2mc shih tzu porady!!! proszę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 21:37   #31
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: 2mc shih tzu porady!!! proszę

Cytat:
Napisane przez jagielonka1988 Pokaż wiadomość
kupka zrobiona nie ma z nią problemu już, dodaje do żarełka ( kuraka ryżu i marchewki 2 krople jogurtu naturalnego) i robi piękną kupkę 2 x dziennie. Powoedzcie mi skoro Moja ma 8 tygodni nie mogę z nią wychodzi na polko, ok, ale czy mogę na rękach?? bo samej w domku też jej jeszcze nie chce zostawiać a ktoś musi iść na zakupy jak mąż w pracy... Może w takiej torbie nosidełku? Czy w ogóle jest niedozwolone wychodzenie bez kompletu szczepień? nawet na rękach? a co z dotykaniem ludzi trzecich, mogą go delikatnie pomyziać? Czy taki mały piesek może zostać w domku na ok 5 -7 godzin sam? szykuję mi się 18 siostrzenicy męża... wiecie, cała rodzina idzie jak to rozwiązać?? będzie to za miesiąc, czyli piesek będzie miał 3 mc. Dodam, że mój piesek załatwia się bez problemu na maty higieniczne... jest tylko problem z kupką, która zjada proszę was o pomoc !!!
mam nadzieje, ze tej wypowiedzi nie pozaluje.,,
pieska mozesz bez problemow zostawiac samego, ale zaczynasz od krotkich okresow typu 10-15 minut. potem stopniowo przedluzasz ten okres. wazne by zostawiac go w bezpiecznym otoczeniu czyli albo domowm kojcu albo pokoju, ktory jest oczyszczony ze wszytskich malych rzeczy (monety), kable sa porozlaczane itp. na poczatku piesek bedzie piszczec i szczekac, ale ignoruj to i wchodz po ustalonym chocby krotkim czasie. nie witaj go tez potem zbyt wylewnie to stanie sie to codziennoscia. za miesiac bez problemu posiedzi sam kilka godzin
czasem psy zjadaja odchody bo maja za malo magnezu wtedy pomagaja banany, ale nie wiem czy nie jest na to za maly
mojego szczeniaka glaskalo wiele osob i nie sprawilo to zadnych problemow
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 07:19   #32
jagielonka1988
Raczkowanie
 
Avatar jagielonka1988
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 439
Dot.: 2mc shih tzu porady!!! proszę

oj mnie się tak serce kraje jak ona piszczy takie maleństwo. na razie chodzimy we trójkę ja mąż i Sami. Ale mąż zaczyna się buntować Co do pokoju to mamy kawalerkę z przechodnim przedpokojem i przechodnią kuchnią. Nie mamy drzwi, ale też nie ma żadnych dziur gdzie mógłby wejść ochronię tylko biurko od komputera, bo tu jest parę wystających kabelków. A pory wieczorne, to dobry pomysł na zostawienie samej? Bo taka 18 stkowa impreza pewnie potrwa do 24 -1 w nocy...
__________________
08.01.2011 jestem szczęśliwą żoną
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=661203
jagielonka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 07:29   #33
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: 2mc shih tzu porady!!! proszę

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze tej wypowiedzi nie pozaluje.,,
pieska mozesz bez problemow zostawiac samego, ale zaczynasz od krotkich okresow typu 10-15 minut. potem stopniowo przedluzasz ten okres. wazne by zostawiac go w bezpiecznym otoczeniu
nie masz czego załowac, bo mądrze prawisz wcześniej czy pozniej pies bedzie sam, wiec lepiej od razu go powoli i stopniowo przyzwyczajać do tego
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:45   #34
jagielonka1988
Raczkowanie
 
Avatar jagielonka1988
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 439
Dot.: 2mc shih tzu porady!!! proszę

no tak dziewczynki macie rację, większą krzywdę zrobię jej jak nagle będzie musiała zostać sama i nie będzie do tego przyzwyczajona:/ zacznę ją uczyć, dziś wyniosę śmieci - myślę, że się nie zapłacze
__________________
08.01.2011 jestem szczęśliwą żoną
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=661203
jagielonka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:46   #35
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: 2mc shih tzu porady!!! proszę

pamietaj tylko żeby nigdy nie wchodzic do domu jak słyszysz ze piszczy. Poczekaj az przestanie i wtedy dopiero wejdz. To bardzo ważne.
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:42   #36
jagielonka1988
Raczkowanie
 
Avatar jagielonka1988
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 439
Dot.: 2mc shih tzu porady!!! proszę

ojejku nie wiedziałam... a co myślicie mogę ją za mc zostawić samą miedzy 17 a 24?
__________________
08.01.2011 jestem szczęśliwą żoną
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=661203
jagielonka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.