Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-27, 17:09   #91
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Powiekszylam Usta

Caramel Babe,bardzo ładne usta Powiedz,czy dużo zmalały od tego czasu jak robiłaś zdjęcie?
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 12:57   #92
BLONDI08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 35
Talking Powiększanie Ust - Wrocław !!!

Mam pytanko. Chciałabym powiększyć usta, czy znacie jakiegoś dobrego lekarza we Wrocławiu ? Dzięki : ))
BLONDI08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 13:03   #93
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Powiększanie Ust - Wrocław !!!

si si, dr Sidorowicz studio Aleksandra, tylko nie wiem, czy robi usta i jaka jego cena.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 17:57   #94
BLONDI08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 35
Dot.: Powiększanie Ust - Wrocław !!!

Dzięki bardzo : ))))
BLONDI08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 19:17   #95
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Powiekszylam Usta

Witajcie!!!

Jestem juz chyba ponad dwa miesiace po zabiegu. Efekt ciagle widac, ale juz sie troszeczke wchlania... Minimalnie, ale jednak. Byc moze rowniez sie przyzwyczailam. Ciagle czuje te grudki, ale wydaja mi sie troszeczke mniejsze... Pamietam tylko, ze wczesniej mialam gorna warge o polowe mniejsza od dolnej, a teraz ciagle obydwie mam rowne, wiec efekt napewno jeszcze jest!
Mysle, ze na wchlanialnosc restylane ma wplyw tryb zycia, ja pije okolo 3 litry wody dziennie, intensywnie trenuje, jem bardzo zdrowo, mam bardzo szybka przemiane materii, wiec u mnie moze wchlonac sie szybciej...

Planuje powtorzyc zabieg na swieta. Mam te wyczuwalne grudki w ustach i chyba trafilam na doswiadczona osobe, bo jakby mi tak wstrzyknela w sam srodek i na samej gorze, to rzeczywiscie podczas usmiechu mogloby byc widac grudki. Mnie wstrzyknieto do dolnej granicy gornej wargi, co uwypuklilo mi gorna jej linie. Wypchnelo jakby te usta do gory...

W dolna warge dostalam tylko w w srodek i troszke glebiej niz w gornej. Nie wstrzyknieto mi nic przy gornej granicy gornej wargi. Opuchlizna znikala tydzien, potem jeszcze jakies poltora tygodnia usta "osiadaly".

Troche boje sie aquamidu... Zdecyduje sie chyba jeszcze raz na restylane gdzies w Krakowie, zaaplikuje sobie 1,5 ml tym razem.

Niedlugo zrobie zdjecie, to sobie same zobaczycie jak to teraz wyglada...

__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 22:06   #96
ewelinakarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 18
Smile Dot.: Powiekszylam Usta

Caramel Babe powiedz mi czy juz sie orientowalas jesli chodzi o lekarzy w krakowie?i nadal chcesz wstrzyknac restylane?bo ja sie zstanawiam nad surgilips jest to preparat takze wchlanialny ale ponoc utrzymuje sie dluzej niz restylne.dzieki z gory za odp
ewelinakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-19, 11:31   #97
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Powiekszylam Usta

ja tez robilam sobie usta.
Mialam robione preparatem restylane,1ml.

Lekarz wstrzyknal mi 0.5 ml w gorna warge i nic w dolna.
Dolna mialam wieksza ,wiec tylko wyrownal proporcje.
Efekt bardzo ladny,naturalny.
Pozostale 0.5ml wstrzyknal mi w lekkie zmarszczki jakie mialam od nosa w kierunku ust.

1 ml na usta i te zmarszczki ,to bylo troche malo,ale efekt jest bardzo dobry.
Nastepnym razem zrobie 1ml w zmarszczki i 0.5 w usta.
Podobno w usta najlepszy jest restylane-perlane,bo dluzej sie trzyma ze wzgledu na wiekszy rozmiar czasteczek kwasu hialurowego,wiec wollniej sie wchlaniaja.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-19, 11:48   #98
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Powiekszylam Usta

masz sliczne usteczka takie w sam raz
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 21:54   #99
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Powiekszylam Usta

Cytat:
Napisane przez ewelinakarolina Pokaż wiadomość
Caramel Babe powiedz mi czy juz sie orientowalas jesli chodzi o lekarzy w krakowie?i nadal chcesz wstrzyknac restylane?bo ja sie zstanawiam nad surgilips jest to preparat takze wchlanialny ale ponoc utrzymuje sie dluzej niz restylne.dzieki z gory za odp

Witaj!!!

Jednak zrobie to w Londynie bo znalazlam calkiem fajne miejsce i oferuja tam cos takiego jak perlane, podobna rzecz do restylane tylko o polowe taniej! Cena 180 funtow wiec chyba jak w Polsce... W niedlugim czasie sie tam wybieram. Niestety o preparacie o ktorym wspominasz jeszcze nie slyszalam... Czy to tez na bazie kwasu hialuronowego???

Szukalam w Krakowie przez wyszukiwarki ale nie znalazlam nic konkretnego. Wszedzie chca sie najpierw umawiac na konsultacje a jak ja w Polsce jestem przez trzy dni raz na kilka miesiecy...

Umiescilam swoje aktualne zdjecia w moim poscie w dziale Metamorfozy, "moja metamorfoza",zerknijcie jak chcecie zobaczyc jak to sie trzyma po trzech miesiacach.

pozdrawiam!!!
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 22:49   #100
ewelinakarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 18
Dot.: Powiekszylam Usta

www.surgilips.pl -tutaj znajdziesz informacje na temat tego preparatu.zastanawiam sie nad nim bardzo tylko malo jest osob,ktore zastosowaly ten preparat,a szkoda... Ustka twoje nadal sliczne!
ewelinakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 14:48   #101
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Czy po Aquamidzie można stosować inne wypełniacze?

Mam pytanie do Pana doktora i wszystkich dziewcząt/kobitek, które miały wstrzykiwany w usta aquamid.

Chciałam się dowiedzieć czy osoby mające w ustach aquamid mogą sobie dostrzykiwać jakieś inne, czasowe wypełniacze? I jakie?

Jak na razie spotkałam się z bardzo sprzecznymi opiniami na ten temat...

Czy ktoś ma już na koncie takie doświadczenia?
Jak jest Pana opinia Panie Doktorze? Może miał Pan takie pacjentki?

Będę wdzięczna za informację
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 09:12   #102
mi mimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: Powiekszylam Usta

srednio mi sie podba - gorna warga wyglada ladnia ale dolna jak jakas parowa; sorki ale mam takie zdanie
mi mimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 12:23   #103
2paulina22111978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: Powiekszylam Usta

fajnie..ja tez dzis zrobilam...tez nie w Polsce..zaplacilam 350 USD...za całe 1 ml...tez mi sie wydaje troszke malo tego prepearatu...ale nie mozna przesadzac..mi nie dawali zastrzyku.pytla czy chce,..ale kiedys robilam juz to i nie bolalo..lekarz posmarowal kremem EMLA....i nic też nie boli. jestem zadowolona..zadnych siniakow..nic a nic.. tez za kilka miesieczy to powtórze
2paulina22111978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 19:24   #104
2paulina22111978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: Powiekszylam Usta

powiedz mi proszę czy czujesz w tych miejscach gdzie masz Restylan ze warga jest bardziej twarrda... dopiero zrobilam....i po 2 dniach nie wiem co mam myslec..pierwszy efekt byl super..w gornej wardze tak jak ty mam 70% preparatu..i czuje ze dolna jest naturalnie miekka a ta gorna twarda..nie wiem czy to jeszcze ta opuchlizna czy to tak zostanie ???? prosze odpowiedz , spw2000@interia.pl
2paulina22111978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 11:00   #105
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Czy po Aquamidzie można stosować inne wypełniacze?

up, up! Panie Doktorze, jeeeest Pan taaaaaam?
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 18:20   #106
dianawarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 18
Dot.: Powiekszylam Usta

dwa miesiace temu mialam powiekszane usta preparatem wchlaniajacym sie ale...niestesty zero efektow.chcialabym sprobowac aquamid.ile czasu musze odczekac od pierwszego zabiegu i jaka jest cena(z dobrze widocznym efektem)?
dianawarszawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 18:20   #107
dianawarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 18
Dot.: Powiekszylam Usta

dwa miesiace temu mialam powiekszane usta preparatem wchlaniajacym sie ale...niestesty zero efektow.chcialabym sprobowac aquamid.ile czasu musze odczekac od pierwszego zabiegu i jaka jest cena(z dobrze widocznym efektem)?
dianawarszawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 18:24   #108
dianawarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 18
Dot.: Powiekszylam Usta

czy zna ktos moze dobrego lekarza w warszawie ktory powieksza usta aquamidem?bardzo bym prosila o informacje na moj mail.:diana_markowska@vp. pl
dzieki
pozdrawiam
dianawarszawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 22:50   #109
quality
Rozeznanie
 
Avatar quality
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 548
Dot.: Powiekszylam Usta

Jak bedziesz juz po to wklej zdjecie
__________________

Nie ważne co robisz.
Ważne jak wyglądasz.
quality jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-17, 17:11   #110
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Powiekszylam Usta

przesliczne usteczka, zazdroszcze tez o takich marze. nie widze powodu by powiekszac wiecej, taki rozmiar jest wrecz idealny
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 17:17   #111
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Powiekszylam Usta

Ja bym chciała zobaczyć jak teraz wyglądają Twoje usteczka
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 20:25   #112
beata-malgorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 32
Dot.: Powiekszylam Usta

Jutro wstrzykuje w usta 1ml restylanu . Ciekawa jestem jaki bedzie efekt .Wprawdzie robilam juz to dwa miesiace temu lecz nie bylo efektu z powodu malej dawki , bo dawalam w bruzdy nosowo wargowe a resztke preparatu w usta.Tym razem wszystko w usta . We wtorek ide do pracy . Jak ja bede wygladac ? I co powie maz ? Chyba ze oszalalam ! Za pierwszym razem sie nie zorientowal , ale teraz bedzie to naprawde widoczne . Chyba sie nasmaruje korektorem
beata-malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 23:45   #113
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Powiekszylam Usta

Cytat:
Napisane przez ewelinakarolina Pokaż wiadomość
Caramel Babe powiedz mi czy juz sie orientowalas jesli chodzi o lekarzy w krakowie?i nadal chcesz wstrzyknac restylane?bo ja sie zstanawiam nad surgilips jest to preparat takze wchlanialny ale ponoc utrzymuje sie dluzej niz restylne.dzieki z gory za odp
Czesc Ewelinko. Wstrzyknelam sobie wczoraj 0,8ml czegos co sie zwie Hydra Fill stopien trzeci, zrobilam to w Londynie, preparat na bazie kwasu hialuronowego, specjalny do wypelniania ust. O surgilips nie slyszalam, ale poszukam czegos na ten temat. Narazie usta sa spuchniete wiec nie wiem jak to bedzie wygladac po tygodniu. Za tydzien napewno wkleje zdjecie. Jak narazie bardzo mi sie podoba. Te preparaty wchlanialne chyba w wiekszosci oparte sa na tym kwasie.
Restylan jest chyba najdrozszy, nie wiem czemu, moze dlatego ze jako pierwszy wszedl i klientki maja do niego zaufanie? Pani w klinice poinformowala mnie ze to co mi wstrzykuje, hydra fill jest nowszy niz restylan i nie robi grudek. Ale moze przez to efekt bedzie slabszy??? Za tydzien sie okaze, jak opuchlizna zejdzie calkowicie. Faktycznie po restylanie mialam grudki, ale nie przeszkadzaja mi one. Nie wiem jak dlugo sie te preparaty utrzymuja, ale napewno jest tak, ze zaraz po wstrzyknieciu jest szok, bo usta sa wielkie i spuchniete, wyglada sie smiesznie, na drugi dzien jest juz ok, ze mozna wyjsc na ulice i nikt sie nie bedzie dziwnie patrzyl, potem opuchlizna znika do tygodnia i usta sa mniejsze. W moim przypadku zawsze pojawia sie siniak lub dwa, ale one nie pojawiaja sie u kazdego i znikaja szybciutko. Hydra fill wstrzykneli mi w kontury ust zeby je nieco uwypuklic.U mnie efeky byl korzystny,do tej pory czuje male grudki restylanu ktore uwypuklily mi usta i jakby wypchnely warge do gory, a dolna w dol.
Efekt powiekszenia zalezy gdzie Ci wstrzykna preparat, jak gleboko, w jakie miejsce w ustach... 1 ml to naprawde minimum, tak mi sie wydaje. Zapytaj sie lekarza co sadzi i jaki efekt sie otrzymuje po wstrzyknieciu w rozne partie ust. To napewno Ci pomoze. Pozdrawiam.
__________________
Jestes tym co jesz

Edytowane przez Caramel Babe
Czas edycji: 2006-12-18 o 00:34
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 23:57   #114
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Powiekszylam Usta

Cytat:
Napisane przez 2paulina22111978 Pokaż wiadomość
powiedz mi proszę czy czujesz w tych miejscach gdzie masz Restylan ze warga jest bardziej twarrda... dopiero zrobilam....i po 2 dniach nie wiem co mam myslec..pierwszy efekt byl super..w gornej wardze tak jak ty mam 70% preparatu..i czuje ze dolna jest naturalnie miekka a ta gorna twarda..nie wiem czy to jeszcze ta opuchlizna czy to tak zostanie ???? prosze odpowiedz , spw2000@interia.pl
Witaj Paulinko!

Na poczatku usta sa twarde, jak chcesz je scisnac w dziubek np obejmujac slomke do napojow to lekko bola. To mija po tygodniu. Usta beda mieciutkie moga byc wyczuwalne malutkie grudki po restylane jak bedziesz dotykac palcami i lekko scisniesz usta, ale ja uwazam ze to wogole nie przeszkadza i tego nie czuc np. podczas calowania i nie widac. Chyba ze lekarz kiepski i wstrzyknal w sam srodek wargi i zbyt plytko... Ale chyba sa przeszkoleni zeby tego nie robic...

W jaka czesc gornej wargi Ci wstrzyknieto?

Ja tez jestem wlasnie po drugim zabiegu. Jak zejdzie opuchlizna to wkleje zdjecia. Pozdrawiam!!!
__________________
Jestes tym co jesz

Edytowane przez Caramel Babe
Czas edycji: 2006-12-18 o 00:29
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 00:07   #115
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Powiekszylam Usta

Cytat:
Napisane przez beata-malgorzata Pokaż wiadomość
Jutro wstrzykuje w usta 1ml restylanu . Ciekawa jestem jaki bedzie efekt .Wprawdzie robilam juz to dwa miesiace temu lecz nie bylo efektu z powodu malej dawki , bo dawalam w bruzdy nosowo wargowe a resztke preparatu w usta.Tym razem wszystko w usta . We wtorek ide do pracy . Jak ja bede wygladac ? I co powie maz ? Chyba ze oszalalam ! Za pierwszym razem sie nie zorientowal , ale teraz bedzie to naprawde widoczne . Chyba sie nasmaruje korektorem
Bedziesz wygladac i czuc sie sexy ze swoimi nowymi ustami. Na drugi dzien bedzie dobrze. Pierwsze pare godzin jest najgorsze, bo usta sa ciagle na znieczuleniu i lekko spuchniete. Powodzenia i wklej fotke ust jak mozesz. Przykladaj lod i masuj jak zaleci lekarz. Napisz prosze jak bylo. Acha no i jeszcze pytanie, skad pomysl zeby wstrzykiwac w te bruzdy nosowo wargowe? Czy to tez daje efekt powiekszenia? Lekarz Ci tak doradzil? Bardzo mnie to ciekawi, ile wstrzyknal w te bruzdy i ile w usta no i w jaka ich czesc. Opisz prosze jutrzejszy zabieg i powodzenia!!!
__________________
Jestes tym co jesz

Edytowane przez Caramel Babe
Czas edycji: 2006-12-18 o 00:27
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 00:11   #116
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Powiekszylam Usta

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Ja bym chciała zobaczyć jak teraz wyglądają Twoje usteczka
Kachulcu witaj!!!

Obiecuje wkleic fotki jak troszke zejdzie mi opuchlizna i siniaczek, czyli za tydzien.Po swietach wklejam fotki, w makijazu i bez
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 00:23   #117
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Powiekszylam Usta

Cytat:
Napisane przez dianawarszawa Pokaż wiadomość
dwa miesiace temu mialam powiekszane usta preparatem wchlaniajacym sie ale...niestesty zero efektow.chcialabym sprobowac aquamid.ile czasu musze odczekac od pierwszego zabiegu i jaka jest cena(z dobrze widocznym efektem)?

Diana!
Ja niestety nie wiem jak jest dokladnie z tym aquamidem, bo tego nie robilam, ale z tego co sie orientuje to trzeba go dosc duzo wstrzyknac by efekt byl widoczny. Tak dziewczyny mowily. Jak masz warunki finansowe, to czemu nie... U mnie bardzo dobrze sprawdza sie kwas hialuronowy wiec jak narazie zostane przy nim no i mam mozliwosc dozbierania kasy co pol roku . Efekty sa widoczne. Jak juz pisalam, duzo zalezy od lekarza, jakie ma doswiadczenie. Dobry lekarz, tak mi sie wydaje wie gdzie wstrzyknac zeby uwypuklic usta. A jak scisniesz usta palcami to nie czujesz czegos twardszego w nich>?
A moze lekarz wstrzyknal Ci go poprostu za gleboko? Kurcze robie wywiady z wieloma ludzmi i rzeczywiscie sa takie osoby ktore nie widza zadnego efektu. Troche to dziwne, bo ten zel napewno tam gdzies jest bo on sie nie moze odrazu wchlonac i zniknac. A jakie masz z natury usta? I napisz prosze w ktora ich czesc wstrzyknal Ci lekarz preparat. Moze jak wszystkie dziewczyny opisza jak dokladnie przebiegal zabieg to dowiemy sie czegos wiecej i unikniemy kosztownych bledow w przyszlosci...Serdecznie pozdrawiam!
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 15:04   #118
beata-malgorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 32
Dot.: Powiekszylam Usta

Dzisiaj wstrzyknelam sobie 1ml restylanu . Efekt jest calkiem sobie; Jeszcze boli i trzyma sie opuchlizna . Mam szczescie ze nie wyszly mi siniaki bo jutro ide do pracy. To juz drugi raz jak wstrzykuje sobie restylan . jednak za pierwszym razem robilam bruzdy nosowo wargowe (polecam) i resztka poszla w usta . Efekt w ustach byl slabiutki , wiec zdecydowalam sie ponowic probe ale tym razem tylko w usta . Efekt jest bardzo naturalny nawet z opuchlizna . Nie mialam masowanych ust jak za pierwszym razem bo ponoc przy tym srodku specjalnie do ust nie jest to potrzebne . Robilam tzw. usta paryskie czyli w kontur i luk oraz troche w srodek .Dermatolog przez caly czas obserwowala zmiane i dostrzykiwala . Wkuwala mi rowniez w kaciki ust by je lekko podniesc.Mimo masci elma i zelu ktory mialam zaaplikowany pod usta w buzie bolalo tak ze lzy mi ciekly bez ustanku .Zobacze rezultat po zejsciu opuchlizny .Dla mnie moga zostac takie jakie sa
beata-malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 18:03   #119
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Powiekszylam Usta

Mnie tez ciekly lzy przez chwile, w szczegolnosci jak w gorna warge wstrzykiwala... Dla mnie tez moglaby opuchlizna nie schodzic... no zobaczymy za tydzien...
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 18:44   #120
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Powiekszylam Usta

Cudne
pasuja do Ciebie i wyglądają ślicznie, szczególnie pociągnięte błyszczykiem
ale nie rób większych bo efekt będzie nienaturalny.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.