Scent Bar II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-26, 20:46   #1351
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Ropuszko - przykro mi. Duzo pozytywnej energii...


Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Hmm proponuje sie zważyć jeszcze na innej, tak dla pewności, a waga zawsze może zawyżać.
Wazyla, wyszlo 59. Wiec jest cos na rzeczy.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 20:47   #1352
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Rzadko sie tu odzywam, ale widze, ze bylo cos o naszej klasie. NIenawidze tego portalu - przez niego moj TZ znalazl swoja dawna kolezanke jeszcze z czasow, gdy byli dziecmi i zostawil mnie. Dopiero co. Dla niej. Nie moge oddychac, jest mi cholernie ciezko, bo bylismy razem 6 lat, wiazalam z nim przyszlosc. Chyba odizoluje sie od wszystkiego, od wizazu tez. NIe moge nigdzie wyjsc, nic jesc.
Ropuszko może to zabrzmi okrutnie, ale na zdrowy rozsądek możesz się cieszyć - że już zniknął ten bałwan z Twojego życia.
Lepiej, że przekonałaś się, ile on wart, teraz, niż gdybyście byli po ślubie i z gromadką dzieci.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 20:48   #1353
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Wazyla, wyszlo 59. Wiec jest cos na rzeczy.
Po co przejmować się wagą, jeżeli jesteś szczupła?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 20:52   #1354
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Scent Bar II

ropuszko zostawił Cię dla dzidzi-piernik?! to ja Ci mówię od razu, że nic im z tego nie wyjdzie na 100%, jeszcze będzie chciał wrócić - pomnisz moje słowa
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 20:55   #1355
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Po co przejmować się wagą, jeżeli jesteś szczupła?
Chodzi o to, ze moze ktos patrzy na mnie i widzi to 60 kg podczas gdy ja w swoim niezmaconym dobry samopoczuciu (wygladowym) widze sie inaczej.
Od lat mlodych borykam sie z sezonowymi zalamkami pt 'Ale jestem zjechana zabije sie' do falowych 'lubie siebie'
Nigdy nie znalazlam zlotego srodka, ciezko mi sie wypowiedziec z dystansem do siebie.

Nawet gdybym wazyla 200 kg to Tz powiedzialby, ze mam fajne kobiece ksztalty bo nie jest krytyczny w stosunku do mnie wiec na jego opinii polegac nie moge - nie jest obiektywna.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 21:04   #1356
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Scent Bar II

Zabiegana jestem ostatnio Ale zauwazylam, ze Tymena ma sliczne lustro w lazience, a homyk oryginalna zyrafe

Ropuszko, wspolczuje bardzo, wiem, ze zadne slowa nic nie pomoga, wiec Zycze ci, aby wkrotce znowu slonce zaswiecilo na twoim niebie

Aggie- gratuluje!
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 21:14   #1357
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
No to Myszko - mamy współnego Idola ... uwielbiam filmy z J.D ... jest rewelacyjnym aktorem - potrafi chyba wszystko ... Moim zdaniem mógłby zagrać nawet bez żadnej kwestii - sama twarz, mimika, oczy są u niego narzędziem do gry .... Bardzo go cenię
Przybij piątkę !

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Mój ukochany nie. W ogóle nie mój typ. Ale szanuję go. I lubię spory odestek filmów, w których grał.
Mój typ też nie, ale to nie zmienia faktu, że jest moim ukochanym aktorem. Uwielbiam go, ale nie ze względu na wygląd (chociaż przyznaję, że jest przystojny i może się podobać), tylko za całokształt.


Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Rzadko sie tu odzywam, ale widze, ze bylo cos o naszej klasie. NIenawidze tego portalu - przez niego moj TZ znalazl swoja dawna kolezanke jeszcze z czasow, gdy byli dziecmi i zostawil mnie. Dopiero co. Dla niej. Nie moge oddychac, jest mi cholernie ciezko, bo bylismy razem 6 lat, wiazalam z nim przyszlosc. Chyba odizoluje sie od wszystkiego, od wizazu tez. NIe moge nigdzie wyjsc, nic jesc.
Ropuszko, bardzo mi przykro. Zdaję sobie sprawę, że żadne słowa cię nie pocieszą i nie przyniosą ulgi, ale trzymaj się jakoś i pomyśl sobie, że on nie był Ciebie wart !

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ropuszko może to zabrzmi okrutnie, ale na zdrowy rozsądek możesz się cieszyć - że już zniknął ten bałwan z Twojego życia.
Lepiej, że przekonałaś się, ile on wart, teraz, niż gdybyście byli po ślubie i z gromadką dzieci.
Święte słowa !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 21:31   #1358
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar II

Ropuszko - całuję Cię mocno i przytulam I wiesz co? Nie izoluj się Bo z takiej izolacji trudno potem wyjść, człowiek sie zasklepia, trudno mu sie potem otworzyć... Zostaw dzrwi pólotwarte - będziemy czuwać.

A swoją drogą Papuga ma rację - palant! Przez tyle lat blokował miejsce przy Tobie jakiemus świetnemu facetowi!
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 21:39   #1359
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Ropuszko - całuję Cię mocno i przytulam I wiesz co? Nie izoluj się Bo z takiej izolacji trudno potem wyjść, człowiek sie zasklepia, trudno mu sie potem otworzyć... Zostaw dzrwi pólotwarte - będziemy czuwać.

A swoją drogą Papuga ma rację - palant! Przez tyle lat blokował miejsce przy Tobie jakiemus świetnemu facetowi!
Właśnie! Ropuszko,
__________________


sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 22:22   #1360
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Nie jestem na bieżąco w forumowych tematach Niby okno otwarte cały dzień, ale po prostu brak mi czasu, by na Perfumy zajrzeć. Postów przybywa, nie nadążam z czytaniem, nie mówiąc już o napisanu czegokolwiek. Wypadnę z obiegu i jeszcze o mnie zapomnicie
Czuję się taka uwsteczniona


Miss Natasha, do Lolity Masculin nie są wg mnie podobne. To nie ta słodycz, co w Lolicie. W Grey czuć betonową dzunglę
Jeśli nie znajdziesz ich w perfumerii, daj znać
też tak mam z tym uwstecznieniem, od razu mam wrażenie, że coś mi się wymyka spod kontroli
Bardzo Ci dziękuję za opinię w perfumerii nie znalazłam, sprawdzałam w trzech różnych - raczej wycofali ze sprzedazy w Polsce ale już kliknęłam na Truskawie Trussardi Inside dla TŻ, teraz tylko proszę o kciuki żeby obyło się bez cyrków i miesięcznego czekania
aha - łazienka bardzo w moim guście zazdroszczę dużej wanny!
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Wizażowa "klasa" jest fajnym pomysłem, ale ja nie skorzystam, nie chcę żeby przez n-k ktoś odnalazł mnie tutaj.
też o tym pomyślałam.
pozatym zarejestrowana jestem z czystej babskiej ciekawości ale się nie udzielam, bo tam połowa mojej rodziny i w ogóle

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Rzadko sie tu odzywam, ale widze, ze bylo cos o naszej klasie. NIenawidze tego portalu - przez niego moj TZ znalazl swoja dawna kolezanke jeszcze z czasow, gdy byli dziecmi i zostawil mnie. Dopiero co. Dla niej. Nie moge oddychac, jest mi cholernie ciezko, bo bylismy razem 6 lat, wiazalam z nim przyszlosc. Chyba odizoluje sie od wszystkiego, od wizazu tez. NIe moge nigdzie wyjsc, nic jesc.
ropuszko
ja jestem paskudnie zazdrosna, więc wyobrażam sobie co możesz czuć.
co za bezsensowny układ zdarzeń ale skoro już tak się stało, to znaczy że na pewno wyniknie z tego coś dobrego dla Ciebie. zobaczysz
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 22:29   #1361
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Rzadko sie tu odzywam, ale widze, ze bylo cos o naszej klasie. NIenawidze tego portalu - przez niego moj TZ znalazl swoja dawna kolezanke jeszcze z czasow, gdy byli dziecmi i zostawil mnie. Dopiero co. Dla niej. Nie moge oddychac, jest mi cholernie ciezko, bo bylismy razem 6 lat, wiazalam z nim przyszlosc. Chyba odizoluje sie od wszystkiego, od wizazu tez. NIe moge nigdzie wyjsc, nic jesc.
Gamoń....
No ale portal tu za wiele nie zawinił .... Ropuszko - strasznie mi przykro - chociaż, powiem szczerze, ze jeśli ktoś tak postąpił - to chyba lepiej, że masz go z głowy - na pewno znajdzie się ktoś inny ... lepszy

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Przez NK znalazł koleżankę i rozstał się z Tobą? Straszne
Bardzo Ci współczuje, mój tz na szczęście nawet nie ma konta.
Mój ma, sama mu założyłam ... lubię kusić los ?

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ropuszko może to zabrzmi okrutnie, ale na zdrowy rozsądek możesz się cieszyć - że już zniknął ten bałwan z Twojego życia.
Lepiej, że przekonałaś się, ile on wart, teraz, niż gdybyście byli po ślubie i z gromadką dzieci.
dokładnie

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Przybij piątkę !

przybijam

Cytat:

Mój typ też nie, ale to nie zmienia faktu, że jest moim ukochanym aktorem. Uwielbiam go, ale nie ze względu na wygląd (chociaż przyznaję, że jest przystojny i może się podobać), tylko za całokształt.
Mnie On się nawet nie podoba - jako facet - ale jako aktor jest bezkonkurencyjny. Cenię Go przede wszystkim za dorobek artystyczny i talent ....

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Ropuszko - całuję Cię mocno i przytulam I wiesz co? Nie izoluj się Bo z takiej izolacji trudno potem wyjść, człowiek sie zasklepia, trudno mu sie potem otworzyć... Zostaw dzrwi pólotwarte - będziemy czuwać.

A swoją drogą Papuga ma rację - palant! Przez tyle lat blokował miejsce przy Tobie jakiemus świetnemu facetowi!
popieram
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 06:56   #1362
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Tymeno, Homyku - podobają mi się Wasze łazienki

[...]

Homyku - nie ukrywam, że minimal jest bardzo bliski memu sercu Przestrzeń, wolność... Nawet w łazience. A może zwłaszcza w łazience
Czy ja dobrze widzę, że mężowskie flaszki zajmują honorowe miejsce nad kibelkiem?
Bardzo mi się podoba.

Tak, Anuschko, to flaszki TŻta. Moje mieszkają w ciemnej szufladzie w szafie.

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
aha - łazienka bardzo w moim guście zazdroszczę dużej wanny!
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Żyrafa jest odjechana w kosmos
Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Homyku, zyrafa -podgladaczka super jest
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Zabiegana jestem ostatnio Ale zauwazylam, ze Tymena ma sliczne lustro w lazience, a homyk oryginalna zyrafe



Miss Natasho za pomyślne dotarcie flaszeczki TŻta.





Ropuszko, przytulam wirtualnie
Zgadzam się z dziewczynami. Drań nie był Ciebie wart.
Trzymaj się
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 07:04   #1363
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ciąg dalszy- ostatnia porcja tego co mi sie podoba.

Mam juz 4 wizażanki z perfumna NK


Zuziuniu,ta pierwsza sukienka która wklejałas, taka w kolorze brudnego rózu jest przesliczna, i jak patrze na twoje zdjecia to mysle zebyłoby Ci w niej bardzo dobrze


ja mam Ciebie na n-k

ropuszko, bardzo mi przykro
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 07:29   #1364
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Margot, noremalnie czytasz w moich myślach Jeśli z kimś byłam związana, lubiłam, to raczej staram się utrzymywać kontakt. Jeśli nie, to po kiego grzyba mi teraz odnawiać znajomość?
A co do tego, jak wyglądają takie spotkania... Moja siostra była na spotkaniu organizowanym po studiach i wyglądało to dokładnie tak: po wyczytaniu się wstawało, mówiło, że od lat -dziestu ma się tego samego mężą, podawało liczbę dzieci... eee, no sorki, ale kompletnie mnie to nie bawi Musiałabym swoje koty przerobić na dzieci
U nas to tak nie wyglądało.

Spotkanie było luźne, pilismy piwsko do rana bawiąc się naprawdę dobrze. To znaczy, zauważałam jakieś migracje wokół stołu kiedy ludzie zanadto dziwili się brakowi dzieci, ale mnie to po pierwsze dynda, po drugie nikt nie zmusi mnie do gadania o czymś, o czym nie mam ochoty gadać.

Było fajnie, ale czy chcę to powtarzać?
Niewiele mnie łączy z ludźmi, którzy na dźwięk słowa pochwa reagują jak trzynastolatki. (a mnie chodziło o pochwę do miecza, oczywiście).

A co do casusu ex-partnera Ropuszki:
ludzie, którzy decydują się na takie powroty zwykle po prostu tęsknią za dawnymi czasami, nie są zadowoleni ze swojego obecnego życia, czy też z aktualnych siebie. Niestety takie wyprawy w przeszłość udają się prawie wyłącznie w filmach. Bo cóż naprawdę wiemy o osobie, którą znaliśmy kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu? Znamy tylko nasze nieobiektywne, często nieodpowiadające prawdzie wspomnienia.

Ropuszko kochana - jestem przekonana, że to odejście okaże się ostatecznie dobre dla Ciebie - trudno jest bowiem budować przyszłość z człowiekiem, który tęskni za przeszłością. Tak, jak pisały dziewczyny - lepiej teraz, niż za kolejne sześć lat. Wiem, że cierpisz, wiem że boli. I żadne nasze słowa tego nie zmienią.
A jednak - paradoksalnie, otwiera Ci to drogę do znalezienia partnera bez takich obciążeń. Myślę... Nie, jestem pewna, że wkrótce uznasz, że to, że odszedł, było najlepszą rzeczą, jaką mógł dla Ciebie zrobić. Życzę, żeby stało się to jak najprędzej.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 08:27   #1365
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
U nas to tak nie wyglądało.

Spotkanie było luźne, pilismy piwsko do rana bawiąc się naprawdę dobrze. To znaczy, zauważałam jakieś migracje wokół stołu kiedy ludzie zanadto dziwili się brakowi dzieci, ale mnie to po pierwsze dynda, po drugie nikt nie zmusi mnie do gadania o czymś, o czym nie mam ochoty gadać.

Było fajnie, ale czy chcę to powtarzać?
Niewiele mnie łączy z ludźmi, którzy na dźwięk słowa pochwa reagują jak trzynastolatki. (a mnie chodziło o pochwę do miecza, oczywiście).

Ja nie byłam jeszcze na żadnym spotkaniu i nie planuję - chociaż podobno jest fajnie - ludzie z mojej klasyz technikum spotykają się regularnie - a ja nigdy nie mam czasu - dobrze że jest internet
Mam z Nimi kontakt i to mi wystarcza w zupełności.

Cytat:
A co do casusu ex-partnera Ropuszki:
ludzie, którzy decydują się na takie powroty zwykle po prostu tęsknią za dawnymi czasami, nie są zadowoleni ze swojego obecnego życia, czy też z aktualnych siebie. Niestety takie wyprawy w przeszłość udają się prawie wyłącznie w filmach. Bo cóż naprawdę wiemy o osobie, którą znaliśmy kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu? Znamy tylko nasze nieobiektywne, często nieodpowiadające prawdzie wspomnienia.

Ropuszko kochana - jestem przekonana, że to odejście okaże się ostatecznie dobre dla Ciebie - trudno jest bowiem budować przyszłość z człowiekiem, który tęskni za przeszłością. Tak, jak pisały dziewczyny - lepiej teraz, niż za kolejne sześć lat. Wiem, że cierpisz, wiem że boli. I żadne nasze słowa tego nie zmienią.
A jednak - paradoksalnie, otwiera Ci to drogę do znalezienia partnera bez takich obciążeń. Myślę... Nie, jestem pewna, że wkrótce uznasz, że to, że odszedł, było najlepszą rzeczą, jaką mógł dla Ciebie zrobić. Życzę, żeby stało się to jak najprędzej.

Jak zawsze Sabbath .... święte słowa .....

Ja po cichu myślę sobie tak: kiedy zobaczy,że nie jest tak jak sobie wyobrażał - to będzie chciał wrócić.

Nie wiem jak Ropuszka - ale ja bym go wtedy kopnęła w ......
Chciaż wiem, że łatwo tylko tak mówić - miłość nie zna rozsądku ... ropuszko
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 08:34   #1366
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
Zuziuniu,ta pierwsza sukienka która wklejałas, taka w kolorze brudnego rózu jest przesliczna, i jak patrze na twoje zdjecia to mysle zebyłoby Ci w niej bardzo dobrze
ja mam Ciebie na n-k
Dziekuję

Zdecydowałam, ze uszyje sukienkę, długą w kolorze morskim. W nast tyg wybieram się na poszukiwania materiału Fason będzie podobny jak w różowej tyle, ze długa.

Jestem nie wyspana, nie wiem o której się położyłam.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 08:55   #1367
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość


No ja też a chciałabym

Favkes, jesli chcesz to ja chetnie sie do Ciebie przyznam
tylko ze mnie sie nie da wyszukac przez wyszikwarke na n-k
wiec jakby coś, to prosze o PW z adnymi, to Cie zaprosze
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 09:24   #1368
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar II

Adelajdo, a jak sie robi zeby nie dalo sie wynalezc przez wyszukiwarke?
Nie wiedzialam ze tak sie da.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:08   #1369
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Adelajdo, a jak sie robi zeby nie dalo sie wynalezc przez wyszukiwarke?
Nie wiedzialam ze tak sie da.

wchodzisz w profil - i po lewej stronie u góry masz cos takie jak "ustawienia prywatnosci" bądx "edycja prywatnosci", nie pamietam teraz

i tam mozesz sobie poustawiac co chesz zeby ktos widział
i tam tez na dole jako ostatnia zakładka jest "nie pokazuj mojego profilu w wyszukiwarce" - można to sobie zaznaczyc
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 10:20   #1370
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar II

Dzieki serdeczne, poczulam sie o wiele bezpieczniej. Okazuje, sie ze nawet nie zapisanie sie do jakiejkolwiek szkoly, klasy, grupy, nie utrudnilo osobie niepozadanej proby kontaktu. Mam 3 znajomych, z ktorymi rzeczywiscie stracilam kontakt i nad tym ubolewalam. Jak narazie nie rozszerzam swojej listy, bo tak jest dobrze.
Za to moj TZ niestety sie pomalu wkreca. Na szczescie jestem o ok. 5 lat mlodsza od jego szkolnych kolezanek i w tym przypadku dziala to na moja korzysc . Zwlaszcza przy ogladaniu zdjec
Nie ublizajac nikomu, kto ma juz te 30 lat
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:28   #1371
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Jak zawsze Sabbath .... święte słowa .....

Ja po cichu myślę sobie tak: kiedy zobaczy,że nie jest tak jak sobie wyobrażał - to będzie chciał wrócić.

Nie wiem jak Ropuszka - ale ja bym go wtedy kopnęła w ......
Chciaż wiem, że łatwo tylko tak mówić - miłość nie zna rozsądku ... ropuszko
Zgadzam się. Przyjęcie z powrotem kogoś, kto tak postąpił powoduje przedłużanie bólu w nieskończoność. Bo jak tu czuć się "drugą połówką" kogoś, kto już raz wymienił nas na inny model?

Wilczek ma rację: jeśli będzie chciał wrócić - odpal go i to tak, żeby Ci to sprawiło satysfakcję.

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Na szczescie jestem o ok. 5 lat mlodsza od jego szkolnych kolezanek i w tym przypadku dziala to na moja korzysc . Zwlaszcza przy ogladaniu zdjec
Nie ublizajac nikomu, kto ma juz te 30 lat


Betty, nie gniewaj się, ale chyba tylko przy oglądaniu zdjęć.

Może ja jestem naiwnym frajerem, ale mam przekonanie, że te kilka zmarszczek to nawet nie 1% ogólnej atrakcyjności człowieka.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:39   #1372
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar II

Nikomu nie ublizam. To nie jest kwestia zmarszczek
Moj TZ chodzil do takiego malomiasteczkowego technikum i wiekszosc jego kolezanek ma zdjecia na kolorowym dywanie z dzieciaczkami i psem. Po postu ewidentnie sa zajete, czasem wrecz zmeczone i malo zachecajace. Co innego te ze studiow, albo ktore wyjechaly za granice. Zreszta on sie wtedy kochal w nauczycielce, raczej nie mial w szkole takiej powaznej sympatii.
Chcialabym to umiec wyjasnic.
Moze jak narazie trafialismy na takie obciachowe zdjecia
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:47   #1373
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Betty, nie gniewaj się, ale chyba tylko przy oglądaniu zdjęć.

Może ja jestem naiwnym frajerem, ale mam przekonanie, że te kilka zmarszczek to nawet nie 1% ogólnej atrakcyjności człowieka.
Jakim frajerem? Toć to święte słowa tym bardziej święte im dalej po trzydziestce, przynajmniej w moim przypadku
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:57   #1374
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Rzadko sie tu odzywam, ale widze, ze bylo cos o naszej klasie. NIenawidze tego portalu - przez niego moj TZ znalazl swoja dawna kolezanke jeszcze z czasow, gdy byli dziecmi i zostawil mnie. Dopiero co. Dla niej. Nie moge oddychac, jest mi cholernie ciezko, bo bylismy razem 6 lat, wiazalam z nim przyszlosc. Chyba odizoluje sie od wszystkiego, od wizazu tez. NIe moge nigdzie wyjsc, nic jesc.
Ropuszko to nie portal jest winien, tak jak nie byłby winien supermarket w ktorym mogłby ją spotkać, czy ulica. Skoro po 6 latach , on w krotkim czasie opuszcza cie dla jakiejs szkolnej sympatii, to tylko dowód na jego niedojrzałosc bądź na to, że ten związek nie spełniał jego oczekiwań, o czym z Tobą nie rozmawiał być może. Bez względu czy zadziałał tu pierwszy czy drugi powód , czy oba razem ja tez jak inne wizażanki uważam ,że dla ciebie stało się dobrze. Masz otwartą drogę na przyszłośc, możesz spotlac kogoś wartościowego , a tak mogłaby cię takie zdarzenie spotkać w małżenstwie, po urodzeniu dzieci i wtedy byłaby to tragedia równiez dla nich i dla całej twojej rodziny.
Nic nie dzieje się bez przyczyny , przyjrzyj się temu związkowi wstecz , tak troszkę z boku czy naprawde nic nie zwiastowało, że coś jest nie tak ?
Życzę ci dużo siły , poradzisz sobie.
Nie wycofuj się na zbyt długo, jest czas na przemyślenia w samotności i na wyciaganie wniosków, ale zycie biegnie dalej i w każdej chwili może przynieść ci coś nowego , dobrego i nie nalezy się przed tym chować.


Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Adelajdo, a jak sie robi zeby nie dalo sie wynalezc przez wyszukiwarke?
Nie wiedzialam ze tak sie da.
Ja na przykład tego nie używam, zapisalam się na naszą klasę glównie po to , zeby odszukać dawnych znajomych , ktorzy zniknęli mi z oczu lata temu z powodów roznych , przeprowdzki, migracje , zdarzenia losowe, oraz kolezanki i kolegów z klas szkolnych i studiów. Niektore nazwiska mogę żle pamietać więc nie każdego odszukam , a gdybym usunęła się z wyszukiwarki , nikt by mnie nie znalazł. Ja funkcjonuję w sieci , otwarcie , mam tylko dwa nicki i nie ukrywam swoich miejsc przed nikim więc mi nie przeszkadza.
Pisze na forach klasowych i mam z tego mnostwo zabawy.
Co do spotkań szykuje mi sie latem i juz się cieszę. Jestśmy 33 lata po maturze i mieliśmy już trzy spotkania, każde bardzo udane. Pierwsze zakonczyło się jak pamiętam w domu u wychowawcy a ostatnie nad ranem w mieszkaniu klasowego małżeństwa , gdzie o 2 w nocy przeniosła się najbardziej zgrana część klasy po przerzedzeniu się uczestników. W sumie przybło ok. 70% klasy , rowniez z zagranicy.
Mam też nadzieje , że uda się jakies spotkanie podstawówkowe.

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Na szczescie jestem o ok. 5 lat mlodsza od jego szkolnych kolezanek i w tym przypadku dziala to na moja korzyść . Zwlaszcza przy ogladaniu zdjec
Wiek generalnie nie ma aż takiego znaczenia jak mu przypisujesz.


-koniec przerwy sniadaniowej -
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2008-02-27 o 11:16 Powód: uzupełnienie
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:19   #1375
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Przyjęcie z powrotem kogoś, kto tak postąpił powoduje przedłużanie bólu w nieskończoność. Bo jak tu czuć się "drugą połówką" kogoś, kto już raz wymienił nas na inny model?

Wilczek ma rację: jeśli będzie chciał wrócić - odpal go i to tak, żeby Ci to sprawiło satysfakcję.
Ja tez sobie nie wyobrażam takiego powrotu

Cytat:
Betty, nie gniewaj się, ale chyba tylko przy oglądaniu zdjęć.

Może ja jestem naiwnym frajerem, ale mam przekonanie, że te kilka zmarszczek to nawet nie 1% ogólnej atrakcyjności człowieka.
Jak to nie ? Im więcej widzimy zmarszczek mimicznych na twarzy rozmówcy - tym bardziej nabieramy przekonania, że mamy przed sobą szczęśliwego człowieka - wszak robią się one ze śmiechu - prawda ? ...... Więc ilość zmarszczek ma spory udział w atrakcyjności człowieka .... oczywiście in plus


( tak trzeba myśleć )

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Jakim frajerem? Toć to święte słowa tym bardziej święte im dalej po trzydziestce, przynajmniej w moim przypadku
Właśnie
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:33   #1376
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Scent Bar II

Ropuszko - moze lepiej ze stalo sie to teraz a nie kiedy juz byscie sie zwiazali na stale. Bardzo ci wspolczuje. Daj sobie czas. Trzymaj sie

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:55   #1377
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar II

Bardzo prosze o zrozumienie jednej rzeczy.
Napisalam ze mam przewage nad starszymi ode mnie kolezankami maojego TZ ze szkoly, tymi ktore zamiescily swoje zdjecia w portalu, tylko dlatego ze uwierdzil mnie o tym moj TZ, ze w jego oczach tak jest.
Nie napisalam tego, aby rozpetac boj o okreslenie wieku, w ktorym kobieta jest najatrakcyjniejsza.Wiec prosze o nie odbieranie tego jako prowokacje.

Rozterko, moje nastawienie do portalu n-k, jest takie a nie inne, poniewaz ja w szkole podstawowej nabawilam sie glownie kompleksow, nerwicy i mysli samobojczych, ktore mam do dzis.
I nie wiem po kiego diabla zaproszenie wyslala mi osoba, ktora ma najwieksze zaslugi, w tym co mnie spotkalo. Udawala moja dobra kolezanke, wykorzystywala maksymalnie, aby pozniej przez 2 lata mnie ponizac. A ze inni jej sluchali, albo sie bali, pszeszlam istne pieklo, w moim odczuciu.
Zapisalam sie za to po to aby miec jakikolwiek kontakt z kolezanka z liceum.
Moze jeszcze po to by moc ogladac zdjecia innych osob z mojej licealnej klasy.

To tyle, strasznie zaluje ze nie potrafie sie precyzyjnie wyrazac.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 12:58   #1378
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o zrozumienie jednej rzeczy.
Napisalam ze mam przewage nad starszymi ode mnie kolezankami maojego TZ ze szkoly, tymi ktore zamiescily swoje zdjecia w portalu, tylko dlatego ze uwierdzil mnie o tym moj TZ, ze w jego oczach tak jest.
Nie napisalam tego, aby rozpetac boj o okreslenie wieku, w ktorym kobieta jest najatrakcyjniejsza.Wiec prosze o nie odbieranie tego jako prowokacje.
Ja myślę,że nikt tego jako prowokacji nie odebrał Ja do zmarszczek, które tu i ówdzie mi się pojawiają mam dystans, myślę,że reszta dziewczyn też. Po prostu każdy wiek jest piękny i każdy ma swoje zalety. I tyle
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 13:03   #1379
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Ja myślę,że nikt tego jako prowokacji nie odebrał Ja do zmarszczek, które tu i ówdzie mi się pojawiają mam dystans, myślę,że reszta dziewczyn też. Po prostu każdy wiek jest piękny i każdy ma swoje zalety. I tyle

Myslę, że kobieta dojrzała, jest bardziej świadoma swojej wartości i seksualności.
Jesli jest zadbana może być atrakcyjniejsza niż dwudziestoparolatka
Moja mama ma ponad 50 i uważam że jest bardzo atrakcyjna mimo zmarszczek...sama nie zamierza z nimi walczyć, powiedziała że kłuć się nie bedzie botoksem itp.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 13:04   #1380
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Jak to nie ? Im więcej widzimy zmarszczek mimicznych na twarzy rozmówcy - tym bardziej nabieramy przekonania, że mamy przed sobą szczęśliwego człowieka - wszak robią się one ze śmiechu - prawda ? ...... Więc ilość zmarszczek ma spory udział w atrakcyjności człowieka .... oczywiście in plus
O kurka to po jakiego "grzyba" ja sobie wczoraj kupiłam "wypełniacz zmarszczek"?
A tak serio jakoś lepiej "odbieram" osobę która ma zmarszczki niż gładko "ponaciąganą za uszy" (patrz. np. E. Minge)

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Wazyla, wyszlo 59. Wiec jest cos na rzeczy.
Waga nie ma nic do wyglądu i nie powinna być miernikiem.
Jak bym brała pod uwagę to ile ja ważę to już dawno nie powinnam wychodzić z domu z obawy ze płyty chodnikowe pode mną popękają.
Teraz np. będąc w 33 tygodniu ciąży ważę "tylko" 76 kg (170 wzrostu)
a spodnie (oczywiście takie z golfem) nosze rozmiar 38.

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o zrozumienie jednej rzeczy.
Napisalam ze mam przewage nad starszymi ode mnie kolezankami mojego TZ ze szkoly, tymi ktore zamiescily swoje zdjecia w portalu, tylko dlatego ze uwierdzil mnie o tym moj TZ, ze w jego oczach tak jest.
Nie napisalam tego, aby rozpetac boj o okreslenie wieku, w ktorym kobieta jest najatrakcyjniejsza.Wiec prosze o nie odbieranie tego jako prowokacje.
Ja tego nie odbieram jako prowokacja.
Ja wiem jak wyglądają (i sie zachowują) moje koleżanki z klasy podstawowej i średniej.
O zgrozo wiem tez jak wyglądają (i sie zachowują) koleżanki z klasy mojego o 5 lat młodszego brata.

Naprawdę przeżyłam ciężki szok jak "TO" zobaczyłam czy usłyszałam (5 lat po maturze).
Spotkałam sie z kilkoma dziewczynami z mojej szkoły średniej i włos mi sie zjeżył na głowie. Rozumiem, dom dzieci, itp. ale nie mogę do tej pory zrozumieć "awansu" do zawodowej kury domowej.
Dziewczyny okropnie zaniedbane (1 z nich nawet pomyliłam z jej matką), wystraszone-zahukane-stłamszone (co będzie jak sie mąż dowie ze były z koleżankami na piwie) i nie umiejące paplać o niczym innym jak o kupkach i zupkach (nawet moja mama mająca 6 dzieci potrafi prowadzić bardziej inteligentne rozmowy).
Czułam sie (razem z Dorotą - moja koleżanka z ławki) jak jakieś dziwadło. Czułam sie jak bym siedziała w gronie koleżanek mojej mamy (ba prędzej nawet babci). Dowiedziałam sie tez ze jestem "paniusia", "egoistka myśląca tylko o sobie bo: studia, praca, kariera zawodowa).
A powinnam odwalić prawidłowy schemat i po maturze wyjść za mąż i w 5 lat po ślubie (mieszkać z teściami lub rodzicami) niańcząc 2-3 dzieci, gotować obiadki i przynosić mężusiowi gazetę i kapcie w zębach (bo w rekach będę trzymać piwo i kotleta).
Brrr. Az mi sie zimno zrobiło.
Na 10 lecie matury nie pojechałam, bałam się tego co zastane.
Moja klasa na NK zawiera 3 osoby: 2 chłopaków (z 20), 1 dziewczyna
(z 12) (chłopcy raczej takimi sprawami sie nie zajmują a wzorowa "kura domowa" nie używa komputera).

Przepraszam za ten obrzydliwy szkalujący moje koleżanki tekst ale mam dziś podły humor i musiałam sie wyżyć. A temat "kura domowa" jest jednym z moich ulubionych do "szkalowania".
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.