Dziewczyna nie pozwala na czułość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-08, 19:38   #1
chlopaknieczulej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Unhappy

Dziewczyna nie pozwala na czułość


Jestem od 2ch miesięcy w związku. Jednak jest taki problem, że do tej pory nawet się nie przytuliliśmy, nie złapaliśmy za ręce, nie mówiąc już nawet o jakichś całusach...

Dwa tygodnie temu nie wytrzymałem już psychicznie i spytałem, czemu tworzymy taki dziwny związek bez czułości, to mi powiedziała, że pozwoli mi na takie rzeczy jak będzie pewna, że ją kocham.

A mnie ściska na sam widok przytulonych par na ulicach Jak ją podejść, jak porozmawiać?
chlopaknieczulej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 19:42   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Cytat:
Napisane przez chlopaknieczulej Pokaż wiadomość
Jestem od 2ch miesięcy w związku. Jednak jest taki problem, że do tej pory nawet się nie przytuliliśmy, nie złapaliśmy za ręce, nie mówiąc już nawet o jakichś całusach...

Dwa tygodnie temu nie wytrzymałem już psychicznie i spytałem, czemu tworzymy taki dziwny związek bez czułości, to mi powiedziała, że pozwoli mi na takie rzeczy jak będzie pewna, że ją kocham.

A mnie ściska na sam widok przytulonych par na ulicach Jak ją podejść, jak porozmawiać?
A w związek to weszliście korespondencyjnie? Randki odbywaliście przez Skype?

Po 2 miesiącach kochasz? Nie za duże słowo?

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2013-12-08 o 19:43
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 20:00   #3
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

co do kochania po 2 miesiącach, oj są przypadki gdzie jest to możliwe.
ale jak nie jesteś pewien, czy ją kochasz, to nie mów jej tego, tylko by "pomacać"..to już lepiej poczekać o ile zależy Ci w ogóle na niej.
no i to troche dziwne, bo rozumiem że z seksem można czekać (sama robie to tylko, gdy jestem zakochana..) ale zwykłe trzymanie za ręke, przytulenie do filmu, całus?
Hmmm... dziwne to.. jesteś pewny że podobasz sie jej fizycznie?
ile ona ma lat? bo zalatuje 13..
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 20:57   #4
chlopaknieczulej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Nie, nie jesteśmy związkiem na odległość, randki były normalnymi spotkaniami na żywo.

No oczywiście nie mogę powiedzieć, że kocham, bo jeszcze tego nie czuję. Chodzi po prostu o to, że to ona powiedziała, że dopóki nie będzie pewna mojej miłości to mi nie pozwoli na czułość.

Ona ma 24, ja 25, ale trzeba brać pod uwagę, że to mój pierwszy związek w ogóle.
chlopaknieczulej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 21:03   #5
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Ona jest po jakiś dziwnych przejściach, czy coś?

Z resztą wiesz to jeszcze jest nic. Ja byłam z tż raz 2 tygodnie i zerwaliśmy bo przez te 2 tygodnie powiedziam do niego chyba ze dwa słowa, dosłownie :P może to cię pocieszy
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 21:25   #6
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ona jest po jakiś dziwnych przejściach, czy coś?

Z resztą wiesz to jeszcze jest nic. Ja byłam z tż raz 2 tygodnie i zerwaliśmy bo przez te 2 tygodnie powiedziam do niego chyba ze dwa słowa, dosłownie :P może to cię pocieszy
To na czym się Wasz związek opierał?
Związek autora też jakiś nie tego. Stwierdziliście, że jesteście parą, a nawet za rękę się nie trzymacie? Musisz pogadać normalnie z dziewczyną, bo to jest dziwne. Rozumiem niegotowość na wszelkie formy seksu po dwóch miesiącach. Ale przytulenie i trzymanie za rękę?

Długo się znacie?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 21:40   #7
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Trzymanie się za ręce, jakieś przytulanki i pocałunki to przecież etap pierwszych randek. Skoro tego nie ma, to po co wchodzić w związek Właśnie po to jest etap randkowania, żeby zobaczyć, jak nam jest z tą osobą, czy nam pasuje pod różnymi względami. Gdyby przez tak długi czas chłop mi się wyrywał i zaczął jakieś gadki o miłości, to uciekałabym. Seksu pewnie nigdy się nie doczekasz
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 22:16   #8
bambarylla
Rozeznanie
 
Avatar bambarylla
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z hołdy
Wiadomości: 559
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Pierwszy raz słyszę o czymś takim. Gdyby odmówiła seksu, pieszczot, albo gdybyście mieli po 12 lat to ok. Ale w tym przypadku... z boku wyglądacie jak przyjaciele, a nie para. Miłość możesz poczuć po dłuższym czasie, więc jak ona sobie to wyobraża - przez kilka miesięcy będziecie się spotykać i tylko rozmawiać, bez żadnego, nawet najmniejszego kontaktu fizycznego...? Nie ogarniam myślenia dziewczyny.

Właściwie to dlaczego z Tobą jest? Mówiła, że jej się podobasz, że jest zauroczona/zakochana czy coś?
__________________
"Ludzie są jak skarpetki - nie każdy ma parę i jeśli się nie myją, to śmierdzą."
bambarylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 22:22   #9
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

mi najbardziej się narzuca myśl, że uwielbia Cię z charakteru, ale odpychasz ją fizycznie, a ma dobrą "wymówkę''.. ;p
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 22:23   #10
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

To jest dziwne, dziewczyna zachowuje się jakby miała 13 lat. Po co w ogóle się z Tobą spotyka? Jeśli w ogóle jej do Ciebie nie ciągnie, to wygląda tak jakbyście byli tylko znajomymi.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 22:49   #11
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

a skąd wiecie, że jesteście parą? przepraszam za głupie pytanie ale w tym wieku, to raczej naturalnie wychodzi, bez pytania "będziemy ze sobą chodzić?" a u was chyba właśnie tak było, skoro ani buziaka, ani nic.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 22:54   #12
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Ja też jestem ciekawa, jak wy w ogóle weszliście w ten "związek"? Ani buziaka, ani trzymania za rękę, ani przytulenia, nigdy i nic, a nagle jesteście "razem"? Zero chemii, uczucia, napięcia, emocji, pożądania? Co to jest w ogóle?

Dziewczę jakieś nawiedzone, albo po traumatycznych przeżyciach.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 09:14   #13
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
a skąd wiecie, że jesteście parą? przepraszam za głupie pytanie ale w tym wieku, to raczej naturalnie wychodzi, bez pytania "będziemy ze sobą chodzić?" a u was chyba właśnie tak było, skoro ani buziaka, ani nic.
a no właśnie, to nie jest głupie pytanie, też się od razu zaczęłam nad tym zastanawiać

dzieciaki się pytają `będziesz ze mną chodzić?`, `będziesz moją dziewczyną/moim chłopakiem?`, a u dorosłych to raczej wygląda tak, że dwoje ludzi się po prostu do siebie zbliża, są gesty i słowa, a nie tylko same słowa.
no to jak to u was było? zapytałeś ją o chodzenie czy jak?
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 09:30   #14
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Dla mnie to jest wszystko tak abstrakcyjne ze nawet nie umiem sobie tego wyobrazic :p jesli to nie jest troll, to jestem w szoku

Jak mozna nie calowac sie, przytulac i trzymać za ręce po dwóch miesiącach związku? W ogole co to za związek ? To raczej nie przypomina związku a przyjaźń. Mogłabym to ewentualnie zrozumieć jakby dziewczyna przeszła w przyszłości cos strasznego na tle seksualnym i miała jakaś wielka traumę. Bo juz nawet 13 letnie dzieci jak ze sobą "chodzą" to za reke sie trzymają :p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 14:48   #15
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

idąc ulica po prostu weź Ją za rękę, jeżeli się cofnie to zapytaj dlaczego nie chce iść z Tobą za rękę. Może musi się przyzwyczaić a może masz wilgotne dłonie. Może jesteś jej pierwszym chłopakiem i się wstydzi?

Edytowane przez 201607040940
Czas edycji: 2013-12-09 o 14:50 Powód: błąd
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 14:50   #16
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Cytat:
Napisane przez chlopaknieczulej Pokaż wiadomość
Jestem od 2ch miesięcy w związku. Jednak jest taki problem, że do tej pory nawet się nie przytuliliśmy, nie złapaliśmy za ręce, nie mówiąc już nawet o jakichś całusach...

Dwa tygodnie temu nie wytrzymałem już psychicznie i spytałem, czemu tworzymy taki dziwny związek bez czułości, to mi powiedziała, że pozwoli mi na takie rzeczy jak będzie pewna, że ją kocham.

A mnie ściska na sam widok przytulonych par na ulicach Jak ją podejść, jak porozmawiać?
Rzuć jak najszybciej i znajdź taką która nie ma problemów z głową. I tak już się skundliłeś więc nic poza pantoflarskim, desperackim związkiem z tego nie będzie
Znajdź sobie normalną dziewczynę bez problemów i nie próbuj naprawiać żadnych psychopatek
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 19:35   #17
chlopaknieczulej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Łatwo powiedzieć "rzuć jak najszybciej", kiedy jednak się mocno, wręcz po uszy zauroczyłem O rzucaniu nie bardzo chce myśleć.

Związek zaproponowała ona, tzn. spytała, czy uważam, że jesteśmy parą, no to odpowiedziałem, że oczywiście. Wcześniej znaliśmy się rok, ale parą zostaliśmy tak po miesiącu randek.

Porady typu "złap ją za rękę" może i sensowne, tyle ze ja już się boję jej reakcji ... Skoro powiedziała, że takie rzeczy to później, a na razie kategorycznie nie...

A z tym, że to bardziej przyjaźń to bym nie przesadzał. Jednak z przyjaciółką się nie spędza tyle czasu, całych dni, wieczorów. Nie jedzie się też z nią na weekend w góry, ani nie dzieli swojej codzienności.
chlopaknieczulej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 19:54   #18
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

A zdarzyło się w ogóle, że się przytuliliście, cokolwiek? Jakie dzielenie codzienności bez uczuć, bez czułości, spanie w jednym łóżku pewnie w ogóle w grę nie wchodzi, a jak oglądacie razem film to każde siedzi po innej stronie kanapy?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 20:29   #19
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Cytat:
Napisane przez chlopaknieczulej Pokaż wiadomość
Łatwo powiedzieć "rzuć jak najszybciej", kiedy jednak się mocno, wręcz po uszy zauroczyłem O rzucaniu nie bardzo chce myśleć.

Związek zaproponowała ona, tzn. spytała, czy uważam, że jesteśmy parą, no to odpowiedziałem, że oczywiście. Wcześniej znaliśmy się rok, ale parą zostaliśmy tak po miesiącu randek.

Porady typu "złap ją za rękę" może i sensowne, tyle ze ja już się boję jej reakcji ... Skoro powiedziała, że takie rzeczy to później, a na razie kategorycznie nie...

A z tym, że to bardziej przyjaźń to bym nie przesadzał. Jednak z przyjaciółką się nie spędza tyle czasu, całych dni, wieczorów. Nie jedzie się też z nią na weekend w góry, ani nie dzieli swojej codzienności.
Pojechaliście razem na weekend i nawet się nie przytuliliście?
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-09, 20:33   #20
chlopaknieczulej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Cytat:
Napisane przez friable Pokaż wiadomość
Pojechaliście razem na weekend i nawet się nie przytuliliście?
Czemu szydzisz? Jestem już wystarczająco zdołowany
chlopaknieczulej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 20:40   #21
Optimus Prime
Raczkowanie
 
Avatar Optimus Prime
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 93
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;44088724]A zdarzyło się w ogóle, że się przytuliliście, cokolwiek? Jakie dzielenie codzienności bez uczuć, bez czułości, spanie w jednym łóżku pewnie w ogóle w grę nie wchodzi, a jak oglądacie razem film to każde siedzi po innej stronie kanapy? [/QUOTE]

Nie wiem jak można być w związku, bez żadnego kontaktu fizycznego. To wbrew logice.
' - Skarbie, czy my jesteśmy w związku?
- tak, przecież ustawiliśmy status na fb!' Tak to wygląda

Chociaż... oglądałem jakiś czas temu program na TLC, gdzie dwoje ludzi pierwszy raz pocałowali się dopiero po ślubie, więc nic mnie nie zdziwi.

Tak powinien wyglądać prawdziwy związek, nie znasz się


Cytat:
Napisane przez chlopaknieczulej Pokaż wiadomość
A z tym, że to bardziej przyjaźń to bym nie przesadzał. Jednak z przyjaciółką się nie spędza tyle czasu, całych dni, wieczorów. Nie jedzie się też z nią na weekend w góry, ani nie dzieli swojej codzienności.
Z przyjaciółką/przyjacielem można tyle samo czasu spędzać, dzielić się wydarzeniami z dnia codziennego, można nawet pojechać na weekend w góry.

Edytowane przez Optimus Prime
Czas edycji: 2013-12-09 o 20:48
Optimus Prime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 21:18   #22
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Cytat:
Napisane przez chlopaknieczulej Pokaż wiadomość

A z tym, że to bardziej przyjaźń to bym nie przesadzał. Jednak z przyjaciółką się nie spędza tyle czasu, całych dni, wieczorów. Nie jedzie się też z nią na weekend w góry, ani nie dzieli swojej codzienności.

Dlaczego nie?
Kiedy byliśmy wolni - nie raz zdarzało mi się spędzać z przyjacielem całe dnie, jeździć na różne wypady, robić wspólnie zakupy. Z przyjaciółką tak samo, ba... mieszkałyśmy razem na studiach, więc utrzymywałyśmy wspólnie mieszkanie, okresowo zdarzało nam się spać na jednym łóżku (wyjazdy gdzie wygodniej było nie wydziwiać itp). Serio. Po, poza decyzją o byciu razem zwykle pary łączy jakaś fizyczność więc twoja sytuacja jest bardzo nietypowa... osobiście nie pisałabym się na relację z takim dystansem - tobie najwyraźniej też to nie odpowiada. Porozmawiajcie poważnie o swoich wyobrażeniach związku - jak powinien wyglądać, dlaczego tak a nie inaczej, co jest dla was ważne - bo może się okazać, że bardzo rozmijacie się w swoich potrzebach.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 21:30   #23
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Jesteś pewien, że dziewczyna nie ma żadnych ciężkich przejść za sobą? Albo pewność co do tego, że nie została źle potraktowana przez jakiegoś faceta w przeszłości?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
dzieciaki się pytają `będziesz ze mną chodzić?`, `będziesz moją dziewczyną/moim chłopakiem?`, a u dorosłych to raczej wygląda tak, że dwoje ludzi się po prostu do siebie zbliża, są gesty i słowa, a nie tylko same słowa.
no to jak to u was było? zapytałeś ją o chodzenie czy jak?
To pytanie o chodzenie to wbrew pozorom nawet u dorosłych nie jest taka głupia sprawa imho. Oczywiście nie chodzi mi o pytanie "Czy będziesz moją dziewczyną?", ale jakaś forma zadeklarowania się, nazwania rzeczy po imieniu naprawdę upraszcza życie i druga osoba (na ogół dziewczyna) wie wtedy, na czym stoi. W ten sposób można by uniknąć powstania wielu wątków, gdzie dziewczyna sobie wyobrażała dużo, a ze strony faceta wyglądało to inaczej, bo, cóż... nic jej nie obiecywał
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 21:34   #24
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Autorze wątku, ja bym jednak proponowala delikatnie sie do niej zblizyc, tak bardzo delikatnie, przytulenie, przelamanie dystansu, moze stopniowo sie uda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 21:47   #25
inezka92
Raczkowanie
 
Avatar inezka92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 246
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

dziwny egzemplarz ci sie wtrafil, ale to juz wyzej zostalo ustalone... a nie pomyslales, ze moze ona nie chce publicznie okazywac takich czulosci bo ma faceta i boi sie, ze on albo jakis jego znajomy was zobaczy... no bo co innego? dziwny zwiazek, dziwna dziewczyna. jesli to sie nie zmieni ja bym tego nie ciagnela... co to za tekst, jak zobacze, ze mnie kochasz to dam ci sie zlapac za reke i co ile zamierzasz czekac ? juz widac, ze ci to przeszkadza... a mowisz, ze nawet jej nie kochasz. daj spokoj, znajdz kogos normalnego.

edit. byliscie w gorach i nawet przytulania nie bylo. to jednak na osobnosci tez sie nie daje ,wiec zmieniam zdanie co do faceta... niech ona do zakonu idzie

Edytowane przez inezka92
Czas edycji: 2013-12-09 o 21:51
inezka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 18:42   #26
zuhanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 30
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

poczekaj, uzbrój się w cierpliwość nie od razu Kraków zbudowano )
zuhanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 20:48   #27
Siurniety Krolik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 221
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Poznałem kiedyś podobną dziewczynę i zmarnowałem czas starając się ją "ucywilizować". W Twojej sytuacji opcje są dwie - traumatyczna przeszłość, albo też ma panienka nie po kolei w głowie. Wybadaj sprawę i jak się okaże, że opcja numer dwa, to zmykaj i niech się dziewczę przytula do kota czy innego pluszaka.
Siurniety Krolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 20:53   #28
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

niepojęte dla mnie ... przecież na początku związku powinniście się do siebie wręcz "kleić" :O a ona ile bedzie tak cie przetrzmywac? rok ? dwa lata? bez jaj, nie ogarniam, jak dla mnie jakieś problemy musi mieć dziewczyna, moze przejscia .. jaki to związek bez czułosci
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 23:02   #29
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Nie wiem czy byłabym w stanie traktować coś takiego jak związek. Raczej jakiś przedsmak, okres poznawania się i decydowania co dalej. Póki co bez zobowiązań. Bo związek bez trzymania się za ręce nawet? No nie, to zbyt dziwne.

Wysłane z mojej el dziewiątki
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 06:45   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziewczyna nie pozwala na czułość

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Trzymanie się za ręce, jakieś przytulanki i pocałunki to przecież etap pierwszych randek. Skoro tego nie ma, to po co wchodzić w związek Właśnie po to jest etap randkowania, żeby zobaczyć, jak nam jest z tą osobą, czy nam pasuje pod różnymi względami. Gdyby przez tak długi czas chłop mi się wyrywał i zaczął jakieś gadki o miłości, to uciekałabym. Seksu pewnie nigdy się nie doczekasz
Właśnie o to mi chodziło, gdy pytałam, czy randki to jakieś wirtualne były przed wejściem w związek.

Dziwna historia, trochę za dziwna.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-27 14:21:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.