Scent Bar IV - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 01:25   #541
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Heh... Trzeba byłoby przeprowadzić eksperyment w warunkach laboratoryjnych. Tyle, że ja najlepiej bałaganię w miejscach, gdzie czuję się zadomowiona. Co nie znaczy, że nie daję rady w innych.
to tak samo jak ja

to może fotodokumentacja ...
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 05:21   #542
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
ja też po Novynette miałam nieprzyjemności [biedny TŻ świadkiem moich wybuchów płaczu na przystankach tramwajowych itp.]
teraz się przerzuciłam na Cilest [to już czwarta zmiana ] i mam nadzieję na strzał w dziesiątkę.
jezusie, ja ostatnio z lekutkim przerażeniem odkryłam u siebie cellulit fakt, że zapałem do sportów to naprawdę nie grzeszę, ale żeby od razu cellulit...?! masakra. przykro mi.
U mnie Cilest to był strzał "w płot" +7kg w dwa miesiące , których gubienie zajęło mi potem prawie pół roku A, i cellulit właśnie, ale tego cholerstwa zgubić się niestety nie udało . Ale takie są uroki dopasowywania pigułek
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 05:46   #543
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Tylko że Yasmine biorę już 7 miesięcy I te dołki mam tylko w ciągu tego tygodnia przerwy , jak biorę pigułki to czuję się bardzo dobrze. Chyba zapytam gina, co to.
Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Zuziu,brałam Novynette przez półtora roku i niestety też miały wpływ na moje samopoczucie... negatywny wpływ
Też mam nieprzyjemne doświadczenia z Novynette- straszne wahania nastrojów, płacze i dołki bez powodu. Wytrzymałam tak miesiąc, a potem trafiłam do bardzo dobrego lekarza, dostałam Mercilon i wszystko jest ok. Na chwilę zdradziłam go dla Yasmine (chciałam przetestować nowość), ale nie zauważałam żadnych różnic w działaniu (tzn był identycznie obojętny dla mojego organizmu pod względem wpływania na nastroje, bolesność- a raczej jej brak- miesiączek itp), więc powróciłam do Mercilonu ze względów ekonomicznych.

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Przysługują, przysługują, ale ja wiem, ze i tak nie dostanę (jak zresztą nikt w naszym dziale) co najmniej do września
W sumie to mnie nastraja na Egipt zima Sam kraj mnie jakos nie przyciąga, ale te temperatury...!
Ja planowałam urlop w lipcu, ale ze względu na zmianę stanowiska chyba mi się to nie uda. Może wezmę wolne w październiku, myślę, że i wtedy w Egipcie będzie całkiem przyjemnie.
Szukając ostatnio ofert zdziwiona byłam bardzo, że Egipt i Tunezja to najtańsze miejsca na wakacje. Nie byłam nigdy w żadnym z tych krajów, zawsze wybierałam Europę, ale w tym roku może skuszą mnie te naprawdę atrakcyjne ceny.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 08:07   #544
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Favkes, śliczny avatar
Dziękować
To moja cudna Alunia siedzi mi na plecach
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Trzymam żeby jednak doleciała i nie wyciekła po drodze.
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie.
Też se potrzymam. .
Trzymam z Wami kobietki
Trzymanko grupowe
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Przymierzyłam właśnie swój dwuczęściowy strój na plażę i... kupiłam go w ubiegłym roku i nawet miałam zamiar ubrać. Ale w tym roku słoń chyba nie wyjdzie w nim do ludzi Zrobiły mi się boczki i opona, a ja nie tego wcale nie zrzucam. Masakra.
Tiaa ... skadś znam taki przypadek, i to nie tylko w przypadku kostiumy ( niestety z większą częścią mojej garderoby )
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
To znasz nas dwie.
Tyle, że ja rzadko słodzę, bo rzadki pijam. .
Zielonych, białych i czerwonych nie pijam wcale - no chyba,zę mnie ktoś siła przymusi. Wogóle herbaty pijam rzadko. Najczęściej rozpuszczalną herbatynkę - i ją też dosładzam ... chociaż z pół łyżeczki

Zwykłą pijam raczej zimą, w celu rozgrzania - z pradem, sokiem lub miodem - ale tez musze dosłodzić .. nie znosze gorzkiej herbaty

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
No dobra, niech będą i siuśki. Byle rzadkie.
A moja kawa ma kolor zbliżony do jasnej części pudełka Theoremy Esprit (mam porównanie, bo stoją obok siebie na biurku). Taki... jasno beżowy..
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Z mleka oczywiście.
To mleko z kawą, nie kawa z mlekiem.
Co do kawy - to znów mam tak samo. Wszyscy się ze mnie śmieją ze na mnie szkoda kawy marnować
Wlewam wody tylko tyle, zeby się rozpuściła ( jakajś 1/4 - 1/3 szklanki ) potem słodzę i uzupełniam mlekiem. Nadaje się odrazu do picia

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kurczę... U mnie na wsi nie ma tego sklepu.
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Natasho, dziękuję. Na razie testowy zakup zrobi dla mnie Annmarie. W razie czego będę błagać o nabycie większej ilości.
O, spóźniłam się, chciała posłużyć pomoca w celu nabycia - jeśli u mnie na wsi jest

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
TŻ sprawił mi nie lada wyzwanie - mam sobie coś wybrać na urodziny chyba sporządzę listę i niech coś wylosuje...hm, sama nie wiem co bym chciała najbardziej trudna decyzja.
Ja bym wybrała jakąś flaszunię

Co do porządków :

Ja się wyłamię, sprzatam wszytsko i po wszystkich, zlew zawsze mam pusty - bo zmywam na bierząco lub zmuszam Ciacho do mycia garów ( oczywiście perswazją ręczną, lub nożną ). Jestem pod tym wzgędem nieznośna i nieustępliwa. Męczę otoczenie ...
Odkurzam codziennie, podłogę myję co drugi dzień. Nawet jak jest pozornie czysta - inaczej źle się czuję ...
Nawet w pracy wszystko u mnie musi być na swoim miejscu - a najlepiej sie czuję jak na biurku mam tylko niezbedne rzeczy. Te których aktualnie używam. Reszta w szafce. wszystko dokładnie opisane i oznaczone.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 08:09   #545
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
TŻ sprawił mi nie lada wyzwanie - mam sobie coś wybrać na urodziny chyba sporządzę listę i niech coś wylosuje...hm, sama nie wiem co bym chciała najbardziej trudna decyzja.
O ja Zdradź co tam masz na liście !


Moja mama znowu ma atak migreny Dzwoniła rano, że nie przyjedzie do mnie, bo widzi, że ją łapie Całe szczęście, że tym razem po moim ostatnim wykładzie na ten temat zrobiła sobie zapas Summamigrenu.

Jest teraz w domu sama a ja wariuję z nerwów. Nie będę przecież do niej wydzwaniać co godzinę i pytać jak się czuje, bo to raczej by ją dobiło. Pojadę do niej natychmiast jak tylko załatwię w G. cholerny wpis do indeksu. Będę u niej dopiero po 12... Kurde, tak się martwię. Chyba nie ma gorszej tortury jak patrzenie czy też po prostu świadomość o istnieniu cierpienia osoby, którą kochasz.

Cholera, jeszcze 3 i pół godziny...

__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 08:18   #546
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar IV

Według informacji w radio Zet strajk pocztowców nie utrudnia wędrówki przesyłek. Strajkują owszem, ale spora część urzędów pracuje normalnie
Nie jest źle
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 08:50   #547
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Według informacji w radio Zet strajk pocztowców nie utrudnia wędrówki przesyłek. Strajkują owszem, ale spora część urzędów pracuje normalnie
Nie jest źle
Ciekawe skąd oni mają takie info, bo chyba jest trochę wybrakowane
W budynku, gdzie pracuje mój TŻ poczta jest owszem otwarta, ale nie przyjmuje przesyłek.
Panie na poczcie powiedziały, że po przesyłki nikt dzisiaj nie przyjedzie, ani nikt przesyłek nie przywiezie do nich.

Możliwe, że to zależy od miejsca.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 08:57   #548
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Ciekawe skąd oni mają takie info, bo chyba jest trochę wybrakowane
Na poczcie w budynku, gdzie pracuje mój TŻ poczta jest owszem otwarta, ale nie przyjmuje przesyłek.
Panie na poczcie powiedziały, że po przesyłki nikt dzisiaj nie przyjedzie, ani nikt przesyłek nie przywiezie do nich.

Możliwe, że to zależy od miejsca.
Zależy chyba od miejsca właśnie i ilu pracowników to Solidarnościowcy.
Moja poczta nie strajkuje podobno, wypatruję właśnie listonosza.
Jak dziś go zobaczę i przyniesie mi kilka przesyłek to go chyba wyściskam i wybaczę wczorajszą uwagę że może bym na słońce wyszła.
Żartuję oczywiście wypytam go co z tym strajkiem
Jestem dobrej myśli

A tak przy okazji się wyżalę na sprzedawców na Allegro. Nie lubię jeśli sprzedawcy nie wystawiają komentarzy
Ja wywiązuję się z zapłaty, wystawiam komentarz. Wygląda to tak jakby nie był zadowolony z transakcji, ale widzę że niektórzy wogóle nie wystawiają komentarzy wszystkim kupującym.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 09:01   #549
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar IV

Aniołku,

Ostatnio miałam podobną sytuację, też chciałam do kogoś szybciutko do szpitala dojechać, a musiałam pozałatwiać kilka spraw w pracy i myślłam, że ze skóry wyskoczę
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 09:06   #550
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O ja Zdradź co tam masz na liście !


Moja mama znowu ma atak migreny Dzwoniła rano, że nie przyjedzie do mnie, bo widzi, że ją łapie Całe szczęście, że tym razem po moim ostatnim wykładzie na ten temat zrobiła sobie zapas Summamigrenu.

Jest teraz w domu sama a ja wariuję z nerwów. Nie będę przecież do niej wydzwaniać co godzinę i pytać jak się czuje, bo to raczej by ją dobiło. Pojadę do niej natychmiast jak tylko załatwię w G. cholerny wpis do indeksu. Będę u niej dopiero po 12... Kurde, tak się martwię. Chyba nie ma gorszej tortury jak patrzenie czy też po prostu świadomość o istnieniu cierpienia osoby, którą kochasz.

Cholera, jeszcze 3 i pół godziny...
Aniołku
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 09:07   #551
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
w zielonej torebeczce?
może "Sencha Truskawki w Śmietanie
China Sencha z dodatkiem cząstek truskawek o truskawkowo-śmietankowym aromacie."

z Five o'clock?
Nat, gdzie u nas ta herbaciarnia jest?

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
służę opcją zakupu, jakby co wal śmiało

TŻ sprawił mi nie lada wyzwanie - mam sobie coś wybrać na urodziny chyba sporządzę listę i niech coś wylosuje...hm, sama nie wiem co bym chciała najbardziej trudna decyzja.
ja też robie listę, muszę się wybrac na jakieś zakupy kupic sobie zalegle prezenty: imieninowy i na dzien dziecka. I mam nadzieję, że wpadne jeszcze prezent za dobrze zdaną sesję
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 09:13   #552
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Zależy chyba od miejsca właśnie i ilu pracowników to Solidarnościowcy.
Moja poczta nie strajkuje podobno, wypatruję właśnie listonosza.
Jak dziś go zobaczę i przyniesie mi kilka przesyłek to go chyba wyściskam i wybaczę wczorajszą uwagę że może bym na słońce wyszła.
Żartuję oczywiście wypytam go co z tym strajkiem
Jestem dobrej myśli

A tak przy okazji się wyżalę na sprzedawców na Allegro. Nie lubię jeśli sprzedawcy nie wystawiają komentarzy
Ja wywiązuję się z zapłaty, wystawiam komentarz. Wygląda to tak jakby nie był zadowolony z transakcji, ale widzę że niektórzy wogóle nie wystawiają komentarzy wszystkim kupującym.
No tak właśnie mówili w TVN24, że to zależy od regionu.
Także jeśli u Was wszystko działa tak jak trzeba, to tylko należy się cieszyć

A co do komentarzy na allegro, to ja też albo czasami wcale nie dostaję, albo z duuuuużym opóźnieniem. Uważam, że jest to nie w porządku i jak ktoś długo zwleka z wystawieniem mi komentarza, to zawsze się upominam.

-------
edit: 112 oddziałów PP nie działa, 14 rozdzielni
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 09:22   #553
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Ciekawe skąd oni mają takie info, bo chyba jest trochę wybrakowane
W budynku, gdzie pracuje mój TŻ poczta jest owszem otwarta, ale nie przyjmuje przesyłek.
Panie na poczcie powiedziały, że po przesyłki nikt dzisiaj nie przyjedzie, ani nikt przesyłek nie przywiezie do nich.

Możliwe, że to zależy od miejsca.
Niestety, u nas chyba strajkuje rozdzielnia (chyba, bo nie mogę się dodzwonić).
Na mojej poczcie też powiedzieli, że owszem, mogę zostawić przesyłki, ale jeśli mi zależy, to mam przyjść jak najszybciej, bo jak zapełnią magazyn (na miejscu), to przestaną przyjmować. Właśnie dlatego, że nikt dziś po nie nie przyjedzie

Listonosza jeszcze też nei było, ale może jeszcze przyjdzie (czasem koło 11 przychodzi) - jeśli nie, to niestety będzie dowód - u nas listonoszowie biorą przesyłki bezpośrednio z rozdzielni, a dopiero te co zostaną zanoszą do urzędu
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 09:28   #554
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Ech..zdołowana jestem czeka mnie mnóstwo egzaminów w tym tygodniu i następnym, a potem obrona. Przytłacza mnie to.
Zaraz zmykam do pracy.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 09:36   #555
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ech..zdołowana jestem czeka mnie mnóstwo egzaminów w tym tygodniu i następnym, a potem obrona. Przytłacza mnie to.
Zaraz zmykam do pracy.
Zuziu dasz radę. Nie jesteś sama. U mnie podobnie, zaliczenia, poprawa pracy i obrona. Powoli damy radę, jedno zaliczenie, potem następne i jakoś małymi krokami wszystko będzie w końcu za nami.
Mnie czekać będzie chyba zmiana pracy, tutaj jestem na umowę zlecenie, niestety kończę studia i przestaję być studentką i nie wiem co dalej?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 09:56   #556
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar IV

No to ja mam chyba pecha co do mojej poczty, bo jest zamknięta i oflagowana
Poza tym w mieszkaniu nade mną jest remont. Cholera jasna, akurat w trakcie sesji?
Skuwają jakąś podłogę czy co i wszystko mi w mieszkaniu skacze Jak ja mam się normalnie uczyć jak nawet własnych myśli nie słyszę Co za masakra.

Zuziu, trzymam kciuki

Aniołku
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 10:26   #557
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar IV

Do mnie jeden list dotarł. Listonosz chodził.
Może jeszcze pan paczkowóz podjedzie, gdzie te 9 przesyłek?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 10:57   #558
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Scent Bar IV

Kochane - ten strajk jest ogolnokrajowy czy tylko na Slasku? jakos trudno znalezc rzetelne informacje - w TVN mowiaz ze na Slasku ... a tu widze ze i Warszawskie poczty sie wypiely Kurka ... do mnie idzie kilka rzeczy a u mnie poczta juz i tak chyba najgorsza w miesice ...

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:06   #559
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar IV

Gdańskie poczty też się wypięły - na starówce oflagowane i zamknięte na cztery spusty
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 11:06   #560
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Melduję, ze u mnie na Warszawskich Bielanach poczta funkcjonuje normalnie. Listonosz był, korespondencję przyniósł i oznajmił, że na razie pracy przerywać nie zamierzają

A wszystkim, którzy dopiero planują dokonać jakiejkolwiek wysyłki doradzam korzystanie z InPostu. Wiem, że nie we wszystkich miastach funkcjonuje, chyba tylko w tych większych, ale jest i konkurencyjny cenowo, jak również jeśli chodzi o terminowosć dostarczania przesyłek. Rachelo, Tulipku - mam nadzieję, ze nie zostanie to potraktowane jako reklama, chciałam tylko zasugerować alternatywne rozwiązanie, jeśli powyższa wypowiedź narusza regulamin, dajcie mi tylko znać, a zaraz ją wytnę.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:27   #561
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Kochane - ten strajk jest ogolnokrajowy czy tylko na Slasku? jakos trudno znalezc rzetelne informacje - w TVN mowiaz ze na Slasku ... a tu widze ze i Warszawskie poczty sie wypiely Kurka ... do mnie idzie kilka rzeczy a u mnie poczta juz i tak chyba najgorsza w miesice ...

Nat
W całym, tylko z różnym natężeniem. U nas (Krak) strajkuje część rozdzielni (udało mi się dodzwonić), więc ci co nie strajkują - ile zdążą posortować, to wychodzi, to co nie zdążą - zostaje w magazynie... na przyszłość. Natomiast dodatkowo mamy strajk transportu, więc to co z wczoraj nie idzie pociągiem, tylko autami, zostaje w Krakowie, podobnie jak przesyłki nadane od dziś w oddziałach - bo nikt po nie nie przyjedzie.
W Wawie strajkuje rozdzielnia, podobnie jak i w Rzeszowie, Bydgoszczy, Gdańsku i paru innych miejscach... Więc nawet jak oddział pracuje, to lepiej dopytać, czy to co nadane nie zostanie gdzieś w czeluściach magazynowych...

Kurcze, rozumiem, że to jest masa ludzi (te 100 000 zatrudnionych, czy nawet te 20 000 kłócących się), ale tak naprawdę to nie kłócą się już o 400 zł, tylko o 75 netto
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:59   #562
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Odkurzam codziennie, podłogę myję co drugi dzień. Nawet jak jest pozornie czysta - inaczej źle się czuję ...
.
Witaj w klubie
To tez moje zboczenie, drugim jest lazienka (prawie sterylna czystosc w niej)

Inne czesci mieszkania sprzatam normalnie, tzn. nie codziennie



Ten upal mnie wykonczy i te wszechobecne pylki
Wczoraj w nocy cala w bąblach pokrzywkowych bylam.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:09   #563
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
U mnie Cilest to był strzał "w płot" +7kg w dwa miesiące , których gubienie zajęło mi potem prawie pół roku A, i cellulit właśnie, ale tego cholerstwa zgubić się niestety nie udało . Ale takie są uroki dopasowywania pigułek
Ja pigułki próbowałam trzy razy. Harmonet -> myśli samobójcze, Cilest -> paskudne torbiele na jajnikach i późniejsze komplikacje, Stediril -> po dwuletniej przerwie zmasakrował moją twarz i psychikę. O innych hormonach nie wspominam, każdy działał na mnie wyjątkowo źle. Nigdy więcej. Nigdy.
Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Ten upal mnie wykonczy i te wszechobecne pylki
Wczoraj w nocy cala w bąblach pokrzywkowych bylam.
Moja pokrzywka ewoluowała... w pryszcze. Masakra na całym ciele; także łączę się w pyłkowym bólu.


Nie mam sił. Niedługo sesja, a ja bym nic nie robiła - pogoda nie pomaga. (Ale nie w sensie "ach, jest tak pięknie że nic tylko leżeć plackiem na słońcu", tylko "zaraz zejdę z tego świata" ).
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:20   #564
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Ten upal mnie wykonczy i te wszechobecne pylki
Wczoraj w nocy cala w bąblach pokrzywkowych bylam.
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Moja pokrzywka ewoluowała... w pryszcze. Masakra na całym ciele; także łączę się w pyłkowym bólu.

Nie mam sił. Niedługo sesja, a ja bym nic nie robiła - pogoda nie pomaga. (Ale nie w sensie "ach, jest tak pięknie że nic tylko leżeć plackiem na słońcu", tylko "zaraz zejdę z tego świata" ).
Dziewczyny, trzymajcie się, oby Wam minęło jak najszybciej
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:48   #565
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
U mnie Cilest to był strzał "w płot" +7kg w dwa miesiące , których gubienie zajęło mi potem prawie pół roku A, i cellulit właśnie, ale tego cholerstwa zgubić się niestety nie udało . Ale takie są uroki dopasowywania pigułek
ja biorę Cilest raptem tydzień, więc ten cellulit raczej nie od tabletek
rany, mam nadzieję że z tym tyciem u mnie się nie sprawdzi - po żadnych pigułkach nie tyłam znacząco [jedynie powiększał mi się biust - do stroju kąpielowego na lato jak znalazł ]

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała jakąś flaszunię
nie no, ja też ale fundusze nie są niestety nieograniczone, więc zastanawiam się nad pudrem sypkim

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O ja Zdradź co tam masz na liście !
no więc tak: Aquolina Pink Sugar, Sephora Vanille Caramel, puder sypki, depilator , szara bluza z H&M albo insze cudo kosmetyczne, które mi jeszcze wpadnie do głowy - może jakaś fajna baza na lato?
ogólnie rzecz biorąc mam sobie wybrać 'główny składnik' prezentu, a reszta będzie niespodzianką

omatko, dwudziestka mi stuknie a potem to z górki

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Moja mama znowu ma atak migreny
ojej, współczuję
potrafię sobie wyobrazić, co czujesz - mojej mamie nie tak dawno wypadł dysk i nie mogła się ruszyć z bólu.

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
Nat, gdzie u nas ta herbaciarnia jest?
w M1
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ja też robie listę, muszę się wybrac na jakieś zakupy kupic sobie zalegle prezenty: imieninowy i na dzien dziecka. I mam nadzieję, że wpadne jeszcze prezent za dobrze zdaną sesję
a ja się zapomniałam pochwalić, że mama na Dzień Dziecka wyszperała gdzieś dla mnie kopię obrazu Fridy Kahlo w ramce i trafiła w dziesiątkę!
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:48   #566
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar IV

pomocy! Ostatnio mocno schudł mi brzuch, w związku z czym skóra zrobiła się tam,delikatnie mówiąc, mało jędrna Nawet mój do tej pory ulubiony Nuxe nie daje rady. Macie jakieś skuteczne sposoby co z tym fantem zrobić?
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:52   #567
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar IV

u mnie chyba poczta dziala,przynajmniej listonosz, widzialam ze cos tam w skrzynce jest.

kurcze, mam dosc mieszkania z innymi ludzmi. wiecznie brud, syf, w kuchni niepozmywane talerze stoja sobie po kilka dni, nikt po sobie blatow nie przetrze (ja wycieram po wszystkim bo sie brzydze, ale ile mozna) a w lazience to w ogole jest katastrofa ekologiczna.... a TŻ nie chce do kawalerki na razie eh.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 13:19   #568
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
pomocy! Ostatnio mocno schudł mi brzuch, w związku z czym skóra zrobiła się tam,delikatnie mówiąc, mało jędrna Nawet mój do tej pory ulubiony Nuxe nie daje rady. Macie jakieś skuteczne sposoby co z tym fantem zrobić?
Próbowałaś kremów Vichy ? Moze któryś by dał radę. Liposyne, Lipostrech.
Chociaż, ja już straciłam wiarę w jakiekolwiek kosmetyki ujędrniająco odchudzające - tylko ćwiczenia chyba
Acha, świetne jest inneov - może tego spróbuj. ( też Vichy zresztą )
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 13:24   #569
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
pomocy! Ostatnio mocno schudł mi brzuch, w związku z czym skóra zrobiła się tam,delikatnie mówiąc, mało jędrna Nawet mój do tej pory ulubiony Nuxe nie daje rady. Macie jakieś skuteczne sposoby co z tym fantem zrobić?

skomasowany atak, czyli działanie zewnętrzne masaże + jakieś smarowisło i wewnętrzne CLA
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 13:34   #570
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

U mnie wszystkie poczty w okolicy działają- paczki i listy są rozwożone, tylko co z tego, jeżeli rozdzielnie są zamknięte, a więc moje paczki utknęły np w Warszawie na wstępie?
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.