Wypadające włosy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-20, 13:24   #1
sandi7755
Przyczajenie
 
Avatar sandi7755
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 27
Unhappy

Wypadające włosy!


Witam,

Wiem, że było juz mnóstwo wątków na ten temat, ale na żadnym nie znalazłam nic co mogłoby mi pomóc.
A więc tak.. Zawsze miałam dość gęste, długie, mocne włosy. Do czasu, gdy zaczęłam poddawać je różnym zabiegom fryzjerskim. Takim jak: farbowanie, prostowanie itp. No same wiecie, jak to jest. Byłam po prostu młoda i głupia. Chociaż nie to było jeszcze najgorsze...
Na początku farbowałam je tylko raz na jakiś czas, więc jakiś większych szkód nie zauważyłam. Zaczęło mi tylko wypadać trochę więcej włosów. Użyłam wtedy "Odżywki ze szpiku końskiego". Jest tego pełno na allegro. Byłam nią wprost zachwycona, włosy przestały wypadać. Codziennie po czesaniu na szczotce zostawały góra 3. Wtedy byłam juz naprawdę w siódmym niebie.
Do czasu, gdy.. Rozjaśniłam włosy. Wiem, moja głupota!
Ale zrobiłam to tylko dlatego, żebym nie musiała już farbować włosów, bo bardzo szybko miałam odrosty. Chciałam po prostu wrócić do swojego naturalnego koloru.
Po rozjaśnianiu miałam oczywiście takie siano na głowie, że nie pozostało nic innego jak tylko ściąć moje niegdyś piękne, długie włosy. To wszystko robiłam jeszcze w Polsce. Na początku zauważyłam, że po myciu moje włosy są jak guma, bałam się ich nawet dotknąć. Wiedziałam już wtedy, że są spalone.
Od kilku miesięcy mieszkam za granicą, wiadomo tutaj jest inna woda. Na pewno twardsza niż w Polsce, co akurat nie słuzy moim włosom. Tak więc odkąd tutaj przyjechałam włosy zaczęły wychodzić mi garściami! Zaznaczam, że ani ich teraz nie farbuje, ani nie prostuje. Po prostu nic. Chciałam dać im odpocząć... Ale jak widać na nic to się zdało.
Jak już wspominałam, zaczęły wychodzić mi garściami. Dzisiaj mija 5 miesiąc, a one zamiast przestać, to codziennie wychodzi ich coraz więcej. Z tego co miałam na głowie, została mi chyba tylko... Kurcze, nawet nie połowa. Jak powszechnie wiadomo, włosy są wizytówką kobiety. A ja już nie wiem co mam robić... Specjalnie jechałam do Polski, żeby przywieźć sobie olejki do włosów. Używałam kokosowej Vatiki i dość drogiej Sesy. Wszyscy je bardzo zachwalali, ale mnie nie pomogły. Próbowwałam już chyba wszystkiego... Począwszy od piwa, jajka, mycia w przegotowanej wodzie do tych olejków i nic! Powoli zaczynam już wpadać w depresję. Rodzice nie mogą juz znieść tego mojego marudzenia, codziennego użalania się nad włosami, ale ja naprawdę się martwię. Tyle miesięcy wypadania garściami. Czasami boję się je nawet umyć. Stoję przed prysznicem i łzy same płyną mi z oczu. Może Wy mi coś pradzicie. Może któraś z Was też boryka, lub borykała się z takim problemem. Gdyby ktoś napisał, postarał się pomóc, coś doradzić, byłabym bardzo wdzięczna, bo jak tak dalej pójdzie to będę chyba musiała zainwestować w peruke, heh.

Pozdrawiam
sandi7755 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 13:54   #2
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Wypadające włosy!

Fakt, jest masa wątków na ten temat i raczej nikt Ci nic nowego nie napisze. Byłas u dermatologa ? Bo troche to by było dziwne, ze tak długo Ci włosy lecą a Ty u lekarza z tym nie byłaś. Po drugie suplementacja, kup sobie jakies witaminy, suplementu do włosów. Po trzecie polecam Ci maseczke do włosów Wax z Rainforest albo z L'biotica jednaj przede wszystkim dermatolog !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 14:05   #3
sandi7755
Przyczajenie
 
Avatar sandi7755
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 27
Dot.: Wypadające włosy!

Do lekarza pójdę dopiero, jak będę w Polsce. Czyli lipiec... A to jeszcze dość sporo czasu.
Waxu używałam i nic. Ja już ogólnie prawie wszystkiego używałam i żadnej poprawy ;(
sandi7755 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 14:30   #4
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Wypadające włosy!

Bierzesz suplementy ? Jakieś witaminy ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 16:24   #5
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Wypadające włosy!

Mojej mamie pomógł Humavit, na efekty czekała około miesiąca, ale teraz wypada jej duuużo mniej włosów niż wcześniej
Ja natomiast od kilku dni biorę Pilonyx, jeszcze nie wiem do końca jak wpływają na wypadanie, bo wcześniej piłam skrzyp i pokrzywę i mało mi wypadało włosów, ale zawsze można spróbować
Dużo dziewczyn chwali też Kurację Wzmacniającą z Joanny i różne ampułki. Kurację mam, ale użyłam dopiero dwa razy.
Wypadające włosy to straszny problem, trzymam kciuki, żeby udało Ci się to wypadanie zahamować!
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 16:33   #6
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Wypadające włosy!

Oj, na Twoje problemy znajdziesz zdecydowanie wiele porad. W dodatku, zawsze mogłaś napisać ten post w wątku o wypadaniu włosów, czy o włosach zniszczonych. Niepotrzebnie robisz bałagan na forum. Każdy problem jest inny, bo każda ma inne włosy, ale wątki o danej tematyce są po to, by łatwiej byłoby potem szukać rad. A na podanych przeze mnie wątkach udziela się mnóstwo dziewczyn, które na pewno by Ci coś doradziły.
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 16:57   #7
sandi7755
Przyczajenie
 
Avatar sandi7755
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 27
Dot.: Wypadające włosy!

Brałam Belisse jakieś 3 miesiące, ale to też nie dało żadnych skutków. Cóż.. Chyba będę musiała wytrzymać do tego lipca i wybrać się do dermatologa. Może on mi coś zaradzi
sandi7755 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 17:19   #8
AnikZgr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnikZgr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zgierz/ Łódź
Wiadomości: 2 976
Dot.: Wypadające włosy!

pokrzywa, suplementy itp. chociaż 'zwykła' multiwitamina
a wax wmasowywałaś w skórę głowy czy tylko długośc? pamiętaj o masażu (pobudzenie krązenia) wtedy skóra lepiej wchłonie substancje odżywcze zawarte w maseczce.

życzę powodzenia
__________________
Zapuszczam włosy
obecnie; 65 cm (1.02.2013)
cel : 65 cm zdrowych włosów



Buty
AnikZgr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 17:24   #9
sandi7755
Przyczajenie
 
Avatar sandi7755
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 27
Dot.: Wypadające włosy!

Cytat:
Napisane przez AnikZgr Pokaż wiadomość
pokrzywa, suplementy itp. chociaż 'zwykła' multiwitamina
a wax wmasowywałaś w skórę głowy czy tylko długośc? pamiętaj o masażu (pobudzenie krązenia) wtedy skóra lepiej wchłonie substancje odżywcze zawarte w maseczce.

życzę powodzenia

Wmasowałam, w zasadzie to używałam go tylko na skórę głowy, a nie na całą długość. Ale skutków żadnych poza wychodzącymi kłębami włosów po zmyciu odżwki.
sandi7755 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:24   #10
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Wypadające włosy!

Moja droga.. skoro wiesz, ze jest mnóstwo wątków na ten temat to tam szukaj informacji, a nie powielaj wątków.
Zamykam.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.