Uniwersytet Śląski - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-07, 16:10   #61
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

No co ty, niby po co? Inauguracja ogólnouczelniana jest niby dla wszystkich, ale w zasadzie uczestniczą w niej tylko dziekani i wykładowcy, obecność obowiązkowa jest na inauguracji wydziałowej, bo tam podane są wszystkie informacje o logowaniu na wf, lektoraty, zasady studiowania itp
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 16:36   #62
BananoweCiastko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 153
Dot.: Uniwersytet Śląski

No, to dziękuję ci bardzo za odpowiedź A powiedz mi czy na wydziałowej inauguracji powinnam być ubrana galowo czy to nie jest taki oficjalny dzień?
BananoweCiastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 16:45   #63
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Jest jak najbardziej oficjalny zazwyczaj po przemówieniach dziekana i przedstawicieli Rady Wydziału itp jest spotkanie z opiekunem roku, dlatego lepiej się dobrze zaprezentować
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 17:51   #64
JohanaTomana
Raczkowanie
 
Avatar JohanaTomana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 371
Dot.: Uniwersytet Śląski

jestem ciekawa jaka jest atmosfera na UŚ na wykładach z germanistyki ;d
JohanaTomana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 17:57   #65
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez JohanaTomana Pokaż wiadomość
jestem ciekawa jaka jest atmosfera na UŚ na wykładach z germanistyki ;d
Moja kuzynka studiuje właśnie germanistykę nauczycielską, no i niestety trochę narzekała - że ma dość dużo zajęć (cztery dni w tygodniu od 8 do 15) i mnóstwo nauki. Chciała rozpocząć w tym roku drugi kierunek bo jest bardzo ambitna, ale stwierdziła, że nie ma szans, żeby dać radę na obu się utrzymać... natomiast co do atmosfery to bardzo sobie chwaliła, chociaż ma w grupie prawie same dziewczyny to ponoć bez problemu można z nimi wyskoczyć na piwo, pożyczyć notatki czy po prostu poplotkować
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 18:51   #66
JohanaTomana
Raczkowanie
 
Avatar JohanaTomana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 371
Dot.: Uniwersytet Śląski

4 dni w tygodniu?
myślalam ze cały tydzień xddd
i do 20.00..
JohanaTomana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 19:35   #67
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Niektóre kierunki czasem mają jakiś wolny dzień (np znajoma z politologii tak sobie ułożyła plan, że miała zajęcia tylko trzy dni w tygodniu). No i jak ci wypadną okienka to niewykluczone, że będziesz na uczelni od 8 do 20, ja miałam taki jeden dzień, ale oczywiście wtedy niektóre wykłady sobie darowałam bo ciężko było wysiedzieć
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 08:11   #68
JohanaTomana
Raczkowanie
 
Avatar JohanaTomana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 371
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez aubergine_k Pokaż wiadomość
Się melduje i ja.

Dziewczyny, a akademiki w Sosnowcu?
Złożyłam do DS-2 trochę w ciemno, tylko po przeczytaniu opisu. Albo alternatywnie DS-5. Ktoś coś wie dokładniej, jaki standard w środku itp.?
ja złożyłam do 3 bo jest remontowana posiada na kazdym pietrze łazienke kuchnie pralnie i pokój z tv ) w 4 jest to samo ;pp
wpisz w google akademiki uś sosnowiec. i tam masz zdjecia z opisami.
JohanaTomana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 21:12   #69
aubergine_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez JohanaTomana Pokaż wiadomość
ja złożyłam do 3 bo jest remontowana posiada na kazdym pietrze łazienke kuchnie pralnie i pokój z tv ) w 4 jest to samo ;pp
wpisz w google akademiki uś sosnowiec. i tam masz zdjecia z opisami.
Aha, ale tylko z zewnątrz A nie wiem jak w środku to wygląda.
Ja się skusiłam na DS2 po przeczytaniu: Budynek 4 piętrowy, 140 miejsc w pokojach 1- i 2-osobowych typu studio. Zabudowa segmentowa, każdy segment z łazienką i aneksem kuchennym. Najwyższy standard, wszystkie pokoje z dostępem do internetu. Chciałabym zobaczyć, co w rzeczywistości oznacza dla nich "pokój typu studio" i w ogóle jak tam jest... Jeszcze trzy tygodnie.
__________________
I w ogóle czas się ogarnąć.
aubergine_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 22:13   #70
JohanaTomana
Raczkowanie
 
Avatar JohanaTomana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 371
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez aubergine_k Pokaż wiadomość
Aha, ale tylko z zewnątrz A nie wiem jak w środku to wygląda.
Ja się skusiłam na DS2 po przeczytaniu: Budynek 4 piętrowy, 140 miejsc w pokojach 1- i 2-osobowych typu studio. Zabudowa segmentowa, każdy segment z łazienką i aneksem kuchennym. Najwyższy standard, wszystkie pokoje z dostępem do internetu. Chciałabym zobaczyć, co w rzeczywistości oznacza dla nich "pokój typu studio" i w ogóle jak tam jest... Jeszcze trzy tygodnie.
eh typu studio to znacznie droższy pokój xdd
ale mi wystarczy 3-ójka xdd
JohanaTomana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 19:28   #71
khloee
Przyczajenie
 
Avatar khloee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
No co ty, niby po co? Inauguracja ogólnouczelniana jest niby dla wszystkich, ale w zasadzie uczestniczą w niej tylko dziekani i wykładowcy, obecność obowiązkowa jest na inauguracji wydziałowej, bo tam podane są wszystkie informacje o logowaniu na wf, lektoraty, zasady studiowania itp

Dostałam się na pierwszy rok politologii,czy to znaczy,że nie musze się zjawić na tej inauguracji w Cieszynie tylko iśc na rozpoczęcię na Wydziale Nauk Spolecznych?? Będzie tego samego dnia?
khloee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 22:03   #72
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Uniwersytet Śląski

Nie musisz jechać do Cieszyna. Sprawdzaj na stronce swojego wydziału, będzie pisało kiedy i o której jest inauguracja
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 22:39   #73
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Uniwersytet Śląski

DS-2 jest bardzo schludny i nowiutki
DS-5 to klasyk, choć mieli coś w nim remontować
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 07:08   #74
JohanaTomana
Raczkowanie
 
Avatar JohanaTomana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 371
Dot.: Uniwersytet Śląski

Właśnie na stronie uś już pisze że jest rozpoczęcie w Cieszynie? to prawda , żę nie musze tak daleko sie wlec? i moje rozpoczęcie będzie na wydziale filologicznym w Sosnowcu? ciekawe kiedy xddd
)
JohanaTomana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 08:34   #75
khloee
Przyczajenie
 
Avatar khloee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Dot.: Uniwersytet Śląski

A tak jeszcze pytanie z innej beczki,które mnie bardzo interesuje ;D Wiecie może na jakiej zasadzie przydzielają studentów do grup? Czy jest to alfabetycznie czy wedlug listy rankingowej?
khloee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 08:53   #76
aubergine_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Uniwersytet Śląski

A ja mam takie pytanie. Jeśli nie znam nikogo i nie mam preferencji co do współmieszkańca w pokoju w akademiku, przydzielą mi jakąś losową osobę?
Na jakich zasadach przydzielają pokoje? Czy umieszczają razem ludzi z tego samego roku (I), czy z tego samego kierunku, czy właśnie z innych, czy całkiem przypadkowo?
P.S. Czy to może być osoba płci przeciwnej? Oo.
__________________
I w ogóle czas się ogarnąć.
aubergine_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 09:35   #77
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez khloee Pokaż wiadomość
A tak jeszcze pytanie z innej beczki,które mnie bardzo interesuje ;D Wiecie może na jakiej zasadzie przydzielają studentów do grup? Czy jest to alfabetycznie czy wedlug listy rankingowej?
Myślę, że przydzielają wg lektoratu z języka obcego. No ale pewności nie mam

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Co do akademików to nie znam się ale myślę, że totalnie losowo przydzielają, osoby tej samej płci
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 11:22   #78
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez khloee Pokaż wiadomość
A tak jeszcze pytanie z innej beczki,które mnie bardzo interesuje ;D Wiecie może na jakiej zasadzie przydzielają studentów do grup? Czy jest to alfabetycznie czy wedlug listy rankingowej?
Na niektórych kierunkach grupy tworzone są alfabetycznie, na innych wg lektoratu, który wybiera się samodzielnie. W tym pierwszym przypadku to i tak nie ma za bardzo znaczenia, do której grupy się trafi, bo można się przenosić do woli - o ile znajdzie się kogoś, kto chce się wymienić grupą, chodzi po prostu o to by liczba osób w każdej grupie była mniej więcej taka sama.
Cytat:
Napisane przez aubergine_k Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie. Jeśli nie znam nikogo i nie mam preferencji co do współmieszkańca w pokoju w akademiku, przydzielą mi jakąś losową osobę?
Na jakich zasadach przydzielają pokoje? Czy umieszczają razem ludzi z tego samego roku (I), czy z tego samego kierunku, czy właśnie z innych, czy całkiem przypadkowo?
P.S. Czy to może być osoba płci przeciwnej? Oo.
Jeśli nie masz nikogo znajomego, do kierownik akademika przydzieli ci najprawdopodobniej kogoś z tego samego roku i tego samego wydziału. Jeśli będzie akurat ktoś z tego samego kierunku to możesz trafić na niego, no ale raczej niemożliwe jest że przydzielą do jednego pokoju np osobę z I roku anglistyki i III roku inżynierii biomedycznej
A osoby płci przeciwnej ci nie przydzielą, no chyba że masz jakiegoś kolegę/chłopaka/męża/brata itp to wtedy raczej bez problemów
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 14:34   #79
khloee
Przyczajenie
 
Avatar khloee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Dot.: Uniwersytet Śląski

Dzięki za odpowiedź Ja dostalam się na politologie w tym roku i własnie byłam ciekawa jak oni podzielą te grupy po przyjęli grubo ponad 250 osób Ale skoro,można się przenieśc z jednej grupy do drugiej bez problemu to dobrze A powie mi jeszcze ktos jak jest z w-f ? słyszałam,że trzeba się na jakąs liste zapisac czy cos?
khloee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 15:59   #80
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez khloee Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Ja dostalam się na politologie w tym roku i własnie byłam ciekawa jak oni podzielą te grupy po przyjęli grubo ponad 250 osób Ale skoro,można się przenieśc z jednej grupy do drugiej bez problemu to dobrze A powie mi jeszcze ktos jak jest z w-f ? słyszałam,że trzeba się na jakąs liste zapisac czy cos?
Na politologii dzielą alfabetycznie i nawet jeśli przyjęli 250 osób, to na pewno was tyle nie będzie, WKR dlatego przyjmuje ponad limit, że z góry zakładają, że część osób wybierze inne kierunki, zrezygnuje, przeniesie się itp.
A co do wf to poczytaj tutaj: https://ul.us.edu.pl/
trzeba się zarejestrować na wf i lektoraty (wypełnij sobie testy), pod koniec miesiąca powinny już być plany zajęć i rozpiska zajęć wf, wtedy wybierasz taką dyscyplinę która pasuje ci do planu (czyli zajęcia nie mogą się odbywać wtedy, gdy np masz ćwiczenia czy wykład, no i zwróć uwagę na miejsce - jeśli się okaże, że masz 1,5h wolnego a wf w Sosnowcu, to wiadomo że nie zdążysz dojechać. Aha, i jeszcze pamiętaj, żeby logować się 5.10 o godzinie 12 - godzinę później na tych najbardziej popularnych dyscyplinach nie będzie już miejsc
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:27   #81
khloee
Przyczajenie
 
Avatar khloee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Dot.: Uniwersytet Śląski

Ok,dziękuje bardzo!

A orientujesz się może,czy na socjologii również dzielą alfabetycznie? Koleżanka się tam dostała i własnie była ciekawa
khloee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:33   #82
JohanaTomana
Raczkowanie
 
Avatar JohanaTomana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 371
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Na politologii dzielą alfabetycznie i nawet jeśli przyjęli 250 osób, to na pewno was tyle nie będzie, WKR dlatego przyjmuje ponad limit, że z góry zakładają, że część osób wybierze inne kierunki, zrezygnuje, przeniesie się itp.
A co do wf to poczytaj tutaj: https://ul.us.edu.pl/
trzeba się zarejestrować na wf i lektoraty (wypełnij sobie testy), pod koniec miesiąca powinny już być plany zajęć i rozpiska zajęć wf, wtedy wybierasz taką dyscyplinę która pasuje ci do planu (czyli zajęcia nie mogą się odbywać wtedy, gdy np masz ćwiczenia czy wykład, no i zwróć uwagę na miejsce - jeśli się okaże, że masz 1,5h wolnego a wf w Sosnowcu, to wiadomo że nie zdążysz dojechać. Aha, i jeszcze pamiętaj, żeby logować się 5.10 o godzinie 12 - godzinę później na tych najbardziej popularnych dyscyplinach nie będzie już miejsc
nie czaje tej strony? ona jest obowiązkowa na stronie uśia jakoś jej nie widziałam ;d
JohanaTomana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:16   #83
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Uniwersytet Śląski

Na pierwszym roku nie loguję się na żadne seminaria, tylko na lektoraty z języka i na wf, prawda?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:41   #84
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez khloee Pokaż wiadomość
Ok,dziękuje bardzo!

A orientujesz się może,czy na socjologii również dzielą alfabetycznie? Koleżanka się tam dostała i własnie była ciekawa
Tak, chyba na całym WNSie dzielą alfabetycznie...
Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Na pierwszym roku nie loguję się na żadne seminaria, tylko na lektoraty z języka i na wf, prawda?
Zależy od kierunku, jeśli studiujesz administrację lub prawo to na tej stronie którą wcześniej podałam masz do wyboru konwersatoria, seminaria itp. W przypadku pozostałych kierunków tylko wf i lektorat, jeśli jeszcze coś to dowiesz się na pewno na inauguracji...
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 19:27   #85
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Tak, chyba na całym WNSie dzielą alfabetycznie...

Zależy od kierunku, jeśli studiujesz administrację lub prawo to na tej stronie którą wcześniej podałam masz do wyboru konwersatoria, seminaria itp. W przypadku pozostałych kierunków tylko wf i lektorat, jeśli jeszcze coś to dowiesz się na pewno na inauguracji...
Zaczynam prawo i sama nie wiem czy mam się rejestrować na seminaria/konwesatoria, czy to dla wyższych semestrów. Czyli mam się logować? Bo można od dzisiaj.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 19:42   #86
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Zaczynam prawo i sama nie wiem czy mam się rejestrować na seminaria/konwesatoria, czy to dla wyższych semestrów. Czyli mam się logować? Bo można od dzisiaj.
A dostałaś jakąś informację z uczelni, że powinnaś się zalogować? Jeśli nie, to poczekaj do inauguracji, tam wam wszystko powiedzą
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 15:11   #87
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Pojawiła się już informacja odnośnie inauguracji wydziałowych:
http://us.edu.pl/inauguracja-xliii-r...kiego-20102011
Niektórzy mają przedłużone wakacje
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 15:21   #88
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Uniwersytet Śląski

Ja zaczynam 4
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 15:29   #89
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
A dostałaś jakąś informację z uczelni, że powinnaś się zalogować? Jeśli nie, to poczekaj do inauguracji, tam wam wszystko powiedzą
Nie dostałam żadnej informacji. W takim razie zobaczę, co na uczelni na ten temat powiedzą. Wielkie dzięki za odzew w tej sprawie, bo już się bałam, że będę do tyłu.

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Ja zaczynam 4
Ja 5.10 o 15:00.

Mam jeszcze jedno pytanie organizacyjne.
Na lektoraty można się wg stronki logować od 4.10, a na wf od 5.10 od 12:00. Czyli jeśli spotkanie inauguracyjne mam 5.10 o 15:00 to dopiero wtedy dostanę swój login i hasło, żeby się zalogowąć i dopiero ok.17:00 będę mogła wybrać grupy?
EDIT: Już się zalogowałam, ale jestem głupia baba.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155

Edytowane przez kas!a
Czas edycji: 2010-09-14 o 15:31
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 16:03   #90
aubergine_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Uniwersytet Śląski

Pytanie z rzędu upewniających się:
Jeśli inaugurację mam we wtorek o 13, to oznacza wolny poniedziałek i zajęcia dopiero od środy?
__________________
I w ogóle czas się ogarnąć.
aubergine_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 22:27:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.