15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy! - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-24, 11:52   #1531
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez sunny_girl_ Pokaż wiadomość
JESTEM TAKA ZŁA I WŚCIEKŁA NA SIEBIE NA WSZYSTKO!! Dostalam okres, u mnie jest on maksymalnie krótki i burzliwy i najadlam sie wszystkiego co zakazane a pozniej spalam 5 godzin! chodze i sie w☠☠☠☠iam i nie ma dla mnie ratunku (( Błagam, niech mnie ktos ogarnie! <płacze>
Kochana, a co to ma być!?! Do diety mi tu wracać raz, dwa! My tu wszystkie wierzymy w Ciebie, następnym razem, w chwili załamania sięgnij po jakieś dietetyczne przekąski
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 12:04   #1532
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez sunny_girl_ Pokaż wiadomość
JESTEM TAKA ZŁA I WŚCIEKŁA NA SIEBIE NA WSZYSTKO!! Dostalam okres, u mnie jest on maksymalnie krótki i burzliwy i najadlam sie wszystkiego co zakazane a pozniej spalam 5 godzin! chodze i sie w☠☠☠☠iam i nie ma dla mnie ratunku (( Błagam, niech mnie ktos ogarnie! <płacze>




witam
u mnie waga znowu leci jak szalona
Staram się jednak jeść ten ostatni posiłek ok 19
Wczoraj poćwiczyłam sobie troszkę wcześniej, bo małża mam w domu i mógł się zajać synalkiem
Dziś na śniadanko płatki musli jogurtowe (mało dietetyczne, ale je uwielbiam ) z jogurtem naturalnym, na drugie śniadanie dwa wafle ryżowe z pomidorem Na obiadek mam dziś warzywka na patelnię, ale przyrządzone na parze, podwieczorek sok pomidorowy a na kolację, jeszcze nie wiem

tak się już wprzyzwyczaiłam do tej diety, że na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sonbie, bym mogła wrócić do starych nawyków
Czasami mam ochotę pochłonąć coś zakazanego, ale zazwyczaj się nie poddaję i trzymam zasad...Wczoraj np. wieczorem brat z moim tż wcinali do filmu maślane ciasteczka z czekolada, które uwielbiam, ale nawet nie skubnęłam..choć bardziej niz na filmie skupiałam, się na tych ciastkach gdybvy to była wcześniejsza godzina to podejrzewam, że skusiłabym się na pól, ale była juz 22 i nie było nawet o tym mowy!
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011

Edytowane przez antropia
Czas edycji: 2012-01-24 o 12:05
antropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 12:12   #1533
natalia0512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Dolnyślaśk
Wiadomości: 61
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cześć wam ja również specjalnie założyłam konto chce schudnąć po ciąży ale moja motywacja zawsze trwa krótko ... chcę wrócić do wagi sprzed ciąży czyli do 55kg to jest mój wymarzony cel wtedy poczuje się dobrze we własnej skórze obecnie ważę 68kg a wyglądam jak bym warzyła 75
Dziś drugi dzień ćwiczeń diety chce się z kimś podzielić i zdawać relację z dni... razem zawsze raźniej... Wychowuję synka sama ma 13 miesięcy a czas na ćwiczenia tylko rano i późnym wieczorem.... Mam nadzieje że wkońcu się uda i przestane się wstydzić samej siebie
natalia0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 12:16   #1534
czarna100000
Raczkowanie
 
Avatar czarna100000
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 133
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Macie może jakiś pomysł na obiad posiadam:
pierś z kuraka
mix sałat
ogórka świeżego i konserwowego
paprykę

myślałam o sałatce ale chyba nie mam ochoty
__________________
Start: 104 kg
Cel I: 100 kg
Cel II: 95 kg
Cel III: 90 kg-85,2 kg-85 kg-80 kg
Cel IV: 78 kg-75 kg-72 kg-70 kg
Cel V: 68 kg-65 kg-62 kg
Cel osiągnięty: 60 kg
czarna100000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 12:23   #1535
natalia0512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Dolnyślaśk
Wiadomości: 61
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

hmmm może kuraczek z warzywkami duszonymi?? coś w stylu chiny
natalia0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 12:23   #1536
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez czarna100000 Pokaż wiadomość
Macie może jakiś pomysł na obiad posiadam:
pierś z kuraka
mix sałat
ogórka świeżego i konserwowego
paprykę

myślałam o sałatce ale chyba nie mam ochoty
ja robię dziś tortillę razową placki zrobiłam rano do śniadania, marynuję właśnie kurzego cyca w musztardzie i jogurcie.
mam surówkę z czerwonej kapusty z wczoraj, paprykę, ogórka, oliwki - wrzucę do środka, zrobię sos czosnkowy na jogurcie i będzie pycha

może zrób omlet?
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 12:31   #1537
czarna100000
Raczkowanie
 
Avatar czarna100000
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 133
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
ja robię dziś tortillę razową placki zrobiłam rano do śniadania, marynuję właśnie kurzego cyca w musztardzie i jogurcie.
mam surówkę z czerwonej kapusty z wczoraj, paprykę, ogórka, oliwki - wrzucę do środka, zrobię sos czosnkowy na jogurcie i będzie pycha

może zrób omlet?
chyba też zrobię tortillę tylko muszę zrobić naleśniki

kurczak marynowany w musztardzie i jogurcie może być pycha
Smażysz tego kurczaka?
__________________
Start: 104 kg
Cel I: 100 kg
Cel II: 95 kg
Cel III: 90 kg-85,2 kg-85 kg-80 kg
Cel IV: 78 kg-75 kg-72 kg-70 kg
Cel V: 68 kg-65 kg-62 kg
Cel osiągnięty: 60 kg
czarna100000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 12:32   #1538
ainurka
Raczkowanie
 
Avatar ainurka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

przepis na pieczona cieciorkę jest świetny, na pewno wypróbuję wcześniej uwielbiałam cieciorkę smażoną z bekonem + natka pietruszki, ale od czasu diety mówię tej potrawie stanowcze NIE

Dziewczyny a macie jakieś sprawdzone pomysły na lekkie ale w miarę sycące przegryzki wieczorne, tak koło 20-21? Kładę się spać po północy i zawsze mam ochotę coś schrupać a chrupanie surowych warzyw pewnie niedługo mi się znudzi
__________________
max było 75 kg
23.01 - 72,5 kg
19.02 - 69,7 kg (-2,8kg)
I cel - 67 kg (-5,5kg)
II cel - 63 kg (-9 kg)
III cel - 57 kg (- 15,5 kg)
ainurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 12:51   #1539
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez czarna100000 Pokaż wiadomość
chyba też zrobię tortillę tylko muszę zrobić naleśniki

kurczak marynowany w musztardzie i jogurcie może być pycha
Smażysz tego kurczaka?
zrób sobie placki tortillowe, będzie lepszy efekt do marynaty dodałam łyżeczkę oleju i wrzucam na suchą patelnię wszystko razem od dawna tak marynuję kurczaka, uwielbiam.

Cytat:
Napisane przez ainurka Pokaż wiadomość
przepis na pieczona cieciorkę jest świetny, na pewno wypróbuję wcześniej uwielbiałam cieciorkę smażoną z bekonem + natka pietruszki, ale od czasu diety mówię tej potrawie stanowcze NIE

Dziewczyny a macie jakieś sprawdzone pomysły na lekkie ale w miarę sycące przegryzki wieczorne, tak koło 20-21? Kładę się spać po północy i zawsze mam ochotę coś schrupać a chrupanie surowych warzyw pewnie niedługo mi się znudzi
cieszę się, że się podoba.
ja wieczorami jak absolutnie muszę coś podjeść to właśnie albo ową cieciorkę, warzywa - ale zawsze w dipem na bazie jogurtu nat. bądź serka nat. homo np. ostatnio wymieszałam z tabasco i papryką wędzoną; orzechy albo robię kulki z twarogu obtaczam w ziołach i mimo, że nie chrupie ale jest tak ładne że zastępuje mi klasyczne przekąski "chrupacze"
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:04   #1540
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez sunny_girl_ Pokaż wiadomość
JESTEM TAKA ZŁA I WŚCIEKŁA NA SIEBIE NA WSZYSTKO!! Dostalam okres, u mnie jest on maksymalnie krótki i burzliwy i najadlam sie wszystkiego co zakazane a pozniej spalam 5 godzin! chodze i sie w☠☠☠☠iam i nie ma dla mnie ratunku (( Błagam, niech mnie ktos ogarnie! <płacze>
przywołuje Cie do porzadku !!!
bacikow nie daje bo sama przezywam okropnie bolesne @ ale musisz obiecac ze ruch w najblizszych dniach bedzie wzmozony!!
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:14   #1541
sunny_girl_
Raczkowanie
 
Avatar sunny_girl_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 224
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
przywołuje Cie do porzadku !!!
bacikow nie daje bo sama przezywam okropnie bolesne @ ale musisz obiecac ze ruch w najblizszych dniach bedzie wzmozony!!

obiecuje! myslicie, ze w drugi dzien okresu mozna pójśc na basen? Ja mam pewne obawy. Podczas okresu preferuje raczej podpaski, tampony sporadycznie bo sie naczytalam różnych rzeczy (nie wiem czy prawdziwych czy nie) i nie wiem czy w drugi dzień okresu, ktory jest dosyc obfity, mialabym pewnosc, ze podczas pływania (intensywnego bo zawsze przeplywam ponad kilometr (1000 m) w okolo 40 minut, nic mi nie przecieknie...
__________________
77- 76 -75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59

(175 cm)
sunny_girl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 13:20   #1542
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez sunny_girl_ Pokaż wiadomość
obiecuje! myslicie, ze w drugi dzien okresu mozna pójśc na basen? Ja mam pewne obawy. Podczas okresu preferuje raczej podpaski, tampony sporadycznie bo sie naczytalam różnych rzeczy (nie wiem czy prawdziwych czy nie) i nie wiem czy w drugi dzień okresu, ktory jest dosyc obfity, mialabym pewnosc, ze podczas pływania (intensywnego bo zawsze przeplywam ponad kilometr (1000 m) w okolo 40 minut, nic mi nie przecieknie...
ja bym się bała, ale ja generalnie cykor jestem.

Ogolem jak dostawalam @ to opuszczałam basen.

Swoja droga, ale mamy zsynchronizowane cykle

a ja swoją drogą najchętniej nic bym nie jadła podczas @, co mnie irytuje bo powinnam
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:21   #1543
Paulyna_
Raczkowanie
 
Avatar Paulyna_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 231
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez sunny_girl_ Pokaż wiadomość
obiecuje! myslicie, ze w drugi dzien okresu mozna pójśc na basen? Ja mam pewne obawy. Podczas okresu preferuje raczej podpaski, tampony sporadycznie bo sie naczytalam różnych rzeczy (nie wiem czy prawdziwych czy nie) i nie wiem czy w drugi dzień okresu, ktory jest dosyc obfity, mialabym pewnosc, ze podczas pływania (intensywnego bo zawsze przeplywam ponad kilometr (1000 m) w okolo 40 minut, nic mi nie przecieknie...

ja uważam, że lepiej nie ryzykować


witam wszystkich! u mnie jutro pierwszy egzamin, trochę się boje, bo mój hiszpański pozostawia wiele do życzenia a wszystkie egzaminy mam właśnie po hiszpańsku

na śniadanko dziś dwa jaja i kawałek chlebka graham z chudą szynką i ogórkiem (o godzinie 11 )
3 godziny później miseczka krupniku z chlebkiem

a potem nie wiem co, musze pomyslec
__________________
życie w hiszpanii mmmm



dieta na erasmusie!

start: 81 kg
Cel I: 77kg JEST
Cel II: 73 kg
Cel III: 69 kg
Cel IV: 65 kg

60 kg musi być!
Paulyna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 14:22   #1544
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Witam dziewczyny!
Dziś mega zaspałam, więc o niczym rano nie było mowy, nawet śniadania nie dałam rady złapać, więc zjadłam dopiero po załatwieniu najpilniejszych spraw - 2 kanapki z białego chleba z krakowską suchą od cioci

Wczoraj stałam się dumną posiadaczką parowaru, więc teraz gotują się w nim warzywka z pieczarkami i ryżem pełnoziarnistym! W czwartek na obiad na pewno będzie jakaś pyszna rybka! Daaawno już nie jadłam Jutro miało być ważenie, ale chyba dam sobie spokój bo ostatni tydzien o wiele za mało wody i ruchu, do tego okres w przyszłym tygodniu, więc lepiej się nie dobijać!

Super przepisy podajecie dziewczyny, na pewno wykorzystam ten z ciecierzycą!!!!!
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 14:44   #1545
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez sunny_girl_ Pokaż wiadomość
obiecuje! myslicie, ze w drugi dzien okresu mozna pójśc na basen? Ja mam pewne obawy. Podczas okresu preferuje raczej podpaski, tampony sporadycznie bo sie naczytalam różnych rzeczy (nie wiem czy prawdziwych czy nie) i nie wiem czy w drugi dzień okresu, ktory jest dosyc obfity, mialabym pewnosc, ze podczas pływania (intensywnego bo zawsze przeplywam ponad kilometr (1000 m) w okolo 40 minut, nic mi nie przecieknie...
To sprawa bardzo indywidualna myślę, ja drugiego dnia miesiączki mam najmocniejsze krwawienie, poza tym jestem napuchnięta, brzuchol mam jeszcze większy niż zwykle, mam bolesne piersi. Więc u mnie basen 4-5dnia, gdy okres ustępuje.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:05   #1546
ewelkaa28
Raczkowanie
 
Avatar ewelkaa28
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 34
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Czesc Dziewczyny jestem i ja po paru dniach nieobecnosci....wlasnie sie wpisalam do tabelki-jest juz za mna 2,7kg byloby wiecej, ale niestety caly poprzedni tydzien byl masakryczny codziennie jadlam po pasku czekolady do kawki, bo mi sie bardzo chcialo, a jak juz ja otworzylam to i pochlonelam do tego na dzien babci tez sobie troszke pozwolilam i tak to ja juz wlasnie mam-spadnie mi troche to znaczy, ze moge juz sobie pozwolic

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

zapomnialam przywitac nowe dziewczyny i pogratulowac spdkow wagi a ja sie teraz zabieram za czytanie coscie tam naszrajbaly przez te kilka dni
ewelkaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:06   #1547
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Właśnie zjadłam warzywa z parowaru... BOŻE jaka pycha! Chyba codziennie go teraz będę używać!!!!!!!!!!!!!

ewelkaa28 bylebyś tylko wyszła na prostą i przestała pożerać czekoladę Poproś kogoś, żeby Ci schował!
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:19   #1548
ewelkaa28
Raczkowanie
 
Avatar ewelkaa28
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 34
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Cherry no to nie fajnie, przy takiej pracy to naprawdę ciężko o regularność, masz rację. Fajnie jakby ci się udało dogadać. Mów, że masz cukrzycę albo coś i że musisz tak

Pokażę Wam mój wątek... to akurat sprzed pierwszej ciąży. Zeszłam z 75kg do 61...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180441
i zdjęcia też są, może kogoś to zmotywuje

poszukam jeszcze drugiego wątku po pierwszej ciąży
Basienska no wygladasz rewelacyjnie!!!: oklaski: znaczyz wygladalas ale mysle, ze Ci juz duzo nie brakuje- bo Ty z tym swoim odchudzaniem idziesz jak burza i msz taka silna wole, nie to co ja kurczaki! Musze sie tez ostro wziac za siebie to i mi sie uda

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kejtxd Pokaż wiadomość
Właśnie zjadłam warzywa z parowaru... BOŻE jaka pycha! Chyba codziennie go teraz będę używać!!!!!!!!!!!!!

ewelkaa28 bylebyś tylko wyszła na prostą i przestała pożerać czekoladę Poproś kogoś, żeby Ci schował!
To i tak maz mi nie pozwolil na kebaba, bo tez strasznie mi sie chcialo ale powiedzial ze bede potem zalowac i mi po niego nie pojechal i jak czegos mi sie chce to Mu o tym mowie i on mnie wygania zaraz z kuchni i pilnuje hehe
ewelkaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:25   #1549
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

To masz super! Mi przedwczoraj mój chłopak kręcił pod nosem paczką ciastek, żeby się ze mnie ponabijać A teraz idę do lekarza na kłucie Będą mi zamykać naczynka.... buuuuu
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 16:51   #1550
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

zrobiłam placuszki z tuńczyka są boskie , będą często gościć w moim menu
elwelka nieładnie wyrzuć słodkości z domu
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:57   #1551
mersi38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

....

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

witajcie! nareszcie udało mi się dołączyć <może to zabawne, ale miałam problemy z dodaniem posta> Śledzę Wasze dyskusje od kilku dni i bardzo mi imponuje to, że tak się wzajemnie wspieracie. Nigdy nie udzielałam się na żadnym forum, bo nie wierzyłam, że to coś da. Ale teraz zmieniam zdanie i wierzę, że taka forma wirtualnego wsparcia i wymieniania doświadczeń zadziała.

Kilka słów o mnie: odchudzam się x czasu. Z lepszym lub gorszym skutkiem. Mój rekord to 10 kg na Dukanie dwa lata temu - niestety to już przeszłość. Mam 163 cm wzrostu i moja obecna waga to <chyba> 75 kg. Ważyłam się tydzień temu. Postaram się zastosować do Waszej zasady ważenia raz w tygodniu, więc wyniki będę znać w poniedziałek.

Ogólnie to ciężko mi jest zmusić się do ruchu. Karnet na siłownię leży w portfelu, a czas ucieka. Nie chce mi się chodzić tam samej Motywację mam chyba silniejszą niż kiedykolwiek, bo za 5 miesięcy wychodzę za mąż...

Liczę na Was i na Wasze pomysły!
__________________
79 -72,3 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65!!!!!

było: 79
czerwiec '12: 68,7
jest: 72,7
będzie: Sylwester 68
marzec '13: 65

mersi38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:58   #1552
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez sunny_girl_ Pokaż wiadomość
obiecuje! myslicie, ze w drugi dzien okresu mozna pójśc na basen? Ja mam pewne obawy. Podczas okresu preferuje raczej podpaski, tampony sporadycznie bo sie naczytalam różnych rzeczy (nie wiem czy prawdziwych czy nie) i nie wiem czy w drugi dzień okresu, ktory jest dosyc obfity, mialabym pewnosc, ze podczas pływania (intensywnego bo zawsze przeplywam ponad kilometr (1000 m) w okolo 40 minut, nic mi nie przecieknie...
Ja bez tamponów już sobie życia nie wyobrażam, podpasek wcale nie używam. Myślę, że jeśli nie będzie to dla Ciebie dyskomfort psychiczny, to możesz się spokojnie wybrać na basen z tamponem - tylko trzeba go dobrze włożyć Jak byłam nad morzem i wypadł mi okres to kąpałam się bez problemu. A ja jak już włażę to wody, to na 2 godziny co najmniej, więc chyba nie masz co się obawiać
A to baty na ogarnięcie
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 17:54   #1553
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

LadyAna wrzucisz jeszcze raz ten przepis na te placuszki z tuńczyka? Szczerze nie pamiętam gdzie one były w wątku a zrobił się tak obszerny, że cały dzień stracę na szukanie (z jakiegoś powodu opcja "przeszukaj wątek" nie działa :P)

U mnie właśnie moczy się ciecierzyca!

mersi38 witamy! Ja osobiście mam 165cm i zaczynałam miesiąc temu od 72kg, więc jesteśmy w miarę podobne
Jak nie masz cierpliwości do siłowni to może ćwiczenia w domu?
Znalazłam jakiś czas temu ćwiczenia (dvd) Jillian Michaels, ściągnęłam z torrenta. Robię właśnie 30 day shred - polecam!
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:07   #1554
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Hmm... Wypróbuje tą ciecierzycę! Nigdy o tym nie słyszałam, a strączkowe jem codziennie.
Ja jestem tak zmęczona, że nie mam siły jeść. Na śniadanie wszamałam owsiankę z bananem, a kiedy miałam okienko w zajęciach wróciłam do domu i na szybko spałaszowałam serek homo z amarantusem w oczekiwaniu na ugotowanie się soczewicy (tak jak wczoraj z kaszą gryczaną i szpinakiem, a do tego z jajkiem i plastrem sera).
Jestem tak zmęczona tym maratonem uczenia się, że nie mam teraz siły nawet się ruszyć po jedzenie... Może to też jest sposób na dietę?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez mersi38 Pokaż wiadomość
Ogólnie to ciężko mi jest zmusić się do ruchu. Karnet na siłownię leży w portfelu, a czas ucieka. Nie chce mi się chodzić tam samej Motywację mam chyba silniejszą niż kiedykolwiek, bo za 5 miesięcy wychodzę za mąż...

Liczę na Was i na Wasze pomysły!
Witamy w wątku!
A jeśli chodzi o marnujący się karnet... Po prostu spakuj się dziś i jutro rano idź na siłownię. Ruch uzależnia, zobaczysz.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:29   #1555
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ile się gotuje ciecierzycę?
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:33   #1556
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

aaaa pomocy tak bardzo chce mi się słodkiego co robić czy kisiel albo budyń niesłodzony jest bardzo kaloryczny i niedozwolony?
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:38   #1557
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

jak niskoslodzony to jedz cukier i tak ma ale lepsze to niz czekolada albo batoniki! W sumie wiem ze budynie nawet jak sie robi te garnkowe (nie te do zalewania tylko) nie maja cukru, bo zawsze w instrukcji mowi sie zeby dodac. Ja bym powiedziala jedz smialo
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:41   #1558
olivde
Raczkowanie
 
Avatar olivde
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 47
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Zsynchronizowane cykle, he he To zgłaszam się jako kolejna
Czuję się opuchnięta jak balon, a jutro przecież ważenie... ale przynajmniej będę mogla zrzucić winę na @ jeżeli waga będzie wyższa niż ostatnio
__________________
było 70 kg
jest 68 kg
będzie.... 59 kg
olivde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:49   #1559
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kejtxd Pokaż wiadomość
LadyAna wrzucisz jeszcze raz ten przepis na te placuszki z tuńczyka? Szczerze nie pamiętam gdzie one były w wątku a zrobił się tak obszerny, że cały dzień stracę na szukanie (z jakiegoś powodu opcja "przeszukaj wątek" nie działa :P)

U mnie właśnie moczy się ciecierzyca!

mersi38 witamy! Ja osobiście mam 165cm i zaczynałam miesiąc temu od 72kg, więc jesteśmy w miarę podobne
Jak nie masz cierpliwości do siłowni to może ćwiczenia w domu?
Znalazłam jakiś czas temu ćwiczenia (dvd) Jillian Michaels, ściągnęłam z torrenta. Robię właśnie 30 day shred - polecam!
proszę wrzucam ponownie 2 przepisy
placuszki z tuńczyka
-puszka tuńczyka
-1 jajko
-1 cebula
-2 łyżki otrąb
-mielona ostra papryka
cebule posiekać. wszystko wymieszać tuńczyka, cebule, jajko, otręby i doprawić papryką uformować 'kotleciki' i smazyć na suchej patelni albo oliwie, ok.5 placuszków.

placki z sera
-ser biały chudy
-1 jajko
-2 łyżki otrąb
-50 ml mleka
-szczypiorek
ser utrzeć z jajkiem, dodać otręby i mleko, szczypiorek posiekany wymieszać i smażyć na patelni.
proste i łatwe
ja też ściagnełam shred jutro 10 dzień I poziomu i przechodze na II
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:51   #1560
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kejtxd Pokaż wiadomość
Ile się gotuje ciecierzycę?
Ja gotuję do 40min. Z tym, że ktoś tu pisał o problemie ze wzdęciami po ciecierzycy , czego ja unikam zostawiając (jak prawie wszystkie warzywa strączkowe) w wodzie przynajmniej na 10h.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.