchodach".

Przeraża mnie natomiast to, że praktycznie wszystkie moje ulubione zapachy to "starocie", czyli perfumy które ukazały się na rynku ładnych parę lat temu. Natomiast z nowości mało co mnie zachwyca - podoba mi się wiele, ale żeby coś nowego zauroczyło mnie do tego stopnia co Kenzo Jungle czy Allure? Niestety...

Chyba to prawda, co ktoś wcześniej tu napisał, że wycofuje się z rynku perełki zastępując je wtórnymi zlepkami tego, co już było...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2007-10-01 o 13:02 Powód: Błąd i poprawka
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 15:27   #16
Polin24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 15
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Mnie jest strasznie ciężko Zapach,który używam od lat,bo uwielbiam to Eternity CK. Próbowałam kupić coś innego,ale wracam cały czas do niego.
Jak nawet spodoba mi się na pierwszy "niuch" jakiś zapach, to po paru dniach doprowadza mnie do furii i koniec,już go nie mogę używać.Jestem bliska załamania.To nie jest tak,że mam zapachy,które podobają mi się bardziej albo mniej-tylko -podoba mi się jedynie Eternity,a reszta mnie piekielnie denerwuje (na mnie, bo na innych podoba mi się wiele zapachów).To jest dopiero koszmar...
Polin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 22:12   #17
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Mnie jest ciezko znalezc zapach, ktory podobalby mi sie na dluzej. Niespecjalnie ubolewam, gdy konczy sie flakonik, rzadko do czegos warcam. Wciaz szukam, a nowosci mnie nie porywaja. Ostatnio mialam troszke wiecej sczezscia - idealnie elza na mnei Ange ou demon i Midnight poison. Ale i tak szukam dalej
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 00:13   #18
*Duszyczqa*
Raczkowanie
 
Avatar *Duszyczqa*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
GG do *Duszyczqa*
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

a KTÓRA Z WAS POWIE MI JAK NAZYWAJĄ SIE PERFUMU CZY ISTNIEJĄ TAKIE ABY SIE CZŁOWIEK IDĄC DO PRACY np PSIKNĄŁ I PACHNIAŁ CAŁY DZIEŃ ? TAKIE KTÓRE SIĘ NIE ULATNIAJĄ PO 5 GODZINACH SZUKAM TAKICH KTORE CZUĆ CAŁY DZIEŃ!!!!!!!!!!!!

odpadają zapachy kwiatowe szukam czegoś ELEGANCKIEGO - wyrafinowanego ale nie ceną
*Duszyczqa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 07:20   #19
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Cytat:
Napisane przez *Duszyczqa* Pokaż wiadomość
a KTÓRA Z WAS POWIE MI JAK NAZYWAJĄ SIE PERFUMU CZY ISTNIEJĄ TAKIE ABY SIE CZŁOWIEK IDĄC DO PRACY np PSIKNĄŁ I PACHNIAŁ CAŁY DZIEŃ ? TAKIE KTÓRE SIĘ NIE ULATNIAJĄ PO 5 GODZINACH SZUKAM TAKICH KTORE CZUĆ CAŁY DZIEŃ!!!!!!!!!!!!

odpadają zapachy kwiatowe szukam czegoś ELEGANCKIEGO - wyrafinowanego ale nie ceną
A istnieją Na mnie cały dzień pachnie słonik Kenzo, Must Cartier, Smok Cartiera. Możesz też oprzetestować czarną Coco.

Tu jest pomocny wątek:


zapachy z ogonem
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=trwa%B3e

trwałe perfumy
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=trwa%B3e
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-02, 12:27   #20
*Duszyczqa*
Raczkowanie
 
Avatar *Duszyczqa*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
GG do *Duszyczqa*
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Tymenko = dziękuję a powiedz mi gdzie mozna dostać jakąs próbkę chociaż jedną kropelkę? bo kurcze mnie nie wszystkie zapachy kręca Czy w ogóle mozna gdzies przetestować?
*Duszyczqa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 12:32   #21
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Cytat:
Napisane przez *Duszyczqa* Pokaż wiadomość
Tymenko = dziękuję a powiedz mi gdzie mozna dostać jakąs próbkę chociaż jedną kropelkę? bo kurcze mnie nie wszystkie zapachy kręca Czy w ogóle mozna gdzies przetestować?
Wymienione przeze mnie zapachy obwąchasz w każdej sephorze i douglasie Może być problem z Must i ze smokiem, w razie czego służę próbką
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 21:32   #22
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Do trwałych -bez konieczności dopsikiwania- zaliczam miracle lancolme, manię armaniego (podaję te, ktore rzeczywiscie uzywalam).Byly tez inne na pewno,ale te pamiętam.Zdecydowanie woda perfumowana, nie toaletowa- jak dla mnie różnica.
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 23:36   #23
*Duszyczqa*
Raczkowanie
 
Avatar *Duszyczqa*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
GG do *Duszyczqa*
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Wymienione przeze mnie zapachy obwąchasz w każdej sephorze i douglasie Może być problem z Must i ze smokiem, w razie czego służę próbką
A ile bedzie mie kosztowała ta próbka? razem z wyswysyłką?
*Duszyczqa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 06:49   #24
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Cytat:
Napisane przez *Duszyczqa* Pokaż wiadomość
A ile bedzie mie kosztowała ta próbka? razem z wyswysyłką?
Nie sprzedaję próbek (sprzedaż wogóle jest zabroniona na wizazu), napisz PW z adresem to podeślę Ci te próbki
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 12:45   #25
*Duszyczqa*
Raczkowanie
 
Avatar *Duszyczqa*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
GG do *Duszyczqa*
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Upsss nie wiedziałam juz zabieram się do roboty
*Duszyczqa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 15:11   #26
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

ja też mam problem z doborem perfum, powąchanie 3/4 z nich kończy sie migreną. Latam po perfumeriach wącham i wącham a spodobał mi się tylko wish a tak to albo za mocne albo mnie duszą albo jeszcze coś innego. Spodobały mi sie Allegorie i Sunset Heat ale utrzymują sie na mnie ok. godziny więc odpadająSzukam swojego zapach jak oszalała na razie z mizernym skutkiem, chyba kupie sobie wish'a i dam sobie spokój z tym szukaniem-
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 20:15   #27
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Przeszłam ostatnio kilkakrotnie przez perfumerie, obwąchałam trochę zapachów i nic mi się nie spodobało. Nie wiem, w którą stronę iść, przeszłam przez Chloe, Marca Jackobsa, Chanel, DKNY jabłka, Murglera, Versace Bright Crystal i nic.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 16:28   #28
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Przeszłam ostatnio kilkakrotnie przez perfumerie, obwąchałam trochę zapachów i nic mi się nie spodobało. Nie wiem, w którą stronę iść, przeszłam przez Chloe, Marca Jackobsa, Chanel, DKNY jabłka, Murglera, Versace Bright Crystal i nic.

Przejdź się do jakiejś niszowej perfumerii, jesli masz możliwość. Większa rożnorodność zapachów niż w sieciówkach
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 11:25   #29
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Przejdź się do jakiejś niszowej perfumerii, jesli masz możliwość. Większa rożnorodność zapachów niż w sieciówkach
albo potestować coś po męskiej stronie, tu naprawdę jest sporo ciekawych zapachów, ale nie tych co to są najmocniej promowane przez sieciówki (te akurat to byle co). Nie od dziś wiadomo, że panie lubią nosić męskie zapachy
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 11:32   #30
olaaleks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 4
Dot.: Czy Wam też ciężko dobrać sobie perfumy?

To prawda, często w takich niepozornych miejscach można znaleźć prawdziwe perełki
olaaleks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-03 09:22:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.