Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 09:58   #61
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

[1=78ec78392a9e84b50fa9c61 260c26510682869d7_6517570 db0492;25293706]Mirell- już widzę jak ganiasz po pokoju z laptopem i nim potrząsasz... i do tego jeszcze dźwięczące charmsy! Po wczorajszych akcjach nocnych mam taki dobry humor dzisiaj, że normalnie nie mogę
[/QUOTE]
A mnie to się beczeć chce, już się cieszyłam że przepadł dzisiaj wykład to sobie porobię przez kilka dni na spokojnie prezentację semestralną z seminarium a tu
Oby tylko udało się go reanimować, bo szkoda mi, co prawda ma już 3 lata ale kosztował sporo i to świetny sprzęt
On ma wgl uszkodzone od początku jedno usb (uderzyłam kolanem w pendrive jak włożyłam), tak wiem, mea culpa, ale jak ostatnio w serwisie chciałam by mnie to przy okazji naprawili, to przy odbiorze usłyszałam tylko zalecenie by go "nie używać bo uszkodzone" I właśnie też wczoraj ten smród najbardziej leciał właśnie z niego, bo jest obok wiatraka, może się przepaliło...


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mirell, no Twoj laptop chcial sobie zajarac
Tak

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Mirell - współczuje Ci.... kolejny wydatek

Ja również mam taką podkładkę pod lapa i muszę powiedzieć że działa doskonale, rzadko kiedy się grzeje. Ale jeszcze mam w zanadrzu jedną (bardzo dobrą rzecz) - jest to spręzone powietrze w sprayu. Raz na jakis czas przeczyszczam laptopa, jego dziurki i wiatraczek w ten sposob. Działa jak nowy (a ma już 3 lata). Polecam każdej bo na przyszłość można uniknąć takich sytuacji.
Mój się nigdy nie przegrzewał, nic nie potrzebowałam wiatraczek zaczął sie psuć od czasu, jak TŻ zahaczył nogą o kabel i laptop zlądował ze stołu na podłodze Tylko trochę buczeć zaczął, ale nadal mocno się nie grzał, dopiero od kilku dni zauważyłam że bardziej, ale pomagałam sobie podkładając na biurku metalową linijkę (kartografia się przydała), która ściagała z niego ciepło W serwisie po przeglądzie mówili że nic z nim nie jest poza tym że wiatrak się sypie i trzaba za jakiś czas wymienic
Muszę teraz poszukać naprawdę dobry serwis


Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Mirell - super szkatułka
Dziękuję

Edytowane przez Mirell
Czas edycji: 2011-02-23 o 10:00
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 09:58   #62
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

subskrybuję
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:01   #63
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Kopiuję jeszcze tutaj to, co napisałam w klubie:

Dziewczyny, z przyczyn osobistych nie dam na pewno dzisiaj rady pojechać po resztę zakupów.. Chciałabym napisać, że to tylko małe zawirowanie w moim życiu, ale niestety tak nie jest. Sytuacja trochę mnie przerosła i wiele spraw stanęło pod wielkim znakiem zapytania..
Przez najbliższe dni nie będzie mnie też na forum. W miarę możliwości postaram się sprawdzać, co się dzieje i być na bieżąco, wybaczcie, że w obecnej sytuacji mogę nie jestem w stanie się udzielać.
Bardzo Was przepraszam za to, że będziecie musiały czekać jeszcze o kilka dni dłużej na przesyłkę i liczę na zrozumienie. Poinformuje Was, jak uda mi się wszystko powysyłać.


I znikam na kilka dni..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:02   #64
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 352
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Mirell- tam w 3mieście macie Gralla- NIE IDŹ TAM!!! Broń Boże nie oddawaj tam do serwisowania czegokolwiek... ja straciłam u nich dysk z danymi (jedyne 500giga zdjęć, projektów itp..........., bo panowie CZYTAĆ nie potrafią!!!)
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:03   #65
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

MJ mam nadzieje, ze sie ulozy wszystko
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:05   #66
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

[1=78ec78392a9e84b50fa9c61 260c26510682869d7_6517570 db0492;25294371]Mirell- tam w 3mieście macie Gralla- NIE IDŹ TAM!!! Broń Boże nie oddawaj tam do serwisowania czegokolwiek... ja straciłam u nich dysk z danymi (jedyne 500giga zdjęć, projektów itp..........., bo panowie CZYTAĆ nie potrafią!!!)[/QUOTE]

Ja pracuje nad grallem
Skopałabym im dupy gdyby coś takiego zrobili Wam którejś
Z racji tego ze tu pracuje, znam tych kolesi i jakbym szepneła słowko milsze to może by łagodniej obeszli się z lapem.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:06   #67
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 352
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Tineczko- tam na skrzyżowaniu grunwaldzkiej ze studzienki?
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 10:15   #68
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Tak..
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:18   #69
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 352
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

gdyby można było cofnąć czas o kilka lat to już bym u Ciebie na kawce siedziała codziennie tamtędy dyndałam sobie Swojego czasu mieszkałam tam na skwerku przy waryńskiego
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:23   #70
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Pisałaś mi kiedyś że właśnie te miejsca były dla Ciebie bliskie..
Czasem sobie pewnie nie zdajemy sprawy że możemy się minać przypadkowo na drodze nie wiedząc kim jesteśmy...
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:31   #71
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

[1=78ec78392a9e84b50fa9c61 260c26510682869d7_6517570 db0492;25294371]Mirell- tam w 3mieście macie Gralla- NIE IDŹ TAM!!! Broń Boże nie oddawaj tam do serwisowania czegokolwiek... ja straciłam u nich dysk z danymi (jedyne 500giga zdjęć, projektów itp..........., bo panowie CZYTAĆ nie potrafią!!!)[/QUOTE]
Dobrze wiedzieć

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Pisałaś mi kiedyś że właśnie te miejsca były dla Ciebie bliskie..
Czasem sobie pewnie nie zdajemy sprawy że możemy się minać przypadkowo na drodze nie wiedząc kim jesteśmy...
A ja sobie średnio co dwa dni jadę obok Jantaru tramwajem... i wpadam do BioWay na obiadki
Właśnie ten serwis co ostatnio dałam laptopy był też w Jantarze (multum tam tego), nazwy nie pamiętam ale... Vista czy jakoś tak... więcej tam raczej nie pójdę bo naprawią tylko to co potrafią, czyli dysk zainstalują i wgrają system + dane, które im maszynka ściągnęła ze starego, a obiecując 3 dni zamienią je w 3 tygodnie czekania...
A nie znasz tam jakiegoś dobrego szybkiego serwisu?


Może trochę off-top, ale próbuję znaleźć dobry niedrogi serwis, wszak oszczędzę na koraliki, zgrzał się jak przeglądałąm ten wątek (nie wytrzymał biedak ciśnienia zakupów), więc w temacie
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 10:34   #72
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

to przez aliene sie zgrzal zapewne i jej rozmowy o klejnotach
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:35   #73
snowprincess
Rozeznanie
 
Avatar snowprincess
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Ooo nowy wąteczek HOW NICE girls!!

to ja tu przekleje posta z poprzedniego watku :P

----------------------------------------------------------------

Napisane przez aliena7
cyknij fotkę,bo moja wyobraźnia nie obejmuje tematu na siedząco usnął??

idę po szmatę do czyszczenia monitora.... zaplułam się dokumentnie!
HAHAHAHA

---------------------------------------------------

Napisane przez ania_wu
jeszcze takiej nie posiadam... jakieś inne propozycje? nie wiem coś bardziej prawdopodobnego, jakiś napad? kradzież? wyłudzenie?
Rozejrzyj sie po pokoju lub szafie a na pewno znajdziesz zbedne przedmioty lub ciuchy - wystaw na All :P ja wystawilam deske snowboardowa na ktorej juz nie jezdze (mam dwie) no i dzis koles przychodzi kupic (oby kupil!!)
snowprincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:37   #74
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

ania_wu jeszcze szantaz zostaje
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:37   #75
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Mirell - no jest tu kilka serwisów. Jeszcze został Grall. Podejde do chłopaków na dół.. zapytam sie ile by kosztowała wymiana wiatraczka (coś jeszcze?) w jakim laptopie?
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:42   #76
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
to przez aliene sie zgrzal zapewne i jej rozmowy o klejnotach


Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Mirell - no jest tu kilka serwisów. Jeszcze został Grall. Podejde do chłopaków na dół.. zapytam sie ile by kosztowała wymiana wiatraczka (coś jeszcze?) w jakim laptopie?
Hmm... ja w sumie gwarancji nie daje że to od wiatraka, być może i USB się przepaliło, raczej sam wiatrak tak zmysłowych efektów zapachowych by nie wywołał... Pytać nie musisz, myślałam że może znasz tam jakiś dobry serwis z opinii Ale dzięki za chęci

Edytowane przez Mirell
Czas edycji: 2011-02-23 o 10:43
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:48   #77
snowprincess
Rozeznanie
 
Avatar snowprincess
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez zffazoffana Pokaż wiadomość
oooo matko kolejna część
a ja właśnie się zorientowałam że jeszcze nie odpowiedziałam na te pytanka z początku aż się za nie wezmę

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

1. Imię - Dagmara, ale wole Daga
2. Wiek - 21 czyli oczko
3. Data urodzin - 17.11.1989
4. Czym się zajmujesz (praca, szkoła?) studiuję dietetykę na sggw
5. Jakie jest twoje hobby, czym się interesujesz? dietetyką, modą, malarstwem, kosmetologią
6. Twoje największe marzenie to... być w końcu szczęśliwa
7. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z biżuterią? hm jakoś w październiku zeszłego roku
8. Sama kupujesz kolejne części do swojej bransoletki czy ktoś Ci kupuje? i tak i tak
9. Dlaczego zbierasz pandorę/ trolle/ charmsy/ lilou? Tylko dlatego, że Ci się podobają czy mają też dla Ciebie jakąś wartość sentymentalną i są czymś więcej niż koralikiem? każdy mój charms coś dla mnie znaczy, ani jeden nie jest z przypadku
10. Twoja ulubiona zawieszka to.. karta kredytowa
Hej ja też studiuje w Waw tyle, że na SGH, ale mam parę koleżanek z dietetyki z SGGW

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Muszę się pochwalić, że mój wczorajszy zestaw naszyjnik + bransoletka został zauważony jak tylko zdjęłam płaszcz :P ponoć jestem "pomysłowa" ha ha może dziś na uczelnię założę naszyjnik
snowprincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:02   #78
monikaninoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 139
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Zastanawiam się od dłuższego czasu... o co chodzi z tym klubem? Gdzie go znajdę? Ciekawska ze mnie wyszła.
monikaninoczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:03   #79
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

heloł w nowym wątku

Cymemoncik Ty nie udawaj, że pracujesz! pewnie się mężowi podlizujesz żeby Ci nowy koralik kupił
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 11:06   #80
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Mirell - mam tam kolege który pracuje w serwisie. A jeden już odszedł.. szkoda bo on by się zajął dobrze tym lapem. Ale jakby co, mogę go poprosić by trzymał pieczęnad twoim sprzętem

Dziś przed wyjściem z domu zrobiłam kilka fotek bransoletce i mojemu pierscionkowi.. zdjecia były robione w słoneczku. Przyjdę do domku i sprawdzę jak wyszły. Wstawie Wam je potem
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:08   #81
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cześć wszystkim w nowym wątku!

Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
No i stało się - posikałam się ze śmiechu.
W rewanżu wklejam "klejnoty"
O matko

Ten drugi śliczny Licytujesz moze?
Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Nadgoniłam :p

Ja dziś wróciłam do charmsów i mam swoją bransoletkę wspomnienie dzieciństwa
Noo w końcu, bo jeszcze charmsiki się na Ciebie obrażą
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja ostatnio lubie dziki tlum i nosze pandore z charmsami i najchetniej nosilabym jeszcze jedna pandore jakbym miala (...)
Widziałam raz zdj jak to wygląda, ale jakbyś mogła to wklej kiedyś przy okazji inne
Bo kiedyś(KIEDYYYYŚ) też bym chciała kupić Pandorę, ale tylko jeśli z charmsamifajnie by wyglądała
Cytat:
Napisane przez cykorina Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! Sledze wasz watek juz jakis czas, a zaczelo sie od poszukiwania w sieci fotek pandory dla celow czysto edukacyjnych. Jestem w temacie pandory.. moze nie nowa, ale niezbyt czesto kupuje korale. Obecnie mam czarny sznurek (super zadowolona!) i 2 korale dzieki waszemu forum lada dzien stane sie szczesliwa posiadaczka pojed. szarej skorki i hmmm... jeszcze nie wiem jak wyjdzie w praniu, ale na pewno na branso sie nie skonczy
Mam na imie agata, 26 lat, pani od angielskiego , pandorka interesuje sie od.. pazdziernika 2010, koraliki kupuje/sa dla mnie kupowane zgodnie z motto firmy LIFE HAS ITS MOMENTS... make them unforgettable..
Korale to moje drugie po jezdziectwie hobby, i z tego powodu musze fundusze dzielic na 2 - na mojego konika i moja pandorke
Na zakonczenie: supeeeeeeerrrrr watek! uwielbiam go!
serdecznie Was pozdrawiam!
Witam i czekamy na zdjęcia
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mirell, no Twoj laptop chcial sobie zajarac
(...)
Hehehe dokładnie

MJ trzymaj się i oby wszystko było dobrze !
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:11   #82
heyday
Raczkowanie
 
Avatar heyday
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 226
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Muszę sie Wam do czegoś przyznać:
moje koraliki nie są oryginalne... ale lilou
bo jak widziałam Wasze kolekcje to mi się głupio zrobiło że podrubkami sie chwalę
__________________

https://wizaz.pl/akcje/pantene/wygraj-metamorfoze-z-pantene-na-antenie-tvn/profil.php?pid=626660

Dziękuję Wszystkim za oceny te wysokie i niskie








heyday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:16   #83
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Mirell - mam tam kolege który pracuje w serwisie. A jeden już odszedł.. szkoda bo on by się zajął dobrze tym lapem. Ale jakby co, mogę go poprosić by trzymał pieczęnad twoim sprzętem

Napiszę w klubie
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:16   #84
heyday
Raczkowanie
 
Avatar heyday
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 226
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

oprócz puzzli bo lilou jeszcze takich nie ma
__________________

https://wizaz.pl/akcje/pantene/wygraj-metamorfoze-z-pantene-na-antenie-tvn/profil.php?pid=626660

Dziękuję Wszystkim za oceny te wysokie i niskie








heyday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:27   #85
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez heyday Pokaż wiadomość
Muszę sie Wam do czegoś przyznać:
moje koraliki nie są oryginalne... ale lilou
bo jak widziałam Wasze kolekcje to mi się głupio zrobiło że podrubkami sie chwalę
Sie nie przejmuj. Nie ważne czy oryginał czy podróbka. Ważne że Tobie sie podoba jest jeszcze fajna strona z koralikami - chicochica
Spedzajac czas z nami zobaczysz ze wkręcisz się na oryginały..

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

ilios - mam coś dla Ciebie

http://www.chicochica.pl/zabezpiecze...01-p-2629.html
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:27   #86
heyday
Raczkowanie
 
Avatar heyday
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 226
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Spedzajac czas z nami zobaczysz ze wkręcisz się na oryginały..
Bardzo bym chciała ale ONE są takie drobie... a ja mam małą gębkę do wykarmienia a sama jestem obenie na utrzymaniu
__________________

https://wizaz.pl/akcje/pantene/wygraj-metamorfoze-z-pantene-na-antenie-tvn/profil.php?pid=626660

Dziękuję Wszystkim za oceny te wysokie i niskie








heyday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:33   #87
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Niekoniecznie powiedziane że musisz kupować oryginały.
Wejdz na http://www.chicochica.pl tam są fajne i tanie koraliki. Nie jedna z nas korzystała z tego sklepu. Tak sama oglądam i widzę że na allegro przycinają na tych koralikach... ;/
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:35   #88
snowprincess
Rozeznanie
 
Avatar snowprincess
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Mirell - mam tam kolege który pracuje w serwisie. A jeden już odszedł.. szkoda bo on by się zajął dobrze tym lapem. Ale jakby co, mogę go poprosić by trzymał pieczęnad twoim sprzętem

Dziś przed wyjściem z domu zrobiłam kilka fotek bransoletce i mojemu pierscionkowi.. zdjecia były robione w słoneczku. Przyjdę do domku i sprawdzę jak wyszły. Wstawie Wam je potem
Już się nie mogę doczekać Wydaje mi się, że kupiłaś sobie tego ringsa, który mi się podoba tylko nie było nigdzie rozmiaru
snowprincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:37   #89
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez snowprincess Pokaż wiadomość
Już się nie mogę doczekać Wydaje mi się, że kupiłaś sobie tego ringsa, który mi się podoba tylko nie było nigdzie rozmiaru
Ciekawe czy to ten sam, ja mam z fioletowym oczkiem
Pasuje do bransoletki jak ulał
Ale już mam dwa inne na celowniku
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:40   #90
Figa
Raczkowanie
 
Avatar Figa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 130
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Byłam wczoraj w Lilou i sorry...ale takie dziadostwo już tam odstawiają,
że szkoda gadać.
Zawieszki owszem ładne i sporo nowych wzorów, ale te sznurki to jakaś pomyłka.
Większość to jakieś płaskie sznurówko-podobne cienkie sznureczki,
które nazywają GRUBYMI.
A te cienkie to jakis żart, jak nitka do szycia.
Miałam gruby sznurek, który mi się zniszczył i poszłam wymienić go na nowy i ten nowy "gruby" to połowa starego. I za to 15 zeta
Wyobrażam sobie rozczarownie osób kupujących przez net.
__________________
Pandoromaniaczka:
- 2 bransoletki
-15 bedsów
Charmsy 6 szt.
Figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.