Scent Bar II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-05, 13:02   #2101
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to, że jak zaczęlam oglądać Miami, to ona już byla (i jest nadal) - a nie znam serii "przed nią"
W sumie może nawet oglądalam serię, w której dolączyla, ale nie od początku (także nie wiem, że w tej byla nowa). Czy to ta (Aggie - nie podświetlaj) gdzie się później okazalo, że byla wtyką?
Aha to teraz już kumam
Tak, to ta

O właśnie Annmarie skoro mam Cię tu przez chwilę, Ty pewnie będziesz wiedzieć.
Ile kosztuje ten pędzel do pudru z Sephory, ten czarny, 39 zł?
Dawno kupowałam i nie pamiętam.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 13:10   #2102
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Jak trafisz na te ze starszej serii, to 39, ale te nowsze to droższe są
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 13:12   #2103
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Jak trafisz na te ze starszej serii, to 39, ale te nowsze to droższe są
A ta starsza już w ogóle nie będzie dostępna?
Bo nowsza to rozumiem, że ta srebrna jest tak?
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 13:17   #2104
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar II

Annmarie, tak, zgadza sie to co nie podświetlone - ja czytałam streszczenie wszystkich odcinków
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 13:18   #2105
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Irkax: Wczoraj w M1 widzialam jeszcze coś ze starszej, ale mówiąc szczerze - nie wiem co, bo nie szukalam pędzli...
Jak gdzieś jeszcze zostaly, to są.

Aggie, to ja się tak staram, żeby Ci nie zdradzić, a Ty, no... To o Ericu też pewnie wiesz, co go czeka? I o Mariesol?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 13:20   #2106
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Irkax: Wczoraj w M1 widzialam jeszcze coś ze starszej, ale mówiąc szczerze - nie wiem co, bo nie szukalam pędzli...
Jak gdzieś jeszcze zostaly, to są.

Aggie, to ja się tak staram, żeby Ci nie zdradzić, a Ty, no... To o Ericu też pewnie wiesz, co go czeka? I o Mariesol?
Dzięki, idę jeszcze na wątku Sephorowym poczytać.

Aggie: eee to zepsułaś sobie całą frajdę
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 13:51   #2107
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Pacjentka będzie żyć
Trzymam za słowo

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
U mnie w LO wisiała jakiś rok temu wielka informacja,taki wielki plakat,jest napisane że studentki AM i U.Przyrodniczego do rocznika 89 (czyli mojego :/ )mają odbyć służbę wojskową.Nie wiem czy to aktualne i tyczy się tego samego

Dziewczyny,ja też nie lubię odlewek,to dla mnie niestety nie jest nawet w 10% taka frajda jak butelka
Ja się skupiam na zawartości. Być może dlatego że mnie po prosto nie stać na odlewkofobię, miniaturkofobię, bezkorkofobię i tak dalej...

A o służbie wojskowej też słyszałam - ale że to dla ochotniczek... Teraz to już nic nie wiem. Poza tym, że dotyczy też absolwentek weterynarii...
(Truskawka w wojsku: "COOOOO?! Nierówno pościelone?! To sam se ściel BURAKU!!!" Scena wg. moich kolegów z klasy )

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
w ogole pocieszcie mnie bo w ogole nie mam czasu na wizaz i cierpie z tym okropnie

Wiem, że w to trudno uwierzyć, ale da się przeżyć

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Nie wytrzymalam i wlasnie przed chwila urznelam 15 cm z wlasnych kudlow... Kurka rowno wyszlo


Nat
Bohaterka. Ale ja niedługo chyba będę musiała zdobyć na podobne bohaterstwo - funduszy na fryzjera brak Samodzielne farbowanie Chyba będę musiała przestać być blondynką Przecież sama nie rozjaśnię...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 13:55   #2108
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar II

Wiem, że teraz to już po ptokach (), ale chciałam jeszcze coś o bombardujących ptaszynach. Te gołębie, które opisujecie to nic. Kiedyś na przerwie w liceum stałam z koleżanką na dworze i nas tak jeden (podkreślam: jeden) gawron urządził, że byłyśmy z jednej bomby obesrane obie. Do dziś nie wiem jak on to zrobił

Temat dwa: odleweczki. Moja kolekcja potwierdza chyba, że nie mam wobec takowych żadnych uprzedzeń. Zdjęć zbiorku nie wklejam m. in. dlatego, że u mnie większość stanowią odlewki, więc co mam Wam pokazywać? Flakoniki zastępcze i atomizerki?
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 14:45   #2109
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A nasrał Ci kiedyś taki pokojowo usposobiony symbol Ducha Świętego na świezo umyty balkon...?
Jeszcze nie...

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
O rany takie to stoją w Krakowie wieczorami, za dworcem przy ul. Kurniki...



Muszę się pochwalić
Paczkonosz przyniósł mi właśnie słitaśną 15tkę Michael'a Michaela Korsa Zapach trafiony w 10 W składzie same "rarytasy", min. tytoń, kadzidło, elemi, kardamon, anyż, paczula, skóra... Pięęękny...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 14:49   #2110
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Aggie, to ja się tak staram, żeby Ci nie zdradzić, a Ty, no... To o Ericu też pewnie wiesz, co go czeka? I o Mariesol?
O Ericu wiem, ale nie wiem, czy wiem to, co Ty wiesz A o Marisol tak.
Nie wiem tylko, czemu pare tygodni temu na Polsacie Eric szedł do psychologa (cos sie tam stało, ale obejrzałam ostatnie 5 minut odcinka i nie wiem co)
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 14:50   #2111
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Dziewczyny, mam taki mały problem...

Usiłuję napisać coś w Wordzie (Microsoft Word) ale moja klawiatura odmawia mi posłuszeństwa - klikam na "Alt" i "c" a nie chce mi wyskoczyć "ć" tylko pojawia się skrót do "pomoc", gdy np. próbuję zrobić "ó" dzieje się to samo, tylko z kolei robi się skrót do "okno".
Czy można coś na to poradzić ? =
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 14:51   #2112
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam taki mały problem...

Usiłuję napisać coś w Wordzie (Microsoft Word) ale moja klawiatura odmawia mi posłuszeństwa - klikam na "Alt" i "c" a nie chce mi wyskoczyć "ć" tylko pojawia się skrót do "pomoc", gdy np. próbuję zrobić "ó" dzieje się to samo, tylko z kolei robi się skrót do "okno".
Czy można coś na to poradzić ? =
Może spróbuj wejśc do Panelu Sterowania, zatwierdzić opcję "język polski programisty" i zresetowac kompa.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 14:51   #2113
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam taki mały problem...

Usiłuję napisać coś w Wordzie (Microsoft Word) ale moja klawiatura odmawia mi posłuszeństwa - klikam na "Alt" i "c" a nie chce mi wyskoczyć "ć" tylko pojawia się skrót do "pomoc", gdy np. próbuję zrobić "ó" dzieje się to samo, tylko z kolei robi się skrót do "okno".
Czy można coś na to poradzić ? =
pewnie można, ale ja w takich sytuacjach poprostu resetuję komputer
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 14:54   #2114
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam taki mały problem...

Usiłuję napisać coś w Wordzie (Microsoft Word) ale moja klawiatura odmawia mi posłuszeństwa - klikam na "Alt" i "c" a nie chce mi wyskoczyć "ć" tylko pojawia się skrót do "pomoc", gdy np. próbuję zrobić "ó" dzieje się to samo, tylko z kolei robi się skrót do "okno".
Czy można coś na to poradzić ? =
Może Ci przeskoczyło na klawiaturę "maszynistki"? Tzn. QWERTZ... Wtedy ś, ń, ć są pod kropką, przecinkiem itd.
Mnie się tak dzieje, jak wcisnę jednocześnie Shift+Ctrl. Trzeba je wcisnąć jeszcze raz, żeby wróciła zwykła klawiatura.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 14:57   #2115
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Może Ci przeskoczyło na klawiaturę "maszynistki"? Tzn. QWERTZ... Wtedy ś, ń, ć są pod kropką, przecinkiem itd.
Mnie się tak dzieje, jak wcisnę jednocześnie Shift+Ctrl. Trzeba je wcisnąć jeszcze raz, żeby wróciła zwykła klawiatura.
Zgadza się ponowne naciśnięcie Ctrl+Shift powinno przywrócić normalny układ klawiatury.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 15:19   #2116
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Może spróbuj wejśc do Panelu Sterowania, zatwierdzić opcję "język polski programisty" i zresetowac kompa.
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
pewnie można, ale ja w takich sytuacjach poprostu resetuję komputer
Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Może Ci przeskoczyło na klawiaturę "maszynistki"? Tzn. QWERTZ... Wtedy ś, ń, ć są pod kropką, przecinkiem itd.
Mnie się tak dzieje, jak wcisnę jednocześnie Shift+Ctrl. Trzeba je wcisnąć jeszcze raz, żeby wróciła zwykła klawiatura.
Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Zgadza się ponowne naciśnięcie Ctrl+Shift powinno przywrócić normalny układ klawiatury.
Dziekuje za odzew.
Zresetowalam kompa, ponaciskalam gdzie trzeba, niestety jest jeszcze gorzej () - teraz to juz calkiem nie jestem w stanie pisac polskich znakow, nawet w Internecie (tutaj na wizazu czy w jakiejkolwiek wyszukiwarce np. google).
Pojecia nie mam co sie moglo stac

Przepraszam za tego pozbawionego wlasciwych literek posta, ale klawiatura ma chyba zly dzien
Co robic ?
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 15:37   #2117
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Scent Bar II

Myszko, a nie pojawiła się po prawej stronie na pasku zadań taka niebieska ikonka? Jak tak spróbuj w nią kliknąć prawym klawiszem myszy, tam też można język przełączyć.
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 15:44   #2118
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość

Wklejam botki Nic takiego ale w sklepach albo baleriny albo szpilki Margotowe a ja szukałam zwykłych botków na stabilnym obcasie
Tymeno - bardzo, bardzo ładne Rzeczywiście, nic tylko zatańczyć w nich tango.

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość

Skoro Ty się pochwaliłaś, to ja też się pochwalę
Homyku - bardzo oryginalne te butki. Jakoś tak mi się skojarzyły - nie wiem, czy słusznie - z latami 40. Lubię ten okres w modzie. Te piękne kobiety, Lauren Bacall chociażby...
Bardzo stylowe

Myszko - ja w takich sytuacjach też restartuję komputer
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 15:46   #2119
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Myszko, a nie pojawiła się po prawej stronie na pasku zadań taka niebieska ikonka? Jak tak spróbuj w nią kliknąć prawym klawiszem myszy, tam też można język przełączyć.
W Wordzie mam ustawiony jezyk na polski. W panelu sterowania ("opcje regionalne i jezykowe") tez jest ustawione na "jezyk polski".

Nie umiem robic "a" (z ogonkiem) , "e", "z" (z kropka), "o" ("u" zamkniete). Nie wiedziec czemu proba naciskania na "Alt" i klawisz np. "s" konczy sie przekierowaniem do np. "wstaw".



Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Myszko - ja w takich sytuacjach też restartuję komputer
Zrobilam tak, niestety nic to nie dalo

EDIT:

Udało się
Poradziłam sobie z tym - dziekuję Wam bardzo za instrukcje
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."


Edytowane przez SpanishMyszka
Czas edycji: 2008-03-05 o 16:16 Powód: Konieczny dopisek - Problem odszedł w zapomnienie i trzeba o tym poinformować :-)
SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 17:33   #2120
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Scent Bar II

Z wlosami to ja juz nie wytrzymalam normalnie po myciu mialam dredy na koncach Wscieklam sie i polecialam po nozyczki. Malzon jak to zobaczyl to "Kochanie wszystko w porzadku???" Ulzylo mu jak zobaczyl ze nie mam odbic jak Britney
Z reszta - niepotrzebnie sie martwl - ja nie mam powodow golic lba na lyso.

Myszko - mnie tez sie tak robilo. Sprobuj w panelu sterowania usunac wszystkie inne klawiatury oprocz Polskiego programisty - nie bedzie ci sie przełaczac a i tak bedziesz miala wszystkie niezbedne znaki.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 17:38   #2121
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość

Myszko - mnie tez sie tak robilo. Sprobuj w panelu sterowania usunac wszystkie inne klawiatury oprocz Polskiego programisty - nie bedzie ci sie przełaczac a i tak bedziesz miala wszystkie niezbedne znaki.
Dziekuję Nat Tak właśnie zrobiłam
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 18:04   #2122
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Contax, blisko, blisko ale to Irregular Choice

Homyku

Wiedzialam, ze gdzies dzwoni tylko nie moglam zlokalizowac gdzie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 18:30   #2123
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

uhhhhh ... właśnie wróciłam do domu - nogi mi odpadają .... przeszłam wzdłuż dwa razy Koszykową ..... debilka ....... chciałam iść do Guerilla Store powąchać, potestować może nawet coś kupić - ale ... ha .... no oczywiście. Zapomniałam sprawdzić numeru. Jakżeby inaczej ( u mnie nigdy nie może być z górki ) ... nie dość, że przelazłam na pieszo od samego Mariott'a - to jeszcze jak już znalazłam ten przybytek ( a łatwo nie było - kto był ten wie ) to oczywiście nie weszłam ... nie wiem - czy tam jest jakiś szyfr ? Czy Oni wogóle otwierają ?

A może ja taka durna ... nie no normalnie wstyd mi samej przed sobą wróciłam też na pieszo .... kretynka

Z rozpaczy kupiłam 50 ml Yerbamate i zrobiłam maraton po sklepach w Śródmieściu ... efekt dla moich stóp jest powalający ( dosłownie ) dla kieszeni - dołujący

W Złotych Tarasach zaatakowała mnie Pani z mikrofonem i Pan z kamerą, zapowietrzyłam się i normalnie spanikowałam Zaskoczyli mnie totalnie. Na pytania odpowiadałam zupełnie bez sensu - mam nadzieję, ze mnie wytną bo będzie obciach - ale ja nie lubię jak mnie ktoś tak atakuje z kamerą z cicha pękł ... zwłaszcza jak idę i jestem totalnie zatopiona we własnych myślach - tak jak dziś właśnie .....


SpanishMyszko, mnie się tez czasami takie cuda dzieją z klawiaturą .. np. zamienia mi się "y" z "z" ... masakra

Oglądałam wczoraj Sweeney'a ( :kwiatek: Myszko ) - dziś mam zamiar powtórzyć seans dla utrwalenia odbioru
Świetny musical, lubię takie mroczności ... J.D. jak zwykle zagrał z klasą - czemu nie dostał Oscara ... prosty watek, świetna groteska .... mogłabym wiele pisać, a wystarczy tylko : wart obejrzenia, naprawdę
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 19:02   #2124
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
uhhhhh ... właśnie wróciłam do domu - nogi mi odpadają .... przeszłam wzdłuż dwa razy Koszykową ..... debilka ....... chciałam iść do Guerilla Store powąchać, potestować może nawet coś kupić - ale ... ha .... no oczywiście. Zapomniałam sprawdzić numeru. Jakżeby inaczej ( u mnie nigdy nie może być z górki ) ... nie dość, że przelazłam na pieszo od samego Mariott'a - to jeszcze jak już znalazłam ten przybytek ( a łatwo nie było - kto był ten wie ) to oczywiście nie weszłam ... nie wiem - czy tam jest jakiś szyfr ? Czy Oni wogóle otwierają ?

A może ja taka durna ... nie no normalnie wstyd mi samej przed sobą wróciłam też na pieszo .... kretynka

Z rozpaczy kupiłam 50 ml Yerbamate i zrobiłam maraton po sklepach w Śródmieściu ... efekt dla moich stóp jest powalający ( dosłownie ) dla kieszeni - dołujący

W Złotych Tarasach zaatakowała mnie Pani z mikrofonem i Pan z kamerą, zapowietrzyłam się i normalnie spanikowałam Zaskoczyli mnie totalnie. Na pytania odpowiadałam zupełnie bez sensu - mam nadzieję, ze mnie wytną bo będzie obciach - ale ja nie lubię jak mnie ktoś tak atakuje z kamerą z cicha pękł ... zwłaszcza jak idę i jestem totalnie zatopiona we własnych myślach - tak jak dziś właśnie .....
ależ Wam zazdroszczę, Warszawianki tego Guerilla!

Favkes - a o co Ci wypytywali, zdradzisz?


Jak już trochę ochłonęłam, to się zwierzę - napisałam dziś tą piep...bezsensowną próbną maturę z matematyki
jeszcze historia w piątek
i potem już tylko zakuwanie do prawdziwej w maju
proszę o kciuki bo już nerwowo normalnie nie wyrabiam momentami.
a pomyśleć, że mogłabym mieć to już za sobą...heh...dłuższa historia

ps pachnący prezent dla TŻ raczej nie zdąży przylecieć na jego urodziny Swiss Post melduje, że:
29.02.2008 - 13:37 - Departure from border point of origin country
29.02.2008 - 13:36 - Arrival at border point of origin country
28.02.2008 - 17:20 - Posting

czyli tak realnie kiedy moę się go spodziewać...?
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 19:16   #2125
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
SpanishMyszko, mnie się tez czasami takie cuda dzieją z klawiaturą .. np. zamienia mi się "y" z "z" ... masakra
Dziewczyny mi dobrze doradziły () należało zmienić język, tylko ja (nieporadna myszka ) nie zauważyłam podstępnej, małej ikonki na pasku zadań i spanikowałam...

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj Sweeney'a ( :kwiatek: Myszko ) - dziś mam zamiar powtórzyć seans dla utrwalenia odbioru
Świetny musical, lubię takie mroczności ... J.D. jak zwykle zagrał z klasą - czemu nie dostał Oscara ... prosty watek, świetna groteska .... mogłabym wiele pisać, a wystarczy tylko : wart obejrzenia, naprawdę
Bardzo się cieszę, że film ci się spodobał () i podzielasz moje zdanie () - też uważam, że Johnny zasłużył na statuetkę !
Musical z "dreszczykiem", jak dla mnie rewelacja, jestem po prostu zachwycona i na pewno jeszcze nie raz obejrzę (a widziałam już trzy razy). Tak mnie zauroczyło, że nawet na pulpicie mam tapetę z demonicznym Sweeney
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 19:33   #2126
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
(...)przeszłam wzdłuż dwa razy Koszykową ..... debilka ....... chciałam iść do Guerilla Store powąchać, potestować może nawet coś kupić - ale ... ha .... no oczywiście. Zapomniałam sprawdzić numeru. (...)jak już znalazłam ten przybytek ( a łatwo nie było - kto był ten wie ) to oczywiście nie weszłam ... nie wiem - czy tam jest jakiś szyfr ? Czy Oni wogóle otwierają ?

SpanishMyszko, mnie się tez czasami takie cuda dzieją z klawiaturą .. np. zamienia mi się "y" z "z" ... masakra
Melduje się ze wróciłam do żywych.

No super a miałam sie przejść do Guerilli po Jailsalmera i/lub Ouarzazate (bo dno w nich widać) ale chyba zrezygnuje bo błądzić po koszykowej by później i tak zastać zamknięte drzwi to ja dziękuję!

Numer z zamiana Z z Y to standard. Mi tak się często dzieje (nie wiedzieć czemu) jak odpalam Worda lub Excela.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 19:41   #2127
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Durny dzień nic mi się nie chce mam doła i najlepiej by było jakbym została sama i nikt nic ode mnie nie chciał....jeden wielki kryzys
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 19:41   #2128
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Eanax tez mi sie czasem przestawiaja te literki, M. tlumaczyl czemu ale nie pamietam.

Co do Exela - kapcie mi spadaja i cycki opadaja jak widze ogrom mozliwosci tego programu, o ktorych istnieniu nie wiedzialam. Teraz musze sie nauczyc tego

Siedze sobie biurko w biurko z moim szefem, duzo mi pomaga dzis mowie mu 'Sprawdz mi to co zrobilam ok?'

On sprawdzil, pomogl posortowac, pocudowac a pozniej 'widzisz jak Ci ladnie poszlo'
usmialam sie, bo kupe roboty on za mnie odwalil.
M. w domu sie smieje, zer chyba mi sie robota podoba bo ciagle o niej gadam. No coz - z poprzedniego stanowiska nie mialam zbyt wiele opowiesci.

Rozmawiam z mama codziennie, zabieg (bo tak wolimy mowic) odwlekl sie do piatku co mame ucieszylo, Zrelaxowana jest a i ja bardziej.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 19:45   #2129
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Hecate - fajnie, że masz miło w nowej pracy Co do Excella- kupiłam sobie samouczek i obiecałam sobie, że sama liznę podstawy-coś mi ciężko idzie ale się staram, wykorzystuję to, że siedzę w domku, nikt mnie nie goni, nie stresuje, nie zagląda przez ramię, klikam sobie, kasuję, wciskam funkcje i jakoś to mniej stresu


Trzymaj się
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 19:48   #2130
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Zuziuniu - trzymaj sie jakos... bedzie dobrze, kryzysy mijaja.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Hecate - fajnie, że masz miło w nowej pracy Co do Excella- kupiłam sobie samouczek i obiecałam sobie, że sama liznę podstawy-coś mi ciężko idzie ale się staram, wykorzystuję to, że siedzę w domku, nikt mnie nie goni, nie stresuje, nie zagląda przez ramię, klikam sobie, kasuję, wciskam funkcje i jakoś to mniej stresu


Trzymaj się
Samouczek... hm najlepiej sie ucze robiac, aczkolwiek musze cos zobaczyc ze dwa, trzy razy. Jak cos mam opcje, ze moga mnie wyslac na kurs (i ja bylabym bardzo za)
S. dzielnie znosi moje 'wow' i inne zdziwione westchnienia
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.