Brązowe i czerwone plamienia w ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-23, 13:41   #1
taakapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10

Brązowe i czerwone plamienia w ciąży


Cześć dziewczyny. Chciałabym żebyście podzieliły się ze mną swoimi doświadczeniami z okresu ciąży. Ja jestem obecnie w 14tym tygodniu. Parę razy zdarzyło mi się zauważyć u siebie brązowe plamienia lub śluz a 2 razy nawet krew. Za 1 razem pojechałam z tym problemem do ginekologa, ponieważ wiem, że w ciàży to nie jest dobry znak. Okazało się jednak, że wszystko jest w porządku a przyczyną plamień jest przesuwająca się szyjka macicy. Za drugim razem udałam się do szpitala, bo tym razem krwawienie było większe. Byłam przerażona. Znów jednak okazało się, że wszystko jest w porządku i że takie rzeczy mogą się zdarzać właśnie przez szyjkę macicy i hormony i może mnie to spotykać w przyszłości. Jestem 4 dni po wizycie i co prawda krwawienia już nie ma, ale pojawiają się brązowe plamy, a nie będę przecież codziennie jeździć do szpitala. Ciekawa jestem czy Was też coś takiego spotkało i co o tym myślicie. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
taakapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 19:45   #2
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Brązowe i czerwone plamienia w ciąży

Cytat:
Napisane przez taakapalka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Chciałabym żebyście podzieliły się ze mną swoimi doświadczeniami z okresu ciąży. Ja jestem obecnie w 14tym tygodniu. Parę razy zdarzyło mi się zauważyć u siebie brązowe plamienia lub śluz a 2 razy nawet krew. Za 1 razem pojechałam z tym problemem do ginekologa, ponieważ wiem, że w ciàży to nie jest dobry znak. Okazało się jednak, że wszystko jest w porządku a przyczyną plamień jest przesuwająca się szyjka macicy. Za drugim razem udałam się do szpitala, bo tym razem krwawienie było większe. Byłam przerażona. Znów jednak okazało się, że wszystko jest w porządku i że takie rzeczy mogą się zdarzać właśnie przez szyjkę macicy i hormony i może mnie to spotykać w przyszłości. Jestem 4 dni po wizycie i co prawda krwawienia już nie ma, ale pojawiają się brązowe plamy, a nie będę przecież codziennie jeździć do szpitala. Ciekawa jestem czy Was też coś takiego spotkało i co o tym myślicie. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
wolałabym pojechać 30 razy za dużo niż raz za mało
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 08:19   #3
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Brązowe i czerwone plamienia w ciąży

Zgadzam sie z poprzedniczka. Lepiej 100 razy pytać niż jeden raz tego nie zrobić. Chodzi tez o twój wewnętrzny spokój. A moze warto poprosić twojego lekarza prowadzacego ciąże o tel alarmowy. Zawsze dzwonisz do niego jak masz wątpliwości. Wielu lekarzy daje swój numer pacjentom


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 09:25   #4
taakapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Brązowe i czerwone plamienia w ciąży

Czyli wg Was powinnam codziennie odwiedzać szpital lub lekarza telefon alarmowy do lekarza prowadzącego ciąże mam i jestem z nim w stałym kontakcie i za każdym razem dowiaduje się tego samego.
taakapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-24 10:25:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.