Panny Młode 2021 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-26, 05:27   #121
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Nieśmiało również dołączam do wątku

Zaręczyny we wrześniu 2019, po 2 latach związku, ślub zaplanowany na początek czerwca 2021 Ja będę miała 28 lat, a on 30 Najpierw myśleliśmy, że zorganizujemy wszystko już w tym roku, ale te terminy... Ostatecznie może i lepiej, bo jak sobie pomyślę, że miałabym wesele za 3 miesiące to coś strasznego A nam się w sumie nie spieszy

Mamy DJa i salę, ogarnęliśmy to w sumie szybko, bo było ryzyko braku terminu, jakbyśmy zwlekali ^^ Ślub kościelny, a w sumie to cerkiewny bo w cerkwi Godzinę też już mamy ustaloną. Teraz od paru tygodni męczę się z szukaniem kamerzysty i fotografa... Ceny mnie trochę przerażają, sam kamerzysta to koło 5 tys. Powiecie jak to jest u was cenowo, jeśli już macie upatrzonych? I na co patrzycie przy wyborze? Np. taka głupota jak rozdzielczość Full HD czy 4K ma aż takie znaczenie? Albo czy 2 kamerzystów czy 1 Od przeglądania tych ofert już całkowicie zgłupiałam
Hej witamy 🤩
Co do kamerzysty my płacimy 3000 tys i jest ich dwoje ( bo to para) nie braliśmy ujęć z drona tylko mamy godzinny film i teledysk slubny, ogólnie to mega popularna u nas firma i cieszę się że mieli termin bo bardzo mi zależało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Wychodzi 250 ode mnie nie będzie dużo gości, narzeczony ma bardzo duża rodzinę, z która utrzymuje dobry kontakt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ło matko bosko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 06:06   #122
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

My za 2 kamerzystów 3 tys. Polecany usługodawca przez znajomych. Na dobrych zdjęciac bardzo mi zależy, biorę takiego który ma świetne portfolio i robił reportaże wielu parom z mojego otoczenia. Wraz z sesją w plenerze innego dnia 3 tys.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 06:29   #123
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Panny Młode 2021

Kat_wisz moja reakcja na ilość osób ze strony narzeczonego byla taka sama Właściciel sali powiedział że i tak jeszcze się nie zdarzyło żeby wszyscy dopisali. Co do fotografa to też bierzemy dwóch żeby ogarnęli tyle osób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 07:36   #124
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Lady eSs

hejka
Rzeczywiście szykuje się wielkie wesele Szczerze powiem, że chyba nawet takich dużych sal nie widziałam

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Nieśmiało również dołączam do wątku

Zaręczyny we wrześniu 2019, po 2 latach związku, ślub zaplanowany na początek czerwca 2021 Ja będę miała 28 lat, a on 30 Najpierw myśleliśmy, że zorganizujemy wszystko już w tym roku, ale te terminy... Ostatecznie może i lepiej, bo jak sobie pomyślę, że miałabym wesele za 3 miesiące to coś strasznego A nam się w sumie nie spieszy

Mamy DJa i salę, ogarnęliśmy to w sumie szybko, bo było ryzyko braku terminu, jakbyśmy zwlekali ^^ Ślub kościelny, a w sumie to cerkiewny bo w cerkwi Godzinę też już mamy ustaloną. Teraz od paru tygodni męczę się z szukaniem kamerzysty i fotografa... Ceny mnie trochę przerażają, sam kamerzysta to koło 5 tys. Powiecie jak to jest u was cenowo, jeśli już macie upatrzonych? I na co patrzycie przy wyborze? Np. taka głupota jak rozdzielczość Full HD czy 4K ma aż takie znaczenie? Albo czy 2 kamerzystów czy 1 Od przeglądania tych ofert już całkowicie zgłupiałam

My też zastanawialiśmy się przez chwilę, czy nie zorganizować wesela w tym roku, w październiku, ale stwierdziliśmy, że aż tak nam się nie spieszy i damy sobie ciut więcej czasu

Ja jeszcze nie rozglądałam się za fotografem i kamerzystą, więc nawet nie wiem jaki jest zakres cen.
Napisałam tylko z ciekawości do 'fotografa amatora', który dopiero tworzy swoje portfolio i odpisał, ze jest od przygotowań w domu do 1 w nocy na sali i chce za to 700zł. Tyle mogłabym dać
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 08:03   #125
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Lady eSs

hejka
Rzeczywiście szykuje się wielkie wesele Szczerze powiem, że chyba nawet takich dużych sal nie widziałam




My też zastanawialiśmy się przez chwilę, czy nie zorganizować wesela w tym roku, w październiku, ale stwierdziliśmy, że aż tak nam się nie spieszy i damy sobie ciut więcej czasu

Ja jeszcze nie rozglądałam się za fotografem i kamerzystą, więc nawet nie wiem jaki jest zakres cen.
Napisałam tylko z ciekawości do 'fotografa amatora', który dopiero tworzy swoje portfolio i odpisał, ze jest od przygotowań w domu do 1 w nocy na sali i chce za to 700zł. Tyle mogłabym dać
Ciekawe tylko jak z jakością tych zdjęć ja też trochę pstrykam i powiem wam że nie podjęłabym się robienia reportażu nie mając doświadczenia, wiele razy odmawiałam młodym parom bo sama wiem że w takim dniu jak ślub fotograf nie może zawieźć.

Ja też szukałam sprawdzonego fotografa chciałam mieć na prawdę dobrego bo zdjęcia są dla mnie bardzo ważne na ślubie bo to jeden taki dzień drugi raz nie zrobisz powtórki więc zdjęcia muszą być najlepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 08:42   #126
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Wychodzi 250 ode mnie nie będzie dużo gości, narzeczony ma bardzo duża rodzinę, z która utrzymuje dobry kontakt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jakbym o sobie czytała U nas na liście 240 chyba .. I to samo - narzeczony ma dużą rodzinę, z którą się regularnie widuje i utrzymuje dobry kontakt.

My mamy fotografa dość drogiego ale jest to też mój kolega i ma najpiękniejsze zdjęcia mega podoba mi się klimat jego zdjęć więc wiedziałam od razu, że chce jego.
Kamerzysty nie mamy.. Wahamy się dalej ale ceny u nas to ok 4k i nie wiem czy chcemy tyle wydawać. A byle czego nie chce
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 08:49   #127
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ciekawe tylko jak z jakością tych zdjęć ja też trochę pstrykam i powiem wam że nie podjęłabym się robienia reportażu nie mając doświadczenia, wiele razy odmawiałam młodym parom bo sama wiem że w takim dniu jak ślub fotograf nie może zawieźć.

Ja też szukałam sprawdzonego fotografa chciałam mieć na prawdę dobrego bo zdjęcia są dla mnie bardzo ważne na ślubie bo to jeden taki dzień drugi raz nie zrobisz powtórki więc zdjęcia muszą być najlepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My się jeszcze zastanawiamy jak podejść do tematu. Dla mnie złe zdjęcie to prześwietlone, poruszone, z uciętą głową itp Jeśli nie są rozmazane, wszystko widać, to takie coś mi chyba wystarczy

Takie jest moje zdanie na dzień dzisiejszy, bo jak mówiła, nie zagłębiałam się jeszcze w temat Czytałam gdzieś ostatnio o wpadkach weselnych i dziewczyna pisała, że mieli jakiegoś profesjonalistę, ale po weselu niechcący usunął całą pamięć z aparatu to dopiero masakra
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-26, 08:54   #128
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
My się jeszcze zastanawiamy jak podejść do tematu. Dla mnie złe zdjęcie to prześwietlone, poruszone, z uciętą głową itp Jeśli nie są rozmazane, wszystko widać, to takie coś mi chyba wystarczy

Takie jest moje zdanie na dzień dzisiejszy, bo jak mówiła, nie zagłębiałam się jeszcze w temat Czytałam gdzieś ostatnio o wpadkach weselnych i dziewczyna pisała, że mieli jakiegoś profesjonalistę, ale po weselu niechcący usunął całą pamięć z aparatu to dopiero masakra
O jeny to dopiero masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 08:56   #129
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

raspberry21 wow!

Ja na tak dużych weselach jeszcze nie byłam, ale zdecydowanie bardziej podobają mi się te większe niż mniejsze

My mamy na liście łącznie 110 osób (rodzina+ znajomi) i myślałam że to dużo
ale jesteśmy pewni że przynajmniej 20-30 osób nie przyjedzie, bo to głównie rodzina z dalekich zakątków polski i zza granicy Chociaż bardzo bym chciała żeby była większość.
Ostatnio mi się śniło, że wesele się zaczyna, a na sali tylko garstka osób, ja w ryk i tż pocieszający mnie że to nasz dzień i żebym się niczym nie przejmowała Co to będzie bliżej wesela
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 09:17   #130
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Ja byłam na początku wściekła, że TŻ wypisał tylu znajomych (około 60 osób) i mu co jakś czas marudziłam, że ma kogoś wykreślić i faktycznie z 10 osób udało się skreślić z listy ale nadal ta lista jest długa....

W związku z taką ilością osób mieliśmy bardzo duży problem w znalezieniu odpowiedniej sali bo większość do 180 os.. Oczywiście,że nie przyjdzie 100% ale nie mogę teraz tego założyć ;/ więc jak udało się znaleźć salę do 300 os to od razu zarezerwowaliśmy Nie mieliśmy dużego wyboru niestety..
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 09:33   #131
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

U nas wesele na ok. 90-100 os i był problem z salami. Mają minimum 120 os. i za tyle trzeba płacić nawet jak przyjdzie mniej. Nasza sala ma minimum 80 i to był dla nas duży atut, a na siłę nie chcieliśmy zapraszać. Mamy oboje małe rodziny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-26, 09:48   #132
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

raspberry21 My mamy około 40 znajomych wpisanych, ale w tym są też osoby towarzyszące dla osób które nie mają partnera.

Pollinaa z tym się nie spotkałam żeby płacić za puste krzesełka. U nas jest to ekstra rozwiązane, bo ostateczną liczbę gości mamy podać na 3 dni przed weselem i za taką ilość gości będziemy płacić. Jeśli chodzi o poprawiny, to ilość podajemy do 4 rano w dniu poprawin

Za to dostałam z 2 dni temu ofertę z sali do której pisałam ponad 2 tygodnie temu. Ogólnie bardzo drogo, korkowe 25zł, najtańsze menu 260 i to bardzo ubogie....
ale uwaga uwaga... opłata 1500zł za możliwość tańczenia na parkiecie i 300zł za podłączenie sprzętu przez orkiestrę :O
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 09:51   #133
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
raspberry21 My mamy około 40 znajomych wpisanych, ale w tym są też osoby towarzyszące dla osób które nie mają partnera.

Pollinaa z tym się nie spotkałam żeby płacić za puste krzesełka. U nas jest to ekstra rozwiązane, bo ostateczną liczbę gości mamy podać na 3 dni przed weselem i za taką ilość gości będziemy płacić. Jeśli chodzi o poprawiny, to ilość podajemy do 4 rano w dniu poprawin

Za to dostałam z 2 dni temu ofertę z sali do której pisałam ponad 2 tygodnie temu. Ogólnie bardzo drogo, korkowe 25zł, najtańsze menu 260 i to bardzo ubogie....
ale uwaga uwaga... opłata 1500zł za możliwość tańczenia na parkiecie i 300zł za podłączenie sprzętu przez orkiestrę :O

z tym ostatnim to dobre. Płacić za możliwość tańca czy podłączenia sprzętu.. Jakieś jaja

U nas też w wielu salach jest minimalna ilość podana i jak masz mniej to trudno, musisz zapłacić za minimum.
No to 50 osób jest od samego tż znajomych, ode mnie dojdzie max 30 no i jeszcze rodzina, masakra Ale z drugiej strony lubimy duże wesela
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 15:56   #134
Nathicana
Raczkowanie
 
Avatar Nathicana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 231
Dot.: Panny Młode 2021

Hej dziewczyny oglądam zaproszenia na allegro i zależy mi na tym aby winiety, zaproszenia oraz zawieszki na wódkę były w ten sam motyw i ciężko mi znaleźć takie zestawy macie może juz jakies upatrzone stronki z zaproszeniami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I wanna do bad things with you. Okay
Nathicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 17:54   #135
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Wychodzi 250 ode mnie nie będzie dużo gości, narzeczony ma bardzo duża rodzinę, z która utrzymuje dobry kontakt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, sporo ludu ale z drugiej strony fajne jest to, ze nie są to osoby zapraszane ma siłę tylko faktycznie ten kontakt jest
Cytat:
Napisane przez Nathicana Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny oglądam zaproszenia na allegro i zależy mi na tym aby winiety, zaproszenia oraz zawieszki na wódkę były w ten sam motyw i ciężko mi znaleźć takie zestawy macie może juz jakies upatrzone stronki z zaproszeniami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My będziemy zamawiać zaproszenia ze strony: www.stronawesela.pl Postawiliśmy na wzór z humorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 18:40   #136
Nathicana
Raczkowanie
 
Avatar Nathicana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 231
Dot.: Panny Młode 2021

paula1456 a będziesz zamawiała same zaproszenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

wlasnie weszlam. na tą strone stronawesela. pl jest naprawde fajna wszystko takie poukładane w zestawy kolorystyczne właśnie oto mi chodziło na allegro wszystko takie porozrzucane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

winiety zawieszki wszystko jest ekstra stronka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I wanna do bad things with you. Okay
Nathicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 18:49   #137
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Nathicana Pokaż wiadomość
paula1456 a będziesz zamawiała same zaproszenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

wlasnie weszlam. na tą strone stronawesela. pl jest naprawde fajna wszystko takie poukładane w zestawy kolorystyczne właśnie oto mi chodziło na allegro wszystko takie porozrzucane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

winiety zawieszki wszystko jest ekstra stronka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej same zaproszenia
Zamówiłam pojedyncze sztuki wzorow które mi się najbardziej podobały i wysyłka była bardzo szybko. Więc mam nadzieje ze i realizacja już konkretnego zamówienia też by poszła tak szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 18:57   #138
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Ja przeglądałam dzisiaj zaproszenia i dodatki na stronie zmiłości.pl

A może macie już pomysł na podziękowania dla gości ? ja wstępnie wymyśliłam - personalizowane krówki zapakowane w jakiś ładny woreczek lub celofan
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 19:16   #139
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Ja przeglądałam dzisiaj zaproszenia i dodatki na stronie zmiłości.pl

A może macie już pomysł na podziękowania dla gości ? ja wstępnie wymyśliłam - personalizowane krówki zapakowane w jakiś ładny woreczek lub celofan
Też myślałam o czymś takim ale może jeszcze coś innego wpadnie mi do głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-26, 19:53   #140
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ja myślałam o czekoladkach merci, takie znalazłam fajne w internecie ale tu nie mogę dodać bym wam pokazała

Byłam dzisiaj na spotkaniu z florystka, poza tym że wywaliła mi cenę z kosmosu (2800 ) to jeszcze powiedziała że niewiadomo czy da radę zrobić mi granatowe bo nieraz nie udaje im się w hurtowni pomalować kwiaty na taki kolor i mogą wyjść inne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 19:55   #141
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

O udalo mi się 🤩🤩 mega mi się to podoba 🤩🤩img_1582746848075.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 20:02   #142
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
O udalo mi się 🤩🤩 mega mi się to podoba 🤩🤩Załącznik 7709251

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też właśnie widziałem i uważam że fajny pomysł
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 20:09   #143
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
O udalo mi się 🤩🤩 mega mi się to podoba 🤩🤩Załącznik 7709251

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo taki oryginalny pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 20:22   #144
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Też tak uważam 🤩


Ale poprawił mi się chumor, wlasnie dostałam zwrot podatku z urzędu skarbowego i jutro lecę na szoping 🤩🤩🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 21:48   #145
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Też tak uważam 🤩


Ale poprawił mi się chumor, wlasnie dostałam zwrot podatku z urzędu skarbowego i jutro lecę na szoping 🤩🤩🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potem się pochwal co kupiłaś
Ja w tym roku nie będę miała specjalnie dużego zwrotu z Pit

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 06:41   #146
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
oooo to już dużo z głowy ekstra my też planujemy kwiecień, ale tydzień po was
Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że u nas jest mega popyt na te usługi weselne i terminy są mega długie... My wszystko załatwialiśmy dokładnie rok temu i nie mogliśmy nic już znaleźć z terminami na 2021
Dlatego mamy datę 24.04.2021 (bo wakacyjne miesiące były bez szans żeby zarezerwować).
Ale widzę, że kwiecień oblegany
Cześć, my też 24.04.2021🥳🥰 na ten moment mamy większość rzeczy ogarniętych. Mamy salę, fotografa i zespół, kamerzysty nie planujemy. W środę ruszamy z naukami w Kościele i chcemy też zarezerwować termin u księdza. Byliśmy wczoraj w Kościele, ale w środę popielcową kancelaria jest zamknięta.


Strasznie chciałam brać ślub w kwietniu. Na początku tylko mi się podobał ten pomysł, miał być sierpień, potem czerwiec, a na koniec mam co chciałam 🥰
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Nie martw się z tego co widzę to my najstarsi stażem już jak małżeństwo stare

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My za to starsi wiekiem

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - a jak u was jest ze zmianą nazwiska? Zostawiacie swoje, przyjmujecie Tż czy decydujecie się na dwuczłonowe?
Ja będę mieć podwójne, nigdy nie chciałam przyjmować tylko męża. Poza tym pracuje w branży, gdzie z nazwiskiem jest się kojarzonym, a trochę lat pracy już mam.


Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jaki macie staż ze swoim TŻ?

My 8 lat w zwiazku 2 lata po zaręczynach no i mamy synka 15 miesięcznego a za 1,5 roku już mąż i żona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Razem jesteśmy 1,5 roku, zaręczyliśmy się po 7 miesiącach.

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Pytanie z innej beczki. Ile będziecie mieć lat w 2021 w dniu ślubu ? Ja rocznikowo 31, choć urodziny mam dopiero w lipcu. Jak te latka lecą, kiedy to się 18 dopiero miało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też rocznikowo będziemy mieć po 31 lat - mimo, że ja mam urodziny w sierpniu, a Tż w grudniu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.

Edytowane przez aante_e
Czas edycji: 2020-02-27 o 06:42
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 07:39   #147
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

aante_e u nas ostatecznie padło na 17.04
Bardzo chciałam 24.04, ale w ostatniej chwili ktoś zarezerwował zespół na ten dzień
Na szczęście udało się zgrać wszystko na tydzień wcześniej.

W Marcu post, więc nie chcieliśmy, początek kwietnia święta, w maju 2 dzieci w rodzinie ma komunie, więc ciężko byłoby trafić w wolny weeekend, w okresie wakacyjnych nie chcieliśmy raczej, a później to już za późno
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 11:16   #148
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
aante_e u nas ostatecznie padło na 17.04
Bardzo chciałam 24.04, ale w ostatniej chwili ktoś zarezerwował zespół na ten dzień
Na szczęście udało się zgrać wszystko na tydzień wcześniej.

W Marcu post, więc nie chcieliśmy, początek kwietnia święta, w maju 2 dzieci w rodzinie ma komunie, więc ciężko byłoby trafić w wolny weeekend, w okresie wakacyjnych nie chcieliśmy raczej, a później to już za późno
My celowaliśmy w czerwiec, ale okazało się że chrześniak Tż ma wtedy komunie, tak się tam organizuje. A siostra Tż jest chrzestną drugiego bliźniaka, więc pozamiatane.
Sierpień odpadł, bo jest gorąco i Tż odrzucił. Wrzesień i październik źle mi się kojarzą, bo wtedy brali ślub moi rodzice, którzy się się rozwiedli, więc jakoś tak nie chciałam. Mimo, że jesień uwielbiam. na pocieszenie mamy plan zrobić sobie sesję narzeczeńską jesienią, bo mamy to w pakiecie u foto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 14:45   #149
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ja od początku chciałam bardzo wrzesień bo zazwyczaj jest to przedłużenie lata i jest ładna pogoda, lipiec odpadał bo balm się, czerwiec też myśleliśmy ale mój TŻ ma urodziny w czerwcu i stwierdził że woli dwie imprezy niż jedną i padło na 11, dopiero potem ktoś mi uświadomił że to rocznica napadu na WTC no cóż..


A co do szopingu, nie poszłam dziś, rozłożyło mnie, wszystko mnie boli, dawno nie byłam chora i się wkurzyłam bo w poniedziałek wracam do pracy po prawie dwu miesięcznym zwolnieniu więc miałam ostatnie chwile dla siebie.
No i boję się żeby mój syn znowu nie złapał czegoś ode mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 16:39   #150
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Panny Młode 2021

Hejo
Jak tam wam dzień mija? Ja wczoraj mialam masakryczny dzień. Nie dosc ze przyszla @ to jeszcze bylam u dentysty i niby mi zrobiono 2 zęby ale jednak mam je teraz naruszone i bola mnie dziąsła

Facet z tej sali, co w sobotę oglądaliśmy przysłał przykładowe menu, ale tak średnio mi się podoba...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-26 22:13:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.