Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-17, 17:36   #2521
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ja dziś wysłałam przyjaciela do apteki bo miał po drodze, żeby poprosił o próbki dla mnie. pani w aptece zwymyślała go prawie, 'tu nie ma takiego rozdawnictwa!' i odesłała wielce oburzona z kwitkiem :/
w innej jakiś czas wcześniej dostałam jakieś próbki, w tym jednego filtra svr, no i cóż, już wiem, że na pewno go nie kupię w ogóle nie chciał się wchłonąć, godzinę zajęło mu doprowadzenie się do porządku (wyszłam z domu wyglądając, jakbym wpadła do wiadra z farbą, schowana za włosami i ciemnymi okularami ). na szczęście jestem blada, więc efekt nie był tak tragiczny, jakby był przy osobie np. lekko opalonej.

Tu gdzie ja kupuje kosmetyki tez juz mnie znają i wiedza, że zawsze kupie cos przynajmniej raz w miesiącu, NUxe, LRP albo Vichy, dają próbki, ale nie zawsze. Choć mi ostatnio sporo dały, ale gdy poszłam poprosić o próbke tak o bez zakupów, to już sie z lekka ociagały panie Ale nie narzekam, ta apteka akurat, która odwiedzam jest całkiem miła
Z kolei w innej aptece w tej samej miejscowości dają mi multum próbek, mimo, że bardzo rzadko tam kupuję... ale dają ile wlezie
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 17:58   #2522
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Mnie próbkowo jakoś lubią nie wiem jak to się dzieje
Zawsze mam nadmiar do zużycia - teraz szukam filtra, ale właśnie bez parsola bo chcę kupić podkład MAC Face & Body, który by się na pewno z nim kłócił. I tym trudniejsze, że szukam czegoś 50+, w pełni stabilnego, aptecznego, nie zapychającego.

Edytowane przez 201604211128
Czas edycji: 2010-04-17 o 18:22
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 18:13   #2523
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Niestety, pudełeczko i ulotka wylądowały już w koszu...Może gdzies w internecie można znaleźć skład albo któraś z wizażanek (np konsultanyek avon) by pomogła...
Ale naprawdę jest fajne - na pewno ma silikony, bo po użyciu cera jest jak po bazie pod makijaż. A pod filtry naprawde rewelacja, zresztą któraś z dziewczyn opisywała w KWC, że krem na nim mniej się "przetłuszcza".
Odp na pytanie gdzie kupuje minesol - na ebay'u...na allegro bywają, ale nie wszystkie i drogie. Na ebay'u cena to ok 30 parę zł
Dzieki Agnieszko ale jezeli ma faktycznie silikony to jednoczesnie bedzie dobrze "gruntowac"skore pod filtr Popytam za skladem.

Przy okazji widze,ze jestes nadal wierna serii Minesol szkoda,ze ta seria Roc'a nie jest dostepna w PL bo naprawde dobrej jakosci filtry.

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Mnie próbkowo jakoś lubią nie wiem jak to się dzieje
Zawsze mam nadmiar do zużycia - teraz szukam filtra, ale właśnie bez Parsolu bo chcę kupić podkład MAC Face & Body, który by się na pewno z nim kłócił. I tym trudniejsze, że szukam czegoś 50+, w pełni stabilnego, aptecznego, nie zapychającego.
Dysk popraw prosze-Parsol-nie parasol bo pozniej inne uzytkowniczki gubia sie w nazwach.
Jak znajdziesz taki ideal to krzycz bo na dluzsza mete nie znam preparatu z filtrem by idealnie wspolpracowal z makijazem w roznych kombinacjach,na rozne okazje,w zaleznosci od stanu cery.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 18:23   #2524
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dysk popraw prosze-Parsol-nie parasol bo pozniej inne uzytkowniczki gubia sie w nazwach.
Jak znajdziesz taki ideal to krzycz bo na dluzsza mete nie znam preparatu z filtrem by idealnie wspolpracowal z makijazem w roznych kombinacjach,na rozne okazje,w zaleznosci od stanu cery.
Poprawiłam Hex, Znajdę, choć będę szukać po trupach
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 19:09   #2525
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 19:32   #2526
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Bardzo proszę o odpowiedź osoby, które miały styczność ze starą i nową Avenką - czy zmieniła się konsystencja nowej emulsji Avene? Zawsze ją kupowałam ze względu na lekkość i naturalny mat, jaki dawała. Teraz jestem w kropce
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 07:43   #2527
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Wrocławianki, wczoraj bedąc w Tesco na Długiej (dawny HIT) widziałam filtr soraya 45 oraz mnóstwo innych filtrów. Szkoda, że akurat nie byłam przygotowana finansowo, ale w tym tygodniu na pewno go kupię. no chyba, że w między czasie gdzieś upoluję pollene-evę
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 09:20   #2528
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A u mnie piekna pogoda, cieplutko, ptaskzi śssssspiewają... słońce że hej... a ja bez filtra
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 10:02   #2529
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Wrocławianki, wczoraj bedąc w Tesco na Długiej (dawny HIT) widziałam filtr soraya 45 oraz mnóstwo innych filtrów. Szkoda, że akurat nie byłam przygotowana finansowo, ale w tym tygodniu na pewno go kupię. no chyba, że w między czasie gdzieś upoluję pollene-evę
Daj koniecznie znać, jak wypróbujesz. A pamiętasz,jakie filtry jeszcze były i gdzie dokładnie te filtry stały? Nie wiem, czemu, ale ja nigdy nie mogę w tym Tesco nic znaleźć.

Mam jeszcze takie pytania, ile mogą sobie stać filtry w domu na półce? Bo zauważyłam, że zaczynam chomikować filtry.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 10:14   #2530
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość

Mam jeszcze takie pytania, ile mogą sobie stać filtry w domu na półce? Bo zauważyłam, że zaczynam chomikować filtry.
Zobacz sobie na opakowaniu jest takie oznaczenie, jakaś wizażanka kiedyś wklejała zdjęcie - taki otwarty słoiczek z terminem, np. 12 M
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:22   #2531
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ja dziś wysłałam przyjaciela do apteki bo miał po drodze, żeby poprosił o próbki dla mnie. pani w aptece zwymyślała go prawie, 'tu nie ma takiego rozdawnictwa!' i odesłała wielce oburzona z kwitkiem :/
w innej jakiś czas wcześniej dostałam jakieś próbki, w tym jednego filtra svr, no i cóż, już wiem, że na pewno go nie kupię w ogóle nie chciał się wchłonąć, godzinę zajęło mu doprowadzenie się do porządku (wyszłam z domu wyglądając, jakbym wpadła do wiadra z farbą, schowana za włosami i ciemnymi okularami ). na szczęście jestem blada, więc efekt nie był tak tragiczny, jakby był przy osobie np. lekko opalonej.
ja już bym do takiej apteki nie wróciła
Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Niestety, pudełeczko i ulotka wylądowały już w koszu...Może gdzies w internecie można znaleźć skład albo któraś z wizażanek (np konsultanyek avon) by pomogła...
Ale naprawdę jest fajne - na pewno ma silikony, bo po użyciu cera jest jak po bazie pod makijaż. A pod filtry naprawde rewelacja, zresztą któraś z dziewczyn opisywała w KWC, że krem na nim mniej się "przetłuszcza".
Odp na pytanie gdzie kupuje minesol - na ebay'u...na allegro bywają, ale nie wszystkie i drogie. Na ebay'u cena to ok 30 parę zł
sama zaczęłam się zastanawiać nad kupnem minesol'u na ebayu bo 30 zł za stabilny filtr (BEZ PARSOLU!!!) to niewiele
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 13:29   #2532
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość

a gdzie kupujesz minesol? na allegro?
Tu masz zestaw, chociaż wydaje mi się, że mieli kiedyś ten do twarzy spf50...Mnie się niedawno udało kupić sam krem od innego sprzedawcy...

http://www.allegro.pl/item1001237373...r2_ambras.html
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:56   #2533
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ja dziś wysłałam przyjaciela do apteki bo miał po drodze, żeby poprosił o próbki dla mnie. pani w aptece zwymyślała go prawie, 'tu nie ma takiego rozdawnictwa!' i odesłała wielce oburzona z kwitkiem :/
w innej jakiś czas wcześniej dostałam jakieś próbki, w tym jednego filtra svr, no i cóż, już wiem, że na pewno go nie kupię w ogóle nie chciał się wchłonąć, godzinę zajęło mu doprowadzenie się do porządku (wyszłam z domu wyglądając, jakbym wpadła do wiadra z farbą, schowana za włosami i ciemnymi okularami ). na szczęście jestem blada, więc efekt nie był tak tragiczny, jakby był przy osobie np. lekko opalonej.
A masz na myśli ten SVR barwiony? Bo ja właśnie się do niego przymierzam, tylko czytałam, że u niektórych daje efekt świńskiego różu. A co do tak nieprzyjaznej apteki to po prostu szok! Ja na szczęście mam taką aptekę w Katowicach, że nie dość, że jak proszę to zawsze dostaje kilka próbek, to ostatnio mi nawet bez problemu farmaceutka odlała próbkę z testera
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 15:15   #2534
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A ja jutro ide do apteki po filtr, mam nadzieję, że będzie... jestem zainteresowana tą Avene, o której się tak wszytskie rozpisujecie... i chciałam zapytać jecsez raz dokłądniej jak ona się nazywa, chodzi mi o tę, którą większośc dziwczyn chwali, że stabilna i mozna się malować Z góry dzięki
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 18:56   #2535
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Wypróbowałam ten nowy fluid barwiący LRP.Moje wrazenia są takie ze go raczej nie kupię bo:na mnie wpada lekko w pomarańcz(ale kazdy ma inną cerę)świeci się jak kazdy inny i nic a nic nie kryje(tak myślałam)i nie wyrównuje.Więc po co mi onnajbardziej byłam zadowolona z Biodermy tonującej zmieszanej z "białą"a teraz również jestem zadowolona z EucerinuSVR tonujący jest dla mnie za ciemny i tworzy efekt maski
Za to nigdzie nie mogę znaleźć filtra Polleny-Evy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 19:16   #2536
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Wypróbowałam ten nowy fluid barwiący LRP.Moje wrazenia są takie ze go raczej nie kupię bo:na mnie wpada lekko w pomarańcz(ale kazdy ma inną cerę)świeci się jak kazdy inny i nic a nic nie kryje(tak myślałam)i nie wyrównuje.Więc po co mi onnajbardziej byłam zadowolona z Biodermy tonującej zmieszanej z "białą"a teraz również jestem zadowolona z EucerinuSVR tonujący jest dla mnie za ciemny i tworzy efekt maski
Za to nigdzie nie mogę znaleźć filtra Polleny-Evy
Ja jutro raczej zaopatrzę się w LPR 50+ fluid ten zwykły biały. Po pierwsze nie ma barwionego jescze w mojej aptece, a po drugie nie ma co odwlekać. Słońce coraz mocniej świeci.
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 19:25   #2537
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Ja jutro raczej zaopatrzę się w LPR 50+ fluid ten zwykły biały. Po pierwsze nie ma barwionego jescze w mojej aptece, a po drugie nie ma co odwlekać. Słońce coraz mocniej świeci.
Po tym fluidzie wyglądam jak "Biała Twarz" z plemienia "SięSłońcaBoję"
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 19:27   #2538
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Mam nadzieję, że dodaję pytanie w dobrym miejscu.

Czy znacie ten filtr i mogłybyście wypowiedzieć się o składzie?



IQQU Advance Sunscreen - SPF 35 UVA/UVB

Saccharide Isomerate, Lycopene. Isononyl Isonanonate, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane (and)Dimethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cyclopentasiloxane (and) C30-45, Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer,
Talcum,Titanium Dioxide, Saccharide Isomerate, Octyl Methoxycinnamate,
Lycopene extract

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2010-04-18 o 20:11 Powód: Uzupelnienie
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 19:51   #2539
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że dodaję pytanie w dobrym miejscu.

Czy znacie ten filtr i mogłybyście wypowiedzieć się o składzie?

IQQU Advance Sunscreen - SPF 35 UVA/UVB

Saccharide Isomerate, Lycopene. Isononyl Isonanonate, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane (and)Dimethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cyclopentasiloxane (and) C30-45, Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer,
Talcum,Titanium Dioxide, Saccharide Isomerate, Octyl Methoxycinnamate,
Lycopene extract

Nie znam tej firmy ani tego preparatu ale patrzac na sklad to darowalabym go sobie ze wzgledu na -rzeklabym nijaka ochrone......
Jezeli faktycznie chcesz postawic na ochrone to zdecydowanie lepiej wybrac sprawdzone apteczne preparaty,bez kombinacji
Jest jeden plus-powinien swietnie nawilzac i wchlaniac sie do matu ale na tym koniec zalet....
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2010-04-18 o 20:12
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 20:02   #2540
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Czy znacie ten filtr i mogłybyście wypowiedzieć się o składzie?

Saccharide Isomerate, Lycopene. Isononyl Isonanonate, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane (and)Dimethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cyclopentasiloxane (and) C30-45, Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer,
Talcum,Titanium Dioxide, Saccharide Isomerate, Octyl Methoxycinnamate,
Lycopene extract
Hexxana analizowała ten filtr w wątku o składach kosmetyków: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...8#post11916668

EDIT: Przepraszam, nie odświeżyłam strony i nie zauważyłam, że już padła odpowiedź :S

Edytowane przez arat
Czas edycji: 2010-04-18 o 20:03
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:11   #2541
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Patrz,calkiem zapomnialam,ze byla analiza-zostal wpisany bez firmy i nazwy stad jakos nie przyszlo mi do glowy go szukac a do linku nie zagladalam.

Aratdziekuje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:26   #2542
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie znam tej firmy ani tego preparatu ale patrzac na sklad to darowalabym go sobie ze wzgledu na -rzeklabym nijaka ochrone......
Jezeli faktycznie chcesz postawic na ochrone to zdecydowanie lepiej wybrac sprawdzone apteczne preparaty,bez kombinacji
Jest jeden plus-powinien swietnie nawilzac i wchlaniac sie do matu ale na tym koniec zalet....
Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
Hexxana analizowała ten filtr w wątku o składach kosmetyków: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...8#post11916668

EDIT: Przepraszam, nie odświeżyłam strony i nie zauważyłam, że już padła odpowiedź :S
Dziękuję wam za pomoc
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:36   #2543
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dziękuję wam za pomoc

Prosze bardzo
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 06:40   #2544
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

TrawaU mnie jak narazie najbardziej się sprawdza Eucerin + podkład Vichy Aerateint Pure(fajnie ukrywa zaskórniki które mam na nosie i wygładza skóre)Do tego puder Hauschkichoć dziś ten nowy fluid barwiony zmieszałam z Antkiem i chyba jest spoko ale raczej dobrze mi nie robi więc go nie kupuję
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-04-19 o 06:41
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:17   #2545
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
TrawaU mnie jak narazie najbardziej się sprawdza Eucerin + podkład Vichy Aerateint Pure(fajnie ukrywa zaskórniki które mam na nosie i wygładza skóre)Do tego puder Hauschkichoć dziś ten nowy fluid barwiony zmieszałam z Antkiem i chyba jest spoko ale raczej dobrze mi nie robi więc go nie kupuję
Nie mogę znaleźć składu Vichy One się czasem nie gryzą? Bo z tego co pamiętam Eurecin ma Parsol
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:25   #2546
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny wiecie moze czy w Super Pharm mają próbki filtrów już? Czy w ogóle mają ?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 11:07   #2547
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Witam, ma prośbę o ocenę skłąu filtra pod względem stabilności a także jestm ciekawa czy zawiera filtr UVA? dodam że chcę do używać do ciała a nie do twarzy

Vichy, Capital Soleil, Lait Protecteur Pro - Densite SPF 30+ (Mleczko ochronne do ciała poprawiające gęstość skóry SPF 30)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-ochrona.html

Skład: Aqua, Glycerin, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Propylene Glycol, Titanium Dioxide, Dicaprylyl Carbonate, Isononyl Isononnanoate, Alcohol Denat., Butyrospermum Parkii/ Shea Butter, Nutyl Methoxydibenzoylmethane, Cyclohexasiloxane, Drometrizole Trisiloxane, Petrolatum, Ethylhexyl Triazone, Polymethylsilsesquioxane, Treithanolamine, Stearic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Dimethicone, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Butylparaben, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Ethylapraben, Glyceryl Stearate, Glycine Soja/Soybean Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Hydroxypropyl Methylcellulose, Isobutylparaben, Methylparaben, Oxothiazolidinecarboxylic Acid, PEG-100 Stearate, Phenoxyethanol, Propylparaben, Silica, Stearyl Alcohol, Synthetic Fluorphlogopite, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Tocopherol, Parfum.
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 11:19   #2548
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Witam, ma prośbę o ocenę skłąu filtra pod względem stabilności a także jestm ciekawa czy zawiera filtr UVA? dodam że chcę do używać do ciała a nie do twarzy

Vichy, Capital Soleil, Lait Protecteur Pro - Densite SPF 30+ (Mleczko ochronne do ciała poprawiające gęstość skóry SPF 30)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-ochrona.html

Skład: Aqua, Glycerin, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Propylene Glycol, Titanium Dioxide, Dicaprylyl Carbonate, Isononyl Isononnanoate, Alcohol Denat., Butyrospermum Parkii/ Shea Butter, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cyclohexasiloxane, Drometrizole Trisiloxane, Petrolatum, Ethylhexyl Triazone, Polymethylsilsesquioxane, Treithanolamine, Stearic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Dimethicone, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Butylparaben, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Ethylapraben, Glyceryl Stearate, Glycine Soja/Soybean Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Hydroxypropyl Methylcellulose, Isobutylparaben, Methylparaben, Oxothiazolidinecarboxylic Acid, PEG-100 Stearate, Phenoxyethanol, Propylparaben, Silica, Stearyl Alcohol, Synthetic Fluorphlogopite, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Tocopherol, Parfum.

Filtr jest fotostabilny i wystarczy sprawdzic podstawowe marki apteczne o ktorych wiele sie tutaj pisze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 11:32   #2549
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Filtr jest fotostabilny i wystarczy sprawdzic podstawowe marki apteczne o ktorych wiele sie tutaj pisze
heh no tak, głupol ze mnie w zasadzie od dawna używam LPRu i Avenki ale nie byłam pewna czy Vichy też daje taką pewność w każdym radzie dzięki za ekspresową odpowiedź
Jeszcze mam pytanie odnośnie serii l'oreala solar expertise (one chyba są dostępne w drogeriach a nie w aptekach,prawda?) - czy one są w miarę stabilne? producent obiecuje "zapewnia ochronę przed promieniami UVA/UVB dzięki opatentowanemu systemowi filtrów z Mexoryl* SX+XL", czytałam też na Wiażu ze l'oreal opatentował jeden ze stabilnych filtrów i dlatego nawet jego drogeryjne produkty są dosyć stabilne... tu jest skład jednego z kosmetyków z tej serii
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-04-19 o 11:33
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 11:47   #2550
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
heh no tak, głupol ze mnie w zasadzie od dawna używam LPRu i Avenki ale nie byłam pewna czy Vichy też daje taką pewność w każdym radzie dzięki za ekspresową odpowiedź
Jeszcze mam pytanie odnośnie serii l'oreala solar expertise (one chyba są dostępne w drogeriach a nie w aptekach,prawda?) - czy one są w miarę stabilne? producent obiecuje "zapewnia ochronę przed promieniami UVA/UVB dzięki opatentowanemu systemowi filtrów z Mexoryl* SX+XL", czytałam też na Wiażu ze l'oreal opatentował jeden ze stabilnych filtrów i dlatego nawet jego drogeryjne produkty są dosyć stabilne... tu jest skład jednego z kosmetyków z tej serii

Przede wszystkim polecam sciage
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193351

oraz watek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=189956

nawet jezeli serie ulegly zmianie to masz wyboldowane filtry,ktore powinny byc i gwarantuja fotostabilnosc produktu

Filtr nie moze byc w miare stabilny-jest fotostabilny albo nie!

Milej lektury
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.