Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 16:30   #2281
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
a kto poza mną i chemist używa minerałów do twarzy? jeśli nie, to polecam, nie tylko włosy wyglądają zjawiskowo po naturalnej pielęgnacji
ja jeszcze nie, ale chcialabym...czy dobrze mi sie wydaje, ze isadora ma mineralki?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:33   #2282
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
tak. sa tam naturalne skladniki. bez zadnych zbednych silikonow. polecam everyday minerals podklad. teraz mam ochote sprobowac lily lolo bo tez podobno jest fajny


a Ty czego uzywasz? jakiej firrmy?


ja korzystałam z Everyday Minerals, miałam kilka podkładów, bronzer, róż, jakieś cienie do powiek. No i pędzle. Są fajne i mają ogromny wybór! Ale od kiedy nie wysyłają do PL już nie kupuję

ale moją prawdziwą miłością jest od jakiegoś czasu Lucy Minerals. Podkład najbardziej kryjący, korzystam też z cieni, linera mineralnego i pędzelka mam make-up no make up. nawet makijażystka nie wiedziała, że mam na sobie podkład, tak naturalnie wygląda

Bayka - nie mówię o pseudominerałach dostępnych w drogeriach, tylko o porządnych, etycznych firmach typu EDM, Lily Lolo, Lucy Minerals, Meow etc Mamy na wizażu całe forum o minerałkach Są też świetne polskie kosmetyki firmy Pixie jeśli ktoś nie chce zamawiać z zagranicznych stron.
__________________


Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-04-10 o 16:34
makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:35   #2283
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
tak. sa tam naturalne skladniki. bez zadnych zbednych silikonow. polecam everyday minerals podklad. teraz mam ochote sprobowac lily lolo bo tez podobno jest fajny
A w Polsce są dostępne kosmetyki tej marki, bo niestety nie kojarzę nazwy.


Jeżeli chodzi o podkłady, to w ogóle ciężko jest mi jakikolwiek dobrać, bo mam dość jasną cerę z intensywnie żółtym odcieniem.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:37   #2284
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

haha no prosze jaka ja zielona w tym temacie cos tam mi sie o uszy obijalo, ale nie wnikalam jakie firmy itd. Puki co jednak caly czas wlosy sa u mnie na tapecie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:39   #2285
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
A w Polsce są dostępne kosmetyki tej marki, bo niestety nie kojarzę nazwy.


Jeżeli chodzi o podkłady, to w ogóle ciężko jest mi jakikolwiek dobrać, bo mam dość jasną cerę z intensywnie żółtym odcieniem.
Żadne z tych kosmetyków nie są dostępne stacjonarnie, ale jeśli ma się do wyboru 20+ odcieni podkładów to każdy znajdzie coś dla siebie. Są w sklepach internetowych. Plus mixy Polskie kosmetyki mineralne to Pixie, ale wychodzą drożej niż zamówienie Lucy z USA

na przykład bogactwo odcieni z EDM:

http://www.everydayminerals.com/store/base/matte.html
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:45   #2286
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

oo ja tez używam mineralnych kosmetyków do twarzy : podkład mam Pixie Cosmetics + trochę próbek różnych innych firm mam róże/brązery z EDM, kilka próbek lily lolo na które mam ochotę i pewnie kiedyś kupię pelne opakowania korektor zielony lily lolo i cień do powiek lily lolo którego używam jako rozświetlacza
w ogóle to mam jeden jedyny rozświetlcz we fluidzie, a tak to wszystko do twarzy to minerałki
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 17:35   #2287
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Co do dzieci to powiem Wam ze za nimi nie przepadam (glownie dlatego ze malo mam z nimi do czynienia, a te ktore czasem widuje sa poprostu nieznosne) , ale chce miec swoje
tylko nie teraz

Ja uzywam EDM, zdecydowanie jestem zadowolona
maja sklep internetowy

scielam wlosy! sporo poszlo, nie pamietam kiedy mialam tak krotkie wlosy
musze sie przyzwyczaic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (36,6 KB, 75 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 18:14   #2288
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

scielam wlosy! sporo poszlo, nie pamietam kiedy mialam tak krotkie wlosy
musze sie przyzwyczaic
Widzę wiosenne zmiany nastały -awatar, wloski... Muszę Ci powiedzieć, że wyglądają rewelacyjnie! Właśnie taka długość na początek mi się marzy i takie ścięcie super!

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

A tak w ogóle mam dziś okrągłą trzecią miesięcznicę od ostatniego farbowania całkiem zapomniałam -przestałam liczyć
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 18:23   #2289
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Tygrryska masz prześliczne włosy! Takie gładkie...

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
[/COLOR]A tak w ogóle mam dziś okrągłą trzecią miesięcznicę od ostatniego farbowania całkiem zapomniałam -przestałam liczyć
Gratulacje.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 18:47   #2290
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Widzę wiosenne zmiany nastały -awatar, wloski... Muszę Ci powiedzieć, że wyglądają rewelacyjnie! Właśnie taka długość na początek mi się marzy i takie ścięcie super!

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

A tak w ogóle mam dziś okrągłą trzecią miesięcznicę od ostatniego farbowania całkiem zapomniałam -przestałam liczyć
stwierdzilam ze zostawie na prosto sciecie, tylko z przodu mam troche krotsze

no i teraz to na pewno nie mam zadnych rozdwojonych koncowek

gratuluje 3 miesiecy

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Tygrryska masz prześliczne włosy! Takie gładkie...
dziekuje
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 19:10   #2291
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

A propos składów kosmetyków: orientujecie się może czym jest MIPA -Laureth Sulfate?
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 19:47   #2292
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Hey
Dawno mnie nie było, a to nawał pracy a to święta.
Teraz odpoczywam, ale od jutra wracam do nauki, a kto wie czy i dzisiaj się za nią nie zabiorę...
Co do tych zwierzaków, popieram - jeśli chodzi o świnki morskie.
Są bardzo towarzyskie, nie uciekają z prędkością światła jak niektóre chomiczki, szynszyle pięknie wyglądają i na tym koniec.
Oczywiście jest wiele przypadków, mniej dzikich i wesołych szynszyli ale nigdy nie wiadomo co nam się trafi.
Sama miała świnkę długo,długo i była ulubieńcem rodziny i znajomych

Ale przejdę do tematu naszego wątku - dziewczyny kochane, dzisiaj przezwyciężyłam chęć rozjaśnienia odrobinę włosów poprzez farbę.
Mało tego - kupiłam z loreala rozjaśniającą bo była promocja... Ta 27 zł ale mi promocja Nakłada się ją na suche włosy, już jak przyjechałam do domu miałam wątpliwości i... ze strachu przed podjęciem decyzji umyłam głowę (i tak tego potrzebowała). Potrzymałam odżywkę do blondu z odrobiną miodu i stwierdziłam, że farbowańce w naturalny sposób się same bedą rozjaśniać a przy tym nie zniszczą się, a nawet odżywią.
Czy szkoda mi kasy? Nie, paragon zachowałam a babeczki w Naturze mi bez problemu wymienią na coś innego albo zwyczajnie oddadzą kasę.
Pojadę jutro przed praktykami albo jeszcze dzisiaj, zobaczymy
A te pieniążki albo odłożę do pozostałych oszczędności albo kupię drugie pudełko ampułek Radical, bo to 1 już się kończy (zostały 2 ampułki)

Postanowiłam i umocniło mnie to w tym, że w końcu chce przestać męczyć te włosy i zapuścić je do ostatnich żeber czy do pasa, zależy jak kto woli Chcę wyjść z cieniowania przy okazji, zapuścić wreszcie tą grzywkę i mieć spokój!
Osiągnęłam mały sukces, mając taką dobrą farbę w domu i spokój a nie farbując włosów - chyba nigdy mi się tak nie zdarzyło, a to znaczy że tym razem na prawdę zależy mi na zdrowych włosach
brawo za silną wolę jasne, że się rozjaśnią, jeszcze słońce dojdzie i będzie cud, miód

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Co do dzieci to powiem Wam ze za nimi nie przepadam (glownie dlatego ze malo mam z nimi do czynienia, a te ktore czasem widuje sa poprostu nieznosne) , ale chce miec swoje
tylko nie teraz

Ja uzywam EDM, zdecydowanie jestem zadowolona
maja sklep internetowy

scielam wlosy! sporo poszlo, nie pamietam kiedy mialam tak krotkie wlosy
musze sie przyzwyczaic
super ja miałam też takie w styczniu, po jakiś dwóch tyg się przyzwyczaiłam
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:40   #2293
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Co do dzieci to powiem Wam ze za nimi nie przepadam (glownie dlatego ze malo mam z nimi do czynienia, a te ktore czasem widuje sa poprostu nieznosne) , ale chce miec swoje
tylko nie teraz

Ja uzywam EDM, zdecydowanie jestem zadowolona
maja sklep internetowy

scielam wlosy! sporo poszlo, nie pamietam kiedy mialam tak krotkie wlosy
musze sie przyzwyczaic
fantastyczne wygladaja bardzo zdrowo takie gladkie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 23:38   #2294
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość


ja korzystałam z Everyday Minerals, miałam kilka podkładów, bronzer, róż, jakieś cienie do powiek. No i pędzle. Są fajne i mają ogromny wybór! Ale od kiedy nie wysyłają do PL już nie kupuję

ale moją prawdziwą miłością jest od jakiegoś czasu Lucy Minerals. Podkład najbardziej kryjący, korzystam też z cieni, linera mineralnego i pędzelka mam make-up no make up. nawet makijażystka nie wiedziała, że mam na sobie podkład, tak naturalnie wygląda

Bayka - nie mówię o pseudominerałach dostępnych w drogeriach, tylko o porządnych, etycznych firmach typu EDM, Lily Lolo, Lucy Minerals, Meow etc Mamy na wizażu całe forum o minerałkach Są też świetne polskie kosmetyki firmy Pixie jeśli ktoś nie chce zamawiać z zagranicznych stron.
powiedz mi prosze jaka to stronka z ktorej wysylaja? czy to jest wlasnie ta http://www.lucyminerals.com/ ? a jak bys miala powiedziec ktore bardziej lubisz czy lily lolo czy lucy minerals to ktore? i ktore bys konkretnie polecila. jestem na etapie kupienia i przetestowania kolejnego podkladu wiec prosze o cenne wskazowki. skoro tez lubisz EDM to mamy podobne gusty, ale chciala bym cos nowego poznac wiec dlatego pytam.
wiem ze to nie watek na ten temat ale wybaczcie...

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
A propos składów kosmetyków: orientujecie się może czym jest MIPA -Laureth Sulfate?
jest lagodnym srodkiem powierzhniowo czynnym, jest produkowany z oleju palmowego co powoduje ze mniej wysusza niz inne detergenty

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
A w Polsce są dostępne kosmetyki tej marki, bo niestety nie kojarzę nazwy.


Jeżeli chodzi o podkłady, to w ogóle ciężko jest mi jakikolwiek dobrać, bo mam dość jasną cerę z intensywnie żółtym odcieniem.
jesli chodzi o dostepnosc w polsce to nie wiem. ja kupuje ze stron internetowych danych firm. z tego co wiem to chyba nie. tu w UK tez tego nie ma na stoiskach drogeryjnych. poza tym uzaleznilam sie chyba od zakupow internetowych!!!!

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Widzę wiosenne zmiany nastały -awatar, wloski... Muszę Ci powiedzieć, że wyglądają rewelacyjnie! Właśnie taka długość na początek mi się marzy i takie ścięcie super!

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

A tak w ogóle mam dziś okrągłą trzecią miesięcznicę od ostatniego farbowania całkiem zapomniałam -przestałam liczyć
Gratuluje Ci i zycze kolejnych takich rocznic 3-miesiecznych ;-)

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-04-10 o 23:29
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 05:59   #2295
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
My też mamy alergię na dzieci chrześnica TŻ zdecydowanie nam wystarcza gdy wpada na kilka godzin 2 razy w tygodniu Po mnie podobno nawet widać, że nie lubię dzieci choć chrześnica chyba tego nie zauważa, bo jakoś wybitnie mnie sobie upatrzyła
mam DOKŁADNIE TO SAMO:br zydal:

chemist - a oleje do ciała? bo ja po kilku godzinach od olejowania mam ciało jak pustynia po OLEJACH!

znacie jakiś naturalny składnik NAWILŻAJĄCY, nie natłuszczający, którego mogłaby używać zamiast - ZAMIAST kremu?

tygrysiątko - jakie tam krótkie?!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 07:14   #2296
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dziękuję
A wczoraj zmierzyłam znowu odrost i wyszły mi... 4 cm. Wychodziłoby na to, że przez kilka dni urosły pół cm. Mam nadzieję, że w końcu ruszą z kopyta a to był tego znak
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 08:37   #2297
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Tygrryska fajna długość i powiem Ci, że lepiej wyglądają niż jak były bardziej długie A i tak ścinać je będziesz musiała. Ty masz z natury takie proste włoski?
kat123 gratuluję rocznicy, oby tak dalej
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:01   #2298
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
tygrysiątko - jakie tam krótkie?!
jak ladnie mnie nazwalas
wiem ze nie sa krotkie, musze sie tylko przyzwyczaic bo ostatnio mialam takie z dobre kilka lat temu

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziękuję
A wczoraj zmierzyłam znowu odrost i wyszły mi... 4 cm. Wychodziłoby na to, że przez kilka dni urosły pół cm. Mam nadzieję, że w końcu ruszą z kopyta a to był tego znak
wow, super oby tak dalej
ja niedlugo zaczne uzywac Jantaru, moze mi pomoze

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Tygrryska fajna długość i powiem Ci, że lepiej wyglądają niż jak były bardziej długie A i tak ścinać je będziesz musiała. Ty masz z natury takie proste włoski?
wiem, wiem.. fakt ze scielam tyyyyle farbowancow bardzo mnie cieszy
naturalnie mam proste
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:59   #2299
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
mam DOKŁADNIE TO SAMO:br zydal:

chemist - a oleje do ciała? bo ja po kilku godzinach od olejowania mam ciało jak pustynia po OLEJACH!

znacie jakiś naturalny składnik NAWILŻAJĄCY, nie natłuszczający, którego mogłaby używać zamiast - ZAMIAST kremu?

tygrysiątko - jakie tam krótkie?!
kaguya: uzywam roznej mieszanki olejow np kiedys w lidlu kupilam taki do masazu na bazie oliwy z oliwek, hipp oliwka dla dzieci jest zarabista z bio olejem, tylko nie wiem czy u siebie znajdziesz
jesli chodzi o naturalny skladnik to polecam maslo shea w czystej postaci

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-04-11 o 10:03
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 11:09   #2300
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dziś wybralam się do rossa i znowu wydałam pieniędzy...
kupiłam masło bielendy do ciała i też jest tam pełno olejków, więc może będę mogła go uzywać do włosów.
na razie niestety nie olejuję, bo przebiłąm sobie ucho i nie mogę czepka nosić
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 11:34   #2301
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
dziś wybralam się do rossa i znowu wydałam pieniędzy...
kupiłam masło bielendy do ciała i też jest tam pełno olejków, więc może będę mogła go uzywać do włosów.
na razie niestety nie olejuję, bo przebiłąm sobie ucho i nie mogę czepka nosić
ja tez poszlam na zakupy... i portfel pusty

do wlosow kupilam olejek alterry (granat i awokado), wsuwki i wypelniacz do koka
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:16   #2302
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
kaguya: uzywam roznej mieszanki olejow np kiedys w lidlu kupilam taki do masazu na bazie oliwy z oliwek, hipp oliwka dla dzieci jest zarabista z bio olejem, tylko nie wiem czy u siebie znajdziesz
jesli chodzi o naturalny skladnik to polecam maslo shea w czystej postaci
wiesz, te oleje są... dziwne mają różny poziom tłustości? bo np po kokosie, rycynie itp. mam tłuste ciało tylko przez chwilę, potem - jak pisałam - pustynia, a po np. lnianym (btw - cudo!) albo oliwie z oliwek długo mam natłuszczoną (tego teraz potrzebuję - na ciele, nie na twarzy).

a masło shea miała moja matka, konsystencja podobna do kokosu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:03   #2303
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

oo widzę że nie tylko ja z pustym portfelem z zakupów wróciłam
ale ja bylam na zakupach obuwniczych - miałam kupić tylko balerinki, a wróciłam z nadprogramową parą sandałków, z których się cieszę i mysle ze będą się dobrze nosic. Baleriny też mam, nawet na nogach, i tak dumam czy nie są jednak za ciasne czy moze się rozejdą jak trochę ponoszę..... obie pary z Deichmanna

no i mam okulary przeciwsłoneczne w końcu sobie jakieś wybrałam i nawet wracałam w nich do domu, bo tak słonko daje u mnie że aż miło

do włosów nic nie kupiłam bo wszystko mam na razie
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:20   #2304
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
oo widzę że nie tylko ja z pustym portfelem z zakupów wróciłam
ale ja bylam na zakupach obuwniczych - miałam kupić tylko balerinki, a wróciłam z nadprogramową parą sandałków, z których się cieszę i mysle ze będą się dobrze nosic. Baleriny też mam, nawet na nogach, i tak dumam czy nie są jednak za ciasne czy moze się rozejdą jak trochę ponoszę..... obie pary z Deichmanna

no i mam okulary przeciwsłoneczne w końcu sobie jakieś wybrałam i nawet wracałam w nich do domu, bo tak słonko daje u mnie że aż miło

do włosów nic nie kupiłam bo wszystko mam na razie
ja potrzebuję kolorowych ciuchów, a nie wiem, gdzie szukać nie chodzi o kfffiatki itp, tylko o jednokolorowe oczoj-ebne ciuchy, np. czerwone spodnie (ale naprawde czerwone), żółtą kurtkę, niebieską torebke... ech... i zielone buty
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:26   #2305
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
wiesz, te oleje są... dziwne mają różny poziom tłustości? bo np po kokosie, rycynie itp. mam tłuste ciało tylko przez chwilę, potem - jak pisałam - pustynia, a po np. lnianym (btw - cudo!) albo oliwie z oliwek długo mam natłuszczoną (tego teraz potrzebuję - na ciele, nie na twarzy).

a masło shea miała moja matka, konsystencja podobna do kokosu
kazdy olej zawiera min kwasy tłuszczowe, witaminy i inne skladniki w zależnosci w jakich proporcjach zawiera np kwasy tluszczowe i jakie zalezy jego konsystencja i wlasciwosci, duzy wplyw ma to z czego powstal tez dany olej i w jaki sposob byl tloczony

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-04-11 o 13:29
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:12   #2306
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
ja potrzebuję kolorowych ciuchów, a nie wiem, gdzie szukać nie chodzi o kfffiatki itp, tylko o jednokolorowe oczoj-ebne ciuchy, np. czerwone spodnie (ale naprawde czerwone), żółtą kurtkę, niebieską torebke... ech... i zielone buty
Rozejrzyj się -teraz wszędzie pełno takich kolorów, na bazarach szczególnie ostatnio jak łaziłam za "skórką" to jak weszłam na ryneczek to mało nie oślepłam od blasku żółtej ramoneski ale akurat ja preferuję pastele i naturalne barwy bo jestem chyba wiosną
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-04-11 o 15:13
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:16   #2307
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Rozejrzyj się -teraz wszędzie pełno takich kolorów, na bazarach szczególnie ostatnio jak łaziłam za "skórką" to jak weszłam na ryneczek to mało nie oślepłam od blasku żółtej ramoneski ale akurat ja preferuję pastele i naturalne barwy bo jestem chyba wiosną
akurat Wiosny mogą się ubierać oczo-☠☠☠-nie. Ja jestem mieszanką lata i wiosny, ale lepsze to niż czerń, w którą ostatnie 10 lat się ubierałam.
na bazarach mówisz
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:47   #2308
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
akurat Wiosny mogą się ubierać oczo-☠☠☠-nie. Ja jestem mieszanką lata i wiosny, ale lepsze to niż czerń, w którą ostatnie 10 lat się ubierałam.
na bazarach mówisz
MI się wydaje, że raczej zimy wyglądają dobrze w mocnych barwach wiosny najlepiej w pastelach, delikatnych kolorach etc.
No bazarki, ryneczki ale w sklepach też widzę, jak maszeruję przez deptak.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:51   #2309
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kat z tego co ja się orientuję to pastele bardziej dla lata wiosna może sobie pozwolić na żywsze barwy

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-04-11 o 15:52
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 16:00   #2310
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
kat z tego co ja się orientuję to pastele bardziej dla lata wiosna może sobie pozwolić na żywsze barwy
tak, tak, a Zimy to kolory czyste, nie jaskrawe, czyli czysta biel, czerń, czerwień.
ja mimo że nie wiem, kim jestem (jak to zabrzmiało!), świetnie wyglądam w średnim odcieniu niebieskiego, takim trochę ciemniejszym, ale nie bardzo ciemnym (i nie granatowym!) - ale skromna jestem!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.