Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-24, 22:00   #781
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Cytat:
Napisane przez shockwaves
Żeby farba szybciej zeszła, włosy można myć szamponem przeciwłupieżowym (ale to może podrażnić skórę głowy)
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 07:31   #782
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Leneczka jesli nie masz bardzo zniszczonych włosów to mozesz zafarbowac. mi ez kilka razy zdazylo sie farbowac wlosy dwa razy i to w dodatku w ciagu jednego dnia (nie wspominajac juz o tym ze przed farbowaniem jeszcze rozjasnialam )

Zgadzam się Shockwaves, szampon przeciwłupieżowy szybciej wypłukuje kolor (ja używałam Head&Shoulders, ale podobno te z apteki są lepsze)
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:08   #783
choineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 25
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

dziwczyny doskonale was rozumiem : / seriooo to ta głópia farba pallet : ( to nią zafarbowałam na braz a mam czarny : ' ( nei wiem co robic a ja ostatnio dowiedziałm sie ze zeby ciemna farba zeszła powoli to płukać włosy wodą z wodą utlenioną ale nie iwem czy pomoze spróbuje
choineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:32   #784
magda.p
Raczkowanie
 
Avatar magda.p
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 381
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Ja kiedys zaliczylam taka wpade z brazowa farba. Wtedy codziennie mylam wlosy, czasami 2x. Po 4 dniach kolor zbladl i nie musialam juz chodzic w worku na glowie. A pod koniec tygodnia odzyskalam juz humor, bo moje wlosy juz nie mialy tak koszmarnego koloru.
Najlepiej myc wlosy zwyklymi szamponami, zadne loreal i inne takie. Tylko zwykly szampon za 3 zl. I nie moze to byc szampon do wlosow farbowanych! Przeciwlupiezowych nie stosowalam, bo balam sie ze jeszcze wywolam wilka z lasu.
Mozna tez myc wlosy szamponami oczyszczajacymi, ale te z kolei moga chyba wysuszyc wlosy i skore glowy.
__________________
Uśmiechnij się...mimo wszystko!
magda.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:34   #785
magda.p
Raczkowanie
 
Avatar magda.p
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 381
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Choineczka,
z woda utleniona ja bym nie ryzykowala, bo jeszcze z brazu zrobilby mi sie swinski blond ;-)

Ja farb pallet wogole nie uzywam, bo slyszalam, ze strasznie po nich wlosy wypadaja. I to jest chyba prawda, bo mam na glowie o polowe mniej wlosow.
Ja jestem od lat wierna serii L'oreal color booster czy jakos tak.
__________________
Uśmiechnij się...mimo wszystko!
magda.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:55   #786
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

solidaryzuję się z Wami również padłam ofiarą pallette - szamponu koloryzującego czekoladowy brąz:/ Wyszły mi czarne wloski i zastanawiam się czy nie potraktować ich dekoloryzatorem skoro piszecie, ze ten szapon sie nie spiero w ogóle czy istenieje może jakaś Wizażanka, której ten szampon się zmył (choć częściowo )? ujawnijcie się ku naszemu pokrzepieniu
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 10:04   #787
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Mandarynka7 - nie panikuj! To wszytsko zalezy od rodzaju wlosow. Jesli drastycznie zminilas kolor (np. z blondu na kasztan) lub masz b. zniszczone wlosy, to faktycznie odcien moze sie nie zmyc. W wiekszosci przypadku zmywa sie ( mi juz po 1 myciu:P). Poczekaj troche, przeciez nawet wosy farbowane na ciemno farba sie rozjasniaja sie po kilku myciach. Uzywaj szamponow oczyszczajacych i przeciwlupiezowych, kolor zmyje sie na pewno szybciej.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 10:18   #788
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Cytat:
Napisane przez shockwaves
Żeby farba szybciej zeszła, włosy można myć szamponem przeciwłupieżowym (ale to może podrażnić skórę głowy)
mhmm... szczególnie tymi aptecznymi jak Nizoral, Nizoxin... a tak w ogóle jak pisały dzewczyny po każdym myciu czymkolwiek powinno lekko jaśnieć, cierpliwości
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 10:27   #789
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

lea88 - dzięki za duchowe wsparcie myłam już kilka razy włosy (myję 2x na dzień ) ale nie bardzo się spiera:/ zmiana byla wlasnie drastyczna - z jasnego brazu na czarny:/ najgorsze, ze ten kolor w ogole do mnie nie pasuje i mam traume ilekroc niechcacy spojrze w lustro efekt jest podwojny tym bardziej, ze obiecielam w tym tygodniu wloski i zrobilam grzywke, traz wygladam jak Cher na razie nie wychodze z domu, moze mi sie trche zmyje, pozdrawiam
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 10:45   #790
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Cytat:
Napisane przez mandarynka7
traz wygladam jak Cher na razie nie wychodze z domu, moze mi sie trche zmyje, pozdrawiam

To może samoopalacz + puder brązujący i czarna kredka i wyglądasz jak Nicole z Pussycat Dolls ?
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 10:55   #791
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

hmm....wiesz to chyba nie jest dobry pomysł mam jasną jak trup cerę i jasne oczy wygladałabym raczej jak miss plastiku caly czas mam nadzieje ze moze uda mi sie wrocic po poprzedniego koloru...w sumie byl dobry tylko jakos tak mnie podkusilo zeby go zmieniac...ciezko byc kobieta
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 11:03   #792
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Mandarynko - Na razie tak jak radzi Yola "przybrazuj" twarz Kontrast pomiedzy cera, a wlosami nie bedzie az tak duzy . Moze wlasnie lepiej by bylo gdybys wyszla z domu i wystawiala wlosy na dzialanie slonca (o ile pogoda na to pozwoli)- wtedy szybciej sie rozjasnia. Niestety to moze potrwac troche- nawet ze 2 tyg. Ale watpie, zeby wlosy ci sie po takim czasie w ogole nie rozjasnily. Z dekoloryzatorem bym nie probowala sama dzialac, zeby na wlosach nie wyszla ci jakas "kupa" . Mozesz ewentualnie pojsc do fryzjera i zapytac o rade. Mojej mamie zawsze wychodza czarne wlosy przy farbowaniu. Dopiero jak poszla ze swoja farba do fryzjera, wyszly takie jak trzeba, bo fryzjerka uzyla rozjasniacza. Fryzjer wie jak zapobiec efektowi "jasne odrosty-ciemne koncowki".
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 17:18   #793
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: czym zmyć ciemną farbę :( ??

czym zmyc farbe..ale z paznokci? wlasnie farbowalam sie na aksamitna czern,w rekawiczkach oczywiscie,ale ze mam dlugie paznokcie,to mi wlazlo troche za -i mi zgranatowialy myje myje i nie schodzi pomoze sok z cytryny albo oliwka?
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 19:34   #794
Balbinna
Raczkowanie
 
Avatar Balbinna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 218
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Hej Dziewczyny !! sproboje Waszych rad ad zmycia kolorku - czyli szampon przeciwlupierzowy i zobaczymy co dalej. A do do koloru twarzy to tez Mandarynko radze przybrazowic buzke - ja wlansie tak robie i ten kontrast miedzy ciemnymi wlosami a jasna buzia nie jest taki straszny. Co do dekoloryzacji to raz wpadlam na taki "madry" pomysl oczywiscie wykonalam to sama - to bylo kilka lat temu ale do tej pory pamietam tamten dzien, wlosy mialam biale !!! nie poszlam ani na uczelnie ani do pracy, dopiero siostra uratowla mnie kupujac mi farbe. Nie radze osoba niedoswiadczonym na takie eksperymenty.
Balbinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 20:40   #795
szataneczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 9
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

może to śmiesznie zabrzmi... mój chłopak pofarbował sie kiedys na czerwono i farba miała zejść po kilku myciach. Nie zeszła :P no to wynalazł sposób: przed każdym myciem robił sobie maseczke na włosy z jajka i jogurtu, pachniało nieciekawie ale naprawde kolorek schodzil... wiem ze brzmi jakbym sie nabijała ale to prawda zyce powodzenia
szataneczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:29   #796
tabka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

A możesz podać przepis na Tą maseczkę?? Ja też mam podobny problem. Zawsze używałam brązu Garniera , a że ostatnio nie mogłam dostać, to wzięłam średni brąz z serii "Aksamitne brązy" (paletty chyba). W tej chwili mam na głowie czarny rudy fiolet i za krótko ścięte włosy(( Od jutra myje głowe tylko przeciwłupieżowym szamponem!
tabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 12:03   #797
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Dzięki wszytskim za rady już w miarę się zaczynam przyzwyczajać do swoich włosków troszkę sie nawet sprały... niepokoi mnie teraz coś innego..mianowicie to, że minął tydzień od mojego farbowania szamponem i przez cały ten czas swędzi mnie skora głowy:/ pierwszy raz mi się cos takiego zdarzyło (to byl moj pierwszy raz z palette, ale po innych farbach (l'oreal, wella) nic mi nie bylo) i nie wiem czy ten szampon mnie uczulil czy jest taki silny, czy to "normalne" u palette data waznosci w porzadku, szampon trzymalam regulaminowe 20 min. Nakładałam po myciu maske matrixa w nadziei, ze moze troche zlagodzi to pieczenie, ale nic z tego. Zdarzyło sie to komus, czy jestem jakims nadwrazliwym przypadkiem?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 14:11   #798
martax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

hej! dziewczyny ja tez mam czarne wlosy i ten sam problem co wy chce jasne brazowe a nie czarne!!! Fryzjerka powiedziala mi ze mam myc wlosy szmponem przeciwlupiezowym i plukac wlosy woda z cytryna taka kuracja szybko wyplucze niechciany kolor! Moim zdaniem Farby PALETTE powinny byc wycofane te farby tylko niszcza i pozniej ciezko naniesc na wlosy inny odcien bo po palette wlosy ciezko przyjmuja inna farbe Pozdrawiam
martax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 14:18   #799
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Cytat:
Napisane przez martax
Moim zdaniem Farby PALETTE powinny byc wycofane

Całkowicie sie z Tobą zgadzam Farbom palette należy się bojkot Nie dosc, ze kolor nie przypomina nawet teog ze zdjecia to w dodatku podrazniaja skore ja juz na pewno nigdy nie kupie nic palette i wszytskim bede odradzac A jakim odcieniem palette robilas wlosy? moze troszke sie splucze, ja robilam czekoladowy braz i wyszedl mi czarny jak smola, ale po tygodniu zaczynam widziec jakies pojedyncze brazowe kosmyki tak czy inaczej - nie zmienia to faktu ze nigdy juz nie spojrze w sklepie na farby tej firmy
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 15:10   #800
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Ja mysle, ze to nie do konca wina farby. Znam wiele osob, ktore nia farbuja i sa zadowolone. Ja tez zawsze bylam, z szamponetki i farby. To wlasnie ta farba uratowala mi zycie, po nieudanej probie zrobienia sobie pasemek. Kolor sredni blond wyszedl bardzo ladnie i naturalnie, w ogole nie bylo widac, ze cos robilam z wlosami Dobor farby to indywidualna sprawa. Z jednym sie zgodze- Palette niszczy niestety wlosy, ale to tak jak wiekszosc tanszych farb. Chociaz np. Brillance ze Schwarzkopf'a jest bardzo ok (moja mama uzywa od kilku lat i ma nadal bardzo ladne wlosy).
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 17:31   #801
paulinkaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnica/Gorzow Wlkp.
Wiadomości: 47
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Hmm. ostatnio byłam u fryzjera robić balejaż niestety równiez przyszłam z czarnymi włosami.. ale ozywiście świadomie wczesniej zmieniłam ich kolr, także szamponem pallet na 24 mycia. Moja fryzjerka powiedziała... ze te farby niestety takie są.. bardzo często nawet kilka miesięcy po farbowaniu farba nie chce się zmyć ani troche..W zasadzie ja tez sie domywałam troche.. ale nic. Myślałam, ze to poprostu jest zwiazane z rodzajem moich włosów, ale jak już wie. Ta farba jest poprostu piorunujaco mocna.... W takim wypadku pewnie w większości z was pozostaje mała dekoloryzacja:/:"]
paulinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 17:42   #802
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

hmm...kiedys slyszalam, ze mozna rozjasnic troche wlosy rumiankiem... nie wiecie czy szampon rumiankowy tez dziala??
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 18:01   #803
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Cytat:
Napisane przez lea88
Ja mysle, ze to nie do konca wina farby.
Może farby palette i sa w porzadku, ale po co pisac na szamponie koloryzujacym, ze jest do 24 myc skoro nie zmywa sie wcale? to tylko jedna wielka mistyfikacja:/ jasne, ze wybor srodka do koloryzacji jest indywidualna sprawa, ale z tego co widze nie jestem odosobnionym przypadkiem. Producenci palette sa nieuczciwi i tyle. Skoro robia dobre farby to niech sie do farb ogranicza a szampony koloryzujace pozostawia innym. Jeszcz taka moja mala smeszna uwaga - stala farba Safira welli zmywala mi sie szybciej od szamponu koloryzujacego palette
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 18:08   #804
ewelinka92
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z Ostrołęki.
Wiadomości: 38
GG do ewelinka92 Send a message via Skype™ to ewelinka92
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

a ja miałam jeszcze gorzej bo mi się szamponetka na 5 myć palette nie chciała zmyć kolor marchewkowy rudy :| zrobiłam sobie bo przecież wakacje. szorowałam włosy 2 razy dziennie nic to zostawiłam je w spokoju po 2 tygodniach same wyblakły ale bo tych szorowaniach troche sie zniszczyły zrobiłam maseczke z olejku rycynowego i kolor wrócił :| ale powoli sie przyzwyczajam
__________________
Nowe postanowienie być odważniejszą, śmielszą wychodzić szczęściu naprzeciw.
ewelinka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 18:18   #805
tabka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Też myślałam o szamponie z rumianku i płukance z cytryny. Ostanio farba dość szynko mi wyblakła, gdy używałam często prostownicy. Tylko włoski mogą się zniszczyć:-/ Od dziś zaczynam kurację aby przywrócić swoje włosy do dawnego koloru- mam miesiąc. I nigdy więcej testowania farb innych firm!
tabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 18:24   #806
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

No ja zapoluję chyba na jakiś szamponik rumiankowy cytryny sie boję bo wysusza włoski, a moje i tak już są suche
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 20:11   #807
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Ja dodałam do brązowe farby odrobinę czarnej i miałam kruczoczarne włoski. Myłam codziennie szamponem przeciwłupieżowym, z czasem nawet rzadziej. Koleżanka siostry poradziła, żebym do odlanej ilości szamponu wlała kilka kropli wody utlenionej, wymieszała, nałożyła na włosy na chwilke i spłukała. Zrobiłam to raz i nic złego się nie stało ale już tak nie robię. Jeśli ta farba to brąz to czarny się wypłuka po jakimś czasie. Ja teraz mam ładny ciemny brąz. Zauważ, że przy myciu nawet po kilku widać przy spłukiwaniu resztki farby. Przynajmniej ja tak miałam

SOK Z CYTRYNY
Jak działa: Dodaje matowym włosom blasku, delikatnie rozjaśnia, neutralizuje niekorzystne działanie wody z kranu.
- Płukanka rozjaśniająca:
sok z dwóch cytryn wlej do szklanki wody. Zmocz ta mikstura włosy i wystaw je na słońce (ale nie w godzinach szczytu) na 15 minut. Spłucz wodą.
- Płukanka ochronna:
Wlej łyzke soku z cytryny do miski z chłodną wodą. Polej nia wcześniej umyte włosy.
Kiedy stosować:
Płukanka rozjaśniajaca najlepiej działą latem. Mozna ją robic raz na tydzien przez kilka tygodniu. Płukankę ochronną stosuj regularnie po kazdym umyciu.
RUMIANEK
Jak działa: Nadaje włosom lekko złocisty odcień, odżywia, ma działąnie przeciwuczuleniowe, przeciwzapalne, odkażające, ogranicza przetłuszczanie się włosów, pomaga w walce z łupiezem.
Roswietlająca płukanka do blond włosów:
dwie garście suszonego kwiatu rumianku zalej litrem wrzącej wody. Przykryj i odstaw na 20 minut. Nastepnie odcedź i przez kilka minut płucz w naparze umyte włosy.

WŁOSY JASNE - ćwierć szklanki mocnego naparu z rumianku lub sok z jednej cytryny zmieszany ze szklanką wody

Rabarbar dla blondynek:
Aby uzyskać przy włosach blond jasnozłotawy odcień, zmiel korzeń rabarbaru w młynku do kawy i rozmieszaj go z gorącą wodą oraz odrobiną soku z cytryny, tak aby uzyskać półpłynną papkę. Jeżeli włosy są suche, możesz dodać też żółtko lub olej. Następnie nałóż papkę na włosy pędzlem na 30-60 minut.

Uzyskanie lub utrwalenie odcienia złoto blond daje rumian szlachetny (rumianek rzymski) i kwiatostan lipy. Z tym, że lipa bardziej nadaje się do włosów suchych lub normalnych ze względu na zawartość związków śluzowych.

Myślę, że to też zadziała rozjaśniająco Pozdrawiam
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 20:11   #808
ewelinka92
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z Ostrołęki.
Wiadomości: 38
GG do ewelinka92 Send a message via Skype™ to ewelinka92
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

a jak rozjaśnie te moje rudości to nie wyjdzie jasny rudy :| :\??
__________________
Nowe postanowienie być odważniejszą, śmielszą wychodzić szczęściu naprzeciw.
ewelinka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 23:38   #809
magdag_1988
Raczkowanie
 
Avatar magdag_1988
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bognor Regis
Wiadomości: 42
Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

Ja w te wakacje farbowała juz chyba 2 razy w lipcu na jakąs "dojrzała wiśnie" czy coś takiego a juz jak zaczeły mi sie robić odrosty walnełam sobie "złocisty zcekoladowy brąz" (palette) no i teraz znowu mam odrosty a ze nie lubie farowac odrostow zamarzylo mi sie ze zrobie sobie platynowy blond (naturalnie jestem blondynką) tylko niewiem czy jak wezme odrazu farba to mi złapie ten kolor ...czy museztez rozjasniać...nie martwie sie ze mi sie zniszczą bo i tak mam qrtkie ...ale zalamka mialam wlosy do ramion przez dwa lata zapuszczalam (wlasnie z qrotkich na chlopaka scietych) poszlam do fryzjera zeby mi pocieniowala a ta mi tak zwalila misje ze musialam wrocic do punktu wyjscia ..znowu na chlopaka zalamka a tak sie meczylam zeby zapuscic na studniowke a teraz znowu to samo..:/...a co do tego farbowania co mi radzicie dziewczynki?
magdag_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 11:29   #810
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

ja mam troszkę inny sposób... mam naturalny kolor wlosów taki średni myszkowaty brąz, chciałam taki ciemniejszy brązik no i oczywiście wyszedł czarny, potem z każdym farbowaniem (różnymi farbami) był coraz ciemniejszy. teraz robię tak, że jak mam odrosty to robię je nie farbą tylko szamponem koloryzującym z welli ciemy brąz. Nie ma różnicy co do reszty wlosów a spłukuje się szybciej więc po tygodniu mam już ładny natralny brązik. Aha dodam że za ten czas co farbowałam tylko odrosty szamponem, te kilka wartsw farby z reszty włosów jest już jaśniesza i dlatego ładnie harmonizują...
tylko gorzej jak się ma naturalne blond...
ale chyba i tak lepiej wyjśc z szamponu koloryzującego niż z farby.
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.